Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 905 — capitaine du château de Vienne 1487
úgyis W.Niggaz lesz a, külömbe gyön a navajo felszabadítási front azt annyi, adják vissza nekik Dakotát, csókolom


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
nexion218 4 019 — Washington Gyapotkombájnz fan
Szerintem inkább ezt akarta linkelni 😊
 philly.blog.hu/2013/09/05/beharangozo_2013_wk1_eagles_redskins_mnfWyatt
Mondjuk én is furcsálltam, de gondoltam konvertálni készül a Sasos kolléga és beharangozó címén azzal probál kedveskedni új kedvenc csapata szurkolóinak, hogy a régi kedvencek egymás közti bunyóját linkeli....😀nexion218
Nekem szimpatikus csapat a Redskins, de azért ilyen messzeségekig nem mennék. Épp elég szépet írtam a csapatról a beharangozóban 😀Shawn84
de a tollfosztós részt nemírtad le, mer mibú van a fejdísz - cobolyból meg sastollakbú egy kis óriásporral meghintik az tádám!
sutianap
A fehér fejű sas védett madár, tehát ebből még gondjai lehetnének Winnetouéknak 😀Shawn84
Haggyadmá' b+, vmi primkó indiántörzs a MNF előtt rádióreklámot fog sugároztatni, amiben a rasszista Redskins név leváltását követelik...

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 536
esetleg itt is érdekel 1-2 embert. MNF beharangozó:  philly.blog.hu/2013/09/05/beharangozo_2013_wk1_eagles_redskins_mnfShawn84
azt várom az eaglestől, hogy Vick megtanult egy offseason alatt rendesen nfl top Qb-hoz mérten a zsebből passzolni, nem fog fumblet és Intet sem véteni, ezen felül biztosan lesznek olyan playek is, amelyben nem lesz tragikus a korábbi veterán wide9 DE-k flatzoneja
úgy 10 pontra tartanám is a sasokat, vagy 35 ellenében
--
gúnyosságon kívül, az eagles még kifejezetten játékban alakuló csapat, belső feszültségekkel, szervezetlenséggel; kész csoda lenne ha egy félideig kitartana a Redskins ellen a lendület, ha Griffin teljesen egészséges (a pályán úgyis kiderül minden...); de becsülöm a szurkolói optimizmusotokat, de nem hiszem, hogy sikerül a meccset szorossá tenni
Chip Kellyhez adalék:
How much did the fast pace hurt Washington? It really didn’t. The Redskins were quick with subs; on one play, Tapp ran from the sidelines to the huddle less than six seconds after the whistle blew. The fastest the Bills got off a snap after the whistle blew was 18.8 seconds. The Redskins weren’t fooled: Orakpo took two steps up then dropped into coverage and broke up a second-down pass. The next snap came 31.4 seconds later and the Redskins were able to switch from their base front to the fast nickel with Jenkins and Tapp entering. The Redskins’ first defense changed their front on eight different occasions and never looked lost. Tapp has been one of the more pleasant surprises this summer.

ez a különbség az egyetem és a profik között, és itt halt meg az 'extra' no huddle is; a college felállások pedig csak súlyos overcoahing esetén lehetne nyerő, ekkor a teljes stáb menesztését fogom követelni 😊sapka
Azért annyira nem egyetem lesz ez ám. Nem tudom néztél e bele eagles előszezon meccsbe, de ott azért 1-1 driveban látszott mi is lesz ez nem olyan elszállt dolog mint sokan gondolják. Ezért is van ott Shurmur. Optimizmus nélkül meg nem lehet beharangozót írni egy csapat blogra 😊 Majd gyere tippelni a blogra és meglátjuk ki lesz a jobb 😀
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
esetleg itt is érdekel 1-2 embert. MNF beharangozó:  philly.blog.hu/2013/09/05/beharangozo_2013_wk1_eagles_redskins_mnfShawn84
azt várom az eaglestől, hogy Vick megtanult egy offseason alatt rendesen nfl top Qb-hoz mérten a zsebből passzolni, nem fog fumblet és Intet sem véteni, ezen felül biztosan lesznek olyan playek is, amelyben nem lesz tragikus a korábbi veterán wide9 DE-k flatzoneja
úgy 10 pontra tartanám is a sasokat, vagy 35 ellenében
--
gúnyosságon kívül, az eagles még kifejezetten játékban alakuló csapat, belső feszültségekkel, szervezetlenséggel; kész csoda lenne ha egy félideig kitartana a Redskins ellen a lendület, ha Griffin teljesen egészséges (a pályán úgyis kiderül minden...); de becsülöm a szurkolói optimizmusotokat, de nem hiszem, hogy sikerül a meccset szorossá tenni
Chip Kellyhez adalék:
How much did the fast pace hurt Washington? It really didn’t. The Redskins were quick with subs; on one play, Tapp ran from the sidelines to the huddle less than six seconds after the whistle blew. The fastest the Bills got off a snap after the whistle blew was 18.8 seconds. The Redskins weren’t fooled: Orakpo took two steps up then dropped into coverage and broke up a second-down pass. The next snap came 31.4 seconds later and the Redskins were able to switch from their base front to the fast nickel with Jenkins and Tapp entering. The Redskins’ first defense changed their front on eight different occasions and never looked lost. Tapp has been one of the more pleasant surprises this summer.

ez a különbség az egyetem és a profik között, és itt halt meg az 'extra' no huddle is; a college felállások pedig csak súlyos overcoahing esetén lehetne nyerő, ekkor a teljes stáb menesztését fogom követelni 😊

