Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
Redskins CB Chase Minnifield is now experiencing problems with his left knee after tearing his right ACL in last year's minicamp.
Dating back to high school, Minnifield has torn the right ACL twice and also undergone a microfracture procedure on that knee. When performing Minnifield's last ACL surgery, Dr. James Andrews used a graft from his left patellar tendon, and now Minnifield is essentially rehabbing both knees. Minnifield "hopes" to be ready for OTAs. The Skins obviously can't count on him for a 2013 role.

hurrá-hurrá

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
John Keim:
Surprised none of the Oscar winners have yet said a word on rg3 and whether it not he'll be ready for week 1

szerk.: és még egy😀
My wife tricked me into seeing les miserables. She told me it was about Steve Spurrier's tenure in washington

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
Titans agreed to terms with SS George Wilson on a two-year, $4 million contract with $1 million more available in incentives.
izéé, Allen alszik, ennyit mi is adhattunk volna, és megoldotta volna idénre az SS posztot jövőre pedig van jobb emberre pénz

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
Ha Hall elmegy akkor második körben egy cornernek kell érkeznie, elég mélynek tűnik a class, szóval szerencse is lehet ebből, de ami biztos, hogy egy jó box safety is nagyon kell, na most ezt a 2.- 3. körből megoldani ebben a formában necces.
Orakpoba pedig nem bízok, idei évben is sérült, tavalyiban is összeszedett valamit, és Jackson jó játékos, kár, hogy pont most lesz FA
szóval ha kényszerűségből is szakítunk kezdőkkel, akkor is valami varázslat kell, hogy legyen normális depth...

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Csatlakozom Kacsához, bár Doughty konstans szar produktumát hozni nem lenne nehéz, talán az újonc Bernstie is tudná. Gomest azért nem mondom, mert üveg szegény, így még közepes safety sem lehet. Bár Bernstie esetében is óvatosságra inthet, hogy IR-en töltötte az idényt. Igaz tavaly Jenkins is, aztán mégis játékos lett belőle. A secondary a legfontosabb, ebből Hall is csak a pofijával tűnik ki, azért Crawford egy év tapasztalattal már jobb lehet, és ott van Minnifield is, valamit csak összeraknak. Orakpo csatasorba állásával ha javul a passrush, a fal nyomása is hatékonyabb lesz, Kerrigannek nem megy így, hogy egyedül maradt. Én a drafton a 2.-3. körben a secondary erősítését céloznám.
több mint 13 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
spotrac bevezetett egy ilyen érdekes új funkciót, ha kivágnak idén valakit mennyi dead pénzt hagy bent a sapkában (😉)
 www.spotrac.com/nfl/washington-redskins/cap-hit/
a nagyobb nyerhető összegeket leírom:
DeAngelon 8M-et nyerhetünk
Fletcheren kb. 3 M-ot
Santana Mosson, majdnem 5M-ot
Carrikeren 4-et
Josh Wilsonon 4-et
Orakpon 3-at
Chester 1,7
Doughty 1,2
Riley 1,2
Ezek a nagyobb pénznyerési esélyek, Carriker kivételével bármelyikük nagyon fájnasapka
Ennek alapján Moss-szal és Carriker-rel tényleg csinálni kellene vmit.... Na meg ugye DHall, de ő már nyilatkozta, hogy hajlandó újrastruktúrálni a szerződését. Fletcher viszont azt mondom, hogy minden pénzt megér, amíg nincs még egy kezdőszintű, épkézláb ILB. nexion218
Hall, Carriker, Moss, Dougthy = 18,2. A jelenlegi keretből ki léphetne a helyükre szerintetek? apeszos
ezek közül azért egyik se olyan nagy érvágás. hall botrány az intjeit leszámítva, ellenben sok faszságot cisnál rengeteg pénzért, carricker nem oszt nem szoroz, mosst mindenki szereti, majd kevesebbért visszajön sztem, doughty meg szót se érdemel.
okosan kell találni egy jobb cbt, safetyt draftolni, és ne felejtse senki h orakpo amint játszani fog a hátsók dolga is könnyebb lesz
több mint 13 éve
nexion218 4 019 — Washington Gyapotkombájnz fan
spotrac bevezetett egy ilyen érdekes új funkciót, ha kivágnak idén valakit mennyi dead pénzt hagy bent a sapkában (😉)
 www.spotrac.com/nfl/washington-redskins/cap-hit/
a nagyobb nyerhető összegeket leírom:
DeAngelon 8M-et nyerhetünk
Fletcheren kb. 3 M-ot
Santana Mosson, majdnem 5M-ot
Carrikeren 4-et
Josh Wilsonon 4-et
Orakpon 3-at
Chester 1,7
Doughty 1,2
Riley 1,2
Ezek a nagyobb pénznyerési esélyek, Carriker kivételével bármelyikük nagyon fájnasapka
Ennek alapján Moss-szal és Carriker-rel tényleg csinálni kellene vmit.... Na meg ugye DHall, de ő már nyilatkozta, hogy hajlandó újrastruktúrálni a szerződését. Fletcher viszont azt mondom, hogy minden pénzt megér, amíg nincs még egy kezdőszintű, épkézláb ILB. nexion218
Hall, Carriker, Moss, Dougthy = 18,2. A jelenlegi keretből ki léphetne a helyükre szerintetek? apeszos
Carriker helyett pl. Jenkins, Moss fájna meg sajnálnám, de éppenséggel megoldható (főleg, hogy Garçon állítóag megússza a műtétet és 100% lesz), viszont Hall és Doughty kemény dió... Hall-t nem tudjuk helyettesíteni, mert Crawford talán egész ügyes volt, de Hall minden hülyesége ellenére csak egy tapasztalt és legalábbis közepes szintű játékos. Doughty-val meg az a helyzet, hogy van Jackson meg Vödör, illetve mégsincs. Ha ők tudnak játszani, akkor "no brainer" kategória Reed helyettesítése, viszont ha nem - és én inkább erre tippelek - , akkor sajnos ő a hátsó alakzat legmegbízhatóbb pontja (már tudniillik azért, mert szar ugyan, de konstans módon szar 😊 )

