Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
A Lions rácuppant a hosszúkukira.. Az offense-ük mindent megtesz a macik győzelméért. Stafford... áhh..apeszos
aludtam picit közben, de hogy mondod?😛

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
Mate90 34 — Megfigyelő
Visszajött a Detroit! 20:17.
több mint 11 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
Basszus, mi ez a tobzódás itt? 😀 JJ mint NFL csapat szurker??? Mivé lesz a világ.... 😛apeszos
Most nem fogom visszakeresni, de ha jól emlékszem már az első forduló előtt/után írtam, hogy idén a Skins-nek szurkolok,és szerintem ez jövőre sem lesz másképp 😊jjncaa
Mondom én... Kifordult sarkaiból a világ... 😀apeszos
Csak az a sarka maradjon a helyén, hogy a Dallas nem jut PO-ba....😛nexion218
Na de fel vitte az isten a dolgotokat.. 😊 úgy beszéltek kb. mint egy Pats szurkoló a playoffról 😀

Ami szerintem meg is lesz sajnos simán, mi már 110%on megyünk és ma lesz a kipukkanás. Sok pont lesz.

PunBB bbcode test
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
A Lions rácuppant a hosszúkukira.. Az offense-ük mindent megtesz a macik győzelméért. Stafford... áhh..
több mint 11 éve
gyeek LSU Tigers 8 157 — Stromfeld Aurél fan
Rég érdekelt ennyire NFL meccs 😊
Hajrá RG3, azt adom, hogy ilyen szezon után csalódás lenne elbukni, pláne ez ellen a Dallas ellenjjncaa
Ezt hogy érted? mert volt egy érdekes lekicsinylő kommented Garrett-Dallas-szurkolók kombóról!
Kroos
Egy fanatikus tartson ki mindig a kedvencei mellett, de ez a Garrett-féle Dallas botrányosan randán játszik, szerintemjjncaa
Hát nem tudom mit látsz akkor? Jó O fal nincs,és futás se,a D ezeregy sebből vérzik. De azért amit Romo-Bryant-Witten csinál hetek óta az minden csak nem randa, Harrisnak is minden meccsen van gyönyörű visszahordása, mondom úgy h én se szívlelem Garrettet sőt... Minden meccsünk izgalmas, szerintem nálunk simán van 15-20 csapat aki randábban játszik most akkor én is megsértek pár csapatot Kansas,Jags,Raiders,Jets,Bills,és még sorolhatnám.Kroos
Ne erőltesd compadre, itt egy igazi cseppet sem elfogulatlan gourmet-vel van dolgod, óvásnak helye nincs! 😛

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 11 éve
nexion218 3 983 — Washington Gyapotkombájnz fan
Basszus, mi ez a tobzódás itt? 😀 JJ mint NFL csapat szurker??? Mivé lesz a világ.... 😛apeszos
Most nem fogom visszakeresni, de ha jól emlékszem már az első forduló előtt/után írtam, hogy idén a Skins-nek szurkolok,és szerintem ez jövőre sem lesz másképp 😊jjncaa
Mondom én... Kifordult sarkaiból a világ... 😀apeszos
Csak az a sarka maradjon a helyén, hogy a Dallas nem jut PO-ba....😛

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Basszus, mi ez a tobzódás itt? 😀 JJ mint NFL csapat szurker??? Mivé lesz a világ.... 😛apeszos
Most nem fogom visszakeresni, de ha jól emlékszem már az első forduló előtt/után írtam, hogy idén a Skins-nek szurkolok,és szerintem ez jövőre sem lesz másképp 😊jjncaa
Mondom én... Kifordult sarkaiból a világ... 😀
több mint 11 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 62 010 — no es importante
Basszus, mi ez a tobzódás itt? 😀 JJ mint NFL csapat szurker??? Mivé lesz a világ.... 😛apeszos
Most nem fogom visszakeresni, de ha jól emlékszem már az első forduló előtt/után írtam, hogy idén a Skins-nek szurkolok,és szerintem ez jövőre sem lesz másképp 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Basszus, mi ez a tobzódás itt? 😀 JJ mint NFL csapat szurker??? Mivé lesz a világ.... 😛
több mint 11 éve
nexion218 3 983 — Washington Gyapotkombájnz fan
Phil Simms szerint mi nyerünk, úgyhogy akár ki se kell jönnetek a pályára 😛Wirtschaftsteil
Az lenne az egyetlen esélyetek a győzelemre, ha megfogadnánk a tanácsot és tényleg pályára se lépnénk... Bár akkor még mindig ott lenne nektek Romo....😀

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Phil Simms szerint mi nyerünk...Wirtschaftsteil
ha már zenei utalások:
ebben az esetben szerintem Phil Simms is on the tweek again...

