Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 12 éve
nexion218 4 019 — Washington Gyapotkombájnz fan
No, ha minden igaz, akkor Flynn a Raiders kezdője, talán ez némi reményt jelent nekünk....

A ma esti elvárásaim:
- Vödör végig játszik (ez a 3., igen, a HARMADIK teljes meccse lenne két év alatt 😊 )
- Az endzone-ban nem dobunk Robinson felé
- védekezésben már a második emberünk leviszi a támadót (ez előrelépés lenne a 3. vagy senkihez képest)
- 400 kapott yard alatt tarjuk az ellent
- esetleg nyerünk...

Remélem sikerült elég alacsonyra tenni a mércét ahhoz, hogy a csapat megugorja a szintet....nexion218
Lottózol is? egy kettes találat már elég lesz? 😛 😀apeszos
És melyik kettő lesz a találat? 😀 mert így utólag megnézve nem is kérek keves a csapattól....😀nexion218
Az egyes és a kettes válasz.. 😀apeszos
Látom visszatért a trademark "optimizmusod"...😀

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
No, ha minden igaz, akkor Flynn a Raiders kezdője, talán ez némi reményt jelent nekünk....

A ma esti elvárásaim:
- Vödör végig játszik (ez a 3., igen, a HARMADIK teljes meccse lenne két év alatt 😊 )
- Az endzone-ban nem dobunk Robinson felé
- védekezésben már a második emberünk leviszi a támadót (ez előrelépés lenne a 3. vagy senkihez képest)
- 400 kapott yard alatt tarjuk az ellent
- esetleg nyerünk...

Remélem sikerült elég alacsonyra tenni a mércét ahhoz, hogy a csapat megugorja a szintet....nexion218
Lottózol is? egy kettes találat már elég lesz? 😛 😀apeszos
És melyik kettő lesz a találat? 😀 mert így utólag megnézve nem is kérek keves a csapattól....😀nexion218
Az egyes és a kettes válasz.. 😀
több mint 12 éve
nexion218 4 019 — Washington Gyapotkombájnz fan
No, ha minden igaz, akkor Flynn a Raiders kezdője, talán ez némi reményt jelent nekünk....

A ma esti elvárásaim:
- Vödör végig játszik (ez a 3., igen, a HARMADIK teljes meccse lenne két év alatt 😊 )
- Az endzone-ban nem dobunk Robinson felé
- védekezésben már a második emberünk leviszi a támadót (ez előrelépés lenne a 3. vagy senkihez képest)
- 400 kapott yard alatt tarjuk az ellent
- esetleg nyerünk...

Remélem sikerült elég alacsonyra tenni a mércét ahhoz, hogy a csapat megugorja a szintet....nexion218
Lottózol is? egy kettes találat már elég lesz? 😛 😀apeszos
És melyik kettő lesz a találat? 😀 mert így utólag megnézve nem is kérek keves a csapattól....😀

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
No, ha minden igaz, akkor Flynn a Raiders kezdője, talán ez némi reményt jelent nekünk....

A ma esti elvárásaim:
- Vödör végig játszik (ez a 3., igen, a HARMADIK teljes meccse lenne két év alatt 😊 )
- Az endzone-ban nem dobunk Robinson felé
- védekezésben már a második emberünk leviszi a támadót (ez előrelépés lenne a 3. vagy senkihez képest)
- 400 kapott yard alatt tarjuk az ellent
- esetleg nyerünk...

Remélem sikerült elég alacsonyra tenni a mércét ahhoz, hogy a csapat megugorja a szintet....nexion218
Lottózol is? egy kettes találat már elég lesz? 😛 😀
több mint 12 éve
nexion218 4 019 — Washington Gyapotkombájnz fan
No, ha minden igaz, akkor Flynn a Raiders kezdője, talán ez némi reményt jelent nekünk....

A ma esti elvárásaim:
- Vödör végig játszik (ez a 3., igen, a HARMADIK teljes meccse lenne két év alatt 😊 )
- Az endzone-ban nem dobunk Robinson felé
- védekezésben már a második emberünk leviszi a támadót (ez előrelépés lenne a 3. vagy senkihez képest)
- 400 kapott yard alatt tarjuk az ellent
- esetleg nyerünk...

