Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Reed Doughty-ról mi a véleményetek ? Azt gondolom az utolsó 4-5 meccsen kiemelkedőt alkotottalexx.tune@gmail.com
😀 Húú b@zd meg.. Ne máááá 😀 😀

Szia. Kezdjük újra. Üdv nálunk.apeszos
Kiemelkedni nem csak pozitív irányban lehet. 😊somoskovig
Valóban. Na de azért mégiscsak Doughtyról van szó.. Róla semmiféle emelkedést nem tudok elképzelni... 😛apeszos
dehogyisnem: amikor az Öreg Shanny "ráncos törpéje" elől száját törölgetve emelkedik és közben némi önundorral ugyan, de elégedetten nyugtázza, hogy újabb egy évre elintézte a roster spot-ot..... 😀nexion218
De hülye vagy b@zd meg.. 😀 😀 Vizuális típus vagyok.. Most két napig nem eszek...
több mint 13 éve
nexion218 4 019 — Washington Gyapotkombájnz fan
Reed Doughty-ról mi a véleményetek ? Azt gondolom az utolsó 4-5 meccsen kiemelkedőt alkotottalexx.tune@gmail.com
😀 Húú b@zd meg.. Ne máááá 😀 😀

Szia. Kezdjük újra. Üdv nálunk.apeszos
Kiemelkedni nem csak pozitív irányban lehet. 😊somoskovig
Valóban. Na de azért mégiscsak Doughtyról van szó.. Róla semmiféle emelkedést nem tudok elképzelni... 😛apeszos
dehogyisnem: amikor az Öreg Shanny "ráncos törpéje" elől száját törölgetve emelkedik és közben némi önundorral ugyan, de elégedetten nyugtázza, hogy újabb egy évre elintézte a roster spot-ot..... 😀

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
kommentátor Sanyi szerint kiemelkedő volt,
pl. a Seahawks ellen az első TD-t az ordas nagy hibájából kaptuk és a többi
inkább a nagyon rosszból feljött vállalhatóan rosszra

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Reed Doughty-ról mi a véleményetek ? Azt gondolom az utolsó 4-5 meccsen kiemelkedőt alkotottalexx.tune@gmail.com
😀 Húú b@zd meg.. Ne máááá 😀 😀

Szia. Kezdjük újra. Üdv nálunk.apeszos
Kiemelkedni nem csak pozitív irányban lehet. 😊somoskovig
Valóban. Na de azért mégiscsak Doughtyról van szó.. Róla semmiféle emelkedést nem tudok elképzelni... 😛
több mint 13 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 12 569 — Chiefs GM
Reed Doughty-ról mi a véleményetek ? Azt gondolom az utolsó 4-5 meccsen kiemelkedőt alkotottalexx.tune@gmail.com
😀 Húú b@zd meg.. Ne máááá 😀 😀

Szia. Kezdjük újra. Üdv nálunk.apeszos
Kiemelkedni nem csak pozitív irányban lehet. 😊

több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Reed Doughty-ról mi a véleményetek ? Azt gondolom az utolsó 4-5 meccsen kiemelkedőt alkotottalexx.tune@gmail.com
😀 Húú b@zd meg.. Ne máááá 😀 😀

Szia. Kezdjük újra. Üdv nálunk.
több mint 13 éve
nexion218 4 019 — Washington Gyapotkombájnz fan
Reed Doughty-ról mi a véleményetek ? Azt gondolom az utolsó 4-5 meccsen kiemelkedőt alkotottalexx.tune@gmail.com
Üdv topicban! Öhm... Hát a "magához képest jó volt" megfogalmazással könnyebb szívvel értené(n)k egyet azt hiszem... 😊

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 13 éve
alexx.tune@gmail.com Washington Commanders 5 — Almighty
Reed Doughty-ról mi a véleményetek ? Azt gondolom az utolsó 4-5 meccsen kiemelkedőt alkotott

NO PRESSURE, NO DIAMONDS.
több mint 13 éve
nexion218 4 019 — Washington Gyapotkombájnz fan
Szerintem meg adtunk a szarnak egy pofont. A két kórház szökevény helyett lehetett volna egy jobb CB. Már várom Hall jelentkezését is...apeszos
Nem is, mert két pofont adtunk neki! 😊

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Szerintem meg adtunk a szarnak egy pofont. A két kórház szökevény helyett lehetett volna egy jobb CB. Már várom Hall jelentkezését is...
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
Polumbus marad még 2 évig Washingtonban a twitter accountja szerint.

