Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 11 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Duke Blue Devils 9 040 — If you ain't cheatin', you ain't tryin'
Szerintem ez pontosan olyan, mint amikor Jordan elment baseballozni(A development ligában a dobók direkt könnyű középre irányuló fastballokat dobáltak neki 😀)sapka
Azért a rögbi és a foci csak közelebb áll egymáshoz, mint a basebball és a kosár 😊 Na mindegy, majd meglátjuk mi lesz belőle. A hírek alapján a Seahawks practice squad-jához kerülhet.egonj
Jordan maga se gondolta azt komolyan szerintem. 31 évesen elkezdeni MLB szinten játszani?
Viszont voltak akiknek sikerült hasonló (Bo Jackson, Deion Sanders).
Én örülnék, ha a két sportág közeledne egymáshoz.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 11 éve
egonj Washington Commanders 149
Szerintem ez pontosan olyan, mint amikor Jordan elment baseballozni
(A development ligában a dobók direkt könnyű középre irányuló fastballokat dobáltak neki 😀)sapka
Azért a rögbi és a foci csak közelebb áll egymáshoz, mint a basebball és a kosár 😊

Na mindegy, majd meglátjuk mi lesz belőle. A hírek alapján a Seahawks practice squad-jához kerülhet.

HTTR
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
elvileg a felszereléses mozgáskultúrának teljesen más alapjai vannak, mint a szabadénak
másrészt -úgy tudom- a rögbiben az állóképesség az ami kifejezetten fontos, mert tul.képpen egész meccsnyi időt játszik egy csapat
Míg az nfl-ben a nyers erő és dinamizmus+robbanékonyság ami igazán lényeges, 1-2 snap alatt próbálnak meghalni a játékosok
azt nem tudom a srácnak milyen field visionje lehet, mert ez is kulcskérdés lenne egy futónál+a nagyon bonyolult centire kiszámolt playbookok
és még rengeteg dolog
alapból szerintem a két sportág nem összefésülhető egy játékosnak, főleg, ha az élsport változatait vesszük
szóval ilyen szempontból én nagyon szkeptikus vagyok, hogy ő megfog-e egyáltalán bármennyi sót is enni...
szerintem nemsapka

Jogos, amit írsz, de Hayne állítólag a világ egyik legjobb játékosa, a videók alapján brutális, amit művel. Mi van, ha mégis működik a dolog? Azt nyilatkozta, hogy két éve eszébe jutott a váltás, az elmúlt egy évben pedig már nagyon komolyan fontolgatta, tehát nyílván ő is átrágta magát azokon a dolgokon amiket írsz. Én sem hiszem, hogy hirtelen berobbanva az NFL-ben is sztár lenne, de miért ne próbálhatnánk meg? Lehet hogy pont bejön és húzunk vele egy rohadt nagyot. Gyakorlatilag az összes hátralévő meccsünkön esélytelenek vagyunk, kísérletezhetünk nyugodtan.
egonj
Szerintem ez pontosan olyan, mint amikor Jordan elment baseballozni
(A development ligában a dobók direkt könnyű középre irányuló fastballokat dobáltak neki 😀)

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
egonj Washington Commanders 149
elvileg a felszereléses mozgáskultúrának teljesen más alapjai vannak, mint a szabadénak
másrészt -úgy tudom- a rögbiben az állóképesség az ami kifejezetten fontos, mert tul.képpen egész meccsnyi időt játszik egy csapat
Míg az nfl-ben a nyers erő és dinamizmus+robbanékonyság ami igazán lényeges, 1-2 snap alatt próbálnak meghalni a játékosok
azt nem tudom a srácnak milyen field visionje lehet, mert ez is kulcskérdés lenne egy futónál+a nagyon bonyolult centire kiszámolt playbookok
és még rengeteg dolog
alapból szerintem a két sportág nem összefésülhető egy játékosnak, főleg, ha az élsport változatait vesszük
szóval ilyen szempontból én nagyon szkeptikus vagyok, hogy ő megfog-e egyáltalán bármennyi sót is enni...
szerintem nemsapka

Jogos, amit írsz, de Hayne állítólag a világ egyik legjobb játékosa, a videók alapján brutális, amit művel. Mi van, ha mégis működik a dolog? Azt nyilatkozta, hogy két éve eszébe jutott a váltás, az elmúlt egy évben pedig már nagyon komolyan fontolgatta, tehát nyílván ő is átrágta magát azokon a dolgokon amiket írsz. Én sem hiszem, hogy hirtelen berobbanva az NFL-ben is sztár lenne, de miért ne próbálhatnánk meg? Lehet hogy pont bejön és húzunk vele egy rohadt nagyot. Gyakorlatilag az összes hátralévő meccsünkön esélytelenek vagyunk, kísérletezhetünk nyugodtan.


