Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
Drogosokról jut eszembe... Az vajon érvényes TD ünneplés, hogy mondjuk odahajolnak a goal line fölé és szippantanak egy csíkot? 😀nexion218
persze, gondold el az arizonai pályát hányszor kell edzésen is újrafesteni 😛

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
nexion218 4 019 — Washington Gyapotkombájnz fan
Drogosokról jut eszembe... Az vajon érvényes TD ünneplés, hogy mondjuk odahajolnak a goal line fölé és szippantanak egy csíkot? 😀

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
ahá, akkor értenek mindent. Szóva nagyon kiváncsi vagyok idén mi lesz a muzsikasutianap
erre nem kell kíváncsinak lenni
ugyanaz lesz mint tavaly, ez teljesen biztos
sőt az elején elég nehezen fogunk indulni a körülmények ismeretében
és a secondaryra leszek kíváncsi, ott van Rambó3, meg a jó ég tudja milyen drogos jöttment, élmény lesz 😀

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
ahá, akkor értenek mindent. Szóva nagyon kiváncsi vagyok idén mi lesz a muzsikasutianap
Én is... 😊 Leginkább a dzsungelharcosra, és Amersonra leszek kíváncsi. No meg mennyit fejlődött Cousins, hogy a rosszra is gondoljak... 😛
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 905 — capitaine du château de Vienne 1487
ahá, akkor értenek mindent. Szóva nagyon kiváncsi vagyok idén mi lesz a muzsika


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
nexion218 4 019 — Washington Gyapotkombájnz fan
Na várjál, nem voltam egyértelmű:

"Én nem akarnék Ngata alá kerülni, ez tuti, ő (azaz RGIII) viszont ebből (azaz részben abból, hogy Ngata alá kerül) vett házat. Én sem akarom, hogy újra megsérüljön, de ezzel jár a foglalkozása, ha gyökér módon végzi a munkáját az egészsége látja kárát(mármint ha RGIII végzi gyökér módon a munkáját és nem óvja meg magát a hasonló helyzetektől)."

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Ngatya nemgyökér, nemköcsög, nem azér kap pénz hogy sérülést okozzon, védő, egy kemény védő, meg kell csinálnia a stoppot, csak sokkal nagyobb a kockázat kimozogva a zsebből sebességből ütközni, főleg úgy, hogy kapkodósabb a védelem, hiszen az opsön nyereséghajhász. Az ok vonzza az okozatot, nagyobb nyereség érdekében, nagyobb kockázatot vállal, a kérdés, hogy hosszútávon meg éri- e, ott van Pat ű tuggya.sutianap
Azt az esetet szvsz a véletlen számlájára kellene írni inkább, minthogy szándékos lett volna. Griffin felemelt lábának ütközött neki, ha másképp megy le a földre, elmegy felette...
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 905 — capitaine du château de Vienne 1487
Ngatya nemgyökér, nemköcsög, nem azér kap pénz hogy sérülést okozzon, védő, egy kemény védő, meg kell csinálnia a stoppot, csak sokkal nagyobb a kockázat kimozogva a zsebből sebességből ütközni, főleg úgy, hogy kapkodósabb a védelem, hiszen az opsön nyereséghajhász. Az ok vonzza az okozatot, nagyobb nyereség érdekében, nagyobb kockázatot vállal, a kérdés, hogy hosszútávon meg éri- e, ott van Pat ű tuggya.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
gyú, akkor fogalmazzuk mégeccer meg, az a lepény a gáton, aki éles szituban mégeccer az választja, hogy Ngatya őszentsége elkarmolhatja, akarod, igen, biztos akarod, nem, ha akarod vagy nem akarod ott zakatol a fejedben, ezen védelmeknek a nyomás a lényege, pzichésen, nem akarsz velük kontaktálni, egyszer lehetsz ügyes, kétzer is, az már két pléj, neki csak eccer kell elkapni, naugye.sutianap
Igen, ezt írtam alább pár hsz-el. Időben le kell menni, kevesebbet kockáztatni. Az volt a baj, hogy a legény kurvára meg akarta mutatni, pedig nem kellett volna. De Washingtonban istenítik, ennek meg kellett felelni. Remélem Shanny beleveri a fejébe a hogyant. Szerintem rezzenéstelenül megáll a zsebben, ha kell, ha ott ütik el az semmivel sem jobb.
több mint 12 éve
nexion218 4 019 — Washington Gyapotkombájnz fan
gyú, akkor fogalmazzuk mégeccer meg, az a lepény a gáton, aki éles szituban mégeccer az választja, hogy Ngatya őszentsége elkarmolhatja, akarod, igen, biztos akarod, nem, ha akarod vagy nem akarod ott zakatol a fejedben, ezen védelmeknek a nyomás a lényege, pzichésen, nem akarsz velük kontaktálni, egyszer lehetsz ügyes, kétzer is, az már két pléj, neki csak eccer kell elkapni, naugye.sutianap
De ezzel már megint visszatérünk oda, hogy az a legbiztosabb, ha nem játszik vki az NFL-ben. Mert ugyebár a zsebbe gyökerezett Brady-nek meg Rivers-nek meg Grossman-nak meg mittoménmégkinek is volt ACL és/vagy egyéb térdszalag szakadása. És ha a falnak olyan napja van, egy 7step drop közepén is kivasalják. Én nem akarnék Ngata alá kerülni, ez tuti, ő viszont ebből vett házat. Én sem akarom, hogy újra megsérüljön, de ezzel jár a foglalkozása, ha gyökér módon végzi a munkáját az egészsége látja kárát.

