Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 24 246 — Axel Foley
Úgy néz ki csak megkapjuk Joe Barry-t.... MIÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉRT???????????????? Nagyon gáz, hogy Snyder összes pénze is kevés ahhoz, hogy a 0-16 Detroit D koordinátorán kívük bárki más elvállalja ezt a csapatot... Szomorú vagyok... És megint lesz majd mentség meg magyarazkodás, hogy a játékosok a szarok vagy épp a DC egy dilettáns, de eredmény az nuku. Egy kipróbált D edző melett legalább egyertelmű lett volna, hogy ki a hülye...nexion218
Egy Lions drukker vélemény twitteren, asszem mindent elmond a dologról:
Joe Barry? The guy whose defense ranked 32nd in the NFL in yards, pts, rush yds per att, rush TDs, & passing nYPA both his seasons as a DC?

több mint 11 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 17 091 — Apu ökölbeszorított keze
Wash L
Simán

több mint 11 éve
nexion218 4 019 — Washington Gyapotkombájnz fan
vannak gondok:
Michael C. Wright @mikecwright · 11 ó 11 órával ezelőtt
Heard Fangio wanted to bring Donatell to Redskins, but they wanted to keep Raheem Morris... hence Chicago.sapka
Istenem bazdmeg... Ha váltunk nevet, akkor javasolnám a Washington Palmface nevet...

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
vannak gondok:
Michael C. Wright @mikecwright · 11 ó 11 órával ezelőtt
Heard Fangio wanted to bring Donatell to Redskins, but they wanted to keep Raheem Morris... hence Chicago.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
nexion218 4 019 — Washington Gyapotkombájnz fan
Úgy néz ki csak megkapjuk Joe Barry-t.... MIÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉRT???????????????? Nagyon gáz, hogy Snyder összes pénze is kevés ahhoz, hogy a 0-16 Detroit D koordinátorán kívük bárki más elvállalja ezt a csapatot... Szomorú vagyok... És megint lesz majd mentség meg magyarazkodás, hogy a játékosok a szarok vagy épp a DC egy dilettáns, de eredmény az nuku. Egy kipróbált D edző melett legalább egyertelmű lett volna, hogy ki a hülye...

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
azért vannak itt még jó dolgok is:
Redskins hired ex-Cowboys OC Bill Callahan as offensive line coach.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 119 — no es importante
van itt valami keverés-kavarás megint
Barryt nem nevezték ki hivatalosan csak pár segédedző biztos benne

mindenesetre Fangio jön interjúra, amint elszabadul 49-bőlsapka
 www.washingtonpost.com/blogs/dc-sports-bog/wp/2015/01/14/jim-fassel-remembers-when-he-was-supposed-to-get-the-redskins-head-coaching-job/


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
van itt valami keverés-kavarás megint
Barryt nem nevezték ki hivatalosan csak pár segédedző biztos benne

mindenesetre Fangio jön interjúra, amint elszabadul 49-ből

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
nexion218 4 019 — Washington Gyapotkombájnz fan
Zavaró is volt az az átlag 3-4 W... :S Miért nem lehet egy jó D edzőt szerződtetni?

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Jézus. Nagy haverja lehet valaki a vezetőségből.Bazzani
Marinelli az aposa szoval biztos volt b-terv :p

több mint 11 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 119 — no es importante
Jézus. Nagy haverja lehet valaki a vezetőségből.Bazzani
rosszabb esetben rokona, ugye :p

Bruce Allen (Tampa) és A.J. Smith (San Diego) amúgy a kapcsolat, nyilvánvalóan


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 24 246 — Axel Foley
Jézus. Nagy haverja lehet valaki a vezetőségből.

több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
csalódott vagyok

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 119 — no es importante
Joe Barry lesz az új DC, aki védőkoordinátorként legutóbb a 0-16-os Detroitnál dolgozott, azóta LB coach volt a Tampánál, a USC-nél és a Chargers-nél


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 318 — NFL bracket champion '26
állítólag Scwartz átjönni DC-zni washington citybe
nah, a végén még rendes stáb lesz ittsapka
Ki tudja lehet Morrist léptetitek elő:  profootballtalk.nbcsports.com/2015/01/13/report-raheem-morris-to-interview-for-promotion-to-defensive-coordinator/


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
állítólag Scwartz átjönni DC-zni washington citybe
nah, a végén még rendes stáb lesz itt

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
McCloughan miatt szóba jött Frank Gore nálatok. Nagyon sajnálnám, nagy kedvencem. És ez mellett még Ahmad Brooksról és Vernon Davisről is csiripelnek, mint esetleges jelölt.
 www.csnbayarea.com/49ers/mccloughan-washington-further-along-when-he-joined-49ersdiverdoc
Brooks erősítést jelenthetne (a többiek szerintem nem), de úgy tudom nálatok azzal volt baja, hogy keveset játszott
bár még nem tiszta a passrusher helyzet nálunk (gondolok itt a lejárt szerződésekre), de egyelőre Kerrigan mellett a tavaly draftolt Murphy van ott a tűz közelében...