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 536
Szerintem inkább ezt akarta linkelni 😊
 philly.blog.hu/2013/09/05/beharangozo_2013_wk1_eagles_redskins_mnfWyatt
Mondjuk én is furcsálltam, de gondoltam konvertálni készül a Sasos kolléga és beharangozó címén azzal probál kedveskedni új kedvenc csapata szurkolóinak, hogy a régi kedvencek egymás közti bunyóját linkeli....😀nexion218
Nekem szimpatikus csapat a Redskins, de azért ilyen messzeségekig nem mennék. Épp elég szépet írtam a csapatról a beharangozóban 😀Shawn84
de a tollfosztós részt nemírtad le, mer mibú van a fejdísz - cobolyból meg sastollakbú egy kis óriásporral meghintik az tádám!
sutianap
A fehér fejű sas védett madár, tehát ebből még gondjai lehetnének Winnetouéknak 😀
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 905 — capitaine du château de Vienne 1487
Szerintem inkább ezt akarta linkelni 😊
 philly.blog.hu/2013/09/05/beharangozo_2013_wk1_eagles_redskins_mnfWyatt
Mondjuk én is furcsálltam, de gondoltam konvertálni készül a Sasos kolléga és beharangozó címén azzal probál kedveskedni új kedvenc csapata szurkolóinak, hogy a régi kedvencek egymás közti bunyóját linkeli....😀nexion218
Nekem szimpatikus csapat a Redskins, de azért ilyen messzeségekig nem mennék. Épp elég szépet írtam a csapatról a beharangozóban 😀Shawn84
de a tollfosztós részt nemírtad le, mer mibú van a fejdísz - cobolyból meg sastollakbú egy kis óriásporral meghintik az tádám!


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 536
Szerintem inkább ezt akarta linkelni 😊
 philly.blog.hu/2013/09/05/beharangozo_2013_wk1_eagles_redskins_mnfWyatt
Mondjuk én is furcsálltam, de gondoltam konvertálni készül a Sasos kolléga és beharangozó címén azzal probál kedveskedni új kedvenc csapata szurkolóinak, hogy a régi kedvencek egymás közti bunyóját linkeli....😀nexion218
Nekem szimpatikus csapat a Redskins, de azért ilyen messzeségekig nem mennék. Épp elég szépet írtam a csapatról a beharangozóban 😀
több mint 12 éve
nexion218 4 019 — Washington Gyapotkombájnz fan
Szerintem inkább ezt akarta linkelni 😊
 philly.blog.hu/2013/09/05/beharangozo_2013_wk1_eagles_redskins_mnfWyatt
Mondjuk én is furcsálltam, de gondoltam konvertálni készül a Sasos kolléga és beharangozó címén azzal probál kedveskedni új kedvenc csapata szurkolóinak, hogy a régi kedvencek egymás közti bunyóját linkeli....😀

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 536
Óóó hogy baszná ketté 😀 Wyatté a pont 😀 Javítottam is hamar.
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Szerintem inkább ezt akarta linkelni 😊
 philly.blog.hu/2013/09/05/beharangozo_2013_wk1_eagles_redskins_mnf

több mint 12 éve
nexion218 4 019 — Washington Gyapotkombájnz fan
esetleg itt is érdekel 1-2 embert. MNF beharangozó:  www.csnphilly.com/video_content_type/cary-williams-and-riley-cooper-fight-practiceShawn84
Min vesztek össze? Cooper már a Rézbőrűekre is beszólt? Vagy Williams szólt be a country zenére? 😀

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 536
esetleg itt is érdekel 1-2 embert. MNF beharangozó:  philly.blog.hu/2013/09/05/beharangozo_2013_wk1_eagles_redskins_mnf
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 905 — capitaine du château de Vienne 1487
lehet ez ijeszti el a vevőket, | Sapkának, ű a antifan 😀 |


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Shany trade alapnak szánta, nem jött be. Amúgy is, lehet hogy az első hét után már csak három marad... 😛
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Söprögető lesz belőle

több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 905 — capitaine du château de Vienne 1487
apeszos
4 QB-vel mentek neki a szezonnak?! Ez azért elég szokatlan 😮Flacco5
amíg White-ot át nem képzik Tekkölnek


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
Flacco5 Baltimore Ravens 831
apeszos
4 QB-vel mentek neki a szezonnak?! Ez azért elég szokatlan 😮
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
RóbertGida disqualified!

nyertem!sutianap
Nem nem... csak cserélik a protézist, időkérés volt kérem...
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 905 — capitaine du château de Vienne 1487
RóbertGida disqualified!

nyertem!


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
És ő lesz Rambo? 😀



Vödör meg inkább ez lenne, ha már Eagles...

több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 905 — capitaine du château de Vienne 1487
mer mi az a lógó ott, kutyabőr?
sutianap
Ja, hogy az? Nem, az kérlekszépen kutyatoll. 😊nexion218
sütianapahasadat művelődés!
a kutyák szájában szokott növekedni, mint egy fog
így-e
sapka
ezmeg MerrriWödör e tréningután,kifeküdt az allergiától, nemnormálisokvagytok, esküszöm.. 😀


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
mer mi az a lógó ott, kutyabőr?
sutianap
Ja, hogy az? Nem, az kérlekszépen kutyatoll. 😊nexion218
sütianapahasadat művelődés!
a kutyák szájában szokott növekedni, mint egy fog
így-e

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
nexion218 4 019 — Washington Gyapotkombájnz fan
mer mi az a lógó ott, kutyabőr?
sutianap
Ja, hogy az? Nem, az kérlekszépen kutyatoll. 😊

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson