NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 3 aktív topik

Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 11 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
Azt gondolom, hogy a 12-18 hónapból a 18 a legrosszabb opció, azt úgy legvégső esetként jelölhették meg. Ma megkérdeztem egy egészségügyis ismimet, a 12 hónap realitásnak tűnik... egy átlagos embernél, ha nem számolunk a modern orvostudománnyal, amelynek eredménye képpen tért vissza AP, méghozzá mindenki tudja hogyan. Azt se felejtsük el, hogy Ray Lewis szezonjára mindenki keresztet vetett pár hete, a Colts ellen meg villogott az öreg egy tricepsz-leszakadás után. De nézhetünk másik sportágat, olyan is volt, hogy Wayne Rooney lába néhány hónap helyett néhány hét alatt jött rendbe, mert kellett az a láb az angol fociválogatottnak. Szóval (ha csak nincs genetikailag nagyon gyenge térde RG-nek) nem félek attól, hogy a következő szezonra nem fog rendbejönni, ha nem is tökéletesen, de képes lesz játszani.
Annak kimondottan örülök, és az események ilyetén alakulása hasznunkra is lehet, hogy a training campben kénytelenek lesznek Cousinsra tervezni a palybookot, vagy legalábbis tervezni rá egyet, nem elfelejtve az RGIII-féle read optiont. Tehát ha Cousins legközelebb pályára lép, akkor nem valami lebutított RG playbook lesz a repertoárja, egyszerűen muszáj, hogy törődjenek vele, mert RG a rehabilitációjával lesz elfoglalva. (Remélem, lehet érteni, amit mondok.)
Valamiért én azt gondolom, és mióta behúztuk többször is mondtam, hogy Cousins még sokra viszi.
Ami a meccset illeti, én nem kaptam volna le egyből RG-t, mert hátha tud kezdeni magával valamit, de kb egy negyed elég lett volna nekem, hogy rájöjjjek, nem ez a helyzet.
Amúgy szerintem lehetett az események ilyetén alakulásának az oka valamiféle kölcsönös egymásra várás is. Pszichológiailag megállna.. "A gyerek bírja, biceg, de nyomni akarja, hát akkor csinálja, hisz egy zseni, tudja, mire képes" és "én nem mondom az öregnek, hogy szedjen le, inkább megdöglök, hantoljanak itt el helyben, nem érdekel, de én megcsinálom" ez a két gondolat ha egymásra talál, más nem is lehet a végkifejlet, mint ami lett. Nagyon komoly tömegbalesetek is történtek már hasonló okból.

Egyébként köszönöm a szezont a csapatnak, remélem a drafton meg az FA piacon erősítünk (secondary főleg), és bizakodva tekintek a jövőre. Lesz még itt móka-kacagás, ez csak az előjáték volt. 😊

Na még egyszer, KÖSZÖNÖM, büszke vagyok, jó érzés Skins szurkernek lenni.
Kezdődik az NHL, gyertek szurkolni a Senatorsnak 😊))

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Sejtettem, hogy kb. igy müködhet, csak mondom ha a playt ő hívja, akkor esetleg azt is, hogy ki legyen benne.steroid stewie
de ő dönti el, pontosan azzal, hogy milyen játékot rajzol fel, álmodik meg éppen a papírjaiban
de az irányító elég fix poszt, (kivéve ha Spurrier a HC)

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
steroid stewie Washington Commanders 268
Köszi sapka és toca.

