Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Ezt gondoltam elmentem ide.. 😀
- Hiába a jó előjelek, a franchise közelmúltját ismerve nem nyugodhatnak meg a szurkolók a rájátszást illetően. 😊

Varga Kristóf (kristof)

(Heti körkép - 15. hét)
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Polumbus did not practice. Griffin and Montgomery were full go

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Redskins RE Stephen Bowen has been diagnosed with a torn upper biceps,

Redskins coach Mike Shanahan said he expects Robert Griffin III (knee) to return Sunday

Redskins C Will Montgomery (sprained MCL) was a full participant in Wednesday's practice, and is "fine."

Redskins announced today that they have signed LB Vic So’oto to their active roster from the Green Bay Packers’ practice squad.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
nexion218 3 983 — Washington Gyapotkombájnz fan
Én egyébként nem várnám azt a pálfordulás effektust se az O se a D részéről, amit Apeszos említett. A labda két oldalán bekövetkezett idei fordulatnak szerintem nagyon is konkrét okai vannak: az offense-be jött Griffin, Garcon, Morris, egészséges (idáig) a fal és jól játszik és ne legyünk szemetek, Kyle is odabasz. Ezek az emberek pedig maradni fognak, sőt várhatóan fejlődni, tehát a javulás okozói konstansak maradnak. D oldalon pedig ne felejtsük el, hogy a front7 idény elejény ment a kukába Orakpo sérülésével: mindenki tudja, hogy egy passrusherünk van, tehát rá kell koncentrálni, a másik oldalon csak cserék játszanak, akik nyilván okkal cserék. Ebből kifolyólag nyomás nincs és a QB-k nyugodtan dobálhatnak az egyébként nem túl acélos secondary-re, akik ettől még szarabbnak néznek ki.Remélhetőeg Orakpo és Vödör rendbe jön, Jackson nem lesz eltiltva és esetleg tudunk vmi jobb safety-t lopni a drafton...

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
védelemmel kapcsolatban:
In last 3 games, opposing QBs have a passer rating of 57.9 in second half vs. the #Redskins compared to 106.8 in the first half.
spoiler: elit!!!!

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
hogy van ez?
Ha győzünk, + kikap a Giants, Seahawks, Bears (egyszer megerőltethetné magát az Arizona) akkor máris wild card clinch?agent T
Majdnem:

WASHINGTON REDSKINS (at Philadelphia)
Washington clinches a playoff spot with:
1) WAS win + NYG loss + CHI loss + MIN loss

 www.nfl.com/news/story/0ap1000000113069/article/week-16-nfl-playoff-scenarios?icampaign=Playoffpicture_newsnexion218
Nekünk a legszebb lenne: Wash win, NY loss, Boys loss. És onnantól nincs vita.
több mint 11 éve
nexion218 3 983 — Washington Gyapotkombájnz fan
hogy van ez?
Ha győzünk, + kikap a Giants, Seahawks, Bears (egyszer megerőltethetné magát az Arizona) akkor máris wild card clinch?agent T
Majdnem:

WASHINGTON REDSKINS (at Philadelphia)
Washington clinches a playoff spot with:
1) WAS win + NYG loss + CHI loss + MIN loss

https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/znwnle5dltoc49qidvap
Week 16 NFL playoff scenarios
The official source for NFL news, video highlights, fantasy football, game-day coverage, schedules, stats, scores and more.

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 11 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
És hogy van RGIII?
Ráhagyjuk a philadelphiai melót Kirkre?

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 11 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
hogy van ez?
Ha győzünk, + kikap a Giants, Seahawks, Bears (egyszer megerőltethetné magát az Arizona) akkor máris wild card clinch?

