Washington Commanders
28 feliratkozó
több mint 12 éve
A holnap esti elvárásaim:- Vödör végig játssza az edzést, és nem sérül meg
- Vödör nem sérít meg senkit az edzésen
- Az edzésen az endzone-ban nem dobunk Robinson felé
- védekezésben már a második emberünk leviszi a támadó homokzsákot
- 400 kapott yard alatt tarjuk a cheerleadereket
- esetleg nem lesz 10-nél több Griffin milyen jó volt edzésen cikk
no akkor kérném a téteket megtenni! 😛😛
ich bin richtig! Nein! Doch! Naugye még németül is igazam van.
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
The Redskins defense has allowed 373 yards after contact, second only to the Jaguars (387).The Redskins D is tied with the Chargers for most yards after contact in the passing game (198). Guessing this does not surprise
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
Washington worked out 17 free agents in total Tuesday. Other notable players in attendance were WR Mohamed Massaquoi, CB Myron Lewis, T Jason Smith, LB D.J. Smith, and WR Matt Willis.
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
Roster frissítve...
több mint 12 éve
Redskins released DE Phillip Merling.oké... Addig is:
Redskins released K John Potter.
ezek szerint marad Grossman, updatelt a rostert apesz 😛sapka
több mint 12 éve
Redskins released DE Phillip Merling.Redskins released K John Potter.
ezek szerint marad Grossman, updatelt a rostert apesz 😛
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
még az is benne van, hogy csak ennyit tud Griffin és nem többet az option futások nélkülAzt azért kétlem, hogy csak ennyit tudna. Lassan kicserélhetnéd a rangod "anti Griffin fan"-ra. 😛
de ezt még nem lehet tudni
nagyon jókor jött a bye weeksapka
Más: hullanak az "összekötők" 😀 Paulsen is térdsérüléssel MRI-re megy. Remélem elég lesz a két hét a gyógyulásra. Mert különben csak Paul marad. El sem lehet mondani, Morris és Reed mennyire hiányozna. Vagy egy jó Davis. Viszont visszajönnek a rossz fiúk: Jarvis Jenkins és Rob Jackson. Már csak Tarvaris Jackson hiányzik...
több mint 12 éve
még az is benne van, hogy csak ennyit tud Griffin és nem többet az option futások nélkülde ezt még nem lehet tudni
nagyon jókor jött a bye week
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
Szerintem eszük ágában sincs pocket QB-t csinálni belőle, de jelenleg sztem nem mernek mást játszatni vele... No igen, a becsúszás... Én nem basztatom érte, mert én se tudnám eldönteni, hogy a műtött térdemen, vagy a műtött térdemmel előre akarnék-e csúszni...😉 De mivel jobbos, gondolom neki is a jobb lábbal előre lenne a "kényelmes", azt meg végig se szeretném gondolni, hogy egy ártalan husikupac alján köt ki az előre kinyújtott jobb térde...nexion218ezért mondtam, hogy lehetőleg időben... Mert így is benne van, hogy rázúgnak néhányan, de kisebb a valószínűsége, ha már fekszik.
több mint 12 éve
Szerintem eszük ágában sincs pocket QB-t csinálni belőle, de jelenleg sztem nem mernek mást játszatni vele... No igen, a becsúszás... Én nem basztatom érte, mert én se tudnám eldönteni, hogy a műtött térdemen, vagy a műtött térdemmel előre akarnék-e csúszni...😉 De mivel jobbos, gondolom neki is a jobb lábbal előre lenne a "kényelmes", azt meg végig se szeretném gondolni, hogy egy ártalan husikupac alján köt ki az előre kinyújtott jobb térde...
"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 12 éve
Azért olyan nagyon nem kell elájulni... Egy Matt Flynn volt a túloldalon. Pryor-al ez lehet, hogy másképp nézett volna ki. Flynn kb. a pick6-nél elfogyott. Én úgy látom, nem csak a defense, de a spec team is sikeresen visszafejlődött egy két szintet. Az O fal még mindig fos szinten játszik, a play hívások visszaálltak a szokásos Kyle szintre. Az oké, hogy Griffin egyre inkább bizakodásra ad okot, ám ha valóban pocket QB-t akarnak belőle csinálni, az ezzel a fallal, illetve sémával nem fog menni, és hamarabb összetörik mintha futkározna. És könyörgöm, tanítsák már meg neki, hogy lábbal előre csússzon, lehetőleg időben.
több mint 12 éve
nemrég láttam a meccset, Helu elég jó volt o_o o_oNem győzöm hangsúlyozni, hogy szerintem az első meccstől kezdve fejlődő tendenciát mutat, meccsről meccsre jobb. Ez most lett elég egy győzelemhez, kíváncsi vagyok, hogy folytatódik-e ez a fejlődés a Dallas ellen.
főleg az átugrás, ezek szerint kicsit aktívabban lehetne rotálni; másrészt Griffinen nem látszik, hogy többet hozott volna mint a Detroit ellen, szerencsére nem volt labdaeladása, de a játék képe+teljesítmény alapján emelkedő formában van
na véget ért a preseason 😊, és most 1 hét szünet a szezon kezdéséigsapka
A Helu témához meg annyit, hogy az első futásai után (-10 yard kb) eléggé megijedtem, hogy ez így folytatódik, és még félholtan is Morris lesz fent, de szerencsére ilyen teljesítményt tudott nyújtani a meccs további részében, úgyhogy talán Shannyék észreveszik, hogy nem Morris az egyetlen RB a depthen.
akkorisredskins
több mint 12 éve
nemrég láttam a meccset, Helu elég jó volt o_o o_o főleg az átugrás, ezek szerint kicsit aktívabban lehetne rotálni; másrészt Griffinen nem látszik, hogy többet hozott volna mint a Detroit ellen, szerencsére nem volt labdaeladása, de a játék képe+teljesítmény alapján emelkedő formában van
na véget ért a preseason 😊, és most 1 hét szünet a szezon kezdéséig
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
A bajnokok:Akkor ezek szerint 4 találatom volt az eheti lottón. :cool:
nem láttam a második félidőt 😀, még szerencse
és csak 298 yardot kaptunk
de ez a nfc east botrány szar csoport 😀sapka
"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 12 éve

Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
A bajnokok:
nem láttam a második félidőt 😀, még szerencse
és csak 298 yardot kaptunk
de ez a nfc east botrány szar csoport 😀
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
Győztünk, a többiek vesztettek a csoportban, ez pozitívum.Egyedül Morrisról tudni, hogy bordasérülése van, de nem komoly. A Dallas ellen ott lesz. Meglett a böjtje amit mondtam, ha örökké őt nyomatjuk el fogjuk veszíteni.
Változatlanul nem láttam átütőnek a támadóinkat, turnovereink megint voltak lelkesen, a védelem meg.. jó na, hogy az ellenfélnél a backup QB játszott.
0 - 14-nél olyant tettem, amit legutóbb aZornérában, kikapcsoltam a streamet pár percre, idegből.
Ezzel, amit most mutattunk, bajos lesz a Dallast megverni.
A sérültekről tud valaki érdemit?agent T
több mint 12 éve
Győztünk, a többiek vesztettek a csoportban, ez pozitívum.Változatlanul nem láttam átütőnek a támadóinkat, turnovereink megint voltak lelkesen, a védelem meg.. jó na, hogy az ellenfélnél a backup QB játszott.
0 - 14-nél olyant tettem, amit legutóbb a
Ezzel, amit most mutattunk, bajos lesz a Dallast megverni.
A sérültekről tud valaki érdemit?
Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 12 éve
ESPN's Adam Schefter reported Fred Davis (ankle) and Jordan Reed (groin) are both expected to be inactive for Week 4 at Oakland.Én egyébként csípem a Favágó Paulsen-t... De Reed nagyon fog hiányozni, eddig az egyik legmegbízhatóbb célpontunk volt ( a kevés közül).
Logan Paulsen is expected to be Washington's starting tight end today.apeszos
"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 12 éve
ESPN's Adam Schefter reported Fred Davis (ankle) and Jordan Reed (groin) are both expected to be inactive for Week 4 at Oakland.Logan Paulsen is expected to be Washington's starting tight end today.
több mint 12 éve
egyszerre csak egyre koncentrálok hátha bejön 😛És az alatta levő? Az smafu? 😀apeszos- 400 kapott yard alatt tarjuk az ellentnekem ez a kedvencem 😀sapka
nexion218
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
És az alatta levő? Az smafu? 😀- 400 kapott yard alatt tarjuk az ellentnekem ez a kedvencem 😀sapka
nexion218
több mint 12 éve
- 400 kapott yard alatt tarjuk az ellentnekem ez a kedvencem 😀
nexion218
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
Látom visszatért a trademark "optimizmusod"...😀nexion218Az az igazság, ha csak Griffin lenne szar, talán lemondanék róla, de így?