Washington Commanders
28 feliratkozó
több mint 13 éve
Hirtelen már azt hittem erre is egy képpel felelsz 😀 😀"Snyder has vowed that he will never change the name."Íme a levél:
Itt a lényeg. A többi erős szél egy segglyukból.apeszos
Tisztelt Bizottmány!
az Önök által felvetett névváltoztatási igényre egyetlen egy javaslat érkezett a DC. Niggaz. Az Önök mérhetetlen belátóképességére bíznám, melyik mellett döntenek, használhatjuk-e a régit, vagy vegyük fel az újat?
Üdvözlettel: A SnejderFáni 😉sutianap

több mint 13 éve
"Snyder has vowed that he will never change the name."Íme a levél:
Itt a lényeg. A többi erős szél egy segglyukból.apeszos
Tisztelt Bizottmány!
az Önök által felvetett névváltoztatási igényre egyetlen egy javaslat érkezett a DC. Niggaz. Az Önök mérhetetlen belátóképességére bíznám, melyik mellett döntenek, használhatjuk-e a régit, vagy vegyük fel az újat?
Üdvözlettel: A SnejderFáni 😉

Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
"Snyder has vowed that he will never change the name."Itt a lényeg. A többi erős szél egy segglyukból.
több mint 13 éve
hú, ez a wetskin tényleg elég durva 😀
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
megvárom, amíg Snydert ráveszi valamelyik politikus, hogy csinálja azt amit mondanak neki 😀wetskin 😀
a cikkel kapcsolatban, van az r mint redskin, van az n mint nigger, és van a w mint ????sapka

Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
mondjuk ha valami sértő, akkor az ez:
számomra érdekes módon ez mégsem téma

---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
megvárom, amíg Snydert ráveszi valamelyik politikus, hogy csinálja azt amit mondanak neki 😀a cikkel kapcsolatban, van az r mint redskin, van az n mint nigger, és van a w mint ????
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
az amcsik hülyék. komoly viták folytak erről mindenhol, le is mentettem egyik oldalon a szavazást.
szánalmas.
több mint 13 éve
legyünk pííszíík mindenároneztafasságot.............
espn.go.com/nfl/story/_/id/9319267/members-congress-urge-washington-redskins-change-namejjncaa
Braunssza milesz mega Feketepárducokkal?

Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
legyünk pííszíík mindenáronespn.go.com/nfl/story/_/id/9319267/members-congress-urge-washington-redskins-change-name

---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
jvic
115
több mint 13 éve
washingtonexaminer.com/redskins-otas-may-23-notes-and-observations/article/2530437Reed Doughty and Jordan Pugh were the first team safeties, for whatever that’s worth. Roddrick Muckelroy was working at London Fletcher’s inside linebacker spot.
Kirk Cousins certainly has more command on the field than a year ago, which is to be expected.
Brandon Jenkins is a big shouldered but relatively lean player.
Bacarri Rambo picked off a Grossman overthrow down the middle two plays later. 😀😀
stb.
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
Pedig hidd el, hogy így is jobb, mint a műlegelők! A föld ill. fű kifordul a stoplival együtt a talajból, ha mondjuk egy kitámasztásnál "lemarad" a lábad, a Lego-fűnél viszont ilyen lehetőség nincs, a stopli a lábaddal együtt marad, a szalagok meg mennek a picsába.........de mégis mi a baj a fűvel?sapkaAzzal semmi. Legelőnek még mindíg túl jó...apeszos
"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 13 éve
......de mégis mi a baj a fűvel?sapkaAzzal semmi. Legelőnek még mindíg túl jó...
több mint 13 éve
nekünk nincs egy épkézláb safetynk sem, csak 2-3 rookieA Browns kirakta Eric Haggot (safety), be kéne rá tolni a waiver claimet aszondomsapkaOszt ő mit tud? No offence a Browns csapata felé, de ha még ők is kirakták, nekünk mi jó van benne?nexion218
nem tudom miért tették ki, de használható jó játékosnak tartom, az új vezetésnek nem tetszett (sérülés miatt lett leváltva mint kezdő)
sérültjelentés
közben kiderült, hogy Garconnak volt egy műtétje és a lábujja még mindig szarul van...
Wilsont is megműtötték 2-3 hónapja...
Davis teljesen rendben van az OTA-kon
Griffin meg futkorászik, mint akinek fizetnének ezért
de mégis mi a baj a fűvel?
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
Mondjuk fektethetne új gyepet a pályára, mert az valami siralmas volt.
NO PRESSURE, NO DIAMONDS.
több mint 13 éve
A Browns kirakta Eric Haggot (safety), be kéne rá tolni a waiver claimet aszondomsapkaOszt ő mit tud? No offence a Browns csapata felé, de ha még ők is kirakták, nekünk mi jó van benne?
"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 13 éve
A Browns kirakta Eric Haggot (safety), be kéne rá tolni a waiver claimet aszondom
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
CSN Washington believes Roy Helu and No. 154 pick RB Chris Thompson are competing for the same roster spot.The same is true of Evan Royster and No. 228 pick Jawan Jamison. Thompson and Helu are both change-of-pace type runners, while Royster and Jamison rely more on vision and power.
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
Kis karácsony, nagy karácsony,Kisült-e már a térdkalácsom?
Laci, még nem sült ki.
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
Nagyon köszönöm a kimerítő válaszokat a patella, az ugye valami sör, vagy az termékmegjelenítésnek számít, anyukám is nézi a meccseket, de csak amikben szerepel a Rosalinda, aki úgy vágyik Róbertre, mikor adják a következő évadot, azt is csúsztatják egy évvel, és tényleg mi van a térdével, mert mi itt nagyon aggódunk, már több mint egy hete, és lehet még számot küldeni Újvidékre? Me ra gyógyulás érdekében küldenénk attól a gyerektől, az elestem a motorral című dalt, puszi, Laci. Ja és kuvagyorsan hozzák viszza a Skoda akksiját, mármint az újvidéki rokonok.
Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
Nagyon köszönöm a választ, így már a nagymamám is nézi az NFL-t kakaóscsigasütés közben. Egyúttal szertném megkérdezni, hogy miért örülnek a játékosok, amikor a pálya végén lévő színes területre érnek a labdával. Géza Sajóbábonyból U.I.: A barátnőmmel a 3 és fél hónapos évfordulónkon is Ricsi NFL könyvéből olvastunk fel egymásnak! Nagyon szép esténk volt!Laci Szombathelyről. 😀sutianapLaci!
- Az a sárga vonal a pályán nincs berajzolva, azt csak a külföldi kollégák odaszerkesztik, Sanyi?
-Nem tudomsapka
"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 13 éve
Laci Szombathelyről. 😀sutianapLaci!
- Az a sárga vonal a pályán nincs berajzolva, azt csak a külföldi kollégák odaszerkesztik, Sanyi?
-Nem tudom
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
Tudjátok nem nagyon követem az eseményeket, de van ami érdekel, mer a vizsgák is, mer az espéen is, de nagyon nagyon érdekelne mi van Grúber Rifkin Drei térdével, mer én szeretem a térdeket, Laci Szombathelyről. 😀

Aki nem hiszi, annak utánajárnak