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 905 — capitaine du château de Vienne 1487
gyú, akkor fogalmazzuk mégeccer meg, az a lepény a gáton, aki éles szituban mégeccer az választja, hogy Ngatya őszentsége elkarmolhatja, akarod, igen, biztos akarod, nem, ha akarod vagy nem akarod ott zakatol a fejedben, ezen védelmeknek a nyomás a lényege, pzichésen, nem akarsz velük kontaktálni, egyszer lehetsz ügyes, kétzer is, az már két pléj, neki csak eccer kell elkapni, naugye.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
nexion218 4 019 — Washington Gyapotkombájnz fan
Ahhüm. Bőven elégedett vagyok, ha az East-ből továbbmegyünk, onnan meg lutri az egész. Azt szeretném látni, hogy nem "one hit wonder" volt a csapat, hanem tényleges játékerőt képviselünk. Felőlem egyébként csúnyán is nyerhetünk. 😊

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
egy világszámmal sok mindent lehet, de volt fél évük, azt is tuggyák merre néz, mit csinál, az opsönt ha megfogják los- on, kábe kivéreztetés, a kérdés, van e annyi target ami elfoglakoztatja a covert? Első szezonba könnyű parádézni, másodikba visszajön a medicinlabda, igen baba eza corner huva megy?sutianap
Na ez az amit nem fognak tudni. Griffin és Morris ezt tökélyre fejlesztette, ezt egy év alatt nemigen fejtik meg. Majd jövőre. Amúgy épp elég a sok kicsi rövid passz, erre elég jó Moss, Garcon, Davis?
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Azon az egyetemen, ahol egy teljes évet kihagyott? 😛 Jól tudjuk, hogy az NFL más. Most már azt is tudjuk, hogy ezek a srácok meg fogják állni a helyüket (ha egyben maradnak), mindegyiknek van annyi esze, hogy tanuljon. Jól mondja Sapka, elég lenne idénre egy KÖZEL olyan eredmény mint tavaly.
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 905 — capitaine du château de Vienne 1487
egy világszámmal sok mindent lehet, de volt fél évük, azt is tuggyák merre néz, mit csinál, az opsönt ha megfogják los- on, kábe kivéreztetés, a kérdés, van e annyi target ami elfoglakoztatja a covert? Első szezonba könnyű parádézni, másodikba visszajön a medicinlabda, igen baba eza corner huva megy?