Remélem sikerült elég alacsonyra tenni a mércét ahhoz, hogy a csapat megugorja a szintet....

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 24 250 — Axel Foley
Lehet elemezgetni:


több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Redskins sign OL Troy Kropog to practice squad
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Redskins sixth-round FS Bacarri Rambo has been demoted to special teams.
Rambo played every defensive snap the first two weeks. He was limited strictly to special teams last week against Detroit.

ez egyáltalán nem baj, mert látszik Rambo nagyon tehetséges, helyezkedés, szögek; de nem tud szerelni!!! ami egy FS-nél elég nagy hátrány 😊
de majd megtanulja, kíváncsi vagyok ki lesz helyettesapka
Hát ki más? A Jolly Joker, minden safety királya.
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
Redskins sixth-round FS Bacarri Rambo has been demoted to special teams.
Rambo played every defensive snap the first two weeks. He was limited strictly to special teams last week against Detroit.

ez egyáltalán nem baj, mert látszik Rambo nagyon tehetséges, helyezkedés, szögek; de nem tud szerelni!!! ami egy FS-nél elég nagy hátrány 😊
de majd megtanulja, kíváncsi vagyok ki lesz helyette

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 750 — Believelander
a kinti Browns-fórumokon elég sokszor téma a 'Skins ( az RGIII-trade war miatt 😊 ), ott linkelték ezt a cikket.

 www.washingtonpost.com/blogs/wonkblog/wp/2013/09/24/the-real-reasons-the-redskins-cant-win-a-game/?hpid=z4Joey Tribbiani
egyetlen gond a cikkel, hogy a büntetés később jött, mint a draft...
így nem lehetett ezzel előre tervezni, pl. picket raktározni, és később kinyílni a piacra
meg volt a draft, és az nfl adott a skinsnek egy erős sakkot, ennek ellenére remek évet futott a csapat, viszont a captől jövőre szabadul a csapat, a drafttól pedig 2 éve múlva
ami nem is rossz, ha már megvan a fr. QB, csak az a baj, hogy addigra lejár a rookie szerződése, és az új szerződés megint lefojtja majd a csapatot, főleg ha építkeznie kellenesapka
Hát igen, így egészen más a leányzó fekvése.

Ettől függetlenül mire lejár a rookie szerződése úgyis kiderül mennyire bírja a térde. Ha sérülékeny kerestek új QB-t. Ha nem, akkor sunshine, hiszen megvan oldva a legfontosabb poszt.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
a kinti Browns-fórumokon elég sokszor téma a 'Skins ( az RGIII-trade war miatt 😊 ), ott linkelték ezt a cikket.

 www.washingtonpost.com/blogs/wonkblog/wp/2013/09/24/the-real-reasons-the-redskins-cant-win-a-game/?hpid=z4Joey Tribbiani
egyetlen gond a cikkel, hogy a büntetés később jött, mint a draft...
így nem lehetett ezzel előre tervezni, pl. picket raktározni, és később kinyílni a piacra
meg volt a draft, és az nfl adott a skinsnek egy erős sakkot, ennek ellenére remek évet futott a csapat, viszont a captől jövőre szabadul a csapat, a drafttól pedig 2 éve múlva
ami nem is rossz, ha már megvan a fr. QB, csak az a baj, hogy addigra lejár a rookie szerződése, és az új szerződés megint lefojtja majd a csapatot, főleg ha építkeznie kellenesapka
Addigra pont lejár Trent Williamsé is. Nem kici nem occó comag....
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
a kinti Browns-fórumokon elég sokszor téma a 'Skins ( az RGIII-trade war miatt 😊 ), ott linkelték ezt a cikket.

 www.washingtonpost.com/blogs/wonkblog/wp/2013/09/24/the-real-reasons-the-redskins-cant-win-a-game/?hpid=z4Joey Tribbiani
egyetlen gond a cikkel, hogy a büntetés később jött, mint a draft...
így nem lehetett ezzel előre tervezni, pl. picket raktározni, és később kinyílni a piacra
meg volt a draft, és az nfl adott a skinsnek egy erős sakkot, ennek ellenére remek évet futott a csapat, viszont a captől jövőre szabadul a csapat, a drafttól pedig 2 éve múlva
ami nem is rossz, ha már megvan a fr. QB, csak az a baj, hogy addigra lejár a rookie szerződése, és az új szerződés megint lefojtja majd a csapatot, főleg ha építkeznie kellene

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 750 — Believelander
a kinti Browns-fórumokon elég sokszor téma a 'Skins ( az RGIII-trade war miatt 😊 ), ott linkelték ezt a cikket.

 www.washingtonpost.com/blogs/wonkblog/wp/2013/09/24/the-real-reasons-the-redskins-cant-win-a-game/?hpid=z4

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
The Colts have signed Xavier Nixon off the #Redskins' practice squad 😀sapka
Az a fasza. Most aztán tényleg csak Compton maradt...apeszos
mintha Nixont oda lehetne állítani a labda közelébe, ne adj isten arra fele futni
ugyanmársapka
Azért az érdekes nem, hogy nincs csere tackle? Valamiért biztos elvitte a Colts. Nehezéknek?
Vic So’oto-t meg a Cardinals nyelte be.
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
The Colts have signed Xavier Nixon off the #Redskins' practice squad 😀sapka
Az a fasza. Most aztán tényleg csak Compton maradt...apeszos
mintha Nixont oda lehetne állítani a labda közelébe, ne adj isten arra fele futni
ugyanmár

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
The Colts have signed Xavier Nixon off the #Redskins' practice squad 😀sapka
Az a fasza. Most aztán tényleg csak Compton maradt...
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
The Colts have signed Xavier Nixon off the #Redskins' practice squad 😀

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
igazából az átlagéletkor irreleváns, az számít, hogy a kezdők hány évesek és milyen karban vannak
egyszer már leírtam kik a kulcs szabadügynökök jövőre, de megnézhetjük részletesebben is
--
elkapóknál: Moss és Morgan lejáró (.......)
...................
szumma:
ha nem számít, hogy saját embert igazolunk vissza kell a 22-es kezdő kerethez úgy 8-9 kezdő szintű ember kell ha Orakpo és Wilson és Riley visszajön, akkor legyen mondjuk jóindulattal 6 kezdő, +depth; az elég sok főleg, hogy draftról egyedüli valós opció a 2.-3. körös pick lehet, de az sem feltétlen kezdő szint, sőt, ezekre a posztokra inkább nem az, mint corner1 meg LILB, esetleg ROLB, WR2
szóval ha lesz egy egészséges RGIII, akkor lesz körülötte valami 😊, valószínűleg minőségileg rosszabb mint idén és ez így nem sok mindenre lesz elég, akár szétbombázzák a keretet akár nem, ha újjáépítik akkor főleg nem 😊, ha csak foltozgatják, akkor megint lesz egy döglött secondary..., csak mellette más is hibádzani fog, ami idén meg van oldva (valahogy tűrhetően) de még messze vagyunk az egészséges RGIII-től, kívánom hogy szezon végére felül tudja múlni önmagátsapka
Bocs, de nem idéztem az egészet kicsit hosszú lenne...
Egyrészt asszem jövőre nem lesz már cap bünti, ha jól tévedek, akkor csak könnyebb lesz a dolog...
Másrészt a támadó oldal jelenleg a lényeg, Robival. Moss valóban nagy érvágás lesz ha öreg, ha nem és még mindíg teszi a dolgát. Morgan sem vészesen rossz, legalább is nem lóg ki a többiek közül. De ez csak két ember a támadók közül, mert nagyon úgy néz ki Davis aprópénzért is maradni fog, ahogy a nyáron sem kellett senkinek. De még ez az elkapó gárda sem volna rossz, ha meglenne a futó dominancia, ami eddig volt, és az O fal összekapná magát kicsit. A defense idén is úgy lett összekukázva, jövőre sem lesz másképp. De erről még nagyon korai beszélni szerintem, a harmadik héten vagyunk túl, tavaly ilyenkor sem volt sokkal jobb a helyzet az 1-2-vel. A kilencedik hétig még lehet 3-6, és utána jöhet a csoda megint.. 😉 😛
több mint 12 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 838
egyáltalán miért van QB kérdés itt? Csak mert még nem 100%-s és 0-3 a mérleg? A fél liga sorban állna egy ilyen irányítóért. Csapatot kell köré építeni, oszt' jónapot. Elnézve az idei QB felhozatalt is, RG III-nél (sok) jobb alapot nem tudok elképzelni egy épülő csapatba.

