NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 3 aktív topik

Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
belenéztem az sbnationbe hátha fennvan az eredeti sérülése is RG-nek
+ egy dolog, előző meccsen is így játszott ugyanezen a pályán!!, és nem volt semmi gond!

de ezt találtam: (nem rakom ki képnek, a szimpatikus győztesek!)
 assets.sbnation.com/assets/1965603/trent.gifsapka
Azok. Tényleg bátor (vagy ennyire agyatlan) gyerek ez a Sherman, Trent megette volna reggelire. És utána kér még.... 😀
több mint 11 éve
SixFeetUnder Pittsburgh Steelers Texas A&M Aggies 128 — Pittsburgh Fan
Fel kell épülni és megint bejutni a rájátszásba... kb ennyit mondanék😀! Bár szerintem nehéz lesz mert tuti nem lesz még egy ilyen szezona a Giants-nak ( max wild-card lehet jövőre a cél a Redskins -nek )
több mint 11 éve
Bjoca Washington Commanders 292 — ami meghalt nem halhat meg többé
mondjuk a külső szalagos véleményt osztom! Illeteve: ha az LCL tényleg sérült, akkor Dr. Andrews legyen már szíves tényleg bekapni, mert eddig elsőfokú ficamról hadovált, a diverdoc féle képről meg elég egyértelmű, hogy abba az irányba az a szalag nem fog szakadni, tehát az még a Ravens ellen szakadt be! Mondjuk számümra az is rejtély, hogy azzal a szarral a lábán hogy állhatott így a térde, mikor a "brace" pont ezt hívatott megakadályozni....nexion218
úgy, hogy volt előzménye, valószínűleg ekkorra a szalagok már csak dísznek voltak ott, sokat nem tartottak.Medvepapa
Az én itthoni térdvédőmben olyan vasalás van kétoldat, hogyha az behajolna ilyen irányba, az úgy is maradna 😛

az éj sötét és tele iszonyattal
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
belenéztem az sbnationbe hátha fennvan az eredeti sérülése is RG-nek
+ egy dolog, előző meccsen is így játszott ugyanezen a pályán!!, és nem volt semmi gond!

de ezt találtam: (nem rakom ki képnek, a szimpatikus győztesek!)
 assets.sbnation.com/assets/1965603/trent.gif

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 298 — capitaine du château de Vienne 1487
Tehát a LCL(külső) nem tartott, s a használattal megszaggatta ACLt (belsőt) azért lógott a lába a végén. A kérdés, hogy valójában az előző sérülések miatt térdgéppel kellett-e volna felmennie, s csak jegelve volt a program a miatt, hogy a mozgásszabadság látszatát megőrizzék, tehát ha az így igaz eszetlenség volt az első bicsaklásál még csak egy percet is fennhagyni. No mára ez a végleges kospirációs elméletem.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
mondjuk a külső szalagos véleményt osztom! Illeteve: ha az LCL tényleg sérült, akkor Dr. Andrews legyen már szíves tényleg bekapni, mert eddig elsőfokú ficamról hadovált, a diverdoc féle képről meg elég egyértelmű, hogy abba az irányba az a szalag nem fog szakadni, tehát az még a Ravens ellen szakadt be! Mondjuk számümra az is rejtély, hogy azzal a szarral a lábán hogy állhatott így a térde, mikor a "brace" pont ezt hívatott megakadályozni....nexion218
úgy, hogy volt előzménye, valószínűleg ekkorra a szalagok már csak dísznek voltak ott, sokat nem tartottak.

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 224 — én ezt meguntam

jó így ránézni dolgokra, nem mintha tudnám mi-micsoda, de a külső szalag (fibular collateral ligament=LCL és a középső itt ant. crucialligament=ACL-ről van szó)
sapka

A kép alapján nehezen tudom elképzelni, hogy a medialis szalag, meg a tok ne sérült volna. Ebben a mechanizmusban a laterális szalag sérülése szinte kizárt sztem, az lehetett a régi sérülése. De a keresztszalag mellett ami a nagyobb gáz, hogy ekkora szögelmozdulásnál nhezen tudom elképzelni a meniscus épségét.
De nem trollkodom itt tovább, elnézést hogy eddig is részese voltam a skins topik széttrolkodásának.
Csak még annyit, hogy én 4 hete leírtam itt a véleményemet RG térdét illetően, nem csámcsogni jöttem ide.diverdoc
Off:
Nem tudom, ki írta hogy trollkodsz, de mindegy is... Magadra ne vedd már, a legkorrektebb csávók egyike vagy!
több mint 11 éve
nexion218 3 983 — Washington Gyapotkombájnz fan
mondjuk a külső szalagos véleményt osztom! Illeteve: ha az LCL tényleg sérült, akkor Dr. Andrews legyen már szíves tényleg bekapni, mert eddig elsőfokú ficamról hadovált, a diverdoc féle képről meg elég egyértelmű, hogy abba az irányba az a szalag nem fog szakadni, tehát az még a Ravens ellen szakadt be! Mondjuk számümra az is rejtély, hogy azzal a szarral a lábán hogy állhatott így a térde, mikor a "brace" pont ezt hívatott megakadályozni....

