Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 12 éve
nexion218 4 019 — Washington Gyapotkombájnz fan
TYT-re megérkezett a meccs két verzióban is.

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 12 éve
carragher 48


A mai kedvencem. Beraktam a facebook oldalra is.
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
a meccs 1 órája került fel a kalózkikötőbeO_O

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
még nem reagáltak szóval kezdek aggódni 😀
validálják az email címem, remélem nem fog 14 napig tartani, hogy jutottatok be ilyen gyorsan??sapka
Én már tavaly márciusban regeltem ide.. 😛 Amúgy ja, tényleg nem volt rossz a hófehérke. Tiszta Griffin... 😀
több mint 12 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
Amúgy White nekem tetszett.

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
széjjelspamelem a topikot, de ha gametime van 1 nap is örökkévalóságig tart 😛

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
még nem reagáltak szóval kezdek aggódni 😀
validálják az email címem, remélem nem fog 14 napig tartani, hogy jutottatok be ilyen gyorsan??sapka
spam mappát is csekkoltad?jjncaa
ja, de elvileg kell még 1 mail, hogy bejussak, amire azt írják hogy 14 napon belül 😕
(our Account is being validated.
If your account doesnt get validated in 14 days from sign up it will be deleted and you may apply again.
Trying to apply while already having an account validating will make you banned completely from the tracker.)sapka
Én az NHL csonkaszezon előtt regeltem be, egy nap alatt megvolt az egész, szóval elvileg nem kell várni 14 napot, az csak 1 hülye szöveg.

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
még nem reagáltak szóval kezdek aggódni 😀
validálják az email címem, remélem nem fog 14 napig tartani, hogy jutottatok be ilyen gyorsan??sapka
spam mappát is csekkoltad?jjncaa
ja, de elvileg kell még 1 mail, hogy bejussak, amire azt írják hogy 14 napon belül 😕
(our Account is being validated.
If your account doesnt get validated in 14 days from sign up it will be deleted and you may apply again.
Trying to apply while already having an account validating will make you banned completely from the tracker.)

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 129 — no es importante
még nem reagáltak szóval kezdek aggódni 😀
validálják az email címem, remélem nem fog 14 napig tartani, hogy jutottatok be ilyen gyorsan??sapka
spam mappát is csekkoltad?


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
még nem reagáltak szóval kezdek aggódni 😀
validálják az email címem, remélem nem fog 14 napig tartani, hogy jutottatok be ilyen gyorsan??

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
Most van még 14 percem h lejöjjön a tegnapi meccs, aztán töltöm vissza, regeljél 😊agent T
remélem elfogadják a regisztrációmat, olyan szép és kedves verssorokat írtam bele, hogy hú
gondolom semmit sem számít 😊sapka
El tudom képzelni.... 😀apeszos
Kb én is 😀

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Most van még 14 percem h lejöjjön a tegnapi meccs, aztán töltöm vissza, regeljél 😊agent T
remélem elfogadják a regisztrációmat, olyan szép és kedves verssorokat írtam bele, hogy hú
gondolom semmit sem számít 😊sapka
El tudom képzelni.... 😀
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
Most van még 14 percem h lejöjjön a tegnapi meccs, aztán töltöm vissza, regeljél 😊agent T
remélem elfogadják a regisztrációmat, olyan szép és kedves verssorokat írtam bele, hogy hú
gondolom semmit sem számít 😊

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
több mint 12 éve
kristof New York Giants USC Trojans 9 169 — Browns GM
kiszedtem megint a linkeket, PM-ben folytassátok ezt a témát, ha lehet, köszi.

Oh, what a tangled web we weave
When first we practise to deceive!
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Én már leszedtem, tükör HD.
több mint 12 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
srácok, torrentet azért nyilvánosan ne linkeljünk pls...jjncaa
Bocs igazad van, ezután jó leszek 😊

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 12 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
Közben megtaláltam, ide be tudsz lépni?
(...)apeszos
kellene reggelni 😊, érdemes?

