Washington Commanders
28 feliratkozó
több mint 13 éve
Akkor úgy néz ki Fletch egyedüli csúcstartó lesz - Ronde Barber visszavol. Gyűrűt persze nem adnak a csúcstartásért, de a csapat és saját hírnevét öregbíti ezzel is.nexion218pedig mindkettejüknek van gyűrűje
tippre Fletch a rekord miatt marad csak 😕, de nem baj! ezt úgysem fogja senki sem az elkövetkezendő 20 évben megdönteni.
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
Akkor úgy néz ki Fletch egyedüli csúcstartó lesz - Ronde Barber visszavol. Gyűrűt persze nem adnak a csúcstartásért, de a csapat és saját hírnevét öregbíti ezzel is.
"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 13 éve
nem kell a ló túloldalára átesni azért 😊most srácok tényleg minden egyes udfa leigazolást le fogunk írni, aki csak embermennyiségnek kell a training campre? 😊a.kacsaÍgérem, többé nem teszem, becsszó meg se szólalok augusztusig!!!
------------------------------
agent T
csak egy építő hozzászólás volt
több mint 13 éve
most srácok tényleg minden egyes udfa leigazolást le fogunk írni, aki csak embermennyiségnek kell a training campre? 😊a.kacsaÍgérem, többé nem teszem, becsszó meg se szólalok augusztusig!!!
------------------------------
Kérdés: egy évvel ezelőtt az offseason hírei jelentős százalékban arról szóltak, hogy futball betiltás az agysérülések miatt, meg úristen az agyrázkódások meg mittomén.
Tudom, a perek mennek a maguk jogi útján, de egyébként eléggé csend van úgy veszem le.
Bekussoltak, vagy nem figyelek eléggé a szirénhangokra?
Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 13 éve
Scusa mimost srácok tényleg minden egyes udfa leigazolást le fogunk írni, aki csak embermennyiségnek kell a training campre? 😊a.kacsaez a srác a Matthews klánból van 😀
de úgy tudtam nem rossz játékos, csak sérülékenysapka
több mint 13 éve
most srácok tényleg minden egyes udfa leigazolást le fogunk írni, aki csak embermennyiségnek kell a training campre? 😊a.kacsaez a srác a Matthews klánból van 😀
de úgy tudtam nem rossz játékos, csak sérülékeny
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
most srácok tényleg minden egyes udfa leigazolást le fogunk írni, aki csak embermennyiségnek kell a training campre? 😊
több mint 13 éve
Redskins Sign Center Kevin Matthewshm?
Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 13 éve
kezdődik:Redskins third-round TE Jordan Reed did not participate in rookie minicamp due to a bone bruise in his knee and a pulled quad.
Redskins fifth-round RB Chris Thompson is sitting out rookie minicamp while rehabbing his torn left ACL.
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
The Redskins see No. 119 overall pick Phillip Thomas as a free safety.Thomas led the nation with eight interceptions last season at Fresno State, and he also forced four fumbles
ez meglepő😊
ez is: Jimbo Fisher bevállalt egy interjút egy beat writerrel (FSU HC)
washingtonexaminer.com/qa-with-jimbo-fisher/article/2528754
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
Náám RáÁàmbóóó, Rííímbaúúú

Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
azért picit hasonlít ténylegesen is (ott a tűz a szemében 😀):
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
sőt kötelezőilyen névvel nyilván 😀a.kacsaÖrülök, hogy jó a hangulatotok így a draft után. Nekem mindenki kínai, amíg nem látom a csapatban játszani. Ennyit tudok mondani, kérem kapcsolja ki. 😀BjocaHát a draft mindig nagy lutri, pláne ha az ember másodszor is Griffint választja első körben. Meg jövőre másodikban is. De az öregnek szerencsés keze van, tudja mit akar. Talán most is bejön egy-két figura. Rambónak szurkolok... 😀apeszos
több mint 13 éve
ilyen névvel nyilván 😀Örülök, hogy jó a hangulatotok így a draft után. Nekem mindenki kínai, amíg nem látom a csapatban játszani. Ennyit tudok mondani, kérem kapcsolja ki. 😀BjocaHát a draft mindig nagy lutri, pláne ha az ember másodszor is Griffint választja első körben. Meg jövőre másodikban is. De az öregnek szerencsés keze van, tudja mit akar. Talán most is bejön egy-két figura. Rambónak szurkolok... 😀apeszos
több mint 13 éve
Örülök, hogy jó a hangulatotok így a draft után. Nekem mindenki kínai, amíg nem látom a csapatban játszani. Ennyit tudok mondani, kérem kapcsolja ki. 😀BjocaHát a draft mindig nagy lutri, pláne ha az ember másodszor is Griffint választja első körben. Meg jövőre másodikban is. De az öregnek szerencsés keze van, tudja mit akar. Talán most is bejön egy-két figura. Rambónak szurkolok... 😀
több mint 13 éve
Örülök, hogy jó a hangulatotok így a draft után. Nekem mindenki kínai, amíg nem látom a csapatban játszani. Ennyit tudok mondani, kérem kapcsolja ki. 😀
több mint 13 éve
Tényleg ne. 2007 nem most vót..Őöööő historybó ne bukjunkmásutianapCarriker? De má' mikor? 😀apeszosnemjuteszembe)sapkaKerikerGomezPaul?sutianap
több mint 13 éve
Őöööő historybó ne bukjunkmáCarriker? De má' mikor? 😀apeszosnemjuteszembe)sapkaKerikerGomezPaul?sutianap

Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
Carriker? De má' mikor? 😀nemjuteszembe)sapkaKerikerGomezPaul?sutianap
több mint 13 éve
Reed is Gátőr. Jenkins és Thompson az FSU-s, előtte az SMU-ról jöttek ketten (Crawford+LeRibeus)Gomes, Paul. De csak az ideire gondoltam.. 😛
azelőtt meg a Nebraskáról (Helu és nemjuteszembe)sapka
több mint 13 éve
Helu és Gomes és Paulnemjuteszembe)sapkaKerikerGomezPaul?sutianap
és még tévedtem is 😀
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
nemjuteszembe)sapkaKerikerGomezPaul?

Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
Reed is Gátőr. Jenkins és Thompson az FSU-s, előtte az SMU-ról jöttek ketten (Crawford+LeRibeus)azelőtt meg a Nebraskáról (Helu és nemjuteszembe)
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
De most seminola indiánokkal vagyunk tele, a Gátőrök nem játszanak. Bár Florida-Florida...
több mint 13 éve
azért ilyeneket beoffolni ebbe a komoly témába 😛😛Hurt is Gátor volt, méghozzá igencsak rossz, és most pedig egész jó ZB G, majd bekonvertáljuk belülre ott jó lesz :p
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!