Well Jacksonville was tempting...but I couldn't leave these Coaches and Teammates. 2 more years!
iktriad
akkor minek hoztuk a vérszívót meg a sérültet?sapka
Hogy legyen depth/versengés a posztért TCben..iktriad
azt mondod megúszták a T draftot?
de ez nem megúszás vazze, hanem lebegés/de inkább sodródás

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 036 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Polumbus marad még 2 évig Washingtonban a twitter accountja szerint.

Well Jacksonville was tempting...but I couldn't leave these Coaches and Teammates. 2 more years!
iktriad
akkor minek hoztuk a vérszívót meg a sérültet?sapka
Hogy legyen depth/versengés a posztért TCben..
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
Polumbus marad még 2 évig Washingtonban a twitter accountja szerint.

Well Jacksonville was tempting...but I couldn't leave these Coaches and Teammates. 2 more years!
iktriad
akkor minek hoztuk a vérszívót meg a sérültet?

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 036 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Polumbus marad még 2 évig Washingtonban a twitter accountja szerint.

Well Jacksonville was tempting...but I couldn't leave these Coaches and Teammates. 2 more years!
több mint 13 éve
nexion218 4 019 — Washington Gyapotkombájnz fan
Sajnos ettől féltem:

 www.realredskins.com/rich-tandlers-real-redsk/2013/03/need-to-know-redskins-cant-count-on-tanard-jackson.html

Safety kell. Lényegében elfelejthetjük Jackson-t. Az eltiltása határozatlan időre szól, leghamarabb aug. 31-én lesz feloldható, addig viszont a Skins létesítmények közelébe sem mehet. Tehát nulla offseason program és egyáltalán nem biztos, hogy augusztus végén feloldják az eltiltását, mivel ez a második határozatlan időre szóló büntije. Az egyetlen jó hír vele kapcsolatban, hogy a 700000 dolcsija nem számít a sapkába, amíg el van meszelve.

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
Michael Huff, öreg, de örülnék neki
szerintem nem lenne brutális igénye, remélem Madieu W. nem tervezi, hogy innen megy nyugdíjba
vagy ha igen, tegnap kellett volna 😊

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
Corner market:
Sean Smith 3 yrs, $18M;
Derek Cox 4 yrs, $20M;
Aqib Talib 1 yr, $5M;
Dominique Rodgers-Cromartie 1 yr, $5M

első 3 úrnak adhattunk volna ennyit

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
Ezzel a futó dologgal max akkor értenék egyet, ha a drafton amikor mi választunk toronymagasan egy RB a legjobb elérhető játékos. Minden egyéb esetben sokkal égetőbb prioritásaink vannak szerintem, főleg D oldalon illetve pl RT poszton, mert ahogy olvasom, ez a két újonnan szerzett husitorony elég kétes hírű...nexion218
ott van még Compton is, a 3-ból egyikük csak beválik

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
nexion218 4 019 — Washington Gyapotkombájnz fan
Ezzel a futó dologgal max akkor értenék egyet, ha a drafton amikor mi választunk toronymagasan egy RB a legjobb elérhető játékos. Minden egyéb esetben sokkal égetőbb prioritásaink vannak szerintem, főleg D oldalon illetve pl RT poszton, mert ahogy olvasom, ez a két újonnan szerzett husitorony elég kétes hírű...

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
ezt a Reggie Bush sztorit én is olvastam, nagyon jól kiegészítené Morrist
gondolom nem akartunk annyit adni neki, mint a Detroit adott, ezért nem érkezett
de ennek örülök; mert várható egy futó a draftról, ami igenis kell

