NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 3 aktív topik

Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Nem, Istennek is. Lehet, hogy Tebow imádkozott érte. 😊 Viszont RGIII-ért nem fog, hátha nem épül fel és idetrade-elik a helyére. 😀somoskovig
Akkor már inkább Robi műanyag lábbal és mankóval.apeszos
mondd te kit választanál?
sutianap
Há' őt..

apeszos
? protocol droid, nem érteleksutianap
Oldalvonal mellé fejhallgatóban? 😛 Sajtótájékoztatni is nagyon tud. Ahhoz nem kell a lába.. 😀
több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 298 — capitaine du château de Vienne 1487
Nem, Istennek is. Lehet, hogy Tebow imádkozott érte. 😊 Viszont RGIII-ért nem fog, hátha nem épül fel és idetrade-elik a helyére. 😀somoskovig
Akkor már inkább Robi műanyag lábbal és mankóval.apeszos
mondd te kit választanál?
sutianap
Há' őt..

apeszos
? protocol droid, nem értelek


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Nem, Istennek is. Lehet, hogy Tebow imádkozott érte. 😊 Viszont RGIII-ért nem fog, hátha nem épül fel és idetrade-elik a helyére. 😀somoskovig
Akkor már inkább Robi műanyag lábbal és mankóval.apeszos
mondd te kit választanál?
sutianap
Há' őt..
több mint 11 éve
bobi0092 Indianapolis Colts 4 325
Biztosan játszani fog a következő szezonban már, ebben biztos vagyok. Nyilvánvalóan kevesebbet kellene futnia, és zsebben maradni, de ez mellékes. Egyébként meg azért valahol érezhető volt, hogy RGIII kurva nagy rizikót vállal, már a meccs előtt mindenki hőzöngött, hogy valami brutálisan szar állapotban van a Skins gyepe, ami meg ugye rohadtul sérülésveszélyes, és pont az ilyen "félrelépések" valószínűségét növeli, mint ami a végén a fumblenél is volt. Alapból tudta mindeki, hogy a gyereknek valami gebasz még van a térdével, erre meg rájött a siralmas pálya is, valahogy minden összejátszott.
Az meg, hogy kié a felelősség... Szerintem mindenkié. Mindenki hülye volt valamiért. Griffin erőltette, hogy tovább szopja a kukkert, holott azért annyi esze lehetett volna, hogy ilyen körülményeket tekintve jól nem jöhet ki abból, ha játszik, kb. csak rásérülhet.
Shanny meg fasz volt, ő hitt Griffinben, elhitte azt, amit mond, neki a lényeg viszont akkor is a győzelem volt, amire több esélyt látott vele, mint Cousinssal, hát fent hagyta a pályán. Stez
A kérdés összetettsége látszott már az eredménykövetőn is, amikor Playoff van, nem a játékosnak kellene mondani, hogy hé nem akarok felmenni mert fáj a lábam menjen már a Cousins gyerek. Amikor látjuk, hogyan drótoznak, fájdalomcsillapítóznak törött bokájú, bordájú stb. embereket. Van egy orvos + orvosi stáb + egy vezetőség. De amit én legjobban nem értek (persze ilyenkor utólag mind okosak vagyunk), hogyha megnézzük a Redskins Defense-t nagyon szépen kitartottak annak ellenére, hogy a csapat támadóalakulata sérült Grifinnel nemhogy redzone de még Hawks térfélre sem tudott jutni. Bőven lett volna idő ( ~1 negyed), hogy lássák nem ütőképes az offense de mégis vezetünk 1 ponttal, ha más nem, többet legyen nálunk a labda, akár 3 pontnyit is tegyünk fel (van egy egészséges rugónk is ami a túloldalon nincs) annál kevesebb lehetőség van Wilsonéknak és annál többet pihen a Skins D#.

Nekünk nem tetszik a szemed, nekünk nem tetszik a szád, nekünk nem tetszik a hangod, nekünk nem tetszik, hogy várni kell rád.
több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 298 — capitaine du château de Vienne 1487
Nem, Istennek is. Lehet, hogy Tebow imádkozott érte. 😊 Viszont RGIII-ért nem fog, hátha nem épül fel és idetrade-elik a helyére. 😀somoskovig
Akkor már inkább Robi műanyag lábbal és mankóval.apeszos
mondd te kit választanál?



Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 250 — Whoops, looks like something went wrong.
Biztosan játszani fog a következő szezonban már, ebben biztos vagyok. Nyilvánvalóan kevesebbet kellene futnia, és zsebben maradni, de ez mellékes. Egyébként meg azért valahol érezhető volt, hogy RGIII kurva nagy rizikót vállal, már a meccs előtt mindenki hőzöngött, hogy valami brutálisan szar állapotban van a Skins gyepe, ami meg ugye rohadtul sérülésveszélyes, és pont az ilyen "félrelépések" valószínűségét növeli, mint ami a végén a fumblenél is volt. Alapból tudta mindeki, hogy a gyereknek valami gebasz még van a térdével, erre meg rájött a siralmas pálya is, valahogy minden összejátszott.
Az meg, hogy kié a felelősség... Szerintem mindenkié. Mindenki hülye volt valamiért. Griffin erőltette, hogy tovább szopja a kukkert, holott azért annyi esze lehetett volna, hogy ilyen körülményeket tekintve jól nem jöhet ki abból, ha játszik, kb. csak rásérülhet.
Shanny meg fasz volt, ő hitt Griffinben, elhitte azt, amit mond, neki a lényeg viszont akkor is a győzelem volt, amire több esélyt látott vele, mint Cousinssal, hát fent hagyta a pályán.

több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Nem, Istennek is. Lehet, hogy Tebow imádkozott érte. 😊 Viszont RGIII-ért nem fog, hátha nem épül fel és idetrade-elik a helyére. 😀somoskovig
Akkor már inkább Robi műanyag lábbal és mankóval.apeszos
Végülis a Redskins névhez illene egy Sitting Bull irányítóként... 😀somoskovig
Nem tolószék, mankó... 😛
több mint 11 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 268 — 49ers GM
Nem, Istennek is. Lehet, hogy Tebow imádkozott érte. 😊 Viszont RGIII-ért nem fog, hátha nem épül fel és idetrade-elik a helyére. 😀somoskovig
Akkor már inkább Robi műanyag lábbal és mankóval.apeszos
Végülis a Redskins névhez illene egy Sitting Bull irányítóként... 😀

több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Nem, Istennek is. Lehet, hogy Tebow imádkozott érte. 😊 Viszont RGIII-ért nem fog, hátha nem épül fel és idetrade-elik a helyére. 😀somoskovig
Akkor már inkább Robi műanyag lábbal és mankóval.
több mint 11 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 957 — Saturday Night Lights
Annyi legalább kiderült, hogy mennyit ér egy franchise QB hosszútávú egészsége...

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 11 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 268 — 49ers GM
Nem, Istennek is. Lehet, hogy Tebow imádkozott érte. 😊 Viszont RGIII-ért nem fog, hátha nem épül fel és idetrade-elik a helyére. 😀

több mint 11 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
De ugye senki se hiszi azt, hogy AP csak az orvostudománynak köszönheti a visszatérését? 😉

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 298 — capitaine du château de Vienne 1487
Egy rohadt MRI megmutatta volna, hogy mi a gáz a térdében, csak ugye fél óra kielemezni és iszonyat drága a gép.Mondjuk ha lejön az első negyed után, akkor a végére injekciókkal, gépekkel összerakják a jobb lábát.aztec
Valamiért a Jedi visszatér jutott az eszembe, amikor Lukenak foltozzák a robotkezet .. XDD11
Látod? Pedig az a 80-as évek eleje volt. 😛 😀Bjoca
Jah most ilyen nanorobot injekciókat adnak már.. Ray Lewis is miből van 38 évesen?? 😮D11
RéjLui Álca ha eddig nem tudtad volna 😉


