Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
köszi a választ, tényleg érdekelt

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
Levi Las Vegas Raiders UNLV Rebels 597
megvárom, amíg Snydert ráveszi valamelyik politikus, hogy csinálja azt amit mondanak neki 😀

a cikkel kapcsolatban, van az r mint redskin, van az n mint nigger, és van a w mint ????sapka
A w a wetback-re utal. Általában az illegális mexikói bevándorlóknál használják. Nem tudom, hogy aktuális-e még a kérdés, de erős késztetést éreztem, hogy erre reagáljak és rém okosnak tűnjek 😉
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Redskins waived/injured DE Doug Worthington. (szegény Worthington)sapka
😀 😀 😀apeszos
majd megműtik és visszahozzák, Carrikert meg kirakják, majd meglátod 😛sapka
Ja ja.... én meg majd nézek mint a busman a kólás üvegre. 😛 😀 Tudom, aljas dolog a káröröm. De azért: 😛 😛 😛
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
Redskins waived/injured DE Doug Worthington. (szegény Worthington)sapka
😀 😀 😀apeszos
majd megműtik és visszahozzák, Carrikert meg kirakják, majd meglátod 😛

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
és még Redskins signed kicker John Potter kickert is.
Harry apja 😀

és
Redskins waived/injured TE Deangelo Peterson.
Redskins waived/injured DE Doug Worthington. (szegény Worthington)sapka
😀 😀 😀
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
és még Redskins signed kicker John Potter kickert is.
Harry apja 😀

és
Redskins waived/injured TE Deangelo Peterson.
Redskins waived/injured DE Doug Worthington. (szegény Worthington)

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Redskins signed WR Donte' Stallworth, formerly of the Patriots.
megint itt van, hurrásapka
+ Devery Henderson, benne jobban bíznék

több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
Redskins signed WR Donte' Stallworth, formerly of the Patriots.
megint itt van, hurrá

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
RGIII predicts he will be ready for Day 1 of training camp. Shanahan says he'll let doctors decide.
az nagyon durva lenne
 washingtonexaminer.com/rg3-says-without-a-doubt-hell-be-ready-for-camp/article/2531298sapka
Gyíkból van az ember... A farka is visszanő... 😛apeszos
Sőt a farkából újranő egy RGIII. , mint csillagpartik, azt már el is lehet boltolni 😊sutianap
És lesz belőle egy nigger fasz mi? 😀 Minden Qb posztra RGIII-at! 😛

Redskins TE Deangelo Peterson broke his right foot during Wednesday's OTA practice.sapka
😀 😀 De jó, hogy kivágtam...
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
Redskins TE Deangelo Peterson broke his right foot during Wednesday's OTA practice.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 905 — capitaine du château de Vienne 1487
RGIII predicts he will be ready for Day 1 of training camp. Shanahan says he'll let doctors decide.
az nagyon durva lenne
 washingtonexaminer.com/rg3-says-without-a-doubt-hell-be-ready-for-camp/article/2531298sapka
Gyíkból van az ember... A farka is visszanő... 😛apeszos
Sőt a farkából újranő egy RGIII. , mint csillagpartik, azt már el is lehet boltolni 😊


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
RGIII predicts he will be ready for Day 1 of training camp. Shanahan says he'll let doctors decide.
az nagyon durva lenne
 washingtonexaminer.com/rg3-says-without-a-doubt-hell-be-ready-for-camp/article/2531298sapka
Gyíkból van az ember... A farka is visszanő... 😛
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
RGIII predicts he will be ready for Day 1 of training camp. Shanahan says he'll let doctors decide.
az nagyon durva lenne
 washingtonexaminer.com/rg3-says-without-a-doubt-hell-be-ready-for-camp/article/2531298

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
nexion218 4 019 — Washington Gyapotkombájnz fan
 www.hogshaven.com/2013/5/29/4375682/the-traditional-mike-shanahan-offense-isnt-necessarily-safer-for?utm_source=feedly

