Washington Commanders
28 feliratkozó
több mint 12 éve
szóval, ha 1-7et fogunk futni az első 8 meccsből;Ó nem. A Shanahanek mehetnek. Főleg a kisebbik. Szerintem egy új HC sem kezdené azzal, hogy kiteszi Griffint. Mert ha mást nem is vesz figyelembe, az a tény kikerülhetetlen: kurva drága volt. Amúgy forradalom lenne Washingtonban. Még így is sokkal többen bíznak benne a szurkolók közül, mint amennyien nem. Cousinsal te visszatérnél a középszerűségbe? Más nevében nem beszélhetek, de nekem adott hosszú idő után egy gyönyörű szezont, amiben több is lehetett volna akár. És azt amit csinált, azt nem a legyek hordták össze, az benne volt. NFL kész QB-t kaptunk, míg Cousins-al most tartanánk ott, hogy talán bevethető lenne, de valószínűbb, hogy Grossman mögött tanulgatna. És akkor én is előveszem az uncsi vesszőparipámat: az edzők felelősségét. Ha Shanahan nem engedi fel a Hawks ellen teljesen elveszített jobb lábbal, lehet te sem követelnéd a váltást. Ott kellett volna keménynek lenni. Már elmondtam egyszer, és tartom is magam hozzá: Ez a Redskins Griffint jelenti, és Griffin jelenti most a Redskinst. Nélküle nincs csapat, és ez azt jelenti, hogy az edző páros megbukott a mentális vonalon, mert nem voltak képesek felkészíteni azt az egyetlen játékost, aki viszi-vinné előre a csapatot.
ugyanúgy a Shanahan and co és Griffinnel folytatnátok?sapka
több mint 12 éve
Srácok a QB témához én csak annyit tennék hozzá ( és ez saját tapasztalat a versenysportból ) hogy azért ha van egy ekkora tehetség mondhatni húzónév a csapatban akkor mindenki eggyel jobbra képes mint mondjuk egy Jason Campbell vagy akár Cousins mögött. Ezek a mérközések kb. 0-igensok-ra végződtek volna korábban. Ugyanakkor ha a szabadügynököket nézem bárki szívesebben jön Griffinel egy csapatban játszani mint az említett urakkal. Ezért én is inkább bízom Robi feltámadásában, feltámasztásában, mint a cserében. És végtére is a Dallas vezet 2-1-el, van hátra 13 meccs nem kell temetni semmit.

Az elmúlt szezonban nem tudtunk nyerni otthon, és veszítettünk idegenben. Az én hibám, hogy ezeken kívül nem találtam egyéb helyet, ahol játszhattunk volna - Harry Neale, NHL edző
több mint 12 éve
szóval, ha 1-7et fogunk futni az első 8 meccsből;ugyanúgy a Shanahan and co és Griffinnel folytatnátok?
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
Nem értem mit látsz Cousinsban, hogy örökké lecseréltetnéd vele Griffint. Azt hogy ő fehér QB? Mert Cousins egy jó csere QB semmi több. Egy pocket QB akit összetörnek a zbs mögött. Mert a Browns ellen nyert? A Browns ellen én is nyertem volna tavaly. A Ravens? Az utolsó perceket kapta, oké nyert, de addig a lehetőségig Griffin vitte el az offense-t, sérült lábbal. Griffinben benne van a win lehetősége, Cousinsban nem látom ezt a faktort. Grossman-t hagyjuk. Ettől persze lehet még a szöszi jó irányító, csakhogy azon a másfél meccsen amin játszott majd annyi intet dobott, mint Griffin egész szezonban. Morris hatékonysága jelentősen visszaesett amikor ő irányított, valamint a támadófalat is ki kellene cserélni előtte. Az elkapók... valóban, van Garcon és Moss, akik biztos pontok. Most úgy látszik Reedből lesz valami. Még ha igazat is adnék neked, egy QB csere nem oldaná meg a problémát. Elmegy a szezon... na és? A magam részéről örülök a tavalyinak. Tudtuk, hogy idén nehezebb lesz, már csak az idei ellenfelek miatt is, erre jött a sérülés, és a mentális bajok. Felerősödtek a Griffint fikázó hangok a médiában is, egyértelmű, most lehet rugdosni, ezzel aztán sokat segítenek. De nekik az a dolguk. Ha Shanahan úgy dönt, hogy nem Griffin a kezdő, akkor meg az lenne a baj. Mert én viszont valószínűnek tartom, hogy a szöszivel sem lennénk előrébb. De ízlések és pofonok.apeszos+1, egy az egyben azokat a gondolatokat írtad le, amik az én fejemben kavarognak épp. Gondolatátvitel😛 Még annyival egészíteném ki a dolgot, hogy a másik hatalmas probléma, ami viszont már a laszti másik oldalán van, az az embertelen mennyiségű misstackle, amire nem tudom, hogy mi lehetne a megoldás, de ez így nem állapot, hogy általában a negyedik szembejövő ember tudja csak megállítani az ellenfél lendületben lévő játékosát. Az offense-en én azt látom, hogy néhány meccsen belül a régi lesz, de a D-ben vannak olyan problémák amikre szerintem az idő nem jelent megoldást. Pl ez.
akkorisredskins
több mint 12 éve
Nem értem mit látsz Cousinsban, hogy örökké lecseréltetnéd vele Griffint. Azt hogy ő fehér QB? Mert Cousins egy jó csere QB semmi több. Egy pocket QB akit összetörnek a zbs mögött. Mert a Browns ellen nyert? A Browns ellen én is nyertem volna tavaly. A Ravens? Az utolsó perceket kapta, oké nyert, de addig a lehetőségig Griffin vitte el az offense-t, sérült lábbal. Griffinben benne van a win lehetősége, Cousinsban nem látom ezt a faktort. Grossman-t hagyjuk. Ettől persze lehet még a szöszi jó irányító, csakhogy azon a másfél meccsen amin játszott majd annyi intet dobott, mint Griffin egész szezonban. Morris hatékonysága jelentősen visszaesett amikor ő irányított, valamint a támadófalat is ki kellene cserélni előtte. Az elkapók... valóban, van Garcon és Moss, akik biztos pontok. Most úgy látszik Reedből lesz valami. Még ha igazat is adnék neked, egy QB csere nem oldaná meg a problémát. Elmegy a szezon... na és? A magam részéről örülök a tavalyinak. Tudtuk, hogy idén nehezebb lesz, már csak az idei ellenfelek miatt is, erre jött a sérülés, és a mentális bajok. Felerősödtek a Griffint fikázó hangok a médiában is, egyértelmű, most lehet rugdosni, ezzel aztán sokat segítenek. De nekik az a dolguk. Ha Shanahan úgy dönt, hogy nem Griffin a kezdő, akkor meg az lenne a baj. Mert én viszont valószínűnek tartom, hogy a szöszivel sem lennénk előrébb. De ízlések és pofonok.
több mint 12 éve
egy unalomig ismételt dolgot tudok felhozni, van a padon egy másik róka Cousins, aki szerintem ezt a szintet képes hozni a pályán mint Griffin, hiába mondjátok, hogy jó meccse volt RG-nek, (persze az előzőekhez képest jó volt), továbbra is kritikus hibákat vétett amelyek a győzelembe kerültek, mint a korábbi meccseken, bár ahhoz képest jobban ment a játéka; és a csapat elég öreg is (őszintén szólva Griffin értéke egy Vikings-Browns csapatnak+Jacksonville érne a legtöbbet, mert ők tudnak rá várni egy évet, míg mi nem!, ezzel szemben nekik Cousins kvázi értéktelen, mert csak hátráltatná őket; de továbbra is az a kérdés, ami nálunk is, érdemes-e várni egy évet RGIII-re, mert ha nem javul rohamosan a jövő év is elmegy a lefolyón; indoklás lejjebb)a csapaton lehet foltozgatni, de a jövő évet úgy indítjuk, hogy a fél WR sor kiöregszik/lejár (Moss és Morgan és Robinson is, marad Garcon aki igazi X és az inkompetens Hankerson), az idős DL kap +1 évet, az egész belső LB sornak lejár a szerződése, safety sem lesz magától
persze ezek apró problémák..., de nincs első körünk, nem lehet az égető helyekre biztos embert hozni olcsón, persze nagy szabadügynököt lehet hozni, aki már idősebb, de az meg pénz, és nem egy problémát kell majd megoldani kezdő szintű igazolással
pl. jövőre az egész back7-nek lejár a szerződése, (ez alatt értem: Fletcher-Riley-(Orakpo)-Hall-Wilson-Biggers-(Jackson)-Vödör-Doughty), persze vissza lehet őket hozni, de a többségüket nem is érdemes, és akkor helyükre kell valaki, de honnan? 😊, draftról lehet kockáztatni hátsó körökkel (lásd idei safety sor), vagy tetemes pénzt költeni
a védelemnél a szerződéseket és életkorokat tekintve nagyon komoly struktúrális probléma van, amely könnyen lehet hogy egy kiadós újjáépítést megérne, mert lehet ezt ragozni, de jövőre semmivel sem lesznek jobbak mint idén, sőt még több hiányzó lesz, kezdve egy csapatkapitánnyal
egy valami stabil, a ZB támadófal (ez nem feltétlen dicsőség), Morris, és Garcon, de ez nagyon halvány; erre egy igazi franchise irányító nélkül nem lehet alapozni, tavaly volt
idén most nincs ilyen, sőt 3 meccset Grossman is eldobott volna simán, mert ez semmi
de Shanahanék olyan csapatot építettek, amelyet az offense vezet, élén a QB-val; na ilyenünk nincs, pedig erre a karrierjüket tették fel
és most 0-3-nál vagyunk, és benne van egy 0-7 is, vagy 1-6 is, illetve 0-8 és 1-7 is akár, ha marad ez a forma
mert lehet ezt szépíteni, de a Detroit tegnap iszonyatosan pocsék játékot hozott ellenünk, mégis elég volt
ha pedig megy a vezetés, márpedig, ha nem lesz 180 fokos fordulat, akkor menni is fog! Ott állunk mint a Zorn éra végén, konkrétan le van építve a franchise és 2 évet kell megint várni, hogy legyen belőle valami
Az időzítés a lényeg, és teljes mértékben azt gondolom erre az évre lett a skins finomhangolva, jövőre nagyon sok probléma lesz, túl sok, hogy komolyan tényezők lehessünk; persze a sérülés váratlan fordulat volt, ezzel nem számolhattak, de valószínű ez lesz a vesztük).
Nem tudom ez a gondolatmenet mennyire követhető, lehet picit zavaros; de arról beszélek, hogy az idei év elment. Az a kérdés, hogy a jövő évvel mi fog történni, mert ha így haladunk a következő is el fog menni, és akkor 1 évvel megint hátráltatják a soron következő újjáépítést.
A Griffin húzás, annó Shanahanék karrierjének szólt, meddig maradhatnak, és kockáztattak egy nagyot
futottak egy nagyon jó évet, de továbbra sincs semmi a csapat mögött edzői szinten. De elég csak megnézni a Shanahan éra első két évében milyen lépéseket tettek, és a Griffin évben milyeneket.
Beszélhetnénk újra a türelemről, de ha elmegy az Oakland meccs is, márpedig nyugati partra kell utazni, védelem és úgy tűnik Qb nélkül, akkor lesz 2 hét pihenő..., az sok mindenre elég.
Előre szaladtam, és a 0-4-es kezdést vettem kiinduló pontnak; de ez nagyon is benne van.
szerk. ide vágom John Keim véleményét is:
Everyone keeps waiting for Griffin to return to being Griffin, but the Redskins held the ball for 31 minutes, 12 seconds and ran eight more plays than Detroit. This wasn’t a case of the defense being on the field too long. It was a case of the defense failing to do its job. It allowed drives of 65 and 71 yards for points in the fourth quarter.
But, as usual, it returns to Griffin. And he’s making mistakes that he didn’t seem to make a season ago. He made a bad decision on his first interception.
“You make the play, it’s [perceived as] a great play,” Griffin said. “You don’t make the play, it’s a bad play. It was a bad play.”
No, it was a bad play all the way around because the target wasn’t open, and the smart play was to throw it out of bounds. Later, he lost a fumble because he dived instead of slid. That’s a rookie-type mistake. It was smart to get down; it was the wrong way to do it -- or just hold onto the ball. It doesn’t matter whether or not you think, as he said, it’s a “sucky rule.” It’s the rule; if you go head first, it’s not the same as going feet first.
This is new for Griffin, this lack of success and media scrutiny. Every player goes through it at some point. In the long run, it will probably help him. He’ll come around. Will the team?
“We’ve got 13 games left; a lot can be done in 13 games,” Redskins tackle Trent Williams said.
That’s the problem: A lot must be done. It’s not just the quarterback.
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
Nem akarok hozzászólásháborút indítani, de az nfl.com-os ismétlést megnézve a visszavont hosszú TDnél egyértelműen látszik, hogy megmozdult (gurult) a labda. Sok faszságot fújt a bíró, de ez jogos volt. Tudjátok a Calvin Johnson rule.Ez hol látható? Mert én nem találom...
És, hogy ontopik is legyek sztem kár Griffint leírni. Jövőre faszántos lesz, amikor eszébe sem jut a sérülés. Örülök, hogy egyik agyasunk sem okozott neki sérülést. Sajnos mi nem úsztuk meg ilyen olcsón.Bazzani
több mint 12 éve
Akkor az én fóbiám is előkerülhet? 😛 Cseréljük le Kyle-t, egycsapásra jobb lesz az offense. Ja nem. Amit produkált a defense tegnap, az kellene legyen a minimum tőlük, ha már van rotáció, és van egy DB edző gurunk.
több mint 12 éve
Nem akarok hozzászólásháborút indítani, de az nfl.com-os ismétlést megnézve a visszavont hosszú TDnél egyértelműen látszik, hogy megmozdult (gurult) a labda. Sok faszságot fújt a bíró, de ez jogos volt. Tudjátok a Calvin Johnson rule.És, hogy ontopik is legyek sztem kár Griffint leírni. Jövőre faszántos lesz, amikor eszébe sem jut a sérülés. Örülök, hogy egyik agyasunk sem okozott neki sérülést. Sajnos mi nem úsztuk meg ilyen olcsón.
több mint 12 éve
Ó nemá Sapka, most ugye csak viccelsz? Attól, hogy lepasszoljuk Griffint, még nem lesz védelmünk és még az offense reménye is eltűnik. Köré van épí2ve az egész, ehhez vettünk embereket, szóval ha ő megy, az eddigi 4 év is megy. Sőt, a védőink nem lesznek képesek szerelni, ha megy Haslett vagy akár Shanny, Griffin távozása pedig erre a gondra végképp nem lenne hatással. És legalább Fletcher eddig tudott fegyelmezett lenni, de mostanában ő is mélyrepülésben... ha meg már statisztika: olyan se volt eddig, hogy térdújraépítés után vki azonnal a régi formáját mutatja (Brady, AP-igen, AP, mert a tavalyi szezon első pár meccsében ő sem volt abban a formában, amilyenbe a végén került). A lehető legostobább dolognak tartanám egy ilyen helyzetben begyűjtött 0-3 miatt elkezdeni elcserélni meg elküldeni azokat az embereket, akik az utóbbi évtizedek egyetlen csoportgyőzelmét szállították.
"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 12 éve
Azt én sem mondtam, hogy playoffba fogunk jutni. Lehet, hogy az első fordulók beli bénázásra rámegy a szezon, de ha ez az ára annak, hogy Robert újból belerázódjon, és szezon közepétől, vagy akár csak a jövő évtől újra ugyanazt a vigyorgós, maga(labda-)biztos srácot láthassuk a személyében, aki tavaly volt, akkor -kövezzetek meg- én ezt most aláírnám.Abszolút fejlődő tendenciát mutat az első meccs(ek)hez képest, jövő héten teljesen rendben lesz. Nem szabad 2 rossz meg egy elfújt meccs után egyből temetni, szezon közepére ugyanaz az az irányító lesz, akit tavaly istenített itt mindenki.bálnalekvárNo team has made the playoffs after an 0-3 start in 15 years, since the Buffalo Bills did it in 1998.
Nem nagyon kell reménykedni a playoffban, és anélkül meg teljesen mindegy ki merre van/irányít/tesz-veszsapka
akkorisredskins
több mint 12 éve
Abszolút fejlődő tendenciát mutat az első meccs(ek)hez képest, jövő héten teljesen rendben lesz. Nem szabad 2 rossz meg egy elfújt meccs után egyből temetni, szezon közepére ugyanaz az az irányító lesz, akit tavaly istenített itt mindenki.bálnalekvárNo team has made the playoffs after an 0-3 start in 15 years, since the Buffalo Bills did it in 1998.
Nem nagyon kell reménykedni a playoffban, és anélkül meg teljesen mindegy ki merre van/irányít/tesz-vesz
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
útban az új rezsim felé 😀Egyáltalán nem volt annyira homály Griffin, mint az első két meccsen, helyenként abszolút a tavalyi önmagát idézte- továbbra is tartom, ennek a franchisenak ő a jövője. Abszolút fejlődő tendenciát mutat az első meccs(ek)hez képest, jövő héten teljesen rendben lesz. Nem szabad 2 rossz meg egy elfújt meccs után egyből temetni, szezon közepére ugyanaz az az irányító lesz, akit tavaly istenített itt mindenki.
van két QB-nk, az egyiket felcsaphatnánk az asztalra, | mondjuk Griffint a Brownsnak két elsőért | sapka
akkorisredskins
több mint 12 éve
útban az új rezsim felé 😀van két QB-nk, az egyiket felcsaphatnánk az asztalra, | mondjuk Griffint a Brownsnak két elsőért |
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
Redskins inactives: PK Kai Forbath, RB Evan Royster, QB Rex Grossman, S Jonathan Gumbs, OL Josh LeRibeus, TE Fred Davis, DL Chris BakerGondolom nagyobb nyomást akar Haslett Staffordra, ne tudja csak úgy odahajigálni Megatronnak a lasztit.
úgy látom Neild aktív lett Baker helyett, ez örvendetessapka
Stewie, mazochista vagy? A bukszád ellensége? 😛
több mint 12 éve
Ma nyerünk, ez tuti! Pár forintot áldoztam rá, hogy biztos legyen 😛
több mint 12 éve
Redskins inactives: PK Kai Forbath, RB Evan Royster, QB Rex Grossman, S Jonathan Gumbs, OL Josh LeRibeus, TE Fred Davis, DL Chris Bakerúgy látom Neild aktív lett Baker helyett, ez örvendetes
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
Na ma elválik hová is tartunk.
több mint 12 éve
Na, itt a remek jóhír: lényegében a komplett kezdő D-line questionable (Bowen, Cofield, Golston) és bónuszként Hankerson is. Nála külön "finomság", hogy hamstring/hip a sérülés... Ha jól emlékszem, a csípője volt műtve ugyebár...
"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 12 éve
Art Briles, RGIII's Baylor coach, said it took RGIII 4-5 games to be back normal after 1st ACL

---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Lehet gúnyolódni rajta, de nagyságrendekkel jobb safety, mint bárki aki jelenleg a keretben van. És ha a Giants viszi, megesz a méreg...apeszosviccen kívül 😛
van valamiféle sérülése, ezért is küldték el a sivatagból, ahol több a homok(os) (huhuhú)
ennyi erővel visszahozhatnánk Madieut is 😀
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
Lehet gúnyolódni rajta, de nagyságrendekkel jobb safety, mint bárki aki jelenleg a keretben van. És ha a Giants viszi, megesz a méreg...
több mint 12 éve
Dehogynem. Rá kell ugrania egy kupac férfire. Szerinted mennyire szaladna gyorsan? Kánaán.ja, de safetyként játszik, és backprofilból nem az ellentámadóit látja 😀Az a jó! Megb@ssza az ellen támadóit.tomi-tomiKerry Rhodes nekünk nem pálya?apeszosvalami offfield gubanca van a saját nemévelsapka
gondolom így az indulósebessége nem az igazi 😊😊sapka
több mint 12 éve
ja, de safetyként játszik, és backprofilból nem az ellentámadóit látja 😀Az a jó! Megb@ssza az ellen támadóit.tomi-tomiKerry Rhodes nekünk nem pálya?apeszosvalami offfield gubanca van a saját nemévelsapka
gondolom így az indulósebessége nem az igazi 😊😊
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
És akkor mi van? Landry is bírt magával az öltözőben... 😛