Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Az Irvin-Polumbus párharc mindenképp problémás lenne, egyébként a Bengalsos, talán Atkins, nem tudom ki az LDE, nagyon megverte, de azóta nem igazán (legalábbis annyira nem)
másik oldal pedig nem lehet senkivel sem probléma!

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 689 — Csodabogár
a 2 OT-től mit vártok? mondjuk a Hawks pass rush nem annyira veretes, de Williams és Polumbus nem rakott össze valami remek évet.petey
frászt nem😊, Trent simán all-pro
Polumbust csak sebességből lehet megverni, az a tippem, hogy Bryantnek ez nehezen fog sikerülni
másrészt inkább futunk/playaction, szóval mint mauler igen hasznossapka
kösz, mondjuk Bruce Irvin lesz Polumbusszal szemben, aki rettentő gyors snap után, de aztán ennyi. eléggé eltűnt a szezonban.(undi in 3..2..1 😛)
Williams meg Clemons ellen. nem mondom hgy rossz volt inkább átlagos(?) 😊 szerintem menni fog a passz pro.

több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
a 2 OT-től mit vártok? mondjuk a Hawks pass rush nem annyira veretes, de Williams és Polumbus nem rakott össze valami remek évet.petey
frászt nem😊, Trent simán all-pro
Polumbust csak sebességből lehet megverni, az a tippem, hogy Bryantnek ez nehezen fog sikerülni
másrészt inkább futunk/playaction, szóval mint mauler igen hasznos

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 689 — Csodabogár
a 2 OT-től mit vártok? mondjuk a Hawks pass rush nem annyira veretes, de Williams és Polumbus nem rakott össze valami remek évet.

több mint 11 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 206 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
Madden NFL 13
Seahawks lose to the Redskins
Playing with the Seahawks, pakozdi83 lost to the Redskins 14-21 on All-Pro in Play Now. The leading passer was Robert Griffin III with 270 yards, and the leading rusher was Russell Wilson with 36 yards.
Ps3-on jobbak vagyunk😊Remélem vasárnap is hasonló eredmény születik!
HTTR!CooleySkins
Nálam a Szpari is veri a Barcát FIFA 13-ban...😀Medvepapa
Miért amúgy nem? 😉

jogos a +1

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Madden NFL 13
Seahawks lose to the Redskins
Playing with the Seahawks, pakozdi83 lost to the Redskins 14-21 on All-Pro in Play Now. The leading passer was Robert Griffin III with 270 yards, and the leading rusher was Russell Wilson with 36 yards.
Ps3-on jobbak vagyunk😊Remélem vasárnap is hasonló eredmény születik!
HTTR!CooleySkins
Nálam a Szpari is veri a Barcát FIFA 13-ban...😀

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
két érdekes infó:
Russell Wilson lines up about 5.5 to 6 yards behind center. Robert is 4.5 yards back...

some differences in Sea zone read and skins: Skins use backside TE blocks; sometimes pull Gs. Sea not that advanced. also, use out of pistol

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
CooleySkins Washington Commanders Florida State Seminoles 12
Madden NFL 13
Seahawks lose to the Redskins
Playing with the Seahawks, pakozdi83 lost to the Redskins 14-21 on All-Pro in Play Now. The leading passer was Robert Griffin III with 270 yards, and the leading rusher was Russell Wilson with 36 yards.
Ps3-on jobbak vagyunk😊Remélem vasárnap is hasonló eredmény születik!
HTTR!

több mint 11 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
gondolkoztam kicsit, vajon mi lett volna, ha nem Griffin hanem Tannehillt húzzuk be?
klasszikus rendszerbe játszott, elég gyenge dolphin fal mögött, és ahhoz képes, illetve a körülményekhez képest, nagyon szép évet zárt +olcsóbb lett volna, és most lenne egy normális safetynk pl.😛😛
mondjuk buta mint a tök, de alkalmas lett volna Griffin szerepéresapka
Ezt te sem gondolod komolyan? Nem rossz a gyerek, de egyenlőre (és lehet soha) nem ér RGIII közelébe. Örüljél, hogy ilyen QB-tek van.danyly
Azt hiszen kezdek ráérezni, hogy sapkának egyszerűen ilyen a humora 😊

