NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 3 aktív topik

Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 11 éve
steroid stewie Washington Commanders 268
Na, végre elkészült a hawks zakója, mi kezdtük el szabni Washingtonban, de megsérült a szabó és most lett befejezve 😊 Kicsit szűk lett végül, de zakó 😀
több mint 11 éve
Petikievak01 Philadelphia Eagles 1 667 — Its OK to be gay.
gyenge ez a seattle, faszba abba a kurva térdbe...sapka
Ne sírj 😥

több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
gyenge ez a seattle, faszba abba a kurva térdbe...

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 149 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ez egy remek, már-már tudományos igényű magyarázat a dologról:

 www.csnwashington.com/football-washington-redskins/talk/caps-doctor-rg3-could-return-8-9-months

A lényeg, hogy az "ACL reconstruction" annyit tesz, hogy ha az ACL szakad, akkor minden esetben kuka, vhonnan szövetet vesznek és "újragyártják" a szalagot. Ebből 6 hónap alatt vissza lehet állni az aktivitás korábbi szintjére, esetleg kicsit több, ha nem az első eset (neki ugyebár második ). Ami plusz néhány hónapot tehet a dologhoz, az az LCL javítása, mivel ennél a szalagnál nem kezdhető meg az azonnali rehab, mint az ACL esetében, hanem a kezdeti időszakban immobilizálni kell a térdet.nexion218
Ami azt illeti (teszem hozzá gyorsan nyilván sajnálatos esetből) ha valaki szakdolgozatot akar írni a témából vagy érintettség miatt érdekli a dolog maga a Redskins topic elmúlt három négy oldala is ajánlható dande
Nem véletlen hasonlítottam a topik elmúlt lassan egy hetét a Bors Online-hoz... Viszont magáról a műtétről és a realitásokról sajnos elég kevés releváns információt sikerült összegyűjteni, ezen űrt próbáltam kitölteni a szemléltető videó linkelésével.nexion218
Én meg ezért merészeltem javasolni az NFL csevegőt de hát kicsi itt az én szavam hozzá, meg hát így kényelmesebb 😉 😛
Kívánom hogy nálatok is most már inkább a csapat építéséről alakulásáról legyen szó meg RGIII felépüléséről.
több mint 11 éve
nexion218 3 983 — Washington Gyapotkombájnz fan
Ez egy remek, már-már tudományos igényű magyarázat a dologról:

 www.csnwashington.com/football-washington-redskins/talk/caps-doctor-rg3-could-return-8-9-months

A lényeg, hogy az "ACL reconstruction" annyit tesz, hogy ha az ACL szakad, akkor minden esetben kuka, vhonnan szövetet vesznek és "újragyártják" a szalagot. Ebből 6 hónap alatt vissza lehet állni az aktivitás korábbi szintjére, esetleg kicsit több, ha nem az első eset (neki ugyebár második ). Ami plusz néhány hónapot tehet a dologhoz, az az LCL javítása, mivel ennél a szalagnál nem kezdhető meg az azonnali rehab, mint az ACL esetében, hanem a kezdeti időszakban immobilizálni kell a térdet.nexion218
Ami azt illeti (teszem hozzá gyorsan nyilván sajnálatos esetből) ha valaki szakdolgozatot akar írni a témából vagy érintettség miatt érdekli a dolog maga a Redskins topic elmúlt három négy oldala is ajánlható dande
Nem véletlen hasonlítottam a topik elmúlt lassan egy hetét a Bors Online-hoz... Viszont magáról a műtétről és a realitásokról sajnos elég kevés releváns információt sikerült összegyűjteni, ezen űrt próbáltam kitölteni a szemléltető videó linkelésével.

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 11 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 149 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ez egy remek, már-már tudományos igényű magyarázat a dologról:

 www.csnwashington.com/football-washington-redskins/talk/caps-doctor-rg3-could-return-8-9-months

