Washington Commanders
28 feliratkozó
több mint 12 éve
Persze nem RG III sebészével találkoztam ,hanem az én sebészemmel aki csipő,térd,boka specialista.Ezen belűl sportsérűlésekkel foglalkozik elég sokat.Halli rézbőrüek! Friss híreim vannak "első kézből" egy ortopédsebésztől , mi is lehet RG III-vel.Tegnap voltam nála , sajnos nekem is műtétem lesz .Csípő .Volt időm dumálni vele.BIG DADDYPardon me???nexion218
Azok az igazi hősök akik törött bordával,betört orral,ezer sebből vérezve visszamennek a pályára és csak azt hallják, hogy Fourth down.I love defence
The sky is blue, the ocean is blue and my heart is blue too. Go Giants.
több mint 12 éve
Halli rézbőrüek! Friss híreim vannak "első kézből" egy ortopédsebésztől , mi is lehet RG III-vel.Tegnap voltam nála , sajnos nekem is műtétem lesz .Csípő .Volt időm dumálni vele.BIG DADDYPardon me???
"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 12 éve
Tanard Jackson hopes to get back with Redskins
több mint 12 éve
Halli rézbőrüek! Friss híreim vannak "első kézből" egy ortopédsebésztől , mi is lehet RG III-vel.Tegnap voltam nála , sajnos nekem is műtétem lesz .Csípő .Volt időm dumálni vele.
Azok az igazi hősök akik törött bordával,betört orral,ezer sebből vérezve visszamennek a pályára és csak azt hallják, hogy Fourth down.I love defence
The sky is blue, the ocean is blue and my heart is blue too. Go Giants.
több mint 12 éve
Lance Lewis első preseason meccsen egészen jó volt, csinált szép dolgokat, másodikon elhalványult, de a csere WR sorból kb. mindenki, ezért jó, hogy jön a 3. hamarosan 😀
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
Azzal sajnos még mindig nem tudok egyetérteni, hogy Aldrick Robinson jó volt... Sajnálni fogom, ha lekukázzuk, de az elég cinkes, hogy azért bukunk egy TD-t, mert nem képes vonalon belül szaladgálni. Mondjuk legalább már az elkapást megcsinálta...Pedig nem volt rossz. Azért mert kilépett? (amúgy kilökték, ha jól láttam, de mindegy is) Nélküle jelenleg nem igazán van mélységi elkapónk, kurva jó a sebessége, szerintem egy az egyben simán veri a CB-ket. Már a keze is jobb és ha Garcon megint lesérül, nagyjából csak ő van. Egyelőre tökéletes csere, és lehet rá nagy játékokat építeni. Nagyon remélem, hogy marad, Moss eddig sem volt villámléptű, öreg is már. Amúgy ki lehetne helyette? Lance Lewis? Briscoe? Amikor ilyeneket is tud?
nexion218
Meg szegény Rambo-nak is a fumble mellé volt 2-3 olyan homály szerelési kísérlete, hogy hajajj... Picit most megint pesszimista vagyok, Amersonból még lesz is vmi, de a többi? Ne legyen igazam, de meglepne, ha Vödör végigbírná a szezont, vagy akár csak egy meccset is, Doughty-t ismerjük, Rambo-nak nagyon fel kellene kötni a gatyát, Thomas idénre kuka, Gomes-t láttuk (plusz ő is üvegből van), ki is van még? Abban bízok, hogy a front7 lesz annyival jobb Orakpo-val (nekem amúgy Tapp játéka is nagyon tetszett), hogy tudja maszkírozni a backfield-et...nexion218Na igen, a sec-ben vannak bajok... 😀 Minnifield is tulajdonképpen rookie, lévén a teljes szezont kihagyta, Crawfordból még bármi lehet, akár repülő is... De hát van nekünk Hall meg Wilson, mögöttük majd elkaristolnak. Amersont nem hinném hogy bármelyik is veri. Gomesre haragszom, mert nagy lehetőségek voltak benne, és benne is maradtak. Fejben le van maradva, így inkább ütni szeretne, aztán nyeli a büntiket. Rambo sem kezdő szint az eddigiek alapján, na de Dougthy az? Ne máá'...