Apeszossal értek egyet, így kívülről.
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
Sapka: Mi az a kor ami felett széthullanak? A csapat átlag életkora 26,5 év. A támadóké 25, a védelemé 27, és ebben benne van Fletcher a 38 évével. A védelemben két 30 feletti játékos van, a támadóknál 1. És akkor nem számoltam bele az ifjakat.apeszos
igazából az átlagéletkor irreleváns, az számít, hogy a kezdők hány évesek és milyen karban vannak
egyszer már leírtam kik a kulcs szabadügynökök jövőre, de megnézhetjük részletesebben is
--
elkapóknál: Moss és Morgan lejáró
egyrészt ha új stáb jön Moss kiöregszik, ha nem akkor is 😛; de Garcon mellett jelenleg ő a biztos célpont, sajnos már nem elég gyors, és sohasem volt fizikális játékos, sajnos elment felette az idő, pedig nagyon szerettem a játékát, de ez van 😕😕, ha újjáépülés lesz nem fog kelleni, ha nem lesz az akkor valami minimumért fog kapni egy évet; de ettől nem vagyunk beljebb, nem fog már feltámadni a hamvaiból, csak fakulni fog 😕
Morgan; egy jó blokkoló, de nem ér 5 milliót sem; alig van keresve, de ügyesen blokkol; nem egy biztos célpont, nem igazán lehet rá építeni passzjátékot, akkor meg minek van fenn; szóval tegyük fel helyette van Hankerson
szóval a jövő évi WR sor úgy néz ki (jelenleg), hogy
Garcon-Hankerson és 5.iknek akárki; de kéne egy 2. számú elkapó illetve egy jó slot sem ártana
TE-k: itt egész jó a helyzet, csak Davis jár le, de ő jelenleg kb. fabatkát sem ér, és Reed egyre jobb, remélem nem sérült meg túlságosan, Paulsennel jól ellesznek
--
védők:
védőfal elég érdekes, mert Carriker teljesen használhatatlan, Cofield és Jenkins (aki el van tiltva), aki erős; Bowen mintha kezdene visszaesni, a többiek pedig nem is képviseltek sohasem kezdő szintet, szóval Bowen sokat fog keresni, ő valószínű távozó lesz (cut); ha marad a 3-4, kell ide is egy kezdő
OLB-k: Orakpo lejár, és ha vissza akarják hozni, elég mélyen a zsebbe kell majd nyúlni, ahogy ismerem a habitusát, 7-8 millió alatt nem fog aláírni, de miért is tenné, mondjuk érdekes érne-e ennyit, mert sokat sérült, és ha másik Jenkins beválik, akkor nem sokat fog érni nekünk; Jackson is lejár, és Tapp is; de ezen nem múlik semmi, rotáció
ILB: Fletcher egy ilyen év után biztosan visszavonul, és ezt őszintén sajnálnám, hogy így kell; Riley FA, szóval ő sem hiszem, hogy 4-5M alatt aláírni hosszú távra, kérhet ennyit mert túlságosan hasznos játékos nekünk, de mivel senki sincs az ILB poszton projekt (na most a 2 évben 2 IR Robinson felejtős), ezért ide kell majd egy kezdő, a kreatív belső LB, olyat nehéz találni, illetve ha nem marad a 3-4 akkor a DL helyett ide kell még valaki kezdő posztra
Cornerek: lejár: Hall, Wilson, Biggers
Végülis Amerson itt marad 😊, kell két kezdő, Biggers és Hall nem megoldás semmire hosszútávon, Wilson nem rossz, de biztosan nem lesz annyira olcsó mint 3 éve ( kb. évi 4 milliárt jött), slotba mindenképp kell ember, Wilsonnal együtt is
safety: Vödör és Doughty lejár, a többiek is, de nem említem őket
szóval marad egy Rambo, szerk. illetve Vödör nem jár le, de rá nem lehet azért építeni
kérdés Rambo jövőre kezdő szint lesz-e, végülis rendben; tehát ide 1 kezdő kell
--
szumma:
ha nem számít, hogy saját embert igazolunk vissza kell a 22-es kezdő kerethez úgy 8-9 kezdő szintű ember kell
ha Orakpo és Wilson és Riley visszajön, akkor legyen mondjuk jóindulattal 6 kezdő, +depth; az elég sok
főleg, hogy draftról egyedüli valós opció a 2.-3. körös pick lehet, de az sem feltétlen kezdő szint, sőt, ezekre a posztokra inkább nem az, mint corner1 meg LILB, esetleg ROLB, WR2
szóval ha lesz egy egészséges RGIII, akkor lesz körülötte valami 😊, valószínűleg minőségileg rosszabb mint idén
és ez így nem sok mindenre lesz elég, akár szétbombázzák a keretet akár nem, ha újjáépítik akkor főleg nem 😊, ha csak foltozgatják, akkor megint lesz egy döglött secondary..., csak mellette más is hibádzani fog, ami idén meg van oldva (valahogy tűrhetően)
de még messze vagyunk az egészséges RGIII-től, kívánom hogy szezon végére felül tudja múlni önmagát