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
nexion218 4 019 — Washington Gyapotkombájnz fan
Shanny szívesen látná újra a csapatban Hall-t, csak meg akarta neki adni a lehetőséget, hogy ha tud, keressen több lóvét, mint amit mi tudnánk adni. De ha nem talál csapatot, simán visszaigazolná. (redskins.com) ez nem feltétlen rossz szerintem! Nem hiszem, hogy kapkodnának érte, de játszani meg tuti akar, szóval olcsón visszakaphatjuk. Egy safety-t kellene nagyon sürgősen fogni (Pollard?). Orakpo-val meg jobb safety játékkal talán Hall sem tűnik majd olyan szörnyűnek és kihúzhatjuk vele a "szűk esztendőt".nexion218
Hall ha jó napot fog ki, elég jó tud lenni, csak ritka a jó napja. 😛 Vissza fog jönni. Szerintem Shanny eleve erre játszott, így jóval kevesebbért/új szerződéssel jöhet vissza. Vödör ha egészséges, tökéletes "hitman", azon a pár meccsen amikor játszott nagyságrendekkel jobb lett a sec, Williams helyett kell valaki, de Tanard-ot nem láttuk még játszani, lehet nem is kell safety.apeszos
elvileg nem kell, de nem emlékszem pontosan, meddig tart Jackson eltiltása, vmiért "indefinite" rémlik... Vödör is tényleg rendben van, csak jelen állás szerint Üvegvödör, azzal meg nem sokra megyünk. Szóval én Hall-nak örülnék, főleg azért, mert solt receiverekkel szemben is tudtuk játszani meg talán még volt, amikor safety-ként is bevetettük, de egy egészséges és jó safety jöhetne. OTA vagy előszezon után még mindig ki lehet vágni. Azt amúgy olvastátok a W. Post-ban, hogy azért is rossz a cap bünti (amiért szerintük senki más nem felelős, mint Shanny), mert így nem tudtunk rámozdulni pl. Reggie Bush-ra... Minek??? Csillagászati pénzért egy RB viszonylatban öregedő sztár, amikor van egy olcsó, fiatal és strapabíró franchise rekorder futónk, plusz Helu meg Royster... Ha lenne pénzünk, akkor sem futóra kéne költeni!

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Shanny szívesen látná újra a csapatban Hall-t, csak meg akarta neki adni a lehetőséget, hogy ha tud, keressen több lóvét, mint amit mi tudnánk adni. De ha nem talál csapatot, simán visszaigazolná. (redskins.com) ez nem feltétlen rossz szerintem! Nem hiszem, hogy kapkodnának érte, de játszani meg tuti akar, szóval olcsón visszakaphatjuk. Egy safety-t kellene nagyon sürgősen fogni (Pollard?). Orakpo-val meg jobb safety játékkal talán Hall sem tűnik majd olyan szörnyűnek és kihúzhatjuk vele a "szűk esztendőt".nexion218
Hall ha jó napot fog ki, elég jó tud lenni, csak ritka a jó napja. 😛 Vissza fog jönni. Szerintem Shanny eleve erre játszott, így jóval kevesebbért/új szerződéssel jöhet vissza. Vödör ha egészséges, tökéletes "hitman", azon a pár meccsen amikor játszott nagyságrendekkel jobb lett a sec, Williams helyett kell valaki, de Tanard-ot nem láttuk még játszani, lehet nem is kell safety.
több mint 13 éve
nexion218 4 019 — Washington Gyapotkombájnz fan
Shanny szívesen látná újra a csapatban Hall-t, csak meg akarta neki adni a lehetőséget, hogy ha tud, keressen több lóvét, mint amit mi tudnánk adni. De ha nem talál csapatot, simán visszaigazolná. (redskins.com) ez nem feltétlen rossz szerintem! Nem hiszem, hogy kapkodnának érte, de játszani meg tuti akar, szóval olcsón visszakaphatjuk. Egy safety-t kellene nagyon sürgősen fogni (Pollard?). Orakpo-val meg jobb safety játékkal talán Hall sem tűnik majd olyan szörnyűnek és kihúzhatjuk vele a "szűk esztendőt".

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Basszus, nagyon fogynak a DB-k, tényleg csak Hall jut nekünk??

Chris Russell ‏@Russellmania980
We have some BREAKING @Redskins news : Bryan Kehl is back...done deal..He was a UFA ILB/ST ace... Contract signed. @ESPNRadio980 #Redskins

Rich Tandler ‏@Rich_TandlerCSN
.@incarceratedbob reporting Fred Davis back to #Redskins. Has been ahead on some things.
Ezt közben Tandler visszavonta
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
Smith 3/18ért ment a chiefsbe, fasz kivan

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!