Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 11 éve
Minitron New England Patriots 1 057 — centerice-on Gronk84 nick alatt futok
Lehet, hogy már írtátok, de most estem haza túlórából. Mi a jóélet van Orakpo-val? @)Minitron
pontosan az mint eddig...
nem egészségessapka
Szinte hihetetlen, hogy hány tehetséges player átka ez basszus.

több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
Lehet, hogy már írtátok, de most estem haza túlórából. Mi a jóélet van Orakpo-val? @)Minitron
pontosan az mint eddig...
nem egészséges

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
Minitron New England Patriots 1 057 — centerice-on Gronk84 nick alatt futok
Lehet, hogy már írtátok, de most estem haza túlórából. Mi a jóélet van Orakpo-val? @)

több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
Gruden eddig egy nagy humbug, semmit nem tudott a tavalyi csapathoz hozzátenni...
és nem hozott saját embereket, tul.képpen semmin nem változtatott
hogy tudna így eredményt felmutatni???
sapka
De, egy aránylag jól működő ZBS-t lecserélt egy szar powerre. Most se futás, se passz. A Texans ellen az O fal vert meg minket, konkrétabban Watt. Griffin már azon a meccsen lesérült, a Jags ellen csak rátett egy lapáttal. Én már akkor szóltam, hogy nem kéne Kuzinunkat annyira az egekbe emelni, az akkori Jags ellen még én is nyertem volna.apeszos
legalább megtudtuk, hogy Cousins nem alkalmas a feladatra
ennyit előreléptünk
másrészt Griffinnek és Cousinsnak is lejár a szerződése

most az a terv, hogy megpróbálják RG-t rehabilitálni mindenképp, aztán megmutathatja mit tud, ha nem lesz elég akkor ő is kuka
--

Az a gond Grudennel, hogy nincs látomása, csak okoskodik kis dolgokon.
Schanahanék volt látomása, útjuk, de könnyűnek találtatott, most Gruden nem akar újat kreálni (mert nem tud), hanem csak a nem működőt felfuttatni...
bárcsak kiraknánk jövőre

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Gruden eddig egy nagy humbug, semmit nem tudott a tavalyi csapathoz hozzátenni...
és nem hozott saját embereket, tul.képpen semmin nem változtatott
hogy tudna így eredményt felmutatni???
sapka
De, egy aránylag jól működő ZBS-t lecserélt egy szar powerre. Most se futás, se passz. A Texans ellen az O fal vert meg minket, konkrétabban Watt. Griffin már azon a meccsen lesérült, a Jags ellen csak rátett egy lapáttal. Én már akkor szóltam, hogy nem kéne Kuzinunkat annyira az egekbe emelni, az akkori Jags ellen még én is nyertem volna.
több mint 11 éve
egonj Washington Commanders 149
eddig is ez volt a felállás, köré épült a csapat
és nem tudjuk használni Robit, mert nem egészséges; rookie évében volt 10+ egészséges meccse és annyi, már a Falcons ellen is megsérült annó, és ezen felül még rengeteget kell tanulnia a játékról!
én már tavaly lemondtam róla, főleg a mentalitás beli gondok miatt, jött új edző jöjjön új QB

Shanahanék is ezzel szívtak, megsérült RG és nem tudtak ezzel mit kezdeni; egyelőre Gruden sem
mert olyan nincs, hogy Cousins a meccsek első negyedében 130-as QB ratetel játszik, második felében pedig valami 15 TO-val
ez bőven edzői hiba
nincs a a csapatnak kiállása, tartása, tavalyhoz képest pedig még futójáték sincs; a védelem javult, de szinte csak oda érkeztek az emberek offseasonabn 😊

Gruden eddig egy nagy humbug, semmit nem tudott a tavalyi csapathoz hozzátenni...
és nem hozott saját embereket, tul.képpen semmin nem változtatott
hogy tudna így eredményt felmutatni???

Legszívesebben kiraknék mindenkit jövőre GM, HC, FO csere; top5-ben draftolunk és építkezzünk!

ebben a szezonban már nem lesz 3 W-nél több!sapka

A Gruden-es résszel nagyon egyetértek, elég nagy csalódás az idei év. Nem csak az eredmények, hanem a játék kilátástalansága miatt is. A védelem tényleg javult, de a támadások kimerülnek abban hogy Morris megkapja és fussál, vagy Cousins elhajítja Jackson felé aztán majd lesz valami.

Érdekes, hogy Cousins milyen gyenge teljesítményt nyújt a meccsek későbbi szakaszaiban, de szerintem ő a legjobb formájában sem olyan irányító aki playoffba vezetne minket.

