Washington Commanders
28 feliratkozó
több mint 13 éve
Redskins WR's coach Ike Hilliard is leaving the team to become the #Bills' WR coach.
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
azért szép kísérlet volt😀 (nekem tetszett😛)Mi van???? DOUGTHY?????????????? Kijafaszomazadoughty? Hat év alatt három meccsen játszott elfogadhatóan. Ez igen.apeszosCsak vicceltem, egyébként meg mi van, ha most jön el Doughty reneszánsza 😊agent T
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
Azon épp most léptünk túl.Mi van???? DOUGTHY?????????????? Kijafaszomazadoughty? Hat év alatt három meccsen játszott elfogadhatóan. Ez igen.apeszosCsak vicceltem, egyébként meg mi van, ha most jön el Doughty reneszánsza 😊agent T
több mint 13 éve
Mi van???? DOUGTHY?????????????? Kijafaszomazadoughty? Hat év alatt három meccsen játszott elfogadhatóan. Ez igen.apeszosCsak vicceltem, egyébként meg mi van, ha most jön el Doughty reneszánsza 😊
Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 13 éve
Mi van???? DOUGTHY?????????????? Kijafaszomazadoughty? Hat év alatt három meccsen játszott elfogadhatóan. Ez igen.
több mint 13 éve
Nem kell, mert van drogos T. Jacksonunk is! 😀Secondary... titeket mennyire elégítene ki egy Hall (nagypofájú, de azért nem olyan szar játékos), drogos Cedric, Vödör, XY FA/draft felállás?óóÉs kötelező elengedni? Mert különben megint buktunk minimum egy évet. Sose lesz itt secondary.. 😕apeszos
Redskins DBs coach Raheem Morris will interview Friday with the Cleveland Browns for their defensive coordinator job.sapka
(Figyeljétek apeszost 😊 ) Ha el lehetne érni, hogy Doughty a szezonvégi formáját konstans módon hozza, akkor nem lenne elég a depthbe hozni valakiket?
(😀 jaj 😀 )agent T
"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 13 éve
Secondary... titeket mennyire elégítene ki egy Hall (nagypofájú, de azért nem olyan szar játékos), drogos Cedric, Vödör, XY FA/draft felállás?óóÉs kötelező elengedni? Mert különben megint buktunk minimum egy évet. Sose lesz itt secondary.. 😕apeszos
Redskins DBs coach Raheem Morris will interview Friday with the Cleveland Browns for their defensive coordinator job.sapka
(Figyeljétek apeszost 😊 ) Ha el lehetne érni, hogy Doughty a szezonvégi formáját konstans módon hozza, akkor nem lenne elég a depthbe hozni valakiket?
(😀 jaj 😀 )
Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 13 éve
óóÉs kötelező elengedni? Mert különben megint buktunk minimum egy évet. Sose lesz itt secondary.. 😕
Redskins DBs coach Raheem Morris will interview Friday with the Cleveland Browns for their defensive coordinator job.sapka
több mint 13 éve
óóRedskins DBs coach Raheem Morris will interview Friday with the Cleveland Browns for their defensive coordinator job.
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
Amúgy egy jobb WR elkelne még. Briscoe kuka és Morgantől sem voltam elájulva. Tovább megyek, Hankersontól sem. Robinson szerez még egy kis rutint, Garcon és Moss mellé egy nevesebb (értsd: jobb) elkapó, és nem olyan nagy baj Griffin térde. Valamint Cousinsnak is könnyebb dolga lenne..
több mint 13 éve
Naa biztos lesz Kuzintrédes hét issutianapErős a gyanúm, kedves Watson, hogy azt igencsak meg kellene fizetni. Most úgy látom (akkor nem: mea culpa) hogy a Shanahan & Co. előre látta Griffin játékának veszélyeit. Így nem mondanak le róla, csak csillagászatilag mért áron. 😛
több mint 13 éve
Naa biztos lesz Kuzintrédes hét is

Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
Túl sokat csámcsogtunk RG3 térdén. Tulajdonképpen ez lesz az igazi hír úgy augusztusig... 😀 Tud-e játszani szeptembertől? Tud. De nem úgy mint eddig. Tud. Teljesen meggyógyult, hála az orvosainak. Ja nem. Nem gyógyul meg, istenem, most mi lesz??? 😛 Kb ezt fogják váltogatni a médiában. Aztán szeptemberben vigyorogva kijön az első snaphez. Az, hogy közben hogyan is állunk a cap-el, lesz-e FA piac számunkra, kinek hogyan írják át a szerződését, tudunk-e javítani az O falon, a secondaryn, kit fogunk kivágni, egyáltalán lesz-e, illetve lehet-e komolyabb célpont a FA agorán. Mara mesterkedési ellenére jó csapatunk lett, kérdés sikerül-e elb@szni, vagy javítunk-e rajta? Ennek az offensenek a lelke Griffin és Morris közti összhang, illetve az általuk művészire fejlesztett option volt, ez nem nagyon lesz már ugyanaz, Kyle mit tud nekik összeütni idénykezdésre, hogy ne azon álljon vagy bukjon, hogy lesz-e irányítónk a PO-ra. Sorolhatnám még, de ezek közül szinte semmi sincs egyenlőre képben. Csak a saját agymenéseink.
