Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 11 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 119 — no es importante
Olyan csendes ez a topik....😀😀😀😀😀😀nexion218
https://vine.co/assets/images/meta/vine_screencap-0b4ef888c2882624abcca774862cde77.png
Vine
The entertainment network where videos and personalities get really big, really fast. Download Vine to watch videos, remixes and trends before they blow up.


érdemes figyelni, hogy odateszik magukat az OL játékosok... 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
nexion218 4 019 — Washington Gyapotkombájnz fan
Olyan csendes ez a topik....😀😀😀😀😀😀

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 11 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 317 — Így remélem megfelelek nektek.....
 www.philadelphiaeagles.com/news/article-1/Eagles-Washington-Will-Be-430-PM-Kickoff/d9d651f2-56e2-48c5-899c-86c259160ed9
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 318 — NFL bracket champion '26
 sports.yahoo.com/news/best-destination-for-robert-griffin-iii-in-2015-021802914.html


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 831
The eternal losign team 😀😀😀, ez szép volt!

Stev; főként a sérülés, úgy tűnik (nekem), hogy ő nem az a karakter aki fejben fel tudja dolgozni ezt és a formahanyatlást
azt gondolja, most hogy fizikálisan ép, akkor instant visszaáll a korábbi (bajnok) formája
sajnos ez nem így van! és amikor meccsen van, úgy játszik, mint aki fuldoklik, ez ilyen sportpszichológiai dolog (szerintem)
amint ő fejben képes lesz tisztán gondolkodni, és úgy dolgozni mellé, akkor meccsen is megmutatná, hogy mit tud valójában

de az hogy ez Gruden alatt, vagy más edző alatt, vagy úgy egyáltalán sikerülhet azt nem tudomsapka
De hihetetlen abból a Draft classból az 1/1 lassan liga elit de az 1/2 és az 1/3 akkora csalódás mint az állat. Szerintem őt ti nem fogjátok újra felépíteni. Bár nem tudom draftra kik jönniek Mariotán kívül aki Franchise qb lehetne. (Én áldom a sorsot Luck ért😀 )Stev85
Ryan Leaf, Andre Wadsworth
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
összekevertem
pontosabban az volt a fejemben, hogy idén kell dönteni az opcióról, mármint idény év végén
és azt gondoltam, hogy nem 1 évre előre kell, hanem tárgyévben
akkor mégis

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 10 335 — Chalk Dawk fan
év végén lejár a szerződésesapka
2015-ös szezonban még van szerződése, nem?mustaine
nincs, csak ha élnek az opciójávalsapka
Az opció 2016-ra vonatkozik, amit a következő szezon után lehet aktiválni.

 www.spotrac.com/nfl/washington-redskins/robert-griffin-iii/mustaine
Ebből nekem pont az ellenkezője jön le.Sixo67
Ezután a szezon után lehet aktiválni az opciót 2016-ra, bocsi.

A Club Option része a dolognak arról szól, hogy a játékosok szerződésében szereplő opciós jogainkról dönthetünk. Ugyebár a 2011-es évtől kezdve minden első körös újonc 4 éves szerződést köt, egy opcióval az 5. Évre. A top10-ben draftolt játékosok az adott évben top10 keresetet kapják, a top10-en kívül draftolt játékosok pedig az adott évben top3-25 játékos fizetésének átlagát kapják.

*5th year team option available

több mint 11 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Mekkora trollkodás (hű de nem szeretem ezt a szót) lenne, ha a Rams adna érte egy 4.-5 kört és vinné RG III-t? 😊 Persze csak ha el akarja tradelni a Redskins.winston
lejár a szerződése ^^sapka
bocsi, akkor nem szóltam. De mindenképpen szemtelenség lenne, ha szerződtetnék 😊
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
Mekkora trollkodás (hű de nem szeretem ezt a szót) lenne, ha a Rams adna érte egy 4.-5 kört és vinné RG III-t? 😊 Persze csak ha el akarja tradelni a Redskins.winston
lejár a szerződése ^^

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Mekkora trollkodás (hű de nem szeretem ezt a szót) lenne, ha a Rams adna érte egy 4.-5 kört és vinné RG III-t? 😊 Persze csak ha el akarja tradelni a Redskins.
több mint 11 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 317 — Így remélem megfelelek nektek.....
Kicsit oFF itt de ha már előkerült, most nézegetve na nálunk az a draft nagyon beválni látszik 9 húzásunkból az első 5 abszolút (Cox, Kendricks, Curry, Foles és Boykin) D Kelly is elfogadható backup T Bryce Brownból ha máshol is és ha nem sérül rá, szintén lehet valami, csak McNutt WR és BW G (6. 7. kör) mondható kukának.dande
ez nem kicsit off 😀sapka
Bocs 😉
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
Kicsit oFF itt de ha már előkerült, most nézegetve na nálunk az a draft nagyon beválni látszik 9 húzásunkból az első 5 abszolút (Cox, Kendricks, Curry, Foles és Boykin) D Kelly is elfogadható backup T Bryce Brownból ha máshol is és ha nem sérül rá, szintén lehet valami, csak McNutt WR és BW G (6. 7. kör) mondható kukának.dande
ez nem kicsit off 😀