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Sapka! Azzal együtt, hogy inkább Apeszossal értek most egyet (bár ugye OK, hogy RG a csapat, de sémát Shanny(ék) építették köré!), de szerinted komolyan adna bárki illetve őszintén ér jelenleg két elsőt Griffin? Szerintem pont most a legkisebb az értéke: sérülésből épült fel és senki nem tudja, mennyire vagy milyen játékra lesz képes hosszútávon. Akkor lenne mindenki marha, ha jelenleg akár csak egy használt zoknit is adnának érte. Cousins meg... Kedvelem és valóban jól teljesített - 4 és fél negyed játék során. Picit Matt Flynn-re kezd emlékeztetni: egy jó meccs, mindenki elájul, a többit meg tudjuk (Flynn lényegében két rookie-val szemben is megbukott. Mert talán nincs nincs sértődés, ha Pryor-t nem a veteránok közé sorolom.)nexion218
Baszki, milyen sémát építettek köré Shannyék? Megnézték mit játszik a Baylorban, és azt játszatták vele itt is. Ehhez nem kellett nagy tudomány. Na jó, kapott egy Morrist, meg egy jobb O falat. MOST kellene kitalálni valamit, mert a Bayloros cuccos nem jött be... A falban is zavar van, mert jobban figyelnek Morrisra, így hogy Griffin nem futkos, ha meg zsebből kellene passzolni, az halálos, nagyon hamar összenyomják őket.

Sapka: Mi az a kor ami felett széthullanak? A csapat átlag életkora 26,5 év. A támadóké 25, a védelemé 27, és ebben benne van Fletcher a 38 évével. A védelemben két 30 feletti játékos van, a támadóknál 1. És akkor nem számoltam bele az ifjakat.
több mint 12 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
Szerintem kicsit felesleges elméleti a vita ill. gondolatcsere Rob jövőjével kapcsolatban, mert ne legyen igazam, de ahogy elnéztem az első három meccsen néhány feltápászkodását, csoda lesz, ha kihúzza a szezont.
Mondom, ne legyen igazam.