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 11 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
gondolkoztam kicsit, vajon mi lett volna, ha nem Griffin hanem Tannehillt húzzuk be?
klasszikus rendszerbe játszott, elég gyenge dolphin fal mögött, és ahhoz képes, illetve a körülményekhez képest, nagyon szép évet zárt +olcsóbb lett volna, és most lenne egy normális safetynk pl.😛😛
mondjuk buta mint a tök, de alkalmas lett volna Griffin szerepéresapka
Ezt te sem gondolod komolyan? Nem rossz a gyerek, de egyenlőre (és lehet soha) nem ér RGIII közelébe. Örüljél, hogy ilyen QB-tek van.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 11 éve
nexion218 3 983 — Washington Gyapotkombájnz fan
 www.nfl.com/videos/auto/0ap2000000120995/RG3-consoles-Romo-after-losssteroid stewie
"This game doesn't mean anything" Kegyes hazugság.... 😀

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 11 éve
steroid stewie Washington Commanders 268
 www.nfl.com/videos/auto/0ap2000000120995/RG3-consoles-Romo-after-loss
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
#Seahawks have best pass defense when blitzing (QB rating 59.5). #Redskins have best pass offense when being blitzed (141.5)

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
gondolkoztam kicsit, vajon mi lett volna, ha nem Griffin hanem Tannehillt húzzuk be?
klasszikus rendszerbe játszott, elég gyenge dolphin fal mögött, és ahhoz képes, illetve a körülményekhez képest, nagyon szép évet zárt +olcsóbb lett volna, és most lenne egy normális safetynk pl.😛😛
mondjuk buta mint a tök, de alkalmas lett volna Griffin szerepére

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 938 — SuperBowl Champions 2013/2014
Lynchet szerintem nem kell bemutatni. Robinsonnal maga előtt szerintem fekszik nekünk az általad elmondott D# sémátok.
undisputedly
ezt te csak reméled😀
az utóbbi évektől eltérően most először játszunk igazán domináns játékot a trenchekben, ti meg nem😛😛sapka
Találtam egy linket, az SBnation Washingtoni felületét, ahol képek is vannak a Dallas elleni blitzekről. A teljes front7 rush elég jól nézett ki!

 www.hogshaven.com/2013/1/1/3824160/kamikaze-blitzing-pays-off-for-haslett-redskins

A mi ZoneBlock rendszerünk ülni fog remélem. Ilyen agresszív playhívásokkal,ha Lynch átjut a LOS-on, senki nem állítja meg! Nagy a nyomás amit generáltok, de pont emiatt elég egyetlen kis apró hely ahol átférünk!

Eléggé "várós" már a mérkőzés!
több mint 11 éve
nexion218 3 983 — Washington Gyapotkombájnz fan
Asszem egy időre most visszavonulok a fórumozástól. Kicsit elegem lett. Ez független ettől a topictól.apeszos
??farkaspeti
abszolút megértemsapka
visszaolvasgattam a legutóbbi beírásom óta: most már én isfarkaspeti
Csak az a szar, hogy már megint én indítottam a lavinát... Pedig most aztán tényleg nem akartam! 😊

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Lynchet szerintem nem kell bemutatni. Robinsonnal maga előtt szerintem fekszik nekünk az általad elmondott D# sémátok.
undisputedly
ezt te csak reméled😀
az utóbbi évektől eltérően most először játszunk igazán domináns játékot a trenchekben, ti meg nem😛😛