Sejtettem, hogy kb. igy müködhet, csak mondom ha a playt ő hívja, akkor esetleg azt is, hogy ki legyen benne.
több mint 11 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 684 — Eagles fan
Oszt mitől? 14-18 hónap az több mint egy év. Vagy más infóid vannak?ender1112
nos igen, ez egy első tweet volt, azóta több dolog is másképp alakult, pl. a diagnózis kapcsán is, másrészt AP tényleges MCL-és talán ACL szakadásból jött vissza 1 offseason alatt
akár műtik akár nem, szeptemberre biztosan ready leszsapka
Erre azért ne fogadj. Mondjuk embere is válogatja, de tavaly nálunk C. Anderson hullott ki szezon végén és csak ennek a szezonnak a felénél tudott visszatérni. Anno McNabb szezon közepén sérült le (ACL szintén) és következő szezonra ugyan visszatért, de sokáig(talán egész szezonban) látszott, hogy még nem tiszta a mozgása és ezután már nem is volt annyira futkosós QB. (a rásérülés veszélyét most nem is pedzegetem) Szval a 14-18 hónap is simán reális lehet. (J. Peters is kihagyott 1 teljes szezont 2 szalag után.)
Kívánom neki, hogy vissza tudjon térni mert egy ilyen sportember megérdemli, de most már fokozottan kell figyelni az egészségére.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 19 268 — Vikings fan
Megint szükségem lenne valakire, aki felvilágosít 😊
Ebben a konkrét rg3 esetben az OC-nek vajon mennyi beleszólása lehetett? Nem teljesen tiszta, hogy oszlanak meg a feladatok közte és a hc között.steroid stewie
OC nak kb semmi koze. Shanny-orvos-RGIII ezen a 3 emberen mult. Hogy kin milyen aranyban azt sose tudjuk meg .
Egyebkent Shannyt speciel en nem amiatt ekezem mert RG leserult, AP felepult o is felfog. Hanem konkretan azert mert nem merte lecserelni RG-t elment a meccs. Persze Cousinssal is lehet elment volna, de felpalyan nem tudtatok azjutni akkor mert nem cserel QB-t????
Kirugni nem fogjak mondjuk ettol meg es szerintem helyes, megiscsak osszehozott egy Div titlet.
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Megint szükségem lenne valakire, aki felvilágosít 😊
Ebben a konkrét rg3 esetben az OC-nek vajon mennyi beleszólása lehetett? Nem teljesen tiszta, hogy oszlanak meg a feladatok közte és a hc között.steroid stewie
ezt nehéz megmondani, klub/felépítés függő
úgy gondolom nálunk az OC-nek csupán a playhívás-QB-game plan-stb. ilyesmi a feladata, inkább elméleti jellegűbb, szóval semmilyen ráhatás nem volt; de ő dönti el milyen játékokat játszat
A HC viszont teljhatalmú, ez csakis rajta múllott, ő volt a felelős pozícióban, és ahogy nekem ez a Dr. Andrews tűnik, kb. semmit sem szól csak utólag okoskodik, hogy bárcsak így lett volna; szóval megkérdezte Bobyt, mi a helyzet, ő persze azt mondta teljesen rendben van, és megbicsaklott még egyszer a lába, és itt tartunk. lesz megint pár vizsgálata...

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
steroid stewie Washington Commanders 268
Megint szükségem lenne valakire, aki felvilágosít 😊
Ebben a konkrét rg3 esetben az OC-nek vajon mennyi beleszólása lehetett? Nem teljesen tiszta, hogy oszlanak meg a feladatok közte és a hc között.
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Oszt mitől? 14-18 hónap az több mint egy év. Vagy más infóid vannak?ender1112
nos igen, ez egy első tweet volt, azóta több dolog is másképp alakult, pl. a diagnózis kapcsán is, másrészt AP tényleges MCL-és talán ACL szakadásból jött vissza 1 offseason alatt
akár műtik akár nem, szeptemberre biztosan ready lesz

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
ender1112 Kansas City Chiefs 2 277 — Víí aaaar dö cseempjönsz.
És kéne kezdeni valamit a centerrel is, legalább 3 snap rajta ment el.Ebből az egyik kórházba küldte Griffint, egy másikból meg sackelték Kirk kapitányt.aztec
ez nettó hülyeség
Következő szezon kilőveender1112
ez issapka
Oszt mitől? 14-18 hónap az több mint egy év. Vagy más infóid vannak?
több mint 11 éve
Attilahawks 284 — Seahawks fan
Szimpatikus volt az, amit idén a Redskins csinált. Főleg, hogy lenyomta a Giants-et! Ennek örültem. Ha nem ellenünk lett volna a Wild Card, akkor még Nekik is drukkoltam volna.

