Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 13 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
Hallnak is lejár, ugye?
Mert ha igen, sztem alább adja.

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Mert szerintem jobb mint Hall. És nem utolsó sorban olcsóbb. Hall-nak 50 milla körüli a pénze, ennyire azért nem jó... Erre a szezonra 7,5 millát foglal le..

Illetve helyesbítek, többet. Ez csak az alap, erre még jönnek a bónuszok is. 2012-ben az alap 6.000.000-ra 300.000 signing bonusz, és 3.500.000 "other bonus" (ki tudja ebben mi van?) jött rá, így összesen 9.800.000 volt a cap hit rá.
több mint 13 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
hall ha nem lesz cut, akkor megeszem a kalapomat, nnandi meg azért volt szar philiben mert zónáztatták ami nagyobb faszság mintha peytonnal kezdenél optiont játszani.
örülnék neki ha megszereznénk, bár már sajnos nem mai csirke, de 3 misit megérne
több mint 13 éve
nexion218 4 019 — Washington Gyapotkombájnz fan
Nekünk ő sok lenne?
---------------------------------------------------------
CSN Philly's Geoff Mosher is confident the Eagles will release RCB Nnamdi Asomugha this offseason.
Mosher suspects Asomugha wouldn't be kept even if he slashed his $15 million base salary all the way down to $3 million.

----------------------------------------------------------

Redskins cut cornerback D. J. Johnson, Black suspension liftedapeszos
És hova tesszük? vagy kit küldünk el? Bár nem figyeltem túl közelről, de mióta Philly-ben van, úgy rémlik nem sokkal mutatott többet, mint mondjuk nálunk Hall. A másik oldalon meg Wilson van, aki nem elit, de mindenképpen hasznos és amit tud, azt általában mindig hozta, különösebb hullámvölgyek nélkül. Felőlem jöhet, ha van rá pénz, de sztem mind a három jobb játékos annál, minthogy nickelnek tartsuk őket. Sőt az némi luxus is lenne...

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Nekünk ő sok lenne?
---------------------------------------------------------
CSN Philly's Geoff Mosher is confident the Eagles will release RCB Nnamdi Asomugha this offseason.
Mosher suspects Asomugha wouldn't be kept even if he slashed his $15 million base salary all the way down to $3 million.

----------------------------------------------------------

Redskins cut cornerback D. J. Johnson, Black suspension lifted
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
ok, sorry; látom már január végén aláírt oda 😕

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
szerintem még nem vitte el Danny Smitht a Pittsburgh, legalábbis én nem olvastam sehol sem, hogy aláírt volna oda
csak meginterjúvolták

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
A héten kezdenek dolgozni az edzők, a játékos értékelésekkel. A spec.team coordinator és a WR coatch helye üres, Danny Smith lelépett Pittsburghbe, a WR edző meg fingom sincs hová tűnt. Raheem Morris maradt, remélem jobb lesz a secondary mint volt...
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
mindkét oldallal egyet tudok érteni, és az is igaz, hogy bizonyos topikokban mi történt volna egy ilyen sérülés esetén, itt csak hatalmas flood volt
másrészt nem kevés 'legalább nem szaladgál annyit' megjegyzés született annó, amit nehéz elfelejteni a tényleg szánalmas usereknek

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
tisztában vagyok h ő csinálta de mért is haragszunk rá? azért mert tette a dolgát. bullshit, nem szeretem az ilyen ostobaságot, h vkinek egy vétlen dolog miatt rosszat kívánsz.
nem vagy okos fiu nexion, ha ezt komolyan gondolod, az biztosa.kacsa
Hja... erre mondják azt, hogy Isten nem bottal ver. Most majd együtt fognak elmélkedni az offseasonben az ACL szépségein. Amikor ez a sérülés teljesen "vétlenül okozódott" emlékszem olyan megnyilvánulásokra, "hogy legalább nem szaladgál annyit" és hasonlók. Viszont szánalmasozásra nem. Biztos vagyok benne, annyira szeretitek ti is Wilsont, mint mi RG3-at, egy ilyen eset után minimum a rituális torokmetszést követelnék Ngatának a Hox topicban. Nem tisztem védeni Nexiont, nem is szorul rá, de a kettős mérce nem szép dolog...apeszos
tudjátok jól h nagyon szeretem a redksinst is és robertet meg főként. just to be clear.
ha wilson csinálna ilyet, akkor csak is rá tudnék haragudni, mint itt is robertre haragudtam h mi a faszért kell futkároznia összevossza mint a veszett egér. sokszor le tudott menni, de a kevés eset amikor nem, akkor az egászsége bánta (atlanta meg ez a meccs. 1 agyrázkódás, egy sazakd szalag). és ő is megmondta ezt h nem tehet ilyet, mert tudja milyen fontos ő a franchisenek. és ebben a szemben kell sztem figyelni ezt.
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
tisztában vagyok h ő csinálta de mért is haragszunk rá? azért mert tette a dolgát. bullshit, nem szeretem az ilyen ostobaságot, h vkinek egy vétlen dolog miatt rosszat kívánsz.
nem vagy okos fiu nexion, ha ezt komolyan gondolod, az biztosa.kacsa
Hja... erre mondják azt, hogy Isten nem bottal ver. Most majd együtt fognak elmélkedni az offseasonben az ACL szépségein. Amikor ez a sérülés teljesen "vétlenül okozódott" emlékszem olyan megnyilvánulásokra, "hogy legalább nem szaladgál annyit" és hasonlók. Viszont szánalmasozásra nem. Biztos vagyok benne, annyira szeretitek ti is Wilsont, mint mi RG3-at, egy ilyen eset után minimum a rituális torokmetszést követelnék Ngatának a Hox topicban. Nem tisztem védeni Nexiont, nem is szorul rá, de a kettős mérce nem szép dolog...
több mint 13 éve
nexion218 4 019 — Washington Gyapotkombájnz fan
de hidd el kacsa, buta sem vagyok. Azzal kezdtem, hogy nem szokásom az ilyesmi. Hogy miért? Mert tudom, hogy "nem szép dolog". De attól még érzéseim is vannak és nekem ez az érzésem. Nem azért, mert tette a dolgát, hanem mert a túlbuzgóságácal sérülést okozott és kárt a kedvenc csapatomnak. Ha vki véletlen porig égetné a házam, miközben adolgát teszi, az eszemmel tudnám, hogy ne haragudjak rá, mert véletlen volt. De a szívem mélyén a pokolba kívánnám. Az érzéseimről pedig nem fogok hazudni csak azért, mert mások szerint nem szépek.

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 13 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
Ha nem is azonosulok a véleményével, de megértem Nexiont. Ő okozta RG3 sérülését.....

apeszos
tisztában vagyok h ő csinálta de mért is haragszunk rá? azért mert tette a dolgát. bullshit, nem szeretem az ilyen ostobaságot, h vkinek egy vétlen dolog miatt rosszat kívánsz.
nem vagy okos fiu nexion, ha ezt komolyan gondolod, az biztos
több mint 13 éve
nexion218 4 019 — Washington Gyapotkombájnz fan
Ha nem is azonosulok a véleményével, de megértem Nexiont. Ő okozta RG3 sérülését.....

apeszos
Ráadásul egy szükségtelen ütközés volt, ment lefelé az ember, amikor megütötte... Persze nem varrom az egészet az ő nyakába - az oldalvonal megvédte volna RG3-at Ngata-tól.
Szánalmas vagy embers.gergo
Te meg le vagy szarva. Inkább vagyok szánalmas, de őszinte, mint szaros..

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 13 éve
s.gergo Baltimore Ravens 228 — Ravens fan
Nem szokásom az ilyesmi, de hazudnék, ha azt mondanám, hogy nem tölt el némi örömmel, hogy Ngata térde is ment a levesbe....nexion218
Szánalmas vagy ember
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Ha nem is azonosulok a véleményével, de megértem Nexiont. Ő okozta RG3 sérülését.....

több mint 13 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
Nem szokásom az ilyesmi, de hazudnék, ha azt mondanám, hogy nem tölt el némi örömmel, hogy Ngata térde is ment a levesbe....nexion218
ez elég szomorú akkor
több mint 13 éve
nexion218 4 019 — Washington Gyapotkombájnz fan
Nem szokásom az ilyesmi, de hazudnék, ha azt mondanám, hogy nem tölt el némi örömmel, hogy Ngata térde is ment a levesbe....

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 13 éve
farkaspeti Washington Commanders 763
Éééés idén is elvertük a bajnokot 😀


több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
mintha 29-11-10-re nyerte volna Griffin a címet, ami 2 komolyabb riválist tekintve ez meggyőző átütő erő, talán nem is volt sohasem kérdéses; sajnálom, hogy Morris nem kapott szavazatotsapka
RG3 is NFL's top offensive rookie

De bizony.. 😀 A magyar fanoknál a másik kettő sokkal jobb. 😛 Morrist én is nagyon sajnálom... Sebaj, a kövi idényben majd átveszi Peterson szerepét.. 😊
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
mintha 29-11-10-re nyerte volna Griffin a címet, ami 2 komolyabb riválist tekintve ez meggyőző átütő erő, talán nem is volt sohasem kérdéses; sajnálom, hogy Morris nem kapott szavazatot

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
több mint 13 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 837
grat, megérdemelte 😊
több mint 13 éve
farkaspeti Washington Commanders 763
 www.nfl.com/news/story/0ap1000000134287/article/robert-griffin-iii-wins-offensive-rookie-of-the-year?campaign=Facebook_atl_griffin
Robeeeeert!! 😀