Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 11 éve
Blevi 8 329 — Lions & Cowboys fan
Hmm.. Értem. Tehát nagy lett az arcunk. Rendben, legyen úgy. A tehenészlányokat le kell nyomni itthon, és beleszántani a FedEx-be. Még a fű is szebben nő majd.
apeszos
Al Johnson centerben? te jó ég, 2006-nál újabb képet nem találtál? 😊slowmotion

De találtam. Nem egyet. De ez tetszett a legjobban. A többi sértő lett volna, és én nem utálkozom, mint egy-két kolléga nálatok, inkább csak csipkelődök. Változatlanul keresem, hol lett nagy az arcunk. Egyszer azt mondják rinyálok(unk), másszor nagy lett az arc, most akkor melyik? 😊
/off

A 'HTTR' minek a rövidítése? Tudom vannak kérdések topicok is, de itt is biztos tudjátok 😊

/on

Én nem annyira szeretem a stresszt, tehát jó lenne ha a macik és a vikingek is vesztenének, úgy kezdődne a skins meccs 😀steroid stewie
HTTR = Hail To The Redskins 'skins üdvözlet, és fight song.


apeszos
Nem tudom ki utalkozik mindegy is nyilván el lehet mondani ezt bármelyik topicról.
En nem örülök hogy Ti mar napok óta a Seahawksal foglakoztok, de akkor nevezzük ezt önbizalomnak ha annak szeretnétek. 😊 jo meccset várok vasárnap, győzzön a jobb.
több mint 11 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
Nem, azt önbizalomnak hívják.
Nagy arcunk akkor lenne, ha 1-15 lenne a mérleg, úgy dumálnánk.
Egyébként meg.. emlékeztek, 3-6-nál még az öreg Shanny se volt biztos a dolgában, benyilatkozott egy olyat, hogy innentől minden meccs felkészülés a következő szezonra. Valaki még meg is jegyezte itt, hogy biztos tanult a HC-nk a magyar nb1-es edzőktől.
Azóta kicsit más lett a leányzó fekvése, és változatlanul vallom, hogy a playoff vasárnapról hétfőre virradóra kezdődik.. és szerintem győzni fogunk.
Ha meg nem, akkor mi van?
Akkor is mi vagyunk a szezon egyik legüdébb színfoltja és legnagyobb meglepetése, és ha végül 9-7-tel nem jutunk be, vagy bejutunk, és első körben kiejt minket a SEA/SF, akkor se mondhat senki egy szót se, ill mindenki bekaphatja, aki az elmúlt években jót derült, ha elhangzott az a szó, hogy Redskins.
Szerintem az már fix, hogy a vezetés marad, RGIII-nak még van 2-3 szezonja mielőtt rokkantnyugdíjas lesz, a következő offseasonban be lehet tömködni a lyukakat, elég régóta most először derült az ég alja, és ez nem a naplemente.
Szóval gyerünk, és síránkozás meg önfeladás helyett essünk neki a Cowboysnak meg aki még jön, mert csak a hősök nevét jegyzi meg a történelem.

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Hmm.. Értem. Tehát nagy lett az arcunk. Rendben, legyen úgy. A tehenészlányokat le kell nyomni itthon, és beleszántani a FedEx-be. Még a fű is szebben nő majd.
apeszos
Al Johnson centerben? te jó ég, 2006-nál újabb képet nem találtál? 😊slowmotion

De találtam. Nem egyet. De ez tetszett a legjobban. A többi sértő lett volna, és én nem utálkozom, mint egy-két kolléga nálatok, inkább csak csipkelődök. Változatlanul keresem, hol lett nagy az arcunk. Egyszer azt mondják rinyálok(unk), másszor nagy lett az arc, most akkor melyik? 😊
/off

A 'HTTR' minek a rövidítése? Tudom vannak kérdések topicok is, de itt is biztos tudjátok 😊

/on

Én nem annyira szeretem a stresszt, tehát jó lenne ha a macik és a vikingek is vesztenének, úgy kezdődne a skins meccs 😀steroid stewie
HTTR = Hail To The Redskins 'skins üdvözlet, és fight song.

több mint 11 éve
steroid stewie Washington Commanders 268
/off

A 'HTTR' minek a rövidítése? Tudom vannak kérdések topicok is, de itt is biztos tudjátok 😊

