Washington Commanders
28 feliratkozó
több mint 13 éve
köszi a választ, tényleg érdekelt
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
megvárom, amíg Snydert ráveszi valamelyik politikus, hogy csinálja azt amit mondanak neki 😀A w a wetback-re utal. Általában az illegális mexikói bevándorlóknál használják. Nem tudom, hogy aktuális-e még a kérdés, de erős késztetést éreztem, hogy erre reagáljak és rém okosnak tűnjek 😉
a cikkel kapcsolatban, van az r mint redskin, van az n mint nigger, és van a w mint ????sapka
több mint 13 éve
Ja ja.... én meg majd nézek mint a busman a kólás üvegre. 😛 😀 Tudom, aljas dolog a káröröm. De azért: 😛 😛 😛majd megműtik és visszahozzák, Carrikert meg kirakják, majd meglátod 😛sapkaRedskins waived/injured DE Doug Worthington. (szegény Worthington)sapka😀 😀 😀apeszos
több mint 13 éve
majd megműtik és visszahozzák, Carrikert meg kirakják, majd meglátod 😛Redskins waived/injured DE Doug Worthington. (szegény Worthington)sapka😀 😀 😀apeszos
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
és még Redskins signed kicker John Potter kickert is.😀 😀 😀
Harry apja 😀
és
Redskins waived/injured TE Deangelo Peterson.
Redskins waived/injured DE Doug Worthington. (szegény Worthington)sapka
több mint 13 éve
és még Redskins signed kicker John Potter kickert is.Harry apja 😀
és
Redskins waived/injured TE Deangelo Peterson.
Redskins waived/injured DE Doug Worthington. (szegény Worthington)
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
Redskins signed WR Donte' Stallworth, formerly of the Patriots.+ Devery Henderson, benne jobban bíznék
megint itt van, hurrásapka
több mint 13 éve
Redskins signed WR Donte' Stallworth, formerly of the Patriots.megint itt van, hurrá
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
És lesz belőle egy nigger fasz mi? 😀 Minden Qb posztra RGIII-at! 😛Sőt a farkából újranő egy RGIII. , mint csillagpartik, azt már el is lehet boltolni 😊sutianapRGIII predicts he will be ready for Day 1 of training camp. Shanahan says he'll let doctors decide.Gyíkból van az ember... A farka is visszanő... 😛apeszos
az nagyon durva lenne
washingtonexaminer.com/rg3-says-without-a-doubt-hell-be-ready-for-camp/article/2531298sapka
Redskins TE Deangelo Peterson broke his right foot during Wednesday's OTA practice.sapka😀 😀 De jó, hogy kivágtam...
több mint 13 éve
Redskins TE Deangelo Peterson broke his right foot during Wednesday's OTA practice.
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
Sőt a farkából újranő egy RGIII. , mint csillagpartik, azt már el is lehet boltolni 😊RGIII predicts he will be ready for Day 1 of training camp. Shanahan says he'll let doctors decide.Gyíkból van az ember... A farka is visszanő... 😛apeszos
az nagyon durva lenne
washingtonexaminer.com/rg3-says-without-a-doubt-hell-be-ready-for-camp/article/2531298sapka

Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
RGIII predicts he will be ready for Day 1 of training camp. Shanahan says he'll let doctors decide.Gyíkból van az ember... A farka is visszanő... 😛
az nagyon durva lenne
washingtonexaminer.com/rg3-says-without-a-doubt-hell-be-ready-for-camp/article/2531298sapka
több mint 13 éve
RGIII predicts he will be ready for Day 1 of training camp. Shanahan says he'll let doctors decide. az nagyon durva lenne
washingtonexaminer.com/rg3-says-without-a-doubt-hell-be-ready-for-camp/article/2531298
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
www.hogshaven.com/2013/5/29/4375682/the-traditional-mike-shanahan-offense-isnt-necessarily-safer-for?utm_source=feedly
"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 13 éve
The Redskins announced that they have hired Aubrey Pleasant as an Offensive Assistant and Larry Coyer as an Advance Scout.Pleasant egy fiatal nemrég végzett edzőske, wisconsinban játszott 2005-2008
Coyer viszont egy giganév, 2 éve nem volt a ligában, de 2000-2006 Denver Dcord és 2009-2011 Colts Dcord, mondjuk már 70+
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
Ha utána mindenkit szopatunk nem probléma. Dírtam twitteren is, hogy ideje lenne meghajolni a liberális média minden kívánalmának, és felvenni a Washington GAYS nevetA bordót meg rózsaszínre változtatni és máris tökéletes lenne 😀visi_b
két legyet egy csapásrajjncaa
több mint 13 éve
írtam twitteren is, hogy ideje lenne meghajolni a liberális média minden kívánalmának, és felvenni a Washington GAYS nevetA bordót meg rózsaszínre változtatni és máris tökéletes lenne 😀
két legyet egy csapásrajjncaa
több mint 13 éve
írtam twitteren is, hogy ideje lenne meghajolni a liberális média minden kívánalmának, és felvenni a Washington GAYS nevetkét legyet egy csapásra

---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve

Bű, mi lesz itt, medveanyám...

Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
Aza hatvanöt jó lesz nyolcvannak is 😊sutianapNem számoltam, csak hasra ütöttem... Különben is, ez mind indián, csak kicsit túlsültek....
több mint 13 éve
Arról nem beszélve, hogy tudomásom szerint bizonyos Doug Williams az egyetlen feka SB gyűrűtulaj QB (mármint aki játszott is, nem csak rosteren volt a győzelem idején), aki történetesen a "rasszista" Redskins-ben tolta.... Kapják már be az amerikai stílusú hot-dogomat!! Bár lehet tévedek, régen olvastam Richárdunk megkerülhetetlen klasszikusát...
"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 13 éve
Aza hatvanöt jó lesz nyolcvannak is 😊

Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
Ezt az afro amerikaiak nevében ki és bekérem magamnak. Sőt, a Latinos Drogos nevében is. A szeretve sem tisztelt szenátus tekintsen körös körül szerte Amerikában, és jelezze, ha olyan nevet talál, ami senkit sem diszkriminál. A mi Dániel királyunk ilyet nem mondhatott, ez aljas rágalom."Snyder has vowed that he will never change the name."Íme a levél:
Itt a lényeg. A többi erős szél egy segglyukból.apeszos
Tisztelt Bizottmány!
az Önök által felvetett névváltoztatási igényre egyetlen egy javaslat érkezett a DC. Niggaz. Az Önök mérhetetlen belátóképességére bíznám, melyik mellett döntenek, használhatjuk-e a régit, vagy vegyük fel az újat?
Üdvözlettel: A SnejderFáni 😉sutianap
Üdvözlettel: a Londoni aki amúgy Fletcher. Meg a csapat bő 65%-a aki meg niggaz. 😛
több mint 13 éve
neszeHirtelen már azt hittem erre is egy képpel felelsz 😀 😀Wyatt"Snyder has vowed that he will never change the name."Íme a levél:
Itt a lényeg. A többi erős szél egy segglyukból.apeszos
Tisztelt Bizottmány!
az Önök által felvetett névváltoztatási igényre egyetlen egy javaslat érkezett a DC. Niggaz. Az Önök mérhetetlen belátóképességére bíznám, melyik mellett döntenek, használhatjuk-e a régit, vagy vegyük fel az újat?
Üdvözlettel: A SnejderFáni 😉sutianap

Aki nem hiszi, annak utánajárnak