több mint 12 éve
több mint 12 éve
Ez már lehet volt, highlight a tavalyi szezonról
I know that when you shine they wish some days will be dark
Sunny days wouldn't be special if it wasn't for rain, Joy wouldn't feel so good if it wasn't for pain
több mint 12 éve
Azzal sajnos még mindig nem tudok egyetérteni, hogy Aldrick Robinson jó volt... Sajnálni fogom, ha lekukázzuk, de az elég cinkes, hogy azért bukunk egy TD-t, mert nem képes vonalon belül szaladgálni. Mondjuk legalább már az elkapást megcsinálta...Meg szegény Rambo-nak is a fumble mellé volt 2-3 olyan homály szerelési kísérlete, hogy hajajj... Picit most megint pesszimista vagyok, Amersonból még lesz is vmi, de a többi? Ne legyen igazam, de meglepne, ha Vödör végigbírná a szezont, vagy akár csak egy meccset is, Doughty-t ismerjük, Rambo-nak nagyon fel kellene kötni a gatyát, Thomas idénre kuka, Gomes-t láttuk (plusz ő is üvegből van), ki is van még? Abban bízok, hogy a front7 lesz annyival jobb Orakpo-val (nekem amúgy Tapp játéka is nagyon tetszett), hogy tudja maszkírozni a backfield-et...
"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 12 éve
Most meg Cofield brutál első lépése + rip move-ja alázta szénné 2x is. Hú de jól játszott! Kár a sérüléséért. Pedig még bizakodtam Pouncey-val kapcsolatban, mert állítólag felment 300 fontra, talán erőseb lett, jobb lesz a runblockja...Cofieldnek eltörött a jobb
Amúgy grat a csapathoz, zúzós a D, jó a front7 depth. Az O meg működni fog, mint Shanahannel általában. Nem lesz ez rossz.
Ja, és lehet én vagyok az egyetlen, aki Pashos-t bírja (még a Browns-os idejéből, egy igazi runblocker szörny volt, remek mentalitással), sztem most sem volt rossz, backup RT-nek remek. Bármikor szívesen elcseréljük Batistére vagy Whimperre 😊.Robilluma
az a baj Pashosszal is, mint Trueblooddal, nagyszerű runblock, de Polumbushoz képest kevés, ami elég szegény
mondjuk a Steelers fala mondhatni rosszabb, mint a skinsé, sőt... 😀; úgyhogy ennek fejében azt hiszem nem panaszkodhatunk (de azért nektek Lőcs a főnök, és ő eléggé strapabíró, főleg ha preszezonban is sokat ismerkedik a gyeppel, mondjuk ennek fejében lehet nem játszatnám ilyenkor)
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
TE-k: nem igazán voltak használva blokkoláson kívül, Davis halvány, Paulsen pedig energikusabb mint tavaly, Reedet figyeltem és volt is pályán és ment is felé összvissz két labda 😊, egyiket elkapta 😊, nem túl sok infóReed baromi jól blokkolt, ahhoz képest, hogy a Gators-ben és a drafton is inkább egy nagyra nőtt WR-ként jegyezték. A backup OLB-inket úgy tartotta, mint egy OT. Ez ránk nézve sem hízelgő, de neki azért komoly dicséret.
sapka
A backup pass rushereitek értékét ne ellenünk akarjátok belőni, mert a kezdő falunk mögött a backupoknál van az egy szem harmadéves Malecki (backup C-OG), aki már a második meccsén meglepetésre oktatta az ellen a DT-it (Bakert nagyon), ő kjó playa, kezdő szint, mellette van a gyenge-közepes (inkább gyenge) csere OT-nk, Beachum, aki LT volt végig (és dominálta mindenki, aki szembe jött), a többiek viszont hulladék kategória vagy "2-3 éves projekt után talán egy backup lesz belőle" szint.
Brandon Jenkins nekem most annyira nem tetszett, Beachum ellen voltak jó pillanatai (nem nehéz), de én kicsit többet vártam sebességben.