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
Az option-ben kell egyáltalán mást olvasnia? 😊 nexion218
pont ez az, hogy nem igazán kell mást, mert a playhívás, és a fal munkája elintézi a többit, szóval nem igazán tudjuk ez hogy megy neki valójában (kéne rutin)
ez már károgásnak minősül, de az egyetemen ebben nem volt jó

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
nexion218 4 019 — Washington Gyapotkombájnz fan
Hát nézd, a playoldali rusht mindenképp (az option-ben kell egyáltalán mást olvasnia? 😊 ), elnézve milyen kétségbeesetten keresték néha szegény LB-k a kupac közepén a lasztit, miközben vhol a hátuk mögött volt vki másnál. Persze van még mit tanulnia, sok üres elkapó volt a visszajátszásokon, amit nem vett észre, de ez a része asszem tanulható és nem is ostobenkó a srác, szóval nem reménytelen a helyzet! 😉

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
hajjaj, visszakérdezek 😛 😛
és Griffin jól olvassa az nfl védelmeket?

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
nexion218 4 019 — Washington Gyapotkombájnz fan
Amúgy az option-ben sokkal több lehetőség van mint a wildcat-ben. Szerintem.apeszos
Ugyanezt akartam írni! Én személy szerint anno nem is értettem, mi a frász volt a durranás a wildcat-ben. Volt egy spéci felállás, amihez teljesen más emberek jöttek a pályára és mindenki tudta, hogy jön a wildcat, figyeljünk oda. Meg is lepett volna, hogy nem fejtik meg egy szezon alatt. Ehhez képest az option-t személyzeti csere nélkül bele lehet gyógyítani a playbook-ba, akármilyen formációból (nyilván ahol van egy back, akinek a belébe lehet tuszkolni a tojást) tudod futtatni és fogalma sincs senkinek, hogy option lesz, playfake, sima dropback és passz vagy futás. De ha még meg is neszelik, hogy option, nem tudnak vele mit csinálni, mert ha a QB jól olvassa a D mozgását, pont az ellenkezőt fogja meglépni, mint amit a védelem játszani akar. Ezt pedig nem tudod megfejtni, kasszikus csiki-csuki szitu. (Mondom ezt én, mint korszakos NFL defense stratéga 😀 )

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
külön írom, jöhet a flood 😀
vannak jó hírek is, csak összeszedem a gondolataim 😛

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
Úgy gondolod, hogy RGIII-ra nem lehetne passzorientált playbookot szabni?apeszos
nem hogy lehetne-e, de kell is! 😀
muszáj lesz, különben megáll a szekér; itt csak az a kérdés szerintem, hogy megáll-e a szekér idén, vagy csak jövőre
és személy szerint örülnék, ha ez nem lenne egy PO-s szezon, és miután kinyílik a pénztárca, addigra meglegyen a komplett pass offense, ehhez sok minden kell még
van egy jó futó, aki az is marad ez tuti, ok; passzprotection?? elkapások??
van egy jó elkapó, és...., van egy Morgan-Hankerson-?? csapat aki possession elkapók, mint Garcon, rájuk nem lehet csodálatos routeokat folyamatosan szervezni, ha passzoltatni akarják Griffint ahhoz kellenek társak, mint egy egészséges Davis mint egy egészséges Garcon
ehhez képest hoztak két joystick futót optionre, egy option elkapó TE-t, és ennyi 😀
van egy fél fal, ami jelenleg a ZB runblockra megoldás, ami nem passz 😊, akkor meg is kellene védeni a pocketben, ha nem akarjuk hogy kifusson

sok kérdőjel van bennem hogy lesz ezután, mert egy valami biztos, hogy mi lesz ebben az évben: nekifutunk még egyszer ezzel a koncepcióval, úgy hogy MINDEN csapat készül konkrétan ez ellen
de az igazi kérdés mi lesz 2 év múlva, amikor már bizony menni kell köröket, és hajtani az SB-t, most szerintem konszenzusos célként mindenki boldog lenne, ha sikerülne megtartani ezt a divíziócímet, és utána kvázi mindegy