több mint 13 éve
Bezzeg tavaly biztos izgi volt 😊steroid stewienem igazán, ez az időszak nyugalmas, ki lehet pihenni a sok meccset😛
másrészt februártól még a csapból is folyni fog a draft, +pótolni az ncaa meccseket és a prospect ismertetőket lehet bújni
+az elengedhetetlen fotelmanagerkedés😊, a csonka offseason viszont tényleg izgalmas volt
hamarosan nyílik az fa piac is
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
Ha csendre és nyugira vágyok bejövök ide 😊Remélem jövőre ilyentájt pörögni fog a topic és azt fogjuk tárgyalni mennyire gyaluljuk le az ellenfelet az nfc döntőben 😊
Mi szívás, hogy nálunk se edző téma nincs, se draft 😊 Bezzeg tavaly biztos izgi volt 😊
Még három meccs és kitehetünk egy baszott nagy uborkát, amit elrágcsálunk őszig 😂
több mint 13 éve
Na, semmi? 😊Redskins quarterback Robert Griffin III was named Pro Football Weekly/Pro Football Writers of America Rookie of the Year and NFL offensive rookie of the year, the team announced Monday.
Mindenféle rookie jelölésekkel kapcs sincs semmi hír? 😊agent T
.........
Griffin’s teammates Alfred Morris and London Fletcher earned second-team honors on the Associated Press’s All-Pro team this past weekend.
több mint 13 éve
Na, semmi? 😊Mindenféle rookie jelölésekkel kapcs sincs semmi hír? 😊
Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 13 éve
több mint 13 éve
az egy dolog, hogy miből, de kiből lesz a secondary?
"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 13 éve
18 milla az idei évre áthozott bünti. Vagy már az is benne van, azért vagyunk mínuszban?apeszosbiztosan!
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
18 milla az idei évre áthozott bünti. Vagy már az is benne van, azért vagyunk mínuszban?
több mint 13 éve
Sapka, -4 millából hogy lesz secondary?apeszosnem értem, hogy jön ki a -4 millió😀, de olvastam én is
ennél jelentősen jobban állunk, +Carriker és Browns elküldése + a restruktúrálások, vagy az állítólagos Hall paycut
vagy ez már az idei évre görgetett fizetésszumma?😊
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
Sapka, -4 millából hogy lesz secondary?
több mint 13 éve
Szakadj le rólam kisköcsög mert szájba baszlak. Ha ovisokkal akarok vitázni akkor oviba megyek. Húzzál vissza a másik nyolc(?) kedvenc csapatod topicjába trollkodni. Ez volt az utolsó, hogy szóra méltattam egy körömpiszkot.Nincsenek barátaim 😥(((Petikievak01No, mi a baj kicsi fiú? Befenyítettek az iskolában a nyolcadikosok? Vagy véletlenül szoknyát húztál nadrág helyett? Ejnye. apeszos😀 Szánalmas vagy 😀Petikievak01Pár évvel vagy idősebb a legkisebb gyerekemnél. Ne te magyarázd meg nekem milyen életem legyen. Más emberek fikázása sosem tartozott az életcéljaim közé, ha neked igen akkor nem az én életemmel van a baj. Nőj fel kisember...apeszosVan az a szegénységi bizonyítvány amire nem kell lesüllyedni.apeszosIstenem , legyen már életed.Petikievak01
több mint 13 éve
Nincsenek barátaim 😥(((No, mi a baj kicsi fiú? Befenyítettek az iskolában a nyolcadikosok? Vagy véletlenül szoknyát húztál nadrág helyett? Ejnye. apeszos😀 Szánalmas vagy 😀Petikievak01Pár évvel vagy idősebb a legkisebb gyerekemnél. Ne te magyarázd meg nekem milyen életem legyen. Más emberek fikázása sosem tartozott az életcéljaim közé, ha neked igen akkor nem az én életemmel van a baj. Nőj fel kisember...apeszosVan az a szegénységi bizonyítvány amire nem kell lesüllyedni.apeszosIstenem , legyen már életed.Petikievak01