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
A kép alapján nehezen tudom elképzelni, hogy a medialis szalag, meg a tok ne sérült volna. Ebben a mechanizmusban a laterális szalag sérülése szinte kizárt sztem, az lehetett a régi sérülése. De a keresztszalag mellett ami a nagyobb gáz, hogy ekkora szögelmozdulásnál nehezen tudom elképzelni a meniscus épségét.
De nem trollkodom itt tovább, elnézést hogy eddig is részese voltam a skins topik széttrolkodásának.
Csak még annyit, hogy én 4 hete leírtam itt a véleményemet RG térdét illetően, nem csámcsogni jöttem ide.diverdoc
nem kell azt a félmondatot félreérteni!, nyivánvaló mire gondoltam (legalábbis nekem az😛)
mint írtam semennyire nem értek hozzá, de volt rajta egy térdvédő, amitől elég fix lehetett a térde, legalábbis a futásoknál az elején is látszott, hogy nem tudta ettől a természetes magasságokba emelni a lábát; lehet ez eléggé védett, hogy ne tekerje teljesen szét a belső részeket pl. itt
de ami gyanús, hogy jobban betett neki, azaz első esés volt, amikor tulajdonképpen rátámasztott a lábára és úgy dobta el a lasztit!, utána kezdett sántikálni, és ez még rátett arra, hogy itt is kifordult a lába, szóval ez a kép inkább csak okozat lehet,
persze mint írtam semennyire nem értek a témához, csak ötletek

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
nexion218 3 983 — Washington Gyapotkombájnz fan
Igaztalanul kevés szó esik a pályáról, pedig 3 embert vágott gallyra egy meccs alatt. RG3 nálatok, Hauschka, Clemons nálunk. A gondnokot ezek után illene minimum seggbe rúgni! Ez a harmadosztályú libalegelő nem méltó egy ilyen stadionhoz.garrett27
Hogy őszinte legyek, nekem nem rémlik, hogy Griffin a pálya miatt taknyolt el először egy rossz kitámasztás volt miközben hátrafelé esett, aztán meg magától kúszott a földre a laszti után, csak a térde már nem bírta és megbicsaklott. A Hox játékosokra nem emlékszem, de cca 70-80 játékos fordult meg a pályán, a szezon során pedig több száz, senki nem rinyált még...

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 11 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton

jó így ránézni dolgokra, nem mintha tudnám mi-micsoda, de a külső szalag (fibular collateral ligament=LCL és a középső itt ant. crucialligament=ACL-ről van szó)
sapka

A kép alapján nehezen tudom elképzelni, hogy a medialis szalag, meg a tok ne sérült volna. Ebben a mechanizmusban a laterális szalag sérülése szinte kizárt sztem, az lehetett a régi sérülése. De a keresztszalag mellett ami a nagyobb gáz, hogy ekkora szögelmozdulásnál nhezen tudom elképzelni a meniscus épségét.
De nem trollkodom itt tovább, elnézést hogy eddig is részese voltam a skins topik széttrolkodásának.
Csak még annyit, hogy én 4 hete leírtam itt a véleményemet RG térdét illetően, nem csámcsogni jöttem ide.


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 11 éve
nexion218 3 983 — Washington Gyapotkombájnz fan
Köszi Sapka, tudtam, hogy rád számíthatok! Én is reggel írtam vmi hasonlót, mert besokalltam ettől a szappanoperától. 2009-ben komplett szakadása volt, amit műtöttek is és kihagyta a szezon HÁTRALÉVŐ részét. Nem másfél évet meg nem mankó meg mittomén. Utána meg 4,3-as 40 yardot futott a combine-on. Egyébként meg két olyan szinten nyomi mozdulat okozta a bajt, hogy kb. otthon is megtörténhetett volna, amikor siet fosni a Subway-es szendvicsektől... Fred Davis nem volt sérült és mégis elszakadt az Achilles-e. Akkor egészségesen se játszanak? Vagy arról is Shanny tehet? Megsérült, majd meggyógyul (remélem). Ismét kiemelném, hogy egy 22 éves gyerekről van szó, nem egy 45 éves nyugdíjasról...

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
volt egy érzésem, hogy nem az offseason poszt-értékelésemre jött 68 új hozzászólás (....)
sapka
Jelentem én készültem, már összeszedtem a jelenlegi rostert, estefelé meg leszek..
több mint 11 éve
Geeri Miami Dolphins 2 962 — geeri93@citromail.hu

jó így ránézni dolgokra, nem mintha tudnám mi-micsoda, de a külső szalag (fibular collateral ligament=LCL és a középső itt ant. crucialligament=ACL-ről van szó)
sapka
Elülső keresztszalag, meg a lateralis (test középvonalától távolabbi) oldalszalag sérült. Részleges szakadást meg nem 100% hogy műtik, de én arra tippelek hogy fogják. Aztán majd kiderül mi lesz.

