Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
Redskins WR's coach Ike Hilliard is leaving the team to become the #Bills' WR coach.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
Mi van???? DOUGTHY?????????????? Kijafaszomazadoughty? Hat év alatt három meccsen játszott elfogadhatóan. Ez igen.apeszos
Csak vicceltem, egyébként meg mi van, ha most jön el Doughty reneszánsza 😊agent T
azért szép kísérlet volt😀 (nekem tetszett😛)

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Mi van???? DOUGTHY?????????????? Kijafaszomazadoughty? Hat év alatt három meccsen játszott elfogadhatóan. Ez igen.apeszos
Csak vicceltem, egyébként meg mi van, ha most jön el Doughty reneszánsza 😊agent T
Azon épp most léptünk túl.
több mint 13 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
Mi van???? DOUGTHY?????????????? Kijafaszomazadoughty? Hat év alatt három meccsen játszott elfogadhatóan. Ez igen.apeszos
Csak vicceltem, egyébként meg mi van, ha most jön el Doughty reneszánsza 😊

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Mi van???? DOUGTHY?????????????? Kijafaszomazadoughty? Hat év alatt három meccsen játszott elfogadhatóan. Ez igen.
több mint 13 éve
nexion218 4 019 — Washington Gyapotkombájnz fan
óó
Redskins DBs coach Raheem Morris will interview Friday with the Cleveland Browns for their defensive coordinator job.sapka
És kötelező elengedni? Mert különben megint buktunk minimum egy évet. Sose lesz itt secondary.. 😕apeszos
Secondary... titeket mennyire elégítene ki egy Hall (nagypofájú, de azért nem olyan szar játékos), drogos Cedric, Vödör, XY FA/draft felállás?
(Figyeljétek apeszost 😊 ) Ha el lehetne érni, hogy Doughty a szezonvégi formáját konstans módon hozza, akkor nem lenne elég a depthbe hozni valakiket?

(😀 jaj 😀 )agent T
Nem kell, mert van drogos T. Jacksonunk is! 😀

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 13 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
óó
Redskins DBs coach Raheem Morris will interview Friday with the Cleveland Browns for their defensive coordinator job.sapka
És kötelező elengedni? Mert különben megint buktunk minimum egy évet. Sose lesz itt secondary.. 😕apeszos
Secondary... titeket mennyire elégítene ki egy Hall (nagypofájú, de azért nem olyan szar játékos), drogos Cedric, Vödör, XY FA/draft felállás?
(Figyeljétek apeszost 😊 ) Ha el lehetne érni, hogy Doughty a szezonvégi formáját konstans módon hozza, akkor nem lenne elég a depthbe hozni valakiket?

(😀 jaj 😀 )

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
óó
Redskins DBs coach Raheem Morris will interview Friday with the Cleveland Browns for their defensive coordinator job.sapka
És kötelező elengedni? Mert különben megint buktunk minimum egy évet. Sose lesz itt secondary.. 😕
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
óó
Redskins DBs coach Raheem Morris will interview Friday with the Cleveland Browns for their defensive coordinator job.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Amúgy egy jobb WR elkelne még. Briscoe kuka és Morgantől sem voltam elájulva. Tovább megyek, Hankersontól sem. Robinson szerez még egy kis rutint, Garcon és Moss mellé egy nevesebb (értsd: jobb) elkapó, és nem olyan nagy baj Griffin térde. Valamint Cousinsnak is könnyebb dolga lenne..
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Naa biztos lesz Kuzintrédes hét issutianap
Erős a gyanúm, kedves Watson, hogy azt igencsak meg kellene fizetni. Most úgy látom (akkor nem: mea culpa) hogy a Shanahan & Co. előre látta Griffin játékának veszélyeit. Így nem mondanak le róla, csak csillagászatilag mért áron. 😛
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 905 — capitaine du château de Vienne 1487
Naa biztos lesz Kuzintrédes hét is


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Túl sokat csámcsogtunk RG3 térdén. Tulajdonképpen ez lesz az igazi hír úgy augusztusig... 😀 Tud-e játszani szeptembertől? Tud. De nem úgy mint eddig. Tud. Teljesen meggyógyult, hála az orvosainak. Ja nem. Nem gyógyul meg, istenem, most mi lesz??? 😛 Kb ezt fogják váltogatni a médiában. Aztán szeptemberben vigyorogva kijön az első snaphez.
Az, hogy közben hogyan is állunk a cap-el, lesz-e FA piac számunkra, kinek hogyan írják át a szerződését, tudunk-e javítani az O falon, a secondaryn, kit fogunk kivágni, egyáltalán lesz-e, illetve lehet-e komolyabb célpont a FA agorán. Mara mesterkedési ellenére jó csapatunk lett, kérdés sikerül-e elb@szni, vagy javítunk-e rajta? Ennek az offensenek a lelke Griffin és Morris közti összhang, illetve az általuk művészire fejlesztett option volt, ez nem nagyon lesz már ugyanaz, Kyle mit tud nekik összeütni idénykezdésre, hogy ne azon álljon vagy bukjon, hogy lesz-e irányítónk a PO-ra. Sorolhatnám még, de ezek közül szinte semmi sincs egyenlőre képben. Csak a saját agymenéseink.
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
Bezzeg tavaly biztos izgi volt 😊steroid stewie
nem igazán, ez az időszak nyugalmas, ki lehet pihenni a sok meccset😛
másrészt februártól még a csapból is folyni fog a draft, +pótolni az ncaa meccseket és a prospect ismertetőket lehet bújni
+az elengedhetetlen fotelmanagerkedés😊, a csonka offseason viszont tényleg izgalmas volt
hamarosan nyílik az fa piac is

