Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 11 éve
FearTomi Indianapolis Colts 3 817 — tomi.klein86@gmail.com
Márpedig ha Cousins feljön a második negyedre, a Hox a fasorba sem lett volna. Még csak TD sem kellett volna már. Elég lett volna ha végig futtatják Morrist, és az órát egy-két passzal kiegészítve. Így meg szinte csak a defense volt a pályán, ha csak field goalokig jutunk, megvan a meccs. Arra pedig Cousins is alkalmas lett volna. Shannyék ostoba döntést hoztak, ajándék a szíhóksznak. Ők pedig köszönték szépen. Már csak a hülye döntés miatti elképedés dühe munkál bennem, még az idény elején sem gondolt szép idényt adtak nekünk a fiúk. Köszönjük.apeszos
Volna volna volna, nem így történt, ez a foci...Amúgy ha annyira über brutál módon jobb volt a Skins, miért volt majdnem mindig 10-15 mp-e Wilsonnak elkapót keresni?😊 Nagyon szép teljesítmény volt a Skinstől is az idei! Gratulálok nekik!

több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Márpedig ha Cousins feljön a második negyedre, a Hox a fasorba sem lett volna. Még csak TD sem kellett volna már. Elég lett volna ha végig futtatják Morrist, és az órát egy-két passzal kiegészítve. Így meg szinte csak a defense volt a pályán, ha csak field goalokig jutunk, megvan a meccs. Arra pedig Cousins is alkalmas lett volna. Shannyék ostoba döntést hoztak, ajándék a szíhóksznak. Ők pedig köszönték szépen. Már csak a hülye döntés miatti elképedés dühe munkál bennem, még az idény elején sem gondolt szép idényt adtak nekünk a fiúk. Köszönjük.
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
hatalmas meglepetés volt egyébként a védelem, félelemtesen jól játszott csapatként az egység.
a.kacsa
így van, ezért nekem nagyon nehéz bevennem azt, ha Griffin egészséges képes lett volna a seahawks megfordítani a meccset, mert egész meccsen támadhattak és elértek 24 pontot, amiből nem egy volt nagyon-nagyon kedvező shortfield, így is alig tudtak 14 pont fölé menni
kellett az a lynch mák a fumblival (mármint amikor felvette ütemben a földről a hand offot), másrészt nincs miről beszélni mert nem volt offense, de benne volt az esélye a nagy játéknak ezt mindenkinek látnia kell! (belátnia), és meggyőződésem 21 ponttal nyertünk volna

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 938 — SuperBowl Champions 2013/2014
😀
Seahawks CB Richard Sherman on RG3: "I'm sure if he were 100 % it would have been a different game."sapka
"If he's slowed down at all, he'll still outrun my big butt."
Ezt Branch nyilatkozta még a meccs előtt.
több mint 11 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Hülyeség arra apellálni, hogy Griffin meg akarta mutatni, hogy mire képes sérülten, tudja vezetni ezt a nagyszerű offense-t akkor is, ha a karrierjébe kerül is. Baszki, ne az első évében hősködjön, majd akkor, ha a Skinsnek évekig nem jön össze mostantól a Playoff. Igen, kijárt már a PO szereplés a csapatnak, nagyon megérdemelték, de legyen már képes a vezetőedző kezelni egy 23 éves srácot. Ez volt RGIII első igazi rookie hibája a szezonban és rámehet a karrierje erre a mentalitásra. A futás nem működött, dobni nem tudott. Ha Cousins előbb bejön legalább a futás megindult volna újra

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 11 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
😀
Seahawks CB Richard Sherman on RG3: "I'm sure if he were 100 % it would have been a different game."sapka
na shermi milyen kedveset nyilatkozott.
meccsről. tudjátok milyen rossz volt nekem ezt nézni, és a legrosszabb meg is történt, mégpedig h valaki bármelyik scapatból komolyan megsérüljön. konkrétan a félidőben le kellett volna padoztatni, és nem azért mert cousinsal is megnyerte volna vagy sem, hanem mert ha robert meghal akkor nem lesz ilyen leehtősége a skinsnek a közeljövőben. konkrétan az embernek nem tartott a térde. hahó. ez nem az h meghúzta a támaszkodó lábát, hanem egy lába volt. shannynak ezt figyelembe kellett volna vennie, és bármennyire is vissza akart menni, megmondani neki h nem mész. nem tudom h mi lesz vele a jövőben, de kcsodálkoznék ha ugyanilyenre vissza lehetne varázsolni a lábát, bár isten adja h úgy legyen.
hatalmas meglepetés volt egyébként a védelem, félelemtesen jól játszott csapatként az egység. hall remélem cut lesz, elegem van a faszságaiból már.
ha robert helyrejön akkor lesz itt még nagy boldogság, ha nem akkor meg meglátjuk.
mindenki imádkozzon h gyógyuljon meg
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
😀
Seahawks CB Richard Sherman on RG3: "I'm sure if he were 100 % it would have been a different game."