Mindig jövőre!
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
már legalább 5 éve ilyen, és?sapka
talán akkor időszerű rendbetennibraxa88
menjek kis gereblyével D.C.-be?😊sapka
nyílvánbraxa88
ott kezdődik a probléma, hogy csakis a seattle-i újságírók álltak be ez a vélemény mögé, libasorban, mikor Carroll kiejtette, hogy de rossz a pálya, ezért nem voltak elég eredményesek (kicsit azért cikinek érzem ezt a 24-et, ha már előtte ment a 150)
más pedig nem foglalkozik vele, ahogy nem szoktak azzal, ha a Lambeu-fielden esik a hó, és valaki elcsúszik😮

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 537
Igaztalanul kevés szó esik a pályáról, pedig 3 embert vágott gallyra egy meccs alatt. RG3 nálatok, Hauschka, Clemons nálunk. A gondnokot ezek után illene minimum seggbe rúgni! Ez a harmadosztályú libalegelő nem méltó egy ilyen stadionhoz.garrett27
írtam meccs előtt, hogy szar a pálya, ezek szerint nem sikerült észrevenni...
már legalább 5 éve ilyen, és?sapka
talán akkor időszerű rendbetennibraxa88
menjek kis gereblyével D.C.-be?😊sapka
nyílván
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Igaztalanul kevés szó esik a pályáról, pedig 3 embert vágott gallyra egy meccs alatt. RG3 nálatok, Hauschka, Clemons nálunk. A gondnokot ezek után illene minimum seggbe rúgni! Ez a harmadosztályú libalegelő nem méltó egy ilyen stadionhoz.garrett27
írtam meccs előtt, hogy szar a pálya, ezek szerint nem sikerült észrevenni...
már legalább 5 éve ilyen, és?sapka
talán akkor időszerű rendbetennibraxa88
menjek kis gereblyével D.C.-be?😊

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 537
Igaztalanul kevés szó esik a pályáról, pedig 3 embert vágott gallyra egy meccs alatt. RG3 nálatok, Hauschka, Clemons nálunk. A gondnokot ezek után illene minimum seggbe rúgni! Ez a harmadosztályú libalegelő nem méltó egy ilyen stadionhoz.garrett27
írtam meccs előtt, hogy szar a pálya, ezek szerint nem sikerült észrevenni...
már legalább 5 éve ilyen, és?sapka
talán akkor időszerű rendbetenni
több mint 11 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 149 — Így remélem megfelelek nektek.....
Mondjuk az Nfl csevegőbe 😉 😛 ?amúgy mielőbbi gyógyulást RGIIInak!
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Igaztalanul kevés szó esik a pályáról, pedig 3 embert vágott gallyra egy meccs alatt. RG3 nálatok, Hauschka, Clemons nálunk. A gondnokot ezek után illene minimum seggbe rúgni! Ez a harmadosztályú libalegelő nem méltó egy ilyen stadionhoz.garrett27
írtam meccs előtt, hogy szar a pálya, ezek szerint nem sikerült észrevenni...
már legalább 5 éve ilyen, és?

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 650 — Seahawks fan
Igaztalanul kevés szó esik a pályáról, pedig 3 embert vágott gallyra egy meccs alatt. RG3 nálatok, Hauschka, Clemons nálunk. A gondnokot ezek után illene minimum seggbe rúgni! Ez a harmadosztályú libalegelő nem méltó egy ilyen stadionhoz.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka

jó így ránézni dolgokra, nem mintha tudnám mi-micsoda, de a külső szalag (fibular collateral ligament=LCL és a középső itt ant. crucialligament=ACL-ről van szó)

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
gyurczi New York Giants 2 477 — Giants fan
"Vérszagra gyűl az éji vad..."
Na de a viccet félretéve, egy elég drámai, felkavaró mérkőzés volt, amelyen nehezen érthető, magyarázható, illetve megosztó dolgok történtek. Ez nem trollkodás, csak csomó embert felkavart a dolog, és hova máshova írjanak...

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
volt egy érzésem, hogy nem az offseason poszt-értékelésemre jött 68 új hozzászólás
KÁR!
másrészt ACL és LCL részleges szakadásról van szó, holnap eldöntik egy másik MRI segítségével, hogy kell e műteni..., de rengeteg idő van szeptemberig
megint megy a túldramatizálás, és a trollkodás, egyiknek se látom értelmét...

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
Blevi 8 326 — Lions & Cowboys fan
Nem lehet RG-t hibáztatni h maradni akart. Ő egy sportoló aki felment volna tolószékben is pályára, ezért vannak az edzők. Lehet érvelni MS döntése mellett és lehet ellene is, de az hogy semmit nem változtatott az offense-en a sérülés után az mindenképpen az edzői kar hibája.