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
steroid stewie Washington Commanders 268
Ha csendre és nyugira vágyok bejövök ide 😊
Remélem jövőre ilyentájt pörögni fog a topic és azt fogjuk tárgyalni mennyire gyaluljuk le az ellenfelet az nfc döntőben 😊

Mi szívás, hogy nálunk se edző téma nincs, se draft 😊 Bezzeg tavaly biztos izgi volt 😊

Még három meccs és kitehetünk egy baszott nagy uborkát, amit elrágcsálunk őszig 😂
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Na, semmi? 😊
Mindenféle rookie jelölésekkel kapcs sincs semmi hír? 😊agent T
Redskins quarterback Robert Griffin III was named Pro Football Weekly/Pro Football Writers of America Rookie of the Year and NFL offensive rookie of the year, the team announced Monday.
.........
Griffin’s teammates Alfred Morris and London Fletcher earned second-team honors on the Associated Press’s All-Pro team this past weekend.
több mint 13 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
Na, semmi? 😊
Mindenféle rookie jelölésekkel kapcs sincs semmi hír? 😊

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
  • 2012 Salary Cap Number for each NFL team: $120,600,000
  • Washington Redskins Adjusted Cap: $-4,500,000
  • Washington Redskins Individual Cap Total: $106,805,285
  • Washington Redskins 'Rule of 51' Total: $100,522,135
  • Washington Redskins Dead Cap: $11,879,180
  • Washington Redskins Cap Position: $112,401,315 (Dead Cap + Rule of 51)
  • Washington Redskins Cap to Spend: $3,698,685
  • több mint 13 éve
    nexion218 4 019 — Washington Gyapotkombájnz fan
    az egy dolog, hogy miből, de kiből lesz a secondary?

    "I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
    több mint 13 éve
    sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
    18 milla az idei évre áthozott bünti. Vagy már az is benne van, azért vagyunk mínuszban?apeszos
    biztosan!

    Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
    több mint 13 éve
    apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
    18 milla az idei évre áthozott bünti. Vagy már az is benne van, azért vagyunk mínuszban?
    több mint 13 éve
    sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
    Sapka, -4 millából hogy lesz secondary?apeszos
    nem értem, hogy jön ki a -4 millió😀, de olvastam én is
    ennél jelentősen jobban állunk, +Carriker és Browns elküldése + a restruktúrálások, vagy az állítólagos Hall paycut
    vagy ez már az idei évre görgetett fizetésszumma?😊

    Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
    több mint 13 éve
    apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
    Sapka, -4 millából hogy lesz secondary?
    több mint 13 éve
    apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
    Van az a szegénységi bizonyítvány amire nem kell lesüllyedni.apeszos
    Istenem , legyen már életed.Petikievak01
    Pár évvel vagy idősebb a legkisebb gyerekemnél. Ne te magyarázd meg nekem milyen életem legyen. Más emberek fikázása sosem tartozott az életcéljaim közé, ha neked igen akkor nem az én életemmel van a baj. Nőj fel kisember...apeszos
    😀 Szánalmas vagy 😀Petikievak01
    No, mi a baj kicsi fiú? Befenyítettek az iskolában a nyolcadikosok? Vagy véletlenül szoknyát húztál nadrág helyett? Ejnye. apeszos
    Nincsenek barátaim 😥(((Petikievak01
    Szakadj le rólam kisköcsög mert szájba baszlak. Ha ovisokkal akarok vitázni akkor oviba megyek. Húzzál vissza a másik nyolc(?) kedvenc csapatod topicjába trollkodni. Ez volt az utolsó, hogy szóra méltattam egy körömpiszkot.
    több mint 13 éve
    Petikievak01 Philadelphia Eagles 1 667 — Its OK to be gay.
    Van az a szegénységi bizonyítvány amire nem kell lesüllyedni.apeszos
    Istenem , legyen már életed.Petikievak01
    Pár évvel vagy idősebb a legkisebb gyerekemnél. Ne te magyarázd meg nekem milyen életem legyen. Más emberek fikázása sosem tartozott az életcéljaim közé, ha neked igen akkor nem az én életemmel van a baj. Nőj fel kisember...apeszos
    😀 Szánalmas vagy 😀Petikievak01
    No, mi a baj kicsi fiú? Befenyítettek az iskolában a nyolcadikosok? Vagy véletlenül szoknyát húztál nadrág helyett? Ejnye. apeszos
    Nincsenek barátaim 😥(((