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 327 — Lájkold a zsűrit!
Dan Wetzel komoly dolgokat feszegetempty taxi
Ez az újságírás legalja.ulpianus
Lehet idézőjelbe kellett volna tenni a komolyt. Mindenesetre egy elismert újságíró ilyet kiad a kezéből és az ráadásul a yahoo sportoldalának vezetőcikke...empty taxi
A yahoo sport (hasonlóan az espnhez és a foxsporthoz) egy olcsó szenzációhajhász oldal, akiket csak a látogatottság érdekel (ala magyar Blikk). Nem kell komolyan venni.
DC
Ez így azért barokkos túlzás, mindamellett persze a helyi média gyakran pontosabb infókkal szolgál egy csapatról mint az országos.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
DC Houston Texans 1 244 — Texans fan
Dan Wetzel komoly dolgokat feszegetempty taxi
Ez az újságírás legalja.ulpianus
Lehet idézőjelbe kellett volna tenni a komolyt. Mindenesetre egy elismert újságíró ilyet kiad a kezéből és az ráadásul a yahoo sportoldalának vezetőcikke...empty taxi
A yahoo sport (hasonlóan az espnhez és a foxsporthoz) egy olcsó szenzációhajhász oldal, akiket csak a látogatottság érdekel (ala magyar Blikk). Nem kell komolyan venni.
több mint 11 éve
Blevi 8 326 — Lions & Cowboys fan
Hát barátom nagyon tévúton jársz. Ez volt az első hsz, ez neked miota allandó? Kicsit megnőtt az arc... Honnan tudod hány meccset láttam, te valami bíró vagy h ítélkezel? Van a hit ami része ennek a sportnak, és van sportszerűtlenség nem összekeverni. Nekem hadd ne tetszen már hogy dobás után 4-5 másodpercel odabasznak a sérült irányítonak. Amúgy ha ekkora spiler vagy nézd meg az alapszakasz 16x16 meccset és mutass nekem még egy olyan Tate-Lee fele esetet, csak még egyet amikor a WR igy blokkol. Egyértelműen sérülés okozás volt a cél. De ez itt off.

Shanny szerintetek nem bízott Morrisban? Miért adhatta fel a futójátékot?Blevi
Ez már a sokadik eset volt, azért meg ne haragudj meg ha nem pörgetem át az összes hozzászólásodat 😊
Lassan jöhetnétek valami új mantrával is, mert ez a "megnőtt az arc" elég unalmas már 😊
Igeb, egyértelműen sérülést akart okozni Tate! Egy Wr blokkol egy labdás után igyekvő LB-t! Mekkora szemét egy csapat ez a Hóksz! 😊

Azért nem futtatta mert teletömtük a boxot! Meg kellett volna újulni,de nem sikerült.
Mondjuk itt Shanny felelőssége,hogy tudta,hogy a rendszere alapköve sérült, de nem készült B tervvel! Cousins annyira nem volt szar szerintem, sőt! Láttam minden snapet amit pályán töltött, és én bőven pályára engedtem volna. Az elhibázott dolog szerintem ott kezdődik,hogy nem próbált alkalmazkodni az új Hawks felállásra. Egy próbát megért volna. Sőt, akár az is megállja a helyét amit már kifejtettetek,miszerint az edző az objektív felelős, neki kell leültetni a játékost,ha úgy látja,hogy a teljesítménye kárt okoz a csapatnak.
Ennek ellenére elég jó szezont futottatok. A lesajnált csoport negyedik helyről divízió győzelem, ráadásul a jövőképetek is jól alakul. A Cousins ügyre kíváncsi leszek, szerintem nem marad!undisputedly
Kérlek linkek egy azaz egy hasonló esetet . Részemről lezárva.
több mint 11 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 938 — SuperBowl Champions 2013/2014
Hát barátom nagyon tévúton jársz. Ez volt az első hsz, ez neked miota allandó? Kicsit megnőtt az arc... Honnan tudod hány meccset láttam, te valami bíró vagy h ítélkezel? Van a hit ami része ennek a sportnak, és van sportszerűtlenség nem összekeverni. Nekem hadd ne tetszen már hogy dobás után 4-5 másodpercel odabasznak a sérült irányítonak. Amúgy ha ekkora spiler vagy nézd meg az alapszakasz 16x16 meccset és mutass nekem még egy olyan Tate-Lee fele esetet, csak még egyet amikor a WR igy blokkol. Egyértelműen sérülés okozás volt a cél. De ez itt off.