De a kezdő OT-k sem értékmérők. Sajnos Adams a múlt heti jobb játéka után csődöt jelentett, kár, hogy nem volt Orakpo, az nagyobb ébresztő pofon lett volna. Adams-nek valaki megmondhatná, hogy a kezeit is használhatja a pass rusher távoltartására, nem lassúzni kérték fel a Kék Osztriga Bárban. Tapp ettől még jól kihasználta a gyengeségét.
Pouncey meg... Lövésem nincs mi van vele. A múlt héten Rogers és Hankins úgy tolta hátra bull rush-sal, mintha ember nem állt volna velük szemben (azt is hittem, h valami bokasérülése van vagy valami más, mert korán le is lett cserélve). Most meg Cofield brutál első lépése + rip move-ja alázta szénné 2x is. Hú de jól játszott! Kár a sérüléséért. Pedig még bizakodtam Pouncey-val kapcsolatban, mert állítólag felment 300 fontra, talán erőseb lett, jobb lesz a runblockja...
Amúgy grat a csapathoz, zúzós a D, jó a front7 depth. Az O meg működni fog, mint Shanahannel általában. Nem lesz ez rossz.
Ja, és lehet én vagyok az egyetlen, aki Pashos-t bírja (még a Browns-os idejéből, egy igazi runblocker szörny volt, remek mentalitással), sztem most sem volt rossz, backup RT-nek remek. Bármikor szívesen elcseréljük Batistére vagy Whimperre 😊.

If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 12 éve
több mint 12 éve
ja azt tudom, hogy Jackson el lesz tiltva a reg. season első 4 meccséről, de Jarvis is ott gyakorol a kezdőkkel, de Rob (Jackson) csak a 3. unitokkal mozog együtt, de Tapp és Brandon is elég jónem hagytam ki Brandont, a másik (Jarvis) Jenkinsről nem írtam 😛
évekkel ezelőtt is utáltam Landry Jonest biztos nem vártam volna rá, Barkleyra vártam volna 😛, így sem szebb 😀
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
két dolog kimaradt; egyrészt nagyon erős nyomás alatt volt végig az összes pittsburghi Qb, szinte végig 5 emberes fallal játszották végig a meccset, és a screeneket Lőcsék nem tudták megoldani, a másik, hogy Rob Jackson megint alig kapott snapet, sérült?sapkaÉn úgy tudom el van tiltva, csakúgy mint Jarvis Jenkins. Grossmant elegánsan kihagytad, csak annyi, hogy White nem tud dobni? Annyira igen mint Rexy... 😛 Azt most hagyjuk, hogy kétszer is megfutotta a 10-et. Az ILB-k közül aki említést érdemel, az Kehl és Riley, a futás ellen elég jól nyomták. Aki nagyon halovány volt az So'oto, vele csak megvolt a létszám. Viszont kimaradt Brandon Jenkins, aki elég sokat volt fent, és hozta is amit kellett, folyamatos nyomást tudott gyakorolni, nem tudom a Vasasnál melyik fal volt fent a második felesben, de Jones nem szerette őt. Egyébként ez az a Landry Jones, akire inkább vártál volna Griffin helyett? 😛
több mint 12 éve
két dolog kimaradt; egyrészt nagyon erős nyomás alatt volt végig az összes pittsburghi Qb, szinte végig 5 emberes fallal játszották végig a meccset, és a screeneket Lőcsék nem tudták megoldani, a másik, hogy Rob Jackson megint alig kapott snapet, sérült?ez is kimaradt:
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
bár csak egyszer láttam a mostani meccset, de nem irogattok róla, szóval megtöröm a csendet 😛a kezdők úgy másfél negyedet játszottak, utána a fél negyedre vegyes társaság volt fenn, a második felétől pedig kb. mindenki
tegnap a nyitóképeknél eléggé megijedtem, hogy Griffint fogják játszatni, de aztán nem 😊
szóval Cousins megint jó, magabiztosan játszott, láttam tőle egy-két szokatlan (tőle szokatlan) playt, pl. pistolból induló játékot, remélem nem súlyos a sérülése, őszintén szólva egyre jobbnak tűnik..., hajjaj (túl jó a 2. QB)
Grossman a szokásos jól összeszedett preseason forma, Pat White pedig a szokásos, továbbra sem tud nfl-szinten dobni
Támadófal: kb. kétféle setup volt, kezdők és első csere sor, nem is volt variálva semennyit...
