Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
Pupon kezd Hurt és Wilson is, eddig nagyon jó 😊

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
ki lett rakva Devin Holland (IR-ről lett elküldve)
és Jordan Bernstine, tavalyi 7. körös, aki kezdett egyszer utána szétszakadt az egész térde (ACL,PCL, MCL, meg minden)
szegény Bernstine

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 18 009 — Circus Maximus
Rá fognak bontizni a védők a bibijére ez benne van. Ha kibírja akkor ennyi. Tavaly az én kedvencem Jamaal Charles is szanaszét szakította a térdszalagrendjét, és mégis ha nincs Peterson, most róla mondaná mindenki, hogy atyagatya mit futott össze (1500 yard 5.3as átlag). Vagy Peyton Manning fejét le fogják tépni, mert mindjárt leesik magától is -> aztán mégis jól rászigetelőszalagozták. Nem lehet ezt tudni, ők nem a Margit kórházhoz tartoznak, egy kiégett hentesmészáros Józsihoz.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 668 — I like the Texans, I like who we are
Peterson ugyanilyen sérülés után MVP lett pedig egy futó sokkal többet veszi igénybe a lábait 😀 Ráadásul RG3t ugyanaz a doki műtötte mint AP-t. Ha az orvosok megadták neki a zöld utat akkor valószínűleg teljesen egészséges a térde már csak mentálisan kell elhinnie ezt. Ha úgy megy ki a pályára hogy hu bakker ha egyszer elszakadt el fog még egyszer akkor tuti szar szezonja lesz de ez már az edzők és terapeuták dolga.
több mint 12 éve
nexion218 4 019 — Washington Gyapotkombájnz fan
Az egyetemen a térdsérülése után nyert Heisman-t és most valszeg jobb munkát végeztek a lábán. Remélem nem fog majd parázni és szétfutja a védelmeket 😛samu09
Ehh, én azért nem vagyok teljesen nyugodt. Annak ellenére, hogy én magam írtam itt, hogy szeptemberig némi költői túlzással kb. egy új lábat is ki tud növeszteni egy 22 éves élsportoló, de picit mégis aggódom. Így belegondolva az a legborzasztóbb ebben a sérülésben, hogy innentől kezdve amíg csak játszik, minden egyes lassabb( értsd 4.3 helyett 4.39-es 40 yardot tol) mozdulatánál, fájdalmas grimaszánál vagy gyengébb esetleg "konzervatívabb" produkciónál mindenki ezt a fos sérülést fogja elővenni, hogy mind azért van, mert egy hadirokkant. Főleg amilyen az amcsi média. És picit tartok tőle, hogy hosszú távon ez károsabb lehet, mint maga a sérülés. Nyilván a fizikai oldala is érdekel, mivel legközelebb elefántból kellene neki graftot venni, lévén mindkét saját patellája el lehet használva erre a célre. Persze nem kell ezt a játékot játszani és akkor nem lesz sérülés, csak olyan jó végre nyerni látni a Skins-t......

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 12 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 668 — I like the Texans, I like who we are
Az egyetemen a térdsérülése után nyert Heisman-t és most valszeg jobb munkát végeztek a lábán. Remélem nem fog majd parázni és szétfutja a védelmeket 😛
több mint 12 éve
nexion218 4 019 — Washington Gyapotkombájnz fan
No, akkor lehet imádkozni:

"RGIII cleared by Redskins doctors, will ease into drills"

https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/kkpefnhlvoatek5h6y8f
RGIII cleared by Redskins doctors, will ease into drills
In a great sign for Washington Redskins fans, Robert Griffin III tweeted that he's been cleared by doctors for training camp. RGIII won't be on the physically unable to perform list.

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 12 éve
nexion218 4 019 — Washington Gyapotkombájnz fan
nem várható, hogy még egy olyan jó edzője legyen a csapatnak mint Gibbs volt! Főleg azért gondolom ezt, hogy mikor a Snyder érában visszajött is csinált egy playoff szereplést (azzal a a csapattal amit előtte 6-7 féleképpen kezdtek el építeni), sőt még ment is egy kört.
Shanahanék még nem tartanak ott, hogy bármilyen körülmények között nyerő csapatot tudjanak faragni egy gárdából. (főleg amíg ilyen D cord van 😊)sapka
Javíthatatlan vagy! 😀

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
nem várható, hogy még egy olyan jó edzője legyen a csapatnak mint Gibbs volt! Főleg azért gondolom ezt, hogy mikor a Snyder érában visszajött is csinált egy playoff szereplést (azzal a a csapattal amit előtte 6-7 féleképpen kezdtek el építeni), sőt még ment is egy kört.
Shanahanék még nem tartanak ott, hogy bármilyen körülmények között nyerő csapatot tudjanak faragni egy gárdából. (főleg amíg ilyen D cord van 😊)

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 165 — vaccpáör fan
Bizonyára jól esik ilyet olvasni a Redskins szurkolóknak: When taking into account the whole picture, including difficulty of division, difficulty of schedule, dominance in all three phases, the 1991 Redskins may rank as the greatest team of the Super Bowl Era.

