Washington Commanders
28 feliratkozó
több mint 12 éve
Carriker közben a PUP-ra került, kb. 7. héten lehet majd újra aktiválniés Redskins released or waived OT Jeremy Trueblood, CB Ryan Mouton and LB Roddrick Muckelroy.
és ezzel elvileg 75 fős lett a roster
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
😀,állítólag Griffinnek már 100%-os a térdesapkaNe mondj ilyet, mert úgysem hiszik el.apeszos
nem is akarok hitegetni senkit, ez egy tény
teljes terhelés alatt játszott kedden, szóval ma
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
állítólag Griffinnek már 100%-os a térdesapkaNe mondj ilyet, mert úgysem hiszik el.
több mint 12 éve
állítólag Griffinnek már 100%-os a térde
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
ez nyilvánvaló + 9 hónap rehabot mondanak neki
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
történtek move-okAmi lényegében nem is volt battle. Forbath megtanult kickoff-ot rúgni, lényegesen kevesebb gyomoridegem lesz az elkövetkezendő években FG-nél, mint eddig valaha is, mióta Redskins meccseket nézek. Crawford pedig elvileg marad, mivel nem várható, hogy ACL, LCL és MCL szakadással waiver claim-et nyújtana be érte, anélkül pedig visszaszáll a mi IR-ünkre (legalábbis ezt olvastam 😊 ).
Redskins waived FB Eric Kettani, LB Ricky Elmore, K John Potter, WR Chip Reeves, and LB Quan Sturdivant.
Robinson IR-re került, és waived/injured LB Jimmy Kimbrough and CB Richard Crawford,
Stallworthel együtt ez 9
de eldőlt a kicker battlesapka
"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 12 éve
történtek move-okRedskins waived FB Eric Kettani, LB Ricky Elmore, K John Potter, WR Chip Reeves, and LB Quan Sturdivant.
Robinson IR-re került, és waived/injured LB Jimmy Kimbrough and CB Richard Crawford,
Stallworthel együtt ez 9
de eldőlt a kicker battle
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
Stallworth cut (milyen meglepő).nexion218Én azt sem tudom mit keresett egyáltalán itt? (megint)
több mint 12 éve

---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Stallworth cut (milyen meglepő).
"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 12 éve
biztos volt márAttribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
ez mekkora 😀:hey ran the front with Brandon Jenkins, Ryan Kerrigan, Darryl Tapp and Brian Orakpo as their front four. Turns out they used that look three times with mixed success.
...
How much did the fast pace hurt Washington? It really didn’t. The Redskins were quick with subs; on one play, Tapp ran from the sidelines to the huddle less than six seconds after the whistle blew. The fastest the Bills got off a snap after the whistle blew was 18.8 seconds. The Redskins weren’t fooled: Orakpo took two steps up then dropped into coverage and broke up a second-down pass. The next snap came 31.4 seconds later and the Redskins were able to switch from their base front to the fast nickel with Jenkins and Tapp entering. The Redskins’ first defense changed their front on eight different occasions and never looked lost. Tapp has been one of the more pleasant surprises this summer.
ezek szerint simán lehet nohuddle ellen is cserélni, ennyit Chip Kellyékről 😊
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
Az öreg megmondta, így legyenI know that when you shine they wish some days will be dark
Sunny days wouldn't be special if it wasn't for rain, Joy wouldn't feel so good if it wasn't for pain
több mint 12 éve
na csapjunk bele 😊nem irok hosszabban a meccsről, mert csak egy negyedet voltak a kezdők elsősorban azért, mert nincs náluk semmiféle kérdés, egyedül Doughty ugrott be Gomes helyére, mert Gomes egy fos. Wilson visszatért, de TJ Grahamat senki nem tudta tartani, oopsz
szóval a mai/tegnapi meccsnek a tétje az aktív roster volt, mert hamarosan 90-ről 75-re fogynak a helyek, és a 4. meccs után lesz majd 53+8
szóval inkább nézzük a rostert:
(aláhúzom aki most várhatóan kiesik, remélem azért eltalálok pár nevet 😛, 15 nevet kell kilőni)
először is van egy ilyen lista:
Carriker PUP
Hurt PUP
Tanard Jackson Suspended
Philip Thomas IR
Worthington IR
Robinson IR
--
QB: RGIII, Cousins, Grossman, Pat White
RB: Morris, Helu, Royster, Jamison, Thompson, Keiland W.
