Washington Commanders
28 feliratkozó
több mint 12 éve
statisztika rovat következik 😊hány ütést kapott Griffin 2012-ben: szerk: | a helyes válasz 152 |
katt a nagyobbért 😊
voltak jobb meccsek, és volt egy-két nagyon rossz, pl. a Bengals ellen, az ott 80%-ban Polumbus hibája volt
a többi nem olyan vészesen rossz
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
Teljes meccs, így a szezon előtt... 😀 Nézzétek amíg még fent van. És van ott még pár...több mint 12 éve
átgondolva azért annyira nem rossz a helyzet,Jó, de ki lesz nickelben? Biggers, Crawford, Murphy, Minnifield vagy Amerson? Ki az aki megbízható lehet? Mert Rogers és Stafford ellen kellene a jó nickel, plusz a hatékony (és nem agyatlan) blitz...
csak több 4-3 nickelt kell játszani az elején, kérdés ez hogy érintené a játékot, pl lions ellen ez rendben lenne, GB ellen is; oakland aki inkább futhat, ha tudnak az nagy gubanc lehet; illetve jön majd kelly agymenése is
Kerrigan-Bowen-Cofield-Orakpo
Tapp-Golston-Baker-Jenkins
ez nem annyira rossz, ha labdatartó offenset játszunk, és hatékony tud lenni a back7 a nickelbensapka
több mint 12 éve
átgondolva azért annyira nem rossz a helyzet,csak több 4-3 nickelt kell játszani az elején, kérdés ez hogy érintené a játékot, pl lions ellen ez rendben lenne, GB ellen is; oakland aki inkább futhat, ha tudnak az nagy gubanc lehet; illetve jön majd kelly agymenése is
Kerrigan-Bowen-Cofield-Orakpo
Tapp-Golston-Baker-Jenkins
ez nem annyira rossz, ha labdatartó offenset játszunk, és hatékony tud lenni a back7 a nickelben
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
több mint 12 éve
több mint 12 éve
Jenkins nem rossz forma, csak az a baj, hogy ő is ROLB, nem tudom hogyan jönne be neki a másik oldal...
több mint 12 éve
de oda jó a másik Jenkins vagy Soto, csak azékő imádkozni, hogy Orapko nedűjjönki

Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
Tapp-ot OLB-nek hozta Shanny (mondjuk ezen én is meglepődtem) mert Kerrigan mögött sincs senki, és Rob Jackson is el van tiltva 4 meccsre. Nehéz lesz ez mindenképp....
több mint 12 éve
darylTappancs lesz a megoldókulcs 😉 nopanic, törölköződ mindig legyen hichikersofthegalaxy!

Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
nagyon gyenge így a DLine rotációnk, és ugye az 5. héten van a bye, szóval attól fogva pedig nagyon mély lesz; kérdés hogy fogunk addig állniHát így inkább nehéz lesz. Golston mögött nincs csere, és Bowen mögé sem jut nagyon. Merling? Baker? Jujj...
kis szerencsével a philly és oakland meccs nem lesz nehéz, vagy nehezen hozhatósapka
több mint 12 éve
nagyon gyenge így a DLine rotációnk, és ugye az 5. héten van a bye, szóval attól fogva pedig nagyon mély lesz; kérdés hogy fogunk addig állnikis szerencsével a philly és oakland meccs nem lesz nehéz, vagy nehezen hozható
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
Bassza meg. Ennyit Carrikerről. Meg a def fal bal oldaláról.
több mint 12 éve
Jarvis Jenkins négy meccsre eltiltva
Oh, what a tangled web we weave
When first we practise to deceive!
több mint 12 éve
áfabontás legyen rajtaroberdzsínek nőjjön karja
ja, nem lábba...

Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
Na ja, csak eddig Robinson 2 évéből kettőt kihagyott (illetve ki fog..), és így nem sok reménye marad a harmadikra, így meg hogy ennyire sérülékeny esélye sincs. És Fletcher se fog örökké játszani. A secondary idén elég reményteljes, bár nyugtával a napot (bocs sunshine.. 😛). Gomestől is sokat vártam, aztán lófasz lett hideg vízben. Griffinnel nem lesz baj, dobni eddig is tudott, nem hiszem hogy sokat felejtett volna.
több mint 12 éve
külön rakom, de Wilsont levettük a PUP-ról, átment a fizikain, elvileg minden rendbenérdekes lesz a kezdő 3as corner;
van egyszer Biggers, Hall, Wilson, Minnifield (akiről jókat írnak), Crawford és Amerson akik mind kezdő közelben vannak
a safety meg pláne 😀, Gomesről is jókat írnak, Rambo, Meriweather, Jackson jöhet vissza elvileg, Thomas, stb
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
ezt akartam írni pár órája, hogy Robinson karrierjének gyanúsan annyi...ez elég nagy baj, mert most nincs olyan ember (projekt) a LB sorban, akit 1 éven belül oda lehetne tenni Riley mellé, kell hozni FA-n egy jobb képességű veteránt jövőre mindenképpen+ draftolni is kell oda egy playmakert, megvan mire fog elmenni az első kör jövőre (mintha lenne már :S)
szerk. most olvasom, hogy még nem reszeltek teljesen, csak 3-5 hónapot kell kihagynia 😊, meg Carrikernek is (mondjuk őt ki kéne H.-val együtt)
--
kíváncsi leszek Griffin dobásain mennyit faragnak, így hogy ezzel a szarral elveszti a kezdősebességét
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
Áááááááhhhhhhhhh. A jó k életbe. Ráadásul most a másik mellizmát. Mi a tökömet csinálnak ezek, erőemelő rekordokat akarnak dönteni fekvenyomásban vagy mi?

If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 12 éve
Na ennyit a Fletcher utódról. Pedig nagyon bíztam benne.#Redskins 2nd-year LB Keenan Robinson tore his pectoral muscle and is out for the season, source tells me. Brutal for former UT star.
— Ian Rapoport (@RapSheet) July 26, 2013
Blitzburgh
Valamint Griffin úgy tervezi, hogy a teljes szezon alatt viselni fogja a térdvédő ketyerét (reméljük egy stabilabbat, mint ami januárban rajta volt).Akkor szaladgálás se nagyon lesz.
www.nfl.com/news/story/0ap1000000221248/article/washington-redskins-lb-keenan-robinson-out-for-seasonnexion218
több mint 12 éve
Valamint Griffin úgy tervezi, hogy a teljes szezon alatt viselni fogja a térdvédő ketyerét (reméljük egy stabilabbat, mint ami januárban rajta volt)."I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 12 éve
#Redskins 2nd-year LB Keenan Robinson tore his pectoral muscle and is out for the season, source tells me. Brutal for former UT star.
— Ian Rapoport (@RapSheet) July 26, 2013
több mint 12 éve
jönnek itt a TC hírek mint állatleigazoltuk nickelbe Ryan Mouton CB-t, Titansból jött, nem ő az első akit kipróbálunk onnan
aztán ez az úr volt az egyik starting safety:
Meriweather volt a másik
szerkesztés, Amerson is kezdő volt (ugye Wilson, Hurt, Carriker PUPon), és Doughty limited, úgyhogy lesz itt még izgalom 😀
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
jesszasz lekésted a továbbképzést 😉Pupon kezd Hurt és Wilson is, eddig nagyon jó 😊sapkaVagy az iróniát nem értem, vagy azt hogy ez miért jó? Bernstine-t én is sajnálom. Kár, hogy akiből jó safety lehetne, az mind üvegből van.apeszos
A jó az rossz, a rossz az jó, a jórossz, a rosszjó
eztkő mondogatni, sakkor rágyüssz hogyis mene ez 😀

Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
Pupon kezd Hurt és Wilson is, eddig nagyon jó 😊sapkaVagy az iróniát nem értem, vagy azt hogy ez miért jó? Bernstine-t én is sajnálom. Kár, hogy akiből jó safety lehetne, az mind üvegből van.