Ha draftolunk egy új QB-t akkor viszont meg kéne szabadulni Griffin-től, mert értékes cserealap lehet és elég komoly fizuja van. Inkább tartsuk meg Cousins-t a padra és reménykedjünk hogy nem nagyon kell beszállnia.

HTTR
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
Egy meccs alapján én nem temetném. Szerintem egy jól működő csapatban tudná hozni a rookie year-es formáját. Komoly áldozatokat hoztunk hogy elhozzuk, szerintem meg kéne próbálni köré építeni a csapatot.egonj
eddig is ez volt a felállás, köré épült a csapat
és nem tudjuk használni Robit, mert nem egészséges; rookie évében volt 10+ egészséges meccse és annyi, már a Falcons ellen is megsérült annó, és ezen felül még rengeteget kell tanulnia a játékról!
én már tavaly lemondtam róla, főleg a mentalitás beli gondok miatt, jött új edző jöjjön új QB

Shanahanék is ezzel szívtak, megsérült RG és nem tudtak ezzel mit kezdeni; egyelőre Gruden sem
mert olyan nincs, hogy Cousins a meccsek első negyedében 130-as QB ratetel játszik, második felében pedig valami 15 TO-val
ez bőven edzői hiba
nincs a a csapatnak kiállása, tartása, tavalyhoz képest pedig még futójáték sincs; a védelem javult, de szinte csak oda érkeztek az emberek offseasonabn 😊

Gruden eddig egy nagy humbug, semmit nem tudott a tavalyi csapathoz hozzátenni...
és nem hozott saját embereket, tul.képpen semmin nem változtatott
hogy tudna így eredményt felmutatni???

Legszívesebben kiraknék mindenkit jövőre GM, HC, FO csere; top5-ben draftolunk és építkezzünk!

ebben a szezonban már nem lesz 3 W-nél több!

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
egonj Washington Commanders 149
az első ppár meccsen játszott Robi, és nem volt éppenséggel jó
most pedig újra megsérültsapka

Az első meccsen játszott csak Griffin a Texans ellen(igaz, akkor szar volt), a Jax ellen sérült meg ha jól emlékszem már az első negyedben. Akkor jól játszott, bár akkor Kirk is nyerőnek tűnt.

Egy meccs alapján én nem temetném. Szerintem egy jól működő csapatban tudná hozni a rookie year-es formáját. Komoly áldozatokat hoztunk hogy elhozzuk, szerintem meg kéne próbálni köré építeni a csapatot.

HTTR
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
Milyen lesz jövőre a QB class?agent T

Szerinted tényleg kéne draftolnunk egy QB-t az első körben? Az oké, hogy Kirk és McCoy selejt, de ha Robi egészséges akkor felesleges még egy top irányító, azt az első körös picket meg lenne mire használni.egonj
az első ppár meccsen játszott Robi, és nem volt éppenséggel jó
most pedig újra megsérült

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
egonj Washington Commanders 149
Milyen lesz jövőre a QB class?agent T

Szerinted tényleg kéne draftolnunk egy QB-t az első körben? Az oké, hogy Kirk és McCoy selejt, de ha Robi egészséges akkor felesleges még egy top irányító, azt az első körös picket meg lenne mire használni.

HTTR
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
Milyen lesz jövőre a QB class?agent T
lesz kb. 1 legfeljebb 2 top prospect
és a középső körökben pedig kifejezetten erős lesz, azon közül akik collegeban nagyon jók voltak, de nflben majd viszi őket a víz
vagy nem 😊

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Milyen lesz jövőre a QB class?agent T
Szegregált...
több mint 11 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
Milyen lesz jövőre a QB class?

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
most mi ez a lelkesedés, már nyertünk kettőt!

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Hallom megvan végre a franchise QB! 😉
:: HIBÁS KÉP ::gaben
Eddig is megvolt, csak rejtegettük. Ennyi előny jár az ellenfeleknek..
több mint 11 éve
nexion218 4 019 — Washington Gyapotkombájnz fan
Hallom megvan végre a franchise QB! 😉
gaben
Nem vicces...😊

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 11 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Duke Blue Devils 9 040 — If you ain't cheatin', you ain't tryin'
Hallom megvan végre a franchise QB! 😉

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 11 éve
nexion218 4 019 — Washington Gyapotkombájnz fan
Orakpo sérülése "pectoral issue", újra... Asszem jövőre nem Redskin....😕

Update: Orakpo out for season...