Sajnáltam Griffint, mert bírom a játékát, de ezen a meccsen tényleg szenvedett. Pályára sem lett volna szabad engedni, legalábbis a második félidőben. Nem tudom mit várt Shanahan. De ezzel nem mondok újat.
Minden tiszteletem azért, amiért ilyen szenvedések közben próbált játszani.
Megmondom őszintén a fumble után reméltem, hogy kivédekezi a Skins def és nem szerzünk TD-t. Nem éreztem volna jogosnak. Persze a Field Goal belefért.
több mint 11 éve
farkaspeti Washington Commanders 763
Van arra esély, hogy MS-t az eset miatt kirúgják, és Kyle-t fiatal kora ellenére kinevezik HC-nak? (szerintem nem, de nem véletlenül kérdezem a véleményeteket)
farkaspeti
0%nyi esélyt látok rá, és ezt tartom helyesneksapka
nem tudom már, hogy hol olvastam, ott egészen jó opcióként beszéltek róla. Viszont akármennyire is utálom perpillanat Mikeot, vele lenne a legtöbb esélyünk további sikerek elérésére. Az viszont elég félő, hogyha Griffin már nem lesz olyan mint volt, akkor Mikenak a visszavonulása után senki nem fog emlékezni a sikereire, mindenki úgy fogja elkönyvelni, mint az az ember, akinek (részben) köszönhető egy szuprtehetség elvesztése. De továbbra is remélem (és valószínűbbnek is tartom), hogy Griffin a szezonkezdetre visszatér, és kicsit elővigyázatosabban ott folytatja, ahol abbahagyta.


több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Van arra esély, hogy MS-t az eset miatt kirúgják, és Kyle-t fiatal kora ellenére kinevezik HC-nak? (szerintem nem, de nem véletlenül kérdezem a véleményeteket)
farkaspeti
0%nyi esélyt látok rá, és ezt tartom helyesnek

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
farkaspeti Washington Commanders 763
Szerencsére amíg a kezdeti sokk miatt idegállapotban voltam, elkerültem a fórumot, ez pedig a legjobb döntéseim egyike volt. A véleményem az esetről továbbra sem fejteném ki, mert bannolnak, úgyhogy annyit mondok, hogy jobbulást kívánok Robertnek, és nagyon remélem, hogy nem fogják siettetni a visszatérését.
Feltennék egy kérdést is.
Van arra esély, hogy MS-t az eset miatt kirúgják, és Kyle-t fiatal kora ellenére kinevezik HC-nak? (szerintem nem, de nem véletlenül kérdezem a véleményeteket)


több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
És kéne kezdeni valamit a centerrel is, legalább 3 snap rajta ment el.Ebből az egyik kórházba küldte Griffint, egy másikból meg sackelték Kirk kapitányt.aztec
ez nettó hülyeség
Következő szezon kilőveender1112
ez is

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
És kéne kezdeni valamit a centerrel is, legalább 3 snap rajta ment el.Ebből az egyik kórházba küldte Griffint, egy másikból meg sackelték Kirk kapitányt.

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 250 — Whoops, looks like something went wrong.
Torn ACL, PCL, 14-18 hónap. 😕 :mad:
 twitter.com/ESPNRadio980/status/288388675434332160Black_Adder
Következő szezon kilőve. Asszem utólag egyértelmű, mi lett volna a helyes döntés.ender1112
Ebből lesz szerintem 8-10 hónap max. Következő szezonban már játszani fog. Petersont is összefaragták, pedig a futók térde sokkal nagyobb megterhelést kap. RG is fut, de nem meccsenként 30-szor.
Ő ráadásul fiatalabb, és ha Peterson mentális küzdésére mutatott rá mindenki... hát szerintem azért Griffinnél sem kell attól tartani, hogy nem küzd eléggé a visszatéréséért.

