Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Én örülök is neki. Szerintem Morris is.

Viszont így LeRibeus megint padozni fog egy évet. Feltéve, hogy bírja a sváb térde.
több mint 13 éve
nexion218 4 019 — Washington Gyapotkombájnz fan
És sokak nagy örömére a Sváb is marad! 😊

" Free-agent guard Kory Lichtensteiger announced via Twitter Saturday night that he's reached his own agreement with the Redskins. Both the Washington Post and the Washington Times have confirmed the accord, saying it's a five-year deal."

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
Redskins re-signed restricted free agent OLB Rob Jackson to a one-year contract.
😀

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
nem néztem túl sok Redskins meccset, de ha jól rémlik akkor elég sok option playt nyomattatok. Abban az alapfelállásban van fent FB, sokat volt használva Young? Csak mert egy FB-nek ez elég sok pénz szvsz. Illetve ő mennyire jó lead-blocker, vagy futkorászik ő is, esetleg checkdown passokra volt használva? MarioAna
ha engem kérdezel azt mondom top FB, (bár a PFF konkrétan 5.nek írja, de nem kedvelem őket)
szóval nagyon jó lead blocker, inkább epizódszereplő, ügyes keze van+ fiatal (collegeban LB)
az a baj, hogy picit sérülékeny, és emiatt nem lehet teljesen kihasználni, ha ezt levetkőzné igazi all-around, de FB lenne
(azért nem egy Sellers 😀), szóval nem egy igazi passzcélpont, olyan klasszikus FB, amire szükségünk van

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
MarioAna 1 997
még1még1még1

Redskins re-signed restricted free agent FB Darrel Young to a three-year, $6.2 million contract.
kicsit sokallom egy FB-ért az annuális évi 2M-et, ha nem lesz sérült megérisapka
nem néztem túl sok Redskins meccset, de ha jól rémlik akkor elég sok option playt nyomattatok. Abban az alapfelállásban van fent FB, sokat volt használva Young? Csak mert egy FB-nek ez elég sok pénz szvsz. Illetve ő mennyire jó lead-blocker, vagy futkorászik ő is, esetleg checkdown passokra volt használva?

Burrow > Luck valaha is
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
még1még1még1

Redskins re-signed restricted free agent FB Darrel Young to a three-year, $6.2 million contract.
kicsit sokallom egy FB-ért az annuális évi 2M-et, ha nem lesz sérült megéri

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
Redskins re-signed TE Logan Paulsen to a three-year contract. with a max value of $7 million and a $1.1 million signing bonus.
3 év / 7M és 1,1 bonus
korrekt, olcsó

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
egy Hall-Cox cserét el tudnék képzelni, pénzben is kb. annyi lenne (vagy kevesebb)

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
the Redskins are "finalizing" a deal for free agent OT Tony Pashos.

atyaúristen


szerk. safety FA-n jól alakul a dolog, Dawan Landry a piacon, tipikus box SS; csorgatás indul 3...2...1...sapka
akkor már inkább adrian wilson
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
the Redskins are "finalizing" a deal for free agent OT Tony Pashos.

atyaúristen


szerk. safety FA-n jól alakul a dolog, Dawan Landry a piacon, tipikus box SS; csorgatás indul 3...2...1...

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
csorgatni azért még szabad 😛sapka
Azt szabad. Én is csorgatom pl. Vollmer-re, Steven Jackson-ra, Andre Smith-re... és lenne még pár csorgatni való... mondjuk hogy igaza legyen Nexionnak Dashon Goldson vagy Kenny Phillips se jönne rosszul. Aqib Talibról esetleg Keenan Lewisról nem is beszélve. Dehát a legköltekezőbb csapatból a legcsóróbbak lettünk.... így aztán tényleg csak a csorgatás maradt...
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
csorgatni azért még szabad 😛

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Winston nem bal tackle?apeszos
nfl.ben még nem játszott bal oldalon, de ő az egyik legjobb ZBS RT, van aki szerint A legjobb
de elég drága, bár most sok pénzt kapott a chiefstől, és már tavaly is le akartam igazolni 😀sapka
Ha drága akkor meg mit csorgatod a nyálad, örüljünk ha Polumbus kevesebbért aláír... 😀
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
Winston nem bal tackle?apeszos
nfl.ben még nem játszott bal oldalon, de ő az egyik legjobb ZBS RT, van aki szerint A legjobb
de elég drága, bár most sok pénzt kapott a chiefstől, és már tavaly is le akartam igazolni 😀

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Tartsuk csak egyben a csapatot. Olyan koloncoktól kell megszabadulni mint Banks, Jordan Black , Niles Paul.. De szerintem nem lesz pénz a szerződések átalakítása után sem nagy kutyákra. Williamsnél jobb LT nem nagyon lesz ebben a szezonban, folyamatosan fejlődik, minden évben jobb és jobb lesz. És tesz róla, hogy fejlődjön külön edzésekkel. Winston nem bal tackle?
több mint 13 éve
nexion218 4 019 — Washington Gyapotkombájnz fan
le kell igazolni Winstont!!sapka
Nem lehetne inkább Dashon Goldson? Mondjuk úgysincs rá pénz, szóval mind1...

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
le kell igazolni Winstont!!

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Csúcs ez a faszi. A cipőjéről egy szót se... És az edzőpartnere sem kutya...

 www.washingtonpost.com/blogs/dc-sports-bog/wp/2013/03/06/trent-williams-is-training-with-adrian-peterson/
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Washington Redskins announced that they have named A.J. Smith as a Senior Executive.

hajjaj...sapka
Mijafaszomnak? Nélküle kiesnénk az NB1-ből? Vagy inkább vele? Sok pénz van el kell költeni? Nem értem....
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
Washington Redskins announced that they have named A.J. Smith as a Senior Executive.

hajjaj...

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 905 — capitaine du château de Vienne 1487
Nemkő, jöjjenek csak a mormonok, tuggyák, hogy Jézushoz erősnek kell lenni. Meg ugye Róbertér is zsoltározhatnak, mégis közelebb vannak, vagy mi. Túinvan!


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
de látod, hogy LineJudge akar lennisutianap
Mert nem tudja, hogy a sípot fújni kell nem szívni. De lehet, megtévesztette a pipa a J felett... 😛

Közben megnéztem még pár videót Matyuskáról. Lehet, hogy az a cucc amit tolt erősebb volt a kelleténél, mert a két emberből amit látott gyakran a rosszabbikra ugrott... a virtuálisra. És szeretetteljesen magához ölelte a nagy amerikai luftot. Lemondok az ötödik körről, legyen inkább hatodik... Hátha a waterboy egyszer egyszer nyakon önti és magához tér néha.
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 905 — capitaine du château de Vienne 1487
de látod, hogy LineJudge akar lenni


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Egyre jobban tetszik a csávó.. 😀 😀


több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 905 — capitaine du château de Vienne 1487
Inkább a kis Krugert nézegessétek, hátha hozza a bátyust issutianap
mégis mit csináljunk akár a kiskrugerral akár a naggyal?sapka
Terrorbojgó!


Aki nem hiszi, annak utánajárnak