NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Remélem az eagles a skinssel is olyan kedves vendéglátó lesz, hogy megveri magát 😊 Mert amúgy jó csapatnak tartom, csak lyukas a markuk.steroid stewie
Azért annál most jobb csapat a 'skins, hogy az ellenfélre várjon. De azért minden segítséget köszönünk.. 😀 😛


Éppen azt nézegettem, hogy pont ugyanannyit nyertünk idegenben, mint otthon.. 😀 Nem nagyon zavart bennünket hogy hol játszunk. Idegenben 4 győzelem 3 vereség, otthon 4 győzelem 3 vereség.
több mint 11 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
Igen sapka, vágom, hogy igazad volt 😊
Tehát meg kell vernünk az Eaglest, bízni a Saints még egy meccsig tartó jó formájában, és kiszurkolni a tévé előtt a Ravenst 😊
Kihívás elfogadva 😊

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 11 éve
Petikievak01 Philadelphia Eagles 1 667 — Its OK to be gay.
Remélem az eagles a skinssel is olyan kedves vendéglátó lesz, hogy megveri magát 😊 Mert amúgy jó csapatnak tartom, csak lyukas a markuk.steroid stewie
Same old eagles.... 😀

több mint 11 éve
steroid stewie Washington Commanders 268
Remélem az eagles a skinssel is olyan kedves vendéglátó lesz, hogy megveri magát 😊 Mert amúgy jó csapatnak tartom, csak lyukas a markuk.
több mint 11 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
Azért Richardson csalódás volt nekem, nagyon tartottam tőle, hiába vagyunk jók (elvileg) a futás ellen. Összesen 28 yardot futott. apeszos
nem gondoltam volna h a janoris jenkins ennyit javít majd a futásvédekezésünkön. de nagyon faszányos ez a cofield-bowen-jenkins hármasa.kacsa
Azkiaz?? 😀 Jarvis az a Janoris.. Akiről beszélsz az a Rams corner nem?apeszos
jajj bocsánat összekevertem őket 😊
több mint 11 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
De lehet jobban kéne ide Janoris, mint Jarvis. 😊
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Azért Richardson csalódás volt nekem, nagyon tartottam tőle, hiába vagyunk jók (elvileg) a futás ellen. Összesen 28 yardot futott. apeszos
nem gondoltam volna h a janoris jenkins ennyit javít majd a futásvédekezésünkön. de nagyon faszányos ez a cofield-bowen-jenkins hármasa.kacsa
Azkiaz?? 😀 Jarvis az a Janoris.. Akiről beszélsz az a Rams corner nem?
több mint 11 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
Azért Richardson csalódás volt nekem, nagyon tartottam tőle, hiába vagyunk jók (elvileg) a futás ellen. Összesen 28 yardot futott. apeszos
nem gondoltam volna h a janoris jenkins ennyit javít majd a futásvédekezésünkön. de nagyon faszányos ez a cofield-bowen-jenkins hármas
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Azért Richardson csalódás volt nekem, nagyon tartottam tőle, hiába vagyunk jók (elvileg) a futás ellen. Összesen 28 yardot futott.
több mint 11 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
sose értettem h falember h tud agyrázkódást kapni 😀a.kacsa
Hat nezd meg mi megy ott a lineon, playenkent egy MMA meccs. A legserulesveszelyesebb poziciok.Delonso_
a lábsérüléseket megértem, de agyrázkódáshoz kell ütés, mármint sebességből fakadó erőhatás. na mindegy, nem kötözködni akarok, csak furcsa nekem 😊
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
sorry mindenki, de ezt muszáj volt😀

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
görgetés!!
Atlanta (12-2), San Francisco (10-3-1), Green Bay (10-4),
AZ SF 2,5 meccsel vezet előttünk, GB 2-vel, és 2 meccs van vissza, nem látok rá esélyt, hogy megfogjuk őket,
mivel az első három csapat nyert, így tulajdonképpen a 4.5.6. helyért meccselünk


4th Washington 8-6
Remaining games: at Philadelphia, Dallas.
éssss, végre itt!, kis előretekintés, ha nyerünk Phillyben (igazából könnyebb meccsre számítok, remélem visszatér Griffin), akkor alakulhat úgy a helyzet, hogy a Dallas elleni meccs ne számítson semmit! NYG vereség és Dallas vereség kell. Mert ha ők most kikapnak mindenképp nyertük a csoportot!
Előretekintés: ha minden így marad a Seattle látogatna el Washington D.C.-be, idegenben játszanak, szerintem az egyik legkönnyebb ellenfél lehetne, úgy hogy nem lesznek cornerjeik