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 317 — Így remélem megfelelek nektek.....
The eternal losign team 😀😀😀, ez szép volt!

Stev; főként a sérülés, úgy tűnik (nekem), hogy ő nem az a karakter aki fejben fel tudja dolgozni ezt és a formahanyatlást
azt gondolja, most hogy fizikálisan ép, akkor instant visszaáll a korábbi (bajnok) formája
sajnos ez nem így van! és amikor meccsen van, úgy játszik, mint aki fuldoklik, ez ilyen sportpszichológiai dolog (szerintem)
amint ő fejben képes lesz tisztán gondolkodni, és úgy dolgozni mellé, akkor meccsen is megmutatná, hogy mit tud valójában

de az hogy ez Gruden alatt, vagy más edző alatt, vagy úgy egyáltalán sikerülhet azt nem tudomsapka
De hihetetlen abból a Draft classból az 1/1 lassan liga elit de az 1/2 és az 1/3 akkora csalódás mint az állat. Szerintem őt ti nem fogjátok újra felépíteni. Bár nem tudom draftra kik jönniek Mariotán kívül aki Franchise qb lehetne. (Én áldom a sorsot Luck ért😀 )Stev85
most viccelsz?
az 1/4 az 1/5 az 1/6 és az 1/7 is csalódás!

egyébként nekem Rg nem volt csalódás elvitte a csapatot a PO-ba, talán egy másik dimenzióban meg is nyerte volna azt a meccset;
ennyisapka
Kicsit oFF itt de ha már előkerült, most nézegetve na nálunk az a draft nagyon beválni látszik 9 húzásunkból az első 5 abszolút (Cox, Kendricks, Curry, Foles és Boykin) D Kelly is elfogadható backup T Bryce Brownból ha máshol is és ha nem sérül rá, szintén lehet valami, csak McNutt WR és BW G (6. 7. kör) mondható kukának.
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
The eternal losign team 😀😀😀, ez szép volt!

Stev; főként a sérülés, úgy tűnik (nekem), hogy ő nem az a karakter aki fejben fel tudja dolgozni ezt és a formahanyatlást
azt gondolja, most hogy fizikálisan ép, akkor instant visszaáll a korábbi (bajnok) formája
sajnos ez nem így van! és amikor meccsen van, úgy játszik, mint aki fuldoklik, ez ilyen sportpszichológiai dolog (szerintem)
amint ő fejben képes lesz tisztán gondolkodni, és úgy dolgozni mellé, akkor meccsen is megmutatná, hogy mit tud valójában

de az hogy ez Gruden alatt, vagy más edző alatt, vagy úgy egyáltalán sikerülhet azt nem tudomsapka
De hihetetlen abból a Draft classból az 1/1 lassan liga elit de az 1/2 és az 1/3 akkora csalódás mint az állat. Szerintem őt ti nem fogjátok újra felépíteni. Bár nem tudom draftra kik jönniek Mariotán kívül aki Franchise qb lehetne. (Én áldom a sorsot Luck ért😀 )Stev85
most viccelsz?
az 1/4 az 1/5 az 1/6 és az 1/7 is csalódás!

egyébként nekem Rg nem volt csalódás elvitte a csapatot a PO-ba, talán egy másik dimenzióban meg is nyerte volna azt a meccset;
ennyi

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 714 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
The eternal losign team 😀😀😀, ez szép volt!