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Egy rohadt MRI megmutatta volna, hogy mi a gáz a térdében, csak ugye fél óra kielemezni és iszonyat drága a gép.Mondjuk ha lejön az első negyed után, akkor a végére injekciókkal, gépekkel összerakják a jobb lábát.aztec
Valamiért a Jedi visszatér jutott az eszembe, amikor Lukenak foltozzák a robotkezet .. XDD11
Látod? Pedig az a 80-as évek eleje volt. 😛 😀Bjoca
Jah most ilyen nanorobot injekciókat adnak már.. Ray Lewis is miből van 38 évesen?? 😮
több mint 11 éve
Bjoca Washington Commanders 292 — ami meghalt nem halhat meg többé
Egy rohadt MRI megmutatta volna, hogy mi a gáz a térdében, csak ugye fél óra kielemezni és iszonyat drága a gép.Mondjuk ha lejön az első negyed után, akkor a végére injekciókkal, gépekkel összerakják a jobb lábát.aztec
Valamiért a Jedi visszatér jutott az eszembe, amikor Lukenak foltozzák a robotkezet .. XDD11
Látod? Pedig az a 80-as évek eleje volt. 😛 😀

az éj sötét és tele iszonyattal
több mint 11 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Egy rohadt MRI megmutatta volna, hogy mi a gáz a térdében, csak ugye fél óra kielemezni és iszonyat drága a gép.Mondjuk ha lejön az első negyed után, akkor a végére injekciókkal, gépekkel összerakják a jobb lábát.aztec
Valamiért a Jedi visszatér jutott az eszembe, amikor Lukenak foltozzák a robotkezet .. XD
több mint 11 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 206 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
Egy rohadt MRI megmutatta volna, hogy mi a gáz a térdében, csak ugye fél óra kielemezni és iszonyat drága a gép.Mondjuk ha lejön az első negyed után, akkor a végére injekciókkal, gépekkel összerakják a jobb lábát.[/quote]

Biztos hogy nem.aztec

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 11 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Egy rohadt MRI megmutatta volna, hogy mi a gáz a térdében, aztec
Nem biztos


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 11 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Egy rohadt MRI megmutatta volna, hogy mi a gáz a térdében, csak ugye fél óra kielemezni és iszonyat drága a gép.Mondjuk ha lejön az első negyed után, akkor a végére injekciókkal, gépekkel összerakják a jobb lábát.

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Az érdekes, hogy a pályára senki nem panaszkodott eddig itt a topic-ban...Ha volt ilyen akkor bocs.Asbee
A pálya évek óta ilyen szar. Ez hozzá tartozik, mint a Green Bay-hez a hóesés, vagy a Hox-hoz az akusztika.
Shanny rossz apa.. 😀D11
b@zd meg, ezen besírtam.. rögtön eszembe jutott Kyle.. 😀
több mint 11 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
bakker még azt se tudjuk mi a baj, mi a túrót kell tolószékezni meg mankózni??? Én is fosok a komoly sérüléstől, de amíg nem tudom mi a baja miért kell verbálisan amputálni? Amúgy meg 22 éves, szeptemberig kb kinő egy új lába... Már ne haragudjon meg senki, de baszott idegesítő olvasni, ahogy páran már jóslat formájában elkészítettétek a csapat kövi két évének menetrendjét egy tévében látott sérülés alapján úgy, hogy a földgolyó túlodlalán történt és mérvadó orvosi véleményezés még nem történt. A rúgjuk ki az edzőt témába meg bele sem megyek... ezzel együtt tényleg remélem, hogy nincs komoly baja és folytatja ahol abbahagyta. Büszke vagyok rá!nexion218
AP honnan és milyen sérülésből jött vissza(ACL és MCL szakadt). Ez egyenlőre úgy fest, hogy részleges LCL és ACL. Nem vagyok orvos okoskodni se akarok de a részleges szakadás más kávéház, mint a teljes. Kizárt dolognak tartom, hogy nem épüljön fel belőle tökéletesen, főleg hogy Peterson és Griffin mentalitása hasonló. Griffinen tuti nem fog múlni a felépülése, az orvosain meg főleg nem! Ettől függetlenül, nem tetszik ami történt és ez Shanahan lelkén szárad, reméljük ezt ő is belátja előbb utóbb, mert különben gondok vannak vele. Kicsit olyan érzésem van amúgy RGIII és Shanny közt, mintha apa-fiú kapcsolat lenne. És lehet ez is benne van, hogy 'az én fiam meg csinálja, képes rá' stb.. Ez pedig nem mindig egészséges.. De lehet ezt csak belemagyarázomD11
Inkább a sportemberi magatartás, mint apa-fiú kapcsolat. Én egyre sérültebben nem küldeném vissza újra és újra a fiamat a vágóhídra. Pláne ha látom, hogy sír róla a fájdalom.