kezdőknél Polumbus nagyon szenvedett Woodley ellen, sok matchupot vesztett, főleg ha egész meccsen végigmentek volna, csak a szokásos...; a többiek jók voltak, kivéve a fumblenél, amikor Trent will. teljesen más embert blokkolt meg mint kellett volna, végülis presezlonyban ez még belefér
Második sor, végig a cserék ellen játszottak szokásos felállás; Compton-LeRibeus-Matthews-Gettis-Pashos (szóval Truebloodnak kinéz a cut), Gettis és Compton továbbra is jó, bennük van lehetőség a későbbieket tekintve is
Futók; Morris kezdett bár nem bombaformában, mintha a passprotban magabiztosabb lenne, ami tetszik; Royster egyáltalán nem, Helu csak a legvégén egy TD erejéig 😊; viszont a rookiek kaptak snapeket; szóval Keiland Will. (aki nem rookie 😊), futott Royster helyett, az a baja, hogy lassú, és nem tud olyan szinten cutolni, mint Morris, szóval sok értelme nincs szegénynek; Thompson jött fel elsőnek, de egy play alatt Shamarko Thomastól kapott egy hatalmasat, fumble->sérülés; sokat nem tudnék róla írni, Jamison egész gyors volt a sérülése után, option playeket kapott, és jó dolgokat mutatott végsősoron, durability, durability; ennél sokkal többet kell kibírnia
TE-k: nem igazán voltak használva blokkoláson kívül, Davis halvány, Paulsen pedig energikusabb mint tavaly, Reedet figyeltem és volt is pályán és ment is felé összvissz két labda 😊, egyiket elkapta 😊, nem túl sok infó
WR-ek:
ugyanaz mint előző héten, Robinson és Hankerson kap több lehetőséget és továbbra is tudnak élni vele, de ezt már láttuk tavaly is..., viszont mástól nem láttunk különösebben semmit
Skye Dawson továbbra is nagyon üdítő PR-ben, de hogy lesz ő rosteren? másrészt Kr-ben nincs senki normális játékos
és itt jegyezném meg csodálatos volt a közvetítés, főleg amikor playek közben/helyett a Lőccsel volt interjú akitől megtudtuk, már nagy érzi Haleyt (...), Fletchertől hogy Robert nagyon készül (de azért nagyon ott volt, hogy ilyenekről kérdezgetik...), Roberttől hogy ez egy fun league, és milyen jó az oldalvonal mellett ugrabugrálni, és mindenkit szeret (ez csodálatos...)
--
defensive line, tulajdonképpen az első és második egység is szétkapta a pittsburghi aktuális falat, mert ez a steelers fal szörnyűséges; Orakpo nem volt...(kéne már egy egészséges szezon...) Kerrigan és Cofield nagyon élet, Kerrigan látványosabb volt, de Cofield úgy és akkor verte meg Pounceyt ahogy csak akarta, nem szóltak neki, hogy preseasonban nem kell ennyire alázni...
Tapp játszott Orakpo helyén, de elég jól helyettesítte, úgy tűnik végleges a 3rd és soknál a Kerrigan beljebb húzódik, és feljön Jenkins is; Jenkins a meccs többi részében most nem villogott annyira (mint szokott), de ez is bőven elég lesz; Golston továbbra is szélvész gyors és kitűnő formában van, Bowen kezdhetne félni, de J Jenkins eltiltása megmenti itt mindentől. Neild továbbra is jól mozog, és Merlingnek volt a meccs vége felé egy nagyon szép penetrartionje; Baker teljesen kuka, többiek is
ILB-k, sorry nem figyeltem őket különösképpen, de Barnett nem volt, és a második egység nem volt a helyzet magaslatán
back4:
egyszerűen szörnyű, rossz nézni őket
Gomes kezdett safetyben Rambo mellett, de iszonyatosan pocsék volt, többet ne engedjék a pálya közelébe se, inkább jöjjön Doughty..., ha a boxban volt és felé törtek nem sikerült szerelni, ha zónában volt lábbal megverte mindenki, vagy Amersonnak gálánsan otthagyott két embert, hogy tessék megoldani... Rambo csinált egy fumblet 😀, de ezt még nem tudtam fejben feldolgozni, Vödör nem volt, Doughty sem, de a többiek nem valók a pályára.
