Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
volt egy érzésem, hogy nem az offseason poszt-értékelésemre jött 68 új hozzászólás (....)
sapka
Jelentem én készültem, már összeszedtem a jelenlegi rostert, estefelé meg leszek..
több mint 13 éve
Geeri Miami Dolphins 2 962 — geeri93@citromail.hu

jó így ránézni dolgokra, nem mintha tudnám mi-micsoda, de a külső szalag (fibular collateral ligament=LCL és a középső itt ant. crucialligament=ACL-ről van szó)
sapka
Elülső keresztszalag, meg a lateralis (test középvonalától távolabbi) oldalszalag sérült. Részleges szakadást meg nem 100% hogy műtik, de én arra tippelek hogy fogják. Aztán majd kiderül mi lesz.

Mindig jövőre!
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
már legalább 5 éve ilyen, és?sapka
talán akkor időszerű rendbetennibraxa88
menjek kis gereblyével D.C.-be?😊sapka
nyílvánbraxa88
ott kezdődik a probléma, hogy csakis a seattle-i újságírók álltak be ez a vélemény mögé, libasorban, mikor Carroll kiejtette, hogy de rossz a pálya, ezért nem voltak elég eredményesek (kicsit azért cikinek érzem ezt a 24-et, ha már előtte ment a 150)
más pedig nem foglalkozik vele, ahogy nem szoktak azzal, ha a Lambeu-fielden esik a hó, és valaki elcsúszik😮

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 564
Igaztalanul kevés szó esik a pályáról, pedig 3 embert vágott gallyra egy meccs alatt. RG3 nálatok, Hauschka, Clemons nálunk. A gondnokot ezek után illene minimum seggbe rúgni! Ez a harmadosztályú libalegelő nem méltó egy ilyen stadionhoz.garrett27
írtam meccs előtt, hogy szar a pálya, ezek szerint nem sikerült észrevenni...
már legalább 5 éve ilyen, és?sapka
talán akkor időszerű rendbetennibraxa88
menjek kis gereblyével D.C.-be?😊sapka
nyílván
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
Igaztalanul kevés szó esik a pályáról, pedig 3 embert vágott gallyra egy meccs alatt. RG3 nálatok, Hauschka, Clemons nálunk. A gondnokot ezek után illene minimum seggbe rúgni! Ez a harmadosztályú libalegelő nem méltó egy ilyen stadionhoz.garrett27
írtam meccs előtt, hogy szar a pálya, ezek szerint nem sikerült észrevenni...
már legalább 5 éve ilyen, és?sapka
talán akkor időszerű rendbetennibraxa88
menjek kis gereblyével D.C.-be?😊

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 564
Igaztalanul kevés szó esik a pályáról, pedig 3 embert vágott gallyra egy meccs alatt. RG3 nálatok, Hauschka, Clemons nálunk. A gondnokot ezek után illene minimum seggbe rúgni! Ez a harmadosztályú libalegelő nem méltó egy ilyen stadionhoz.garrett27
írtam meccs előtt, hogy szar a pálya, ezek szerint nem sikerült észrevenni...
már legalább 5 éve ilyen, és?sapka
talán akkor időszerű rendbetenni
több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 318 — Így remélem megfelelek nektek.....
Mondjuk az Nfl csevegőbe 😉 😛 ?amúgy mielőbbi gyógyulást RGIIInak!
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
Igaztalanul kevés szó esik a pályáról, pedig 3 embert vágott gallyra egy meccs alatt. RG3 nálatok, Hauschka, Clemons nálunk. A gondnokot ezek után illene minimum seggbe rúgni! Ez a harmadosztályú libalegelő nem méltó egy ilyen stadionhoz.garrett27
írtam meccs előtt, hogy szar a pálya, ezek szerint nem sikerült észrevenni...
már legalább 5 éve ilyen, és?

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 688 — Seahawks fan
Igaztalanul kevés szó esik a pályáról, pedig 3 embert vágott gallyra egy meccs alatt. RG3 nálatok, Hauschka, Clemons nálunk. A gondnokot ezek után illene minimum seggbe rúgni! Ez a harmadosztályú libalegelő nem méltó egy ilyen stadionhoz.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka

jó így ránézni dolgokra, nem mintha tudnám mi-micsoda, de a külső szalag (fibular collateral ligament=LCL és a középső itt ant. crucialligament=ACL-ről van szó)

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
gyurczi New York Giants 2 694 — Giants fan
"Vérszagra gyűl az éji vad..."
Na de a viccet félretéve, egy elég drámai, felkavaró mérkőzés volt, amelyen nehezen érthető, magyarázható, illetve megosztó dolgok történtek. Ez nem trollkodás, csak csomó embert felkavart a dolog, és hova máshova írjanak...

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
volt egy érzésem, hogy nem az offseason poszt-értékelésemre jött 68 új hozzászólás
KÁR!
másrészt ACL és LCL részleges szakadásról van szó, holnap eldöntik egy másik MRI segítségével, hogy kell e műteni..., de rengeteg idő van szeptemberig
megint megy a túldramatizálás, és a trollkodás, egyiknek se látom értelmét...

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
Blevi 9 061 — Lions & Cowboys fan
Nem lehet RG-t hibáztatni h maradni akart. Ő egy sportoló aki felment volna tolószékben is pályára, ezért vannak az edzők. Lehet érvelni MS döntése mellett és lehet ellene is, de az hogy semmit nem változtatott az offense-en a sérülés után az mindenképpen az edzői kar hibája.
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Nem, Istennek is. Lehet, hogy Tebow imádkozott érte. 😊 Viszont RGIII-ért nem fog, hátha nem épül fel és idetrade-elik a helyére. 😀somoskovig
Akkor már inkább Robi műanyag lábbal és mankóval.apeszos
mondd te kit választanál?
sutianap
Há' őt..

apeszos
? protocol droid, nem érteleksutianap
Oldalvonal mellé fejhallgatóban? 😛 Sajtótájékoztatni is nagyon tud. Ahhoz nem kell a lába.. 😀
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 905 — capitaine du château de Vienne 1487
Nem, Istennek is. Lehet, hogy Tebow imádkozott érte. 😊 Viszont RGIII-ért nem fog, hátha nem épül fel és idetrade-elik a helyére. 😀somoskovig
Akkor már inkább Robi műanyag lábbal és mankóval.apeszos
mondd te kit választanál?
sutianap
Há' őt..

apeszos
? protocol droid, nem értelek


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Nem, Istennek is. Lehet, hogy Tebow imádkozott érte. 😊 Viszont RGIII-ért nem fog, hátha nem épül fel és idetrade-elik a helyére. 😀somoskovig
Akkor már inkább Robi műanyag lábbal és mankóval.apeszos
mondd te kit választanál?
sutianap
Há' őt..
több mint 13 éve
bobi0092 Indianapolis Colts 4 858
Biztosan játszani fog a következő szezonban már, ebben biztos vagyok. Nyilvánvalóan kevesebbet kellene futnia, és zsebben maradni, de ez mellékes. Egyébként meg azért valahol érezhető volt, hogy RGIII kurva nagy rizikót vállal, már a meccs előtt mindenki hőzöngött, hogy valami brutálisan szar állapotban van a Skins gyepe, ami meg ugye rohadtul sérülésveszélyes, és pont az ilyen "félrelépések" valószínűségét növeli, mint ami a végén a fumblenél is volt. Alapból tudta mindeki, hogy a gyereknek valami gebasz még van a térdével, erre meg rájött a siralmas pálya is, valahogy minden összejátszott.
Az meg, hogy kié a felelősség... Szerintem mindenkié. Mindenki hülye volt valamiért. Griffin erőltette, hogy tovább szopja a kukkert, holott azért annyi esze lehetett volna, hogy ilyen körülményeket tekintve jól nem jöhet ki abból, ha játszik, kb. csak rásérülhet.
Shanny meg fasz volt, ő hitt Griffinben, elhitte azt, amit mond, neki a lényeg viszont akkor is a győzelem volt, amire több esélyt látott vele, mint Cousinssal, hát fent hagyta a pályán. Stez
A kérdés összetettsége látszott már az eredménykövetőn is, amikor Playoff van, nem a játékosnak kellene mondani, hogy hé nem akarok felmenni mert fáj a lábam menjen már a Cousins gyerek. Amikor látjuk, hogyan drótoznak, fájdalomcsillapítóznak törött bokájú, bordájú stb. embereket. Van egy orvos + orvosi stáb + egy vezetőség. De amit én legjobban nem értek (persze ilyenkor utólag mind okosak vagyunk), hogyha megnézzük a Redskins Defense-t nagyon szépen kitartottak annak ellenére, hogy a csapat támadóalakulata sérült Grifinnel nemhogy redzone de még Hawks térfélre sem tudott jutni. Bőven lett volna idő ( ~1 negyed), hogy lássák nem ütőképes az offense de mégis vezetünk 1 ponttal, ha más nem, többet legyen nálunk a labda, akár 3 pontnyit is tegyünk fel (van egy egészséges rugónk is ami a túloldalon nincs) annál kevesebb lehetőség van Wilsonéknak és annál többet pihen a Skins D#.
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 905 — capitaine du château de Vienne 1487
Nem, Istennek is. Lehet, hogy Tebow imádkozott érte. 😊 Viszont RGIII-ért nem fog, hátha nem épül fel és idetrade-elik a helyére. 😀somoskovig
Akkor már inkább Robi műanyag lábbal és mankóval.apeszos
mondd te kit választanál?



Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 49 091 — Whoops, looks like something went wrong.
Biztosan játszani fog a következő szezonban már, ebben biztos vagyok. Nyilvánvalóan kevesebbet kellene futnia, és zsebben maradni, de ez mellékes. Egyébként meg azért valahol érezhető volt, hogy RGIII kurva nagy rizikót vállal, már a meccs előtt mindenki hőzöngött, hogy valami brutálisan szar állapotban van a Skins gyepe, ami meg ugye rohadtul sérülésveszélyes, és pont az ilyen "félrelépések" valószínűségét növeli, mint ami a végén a fumblenél is volt. Alapból tudta mindeki, hogy a gyereknek valami gebasz még van a térdével, erre meg rájött a siralmas pálya is, valahogy minden összejátszott.
Az meg, hogy kié a felelősség... Szerintem mindenkié. Mindenki hülye volt valamiért. Griffin erőltette, hogy tovább szopja a kukkert, holott azért annyi esze lehetett volna, hogy ilyen körülményeket tekintve jól nem jöhet ki abból, ha játszik, kb. csak rásérülhet.
Shanny meg fasz volt, ő hitt Griffinben, elhitte azt, amit mond, neki a lényeg viszont akkor is a győzelem volt, amire több esélyt látott vele, mint Cousinssal, hát fent hagyta a pályán.

több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Nem, Istennek is. Lehet, hogy Tebow imádkozott érte. 😊 Viszont RGIII-ért nem fog, hátha nem épül fel és idetrade-elik a helyére. 😀somoskovig
Akkor már inkább Robi műanyag lábbal és mankóval.apeszos
Végülis a Redskins névhez illene egy Sitting Bull irányítóként... 😀somoskovig
Nem tolószék, mankó... 😛
több mint 13 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 12 568 — Chiefs GM
Nem, Istennek is. Lehet, hogy Tebow imádkozott érte. 😊 Viszont RGIII-ért nem fog, hátha nem épül fel és idetrade-elik a helyére. 😀somoskovig
Akkor már inkább Robi műanyag lábbal és mankóval.apeszos
Végülis a Redskins névhez illene egy Sitting Bull irányítóként... 😀

több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Nem, Istennek is. Lehet, hogy Tebow imádkozott érte. 😊 Viszont RGIII-ért nem fog, hátha nem épül fel és idetrade-elik a helyére. 😀somoskovig
Akkor már inkább Robi műanyag lábbal és mankóval.
több mint 13 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 11 084 — Saturday Night Lights
Annyi legalább kiderült, hogy mennyit ér egy franchise QB hosszútávú egészsége...

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 13 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 12 568 — Chiefs GM
Nem, Istennek is. Lehet, hogy Tebow imádkozott érte. 😊 Viszont RGIII-ért nem fog, hátha nem épül fel és idetrade-elik a helyére. 😀

több mint 13 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
De ugye senki se hiszi azt, hogy AP csak az orvostudománynak köszönheti a visszatérését? 😉

A Jégember győz, nem beszél.