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
steroid stewie Washington Commanders 268
farkaspeti, apeszos, ne forduljatok már be 😊 Amelyik komment nem tetszik, vagy nem érted (ez nálam van 😀) görgesd át.
több mint 11 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 938 — SuperBowl Champions 2013/2014
A ti sémáitokat annyira nem ismerem, írhatnátok róluk, amikor WAS meccset néztem, akkor Cousins és RG3 miatt tettem, szóval ha összefoglaljátok, megbeszélhetjük.undisputedly
látod undi itt lesz az a madár elásva...
korábban megszakértetted a meccseinket, most pedig azzal jössz, hogy amikor azt nézted, akkor sem figyelted eléggé😊
na, ez elég nagy vágás volt nekem veled szemben😊
--
korábban írtam már a matchupokról bővebben, azt is érdemes felkutatni, mert az egy másik megvilágítás
persze most is csak azt tudom összefoglalni, ami eddig volt, várható gameplan change
a back4-t könnyű szemrevételezni, 6-8 yardra állunk fel a LOS-tól, és sokszor játszunk cover 0-át, egyébként a cornerek mindig emberfogáson vannak, safety segítéssel, ha kell
és sok a cornerblitz is (késleltetve), és nem cserélnek oldalt
safetyk, ha blitz van belevágnak ebbe a 6-8 yardról történő fogásba, 1v1-ben, egyébként általában 2 free safetyvel játszunk inkább
nem igazán töltjük a boxot, mert nem kell!
de alapesetben teljesen magára van hagyva az egység, ezért kapnak ennyi yardot, de a turnoveren van a hangsúly, amiben éllovas
és 49%-ban fizikális 4-2-5-öt játszunk
a front sevent nehéz összefoglalni! és elég pongyola lesz
az LB-k közül Fletcher képes 1/1ben TE-t simán levenni, ha kell..., egyedül Gonzoval volt probléma, egyébként idén biztosan a legjobb passz elleni LB, topsafety számai vannak passzvédekezésben
másrészt Riley egy igazi tacklegép, coverben nem az igazi; de ez így pont jó páros
sok az 5-6os blitz, akkor is, ha top TE fenyegeti a pálya közepét, nem szokott bejönni
Haslett igyekszik olyan defenset játszatni, amihez az ellenfélnek kell alkalmazkodnia, és nem fordítva!, sajnos ez sokszor visszaüt
A fal játéka nagyon domináns, mert a 3-4LDE-nk az igazi nose!, és nagyon durván lefogja a B gapet, a Cofield-Bowen páros az igazi end, Cofield 0-techen van szinte mindig, csak itt van rotációnk..., tulajdonképpen az Lb sornak nyitnak főként gapeket, illetve néha egymásnak, nem sokszor vannak igazi 1v1-es feladatkörben, és nem is játszanak elsőszándékból a gapre. Az Olb-knél Kerrigan a passrusher, aki nem a vak oldalon van!, néha visszahúzodik, de csakis a horizontális passzsávra, a vakoldalon Jackson eléggé playmaker az utóbbi időben, nem kimondottan domináns, de alapból van már 4 emberes rush, és csak csapdákra van visszavonva, ebből van már 4 intje...; de sokszor vissza van húzva egy kis delay után.
valami biztosan kimaradt, sőt biztosan több dolog is
Mint már írtam mi elsőszándékból mindig a futás ellen játszunk, még egy Atlanta ellen is! és ha nem olyan impresszív az a passzjáték, akkor nagyon keményen büntetünk, igazából volt egy ilyen stat, hogy a 3. negyedben valami top2-es a védelem yardban és mindenben is; ott mindig eldöntjük a meccset.
ennyi hirtelensapka
Köszi,hogy összefoglaltad.
Sosem mondtam,hogy megnéztem minden WAS meccset. Griffint és a számait elemeztem az ellenfél védelmének tükrében. A védelmek terén pedig eléggé képben vagyok/voltam, ami a helyüket illeti, rendszeresen nézem a statisztikákat. Cousins meccseit( azt a 1,5-et ) néztem, és RG3-nak még kb 2 meccsét, azon kívül NFL RedZone adását, amiben szerepelnek a scoreok és a nagy játékok, szóval ez alapján fel tudom mérni,hogy hol áll egy egység nagy valószínűséggel.

Mi a védelemre alapozunk, nem lesz nagy ugrálás szerintem a támadóknál. Kőkemény pozíciós játékot tolunk, 4&1-re akkor sem megyünk neki, ha addig 6y/kísérlettel futottunk. Inkább punt, és a D# visszaadja a labdát.
Lynchet szerintem nem kell bemutatni. Robinsonnal maga előtt szerintem fekszik nekünk az általad elmondott D# sémátok.