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
The Redskins announced that they have hired Aubrey Pleasant as an Offensive Assistant and Larry Coyer as an Advance Scout.
Pleasant egy fiatal nemrég végzett edzőske, wisconsinban játszott 2005-2008
Coyer viszont egy giganév, 2 éve nem volt a ligában, de 2000-2006 Denver Dcord és 2009-2011 Colts Dcord, mondjuk már 70+

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
Bjoca 305 — Redskins fan
írtam twitteren is, hogy ideje lenne meghajolni a liberális média minden kívánalmának, és felvenni a Washington GAYS nevet
két legyet egy csapásrajjncaa
A bordót meg rózsaszínre változtatni és máris tökéletes lenne 😀visi_b
Ha utána mindenkit szopatunk nem probléma. D
több mint 13 éve
visi_b New England Patriots 738 — Comeback
írtam twitteren is, hogy ideje lenne meghajolni a liberális média minden kívánalmának, és felvenni a Washington GAYS nevet
két legyet egy csapásrajjncaa
A bordót meg rózsaszínre változtatni és máris tökéletes lenne 😀

több mint 13 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 127 — no es importante
írtam twitteren is, hogy ideje lenne meghajolni a liberális média minden kívánalmának, és felvenni a Washington GAYS nevet
két legyet egy csapásra


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 905 — capitaine du château de Vienne 1487

Bű, mi lesz itt, medveanyám...


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Aza hatvanöt jó lesz nyolcvannak is 😊sutianap
Nem számoltam, csak hasra ütöttem... Különben is, ez mind indián, csak kicsit túlsültek....
több mint 13 éve
nexion218 4 019 — Washington Gyapotkombájnz fan
Arról nem beszélve, hogy tudomásom szerint bizonyos Doug Williams az egyetlen feka SB gyűrűtulaj QB (mármint aki játszott is, nem csak rosteren volt a győzelem idején), aki történetesen a "rasszista" Redskins-ben tolta.... Kapják már be az amerikai stílusú hot-dogomat!! Bár lehet tévedek, régen olvastam Richárdunk megkerülhetetlen klasszikusát...

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 905 — capitaine du château de Vienne 1487
Aza hatvanöt jó lesz nyolcvannak is 😊


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 24 250 — Axel Foley
Legyetek Washington Griffins (the third).

több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
"Snyder has vowed that he will never change the name."
Itt a lényeg. A többi erős szél egy segglyukból.apeszos
Íme a levél:
Tisztelt Bizottmány!
az Önök által felvetett névváltoztatási igényre egyetlen egy javaslat érkezett a DC. Niggaz. Az Önök mérhetetlen belátóképességére bíznám, melyik mellett döntenek, használhatjuk-e a régit, vagy vegyük fel az újat?
Üdvözlettel: A SnejderFáni 😉sutianap
Ezt az afro amerikaiak nevében ki és bekérem magamnak. Sőt, a Latinos Drogos nevében is. A szeretve sem tisztelt szenátus tekintsen körös körül szerte Amerikában, és jelezze, ha olyan nevet talál, ami senkit sem diszkriminál. A mi Dániel királyunk ilyet nem mondhatott, ez aljas rágalom.
Üdvözlettel: a Londoni aki amúgy Fletcher. Meg a csapat bő 65%-a aki meg niggaz. 😛
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 905 — capitaine du château de Vienne 1487
"Snyder has vowed that he will never change the name."
Itt a lényeg. A többi erős szél egy segglyukból.apeszos
Íme a levél:
Tisztelt Bizottmány!
az Önök által felvetett névváltoztatási igényre egyetlen egy javaslat érkezett a DC. Niggaz. Az Önök mérhetetlen belátóképességére bíznám, melyik mellett döntenek, használhatjuk-e a régit, vagy vegyük fel az újat?
Üdvözlettel: A SnejderFáni 😉sutianap
Hirtelen már azt hittem erre is egy képpel felelsz 😀 😀Wyatt
nesze


Aki nem hiszi, annak utánajárnak