több mint 11 éve
ender1112 Kansas City Chiefs 2 277 — Víí aaaar dö cseempjönsz.
Torn ACL, PCL, 14-18 hónap. 😕 :mad:
 twitter.com/ESPNRadio980/status/288388675434332160Black_Adder
Következő szezon kilőve. Asszem utólag egyértelmű, mi lett volna a helyes döntés.
több mint 11 éve
Bjoca Washington Commanders 292 — ami meghalt nem halhat meg többé
mondjuk a külső szalagos véleményt osztom! Illeteve: ha az LCL tényleg sérült, akkor Dr. Andrews legyen már szíves tényleg bekapni, mert eddig elsőfokú ficamról hadovált, a diverdoc féle képről meg elég egyértelmű, hogy abba az irányba az a szalag nem fog szakadni, tehát az még a Ravens ellen szakadt be! Mondjuk számümra az is rejtély, hogy azzal a szarral a lábán hogy állhatott így a térde, mikor a "brace" pont ezt hívatott megakadályozni....nexion218
úgy, hogy volt előzménye, valószínűleg ekkorra a szalagok már csak dísznek voltak ott, sokat nem tartottak.Medvepapa
Az én itthoni térdvédőmben olyan vasalás van kétoldat, hogyha az behajolna ilyen irányba, az úgy is maradna 😛Bjoca
Kis kiegészítés; Számomra egyértelmű, hogy a szóban forgó lábgépből hiányzott a merevítés. Mint ahogy nexion218 is említette, abba az irányba nem hajolhatott volna be.

az éj sötét és tele iszonyattal
több mint 11 éve
Hendrix California Golden Bears 1 478
FA-ról lehet esetleg számítani valami komolyabb erősítésre így előreláthatólag?

I know that when you shine they wish some days will be dark
Sunny days wouldn't be special if it wasn't for rain, Joy wouldn't feel so good if it wasn't for pain
több mint 11 éve
steroid stewie Washington Commanders 268
Dr. Andrews m.r megint változtatott a sztoriján... A Ravens meccsen mondta Shannynek, hogy RG3 OK, de a doktor úr nem úgy értette... Azt mondja, se ő se Shanny nem hazudik, csak kommunikációs probléma volt.... Pffffnexion218
Lehet valamelyikük bevándorló és nem beszélni/érteni jól english. 😂
több mint 11 éve
nexion218 3 983 — Washington Gyapotkombájnz fan
Dr. Andrews m.r megint változtatott a sztoriján... A Ravens meccsen mondta Shannynek, hogy RG3 OK, de a doktor úr nem úgy értette... Azt mondja, se ő se Shanny nem hazudik, csak kommunikációs probléma volt.... Pffff

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Fel kell épülni és megint bejutni a rájátszásba... kb ennyit mondanék😀! Bár szerintem nehéz lesz mert tuti nem lesz még egy ilyen szezona a Giants-nak ( max wild-card lehet jövőre a cél a Redskins -nek ) SixFeetUnder
Éppen idén szvsz a WC se volt elvárás, plána 3-6-nál, aztán láss csodát... 😊

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Azért nem csak nyerni kell tudni,hanem veszíteni. mind2 csúnya. főleg ha nyerni nem tud valaki.Kroos
Ja ja tényleg.. Érdekes, hogy ellenetek ilyenek nem voltak. Pedig az rivalizálás a javából. És még a Morris taposásról nincs is kép.

Egyébként meg leszarom, tudtuk hogy ilyenek, tudhatták ezt a játékosok is.
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
belenéztem az sbnationbe hátha fennvan az eredeti sérülése is RG-nek
+ egy dolog, előző meccsen is így játszott ugyanezen a pályán!!, és nem volt semmi gond!

de ezt találtam: (nem rakom ki képnek, a szimpatikus győztesek!)
 assets.sbnation.com/assets/1965603/trent.gifsapka
Azok. Tényleg bátor (vagy ennyire agyatlan) gyerek ez a Sherman, Trent megette volna reggelire. És utána kér még.... 😀apeszos
utána Trent egy sajtóközleményben kért elnézést Shermantól

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
Azért nem csak nyerni kell tudni,hanem veszíteni. mind2 csúnya. főleg ha nyerni nem tud valaki.

PunBB bbcode test