Még kiegészítésként:
Idén kétszer találkoztunk olyan csapattal, amely az option rendszerre hajazó játékokat hív. Panthers és 49ers. Mindkét mérkőzést megnyertük. PC az egyetemen nyilván többször találkozott optionnel az elmúlt években, ráadásul a védelem az asztala. Gus személyében pedig jó szakemberünk van. Minden hawks fan reméli,hogy Rg3-nak passzal kell majd megvernie minket. Ha pedig az sikerül, akkor aztán tényleg megérdemelt a győzelem.
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
A ti sémáitokat annyira nem ismerem, írhatnátok róluk, amikor WAS meccset néztem, akkor Cousins és RG3 miatt tettem, szóval ha összefoglaljátok, megbeszélhetjük.undisputedly
látod undi itt lesz az a madár elásva...
korábban megszakértetted a meccseinket, most pedig azzal jössz, hogy amikor azt nézted, akkor sem figyelted eléggé😊
na, ez elég nagy vágás volt nekem veled szemben😊
--
korábban írtam már a matchupokról bővebben, azt is érdemes felkutatni, mert az egy másik megvilágítás
persze most is csak azt tudom összefoglalni, ami eddig volt, várható gameplan change
a back4-t könnyű szemrevételezni, 6-8 yardra állunk fel a LOS-tól, és sokszor játszunk cover 0-át, egyébként a cornerek mindig emberfogáson vannak, safety segítéssel, ha kell
és sok a cornerblitz is (késleltetve), és nem cserélnek oldalt
safetyk, ha blitz van belevágnak ebbe a 6-8 yardról történő fogásba, 1v1-ben, egyébként általában 2 free safetyvel játszunk inkább
nem igazán töltjük a boxot, mert nem kell!
de alapesetben teljesen magára van hagyva az egység, ezért kapnak ennyi yardot, de a turnoveren van a hangsúly, amiben éllovas
és 49%-ban fizikális 4-2-5-öt játszunk
a front sevent nehéz összefoglalni! és elég pongyola lesz
az LB-k közül Fletcher képes 1/1ben TE-t simán levenni, ha kell..., egyedül Gonzoval volt probléma, egyébként idén biztosan a legjobb passz elleni LB, topsafety számai vannak passzvédekezésben
másrészt Riley egy igazi tacklegép, coverben nem az igazi; de ez így pont jó páros
sok az 5-6os blitz, akkor is, ha top TE fenyegeti a pálya közepét, nem szokott bejönni
Haslett igyekszik olyan defenset játszatni, amihez az ellenfélnek kell alkalmazkodnia, és nem fordítva!, sajnos ez sokszor visszaüt
A fal játéka nagyon domináns, mert a 3-4LDE-nk az igazi nose!, és nagyon durván lefogja a B gapet, a Cofield-Bowen páros az igazi end, Cofield 0-techen van szinte mindig, csak itt van rotációnk..., tulajdonképpen az Lb sornak nyitnak főként gapeket, illetve néha egymásnak, nem sokszor vannak igazi 1v1-es feladatkörben, és nem is játszanak elsőszándékból a gapre. Az Olb-knél Kerrigan a passrusher, aki nem a vak oldalon van!, néha visszahúzodik, de csakis a horizontális passzsávra, a vakoldalon Jackson eléggé playmaker az utóbbi időben, nem kimondottan domináns, de alapból van már 4 emberes rush, és csak csapdákra van visszavonva, ebből van már 4 intje...; de sokszor vissza van húzva egy kis delay után.
valami biztosan kimaradt, sőt biztosan több dolog is
Mint már írtam mi elsőszándékból mindig a futás ellen játszunk, még egy Atlanta ellen is! és ha nem olyan impresszív az a passzjáték, akkor nagyon keményen büntetünk, igazából volt egy ilyen stat, hogy a 3. negyedben valami top2-es a védelem yardban és mindenben is; ott mindig eldöntjük a meccset.
ennyi hirtelen

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
farkaspeti Washington Commanders 763
Asszem egy időre most visszavonulok a fórumozástól. Kicsit elegem lett. Ez független ettől a topictól.apeszos
??farkaspeti
abszolút megértemsapka
visszaolvasgattam a legutóbbi beírásom óta: most már én is


több mint 11 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 224 — én ezt meguntam
Helmut
pont a magassága okán számíthattok bőven erre, mint az Arizona is csinálta a szezon elején ellenetek, csak ott nem volt mellé olyan O, hogy megtehessék, hogy ne csakis a 3rd and outra koncentráljanak
Ellenkező esetben érdekes meccsnek nézünk elébe!Helmut
sok csomag lesz, sok csapdával
főleg, visszatér a 3. cornerünk, és nagyon sok corner blitz lesz, screenelni sem lesz egyszerű, Kerrigannek több ilyen intje is volt, egyszerűen beleállt a screen sávba hirtelen
illetve Jacksonnak is van 4 intje, Fletchernek pedig 5sapka
Szerintem döntsük el egy klasszikus kő-papír olló-gyík-Spock menettel!