Mi a fenének? Van nekünk olyan, de csak Grudenen múlik, hogy látszik-e.apeszos

Igaz, de szerintem egy szezon végéig tartó szerződést megérne a dolog, ki tudja mennyire használható. Sokat nem veszíthetünk vele.

HTTR
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
"Feladja sikeres karrierjét a világ egyik leghíresebb rögbijátékosa annak érdekében, hogy az NFL-be jusson. Az ausztrál Jarryd Hayne szerdán jelentette be, hogy egy évre mindenképpen abbahagyja a rögbit, hátha sikerül berobbannia a profi amerikaifutball-bajnokságba.

Az NFL-ben futóként vagy visszahordóként kaphat szerepet. Szabadügynökként bármelyik NFL-csapatnál szerepelhet próbajátékon szerződés reményében. Hayne egy évet ad magának, ha nem sikerül, visszatér csapatához, a sydneyi Parramattához."


Le kéne őt igazolni, úgy is kuka ez a szezon. Hátha jól sülne el.egonj
elvileg a felszereléses mozgáskultúrának teljesen más alapjai vannak, mint a szabadénak
másrészt -úgy tudom- a rögbiben az állóképesség az ami kifejezetten fontos, mert tul.képpen egész meccsnyi időt játszik egy csapat
Míg az nfl-ben a nyers erő és dinamizmus+robbanékonyság ami igazán lényeges, 1-2 snap alatt próbálnak meghalni a játékosok
azt nem tudom a srácnak milyen field visionje lehet, mert ez is kulcskérdés lenne egy futónál+a nagyon bonyolult centire kiszámolt playbookok
és még rengeteg dolog
alapból szerintem a két sportág nem összefésülhető egy játékosnak, főleg, ha az élsport változatait vesszük
szóval ilyen szempontból én nagyon szkeptikus vagyok, hogy ő megfog-e egyáltalán bármennyi sót is enni...
szerintem nem

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
"Feladja sikeres karrierjét a világ egyik leghíresebb rögbijátékosa annak érdekében, hogy az NFL-be jusson. Az ausztrál Jarryd Hayne szerdán jelentette be, hogy egy évre mindenképpen abbahagyja a rögbit, hátha sikerül berobbannia a profi amerikaifutball-bajnokságba.

Az NFL-ben futóként vagy visszahordóként kaphat szerepet. Szabadügynökként bármelyik NFL-csapatnál szerepelhet próbajátékon szerződés reményében. Hayne egy évet ad magának, ha nem sikerül, visszatér csapatához, a sydneyi Parramattához."


Le kéne őt igazolni, úgy is kuka ez a szezon. Hátha jól sülne el.egonj
Mi a fenének? Van nekünk olyan, de csak Grudenen múlik, hogy látszik-e.
több mint 11 éve
egonj Washington Commanders 149
"Feladja sikeres karrierjét a világ egyik leghíresebb rögbijátékosa annak érdekében, hogy az NFL-be jusson. Az ausztrál Jarryd Hayne szerdán jelentette be, hogy egy évre mindenképpen abbahagyja a rögbit, hátha sikerül berobbannia a profi amerikaifutball-bajnokságba.

Az NFL-ben futóként vagy visszahordóként kaphat szerepet. Szabadügynökként bármelyik NFL-csapatnál szerepelhet próbajátékon szerződés reményében. Hayne egy évet ad magának, ha nem sikerül, visszatér csapatához, a sydneyi Parramattához."


Le kéne őt igazolni, úgy is kuka ez a szezon. Hátha jól sülne el.