Shanny szerintetek nem bízott Morrisban? Miért adhatta fel a futójátékot?Blevi
Ez már a sokadik eset volt, azért meg ne haragudj meg ha nem pörgetem át az összes hozzászólásodat 😊
Lassan jöhetnétek valami új mantrával is, mert ez a "megnőtt az arc" elég unalmas már 😊
Igeb, egyértelműen sérülést akart okozni Tate! Egy Wr blokkol egy labdás után igyekvő LB-t! Mekkora szemét egy csapat ez a Hóksz! 😊

Azért nem futtatta mert teletömtük a boxot! Meg kellett volna újulni,de nem sikerült.
Mondjuk itt Shanny felelőssége,hogy tudta,hogy a rendszere alapköve sérült, de nem készült B tervvel! Cousins annyira nem volt szar szerintem, sőt! Láttam minden snapet amit pályán töltött, és én bőven pályára engedtem volna. Az elhibázott dolog szerintem ott kezdődik,hogy nem próbált alkalmazkodni az új Hawks felállásra. Egy próbát megért volna. Sőt, akár az is megállja a helyét amit már kifejtettetek,miszerint az edző az objektív felelős, neki kell leültetni a játékost,ha úgy látja,hogy a teljesítménye kárt okoz a csapatnak.
Ennek ellenére elég jó szezont futottatok. A lesajnált csoport negyedik helyről divízió győzelem, ráadásul a jövőképetek is jól alakul. A Cousins ügyre kíváncsi leszek, szerintem nem marad!
több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 537
ha meg lejön RG3 is kikaptok az lett volna a baj, mint nemrég Cutler..
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
mintha kicserélték volna a topikot, mi ez a rengeteg hozzászólás, na még majd el is olvasom nem?😀

az a lényeg, hogy Griffin butaság lett volna lehozni; egy franchise QB-t nem lehet lecserélni!!, főleg ha képes járni, és előtte csak rosszul lépett

másrészt aki szerint Cousins megnyerhette volna a meccset, kicsit nézzen magába!, + a Browns védelem közepesnek tekinthető, itt nem hitték volna el Cousins deep threat jellegét

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 537
Mondjuk az a Seahawks mentalitásáról is sokat elárul hogy a sérülés utáni TD playnél olyan szinten ràmentek RG-re hogy meg a 15 yardot is leszarták egy elég undorító late hit-ért. Nem idén kedveltetik meg magukat. Shannynek ezt is látnia kellett volna, h az ellenfél van annyira dirty h egyből rámegy.Blevi
főleg mikor 3.negyedben egy rg3 9yardos futásnál wright meg wagner nem is támadta őt hanem hagyta h kimenjen oldalt. undorító volt.
több mint 11 éve
Blevi 8 326 — Lions & Cowboys fan
Mondjuk az a Seahawks mentalitásáról is sokat elárul hogy a sérülés utáni TD playnél olyan szinten ràmentek RG-re hogy meg a 15 yardot is leszarták egy elég undorító late hit-ért. Nem idén kedveltetik meg magukat. Shannynek ezt is látnia kellett volna, h az ellenfél van annyira dirty h egyből rámegy.Blevi
Oda vissza ment a hirig. Ha valaki felmegy a pályára akkor tudja már mivel jár. De persze nem volt sportszerű, csak szerintem bármelyik csapat megcsinálta volna ugyanezt.Geeri
Ja csak idén nem ez volt az első eset.Blevi
Blevi tudjuk,hogy nagyon fáj az a Tate hit Lee-n, de ettől még nem kellene állandóan spammelni a Hawks aktuális ellenfelének topicjait 😊
Aki felmegy a pályára, tudja,hogy mivel jár. Ezek szerint nem láttál még elég NFL meccset! Ha jön az injury report, vagy a médiából kiszivárog,hogy kinek hol fáj, ott lesz megütve. Nem kisasszonyoknak való sport, ezt mindenki tudja. Gondolom jobban tetszett volna, ha Kam és a többiek nem szerelik RG-t, hanem megsimizzák a "bibis" lábát 😊

Elég izgalmasra sikerült a meccs srácok! Néztem a postgame nyilatkozatokat, és Shanny mondta,hogy Griffinnel közösen döntöttek, mondta neki,hogy megérdemli,hogy visszamehessen, és szeretne is visszamenni! A dolog pikantériája az,hogy Shanny szemében egy vergődő RG3 > Cousins!
Érdekes postseasonotok lesz az biztos.