A lényeg, hogy az "ACL reconstruction" annyit tesz, hogy ha az ACL szakad, akkor minden esetben kuka, vhonnan szövetet vesznek és "újragyártják" a szalagot. Ebből 6 hónap alatt vissza lehet állni az aktivitás korábbi szintjére, esetleg kicsit több, ha nem az első eset (neki ugyebár második ). Ami plusz néhány hónapot tehet a dologhoz, az az LCL javítása, mivel ennél a szalagnál nem kezdhető meg az azonnali rehab, mint az ACL esetében, hanem a kezdeti időszakban immobilizálni kell a térdet.nexion218
Ami azt illeti (teszem hozzá gyorsan nyilván sajnálatos esetből) ha valaki szakdolgozatot akar írni a témából vagy érintettség miatt érdekli a dolog maga a Redskins topic elmúlt három négy oldala is ajánlható
több mint 11 éve
nexion218 3 983 — Washington Gyapotkombájnz fan
Ez egy remek, már-már tudományos igényű magyarázat a dologról:

 www.csnwashington.com/football-washington-redskins/talk/caps-doctor-rg3-could-return-8-9-months

A lényeg, hogy az "ACL reconstruction" annyit tesz, hogy ha az ACL szakad, akkor minden esetben kuka, vhonnan szövetet vesznek és "újragyártják" a szalagot. Ebből 6 hónap alatt vissza lehet állni az aktivitás korábbi szintjére, esetleg kicsit több, ha nem az első eset (neki ugyebár második ). Ami plusz néhány hónapot tehet a dologhoz, az az LCL javítása, mivel ennél a szalagnál nem kezdhető meg az azonnali rehab, mint az ACL esetében, hanem a kezdeti időszakban immobilizálni kell a térdet.

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Nexion?? 😀 😀

apeszos
Ez nagyon odabasz... 😀 Mondjuk az orrom talán kisebb...😛nexion218
De nem kevésbé vörös... 😛 😀
több mint 11 éve
nexion218 3 983 — Washington Gyapotkombájnz fan
Nexion?? 😀 😀

apeszos
Ez nagyon odabasz... 😀 Mondjuk az orrom talán kisebb...😛

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Nexion?? 😀 😀

több mint 11 éve
farkaspeti Washington Commanders 763
Redskins QB Robert Griffin III and RB Alfred Morris have been named to Pro Football Weekly's 2012 All-Rookie Team.


több mint 11 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
visszakeresgéltem még egy kicsit, azt írták, hogy az ACL reconstruction, és az LCL repair -volt (mondjuk nem tudom ez rendelkezik e bármiféle 'terminologisztikus' tartalommal), de ennél konkrétabbat nem lehet találni, mert a redskins megkérte (/megmondta) dr. Andrewsnak, hogy nem beszélhet senkinek.
(de azzal érvelnek, ha kapott volna graftokat, akkor több mint 10 hónap lenne a regen, és ez így nem valószínű)sapka
Ja ez a baj, hogy sehol nincs pontos info, pedig rohadtul érdekelt és felfötörtem mindent. A műtét elött mondta még Andrews ezt a graftolásos verziót.ACL reconstruction ez sztem egy általános megfogalmazás, bármi beleférhet. Mindegy, akármi volt, legyen jó a térde mihamarább. Nagyon szeretném látni játszani.


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
visszakeresgéltem még egy kicsit, azt írták, hogy az ACL reconstruction, és az LCL repair -volt (mondjuk nem tudom ez rendelkezik e bármiféle 'terminologisztikus' tartalommal), de ennél konkrétabbat nem lehet találni, mert a redskins megkérte (/megmondta) dr. Andrewsnak, hogy nem beszélhet senkinek.
(de azzal érvelnek, ha kapott volna graftokat, akkor több mint 10 hónap lenne a regen, és ez így nem valószínű)

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
egy régebbi tweet alapán nem kapott graftot
John Keim ‏@john_keim
OK, talked to Dr. Lehman again. He said 6-8 months for RG3 is realistic because just doing repair on LCL, and not a graft, matters greatlysapka
És a keresztszalaggal mit csináltak? A graftot arra értettem. A full knee repairhez képest (amit korábban írtak) a just doing repair LCL furcsa.
Az orvosi nomenklatura szerint a re-do egy korábbi műtét aminek az eredménye nem jó(vagy mert nem sikerült, vagy pl ismételten bekövetkezik a sérülés(mint itt))újboli elvégzését jelenti. Erre utalt amit írtam. ár persze a franc se tudja, hogy ez most mennyire orvosi megfogalmazás, vagy csak laikusoknak szóló információ, és mondjuk az ami traumatológiai nomenklaturában nem vagyok up to date, de nem hiszem mást használnának, mint a többi szakma.


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
egy régebbi tweet alapán nem kapott graftot
John Keim ‏@john_keim
OK, talked to Dr. Lehman again. He said 6-8 months for RG3 is realistic because just doing repair on LCL, and not a graft, matters greatly

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
"He had a direct repair of his LCL and a re-do of his previous ACL reconstruction." Lássuk jól értem e? LCL elszakadt, de az ACL-jén csak helyrepofozták az előző sérülését. Ha így van akkor tényleg az lehetett amit korábban írtak hogy elszakadt az LCL és megszaggatta ACL-t. És a megfogalmazásból úgy fest hogy pont ott szakadt meg megint ahol előzőleg is. És szintén a fogalmazásmódból sztem az ACL csak részlegesen szakadhatott.D11
A re-do azt jelenti, hogy egy ugyanolyan műtétet hajtottak végre rajta, mint korábban. Annyi a különbség, hogy akkor az azonos térdből vett (térdkalács rögzítő szalag (patella lig.)) grafttal, most meg valószínűleg az ellenoldaliból vett grafttal pótolták.Sztem nem a laterális szakadás következménye a keresztszalag szakadás. Az LCL volt előbb. Instabil volt a térde, erre sérült rá az első negyedben, majd a 4. negyedben egy teljesen instabil térdre jött az asérülés ami a kereszt és mediális meniscus sérülést idézte elő.


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
diverdocnak jó szeme van!
In addition to LCL and ACL damage, Robert Griffin III also suffered a minor medial meniscus tear in the Redskins' season-ending loss last week.
It's similar to Adrian Peterson, who suffered meniscus damage in addition to the torn ACL last December.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Miért? A kuruzslás az indián hagyományok szerves része volt, talán még a csodairányítót is kikezelik.Dzsokijuing
magas labda.Amadeus91
Ja. Olyan magas, hogy le sem bírok hajolni addig.
Miért? A kuruzslás az indián hagyományok szerves része volt, talán még a csodairányítót is kikezelik.Dzsokijuing
A csodairányító öngyógyító. Csak ő nem új farkat növeszt magának, hanem új térdet. Ezért legközelebb is vele verünk el titeket. Kétszer. 😀 😛
Az én javaslatom meg egy elmeorvos. Sutianap vállalja...apeszos
jelen, igazi kíhívás egy szikefüggő számára 😀 sutianap
Tudtam, hogy Önre mindíg számíthatok, kedves Doktorovics sztrovacsek. Kérem tartsa élesen a szikét, mert elmebajnokok hada kívánkozik pengéje alá. 😀
több mint 11 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 474 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Azért durva h RG szakadt térdszalagokkal mosolyog meg poénkodik. Én valszeg menni nem tudtam volna, bár 1-2 injekció benne volt.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 11 éve
FearTomi Indianapolis Colts 3 817 — tomi.klein86@gmail.com
"He had a direct repair of his LCL and a re-do of his previous ACL reconstruction." Lássuk jól értem e? LCL elszakadt, de az ACL-jén csak helyrepofozták az előző sérülését. Ha így van akkor tényleg az lehetett amit korábban írtak hogy elszakadt az LCL és megszaggatta ACL-t. És a megfogalmazásból úgy fest hogy pont ott szakadt meg megint ahol előzőleg is. És szintén a fogalmazásmódból sztem az ACL csak részlegesen szakadhatott.D11
 www.nfl.com/videos/nfl-network-total-access/0ap2000000124438/Analyzing-RG3-s-injury

több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 738
Miért? A kuruzslás az indián hagyományok szerves része volt, talán még a csodairányítót is kikezelik.Dzsokijuing
magas labda.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 957 — Saturday Night Lights
Miért? A kuruzslás az indián hagyományok szerves része volt, talán még a csodairányítót is kikezelik.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 298 — capitaine du château de Vienne 1487
Az én javaslatom meg egy elmeorvos. Sutianap vállalja...apeszos
jelen, igazi kíhívás egy szikefüggő számára 😀


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Az én javaslatom meg egy elmeorvos. Sutianap vállalja...
több mint 11 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
"He had a direct repair of his LCL and a re-do of his previous ACL reconstruction." Lássuk jól értem e? LCL elszakadt, de az ACL-jén csak helyrepofozták az előző sérülését. Ha így van akkor tényleg az lehetett amit korábban írtak hogy elszakadt az LCL és megszaggatta ACL-t. És a megfogalmazásból úgy fest hogy pont ott szakadt meg megint ahol előzőleg is. És szintén a fogalmazásmódból sztem az ACL csak részlegesen szakadhatott.