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
Phil Simms szerint mi nyerünk, úgyhogy akár ki se kell jönnetek a pályára 😛
több mint 11 éve
nexion218 3 983 — Washington Gyapotkombájnz fan
Ha már a hó nem fog hullni, hulljon a Dallas vére:



Délelőtt gondoltam meglátogatom az ellen honlapját és mivel nem tudtam pontosan a címet, a nyilvánvaló kombinációt próbáltam. Kéretik felfedezni a link mögötti meglepetést, ami engem is fogadot:

 www.cowboys.com/

"Find yourself a Cowboy!" 😉nexion218
Nagy plusz, imadom a Slayert.Delonso_
Csak megtaláljuk az egyetértés hangját mi is! 😉

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 11 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Ha már a hó nem fog hullni, hulljon a Dallas vére:



Délelőtt gondoltam meglátogatom az ellen honlapját és mivel nem tudtam pontosan a címet, a nyilvánvaló kombinációt próbáltam. Kéretik felfedezni a link mögötti meglepetést, ami engem is fogadot:

 www.cowboys.com/

"Find yourself a Cowboy!" 😉nexion218
Nagy plusz, imadom a Slayert.
több mint 11 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
Rég érdekelt ennyire NFL meccs 😊
Hajrá RG3, azt adom, hogy ilyen szezon után csalódás lenne elbukni, pláne ez ellen a Dallas ellenjjncaa
Ezt hogy érted? mert volt egy érdekes lekicsinylő kommented Garrett-Dallas-szurkolók kombóról!
Kroos
Egy fanatikus tartson ki mindig a kedvencei mellett, de ez a Garrett-féle Dallas botrányosan randán játszik, szerintemjjncaa
Hát nem tudom mit látsz akkor? Jó O fal nincs,és futás se,a D ezeregy sebből vérzik. De azért amit Romo-Bryant-Witten csinál hetek óta az minden csak nem randa, Harrisnak is minden meccsen van gyönyörű visszahordása, mondom úgy h én se szívlelem Garrettet sőt... Minden meccsünk izgalmas, szerintem nálunk simán van 15-20 csapat aki randábban játszik most akkor én is megsértek pár csapatot Kansas,Jags,Raiders,Jets,Bills,és még sorolhatnám.

PunBB bbcode test
több mint 11 éve
nexion218 3 983 — Washington Gyapotkombájnz fan
Ha már a hó nem fog hullni, hulljon a Dallas vére:



Délelőtt gondoltam meglátogatom az ellen honlapját és mivel nem tudtam pontosan a címet, a nyilvánvaló kombinációt próbáltam. Kéretik felfedezni a link mögötti meglepetést, ami engem is fogadott:

 www.cowboys.com/

"Find yourself a Cowboy!" 😉

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 11 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 62 010 — no es importante
Rég érdekelt ennyire NFL meccs 😊
Hajrá RG3, azt adom, hogy ilyen szezon után csalódás lenne elbukni, pláne ez ellen a Dallas ellenjjncaa
Ezt hogy érted? mert volt egy érdekes lekicsinylő kommented Garrett-Dallas-szurkolók kombóról!
Kroos
Egy fanatikus tartson ki mindig a kedvencei mellett, de ez a Garrett-féle Dallas botrányosan randán játszik, szerintem


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
Rég érdekelt ennyire NFL meccs 😊
Hajrá RG3, azt adom, hogy ilyen szezon után csalódás lenne elbukni, pláne ez ellen a Dallas ellenjjncaa
Ezt hogy érted? mert volt egy érdekes lekicsinylő kommented Garrett-Dallas-szurkolók kombóról!

PunBB bbcode test
több mint 11 éve
farkaspeti Washington Commanders 763
Már számolom vissza a másodperceket... Még számolhatok sokáig.
RG3 már bebizonyította szerintem, hogy a fontos pillanatokban, hatalmas nyomás alatt micsoda vezér ő (a Ravens ellen sérülten vagy a Giants ellen), de azért nagyon remélem, ma sem remeg (és sérül) meg a lába. Go Skins, remélem találkozunk az eredménykövetőben.


több mint 11 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 62 010 — no es importante
Rég érdekelt ennyire NFL meccs 😊
Hajrá RG3, azt adom, hogy ilyen szezon után csalódás lenne elbukni, pláne ez ellen a Dallas ellen


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
steroid stewie Washington Commanders 268
hali. nagy pénzt raktam a redskinsre 😀 de nem csak ezért szurkolok ma nektek hanem mert bírom ezt a RGprobowl gyereket 😀 szval remélem sszejn a PO 😉samu09
Én meg kis pénzt a Coltsra 😀 De remélem te jól keresel majd ma éjjel 😉

Szerintem bármennyire is előrelépés a redskinsnek már ez az eredmény is, hogy esélye van, kudarc lenne már innen elbukni.
RG3 igazi próbája, hogy teher alatt mennyire lesz vezér.
több mint 11 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 033 — I like the Texans, I like who we are
hali. nagy pénzt raktam a redskinsre 😀 de nem csak ezért szurkolok ma nektek hanem mert bírom ezt a RGprobowl gyereket 😀 szval remélem sszejn a PO 😉
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Leírná még egyszer valaki, hogy vereség esetén, mikor juthatunk be a PO-ba? Köszönöm 😊 Már nagyon pörgök, de soká lesz még fél3.. 😀Mate90
ha kikap a chicago és a minnesota is

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
Mate90 34 — Megfigyelő
Leírná még egyszer valaki, hogy vereség esetén, mikor juthatunk be a PO-ba? Köszönöm 😊 Már nagyon pörgök, de soká lesz még fél3.. 😀
több mint 11 éve
steroid stewie Washington Commanders 268
Régi olvasó vagyok, de eddig nem "regeltem".Eljött a nagy nap!Mi más lehetne az első hozzászólásom mint hogy:
Irány a PO!!!CooleySkins
Üdv, új kopasz a fedélzeten 😊 Gumi lettem 😂