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
no, olyat azért ne, hogy bárki is szupersztár lenne egy fél szezontól, főleg ha az idei is olyan lesz a térdvédő miatt amilyen, sebességnek kb. annyi
szupersztár lehet, ha megér 3-nál több szezont az nfl-ben, és ugyanezen a szinten játszik
egyelőre ezt nem mutatja semmi, hogy ki fogja bírni, másrészt az option hamarosan kikopik a ligából, főleg ha idén is minden csapat olyan Qb-t is tart, aki minimum egyetemi szinten is játszotta ezt a dolgot/felfogadják Chris Auldot és hasonló koponyákat
+ a wildcattel is pontosan ez történt, feltörték, elég volt 1 embernek és utána mindenki megnézte azt a meccset és ennyi volt a wildcat, de nagyon jól tartotta magát, ami egy nagyon szép történet, hát még a Dolphins fanoknak
és ha jól emlékszem a tavalyi döntőre, nem a sixers nyerte meg, hanem Flacco megcsinálta a győzelmet, ahogy a Seattle is kevés volt a Falcons ellen...sapka
Azt mindíg kifelejted, hogy Griffin sem béna, ha passzolni kell, lehet rá mást is építeni, nem csal optiont. Amúgy az option-ben sokkal több lehetőség van mint a wildcat-ben. Szerintem. Úgy gondolod, hogy RGIII-ra nem lehetne passzorientált playbookot szabni?
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Arról nem beszélve, hogy 4-5 szolid kezdő nem ér fel egy szupersztárral. RGIII abszolút game changer, korszakos zseni lehet a gyerek ha elkerülik a komoly sérülések.Zolee23
Hát az pont nem kerülte el. Én úgy látom, inkább neki kellene elkerülni a sérüléseket. Kicsit előbb lemenni, nem "még azt az egy yardot megcsinálom" . Persze, talpig profi football playa, de az is a profizmushoz tartozik, hogy nem egy évre szerződött. Ebben az edzőknek is nagy felelőssége van, vigyázni kéne a "drágaságra".
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
no, olyat azért ne, hogy bárki is szupersztár lenne egy fél szezontól, főleg ha az idei is olyan lesz a térdvédő miatt amilyen, sebességnek kb. annyi
szupersztár lehet, ha megér 3-nál több szezont az nfl-ben, és ugyanezen a szinten játszik
egyelőre ezt nem mutatja semmi, hogy ki fogja bírni, másrészt az option hamarosan kikopik a ligából, főleg ha idén is minden csapat olyan Qb-t is tart, aki minimum egyetemi szinten is játszotta ezt a dolgot/felfogadják Chris Auldot és hasonló koponyákat
+ a wildcattel is pontosan ez történt, feltörték, elég volt 1 embernek és utána mindenki megnézte azt a meccset és ennyi volt a wildcat, de nagyon jól tartotta magát, ami egy nagyon szép történet, hát még a Dolphins fanoknak
és ha jól emlékszem a tavalyi döntőre, nem a sixers nyerte meg, hanem Flacco megcsinálta a győzelmet, ahogy a Seattle is kevés volt a Falcons ellen...

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
Hendrix Utah State Aggies 3 117
Arról nem beszélve, hogy 4-5 szolid kezdő nem ér fel egy szupersztárral. RGIII abszolút game changer, korszakos zseni lehet a gyerek ha elkerülik a komoly sérülések.

I know that when you shine they wish some days will be dark

Sunny days wouldn't be special if it wasn't for rain, Joy wouldn't feel so good if it wasn't for pain