(...)
HD is van, és nem kell regelni.Zolee23
igen de itt nincs seeder, kivéve ha nem vagy prémium letöltő valamelyik fájlletöltőn 😕
legalábbis most végignéztem a lehetőségeket
--
megvárom valamelyik nagyobbon, addig nézek tegnapelőtti bézboztsapka
Jaja, érdemes regelni, a négy médzsörlíg, soccer, autóverseny, meg úgy minden.
Most van még 14 percem h lejöjjön a tegnapi meccs, aztán töltöm vissza, regeljél 😊

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
Közben megtaláltam, ide be tudsz lépni?
(...)apeszos
kellene reggelni 😊, érdemes?

(...)
HD is van, és nem kell regelni.Zolee23
igen de itt nincs seeder, kivéve ha nem vagy prémium letöltő valamelyik fájlletöltőn 😕
legalábbis most végignéztem a lehetőségeket
--
megvárom valamelyik nagyobbon, addig nézek tegnapelőtti bézbozt

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Voltak kesergések hogy lemaradtok a meccsről, leginkább semmiről nem maradtatok le.

Pat White játéka impresszív volt, jó lenne ha jövőhéten ő több játékidőt kapna. Philip Merlinget lehet kiemelni védő oldalon, Cousins ismét megmutatta hogy jó QB. A védekezés úgy összességében nevetséges, ezen minél előbb változtatni kell.

Tarik El-Bashir ‏@TarikCSN

Mid-foot sprain for Thomas and a separated shoulder for Kimbrough. #RedskinsTalkZolee23
Kicsit túlzásba is vitte... Az elején lyukat akart lőni az elkapók mellébe. De ha így folytatja Rexy csomagolhat...
több mint 12 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 129 — no es importante
srácok, torrentet azért nyilvánosan ne linkeljünk pls...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
valaki látja-e valahol a meccset?sapka
Nem. Én is keresem, mert a streamek nevetségesek voltak, kicsiben meg alig láttam valamit.
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
valaki látja-e valahol a meccset?

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
Hendrix Utah State Aggies 3 117
Voltak kesergések hogy lemaradtok a meccsről, leginkább semmiről nem maradtatok le.

Pat White játéka impresszív volt, jó lenne ha jövőhéten ő több játékidőt kapna. Philip Merlinget lehet kiemelni védő oldalon, Cousins ismét megmutatta hogy jó QB. A védekezés úgy összességében nevetséges, ezen minél előbb változtatni kell.

Tarik El-Bashir ‏@TarikCSN

Mid-foot sprain for Thomas and a separated shoulder for Kimbrough. #RedskinsTalk

I know that when you shine they wish some days will be dark

Sunny days wouldn't be special if it wasn't for rain, Joy wouldn't feel so good if it wasn't for pain
több mint 12 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
mindenki bekaphatja, hogy holnap 5kor kelek, és qrva sok fontos dolgom lesz, ami miatt szeretnék aludni
miért nem holnap van a meccs, amikorra úgy szerveztem hogy pont jó?? tölthetem le 😕sapka
Mé' nem holnap lesz? 😛apeszos
kösziköszisapka
Am honnan töltitek le, figyelembe véve, hogy a Ten Yard nem üzemel, úgy veszem észre.
Nekem van itt regem, szerintem lehet is itt regisztrálni most: www.nhltorrents.co.uk
Football, hoki, soccer, minden fenn szokott lenni, de nem olyan gyorsan, mint ahogy a Ten Yardra felkerült.agent T
Khhmm... A "nem üzemel" az mit takarna? Mert én most teljesen sikeresen beléptem és pár napja sikeresen lehúztam egy meccset (hogy pendriveról menőzzek az új TV-n 😊 )....nexion218
azt takarja, hogy nem üzemelt, mikor néztem kb egy hete még 😊
ok még három óra és első PS
na és innentől eldugulok 😊

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