Washington Commanders
28 feliratkozó
több mint 12 éve
úgyis W.Niggaz lesz a, külömbe gyön a navajo felszabadítási front azt annyi, adják vissza nekik Dakotát, csókolom

Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
Haggyadmá' b+, vmi primkó indiántörzs a MNF előtt rádióreklámot fog sugároztatni, amiben a rasszista Redskins név leváltását követelik...A fehér fejű sas védett madár, tehát ebből még gondjai lehetnének Winnetouéknak 😀Shawn84de a tollfosztós részt nemírtad le, mer mibú van a fejdísz - cobolyból meg sastollakbú egy kis óriásporral meghintik az tádám!Nekem szimpatikus csapat a Redskins, de azért ilyen messzeségekig nem mennék. Épp elég szépet írtam a csapatról a beharangozóban 😀Shawn84Szerintem inkább ezt akarta linkelni 😊Mondjuk én is furcsálltam, de gondoltam konvertálni készül a Sasos kolléga és beharangozó címén azzal probál kedveskedni új kedvenc csapata szurkolóinak, hogy a régi kedvencek egymás közti bunyóját linkeli....😀nexion218
philly.blog.hu/2013/09/05/beharangozo_2013_wk1_eagles_redskins_mnfWyatt
sutianap
"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 12 éve
Azért annyira nem egyetem lesz ez ám. Nem tudom néztél e bele eagles előszezon meccsbe, de ott azért 1-1 driveban látszott mi is lesz ez nem olyan elszállt dolog mint sokan gondolják. Ezért is van ott Shurmur. Optimizmus nélkül meg nem lehet beharangozót írni egy csapat blogra 😊 Majd gyere tippelni a blogra és meglátjuk ki lesz a jobb 😀esetleg itt is érdekel 1-2 embert. MNF beharangozó: philly.blog.hu/2013/09/05/beharangozo_2013_wk1_eagles_redskins_mnfShawn84azt várom az eaglestől, hogy Vick megtanult egy offseason alatt rendesen nfl top Qb-hoz mérten a zsebből passzolni, nem fog fumblet és Intet sem véteni, ezen felül biztosan lesznek olyan playek is, amelyben nem lesz tragikus a korábbi veterán wide9 DE-k flatzoneja
úgy 10 pontra tartanám is a sasokat, vagy 35 ellenében
--
gúnyosságon kívül, az eagles még kifejezetten játékban alakuló csapat, belső feszültségekkel, szervezetlenséggel; kész csoda lenne ha egy félideig kitartana a Redskins ellen a lendület, ha Griffin teljesen egészséges (a pályán úgyis kiderül minden...); de becsülöm a szurkolói optimizmusotokat, de nem hiszem, hogy sikerül a meccset szorossá tenni
Chip Kellyhez adalék:
How much did the fast pace hurt Washington? It really didn’t. The Redskins were quick with subs; on one play, Tapp ran from the sidelines to the huddle less than six seconds after the whistle blew. The fastest the Bills got off a snap after the whistle blew was 18.8 seconds. The Redskins weren’t fooled: Orakpo took two steps up then dropped into coverage and broke up a second-down pass. The next snap came 31.4 seconds later and the Redskins were able to switch from their base front to the fast nickel with Jenkins and Tapp entering. The Redskins’ first defense changed their front on eight different occasions and never looked lost. Tapp has been one of the more pleasant surprises this summer.
ez a különbség az egyetem és a profik között, és itt halt meg az 'extra' no huddle is; a college felállások pedig csak súlyos overcoahing esetén lehetne nyerő, ekkor a teljes stáb menesztését fogom követelni 😊sapka
több mint 12 éve
esetleg itt is érdekel 1-2 embert. MNF beharangozó: philly.blog.hu/2013/09/05/beharangozo_2013_wk1_eagles_redskins_mnfShawn84azt várom az eaglestől, hogy Vick megtanult egy offseason alatt rendesen nfl top Qb-hoz mérten a zsebből passzolni, nem fog fumblet és Intet sem véteni, ezen felül biztosan lesznek olyan playek is, amelyben nem lesz tragikus a korábbi veterán wide9 DE-k flatzoneja
úgy 10 pontra tartanám is a sasokat, vagy 35 ellenében
--
gúnyosságon kívül, az eagles még kifejezetten játékban alakuló csapat, belső feszültségekkel, szervezetlenséggel; kész csoda lenne ha egy félideig kitartana a Redskins ellen a lendület, ha Griffin teljesen egészséges (a pályán úgyis kiderül minden...); de becsülöm a szurkolói optimizmusotokat, de nem hiszem, hogy sikerül a meccset szorossá tenni
Chip Kellyhez adalék:
How much did the fast pace hurt Washington? It really didn’t. The Redskins were quick with subs; on one play, Tapp ran from the sidelines to the huddle less than six seconds after the whistle blew. The fastest the Bills got off a snap after the whistle blew was 18.8 seconds. The Redskins weren’t fooled: Orakpo took two steps up then dropped into coverage and broke up a second-down pass. The next snap came 31.4 seconds later and the Redskins were able to switch from their base front to the fast nickel with Jenkins and Tapp entering. The Redskins’ first defense changed their front on eight different occasions and never looked lost. Tapp has been one of the more pleasant surprises this summer.
ez a különbség az egyetem és a profik között, és itt halt meg az 'extra' no huddle is; a college felállások pedig csak súlyos overcoahing esetén lehetne nyerő, ekkor a teljes stáb menesztését fogom követelni 😊
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
A fehér fejű sas védett madár, tehát ebből még gondjai lehetnének Winnetouéknak 😀de a tollfosztós részt nemírtad le, mer mibú van a fejdísz - cobolyból meg sastollakbú egy kis óriásporral meghintik az tádám!Nekem szimpatikus csapat a Redskins, de azért ilyen messzeségekig nem mennék. Épp elég szépet írtam a csapatról a beharangozóban 😀Shawn84Szerintem inkább ezt akarta linkelni 😊Mondjuk én is furcsálltam, de gondoltam konvertálni készül a Sasos kolléga és beharangozó címén azzal probál kedveskedni új kedvenc csapata szurkolóinak, hogy a régi kedvencek egymás közti bunyóját linkeli....😀nexion218
philly.blog.hu/2013/09/05/beharangozo_2013_wk1_eagles_redskins_mnfWyatt
sutianap
több mint 12 éve
de a tollfosztós részt nemírtad le, mer mibú van a fejdísz - cobolyból meg sastollakbú egy kis óriásporral meghintik az tádám!Nekem szimpatikus csapat a Redskins, de azért ilyen messzeségekig nem mennék. Épp elég szépet írtam a csapatról a beharangozóban 😀Shawn84Szerintem inkább ezt akarta linkelni 😊Mondjuk én is furcsálltam, de gondoltam konvertálni készül a Sasos kolléga és beharangozó címén azzal probál kedveskedni új kedvenc csapata szurkolóinak, hogy a régi kedvencek egymás közti bunyóját linkeli....😀nexion218
philly.blog.hu/2013/09/05/beharangozo_2013_wk1_eagles_redskins_mnfWyatt

Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
Nekem szimpatikus csapat a Redskins, de azért ilyen messzeségekig nem mennék. Épp elég szépet írtam a csapatról a beharangozóban 😀Szerintem inkább ezt akarta linkelni 😊Mondjuk én is furcsálltam, de gondoltam konvertálni készül a Sasos kolléga és beharangozó címén azzal probál kedveskedni új kedvenc csapata szurkolóinak, hogy a régi kedvencek egymás közti bunyóját linkeli....😀nexion218
philly.blog.hu/2013/09/05/beharangozo_2013_wk1_eagles_redskins_mnfWyatt
több mint 12 éve
Szerintem inkább ezt akarta linkelni 😊Mondjuk én is furcsálltam, de gondoltam konvertálni készül a Sasos kolléga és beharangozó címén azzal probál kedveskedni új kedvenc csapata szurkolóinak, hogy a régi kedvencek egymás közti bunyóját linkeli....😀
philly.blog.hu/2013/09/05/beharangozo_2013_wk1_eagles_redskins_mnfWyatt
"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 12 éve
Óóó hogy baszná ketté 😀 Wyatté a pont 😀 Javítottam is hamar.
több mint 12 éve
Szerintem inkább ezt akarta linkelni 😊philly.blog.hu/2013/09/05/beharangozo_2013_wk1_eagles_redskins_mnf

több mint 12 éve
esetleg itt is érdekel 1-2 embert. MNF beharangozó: www.csnphilly.com/video_content_type/cary-williams-and-riley-cooper-fight-practiceShawn84Min vesztek össze? Cooper már a Rézbőrűekre is beszólt? Vagy Williams szólt be a country zenére? 😀
"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 12 éve
esetleg itt is érdekel 1-2 embert. MNF beharangozó: philly.blog.hu/2013/09/05/beharangozo_2013_wk1_eagles_redskins_mnf
több mint 12 éve
lehet ez ijeszti el a vevőket, | Sapkának, ű a antifan 😀 |

Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
Shany trade alapnak szánta, nem jött be. Amúgy is, lehet hogy az első hét után már csak három marad... 😛
több mint 12 éve
amíg White-ot át nem képzik Tekkölnek4 QB-vel mentek neki a szezonnak?! Ez azért elég szokatlan 😮Flacco5apeszos

Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
RóbertGida disqualified!Nem nem... csak cserélik a protézist, időkérés volt kérem...
nyertem!sutianap
több mint 12 éve
RóbertGida disqualified!
nyertem!

Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
És ő lesz Rambo? 😀
Vödör meg inkább ez lenne, ha már Eagles...
több mint 12 éve
ezmeg MerrriWödör e tréningután,kifeküdt az allergiától, nemnormálisokvagytok, esküszöm.. 😀sütianapahasadat művelődés!mer mi az a lógó ott, kutyabőr?Ja, hogy az? Nem, az kérlekszépen kutyatoll. 😊nexion218
sutianap
a kutyák szájában szokott növekedni, mint egy fog
így-e
sapka

Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
sütianapahasadat művelődés!mer mi az a lógó ott, kutyabőr?Ja, hogy az? Nem, az kérlekszépen kutyatoll. 😊nexion218
sutianap
a kutyák szájában szokott növekedni, mint egy fog
így-e
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
mer mi az a lógó ott, kutyabőr?Ja, hogy az? Nem, az kérlekszépen kutyatoll. 😊
sutianap
"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
apeszos
sutianap