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
spotrac bevezetett egy ilyen érdekes új funkciót, ha kivágnak idén valakit mennyi dead pénzt hagy bent a sapkában (😉)
 www.spotrac.com/nfl/washington-redskins/cap-hit/
a nagyobb nyerhető összegeket leírom:
DeAngelon 8M-et nyerhetünk
Fletcheren kb. 3 M-ot
Santana Mosson, majdnem 5M-ot
Carrikeren 4-et
Josh Wilsonon 4-et
Orakpon 3-at
Chester 1,7
Doughty 1,2
Riley 1,2
Ezek a nagyobb pénznyerési esélyek, Carriker kivételével bármelyikük nagyon fájnasapka
Ennek alapján Moss-szal és Carriker-rel tényleg csinálni kellene vmit.... Na meg ugye DHall, de ő már nyilatkozta, hogy hajlandó újrastruktúrálni a szerződését. Fletcher viszont azt mondom, hogy minden pénzt megér, amíg nincs még egy kezdőszintű, épkézláb ILB. nexion218
Hall, Carriker, Moss, Dougthy = 18,2. A jelenlegi keretből ki léphetne a helyükre szerintetek?
több mint 13 éve
nexion218 4 019 — Washington Gyapotkombájnz fan
spotrac bevezetett egy ilyen érdekes új funkciót, ha kivágnak idén valakit mennyi dead pénzt hagy bent a sapkában (😉)
 www.spotrac.com/nfl/washington-redskins/cap-hit/
a nagyobb nyerhető összegeket leírom:
DeAngelon 8M-et nyerhetünk
Fletcheren kb. 3 M-ot
Santana Mosson, majdnem 5M-ot
Carrikeren 4-et
Josh Wilsonon 4-et
Orakpon 3-at
Chester 1,7
Doughty 1,2
Riley 1,2
Ezek a nagyobb pénznyerési esélyek, Carriker kivételével bármelyikük nagyon fájnasapka
Ennek alapján Moss-szal és Carriker-rel tényleg csinálni kellene vmit.... Na meg ugye DHall, de ő már nyilatkozta, hogy hajlandó újrastruktúrálni a szerződését. Fletcher viszont azt mondom, hogy minden pénzt megér, amíg nincs még egy kezdőszintű, épkézláb ILB.