Szerintem minden Hawks fan nevében kívánok jobbulást a sérültjeiteknek!undisputedly
Hát barátom nagyon tévúton jársz. Ez volt az első hsz, ez neked miota allandó? Kicsit megnőtt az arc... Honnan tudod hány meccset láttam, te valami bíró vagy h ítélkezel? Van a hit ami része ennek a sportnak, és van sportszerűtlenség nem összekeverni. Nekem hadd ne tetszen már hogy dobás után 4-5 másodpercel odabasznak a sérült irányítonak. Amúgy ha ekkora spiler vagy nézd meg az alapszakasz 16x16 meccset és mutass nekem még egy olyan Tate-Lee fele esetet, csak még egyet amikor a WR igy blokkol. Egyértelműen sérülés okozás volt a cél. De ez itt off.

Shanny szerintetek nem bízott Morrisban? Miért adhatta fel a futójátékot?
több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Valamiért Cutler ugrott be tegnap Griffin kapcsán. Hogy ő mivel nem válallta, RG meg ilyen látszólag is súlyos és veszélyes sérülésel igen. Pedig nem SB, de mostmár tudjuk hogy ha Superbowlon Robert tolószékben is felmenne.. Nem értem, hogy mért kellet egy félsérült játékost veretni. De RGIII-nek recpect, kemény srác!D11
Van ebben a Cutler sztoriban egy alapvető tévedés, valószínűleg azért, mert Cutler kb. leszarja, hogy mit mondanak róla. Nem tudom, honnan veszitek, hogy ő mit döntött, de Cutler vállalta a játékot. És az edzők azt akarták, hogy visszamenjen!!! A 2. negyedet már szakadt szalagokkal játszotta le, utána félidőben valami injekciót kapott, még utána ráültették egy biciklire is valami oknál fogva. Mikor látták, hogy gyakorlatilag lötyög a térdkalácsa, akkor vették el a sisakját. Semmi egyéni döntés, meg tudsz játszani kérdések nem hangzottak el. Egy évvel később Fortét ugyanilyen sérüléssel hordágyon vitték le a pályáról, csak mondom. Szóval nem egyedi ez az eset, csak most sokkal nagyobb porondon történt. Egy elkapó, vagy egy safety nem játszana ilyen sérüléssel.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 327 — Lájkold a zsűrit!
Dan Wetzel komoly dolgokat feszegetempty taxi
Ez az újságírás legalja.ulpianus
Lehet idézőjelbe kellett volna tenni a komolyt. Mindenesetre egy elismert újságíró ilyet kiad a kezéből és az ráadásul a yahoo sportoldalának vezetőcikke...


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 890 — Circus Maximus
Dan Wetzel komoly dolgokat feszegetempty taxi
Ez az újságírás legalja.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 327 — Lájkold a zsűrit!
Dan Wetzel komoly dolgokat feszeget:  sports.yahoo.com/news/nfl--robert-griffin-iii-s-lies--mike-shanahan-s-poor-management-doom-redskins-in-playoffs-040938793.html;_ylt=Ag9tbnU6vfZONsd.Aqx2S485nYcB;_ylu=X3oDMTQ0dWp1OHJuBG1pdANGRUFUVVJFRCBNZWdhdHJvbiBTUE9SVFMgRlAEcGtnAzRhYmJkZTZmLTU0NjAtMzk3ZS1iYTg1LWRlM2U1YjRhOWJkMARwb3MDMQRzZWMDbWVnYXRyb24EdmVyAzJlMjc5ZDYzLTU4YjEtMTFlMi04NGU3LWQ4ZTBhYWYyZTU0Yg--;_ylg=X3oDMTFpNzk0NjhtBGludGwDdXMEbGFuZwNlbi11cwRwc3RhaWQDBHBzdGNhdANob21lBHB0A3NlY3Rpb25z;_ylv=3