/on

Én nem annyira szeretem a stresszt, tehát jó lenne ha a macik és a vikingek is vesztenének, úgy kezdődne a skins meccs 😀
több mint 11 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 370 — Cowboys fan
Hmm.. Értem. Tehát nagy lett az arcunk. Rendben, legyen úgy. A tehenészlányokat le kell nyomni itthon, és beleszántani a FedEx-be. Még a fű is szebben nő majd.
apeszos
Al Johnson centerben? te jó ég, 2006-nál újabb képet nem találtál? 😊
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Redskins RT Tyler Polumbus (concussion) will continue to be evaluated this week.
Polumbus was a surprise inactive on Sunday and it sounds like he'll need to gain clearance from an independent neurologist before returning. With Jordan Black suspended, the Redskins could be forced to start Maurice Hurt once again at right tackle. Polumbus should be considered questionable for Week 17.
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Hmm.. Értem. Tehát nagy lett az arcunk. Rendben, legyen úgy. A tehenészlányokat le kell nyomni itthon, és beleszántani a FedEx-be. Még a fű is szebben nő majd.
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Kurva nagy showdown lesz a Skins - Boys, jó meccset várok, szoros Skins győzelemmel, mert RWill-RGIII csatát akarok a PO-ban! 😊 Várós! 😊

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
 www.csnwashington.com/video_content_type/redskins-christmas-carol-oh-rgiii
😛
hát igen, így kell ezt

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
nexion218 3 983 — Washington Gyapotkombájnz fan
tv némítva?Janek
Erről asszem már dumáltunk itt egyszer, hogy úgy lenne jó, ha külön sávon lehetne némítani a kommentárt és legalább a meccs zajai jönnének....😊

Tomi! Meg ne süsd! Csak úgy a la natúr, meg ha már némítjuk a tv-t, szólhat a vérivás mellé egy kis Reign in Blood a Slayer-től...😀 Meg veszünk a Barbie boltban egy kovboj Ken figurát és majd sütögetjük azt nyárson egy kis hagymával..😀

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Vért fogok előtte inni 😀😀agent T
az nem baj, csak süsd meg kicsit+hagyma😛

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
PFT power rankings No.8.: Redskins. Wow. Rendesen furcsa érzés, hogy nem kell végigolvasni 15-20 csapatot, mire mi jövünk!😀 De jó érzés!
A SNF az hajnal kettőt jelent, igaz? Akkor legalább tuti bizonságban vagyunk Sport TV-től.... 😊nexion218
A Sport TV adja a Vikings - Packers meccset majd a Cowboys - Redskinst.Tocy
sajnos double-header lesz😕sapka
?? miértagent T
A picsába... Gondolom azért, mert át lett rakva a Boys-Skins meccs SNF-nak, hogy ez dönt az NFC East-ről, így kaptak az alkalmon, hogy a Skins (és Boys) fanokat is odacsalják a képernyő elé. Azért még mefontolom. A mérleg egyik serpenyőjében ott a jobb képminőség, a másikban meg a magyar "kommentár" áldott hiánya. (Sőt, lehet még a reklámok is, mert általában a reklámok helyén hangzanak el a legnagyobb okosságok. Akkor meg inkább az új Taco Bell szenya látványa.) Mekkora gennyláda vagyok.... 😀nexion218
Nekem mindegy, én már alig várom 😊
Vért fogok előtte inni 😀😀
Fel leszek reggel hatig, elmegyek melózni, aztán hazaérek és elájulok.. szilveszteri program letudva 😊

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 11 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 848 — Apu ökölbeszorított keze
tv némítva?

több mint 11 éve
nexion218 3 983 — Washington Gyapotkombájnz fan
PFT power rankings No.8.: Redskins. Wow. Rendesen furcsa érzés, hogy nem kell végigolvasni 15-20 csapatot, mire mi jövünk!😀 De jó érzés!
A SNF az hajnal kettőt jelent, igaz? Akkor legalább tuti bizonságban vagyunk Sport TV-től.... 😊nexion218
A Sport TV adja a Vikings - Packers meccset majd a Cowboys - Redskinst.Tocy
sajnos double-header lesz😕sapka
?? miértagent T
A picsába... Gondolom azért, mert át lett rakva a Boys-Skins meccs SNF-nak, hogy ez dönt az NFC East-ről, így kaptak az alkalmon, hogy a Skins (és Boys) fanokat is odacsalják a képernyő elé. Azért még mefontolom. A mérleg egyik serpenyőjében ott a jobb képminőség, a másikban meg a magyar "kommentár" áldott hiánya. (Sőt, lehet még a reklámok is, mert általában a reklámok helyén hangzanak el a legnagyobb okosságok. Akkor meg inkább az új Taco Bell szenya látványa.) Mekkora gennyláda vagyok.... 😀

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 11 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
PFT power rankings No.8.: Redskins. Wow. Rendesen furcsa érzés, hogy nem kell végigolvasni 15-20 csapatot, mire mi jövünk!😀 De jó érzés!
A SNF az hajnal kettőt jelent, igaz? Akkor legalább tuti bizonságban vagyunk Sport TV-től.... 😊nexion218
A Sport TV adja a Vikings - Packers meccset majd a Cowboys - Redskinst.Tocy
sajnos double-header lesz😕sapka
?? miért

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 11 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 151 — Így remélem megfelelek nektek.....
PFT power rankings No.8.: Redskins. Wow. Rendesen furcsa érzés, hogy nem kell végigolvasni 15-20 csapatot, mire mi jövünk!😀 De jó érzés!
A SNF az hajnal kettőt jelent, igaz? Akkor legalább tuti bizonságban vagyunk Sport TV-től.... 😊nexion218
A Sport TV adja a Vikings - Packers meccset majd a Cowboys - Redskinst.Tocy
sajnos double-header lesz😕sapka
Ne jussatok be a PO-ba és akkor tovább már valóban nem kell ettől félnetek 😛 😉 (amúgy éppen nektek nem kívánom)
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
PFT power rankings No.8.: Redskins. Wow. Rendesen furcsa érzés, hogy nem kell végigolvasni 15-20 csapatot, mire mi jövünk!😀 De jó érzés!
A SNF az hajnal kettőt jelent, igaz? Akkor legalább tuti bizonságban vagyunk Sport TV-től.... 😊nexion218
A Sport TV adja a Vikings - Packers meccset majd a Cowboys - Redskinst.Tocy
sajnos double-header lesz😕

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
PFT power rankings No.8.: Redskins. Wow. Rendesen furcsa érzés, hogy nem kell végigolvasni 15-20 csapatot, mire mi jövünk!😀 De jó érzés!
A SNF az hajnal kettőt jelent, igaz? Akkor legalább tuti bizonságban vagyunk Sport TV-től.... 😊nexion218
A Sport TV adja a Vikings - Packers meccset majd a Cowboys - Redskinst.
több mint 11 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Nem csak mondják, a PO tényleg más világ 😊 Más sportokban lehet gondolkodni, hogy kit akarunk, de pl. pont a tavalyi Seahawks mutatta meg, hogy senkit sem érdemes kívánni, mert még teljesül 😀 Valami különös okból kifolyólag az NFL-ben tényleg tök mindegy ki mire alkalmas mire nem, mire tud készülni mire nem, mert a playoffban minden teljesen más. Én amiatt örülnék jobban a Skinsnek, mert úgy Wilsonnak lenne esélye megverni Griffint 😛 😀
több mint 11 éve
nexion218 3 983 — Washington Gyapotkombájnz fan
PFT power rankings No.8.: Redskins. Wow. Rendesen furcsa érzés, hogy nem kell végigolvasni 15-20 csapatot, mire mi jövünk!😀 De jó érzés!
A SNF az hajnal kettőt jelent, igaz? Akkor legalább tuti bizonságban vagyunk Sport TV-től.... 😊

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 11 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Bocs az offért, de szívmelengető érzés olvasni, hogy mennyire tartanak tőlünk a riválisok, sok ilyen gyenge szezon után. 😊Sebii
De tenyleg, mintha a sajat beirasainkat olvasnank kicsit regebbrol 😀endorphyn
Jó, mi? 😊 mi is nagyon örülünk annak, ahogy a Skinsről nyilatkozgatnak megfelé itt ott, felemelő érzés a többévnyi reménytelen NFC East 4th place után.agent T
A Redskins most is egy veszelyes csapat, mindenkinek van oka tartani tole. Mi is csak talalgatunk nalunk, nem feltetlenul van igazunk.endorphyn
De nálatok van harci szellem. 😊
- HAHÓ!!agent T
Harci szellem ide vagy oda, olyan oriasi balfeksegeink voltak, hogy az na es boven ujraelhetjuk oket a PO-ban. Meg mint tudjuk az egy mas vilag. Legalabbis ezt mondjak 😊

-- TIME I'AM! --
több mint 11 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Nem pesszimizmus: realitás. 😊 A túlzott optimizmus sem hasznos.. Sok minden eszembe jutott, most írni akartam egy fél oldalt. De inkább hagyjuk. A kellemes meglepetést jobban szeretem, mint a csalódást.apeszos
A Hawks topikban nagyjából eldöntötték, hogy minket elkapnának - nagyrészt a mi rinyálásunk alapján.
Hát akkor jöjjön az a Hawks.
Nem érdekelnek a matchupok, megverjük őket. Ezt, ha kell, leírom egymilliószor is.
Mert bizony mondom, testté lesz az ige.agent T
Errol van szo, tok folosleges azon aggodni, hogy ez vagy az a csapat, melyik a rosszabb valasztas. A Seahawks is olyan meccseket vesztett el ebben a szezonban, amiket meg kellett volna nyerni es majdnem meg is voltak csak elbenaztak, debilkedtek. Aztan meg olyanokat mint Green Bay, Dallas vagy a Patriots meg ment a levesbe nalunk. Szoval nem lehet kiszamitani a dolgot. Egyik nap rovidzarlat a masik nap meg csucsrajaras. Fene se tudja mi a megoldas, de nem erdemes elore kvazi-feladni.endorphyn
Rohadt nagx meccs lesz, de előbb intéznünk kell ezt a Cowboys dolgot itten, várjatok egy kicsit. 😊agent T
Hat meg nekunk is van meg egy meccsunk a Ramsszal es a 49-esek is nyomnak egyet.

-- TIME I'AM! --
több mint 11 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
Bocs az offért, de szívmelengető érzés olvasni, hogy mennyire tartanak tőlünk a riválisok, sok ilyen gyenge szezon után. 😊Sebii
De tenyleg, mintha a sajat beirasainkat olvasnank kicsit regebbrol 😀endorphyn
Jó, mi? 😊 mi is nagyon örülünk annak, ahogy a Skinsről nyilatkozgatnak megfelé itt ott, felemelő érzés a többévnyi reménytelen NFC East 4th place után.agent T
A Redskins most is egy veszelyes csapat, mindenkinek van oka tartani tole. Mi is csak talalgatunk nalunk, nem feltetlenul van igazunk.endorphyn
De nálatok van harci szellem. 😊
- HAHÓ!!

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 11 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Bocs az offért, de szívmelengető érzés olvasni, hogy mennyire tartanak tőlünk a riválisok, sok ilyen gyenge szezon után. 😊Sebii
De tenyleg, mintha a sajat beirasainkat olvasnank kicsit regebbrol 😀endorphyn
Jó, mi? 😊 mi is nagyon örülünk annak, ahogy a Skinsről nyilatkozgatnak megfelé itt ott, felemelő érzés a többévnyi reménytelen NFC East 4th place után.agent T
A Redskins most is egy veszelyes csapat, mindenkinek van oka tartani tole. Mi is csak talalgatunk nalunk, nem feltetlenul van igazunk.

-- TIME I'AM! --
több mint 11 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
Nem pesszimizmus: realitás. 😊 A túlzott optimizmus sem hasznos.. Sok minden eszembe jutott, most írni akartam egy fél oldalt. De inkább hagyjuk. A kellemes meglepetést jobban szeretem, mint a csalódást.apeszos
A Hawks topikban nagyjából eldöntötték, hogy minket elkapnának - nagyrészt a mi rinyálásunk alapján.
Hát akkor jöjjön az a Hawks.
Nem érdekelnek a matchupok, megverjük őket. Ezt, ha kell, leírom egymilliószor is.
Mert bizony mondom, testté lesz az ige.agent T
Errol van szo, tok folosleges azon aggodni, hogy ez vagy az a csapat, melyik a rosszabb valasztas. A Seahawks is olyan meccseket vesztett el ebben a szezonban, amiket meg kellett volna nyerni es majdnem meg is voltak csak elbenaztak, debilkedtek. Aztan meg olyanokat mint Green Bay, Dallas vagy a Patriots meg ment a levesbe nalunk. Szoval nem lehet kiszamitani a dolgot. Egyik nap rovidzarlat a masik nap meg csucsrajaras. Fene se tudja mi a megoldas, de nem erdemes elore kvazi-feladni.endorphyn
Rohadt nagx meccs lesz, de előbb intéznünk kell ezt a Cowboys dolgot itten, várjatok egy kicsit. 😊

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