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
spotrac bevezetett egy ilyen érdekes új funkciót, ha kivágnak idén valakit mennyi dead pénzt hagy bent a sapkában (😉)
 www.spotrac.com/nfl/washington-redskins/cap-hit/
a nagyobb nyerhető összegeket leírom:
DeAngelon 8M-et nyerhetünk
Fletcheren kb. 3 M-ot
Santana Mosson, majdnem 5M-ot
Carrikeren 4-et
Josh Wilsonon 4-et
Orakpon 3-at
Chester 1,7
Doughty 1,2
Riley 1,2
Ezek a nagyobb pénznyerési esélyek, Carriker kivételével bármelyikük nagyon fájna

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
LOL 😀

 www.twackle.com/sitebar?url=http%3A%2F%2Fwww.hogshaven.com%2F2013%2F2%2F17%2F3997906%2Fhh-challenge-a-letter-of-inspiration-to-rg3-from-kenny-powersnexion218
Kenny Fucking Powers az elnök
remélem lesz válasz Roberttől😀

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
nexion218 4 019 — Washington Gyapotkombájnz fan
LOL 😀

 www.twackle.com/sitebar?url=http%3A%2F%2Fwww.hogshaven.com%2F2013%2F2%2F17%2F3997906%2Fhh-challenge-a-letter-of-inspiration-to-rg3-from-kenny-powers

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
Nagy szarban lennétek, ha kezdőnek szerződtettétek volna. 😀 tomi-tomi
az biztos😀

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
nehogy félreértés támadjon, a backup posztért fog küzdeni, az ACl-ből visszatérő Neilddel, és a tavalyi depth Bakerrel (aki nem volt kiemelkedő, de biztos pont volt)sapka
Nem támadt. Nagy szarban lennétek, ha kezdőnek szerződtettétek volna. 😀

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
nehogy félreértés támadjon, a backup posztért fog küzdeni, az ACl-ből visszatérő Neilddel, és a tavalyi depth Bakerrel (aki nem volt kiemelkedő, de biztos pont volt)

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 350 — dart@freestart.hu
Raji társa volt a Boston College DL közepén. HA jól emlékszem a fizikai felmérőkkel rendre meggyűlt a baja nálunk. Amúgy tényleg szimpatikus figura, remélem ez az új kihívás lendületet ad a karrierjének.

Do your job
több mint 13 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Redskins signed NT Ron Brace. 2009-es második körös (mintha a Pats draftolta volna)
kb. 6-3 330 font körülisapka
Igen, a Pats draftolta. Talán egy normális idénye volt (2010), sokat volt sérült. Az idei teljesítményéről mindent elmond, hogy alig volt DT mélység, mégis kivágtuk decemberben. (Egy hétig 52-es roster volt!)
Belső puss rusher-nek volt szánva Wilfork mellé, semmi nem valósult meg ebből.
Én kedveltem, mert nagyon jó karakter, hátha a Redskins-ben feltámad.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
Redskins signed NT Ron Brace. 2009-es második körös (mintha a Pats draftolta volna)
kb. 6-3 330 font körüli

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 905 — capitaine du château de Vienne 1487
apeszos
replika a Sofia Krajsznaja Kozsitól 😉


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
DeAngelo helyett Dougthyt kellett volna rátenni😛😛sapka
Nem én követtem el.. 😀 Azt gondolom, hogy elvileg Hall a ball hawk, ezért van Hawkeye helyén ő... Dougthy mi lenne itt? A vizesnyolcas? 😛apeszos
végülis igazad van, ebbe bele sem gondoltam

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
DeAngelo helyett Dougthyt kellett volna rátenni😛😛sapka
Nem én követtem el.. 😀 Azt gondolom, hogy elvileg Hall a ball hawk, ezért van Hawkeye helyén ő... Dougthy mi lenne itt? A vizesnyolcas? 😛
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
DeAngelo helyett Dougthyt kellett volna rátenni😛😛

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
Ja, időközben Daniels (Director of Player Development) is lelépett.apeszos
igen, edző szeretne lenni valahol, gondolom collegeban kap valami kisebb már edzői állást

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Na igen, látványosan visszaestek. Banks gyakorlatilag használhatatlan, szerintem nem kap szerződést. Már csak a WR coach üres. Ja, időközben Daniels (Director of Player Development) is lelépett.