Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 11 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
sajnáltam a csapatot, rgIII miatt ők voltak akiknek még drukkoltam idén, legalábbis most biztos. szegényen látszott, hogy közel sem egészséges. nagyon szimpatikus csapat!
több mint 11 éve
Mate90 34 — Megfigyelő
Végtelenül csalódott vagyok most, mert egy egészséges RG3-vel hoztuk volna ezt a meccset, de még Cousins is győzelemre vezethette volna a csapatot, ha időben küldik be. De fel a fejjel mindenki, az elmúlt évek szezonjai után ez már ajándék volt. Köszönöm az egész évet a fiúknak!
több mint 11 éve
steroid stewie Washington Commanders 268
Nyilván szurkolóként nekem könnyű mondani miért nem cserélt irányítót, mert övé a felelősség, de szerintem hiba volt. Hozható meccs lett volna... Mi bosszankodhatunk, ők meg felveszik a fizetésüket ugyan úgy és az élet megy tovább.
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 19 268 — Vikings fan
Sracok fel a fejjel RGIII rendbe lesz, es ezekutan legalabb jobban is fog vigyazni magara.
AP -re tavaly azt mondtak nem fog normalisan felepulni aztan lathatjuk. Remelem RG - nak is osszejon.
Shanny meg ostoba, de levaltani nem fogjak.
több mint 11 éve
jvic 115
S(h)anyi rohadjon meg... Ép ésszel felfoghatatlan ez a meccs.

1. Griffin megsérül. Pályán hagyja.
2. Griffin megsérül, elfelejti a futójátékot. Mármint a liga legjobb futócsapata. Ha kivesszük RG3 futásait, akkor is ligaelit. (még akkor is, ha kivesszük a read optiont)
3. Teljesen érthetetlen offense playhívások. Saját ötösünkről nem tudna futni Morris???

Még nagyon sok kérdés kavarog a fejemben, de legjobban azt bánom, hogy megnéztem eddig ezt a meccset. Shanyi nem változik, lehet, hogy valaha legendás edző volt, mostmár nem jó. 😕((
több mint 11 éve
steroid stewie Washington Commanders 268
Jajj, az a fránya sérülés... ha az nincs már kitömte volna a skins a hawkst, mint a libát 😊 így viszont csoda kellene a győzelemhez.
több mint 11 éve
steroid stewie Washington Commanders 268
Na, srácok, hajrá, pár óra múlva értékelünk 😊
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
LG Kory Lichtensteiger (ankle) and SS DeJon Gomes (knee) are active
Robert Griffin III was wearing a sleeve on his knee in pregame drills, though it's not clear if he will don the bulky knee brace once the game starts.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
carragher 46
Inaktívak: QB R. Grossman, WR B. Banks, WR D. Briscoe, LB R. Muckelroy, LB V. So'oto, OT T. Compton, G A. Gettis
több mint 11 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
mindig is tudtam, hogy a skins fanok cigányok 😀fetomy
Btw jól érzékelem, hogy otthagytad a Bears-t és felszálltál a Seahawks bandwagon-ra?tomi-tomi
nem egészen 😊 Legelső kedvenc csapatom a Hawks és a Bengals volt, még Alexander idején, egyébként is imádom Seattle-t, csak aztán miután Alex elment, elszürkült a csapat, így én sem annyira néztem őket. Wilsonnak viszont nagyon szurkoltam már a draft előtt is, nagyon bírom, így félig miatta is szoktam vissza a Hawksra, meg hát mert újra élvezet nézni őket 😊

A Bears-nek hardcore fanja sosem voltam, egyáltalán tavaly szerettem meg őket, és most is ugyanúgy szeretem, csak hát ők most sincsenek PO-ban, plusz az utolsó hetekben látszott is, hogy nem nagyon lesznek, így nagyon "hangoskodni" sem tudtam, szóval bár a meccseket nagyjából néztem, de figyelmemet a Seahawksra fordítottam 😊

Összefoglalva nem hagytam ott senkit, jelenleg két kedvenc csapatom van 😊

óh és bocs az offért 😀fetomy
Nekem is, a Redskins meg a Senators 😊

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 11 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
mindig is tudtam, hogy a skins fanok cigányok 😀fetomy
Btw jól érzékelem, hogy otthagytad a Bears-t és felszálltál a Seahawks bandwagon-ra?tomi-tomi
nem egészen 😊 Legelső kedvenc csapatom a Hawks és a Bengals volt, még Alexander idején, egyébként is imádom Seattle-t, csak aztán miután Alex elment, elszürkült a csapat, így én sem annyira néztem őket. Wilsonnak viszont nagyon szurkoltam már a draft előtt is, nagyon bírom, így félig miatta is szoktam vissza a Hawksra, meg hát mert újra élvezet nézni őket 😊

A Bears-nek hardcore fanja sosem voltam, egyáltalán tavaly szerettem meg őket, és most is ugyanúgy szeretem, csak hát ők most sincsenek PO-ban, plusz az utolsó hetekben látszott is, hogy nem nagyon lesznek, így nagyon "hangoskodni" sem tudtam, szóval bár a meccseket nagyjából néztem, de figyelmemet a Seahawksra fordítottam 😊

