Washington Commanders
28 feliratkozó
több mint 13 éve
De hülye vagy b@zd meg.. 😀 😀 Vizuális típus vagyok.. Most két napig nem eszek...dehogyisnem: amikor az Öreg Shanny "ráncos törpéje" elől száját törölgetve emelkedik és közben némi önundorral ugyan, de elégedetten nyugtázza, hogy újabb egy évre elintézte a roster spot-ot..... 😀nexion218Valóban. Na de azért mégiscsak Doughtyról van szó.. Róla semmiféle emelkedést nem tudok elképzelni... 😛apeszosKiemelkedni nem csak pozitív irányban lehet. 😊somoskovigReed Doughty-ról mi a véleményetek ? Azt gondolom az utolsó 4-5 meccsen kiemelkedőt alkotottalexx.tune@gmail.com😀 Húú b@zd meg.. Ne máááá 😀 😀
Szia. Kezdjük újra. Üdv nálunk.apeszos
több mint 13 éve
dehogyisnem: amikor az Öreg Shanny "ráncos törpéje" elől száját törölgetve emelkedik és közben némi önundorral ugyan, de elégedetten nyugtázza, hogy újabb egy évre elintézte a roster spot-ot..... 😀Valóban. Na de azért mégiscsak Doughtyról van szó.. Róla semmiféle emelkedést nem tudok elképzelni... 😛apeszosKiemelkedni nem csak pozitív irányban lehet. 😊somoskovigReed Doughty-ról mi a véleményetek ? Azt gondolom az utolsó 4-5 meccsen kiemelkedőt alkotottalexx.tune@gmail.com😀 Húú b@zd meg.. Ne máááá 😀 😀
Szia. Kezdjük újra. Üdv nálunk.apeszos
"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 13 éve
kommentátor Sanyi szerint kiemelkedő volt,pl. a Seahawks ellen az első TD-t az ordas nagy hibájából kaptuk és a többi
inkább a nagyon rosszból feljött vállalhatóan rosszra
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
Valóban. Na de azért mégiscsak Doughtyról van szó.. Róla semmiféle emelkedést nem tudok elképzelni... 😛Kiemelkedni nem csak pozitív irányban lehet. 😊somoskovigReed Doughty-ról mi a véleményetek ? Azt gondolom az utolsó 4-5 meccsen kiemelkedőt alkotottalexx.tune@gmail.com😀 Húú b@zd meg.. Ne máááá 😀 😀
Szia. Kezdjük újra. Üdv nálunk.apeszos
több mint 13 éve
Kiemelkedni nem csak pozitív irányban lehet. 😊Reed Doughty-ról mi a véleményetek ? Azt gondolom az utolsó 4-5 meccsen kiemelkedőt alkotottalexx.tune@gmail.com😀 Húú b@zd meg.. Ne máááá 😀 😀
Szia. Kezdjük újra. Üdv nálunk.apeszos
több mint 13 éve
Reed Doughty-ról mi a véleményetek ? Azt gondolom az utolsó 4-5 meccsen kiemelkedőt alkotottalexx.tune@gmail.com😀 Húú b@zd meg.. Ne máááá 😀 😀
Szia. Kezdjük újra. Üdv nálunk.
több mint 13 éve
Reed Doughty-ról mi a véleményetek ? Azt gondolom az utolsó 4-5 meccsen kiemelkedőt alkotottalexx.tune@gmail.comÜdv topicban! Öhm... Hát a "magához képest jó volt" megfogalmazással könnyebb szívvel értené(n)k egyet azt hiszem... 😊
"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 13 éve
Reed Doughty-ról mi a véleményetek ? Azt gondolom az utolsó 4-5 meccsen kiemelkedőt alkotott
NO PRESSURE, NO DIAMONDS.
több mint 13 éve
Szerintem meg adtunk a szarnak egy pofont. A két kórház szökevény helyett lehetett volna egy jobb CB. Már várom Hall jelentkezését is...apeszosNem is, mert két pofont adtunk neki! 😊
"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 13 éve
Szerintem meg adtunk a szarnak egy pofont. A két kórház szökevény helyett lehetett volna egy jobb CB. Már várom Hall jelentkezését is...