Stev; főként a sérülés, úgy tűnik (nekem), hogy ő nem az a karakter aki fejben fel tudja dolgozni ezt és a formahanyatlást
azt gondolja, most hogy fizikálisan ép, akkor instant visszaáll a korábbi (bajnok) formája
sajnos ez nem így van! és amikor meccsen van, úgy játszik, mint aki fuldoklik, ez ilyen sportpszichológiai dolog (szerintem)
amint ő fejben képes lesz tisztán gondolkodni, és úgy dolgozni mellé, akkor meccsen is megmutatná, hogy mit tud valójában

de az hogy ez Gruden alatt, vagy más edző alatt, vagy úgy egyáltalán sikerülhet azt nem tudomsapka
De hihetetlen abból a Draft classból az 1/1 lassan liga elit de az 1/2 és az 1/3 akkora csalódás mint az állat. Szerintem őt ti nem fogjátok újra felépíteni. Bár nem tudom draftra kik jönniek Mariotán kívül aki Franchise qb lehetne. (Én áldom a sorsot Luck ért😀 )

több mint 11 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Duke Blue Devils 9 040 — If you ain't cheatin', you ain't tryin'
Akkor csak egy Bortles vagy Gabbert-i teljesítmény ellenünk. 😀 RG ilyen színtű zuhanása minek köszönhető? Csak egy 1\2s Qb, vagy ennyi volt és kampo?Stev85

Önbizalom kuka, csapattársak bizalma kuka, edzői bizalom kuka.
Derrick Rose szindróma!

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
The eternal losign team 😀😀😀, ez szép volt!

Stev; főként a sérülés, úgy tűnik (nekem), hogy ő nem az a karakter aki fejben fel tudja dolgozni ezt és a formahanyatlást
azt gondolja, most hogy fizikálisan ép, akkor instant visszaáll a korábbi (bajnok) formája
sajnos ez nem így van! és amikor meccsen van, úgy játszik, mint aki fuldoklik, ez ilyen sportpszichológiai dolog (szerintem)
amint ő fejben képes lesz tisztán gondolkodni, és úgy dolgozni mellé, akkor meccsen is megmutatná, hogy mit tud valójában

de az hogy ez Gruden alatt, vagy más edző alatt, vagy úgy egyáltalán sikerülhet azt nem tudom

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 714 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
Next QB up...

Kíváncsi leszek melyik nap robbantja majd Gruden a bombát QB csere ügyben... Most már muszáj lesz... És őszintén sajnálom, sokáig nagyin szimpatikus volt a srác, de kezd elegem lenni belőle. Az első szezon sikere sajnos nagyon nagy kárt tett... Nem lett volna szabad ennyire rászabni a playbookot: az első év váratlan sikert hozott, de olyan áron, hogy semmit nem tanult és fejlődött. Életében nem játszott klasszikus QB-t, nem meglepő, hogy két év alatt nem tanulta meg azt, amit a többiek gyerekkoruktól kezdve tanulnak...Aztán ugye két komoly sérülés, a többit meg tudjuk...nexion218
Ma robbantotta, ellenünk Mccoy kezd. Jobban őrültem volna RG-nek...Stev85
Tetszett volna a tuti W, mi?.😛nexion218
Á, dehogy :-P Nagy mocsokság Mccoynak egy dobó kisujj köröm beszakadást kívánni? :-P Hátha RG 3 kezd akkor, bár lehet ahhoz Mccoyt tolószékben kéne kitolni felengedjék RG-t a pályára..Stev85
Attól még sztem Colt simán játszana... Szerencsétlen rg olyan fogalmatlan, hogy előbb fog maga Gruden játszani...nexion218
Akkor csak egy Bortles vagy Gabbert-i teljesítmény ellenünk. 😀 RG ilyen színtű zuhanása minek köszönhető? Csak egy 1\2s Qb, vagy ennyi volt és kampo?

több mint 11 éve
nexion218 4 019 — Washington Gyapotkombájnz fan
Next QB up...

Kíváncsi leszek melyik nap robbantja majd Gruden a bombát QB csere ügyben... Most már muszáj lesz... És őszintén sajnálom, sokáig nagyin szimpatikus volt a srác, de kezd elegem lenni belőle. Az első szezon sikere sajnos nagyon nagy kárt tett... Nem lett volna szabad ennyire rászabni a playbookot: az első év váratlan sikert hozott, de olyan áron, hogy semmit nem tanult és fejlődött. Életében nem játszott klasszikus QB-t, nem meglepő, hogy két év alatt nem tanulta meg azt, amit a többiek gyerekkoruktól kezdve tanulnak...Aztán ugye két komoly sérülés, a többit meg tudjuk...nexion218
Ma robbantotta, ellenünk Mccoy kezd. Jobban őrültem volna RG-nek...Stev85
Tetszett volna a tuti W, mi?.😛nexion218
Á, dehogy :-P Nagy mocsokság Mccoynak egy dobó kisujj köröm beszakadást kívánni? :-P Hátha RG 3 kezd akkor, bár lehet ahhoz Mccoyt tolószékben kéne kitolni felengedjék RG-t a pályára..Stev85
Attól még sztem Colt simán játszana... Szerencsétlen rg olyan fogalmatlan, hogy előbb fog maga Gruden játszani...