Összefoglalva nem hagytam ott senkit, jelenleg két kedvenc csapatom van 😊

óh és bocs az offért 😀
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
 www.spotrac.com/cap-tracker/nfl/2013/apeszos
ez a számsor elég homályos szerintem, nem teljesen korrekt
másrészt nem tudom benne van e a büntetés
ugyanakkor megszabadulunk jövőre pár milkó dead moneytól is (Haynesworth-Atogwe)
de nincs jövőre olyan nagynevű FA-nk, akiért pénzt kéne áldozni, csak kiegészítő emberek járnak le, akiknek vagy megvan a pótlásuk, vagy nem is olyan fontosak vagy nagyon olcsóak
szóval 2 nagyobb név simán várható FA-n, vagy nem tudom miről gondolsz/számítasz egészen pontosan
őszintén szólva nagyon is jól, mert van hely alatta, kevés a nedd, és eddig nagyon jók voltak a draftok is, feltételezem a mostani is az leszsapka
Itt egy másik, bár ez nem hivatalos, viszont ebben a pénzek is benne vannak.
 www.thehogs.net/washington-redskins/salary.php

Igen, az erősítésre gondoltam, ha már nem lesz első körünk...
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
 www.spotrac.com/cap-tracker/nfl/2013/apeszos
ez a számsor elég homályos szerintem, nem teljesen korrekt
másrészt nem tudom benne van e a büntetés
ugyanakkor megszabadulunk jövőre pár milkó dead moneytól is (Haynesworth-Atogwe)
de nincs jövőre olyan nagynevű FA-nk, akiért pénzt kéne áldozni, csak kiegészítő emberek járnak le, akiknek vagy megvan a pótlásuk, vagy nem is olyan fontosak vagy nagyon olcsóak
szóval 2 nagyobb név simán várható FA-n, vagy nem tudom miről gondolsz/számítasz egészen pontosan
őszintén szólva nagyon is jól, mert van hely alatta, kevés a nedd, és eddig nagyon jók voltak a draftok is, feltételezem a mostani is az lesz

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 298 — capitaine du château de Vienne 1487
Hogy vegyem ki a sziveteket husikáim, há mi folyik itt, hogy rágjon meg a kutyám, há a holló vájja ki a szemem, ha tudom miben lesztek, vagy mossam mega hátatokat, mikőne há? Nemelég a Hármas Gr khöm gggrúber izé gróberrt dzsirrobi, hàt még nyelvet is nyaljak alátok?


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Sapka, drága rízbőrű tezsvérem, te konyítol valamicskét a számokhoz. Bazseváld el nékem tudatlan analfabéta teknyővájónak, mostannék hogyan is állunk a rólad elnevezett sapka alatt? Jól-é avagy kurvára nem?
 www.spotrac.com/cap-tracker/nfl/2013/
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Jájj, hogy hajjak meg, ti nem birdzsátok az újmadzsart??apeszos
nem az újmadzsar nincs meg nekik, hanem az arab (zsidó közvetítéssel).tomi-tomi
Há ez most mé kelletett drága doktor doktorovics doktorov tezsvírem??
mindig is tudtam, hogy a skins fanok cigányok 😀fetomy
Rasszista cigányok. Utálom a fehéreket. 😛apeszos
Én a fehérnépet azért szeretem 😂steroid stewie
Egyik nem zárja ki a másikat.. 😀
látod apeszos, kellett itt cigánykodni, most idevonzod őket😀
(sorry)sapka
Pedig elég csendben vagyok mostanában a kérdésben. Vannak akik mindent jobban tudnak, bár fingjuk sincs róla. Legyen meg az örömük.
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
mindig is tudtam, hogy a skins fanok cigányok 😀fetomy
Btw jól érzékelem, hogy otthagytad a Bears-t és felszálltál a Seahawks bandwagon-ra?tomi-tomi
ilyenek ezek a hardcore fanok

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
mindig is tudtam, hogy a skins fanok cigányok 😀fetomy
Btw jól érzékelem, hogy otthagytad a Bears-t és felszálltál a Seahawks bandwagon-ra?

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 11 éve
nexion218 3 983 — Washington Gyapotkombájnz fan
mindig is tudtam, hogy a skins fanok cigányok 😀fetomy
Ne cigányozááááá, téééééééééééééééé! Hogy a rák rágja meg a husodat tik büdös madzsarok! Még eltartani se tudtok minket! 😀

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
látod apeszos, kellett itt cigánykodni, most idevonzod őket😀
(sorry)

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
steroid stewie Washington Commanders 268
mindig is tudtam, hogy a skins fanok cigányok 😀fetomy
Rasszista cigányok. Utálom a fehéreket. 😛apeszos
Én a fehérnépet azért szeretem 😂
több mint 11 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Jájj, hogy hajjak meg, ti nem birdzsátok az újmadzsart??apeszos
nem az újmadzsar nincs meg nekik, hanem az arab (zsidó közvetítéssel).

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
mindig is tudtam, hogy a skins fanok cigányok 😀fetomy
Rasszista cigányok. Utálom a fehéreket. 😛
több mint 11 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
mindig is tudtam, hogy a skins fanok cigányok 😀
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Mondjuk Shannyt ismerve nem csodálkoznék a ködösítésen, de a f@sz tudja... az a baj, hogy én is elhiszem, nem tudni mikor mondanak igazat. 😀