több mint 13 éve
azt mondod megúszták a T draftot?Hogy legyen depth/versengés a posztért TCben..iktriadPolumbus marad még 2 évig Washingtonban a twitter accountja szerint.akkor minek hoztuk a vérszívót meg a sérültet?sapka
Well Jacksonville was tempting...but I couldn't leave these Coaches and Teammates. 2 more years!iktriad
de ez nem megúszás vazze, hanem lebegés/de inkább sodródás
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
Hogy legyen depth/versengés a posztért TCben..Polumbus marad még 2 évig Washingtonban a twitter accountja szerint.akkor minek hoztuk a vérszívót meg a sérültet?sapka
Well Jacksonville was tempting...but I couldn't leave these Coaches and Teammates. 2 more years!iktriad
több mint 13 éve
Polumbus marad még 2 évig Washingtonban a twitter accountja szerint.akkor minek hoztuk a vérszívót meg a sérültet?
Well Jacksonville was tempting...but I couldn't leave these Coaches and Teammates. 2 more years!iktriad
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
Polumbus marad még 2 évig Washingtonban a twitter accountja szerint.Well Jacksonville was tempting...but I couldn't leave these Coaches and Teammates. 2 more years!
több mint 13 éve
Sajnos ettől féltem:www.realredskins.com/rich-tandlers-real-redsk/2013/03/need-to-know-redskins-cant-count-on-tanard-jackson.html
Safety kell. Lényegében elfelejthetjük Jackson-t. Az eltiltása határozatlan időre szól, leghamarabb aug. 31-én lesz feloldható, addig viszont a Skins létesítmények közelébe sem mehet. Tehát nulla offseason program és egyáltalán nem biztos, hogy augusztus végén feloldják az eltiltását, mivel ez a második határozatlan időre szóló büntije. Az egyetlen jó hír vele kapcsolatban, hogy a 700000 dolcsija nem számít a sapkába, amíg el van meszelve.
"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 13 éve
Michael Huff, öreg, de örülnék nekiszerintem nem lenne brutális igénye, remélem Madieu W. nem tervezi, hogy innen megy nyugdíjba
vagy ha igen, tegnap kellett volna 😊
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
Corner market: Sean Smith 3 yrs, $18M;
Derek Cox 4 yrs, $20M;
Aqib Talib 1 yr, $5M;
Dominique Rodgers-Cromartie 1 yr, $5M
első 3 úrnak adhattunk volna ennyit
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
Ezzel a futó dologgal max akkor értenék egyet, ha a drafton amikor mi választunk toronymagasan egy RB a legjobb elérhető játékos. Minden egyéb esetben sokkal égetőbb prioritásaink vannak szerintem, főleg D oldalon illetve pl RT poszton, mert ahogy olvasom, ez a két újonnan szerzett husitorony elég kétes hírű...nexion218ott van még Compton is, a 3-ból egyikük csak beválik
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
Ezzel a futó dologgal max akkor értenék egyet, ha a drafton amikor mi választunk toronymagasan egy RB a legjobb elérhető játékos. Minden egyéb esetben sokkal égetőbb prioritásaink vannak szerintem, főleg D oldalon illetve pl RT poszton, mert ahogy olvasom, ez a két újonnan szerzett husitorony elég kétes hírű...