 www.coldhardfootballfacts.com/content/hail-to-the-1991-washington-redskins-best-team-the-super-bowl-era/23533/
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
Cofield és Chester is érdekes; de Fletcher száma azért jöhetett ki, mert nem votl épkézláb safety ezért neki kellett felvennie folyamatosan a TE játékokat, és végigkísérni a pályán
nem brillírozott, de a helyzethez mérten megoldotta, másrészt szerintem ott téved a cikk, de főleg a számítási módszer, hogy a rossz és átlagos játékosok elvileg hátráltatják a csapatot,
na most ezzel szemben nem hogy hátráltatta, hanem konkrétan meccseket hozott
ez egy elég nagy kritika az ilyen pff-eses számolgatásoknak, eddig sem tartottam semmire, ezután sem fogom 😊

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 18 009 — Circus Maximus
Ezt írja a cikk lejjebb róla:

– London Fletcher may have all the intangibles in the world, but unfortunately we can’t (and therefore don’t) measure those. We simply document performance, and in that regard Fletcher was very poor. Considering all games, only Rey Maualuga graded lower and only Paris Lenon was below him in run defense ranking. He missed more tackles than anyone else and only 39 of his 104 tackles were stops. He played well in 2011, so maybe he just had a blip but last season looked like a year too far to me and, while not a good one to finish on, it may have been wise to stop there.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 564
Amelyik "szakíró" szerint Fletcher rossz ILB, az azonnal hagyja abba az írást
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
Miért nem a sajátodat? 😀Wyatt
és kérdezzem meg tőle, hogy nagyobb-e mint RGIII-é? 😀sapka
Miért érdekel téged az ő fütyköse 😀 Én azt hittem a csaj jön be neked 😀Wyatt
na ilyet egyszer sem írtam, de kösz Wyatt 😉 | majd ezt megbeszéljük 😛 |

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Miért nem a sajátodat? 😀Wyatt
és kérdezzem meg tőle, hogy nagyobb-e mint RGIII-é? 😀sapka
Miért érdekel téged az ő fütyköse 😀 Én azt hittem a csaj jön be neked 😀

több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
Miért nem a sajátodat? 😀Wyatt
és kérdezzem meg tőle, hogy nagyobb-e mint RGIII-é? 😀

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Végén már az egész olyan lesz, mint Blue Mountain State-ben 😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Miért nem a sajátodat? 😀

több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
öööö... itt nem egészen erről van még szó van egy nő (akinek szép nagy melle van)
aki azt állítja RGIII küldött neki ilyen képet, amire egyelőre nincs bizonyíték 😊sapka
Tök mindegy, nem is érdekel, inkább nőzzenek a játékosok, mint lövöldözzenek, vagy részegen száguldozzanak.

Meg egyébként is, "every great quarterback needs a good backup". Szóval bizonyos szempontból RGIII csak tette a dolgát. 😀peterk2005
végülis ennek a nőnek én is elküldeném RgIII kukijának a képét
ennyi 😛

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 967 — The only discipline that lasts, is self discipline
öööö... itt nem egészen erről van még szó van egy nő (akinek szép nagy melle van)
aki azt állítja RGIII küldött neki ilyen képet, amire egyelőre nincs bizonyíték 😊sapka
Tök mindegy, nem is érdekel, inkább nőzzenek a játékosok, mint lövöldözzenek, vagy részegen száguldozzanak.

Meg egyébként is, "every great quarterback needs a good backup". Szóval bizonyos szempontból RGIII csak tette a dolgát. 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
RGIII állítólag a kukijáról küldött képet egy másik nőnek az esküvője napján.

Nagy a meleg, sok a szabadidő és buzog a tesztoszteron. 😊peterk2005
öööö... itt nem egészen erről van még szó
van egy nő (akinek szép nagy melle van)
aki azt állítja RGIII küldött neki ilyen képet, amire egyelőre nincs bizonyíték 😊
 bustedcoverage.com/2013/07/14/rg3-texting-side-piece-meredith-barber-on-his-wedding-day/
másrészt egyelőre arra sincs bizonyíték, hogy küldött egyáltalán magáról képet-e vagy sem (bármennyire is intim jellegűt), de cserébe x ezret kér érte a szerencsétlen
jah, vannak ilyenek is.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 18 009 — Circus Maximus
RG3 egyelőre még nem tisztázott státuszban (akár PUP) kezdi az edzőtábort. Ettől még lehet első meccsen ő a kezdő "kérdés nélkül", ahogy állította nemrég. De TCen ez egyáltalán nem ilyen biztos.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 967 — The only discipline that lasts, is self discipline
RGIII állítólag a kukijáról küldött képet egy másik nőnek az esküvője napján.

Nagy a meleg, sok a szabadidő és buzog a tesztoszteron. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 905 — capitaine du château de Vienne 1487
merű lidless 😊


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
és robipapa elvette a menyasszonyát, bár szerintem ő lesz a nő, ha fehérbe bújt az esküvőjére, és a nó mibe volt? lol
 www.washingtonpost.com/blogs/dc-sports-bog/wp/2013/07/07/rgiiis-wedding-to-rebecca-liddicoat/sapka
Kellett a fehér néninek a nigger kuki, mindegy is miben volt. Azért szép kis sereglet volt a Redskins Parkból, azt csodálom, hogy Trent Williams-t kihagyták a felsorolásból. Állítólag a legnagyobb cimbik.