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
több mint 11 éve
Buchert.Csaba 38 — NFL fan
Ha jól emlékszem jordannak akkoriban vokt vmi súlyosabb balhéja, nyílván a comm. nem nagyon akarta megvágni a liga legnagyobb sztárját, így kéz kezet mos alapb megbeszélték h akkor michael kicsit partvonalon kívülre rakja magát az NBA-ben, aztán így a körítés miatt (is) ez win-win szitu volt mindenkinek...peach
Komoly fogadási pénzekkel tartozott pár arcnak. Anno Jágr is ilyen okból jött a KHL-be.gaben
Ez nekem is új infó, bár említenek valami ilyesmit is a filmben. 😊
Mind1, érdemes megnézni 😀
több mint 11 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Duke Blue Devils 9 040 — If you ain't cheatin', you ain't tryin'
Ha jól emlékszem jordannak akkoriban vokt vmi súlyosabb balhéja, nyílván a comm. nem nagyon akarta megvágni a liga legnagyobb sztárját, így kéz kezet mos alapb megbeszélték h akkor michael kicsit partvonalon kívülre rakja magát az NBA-ben, aztán így a körítés miatt (is) ez win-win szitu volt mindenkinek...peach
Komoly fogadási pénzekkel tartozott pár arcnak. Anno Jágr is ilyen okból jött a KHL-be.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 11 éve
peach Atlanta Falcons 15 973 — a new hope (again)
Jordan maga se gondolta azt komolyan szerintem. 31 évesen elkezdeni MLB szinten játszani?
Viszont voltak akiknek sikerült hasonló (Bo Jackson, Deion Sanders).
Én örülnék, ha a két sportág közeledne egymáshoz.gaben
Jordan es az apja kozos alma volt hogy egyszer baseballos lesz. Es azt hiszem az apja halala utan(megoltek) ez felerosodott benne. Nagyon is komolyan vette, megszallotkent edzett. Erdemes megnezni a 30 for 30 sorazat ezen reszet:"Amikor jordan buszra szallt.".
En nagyon tisztelem ezert.
Nezzetek meg😊Buchert.Csaba
Ha jól emlékszem jordannak akkoriban vokt vmi súlyosabb balhéja, nyílván a comm. nem nagyon akarta megvágni a liga legnagyobb sztárját, így kéz kezet mos alapb megbeszélték h akkor michael kicsit partvonalon kívülre rakja magát az NBA-ben, aztán így a körítés miatt (is) ez win-win szitu volt mindenkinek...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 11 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Duke Blue Devils 9 040 — If you ain't cheatin', you ain't tryin'
Jordan es az apja kozos alma volt hogy egyszer baseballos lesz. Es azt hiszem az apja halala utan(megoltek) ez felerosodott benne. Nagyon is komolyan vette, megszallotkent edzett. Erdemes megnezni a 30 for 30 sorazat ezen reszet: "Amikor jordan buszra szallt." En nagyon tisztelem ezert. Nezzetek meg😊Buchert.Csaba
 www.youtube.com/watch?v=lB5O9w1XM0c
Ezért üzletileg megérte neki, valószínűleg az auszi srácnak is megérné.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 11 éve
Buchert.Csaba 38 — NFL fan
Jordan maga se gondolta azt komolyan szerintem. 31 évesen elkezdeni MLB szinten játszani?
Viszont voltak akiknek sikerült hasonló (Bo Jackson, Deion Sanders).
Én örülnék, ha a két sportág közeledne egymáshoz.gaben
Jordan es az apja kozos alma volt hogy egyszer baseballos lesz. Es azt hiszem az apja halala utan(megoltek) ez felerosodott benne. Nagyon is komolyan vette, megszallotkent edzett. Erdemes megnezni a 30 for 30 sorazat ezen reszet:"Amikor jordan buszra szallt.".
En nagyon tisztelem ezert.
Nezzetek meg😊
több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 903 — capitaine du château de Vienne 1487
Szerintem ez pontosan olyan, mint amikor Jordan elment baseballozni(A development ligában a dobók direkt könnyű középre irányuló fastballokat dobáltak neki 😀)sapka
Azért a rögbi és a foci csak közelebb áll egymáshoz, mint a basebball és a kosár 😊 Na mindegy, majd meglátjuk mi lesz belőle. A hírek alapján a Seahawks practice squad-jához kerülhet.egonj
Jordan maga se gondolta azt komolyan szerintem. 31 évesen elkezdeni MLB szinten játszani?
Viszont voltak akiknek sikerült hasonló (Bo Jackson, Deion Sanders).
Én örülnék, ha a két sportág közeledne egymáshoz.gaben
aztán két évig megszűnik a draft míg az összes rögbis átcuccol 😉


Aki nem hiszi, annak utánajárnak