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 12 éve
nexion218 4 019 — Washington Gyapotkombájnz fan
Sapka! Azzal együtt, hogy inkább Apeszossal értek most egyet (bár ugye OK, hogy RG a csapat, de sémát Shanny(ék) építették köré!), de szerinted komolyan adna bárki illetve őszintén ér jelenleg két elsőt Griffin? Szerintem pont most a legkisebb az értéke: sérülésből épült fel és senki nem tudja, mennyire vagy milyen játékra lesz képes hosszútávon. Akkor lenne mindenki marha, ha jelenleg akár csak egy használt zoknit is adnának érte. Cousins meg... Kedvelem és valóban jól teljesített - 4 és fél negyed játék során. Picit Matt Flynn-re kezd emlékeztetni: egy jó meccs, mindenki elájul, a többit meg tudjuk (Flynn lényegében két rookie-val szemben is megbukott. Mert talán nincs nincs sértődés, ha Pryor-t nem a veteránok közé sorolom.)

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
szerintem ez az év főleg RGIII felépüléséről és a rebuildingről kellene , hogy szóljon.Greengo
mégis miféle rebuilding, már 4 éve épülünk!!!!
és erre jutottak, arra hogy jövőre a félcsapat szétesik/elmegy
időzítés!, ami erre az évre szólt

apesz:
ha új edzőpáros jönne, újjáépítenék a franchiset, nagyon rossz helyzetből
mert jövőre, bár lesz cap space elég sok, a kezdők hullanak szét, mégpedig a kor miatt
én végig a következő évről beszélek, persze hogy idén játsszon végig Griffin, mindenkinek ez az érdeke
viszont ha később, más edző inkább RG értékét látja, mintsem a potenciálját, akkor igenis számoljunk vele, hogy inkább egy-két évvel rövidebb épülést választ; másrészt ez a Cousins középszerű duma nekem nem jön be, mert remek dobásai vannak (sokszor jobbak, mint Griffinnek), de persze még tanulnia kell a játékról, ahogy Griffinnek is, jelenleg nem hiszem, hogy RG van előrébb
és hogy az aktuális helyzetről is legyen szó, szép ez a Griffines töretlen fejlődés duma, de közel sem biztos, hogy ilyen tempóban ő visszaér a tavalyi szintre év végére, és akkor mi lesz, ha van egy bukott edzői stáb, és egy félkész Griffin? 😊 (erről fejtegetem a véleményem és nem másról)

szerk. és erre adtam egy gondolati megoldást, mi lenne ha Griffin elmenne azon az értéken, amelyet jelenleg éri, mármint franchise QB-nak tűnő potenciál, és helyette kimondanánk, hogy elment a szezon Cousinsszal, mert neki is tanulnia kell dolgokat, másrészt nyernénk meccseket is, ami elég jó dolog 'érzelmileg'
ez egy hipotetikus fejtegetés, persze hogy legfeljebb az új stáb, ha lesz, fogja elmozdítani Robit, viszont addigra, ha nem tud 100%-ra visszatérni, akkor felét sem éri a jelenlegi értékének
ugyanakkor ha már visszatérésről beszélünk, nem a tavalyi szélvész read-optionös szintre kellene visszatérnie, hanem ennél a dobásait tekintve sokkal többre; és erre most kevés a garancia, amit szerintem más is könnyedén beláthat

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 9 330 — Eagles fan
szóval, ha 1-7et fogunk futni az első 8 meccsből;
ugyanúgy a Shanahan and co és Griffinnel folytatnátok?sapka
Bocs, hogy beleszólok a témába.
A Shanahan and co-t ha jól emlékszem régebben már buktattátok volna. Jött Griffin és "valahogy" feltámadt az O#. Ez Griffin érdeme vagy a Shanahan családé? 😊 Vagy ha már Ők hozták ide akkor maradjon mindenki (ez a csomag csak egyben jó? ) ? Kyle-t már ezerszer kibasztátok vna...szval lehet egy edzőváltás lenne a jobb megoldás...de addig is nem ártana az O linet kicsit rendbe szedni és a védelemről már nem is írok mert látjátok ti is, hogy hol a hiba. Persze amellett, hogy esélyetek még nektek is van a rájátszásra ( mert xrta béna a csoport ) szerintem ez az év főleg RGIII felépüléséről és a rebuildingről kellene , hogy szóljon.


E-A-G-L-E-S EAGLES !