Most, hogy már fejben -szigorúan a fantasy football taiwani szabályai szerint- lejátszottuk egy multilineáris-regressziós modell keretében...tényleg megnézném a meccset. Aztán győzzön a jobb!
Engem nem kell győzködnöd, mert nem gondolom, hogy esélytelenek lennétek!
több mint 11 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 938 — SuperBowl Champions 2013/2014
Helmut
pont a magassága okán számíthattok bőven erre, mint az Arizona is csinálta a szezon elején ellenetek, csak ott nem volt mellé olyan O, hogy megtehessék, hogy ne csakis a 3rd and outra koncentráljanak
Ellenkező esetben érdekes meccsnek nézünk elébe!Helmut
sok csomag lesz, sok csapdával
főleg, visszatér a 3. cornerünk, és nagyon sok corner blitz lesz, screenelni sem lesz egyszerű, Kerrigannek több ilyen intje is volt, egyszerűen beleállt a screen sávba hirtelen
illetve Jacksonnak is van 4 intje, Fletchernek pedig 5sapka
Mondjuk azért szerencsére szól 1-2 érv amellett,hogy jobban kezeljük a blitzeket,mint a a Cardinals elleni katasztrófa idején. Ugye amit nem biztos,hogy tudtok, nálunk guardban Sweezy újonc. Ami mellé még jön az is,hogy - na most kapaszkodjatok - egyetemen a D# falban játszott!
Cable "találmány" a srác. Élete első éles meccsét játszotta az O# falban akkor, és nagyon-nagyon szarul! Azóta javult nem csak ő, de például Okung is a pályán lesz, aki szerintem -és elég sok hozzáértő véleményét nyögöm most vissza- az év végére all-pro formába került!

Másodrészt ugye Willson első éles meccse volt, és azért ez látszott rajta. Például voltak olyan ordasan szarul sikerült menekülései a nyomás elől, amikkel 5-15 yradokkal a LOS mögött zsákolták.
A meccs végére azonban már eléggé ráérzett! A győztes labdát is odatette 2x az elkapók kezébe a GW driveban, de nem tudtuk megfogni.

Harmadrészt szerencsére sikerült installálni Turbint a rendszerbe, aki egy rookie futó, és 3rd downoknál biztosan látjuk majd, de nem csak őt, hanem az egész WR egységünk egyik legmegbízhatóbb tagját, Baldwint aki a slotban játszik,de sérülésekkel bajlódott az év elején, illetve hiányzott az összhang is!

Összességében tehát jobb lett a fal, jobb lett a Qb, és kapott egy kis supportot is. Ettől függetlenül még lehet,hogy késleltetett blitzek működni fognak, de év elejéhez képest azért fejlődtünk. A ti sémáitokat annyira nem ismerem, írhatnátok róluk, amikor WAS meccset néztem, akkor Cousins és RG3 miatt tettem, szóval ha összefoglaljátok, megbeszélhetjük.
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Helmut
pont a magassága okán számíthattok bőven erre, mint az Arizona is csinálta a szezon elején ellenetek, csak ott nem volt mellé olyan O, hogy megtehessék, hogy ne csakis a 3rd and outra koncentráljanak
Ellenkező esetben érdekes meccsnek nézünk elébe!Helmut
sok csomag lesz, sok csapdával
főleg, visszatér a 3. cornerünk, és nagyon sok corner blitz lesz, screenelni sem lesz egyszerű, Kerrigannek több ilyen intje is volt, egyszerűen beleállt a screen sávba hirtelen
illetve Jacksonnak is van 4 intje, Fletchernek pedig 5

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Asszem egy időre most visszavonulok a fórumozástól. Kicsit elegem lett. Ez független ettől a topictól.apeszos
??farkaspeti
abszolút megértem

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!