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 938 — SuperBowl Champions 2013/2014
Mondjuk az a Seahawks mentalitásáról is sokat elárul hogy a sérülés utáni TD playnél olyan szinten ràmentek RG-re hogy meg a 15 yardot is leszarták egy elég undorító late hit-ért. Nem idén kedveltetik meg magukat. Shannynek ezt is látnia kellett volna, h az ellenfél van annyira dirty h egyből rámegy.Blevi
Oda vissza ment a hirig. Ha valaki felmegy a pályára akkor tudja már mivel jár. De persze nem volt sportszerű, csak szerintem bármelyik csapat megcsinálta volna ugyanezt.Geeri
Ja csak idén nem ez volt az első eset.Blevi
Blevi tudjuk,hogy nagyon fáj az a Tate hit Lee-n, de ettől még nem kellene állandóan spammelni a Hawks aktuális ellenfelének topicjait 😊
Aki felmegy a pályára, tudja,hogy mivel jár. Ezek szerint nem láttál még elég NFL meccset! Ha jön az injury report, vagy a médiából kiszivárog,hogy kinek hol fáj, ott lesz megütve. Nem kisasszonyoknak való sport, ezt mindenki tudja. Gondolom jobban tetszett volna, ha Kam és a többiek nem szerelik RG-t, hanem megsimizzák a "bibis" lábát 😊

Elég izgalmasra sikerült a meccs srácok! Néztem a postgame nyilatkozatokat, és Shanny mondta,hogy Griffinnel közösen döntöttek, mondta neki,hogy megérdemli,hogy visszamehessen, és szeretne is visszamenni! A dolog pikantériája az,hogy Shanny szemében egy vergődő RG3 > Cousins!
Érdekes postseasonotok lesz az biztos.

Szerintem minden Hawks fan nevében kívánok jobbulást a sérültjeiteknek!
több mint 11 éve
Fredo 205
Mondjuk az a Seahawks mentalitásáról is sokat elárul hogy a sérülés utáni TD playnél olyan szinten ràmentek RG-re hogy meg a 15 yardot is leszarták egy elég undorító late hit-ért. Nem idén kedveltetik meg magukat. Shannynek ezt is látnia kellett volna, h az ellenfél van annyira dirty h egyből rámegy.Blevi
A late hit szerintem nem itt kezdődik. Az 1-2 másodperces késéssel érkezik és a "játékból adódik". Ez az eset meg kb. 3-4 másodperccel a játék után a visszafelé kocogó RG-t lökték fel ő meg rájátszott (jogosan) és kész. Nem volt az olyan dirty.
több mint 11 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Valamiért Cutler ugrott be tegnap Griffin kapcsán. Hogy ő mivel nem válallta, RG meg ilyen látszólag is súlyos és veszélyes sérülésel igen. Pedig nem SB, de mostmár tudjuk hogy ha Superbowlon Robert tolószékben is felmenne.. Nem értem, hogy mért kellet egy félsérült játékost veretni. De RGIII-nek recpect, kemény srác!
több mint 11 éve
Blevi 8 326 — Lions & Cowboys fan
Mondjuk az a Seahawks mentalitásáról is sokat elárul hogy a sérülés utáni TD playnél olyan szinten ràmentek RG-re hogy meg a 15 yardot is leszarták egy elég undorító late hit-ért. Nem idén kedveltetik meg magukat. Shannynek ezt is látnia kellett volna, h az ellenfél van annyira dirty h egyből rámegy.Blevi
Oda vissza ment a hirig. Ha valaki felmegy a pályára akkor tudja már mivel jár. De persze nem volt sportszerű, csak szerintem bármelyik csapat megcsinálta volna ugyanezt.Geeri
Ja csak idén nem ez volt az első eset.
több mint 11 éve
Geeri Miami Dolphins 2 962 — geeri93@citromail.hu
Mondjuk az a Seahawks mentalitásáról is sokat elárul hogy a sérülés utáni TD playnél olyan szinten ràmentek RG-re hogy meg a 15 yardot is leszarták egy elég undorító late hit-ért. Nem idén kedveltetik meg magukat. Shannynek ezt is látnia kellett volna, h az ellenfél van annyira dirty h egyből rámegy.Blevi
Oda vissza ment a hirig. Ha valaki felmegy a pályára akkor tudja már mivel jár. De persze nem volt sportszerű, csak szerintem bármelyik csapat megcsinálta volna ugyanezt.

Mindig jövőre!
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 689 — Csodabogár