5th Seattle 9-5
Remaining games: San Francisco, St. Louis.
Másfél meccsel vezet előttük a SF, nem tudom elképzelni, hogy behozzák őket, bár gyenge csapatok ellen nagyon megy, minden kevés...😛

6th Minnesota 8-6
Remaining games: at Houston, Green Bay.
Bár már 2 hete temetem őket😀, de elmennek Houstonba, akik aktívan versenyeznek a 1st seedert, és utána a GB meccs is kemény lesz, mert ők is a pihenőért játszanak, ha ezt így megcsinálják Ponderrel, minden elismerésem, igazából nekik jó az egyenlőség a többi csapattal szemben, második legerősebb kicker! De az első a miénk!

--
üldözők:


7th Chicago(8-6)
Remaining games: at Arizona, at Detroit
Két könnyű meccs következik, mégis romokban a csapat..., abszolút 6. hely esélyesek, ha kikap a Minnesota

8th Dallas 8-6
Remaining games: New Orleans, at Washington.
Most kell kikapni!!😀, ahhoz képest, hogy a fél csapat sérült egész jók...

9th New York (8-6)
Remaining games: at Baltimore, Philadephia
9. hely😕, 3 csapatnak kellene kikapni, hogy esélyesek legyenek egy helyre..., erre elenyésző az esély, ha most kikapnak a Baltimoretól, teljesen elúszott a csoport

agent T, látod bejött ez a jövő héten átvesszük a helyet, ha most nyert volna a Giants akkor is 6.ok lennénk

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
sose értettem h falember h tud agyrázkódást kapni 😀a.kacsa
Hat nezd meg mi megy ott a lineon, playenkent egy MMA meccs. A legserulesveszelyesebb poziciok.
több mint 11 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
sose értettem h falember h tud agyrázkódást kapni 😀
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
na baszki, ez hiányzik kidőljön a center, és az RT
A QB ne sérüljön meg?😀

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Pffff....

"The family of Washington Redskins linebacker London Fletcher reportedly was involved in an altercation with Cleveland Browns fans and local police Sunday.(...)Nita Ashford, a relative of Fletcher's, told WEWS-TV that her family members were attacked by some Browns fans(...) Cleveland police used Tasers during the melee, and three of Fletcher's family members were arrested. Evette Robinson, Fletcher's 57-year-old aunt, also suffered a heart attack during the skirmish and was taken to a hospital."

 www.nfl.com/news/story/0ap1000000112402/article/london-fletcher-relative-says-browns-fans-began-fightnexion218
Csak azt nem veszem ki belőle, hogy ez mikor volt, a meccs előtt, vagy után? Mert elég rendesen mutogatott Fletcher a nézőknek, ami amúgy nem szokása...

...............................................

Redskins C Will Montgomery sustained a sprained MCL in Sunday's win over the Browns.
Montgomery is headed for an MRI Sunday night or Monday morning. His Week 16 status is in doubt, along with starting RT Tyler Polumbus (concussion). The Redskins were forced to kick LG Kory Lichtensteiger to center and bring on Maurice Hurt after Montgomery went down.
több mint 11 éve
gyurczi New York Giants 2 477 — Giants fan
A Dallas-Skins meccs lesz a csoportgyőzelmet eldöntő meccs, a Giants, ha nyeri a meccseit akkor biztos WC, a csoportot szerintem nem nyeri meg, csak, ha a másik kettő botlik. Sztem mindketten behúzzák, így az utolsó meccsen a 10-6-os csoportgyőzelemért játszanak majd, mert a Giantsel szemben (3-3) jobb lesz a győztes NFC East mérlege (4-2). Az NFC mérleg ekkor nem játszik.

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 11 éve
nexion218 3 983 — Washington Gyapotkombájnz fan
Pffff....

"The family of Washington Redskins linebacker London Fletcher reportedly was involved in an altercation with Cleveland Browns fans and local police Sunday.(...)Nita Ashford, a relative of Fletcher's, told WEWS-TV that her family members were attacked by some Browns fans(...) Cleveland police used Tasers during the melee, and three of Fletcher's family members were arrested. Evette Robinson, Fletcher's 57-year-old aunt, also suffered a heart attack during the skirmish and was taken to a hospital."

https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/sqqebh0upd77pmy6ylpx
London Fletcher relative says Browns fans began fight
The family of Washington Redskins linebacker London Fletcher was involved in an altercation with Cleveland Browns fans and local police on Sunday, leading to multiple arrests.

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 11 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 685 — Eagles fan
Tiszta elmebaj, de qrvára örülök a győzelmeteknek és a Giants L-nek. 😊 Remélem bejut a skins a rájátszásba sok-sok év után. 😊 Igazság szerint nektek a két hátralévő meccs a fontos(NFC mérleg miatt), de ez hab a tortán. A következőt oda kell adjuk. 😉Greengo
Lehet nem értek jól valamit, de az NFC mérleg mit számít azon kívül, hogy PO-ba jutsz vagy sem?steroid stewie
Egyforma állásnál azt nézik legelőször. (ha jól tudom) Igazából a Skinsnek az utolsó 2 meccse a legfontosabb(Eagles,Cowgirls)...az, hogy most behúzta mind a 2 AFC meccset ezzel lépéselőnybe került. Fontos, hogy az NFC-ben minél jobb legyen a w/l arány.

szerk: lehet tévedek...mert a Giants NFC mérlege 7-4(skins 6-4) NFL.comon. Pedig sokkal fontosabb sztem egy NFC mérleg mint a divízió. De akkor is kell a 2 W még mert a Giants csak 1 NFC csapattal játszik már.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 11 éve
steroid stewie Washington Commanders 268
Tiszta elmebaj, de qrvára örülök a győzelmeteknek és a Giants L-nek. 😊 Remélem bejut a skins a rájátszásba sok-sok év után. 😊 Igazság szerint nektek a két hátralévő meccs a fontos(NFC mérleg miatt), de ez hab a tortán. A következőt oda kell adjuk. 😉Greengo
Lehet nem értek jól valamit, de az NFC mérleg mit számít azon kívül, hogy PO-ba jutsz vagy sem?
több mint 11 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 685 — Eagles fan
Tiszta elmebaj, de qrvára örülök a győzelmeteknek és a Giants L-nek. 😊 Remélem bejut a skins a rájátszásba sok-sok év után. 😊 Igazság szerint nektek a két hátralévő meccs a fontos(NFC mérleg miatt), de ez hab a tortán. A következőt oda kell adjuk. 😉


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 11 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
De szép látvány...

apeszos
3-6-nál pedig gyakoriak voltak az "elment a szezon" kiírások 😊farkaspeti
Ja, továbbá a shanniék takarodjanak, minek kellett RGIII meg a többi, mi örök szerencsétlenek vagyunk stb stb.
Tudom, nyakig benne voltam én is 😊agent T
Mondjuk én ilyet sose mondtam. 😛 A Szösziért már nem tenném tűzbe a kezem, de belátom hiba volt. Jó csere, és olyan Rodgers féle karrierje lehet...

Ja, és még egy saram van: bár most sem értettem pár hívást, de megemelem a kalapom Kyle előtt.apeszos
Nem, azt pl sapka mondta, hogy nem volt időszerű a QB igazolás 😊
De ezek nem szemrehányások, főleg nem tőlem, mert néha én is összehordtam hetet-havat, na 😊

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
De szép látvány...

apeszos
3-6-nál pedig gyakoriak voltak az "elment a szezon" kiírások 😊farkaspeti
Ja, továbbá a shanniék takarodjanak, minek kellett RGIII meg a többi, mi örök szerencsétlenek vagyunk stb stb.
Tudom, nyakig benne voltam én is 😊agent T
Mondjuk én ilyet sose mondtam. 😛 A Szösziért már nem tenném tűzbe a kezem, de belátom hiba volt. Jó csere, és olyan Rodgers féle karrierje lehet...

Ja, és még egy saram van: bár most sem értettem pár hívást, de megemelem a kalapom Kyle előtt.
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Így van, de valljuk be, azért ehhez a többiek is vastagon kellettek.. 😀 😀

Egyébként mea culpa. Ámbár az én elvárásomat teljesítették, így én már elégedett vagyok. A többi csak hab a tortán.
több mint 11 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
De szép látvány...

apeszos
3-6-nál pedig gyakoriak voltak az "elment a szezon" kiírások 😊farkaspeti
Ja, továbbá a shanniék takarodjanak, minek kellett RGIII meg a többi, mi örök szerencsétlenek vagyunk stb stb.
Tudom, nyakig benne voltam én is 😊

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