FB: Young, Kettani
TE: Davis, Paulsen, Reed, Paul, Ogbouehi
WR: Garcon, Morgan, Hankerson, Moss, Robinson, Stallworth, Lance Lewis, Briscoe, Reeves, Williams
LT: TW, Compton, Nixon
LG: Lichtensteiger, LeRibeus
C: Montgomery, Matthews, Stevens
RG: Chester, Gettis
RT: Polumbus, Pashos, Trueblood
--
DE: Bowen, Jenkins, Golston, Merling, Baker, Hamilton
NT: Cofield, Neild, Brace, Anunoby
OLB: Orapko, Kerrigan, Jenkins, Jackson, Tapp, Sotoo, Elmore,
ILB: Fletcher, Riley, Barnett, Kehl, Burdette, Compton, Kimbrough, Muckelroy, Sturdivant
CB: Hall, Wilson, Amerson, Biggers, Minnifield, Mouton, Muprhy
S: Doughty, Rambo, Gomes, Gumbs, Pugh, Vödör
K: Forbath, Potter
P: Rocca
LS: Sundberg
téteket megtettem 😛
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
sztem csak csapatlelkésznek viszik😀nexion218Ez az ember alkalmatlan bármilyen tevékenységre, ami NFL csapathoz köthető. A fűnyírót is képes lenne az ellenfélnek adni... Az ivóvizet sem bíznám rá, nem ám a lelkemet... 😀
több mint 12 éve
sztem csak csapatlelkésznek viszik😀
"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 12 éve
Te jó ég, John Beck a Bills-nél? Ennyire nem lehetnek szarban... Biztos csak vicc a work out
több mint 12 éve
Richard Crawford is kuka: leutánozta RGIII-t egy ACL és LCL szakadással.
"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 12 éve
Köszi, ez remek volt! Annál is inkább biztos, hogy a bal térdét is baszkurálták, mert onnan vettek patellagraftot. Az első ACL-nél az azonos térdből vették, de mivel akkor azt ellőtték, így most a bal térdéből kellett kivenni ("mezei" embernek - ha jól tudom - megcsinálják combizomból is, de az közel sem tart annyit, így sportolóknál a patellagraft a preferált opció).nexion218És még egy kis kiegészítés hozzá. Pl nekem a a bal csípőm rossz.Én is erőltettem ameddig bírtam.Jelen pillanatban egy óránál már nem tudok többet fájdalommentesen menni sántítok.plussz elkezdett először a jobb majd a bal térdem fájni.Mert ahogy megszűnik az egyensúly a "futóműben" az egész rendszer kibillen.És hab a tortán akár térd akár csipő probláma okozhat nagyon hamar "lumbar disk hernia" Ágyéki gerincsérvet" az aszimetrikus csípőmozgástól ami egy nagyon sunyi dolog(sokáig tünetmentes) mivel akár szinte láthatatlan sántitás is olyan nyitó-csukó mozgást eredményezhet a csigolyák között ami megnyitja az utat ennek a gerincproblémának.stb.stb.stb..Nekem azt is meg kell majd scannelni , mert már ott is fáj.Szóval igaz a közhely , hogy minden mindennel összefügg, de itt halmozottan igaz, plusz ami terhelést egy NFL játékos kap.És mindennek az összesége okozza, hogy nagyon nehezen engedik vissza a pályára.Ja és a tavaly erőltetéstöl lehetséges , hogy cisztásodott a bal térde."A ciszta ami szervezet védekező reakciója a túlzott terhelés ellen Egy folyadékkal teli "tályog".
Azok az igazi hősök akik törött bordával,betört orral,ezer sebből vérezve visszamennek a pályára és csak azt hallják, hogy Fourth down.I love defence
The sky is blue, the ocean is blue and my heart is blue too. Go Giants.
több mint 12 éve
Thompson is behind Alfred Morris, Roy Helu and Evan Royster. The 5'7/192 speed back has struggled to pass protect and sustain health through camp. Thompson lost a fumble against the Steelers in the second preseason game.
több mint 12 éve
Köszi, ez remek volt! Annál is inkább biztos, hogy a bal térdét is baszkurálták, mert onnan vettek patellagraftot. Az első ACL-nél az azonos térdből vették, de mivel akkor azt ellőtték, így most a bal térdéből kellett kivenni ("mezei" embernek - ha jól tudom - megcsinálják combizomból is, de az közel sem tart annyit, így sportolóknál a patellagraft a preferált opció).
"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 12 éve
Sziasztok Rézbőrűek.Bocs , hogyha úgy tűnt mintha csigáznám a kedélyeket, de elfoglalt voltam és mikor le akartam ülni végre nektek írni mindig közbejött valami.Most okés minden úgyhogy mindent leírok.Van jó és rossz hír is.
A sztori ott kezdődik , hogy a kezelőorvosom M.D. Rehan Gul kérdezgetett a sportolói múltamról.Mint írtam nekem csípőműtétem lesz.Mondtam kosaraztam, de már régen csak a meló , gyerek meg az NFL.
Ahhh.. a vágóhíd.Melyik kérdeztem?Miért melyik nem az?Mondta nekem mosolyogva.Mint tudtam az ő szakterülete a csípő,térd,boka, de nem tudtam , hogy a sportsérülések specialistája is.itt el lehet olvasni ki ő. www.gulorthopaedics.com/
Elmondta , hogy Ő tagja egy olyan továbbképző csoportnak "kamarának" akik a fejlődés céljából külömböző sportágaknak szerte a világon összehasonlítják a sportsérüléseit kezelését,stb..NFL,NHL,NBA,Az összes európai foci liga,Rögbi,ausztrál foci,stb.őt igazán ez hozza lázba ez a kihívás,nem az én 12 egy tucat kopott csípőm.Szóval mig mi a fantsyt bújjuk addig ö majdnem ugyan ezt teszi csak ízületekkel.Van már olyan hogy webcamerával lehet követni vagy konzuntálni műtétet élőben.(Nem tudtam)
Velem hamar végzett ,a röntgenen látta 100% csípőprotézisre van szükségem el kell mennen CT-re.ennyi.Nincs miről tovább fecsegni, de én el kezdtem kérdezgetni ha már itt vagyok nem bírtam ki.Először nem is Griffint kérdeztem nem is igazán név szerint akartam hanem mint Giants és a JPP gerincéről akartam valamit megtudni.Arra rögtön azt mondta , hogy nem ért hozzá nem gerincspecialista de a gerincműtéten átesett játékosok mind aláírnak egy szerződést általában mert arra semmilyen garancia sincs.Csak saját felelőségre..stb.Senki nem vállalja a felelőséget értük.Ezt ők választják.Majd amiről mi már nem tudunk , hogy a karrierjük végén mikor lekerülnek a porondról min mennek keresztül. Részleges bénulások,izomsorvadás,izületigyulladások vérkeringési zavarok.
Ő inkább amerika leghíresebb térdéről tudna többet beszélni.De az engem úgy sem érdekel hisz Giants-es vagyok.DEHOGYNEM ÉRDEKEL.
Ebben az adatbázisban aminek a tagja fent van Griffin térde,térdei is de még nem hozzáférhető.Bizonyos időnek el kell telnie hogy hozzá férhessen és nagyon várja már.Persze nem mondhatná el de ha érdekel elmondja , hogy mit tudna és ő mit csinált volna és mi a véleménye.(A térd érdekli a legjobban mert a legnehezebb helyrehozni.)
1.nem szabadott volna játszania a sérüléssel egy percet sem mert veszélyezteti a bal térdet is.
2.Brady-vel ellentétben neki a jobb térde ment szét.Mivel mindkettő jobbkezes játékos ezért a hátrálásnál mikor a az irányító hátrál a zsebben arra a sérült térdére nyomja a testsúlya 3 szorosát lépésenkén.Majd mikor elkezd futni ha fut arról vesz lendületet 5x nyomás minden egyes indulásnál izűleti csavarodással.Tehát már csak ezért sem lehet azt mondani, hogy Hát Brady-nek is megy neki is menni fog.Plusz Brady soha nem fut.A futások nagy része pedig nem is nyíl egyenesen előre történik, hanem oldalirányban.
3.Majdnem biztos , hogy volt feltáró szkópos műtét a bal térdében is ami azt jelenti , hogy az is meg lett bolygatva.tekintettel arra , hogy játszott sérülten önkéntelenül kompenzált a bal lábával ami ekkora terhelésnél akár egy szezon alatt is meglátszódhat az ízületen.
4.Nem lehet összehasonlítani Petersonnal sem mert ő is jobb kezes és neki is a bal térde ment szét.Tehát ő is jobb lábról kezdi a lendületet a futásnál,plusz ő előre fut.Ne nevessetek de ez fontos mert evolúciós szinten az emberi végtagot közül a láb kizárólag előrehaladásra lett tervezve.tehát mikor hátrál akkor plussz egy természetellenes mozgást is végez ráadásul és máshogy terheli a beteg szallagokat.Mig pl.Brady-nek annak a lábának semmi baja.
5.Kérdéses , hogy mennyire fogja "kímélni" védeni a tudat alatt.Befolyásolhatja a játékát , hogy ha jobbról jön a nyomás , már elnézést de jobban betojik-e vagy sem.
6.Ami biztos és ez szerinte is 100% hogy a legjobb kezekbe van ,de szerinte Andrews ezért aggódik jobban ezért a térdért mivel jobb és nem bal.
7.Szerinte ezekért a dolgokért van nagyobb veszélyben mint pl Peterson.
8.Nem lehet tudni mekkora kárt okozott, hogy sérülten játszatták.Egy biztos hogy az min. 2x akkora kárt okozott mindkét térdben mint maga a sérülés.(hosszútávon)
9.Összefoglalva,ezért aggodnak még jobban, nem engedik még játszani,mert jobb térd,ami ebben a játékban ezen a poszton sokkal kényesebb egy jobbkezes játékosnak.Ha elkezd feltelni folyadékkal akkor meg pláne gáz lesz mert újból le kell állni mert egy darabig lehet szivatni de az mindig fizikai behatás"tű" ami mindig roncsolja a szöveteket.A bal térdért meg azért, mert
Ha nem játszott volna tavaly sérülten akkor biztos sokkal jobb esélyei lennének kezdeni, de szerinte még ki kellene hagyni 6-8 hetet ami szerintem nem fog előfordulni.Ami még érdekes , hogy a bal térd állapota is döntő lesz.Érdekesen magyarázta el.Ha egyedül ülsz a kocsidban akkor kisebb a gumikopás mintha bepakolod az egész családot meg a csomagtartót.A gumi az izület a felni a csont.A sportoló mindig full bepakolt kocsival jár plussz egy nagy súly a csomagtartón.képzeld el , hogy defektet kapsz így.A defektes gumi a jobb térd ami ha nincs kicserélve szétveri a felnit is mert hozzáér az úthoz, plusz a bal oldali gumi felni ráadásul átveszi a terhet, ami nem ekkora nyomásra van tervezve, bírni birja de akkora a súly, hogy a felni itt is leér a betonig.Szóval a tavalyi sérült játék miatt a bal térd is érdekes leszmennyire károsult.
Plusz beszélt még genetikai adottságokról,csontstruktúráról stb.Amik egyedi személyes jegyek, hogy reagál a szervezet bármire is.Ezért vannak sérülékeny játékosok és olyanok akitet szét lehet verni pl.Big Ben akik mindig felépülnek mert a szervezete a sejtjei genetikailag olyanok.És ez kémia nem fizika.Ezt Andrews sem tudja"megszerelni"Most majd kiderül , hogy mi a helyzet.