HTTR
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Nem tudom, a Fekete Jézus fog-e még valaha játszani, de ha sokáig nem tér vissza, akkor lassan a McCoy time-nak is eljön a sora... 2 meccs, 7 INT... Még ha beleszámolom közte az INT nélküli SEA meccset, akkor is több, mint 2 INT-et átlagol a mi jó öreg Kirk Kapitányunk. Mindezt úgy, hogy Roberts, Garcon, DJax triónak hajigál(na, ha nem az ellenfélnek dobná a tojást), van egy futónk, akitől az elmúlt asszem 2 évben csak AP futott többet... Ennyit a Shanny család is tudott, sőt, legalább volt futójáték....😕nexion218
ja - Sanyiék ki is szögeltették a BlekkDzsízuszt az ágyfölé...sutianap
Ja... És másfél évig vártunk, mire kirúgták őket érte ill. a következményekért. Amikor már teljesen mindegy volt. Hozták Gruden Jr-t, hogy ő majd jófej lesz a kjúbíkkal és újra nyerni fogunk. Ebből annyi sikerült, hogy mindenki újra szereti edzőbát, cserébe viszont már futni se tudunk és sztem 3 W-nk se lesz. Egy olyan rosterrel, amelyik lehet egy másik városban homefield-en várná a rájátszás minden körét... De lehet már szereztek volna DB-ket is a védelembe, hogy tuti jók legyenek. Szóval idénről kuka, majd spoilerezünk a kövi tizenakárhány meccsen, de ez így van jól, mert hát még nem tanulták meg az új edzőnek a sémáját. Aztán jövőre ugyanez, akkor már türetmetlenek leszünk, mert látja majd mindenki, hogy a plusz egy év nem segített, majd a harmadik év közepén újraindul az edzőcsere-cirkusz. Welcome to D.C.!nexion218
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
Ezzel nagyon is egyetértek.
A front5 alapanyag nagyon jó, két jó rusher és a belső 3-as 4-es nagyon jó!
Hatcher is hozza azt az extrát ami kell, Baker, Cofield, és a cserék is stabil inside játékosok; nagyon komoly nyomás van az ellen QB-ken mindig... (blitz nélkül is)
a back 7 már nagyon necces, de Clark még mindig jó; a cornerek pedig olyan nagy marhaságokat nem csinálnak, illetve vannak rosszabb secondaryk is sokkal jobb védelmekben (pl SF)
erre mondom azt. hogy akkor a séma/az edzői anyag ami szar, és ezt tartom is...

A támadójátékban meg botrány, hogy nem tudunk egyről a kettőre jutni..., jött egy jobb LG, és star WR, a TE szekció nagyon jó lett..., és nincs konstans játék...
Cousins sem isten ökle, de ezt mindenki tudja, Daltonnál nem rosszabb, csak más felfogású; ha meg a fal nem jó, legyen külső futás-bootleg-counter játékok tömege-sok közepes zóna játék; stb. De nem ez van, hanem egy all-around szar van erőltetve.
és ilyen playcallinggal meg játékokkal kieresztik őket..., erről sok mindent nem tudok mondani

olyan meccseken nem vagyunk pariban a végén, amelyek nyerhetőek is! És nem azt mondom, hogy nyerjük is meg őket, mert úgy illene, mert első éves HC-val szerintem ez nem elvárás... Részemről annyi, hogy fontos meccseken hasonló erősségű (hasonlóan sérült) csapatokkal legyünk már végig meccsben!!!!!!!

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
nexion218 4 019 — Washington Gyapotkombájnz fan
Nem tudom, a Fekete Jézus fog-e még valaha játszani, de ha sokáig nem tér vissza, akkor lassan a McCoy time-nak is eljön a sora... 2 meccs, 7 INT... Még ha beleszámolom közte az INT nélküli SEA meccset, akkor is több, mint 2 INT-et átlagol a mi jó öreg Kirk Kapitányunk. Mindezt úgy, hogy Roberts, Garcon, DJax triónak hajigál(na, ha nem az ellenfélnek dobná a tojást), van egy futónk, akitől az elmúlt asszem 2 évben csak AP futott többet... Ennyit a Shanny család is tudott, sőt, legalább volt futójáték....😕nexion218
ja - Sanyiék ki is szögeltették a BlekkDzsízuszt az ágyfölé...sutianap
Ja... És másfél évig vártunk, mire kirúgták őket érte ill. a következményekért. Amikor már teljesen mindegy volt. Hozták Gruden Jr-t, hogy ő majd jófej lesz a kjúbíkkal és újra nyerni fogunk. Ebből annyi sikerült, hogy mindenki újra szereti edzőbát, cserébe viszont már futni se tudunk és sztem 3 W-nk se lesz. Egy olyan rosterrel, amelyik lehet egy másik városban homefield-en várná a rájátszás minden körét... De lehet már szereztek volna DB-ket is a védelembe, hogy tuti jók legyenek. Szóval idénről kuka, majd spoilerezünk a kövi tizenakárhány meccsen, de ez így van jól, mert hát még nem tanulták meg az új edzőnek a sémáját. Aztán jövőre ugyanez, akkor már türetmetlenek leszünk, mert látja majd mindenki, hogy a plusz egy év nem segített, majd a harmadik év közepén újraindul az edzőcsere-cirkusz. Welcome to D.C.!