Ja, és lehet hogy a mentalitásuk hasonló APvel, de a térdük nem biztos...apeszos
Shanny rossz apa.. 😀
több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Az érdekes, hogy a pályára senki nem panaszkodott eddig itt a topic-ban...Ha volt ilyen akkor bocs.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
bakker még azt se tudjuk mi a baj, mi a túrót kell tolószékezni meg mankózni??? Én is fosok a komoly sérüléstől, de amíg nem tudom mi a baja miért kell verbálisan amputálni? Amúgy meg 22 éves, szeptemberig kb kinő egy új lába... Már ne haragudjon meg senki, de baszott idegesítő olvasni, ahogy páran már jóslat formájában elkészítettétek a csapat kövi két évének menetrendjét egy tévében látott sérülés alapján úgy, hogy a földgolyó túlodlalán történt és mérvadó orvosi véleményezés még nem történt. A rúgjuk ki az edzőt témába meg bele sem megyek... ezzel együtt tényleg remélem, hogy nincs komoly baja és folytatja ahol abbahagyta. Büszke vagyok rá!nexion218
AP honnan és milyen sérülésből jött vissza(ACL és MCL szakadt). Ez egyenlőre úgy fest, hogy részleges LCL és ACL. Nem vagyok orvos okoskodni se akarok de a részleges szakadás más kávéház, mint a teljes. Kizárt dolognak tartom, hogy nem épüljön fel belőle tökéletesen, főleg hogy Peterson és Griffin mentalitása hasonló. Griffinen tuti nem fog múlni a felépülése, az orvosain meg főleg nem! Ettől függetlenül, nem tetszik ami történt és ez Shanahan lelkén szárad, reméljük ezt ő is belátja előbb utóbb, mert különben gondok vannak vele. Kicsit olyan érzésem van amúgy RGIII és Shanny közt, mintha apa-fiú kapcsolat lenne. És lehet ez is benne van, hogy 'az én fiam meg csinálja, képes rá' stb.. Ez pedig nem mindig egészséges.. De lehet ezt csak belemagyarázomD11
Inkább a sportemberi magatartás, mint apa-fiú kapcsolat. Én egyre sérültebben nem küldeném vissza újra és újra a fiamat a vágóhídra. Pláne ha látom, hogy sír róla a fájdalom.