De szerinte a recover esélye még ezek ellenére is 80%.😀😀😀
Szóval minden a falon fog múlni,hogy védik meg az első 4-5 meccsen.Nem üthetik meg.Futni meg nem fusson még.Nem csodálkoznék ha nem igazán , hívnának rá az elején ilyen játékokat.
Körülbelül ennyi.Remélem lelket öntöttem a Redskins fanokban. És bár én Giants-es vagyok és nem igazán örülök , hogy 2x is találkozunk a szezonban , de imádom a játékát és szurkolok érte , hogy minél jobban felépüljön. De azért go Giants😀😀
És még egy kis kiegészítés hozzá. Pl nekem a a bal csípőm rossz.Én is erőltettem ameddig bírtam.Jelen pillanatban egy óránál már nem tudok többet fájdalommentesen menni sántítok.plussz elkezdett először a jobb majd a bal térdem fájni.Mert ahogy megszűnik az egyensúly a "futóműben" az egész rendszer kibillen.És hab a tortán akár térd akár csipő probláma okozhat nagyon hamar "lumbar disk hernia" Ágyéki gerincsérvet" az aszimetrikus csípőmozgástól ami egy nagyon sunyi dolog(sokáig tünetmentes) mivel akár szinte láthatatlan sántitás is olyan nyitó-csukó mozgást eredményezhet a csigolyák között ami megnyitja az utat ennek a gerincproblémának.stb.stb.stb..Nekem azt is meg kell majd scannelni , mert már ott is fáj.Szóval igaz a közhely , hogy minden mindennel összefügg, de itt halmozottan igaz, plusz ami terhelést egy NFL játékos kap.És mindennek az összesége okozza, hogy nagyon nehezen engedik vissza a pályára.Ja és a tavaly erőltetéstöl lehetséges , hogy cisztásodott a bal térde."A ciszta ami szervezet védekező reakciója a túlzott terhelés ellen Egy folyadékkal teli "tályog".
Azok az igazi hősök akik törött bordával,betört orral,ezer sebből vérezve visszamennek a pályára és csak azt hallják, hogy Fourth down.I love defence
The sky is blue, the ocean is blue and my heart is blue too. Go Giants.
több mint 12 éve
SZERINTED?!Hogy ő mit tud az egy dolog... 😀 Andrews mit tud, az a lényeg. 😛apeszosmosmá elmondhatnád mittucc, csak csigázol csigázol csigázolsutianapPersze nem RG III sebészével találkoztam ,hanem az én sebészemmel aki csipő,térd,boka specialista.Ezen belűl sportsérűlésekkel foglalkozik elég sokat.BIG DADDYHalli rézbőrüek! Friss híreim vannak "első kézből" egy ortopédsebésztől , mi is lehet RG III-vel.Tegnap voltam nála , sajnos nekem is műtétem lesz .Csípő .Volt időm dumálni vele.BIG DADDYPardon me???nexion218

Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
Hogy ő mit tud az egy dolog... 😀 Andrews mit tud, az a lényeg. 😛mosmá elmondhatnád mittucc, csak csigázol csigázol csigázolsutianapPersze nem RG III sebészével találkoztam ,hanem az én sebészemmel aki csipő,térd,boka specialista.Ezen belűl sportsérűlésekkel foglalkozik elég sokat.BIG DADDYHalli rézbőrüek! Friss híreim vannak "első kézből" egy ortopédsebésztől , mi is lehet RG III-vel.Tegnap voltam nála , sajnos nekem is műtétem lesz .Csípő .Volt időm dumálni vele.BIG DADDYPardon me???nexion218
több mint 12 éve
mosmá elmondhatnád mittucc, csak csigázol csigázol csigázolPersze nem RG III sebészével találkoztam ,hanem az én sebészemmel aki csipő,térd,boka specialista.Ezen belűl sportsérűlésekkel foglalkozik elég sokat.BIG DADDYHalli rézbőrüek! Friss híreim vannak "első kézből" egy ortopédsebésztől , mi is lehet RG III-vel.Tegnap voltam nála , sajnos nekem is műtétem lesz .Csípő .Volt időm dumálni vele.BIG DADDYPardon me???nexion218

Aki nem hiszi, annak utánajárnak