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 903 — capitaine du château de Vienne 1487
Nem tudom, a Fekete Jézus fog-e még valaha játszani, de ha sokáig nem tér vissza, akkor lassan a McCoy time-nak is eljön a sora... 2 meccs, 7 INT... Még ha beleszámolom közte az INT nélküli SEA meccset, akkor is több, mint 2 INT-et átlagol a mi jó öreg Kirk Kapitányunk. Mindezt úgy, hogy Roberts, Garcon, DJax triónak hajigál(na, ha nem az ellenfélnek dobná a tojást), van egy futónk, akitől az elmúlt asszem 2 évben csak AP futott többet... Ennyit a Shanny család is tudott, sőt, legalább volt futójáték....😕nexion218
ja - Sanyiék ki is szögeltették a BlekkDzsízuszt az ágyfölé...


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
nexion218 4 019 — Washington Gyapotkombájnz fan
Nem tudom, a Fekete Jézus fog-e még valaha játszani, de ha sokáig nem tér vissza, akkor lassan a McCoy time-nak is eljön a sora... 2 meccs, 7 INT... Még ha beleszámolom közte az INT nélküli SEA meccset, akkor is több, mint 2 INT-et átlagol a mi jó öreg Kirk Kapitányunk. Mindezt úgy, hogy Roberts, Garcon, DJax triónak hajigál(na, ha nem az ellenfélnek dobná a tojást), van egy futónk, akitől az elmúlt asszem 2 évben csak AP futott többet... Ennyit a Shanny család is tudott, sőt, legalább volt futójáték....😕

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
olyan semmilyenek vagyunk, hogy fáj nézni
a védelem jobb, de továbbra is gyatra (tavalyhoz képest)
a támadók meg nemhogy javultak, de még rosszabbak is voltak, Gruden megjavította a futójátékot 😊
egyem a szívét
sokra nem fogjuk vinni, egy top10-es/top5 pick lesz aztán annyisapka
Azért a D-től ez a meccs még nyugodtan nyerhető lett volna....Sőt, ha Kirk Grossman a saját csapattársának ad TD passzt, nem pedig az arizonai védőnek, éppen még az offense-től is nyerhető lett volna.

A futással kapcsolatban viszont tanácstalan vagyok... 😕 Amit írtam éjszaka is: csak meg kellet volna kérdezni, hogy "Srácok, tavaly milyen play-ek működtek?" If it ain't broke, don't fix it. Megvannak a ZBS falembereink, amihez nem vagyunk hajlandóak rendesen ZBS-t futni. Gruden passzjátékban elvileg a power méretű falat szereti, ez nekünk nincs, de mi mégis a passzt erőltetjük... Nem értem...nexion218
HArmadrészt Garcon egy legitim franchise játékos, akit alig játszunk meg,
jumpballt simán lekapja, screenelni bátran lehet, stbstb

Olyan ez a dolog, hogy van egy DJax de elveszett Morris+Garcon, szuper

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
nexion218 4 019 — Washington Gyapotkombájnz fan
olyan semmilyenek vagyunk, hogy fáj nézni
a védelem jobb, de továbbra is gyatra (tavalyhoz képest)
a támadók meg nemhogy javultak, de még rosszabbak is voltak, Gruden megjavította a futójátékot 😊
egyem a szívét
sokra nem fogjuk vinni, egy top10-es/top5 pick lesz aztán annyisapka
Azért a D-től ez a meccs még nyugodtan nyerhető lett volna....Sőt, ha Kirk Grossman a saját csapattársának ad TD passzt, nem pedig az arizonai védőnek, éppen még az offense-től is nyerhető lett volna.

A futással kapcsolatban viszont tanácstalan vagyok... 😕 Amit írtam éjszaka is: csak meg kellet volna kérdezni, hogy "Srácok, tavaly milyen play-ek működtek?" If it ain't broke, don't fix it. Megvannak a ZBS falembereink, amihez nem vagyunk hajlandóak rendesen ZBS-t futni. Gruden passzjátékban elvileg a power méretű falat szereti, ez nekünk nincs, de mi mégis a passzt erőltetjük... Nem értem...

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
olyan semmilyenek vagyunk, hogy fáj nézni
a védelem jobb, de továbbra is gyatra (tavalyhoz képest)
a támadók meg nemhogy javultak, de még rosszabbak is voltak, Gruden megjavította a futójátékot 😊
egyem a szívét
sokra nem fogjuk vinni, egy top10-es/top5 pick lesz aztán annyi

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
1/1
több mint 11 éve
steroid stewie Washington Commanders 268
Futólag belenéztem a kinti hozzászólásokba, pár kedvenc 😀

"Kirk Cousins can stay in Arizona"

"cousins needs to get his eyes checked i swear he is color blind"

"We need black Jesus back ....RGIII" 😀😀
több mint 11 éve
egonj Washington Commanders 149
Az a bosszantó, hogy képesek vagyunk akárkivel meccsben lenni, csak aztán a végén mindig a fasz rossz végén vagyunk.
nexion218

Én is erre gondoltam a meccs után... Elég idegesítő és érthetetlen, hogy gyönyörűen meccsben tartjuk magunkat egy Seahawks vagy egy Eagles ellen, amikor meg reménykednénk akkor simán kinyalunk a Giants-tól meg a Texans-tól okádék teljesítményekkel..

HTTR
több mint 11 éve
nexion218 4 019 — Washington Gyapotkombájnz fan
Robinson-nal én sem értek egyet. Viszont Riley valóban elég homály...

Mit lehet írni egy ilyen meccsről? Köszönjük Special Teams (fake punt ugyebár)... Az eddig sokat gyalázott védelem tartott minket meccsben. Még az elbaszott onside kick-es slamasztikából is kihúzták a csapatot. Hozzáteszem, az onsine helyett inkább a 4&short-ra kellett volna nekimenni az ellenfél területén a FG helyett, több értelmét láttam volna és kevesebb kockázat lett volna benne sztem. A végén pedig az Orakpo holdingot, amin lényegében teljesen elúszott a hajó, inkább nem is kommentálnám. Az a bosszantó, hogy képesek vagyunk akárkivel meccsben lenni, csak aztán a végén mindig a fasz rossz végén vagyunk. A soccer közhely után szabadon: a focit 60 percig játsszák és a végén mindig a Redskins veszít...

ügyesen szerel és ütközik, de ez már az nfl, itt ezt kb. mindenki tudja!sapka
Kivéve Hall, Rambo (jó, őt már kivágtuk), Vödör, Clark, Riley stb. ....😀

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
........Robinson is geciszar LB.............sapka
Ezzel azért vitatkoznék...apeszos
pedig, de!
ügyesen ütközik, de a covert a zónavédekezést semennyire nem érzi
Ha megnézed a Wilson futásokat az elején, látszik, hogy mindig az ő helyére futott!! Konkrétan neki kellett volna a pálya közepén téblábolni
baromi lassan olvas, és rosszul helyezkedik

ügyesen szerel és ütközik, de ez már az nfl, itt ezt kb. mindenki tudja!

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
........Robinson is geciszar LB.............sapka
Ezzel azért vitatkoznék...
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
Ja és egy kérdés, nektek mi szokott eszetekbe jutni, mikor a hedkócsunkat mutatják meccs közben? Nekem valami napköziigazgató, vagy ilyesmi 😊agent T
óvodáscsoportvezető

azt elfelejtettem írni, hogy Riley és Robinson is geciszar LB, marhára nem érzik a zónájukat és a mélységet

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
Én rosszabbra számítottam a Seahawks ellen.
Miért nem játszatjuk Santana Mosst?

Ja és egy kérdés, nektek mi szokott eszetekbe jutni, mikor a hedkócsunkat mutatják meccs közben? Nekem valami napköziigazgató, vagy ilyesmi 😊

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
furcsállom nem ír senki a meccsről
elég szoros jó meccs volt, Kuzin kb. tökéletesen játszott, de nem volt semmi futójáték 😕, a védelem is tűrhető volt, sok 3rd&out volt
a támadók nem tudtak felnőni a feladathoz igazán, rossz playcall többízben, és semmi futójáték

Wilson utolsó játéka a 2 perc előtt...


volt benne egy-két hiba...

ami egy kissé elszomorít...

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
bálnalekvár Washington Commanders 696
 www.hogshaven.com/2014/10/5/6910449/rgiii-will-be-back-for-cowboys-game-in-3-weeks-or-he-wont

akkorisredskins