"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 13 éve
ezt a Reggie Bush sztorit én is olvastam, nagyon jól kiegészítené Morristgondolom nem akartunk annyit adni neki, mint a Detroit adott, ezért nem érkezett
de ennek örülök; mert várható egy futó a draftról, ami igenis kell
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
elvileg nem kell, de nem emlékszem pontosan, meddig tart Jackson eltiltása, vmiért "indefinite" rémlik... Vödör is tényleg rendben van, csak jelen állás szerint Üvegvödör, azzal meg nem sokra megyünk. Szóval én Hall-nak örülnék, főleg azért, mert solt receiverekkel szemben is tudtuk játszani meg talán még volt, amikor safety-ként is bevetettük, de egy egészséges és jó safety jöhetne. OTA vagy előszezon után még mindig ki lehet vágni. Azt amúgy olvastátok a W. Post-ban, hogy azért is rossz a cap bünti (amiért szerintük senki más nem felelős, mint Shanny), mert így nem tudtunk rámozdulni pl. Reggie Bush-ra... Minek??? Csillagászati pénzért egy RB viszonylatban öregedő sztár, amikor van egy olcsó, fiatal és strapabíró franchise rekorder futónk, plusz Helu meg Royster... Ha lenne pénzünk, akkor sem futóra kéne költeni!Shanny szívesen látná újra a csapatban Hall-t, csak meg akarta neki adni a lehetőséget, hogy ha tud, keressen több lóvét, mint amit mi tudnánk adni. De ha nem talál csapatot, simán visszaigazolná. (redskins.com) ez nem feltétlen rossz szerintem! Nem hiszem, hogy kapkodnának érte, de játszani meg tuti akar, szóval olcsón visszakaphatjuk. Egy safety-t kellene nagyon sürgősen fogni (Pollard?). Orakpo-val meg jobb safety játékkal talán Hall sem tűnik majd olyan szörnyűnek és kihúzhatjuk vele a "szűk esztendőt".nexion218Hall ha jó napot fog ki, elég jó tud lenni, csak ritka a jó napja. 😛 Vissza fog jönni. Szerintem Shanny eleve erre játszott, így jóval kevesebbért/új szerződéssel jöhet vissza. Vödör ha egészséges, tökéletes "hitman", azon a pár meccsen amikor játszott nagyságrendekkel jobb lett a sec, Williams helyett kell valaki, de Tanard-ot nem láttuk még játszani, lehet nem is kell safety.apeszos
"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 13 éve
Shanny szívesen látná újra a csapatban Hall-t, csak meg akarta neki adni a lehetőséget, hogy ha tud, keressen több lóvét, mint amit mi tudnánk adni. De ha nem talál csapatot, simán visszaigazolná. (redskins.com) ez nem feltétlen rossz szerintem! Nem hiszem, hogy kapkodnának érte, de játszani meg tuti akar, szóval olcsón visszakaphatjuk. Egy safety-t kellene nagyon sürgősen fogni (Pollard?). Orakpo-val meg jobb safety játékkal talán Hall sem tűnik majd olyan szörnyűnek és kihúzhatjuk vele a "szűk esztendőt".nexion218Hall ha jó napot fog ki, elég jó tud lenni, csak ritka a jó napja. 😛 Vissza fog jönni. Szerintem Shanny eleve erre játszott, így jóval kevesebbért/új szerződéssel jöhet vissza. Vödör ha egészséges, tökéletes "hitman", azon a pár meccsen amikor játszott nagyságrendekkel jobb lett a sec, Williams helyett kell valaki, de Tanard-ot nem láttuk még játszani, lehet nem is kell safety.
több mint 13 éve
Shanny szívesen látná újra a csapatban Hall-t, csak meg akarta neki adni a lehetőséget, hogy ha tud, keressen több lóvét, mint amit mi tudnánk adni. De ha nem talál csapatot, simán visszaigazolná. (redskins.com) ez nem feltétlen rossz szerintem! Nem hiszem, hogy kapkodnának érte, de játszani meg tuti akar, szóval olcsón visszakaphatjuk. Egy safety-t kellene nagyon sürgősen fogni (Pollard?). Orakpo-val meg jobb safety játékkal talán Hall sem tűnik majd olyan szörnyűnek és kihúzhatjuk vele a "szűk esztendőt".
"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 13 éve
Basszus, nagyon fogynak a DB-k, tényleg csak Hall jut nekünk??Chris Russell @Russellmania980
We have some BREAKING @Redskins news : Bryan Kehl is back...done deal..He was a UFA ILB/ST ace... Contract signed. @ESPNRadio980 #Redskins
Rich Tandler @Rich_TandlerCSN
.@incarceratedbob reporting Fred Davis back to #Redskins. Has been ahead on some things.
Ezt közben Tandler visszavonta
több mint 13 éve
Smith 3/18ért ment a chiefsbe, fasz kivan
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!