Ja, és lehet hogy a mentalitásuk hasonló APvel, de a térdük nem biztos...
több mint 11 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
bakker még azt se tudjuk mi a baj, mi a túrót kell tolószékezni meg mankózni??? Én is fosok a komoly sérüléstől, de amíg nem tudom mi a baja miért kell verbálisan amputálni? Amúgy meg 22 éves, szeptemberig kb kinő egy új lába... Már ne haragudjon meg senki, de baszott idegesítő olvasni, ahogy páran már jóslat formájában elkészítettétek a csapat kövi két évének menetrendjét egy tévében látott sérülés alapján úgy, hogy a földgolyó túlodlalán történt és mérvadó orvosi véleményezés még nem történt. A rúgjuk ki az edzőt témába meg bele sem megyek... ezzel együtt tényleg remélem, hogy nincs komoly baja és folytatja ahol abbahagyta. Büszke vagyok rá!nexion218
AP honnan és milyen sérülésből jött vissza(ACL és MCL szakadt). Ez egyenlőre úgy fest, hogy részleges LCL és ACL. Nem vagyok orvos okoskodni se akarok de a részleges szakadás más kávéház, mint a teljes. Kizárt dolognak tartom, hogy nem épüljön fel belőle tökéletesen, főleg hogy Peterson és Griffin mentalitása hasonló. Griffinen tuti nem fog múlni a felépülése, az orvosain meg főleg nem! Ettől függetlenül, nem tetszik ami történt és ez Shanahan lelkén szárad, reméljük ezt ő is belátja előbb utóbb, mert különben gondok vannak vele. Kicsit olyan érzésem van amúgy RGIII és Shanny közt, mintha apa-fiú kapcsolat lenne. És lehet ez is benne van, hogy 'az én fiam meg csinálja, képes rá' stb.. Ez pedig nem mindig egészséges.. De lehet ezt csak belemagyarázom
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 090 — #NoStress
Szerinted nem kéne Shanahan-re kenni...
...
szerintem jogosan, megérdemelten tartanák őt felelősnek, nem pedig rákennék a balhét.
tomi-tomi
Amit hosszan kifejtesz abban teljesen igazad van.
De erről két dolog jut az eszembeSobri Jóska
Szerintem tökéletesen rosszul látod.
Ha RGIII (TB, mindegy) ott toporzékol a pálya szélén, hogy ő játékra kész és alkalmas, csak akkor léphet pályára, ha engedélyt kap az edzőtől. Itt nincsen önálló, egyéni játékos akarat, döntés.
Azt aláírom, hogy MS úgy gondolta, hogy jó döntést hozott. Én azt vezettem le, hogy rosszul gondolta: rossz, hibás döntést hozott a végeredménytől függetlenül. A döntési folyamatban követett el hibá(ka)t, rossz volt a döntéshozatala. (Mint matematikában. Rossz képlet alkalmazásával, hibás számolással hiába jutsz a helyes eredményre, a matemiatikai apparátusodat rosszul működtetted; megbuktál.)
Ekkora összeg kockáztatásánál (Nyírjak-é füvet a főnök Ferrarijával?) be kellett volna vonni a döntésbe a főnököt is.

Ráadásul ez az egész (nyilvánvalóan sérült játékos játszatása és még súlyosabb sérülés bekövetkezte, okozása(?)) úgy hiányzott a ligának, mint ablakos tótnak a hanyattesés.tomi-tomi
Mint mondtam én megértem amit mondasz, mivel magam is így vélekedek, csak annyi a különbség, hogy el tudom képzelni ha ott és akkor egy másik ember meg máshogy.
Ez egyfajta tolerancia, vagy empátia, nem fogom rád eröltetni.


...Sobri Jóska
Ez a meccs előtt oké volt, onnantól kezdve, hogy rásérült, + a csapat is szarabb lett csak mert ott volt mrá az edző felelősége.
Könnyen beszélsz innen, hogy legenda lehet meg stb.,de ez hülyeség, ha lehozza a meccset sem jutnak 1 körrel tovább akkor meg minek ?
RGIII pályafutását ha tényleg minden szakadt kb 2 évvel veti vissza + úgy futni már nem nagyon fog tudni.
Skinst ha esetleg Cousins nem lesz francsájz arc, több évvel veti vissza.
Nézzél már kicsit tovább mint az orrod hegye. Ez nem az SB volt hanem egy WC meccs.
Lehet hogy szerinted fontosabb egy heroikus győzelem a WC körben,mint a következő 2 év egy fiatal csapatnál, vagy a következő 3 év draftjára elboltolt franchise QB-d, de Shannynek ezt tudnia kellett volna hogy balfasz döntés.
Ha nem esik szét ennyire a lába akkor is.Toca
Az edző felelőssége, persze.
Te nézzél tovább, mint az orrod hegye.
Nem azt mondtam nekem mi a fontosabb.
Nekem ugyan nem fontosabb egy heroikus győzelem.
Hanem keresem emögött a számomra is illogikus döntés mögött a logikát.
És könnyen meglehet, hogy attól, hogy így utólag majd' mindenki számára balfasz döntés, ott és akkor a mérközés hevében meg volt aki számra ez volt a logikus, vállalható.
Fogd fel, az ember nem csak azt értheti meg, amivel azonosulni is tud.
Én, mint edző leparancsolom a szünetben legkésöbb, Shanny nem tette. Valami oka volt rá, ami így utólag látszik, hogy kevés, de akkor elegendőnek tűnt.
Ilyen egy zseniális edző rossz döntése.
Tehát, ahogy írtam is, pont annyi értelme van utólag okosnak lenni, mint előre hülyének.