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 11 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 714 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
Next QB up...

Kíváncsi leszek melyik nap robbantja majd Gruden a bombát QB csere ügyben... Most már muszáj lesz... És őszintén sajnálom, sokáig nagyin szimpatikus volt a srác, de kezd elegem lenni belőle. Az első szezon sikere sajnos nagyon nagy kárt tett... Nem lett volna szabad ennyire rászabni a playbookot: az első év váratlan sikert hozott, de olyan áron, hogy semmit nem tanult és fejlődött. Életében nem játszott klasszikus QB-t, nem meglepő, hogy két év alatt nem tanulta meg azt, amit a többiek gyerekkoruktól kezdve tanulnak...Aztán ugye két komoly sérülés, a többit meg tudjuk...nexion218
Ma robbantotta, ellenünk Mccoy kezd. Jobban őrültem volna RG-nek...Stev85
Tetszett volna a tuti W, mi?.😛nexion218
Á, dehogy :-P Nagy mocsokság Mccoynak egy dobó kisujj köröm beszakadást kívánni? :-P Hátha RG 3 kezd akkor, bár lehet ahhoz Mccoyt tolószékben kéne kitolni felengedjék RG-t a pályára..

több mint 11 éve
nexion218 4 019 — Washington Gyapotkombájnz fan
Next QB up...

Kíváncsi leszek melyik nap robbantja majd Gruden a bombát QB csere ügyben... Most már muszáj lesz... És őszintén sajnálom, sokáig nagyin szimpatikus volt a srác, de kezd elegem lenni belőle. Az első szezon sikere sajnos nagyon nagy kárt tett... Nem lett volna szabad ennyire rászabni a playbookot: az első év váratlan sikert hozott, de olyan áron, hogy semmit nem tanult és fejlődött. Életében nem játszott klasszikus QB-t, nem meglepő, hogy két év alatt nem tanulta meg azt, amit a többiek gyerekkoruktól kezdve tanulnak...Aztán ugye két komoly sérülés, a többit meg tudjuk...nexion218
Ma robbantotta, ellenünk Mccoy kezd. Jobban őrültem volna RG-nek...Stev85
Tetszett volna a tuti W, mi?.😛

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 11 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 714 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
Next QB up...

Kíváncsi leszek melyik nap robbantja majd Gruden a bombát QB csere ügyben... Most már muszáj lesz... És őszintén sajnálom, sokáig nagyin szimpatikus volt a srác, de kezd elegem lenni belőle. Az első szezon sikere sajnos nagyon nagy kárt tett... Nem lett volna szabad ennyire rászabni a playbookot: az első év váratlan sikert hozott, de olyan áron, hogy semmit nem tanult és fejlődött. Életében nem játszott klasszikus QB-t, nem meglepő, hogy két év alatt nem tanulta meg azt, amit a többiek gyerekkoruktól kezdve tanulnak...Aztán ugye két komoly sérülés, a többit meg tudjuk...nexion218
Ma robbantotta, ellenünk Mccoy kezd. Jobban őrültem volna RG-nek...

több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
Robert Griffin III was the first quarterback since Jay Cutler in Week 4 of 2010 to finish with negative yards on non-play-action dropbacks.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
nexion218 4 019 — Washington Gyapotkombájnz fan
Next QB up...

Kíváncsi leszek melyik nap robbantja majd Gruden a bombát QB csere ügyben... Most már muszáj lesz... És őszintén sajnálom, sokáig nagyin szimpatikus volt a srác, de kezd elegem lenni belőle. Az első szezon sikere sajnos nagyon nagy kárt tett... Nem lett volna szabad ennyire rászabni a playbookot: az első év váratlan sikert hozott, de olyan áron, hogy semmit nem tanult és fejlődött. Életében nem játszott klasszikus QB-t, nem meglepő, hogy két év alatt nem tanulta meg azt, amit a többiek gyerekkoruktól kezdve tanulnak...Aztán ugye két komoly sérülés, a többit meg tudjuk...

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 11 éve
nexion218 4 019 — Washington Gyapotkombájnz fan
Sajnos én sem tudok több mentésget felhozni a hínárhajú védelmére... Pl Kirk - meg sztem Colt is - legalább érti a timing-ra építkező pro offense koncepcióját, hajlandó eldobni úgy a labdát, hogy mire a WR megfordul ott legyen, nem pedig kivárja, amíg mindenkinek leesik, hogy mi van. Nagyon össze kell szednie magát, mert eredményben nem jobb, mint Kirk INT zuhataga, ráadásul rossz nézni sokszor a fogalmatlan játékát....😕

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson