Washington Commanders
28 feliratkozó
több mint 12 éve
Vödör átment a teszteken, szerdán lesz eredmény. Adam Schefter szerint meg fogják büntetni a Lacy hit miatt, de fel fogják függeszteni. Forbath-ról legkorábban pénteken tudják megmondani mikor tud játszani. Már rugdos, reméljük nem az utolsókat...Szóval megnéztem megint a meccset, hiába, túlteng a mazochizmus bennem ezek szerint. Később én is leírom a véleményem, mert feszíti a hátizsákom.
több mint 12 éve
Ha ennek lehet vmit hinni, akkor kb beáldozták az első pár meccset, hogy ugyanolyan fokozatosan hozzák játékba, mint nyáron az edzéseknél:Áhh, felejtsétek el, piás voltam...😊
"Shanahan also seemed to hint that Griffin’s pass/run ratio could change as the season progresses.
“We’ll let the season go on, and hopefully you guys will see some of the execution you saw last season,” he said. "
www.csnwashington.com/football-washington-redskins/talk/shanahan-no-change-qbnexion218
"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 12 éve
Ha ennek lehet vmit hinni, akkor kb beáldozták az első pár meccset, hogy ugyanolyan fokozatosan hozzák játékba, mint nyáron az edzéseknél:"Shanahan also seemed to hint that Griffin’s pass/run ratio could change as the season progresses.
“We’ll let the season go on, and hopefully you guys will see some of the execution you saw last season,” he said. "
www.csnwashington.com/football-washington-redskins/talk/shanahan-no-change-qb
"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 12 éve
ha most nem tudnám az eredményt és csak a statokat látnámGriffin 320y 3TD/1INT
Morris valami 8-as átlaggal, 103y
Garcon vagy 140y
elraktunk vagy 4 sacket tökjó😊
de egy újabb meccs ami érdekes kérdéseket vet fel
a türelemről,
nagyon izgalmas hogy mennyire qrva jók vagyunk a garbage timeban, és mennyire botrányos az egész támadójáték az elején; lehetne magasztos szavakat írni, de olyan játékok vannak erőltetve amelyek nem mennek, ez az O mint tavaly is; arra képes, hogy előnyből magabiztosan és jól játsszon, de a korai hátrány mint már tavalyi is megöli a csapatot
ehhez hozzá jön, hogy nem tudunk rendesen futni sem, sem passzolni; sem teret nyitni a futásnak; és ez a legnagyobb baj
mindig megemlíti minden amcsi szaki, hogy ez a játék a számokról szól, nagyon jó játékos Morris, ezt mindenki tudja, de nem tud egy teletöltött box ellen futni; AP sem tud, csak neki van nagyon komoly onfield sebessége, és képes a tacklevonalon kívül is kiemelt eredménnyel futni, Morrisnak nincsenek ilyen nagyszerű adottságai, ő csak a rést látja, és nehezebb levinni, de nem egy villámléptű, elusive back; hanem egy dózer, aki belegyűri a 4+yardos playeket. Szóval nagyszerű futó, de nem egy difference maker
és jelenleg ezt mindenki tudja, és a Qb pedig nem képes neki rést nyitni ahhoz, hogy a tavalyi O képes legyen a játékot dominálni, és ez a baj; nem az, hogy most hogyan dob meg mennyit, hanem az ellenfelek nem hiszik el, hogy Griffin kézzel meg tudja verni őket (ez nem a sérülés miatt van így, pl. Kaepernick ellen sem szokták elhinni, hogy meg tudja nyerni passzal a meccset, és más ellen sem.)
de jelenleg a futás a támadósémánk alfája, és ezt mindenki tudja (még én is 😛), és nem tudunk az elkapóknál 1v1-ben igazi csatákat nyerni, vagy csak a meccs közepén, az meg már mindegy
és ezért enged ennyi pontot a D, na meg mert botrányos a secondary állománya;
szóval visszatérve,
A türelem 😊, robogunk a biztos 1/1 felé, és egyszer valakinek valamelyik szinten el fog fogyni, szerintem egy top5-ös pickel Shanahanék felé fog elfogyni ez biztos (mert a top5-ös pick nem a mienk lenne), és ha ezt ők is érzik, akkor az ő türelmük is el fog fogyni, na de mikor 😀
eddig 1-3-at vártam, de könnyen lehet 0-4-gyel megyünk a bye weekre, és akkor megint jöhet az elmélkedés a türelemről
mert itt már nem a sérülésről van szó, hanem az egész csapatról
Tényleg csak akkor tudunk szép driveokat vezetni, ha az ellenfél már az öltözőben van félig?bálnalekvárigen; tényleg
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
Szerintetek mennyire az az oka a mindkét meccsen történt utsó negyedes formajavulásnak, hogy az ellenfelek már nagyon vezettek és zsebben érezték a meccset? Tényleg csak akkor tudunk szép driveokat vezetni, ha az ellenfél már az öltözőben van félig?
akkorisredskins
több mint 12 éve
Ha még a Giants is kikap ma, akkor nem lesz akkora hátrány a csoportban... Csak a fejünkhöz kellene már kapni..
több mint 12 éve
Redskins inactives: K Kai Forbath, QB Rex Grossman, RB Evan Royster, S Jordan Pugh, S Jose Gumbs, G Josh LeRibeus, NT Chris NeildNeild megint... 😕 Milyen jól megy nekünk, hogy ennyivel rövidebb lehet a szezonunk.. Biztos a 0-2, nem is vagyok ideges.
kíváncsi leszek a meccsre, kinéz a 0-2, de végülis nem lenne tragédia
vajon mit fog Griffin csinálni 😊, idegenben, Lambeu Field, offseason második meccse 😊sapka
több mint 12 éve
Redskins inactives: K Kai Forbath, QB Rex Grossman, RB Evan Royster, S Jordan Pugh, S Jose Gumbs, G Josh LeRibeus, NT Chris Neildkíváncsi leszek a meccsre, kinéz a 0-2, de végülis nem lenne tragédia
vajon mit fog Griffin csinálni 😊, idegenben, Lambeu Field, offseason második meccse 😊
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
😀, szerencsétlen Paul, jobbról-balra rakosgatnád; de csak a special team miatt tartjuklegszívesebben kiraknám, aztán szarakodjon vele más, ez csak egy ötlet volt. Mikor WR-t játszott úgysem tudott elszakadni az emberétől, most megcsinálhatná ugyanazt forítva.. 😀 Blokkolni sem igazán tud, csak a tackle megy neki, free safetynek elmenne...
nemrég olvastam egy hosszú elemzést, hogy Biggers miért volt nagyon szar safety, mert én azt gondoltam, nem volt vállalhatatlanul rossz, pedig de :I)sapka
több mint 12 éve
😀, szerencsétlen Paul, jobbról-balra rakosgatnád; de csak a special team miatt tartjuknemrég olvastam egy hosszú elemzést, hogy Biggers miért volt nagyon szar safety, mert én azt gondoltam, nem volt vállalhatatlanul rossz, pedig de :I)
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
attól tartok az ő ára sehová sem kúszik, max ha lázas lesz a hőmérője higanya. De szvsz az is digitális. Kb semmiben se jó, blokkolni nem tud, elkapni se (pedig elkapóként lett draftolva), max a spec team ütköző embere és kész. Most, hogy Reed itt van visszacsúszott negyedik TE-nek a sorban. De ha már ennyire bajban vagyunk hátul, igazán kipróbálhatnánk safety-ként, nem kötelező az elkapás, ütközni meg tud. A méretei pont jók (1,85/106kg) a sebessége is. Na?Mondjuk tudtam volna javasolni pár nevet. Niles Paul-t mire tartjuk? TE sérüléshullámot várunk?apeszosA TE sérüléshullám máshun van, csak várni és várni, hogy fölkússzanak az árak.sutianap
több mint 12 éve
Mondjuk tudtam volna javasolni pár nevet. Niles Paul-t mire tartjuk? TE sérüléshullámot várunk?apeszosA TE sérüléshullám máshun van, csak várni és várni, hogy fölkússzanak az árak.

Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
Mondjuk tudtam volna javasolni pár nevet. Niles Paul-t mire tartjuk? TE sérüléshullámot várunk?
több mint 12 éve
Rexy is ki lesz rakva, e felől ne legyen kétség.White az option gyakorlás miatt volt, és mert Griffin sérült volt az offseasonban; mert ezt nem csak a QB-nak kell gyakorolni 😊.
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
Petci 😕 kár, hogy halottnak született....

Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
Redskins released QB Pat White.apeszosNem igazán tudom megérteni, hogy miért nem Rexyt tettük ki. Ha neadjisten Robi megint lesérül, akkor csak pocket-QB-t tudunk beállítani, míg ha fehérpet is depth-en lenne, akkor még mindig ott lenne egy olyan opció, hogy még ha nem is olyan minőségben, de optionökkel is variálhatunk. Grossman szerintem nem akkora kincs, hogy ne tehessük meg, hogy cutoljuk. Valaki, nálam okosabb, világosítson fel légyszi, hogy ennek a döntésnek mi lehetett az oka, miért célravezetőbb Rexy keretben tartása, mint White-é.
akkorisredskins
több mint 12 éve
Redskins released QB Pat White.
több mint 12 éve
forbath groin sérüléssel outszóval visszajött Potter, szerintem vele sem járunk rosszul
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
ezen ne múljon semmi 😉köszönöm 😀Josszipls szedjétek össze magatokat majd , a kisebbik fiam most kezdett el nektek drukkolni... köszönöm xDJosszimár pötyögöm be Griffin számát, hogy lebasszam a teljesítménye után, mert még egy ilyen és kirakom füvet nyírni a kertbe
jó, hogy szóltál 😊sapka
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
köszönöm 😀pls szedjétek össze magatokat majd , a kisebbik fiam most kezdett el nektek drukkolni... köszönöm xDJosszimár pötyögöm be Griffin számát, hogy lebasszam a teljesítménye után, mert még egy ilyen és kirakom füvet nyírni a kertbe
jó, hogy szóltál 😊sapka
¯\_(ツ)_/¯ Csak egészség legyen, meg kerozin a repcsibe!
több mint 12 éve
pls szedjétek össze magatokat majd , a kisebbik fiam most kezdett el nektek drukkolni... köszönöm xDJosszimár pötyögöm be Griffin számát, hogy lebasszam a teljesítménye után, mert még egy ilyen és kirakom füvet nyírni a kertbe
jó, hogy szóltál 😊
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
pls szedjétek össze magatokat majd , a kisebbik fiam most kezdett el nektek drukkolni... köszönöm xD
¯\_(ツ)_/¯ Csak egészség legyen, meg kerozin a repcsibe!
több mint 12 éve
A kalapácsvetőhöz...sapkamelyik pályához tartozik másfél méter széles oldalvonal? :pjjncaa
több mint 12 éve
igazából nem fair visszakérdezni 😊sapkamelyik pályához tartozik másfél méter széles oldalvonal? :pjjncaa
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!