állítólag McC. elhintette, hogy szerinte Griffinnek csak több időre van szüksége... (mint Favre annó)
lehet, hogy megint keserves szezon lesz ezsapka
Padoztatták, nehezen viselte, hangot is adott neki, de biztos, hogy jól jönne Brooks nektek. Goret, Morris mögé gondolják backupnak. A mostani volt a 8. 1000+ yardos szezonja. Sztem bármelyik csapatnak erősítést jelentene (főleg, ha backup RB-nek szánják). Remélem nem fog titeket erősíteni és marad. Davis ha nem képzőművészkedne, és motivált tudna lenni, ő sem lenne rossz, de jelenleg sztem sem igazi upgrade.diverdoc
Helu is egész jó RB + fiatal is 😊
ami nem hátrány, ha a 2017-2018-as playoff lenne a cél; bár erről még nem volt szó, hogy melyik szezonban akarunk nyerni! de nem hiszem, hogy jövőre, így Gore nem jelentene pluszt hosszú távon; és azt gondolom ez most a fontossapka
Nem ismerem a skinst és a célokat, úgyhogy vszínű igazad van. Akkor maradjunk annyiban, hogy Ti is mi is jól járunk, ha marad. 😊


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
McCloughan miatt szóba jött Frank Gore nálatok. Nagyon sajnálnám, nagy kedvencem. És ez mellett még Ahmad Brooksról és Vernon Davisről is csiripelnek, mint esetleges jelölt.
 www.csnbayarea.com/49ers/mccloughan-washington-further-along-when-he-joined-49ersdiverdoc
Brooks erősítést jelenthetne (a többiek szerintem nem), de úgy tudom nálatok azzal volt baja, hogy keveset játszott
bár még nem tiszta a passrusher helyzet nálunk (gondolok itt a lejárt szerződésekre), de egyelőre Kerrigan mellett a tavaly draftolt Murphy van ott a tűz közelében...

állítólag McC. elhintette, hogy szerinte Griffinnek csak több időre van szüksége... (mint Favre annó)
lehet, hogy megint keserves szezon lesz ezsapka
Padoztatták, nehezen viselte, hangot is adott neki, de biztos, hogy jól jönne Brooks nektek. Goret, Morris mögé gondolják backupnak. A mostani volt a 8. 1000+ yardos szezonja. Sztem bármelyik csapatnak erősítést jelentene (főleg, ha backup RB-nek szánják). Remélem nem fog titeket erősíteni és marad. Davis ha nem képzőművészkedne, és motivált tudna lenni, ő sem lenne rossz, de jelenleg sztem sem igazi upgrade.diverdoc
Helu is egész jó RB + fiatal is 😊
ami nem hátrány, ha a 2017-2018-as playoff lenne a cél; bár erről még nem volt szó, hogy melyik szezonban akarunk nyerni! de nem hiszem, hogy jövőre, így Gore nem jelentene pluszt hosszú távon; és azt gondolom ez most a fontos

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
McCloughan miatt szóba jött Frank Gore nálatok. Nagyon sajnálnám, nagy kedvencem. És ez mellett még Ahmad Brooksról és Vernon Davisről is csiripelnek, mint esetleges jelölt.
 www.csnbayarea.com/49ers/mccloughan-washington-further-along-when-he-joined-49ersdiverdoc
Brooks erősítést jelenthetne (a többiek szerintem nem), de úgy tudom nálatok azzal volt baja, hogy keveset játszott
bár még nem tiszta a passrusher helyzet nálunk (gondolok itt a lejárt szerződésekre), de egyelőre Kerrigan mellett a tavaly draftolt Murphy van ott a tűz közelében...

állítólag McC. elhintette, hogy szerinte Griffinnek csak több időre van szüksége... (mint Favre annó)
lehet, hogy megint keserves szezon lesz ezsapka
Padoztatták, nehezen viselte, hangot is adott neki, de biztos, hogy jól jönne Brooks nektek. Goret, Morris mögé gondolják backupnak. A mostani volt a 8. 1000+ yardos szezonja. Sztem bármelyik csapatnak erősítést jelentene (főleg, ha backup RB-nek szánják). Remélem nem fog titeket erősíteni és marad. Davis ha nem képzőművészkedne, és motivált tudna lenni, ő sem lenne rossz, de jelenleg sztem sem igazi upgrade.


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
McCloughan miatt szóba jött Frank Gore nálatok. Nagyon sajnálnám, nagy kedvencem. És ez mellett még Ahmad Brooksról és Vernon Davisről is csiripelnek, mint esetleges jelölt.
 www.csnbayarea.com/49ers/mccloughan-washington-further-along-when-he-joined-49ersdiverdoc
Brooks erősítést jelenthetne (a többiek szerintem nem), de úgy tudom nálatok azzal volt baja, hogy keveset játszott
bár még nem tiszta a passrusher helyzet nálunk (gondolok itt a lejárt szerződésekre), de egyelőre Kerrigan mellett a tavaly draftolt Murphy van ott a tűz közelében...

állítólag McC. elhintette, hogy szerinte Griffinnek csak több időre van szüksége... (mint Favre annó)
lehet, hogy megint keserves szezon lesz ez

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
McCloughan miatt szóba jött Frank Gore nálatok. Nagyon sajnálnám, nagy kedvencem. És ez mellett még Ahmad Brooksról és Vernon Davisről is csiripelnek, mint esetleges jelölt.
 www.csnbayarea.com/49ers/mccloughan-washington-further-along-when-he-joined-49ers


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
Szerk. Raheem Morris meg tőletek megy a Giantshez DC-interjúra.empty taxi
ott is maradhat

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 318 — NFL bracket champion '26
Gary Gibbs Chiefs LB-edzőt hívtatok DC-interjúra, de elutasította, emlékezve a Saints DC-ként eltöltött időszakára, ez nektek szvsz jó hír.

Szerk. Raheem Morris meg tőletek megy a Giantshez DC-interjúra.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Csak nyugtával a napot. Nálunk a legjobb is elromlik.
több mint 11 éve
Helmut Zimmer Oregon Ducks 7 032 — Terry bohóc szülinapokat játszóházban is vállal.
Gratula Srácok!

Scot nálunk kiemelkedően jó munkát végzett!