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Azért csak óvatosan... 😀

Most nézem, hogy 14 fordulóból 7x Redskins játékos lett a hét újonca 😊 Ráadásul Cousins bővítheti ezt a számot. Még idevehetjük Forbath remeklését is. Nagyszerű jövő előtt áll az offense, csak a védelmet kell összeszedni valamennyire és akkor állandó szereplői lehetünk a rájátszásnak, egy pár hónapja még bőven lesajnált csapatból... 😊Mate90
Ezt a tavalyi év után nem is kellett volna leírnunk. Tavaly (meg azelőtt, meg azelőt... 😀)volt egy közepesnél jobb védelmünk, semmilyen offense-el. Idén van egy a közepesnél jóval jobb, de szvsz (bocs Kristóf 😛) még mindíg nem ligaelit offense, és egy baromi szar defense. Azt hittük csak egy QB kell. Nos az megjött, bónuszként Morris, (aki mint látjuk Griffin nélkül félkarú óriás) az offense fel is javult, de érthetetlenül eltűnt a védelem. Mi a garancia rá, hogy jövőre nem fordul meg megint?
több mint 11 éve
Mate90 34 — Megfigyelő
Most nézem, hogy 14 fordulóból 7x Redskins játékos lett a hét újonca 😊 Ráadásul Cousins bővítheti ezt a számot. Még idevehetjük Forbath remeklését is. Nagyszerű jövő előtt áll az offense, csak a védelmet kell összeszedni valamennyire és akkor állandó szereplői lehetünk a rájátszásnak, egy pár hónapja még bőven lesajnált csapatból... 😊
több mint 11 éve
steroid stewie Washington Commanders 268
olvasgatom a twitteres beatwritereket, konkrétan az egész O-line fellázadt, hogy Blacket elmeszelték... (érdekes), nem tudják róla elképzelni, hogy cuccolnasapka
Most próbáld behelyettesíteni, hogy eltudják képzelni róla, nem hangzik jól, mi? 😊
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
olvasgatom a twitteres beatwritereket, konkrétan az egész O-line fellázadt, hogy Blacket elmeszelték... (érdekes), nem tudják róla elképzelni, hogy cuccolnasapka
Jordan Black: I never gained 50 pounds, and I’m not a doper

😀 😀 NFL Power ranking top 10? (9. Redskins) Tényleg jön a világ vége.... 😀
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
olvasgatom a twitteres beatwritereket, konkrétan az egész O-line fellázadt, hogy Blacket elmeszelték... (érdekes), nem tudják róla elképzelni, hogy cuccolna

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Mennyit szidtam Polumbust, remélem nem fog nagyon hiányozni...
több mint 11 éve
nexion218 3 983 — Washington Gyapotkombájnz fan
Szeretettel várjuk a RGIII-at és népi zenekarát a napfényes Californiában, úgy is kell egy aktuális Pierre akit leszázalékol valamelyik safety-nk 😀
ha már az NFC West így be lett kóstólva 😊he7edik
Na, fogd meg szépen a madarad és játszatok egymással, már itt verdes egy ideje 😂steroid stewie
a kis csöcsös barnát a képről meg hagyja itt! Csak jobb lenne azt kóstolgatni, mint a West kloákásait! 😀nexion218
Sajnos Ő hozzám tartozik 😉he7edik
Nem feleségül akartam venni...😀

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
szóval más lehet a baj... 😉Helmut Zimmer
😀
szaggat a stream, csak ez lehet😛😉

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239
Szeretettel várjuk a RGIII-at és népi zenekarát a napfényes Californiában, úgy is kell egy aktuális Pierre akit leszázalékol valamelyik safety-nk 😀
ha már az NFC West így be lett kóstólva 😊he7edik
Na, fogd meg szépen a madarad és játszatok egymással, már itt verdes egy ideje 😂steroid stewie
a kis csöcsös barnát a képről meg hagyja itt! Csak jobb lenne azt kóstolgatni, mint a West kloákásait! 😀nexion218
Sajnos Ő hozzám tartozik 😉


több mint 11 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 224 — én ezt meguntam
Seahawkosok, térjünk vissza a kérdésre ha lemeccseltétek a 49esekkel a kötelezőt, de nehogy azt kelljen számolgatni utána, hogy maradtok benn a PO-ban😛 (Helmut, nagyon kevésszer nyilatkozok olyan csapattal kapcs. amelyiknek nem láttam elég meccsét)sapka
Neveddmármagadra!
Pontosan tudom, hogy nézed a meccseket,...szóval más lehet a baj... 😉

Mindegy is, mert teljesen igazad van, ránk még vár két kemény ütközet (hiszen a nyugat kemény hely), szóval nem biztos, hogy bejutunk!
több mint 11 éve
nexion218 3 983 — Washington Gyapotkombájnz fan
Szeretettel várjuk a RGIII-at és népi zenekarát a napfényes Californiában, úgy is kell egy aktuális Pierre akit leszázalékol valamelyik safety-nk 😀
ha már az NFC West így be lett kóstólva 😊he7edik
Na, fogd meg szépen a madarad és játszatok egymással, már itt verdes egy ideje 😂steroid stewie
a kis csöcsös barnát a képről meg hagyja itt! Csak jobb lenne azt kóstolgatni, mint a West kloákásait! 😀

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 11 éve
steroid stewie Washington Commanders 268
Szeretettel várjuk a RGIII-at és népi zenekarát a napfényes Californiában, úgy is kell egy aktuális Pierre akit leszázalékol valamelyik safety-nk 😀
ha már az NFC West így be lett kóstólva 😊he7edik
Na, fogd meg szépen a madarad és játszatok egymással, már itt verdes egy ideje 😂
több mint 11 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239
Szeretettel várjuk a RGIII-at és népi zenekarát a napfényes Californiában, úgy is kell egy aktuális Pierre akit leszázalékol valamelyik safety-nk 😀
ha már az NFC West így be lett kóstólva 😊


több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Redskins OT Jordan Black suspended next 4 regular-season or postseason games for violating NFL policy on performance enhancing substances.empty taxi
Ez csak azért cinkes, mert Polumbus meg "agy"rázkódást (😛) szenvedett... (Legyen inkább koponyaűr-trauma?? 😀 )nexion218
😀, egyszer volt olyan formáció, hogy Hurt játszott RT-t, mondjuk vicces mert 6'3 magas😊, akkor úgy nézhetne ki a fal, hogy Tw-LeRibeus-Lichtsteiger-Chester-Hurt
attól függne mennyire válna be a sváb középen, mondjuk jóval nehezebb lenne ott false startolni, de nem biztos, hogy rossz lenne, +megnézném LG-ben LeRibeustsapka
Szerintem előbb lesz Gettis bal guard mint LeRibeus. Pedig én is megnézném...apeszos
nem-nem, Gettis RG max

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Redskins OT Jordan Black suspended next 4 regular-season or postseason games for violating NFL policy on performance enhancing substances.empty taxi
Ez csak azért cinkes, mert Polumbus meg "agy"rázkódást (😛) szenvedett... (Legyen inkább koponyaűr-trauma?? 😀 )nexion218
😀, egyszer volt olyan formáció, hogy Hurt játszott RT-t, mondjuk vicces mert 6'3 magas😊, akkor úgy nézhetne ki a fal, hogy Tw-LeRibeus-Lichtsteiger-Chester-Hurt
attól függne mennyire válna be a sváb középen, mondjuk jóval nehezebb lenne ott false startolni, de nem biztos, hogy rossz lenne, +megnézném LG-ben LeRibeustsapka
Szerintem előbb lesz Gettis bal guard mint LeRibeus. Pedig én is megnézném...
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Seahawkosok, térjünk vissza a kérdésre ha lemeccseltétek a 49esekkel a kötelezőt, de nehogy azt kelljen számolgatni utána, hogy maradtok benn a PO-ban😛 (Helmut, nagyon kevésszer nyilatkozok olyan csapattal kapcs. amelyiknek nem láttam elég meccsét)

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!