cornerek 😊, Wilson nem volt, Amerson most jobb votl mint előző héten, de még mindig nagyon sok rookie hibája van, kell tapasztalat; Crawford nagyon limitáltan játszott, Minnifield is volt, Wheaton annyiszor alázta meg ahányszor szerette volna; nem tudott vele lépést tartani (ugye nálunk nem alkalmas a safety állomány arra hogy bármiféle besegítést megoldjon)
a nap meglepetése Jerome Murphy aki három interceptiont ejtett el a kezéből
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
Hankersoné se volt csúnya, remélem meglesz neki a WR2 poszt és bizonyítja végre, hogy miért szerettem az egyetemen 😊
Oh, what a tangled web we weave
When first we practise to deceive!
több mint 12 éve
I know that when you shine they wish some days will be dark
Sunny days wouldn't be special if it wasn't for rain, Joy wouldn't feel so good if it wasn't for pain
több mint 12 éve
Nekem amúgy sem volt túl világos, hogy minek jött Henderson....nexion218találtam valami hírmorzsát
Coach Mike Shanahan said the team released veteran receiver Devery Henderson to give him a chance to sign with another team. He had no shot at making the final roster, which was apparent even before he had to miss a week to attend a funeral. Henderson did not look fast and Shanahan said he did not report to camp in shape. “Not in the type of football shape that I thought I could actually practice him full-speed without getting him hurt,” Shanahan said.
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
ismétlésképpen újranéztem a tavalyi Georga-Alabamát, bár tudom mi történt, de érdemes megnézni többször is 😀www.youtube.com/watch?v=3VJg2zJoYxE
mindenesetre jobban szemügyre vettem Rambot, és ezen a meccsen sem volt semmi köze a szereléshez, azt nem tudtam eldönteni, hogy azért mert lusta(=nincs ott fejben, elszívta a vonalat 😛) vagy azért mert technikailag nincsenek meg ezek a mozdulatsorok/nincsenek eléggé begyakorolva, de nagyon szembetűnően pl. a full sebességből rohanó Lacyt testen-testtel próbálta földrevinni, nyilván nem sikerült; +6 yardot hagyott ezzel, mire rájött hogy a lábát támadja stb.; coverben egész jó volt, bár a Bama keveset passzol, de jó a zónában, jó szögeket választ, de utána eléggé elfogy a tudomány, kb. nagyon ügyes helykitöltő safety, de nehogy arra menjen a labda...
jó kis depth lenne, de nálunk ugye kezdeni fog, ez kicsit szomorú
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
Nekem amúgy sem volt túl világos, hogy minek jött Henderson....Amúgy mcnabb csak szerepelni akart, vagy tényleg ilyen gyökér?
www.nfl.com/news/story/0ap1000000229787/article/donovan-mcnabb-rgiii-brainwashed-by-redskins
"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 12 éve
Devery Henderson el lett küldve
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
találós, ű baráttyae Thomasnak?

Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
Látom csillagszórót reggeliztél, úgy sziporkázol....😊ugyanaz biztosan nem 😛 😛sapka-1 safety, mondjuk nem baj 😀, mert neki kell legalább 1 évet tanulnisapkaNa ja, csak így "mental reps" lesz a tanulás sorsa, az meg nem a leghatékonyabb. Egy ha minden igaz, ugyanaz a "Lisfranc szakadás/sérülés", mint ami Brandon Jenkins-nek volt.nexion218
"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
