Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Adam Caplan ‏@caplannfl
This is why you get 2nd and 3rd opinions, if needed: Robert Griffin III has partial tears of ACL and LCL, MRI suggests
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 383 — #NoStress
Ez így ránézésre ennyi volt kb.
És nem hiszem, hogy Shanahanre kellene kenni.
Egyszerűen ez benne van a "futkározós" QB játékban.
(Nem ez az első ilyen sérülése, de könnyen lehet az utolsó.)
Vannak vasemberek, és vannak akiknek nem jön össze.
Én a genetikára fognám leginkább, egyszerűen a térd ilyen, alkatilag ennyi meccs, igénybevétel, stb. volt benne.







Torn ACL, PCL, 14-18 hónap. 😕 :mad:
 twitter.com/ESPNRadio980/status/288388675434332160Black_Adder
ahhoz képest egész jól le tudott még sétálni a pályáról. miből vannak ezek az emberek? respect neki amúgy, mielőbb épüljön fel!mustaine
Nekem volt részleges szalagszakadás, porcleválás a térdemben, még hazabicikliztem, beborogattam, majd este meghaltam, és másnaptól indult a kínszenvedés.

több mint 13 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 10 335 — Chalk Dawk fan
Torn ACL, PCL, 14-18 hónap. 😕 :mad:
 twitter.com/ESPNRadio980/status/288388675434332160Black_Adder
ahhoz képest egész jól le tudott még sétálni a pályáról. miből vannak ezek az emberek? respect neki amúgy, mielőbb épüljön fel!

több mint 13 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 27 397 — Keep pounding
Még nem olvastam más forrásból, illetve annyi biztos, hogy holnap egy másik dokihoz is ellátogat RGIII. Mindenesetre hatalmas kérdés, hogy milyen állapotban tér majd vissza és mennyire lesz sérülékeny ezek után.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 13 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Torn ACL, PCL, 14-18 hónap. 😕 :mad:
 twitter.com/ESPNRadio980/status/288388675434332160Black_Adder
Nebassz, ez nem lehet komoly.El se hiszem 😕 grat Shanahan, a fafejűségednek hála lesérül a franchise arca és ki kell hagynia egy rakat időt.Mondjuk az orvostudomány és pár "étrend kiegészítő" tud csodát tenni, de inkább gyógyuljon fel RGIII természetes módon és játszon állat üzemmódban egészségesen

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 9 479
Torn ACL, PCL, 14-18 hónap. 😕 :mad:

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear

The world is made of 2 types of people. Those who can extrapolate from incomplete data
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
so-so, szerintem a legjobb draft stratégia a következő lehetne:
(nemrég olvastam hogy Helu kb. az OTA-kra lesz rendben, az elég sok idő!, ki tudja mire lesz képes)
egyszer már volt róla szó, de kicsit átgondolva:
2. kör safety, mindenképp (Jackson nem megbízható, Meriweather meg üveg, de még így is hiányzik egy poszt)
sőt még abban is benne vagyok, hogyidecsapni az 5. kört és előremozogni egy kezdőért, nem tudom pl. McDonald/Vaccaro/Reid
sőt had legyek kemény, de pl. Landry elvágyódik a Jetsből és nagy pénzre vár..., és egészséges, ajjjjjjjjjj
3. DB, bármi
4. TE
5. OLB
5. még egyszer (Haynesworth😊): RB (nem tudni mi lesz Heluval)
6. punter
7. valami ST player, lehetőleg visszahordó, vicces lenne Matthieu, 😀

szóval kb. összes picket a védelembe
és a Talib pletykák egyre erősödnek Bruce Allen és Morris miatt, befér, DeAngelo olyanokat nyilatkozik, hogy szívesen csinálna bármit a szerződéssel stb.sapka
St playernek jó Crawford, 7.ben inkább valami brutál falember, mint Neild. Asszem ő is hetedik körös volt. Talibról nem hallottam, ám azzal nagyot nyalnánk a mézes köcsögbe. Landry-vel én is kiegyeznék, de csak akkor ha a szerződésébe belevennék, hogy akkor kap pénzt ha játszik, ellenkező esetben a lólány álma neki. Vödörrel ütős páros lennének. Szó szerint. És jöhetne Rambo is.
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Semmi gond, nem vagyok sértődős. Remélem jövőre teljes csapatokkal is megmérkőzünk a playoffban és akkor kiderül. 😊Sebii
Basszus, akkor hiába szerkesztettem.. 😀 😀
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
so-so, szerintem a legjobb draft stratégia a következő lehetne:
(nemrég olvastam hogy Helu kb. az OTA-kra lesz rendben, az elég sok idő!, ki tudja mire lesz képes)
egyszer már volt róla szó, de kicsit átgondolva:
2. kör safety, mindenképp (Jackson nem megbízható, Meriweather meg üveg, de még így is hiányzik egy poszt)
sőt még abban is benne vagyok, hogyidecsapni az 5. kört és előremozogni egy kezdőért, nem tudom pl. McDonald/Vaccaro/Reid
sőt had legyek kemény, de pl. Landry elvágyódik a Jetsből és nagy pénzre vár..., és egészséges, ajjjjjjjjjj
3. DB, bármi
4. TE
5. OLB
5. még egyszer (Haynesworth😊): RB (nem tudni mi lesz Heluval)
6. punter
7. valami ST player, lehetőleg visszahordó, vicces lenne Matthieu, 😀

szóval kb. összes picket a védelembe
és a Talib pletykák egyre erősödnek Bruce Allen és Morris miatt, befér, DeAngelo olyanokat nyilatkozik, hogy szívesen csinálna bármit a szerződéssel stb.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 4 050
Semmi gond, nem vagyok sértődős. Remélem jövőre teljes csapatokkal is megmérkőzünk a playoffban és akkor kiderül. 😊
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Csak azt tudnám, hogy miért olyan biztos benne itt sok ember, hogy ha jön Cousins, akkor nyer a skins. Mit tett le a srác? Megnyert 2 alapszakasz meccset, na bumm.Sebii
Mert a D amíg bírta erővel, addig fogta a nagyszerűeket. És amikor elfogyott az erő, az már igen a meccs végefelé volt. Minden negyedben egy FG-re Cousins is képes lett volna. Nem kellett volna több.apeszos
A 2. negyedben akkor már nem bírták? Mert akkor tettünk a táblára 13 pontot. Ja és azt is sokan elfelejtik, hogy Hauschka sérülése miatt mekkroa nyomáás volt az offensen, ugyanis nem volt elég a 30-ig elvinni a labdát, hogy pontot szerezzünk, hanem el kellett vinni a 10-esig. Sebii
A harmadikban meg pont annyit amennyit mi irányító nélkül. Semmit. Nehéz úgy amikor a meccs háromnegyedén nincs offense a pályán, csak defense. Elég volt a szájtépésből, nem is akarod érteni. Nem baj. Lépjünk túl ezen már. apeszos
Ha szájtépésnek gondolod, akkor részemről is lezárva. Csak arra voltam kíváncsi, hogy miért veszi sok ember biztosra, hogy Cousins=win.Sebii
Nem bántásképp értettem, és le is írtam már párszor miért. Nem akartalak megbántani, bocs ha így gondolod.

Közben visszakerestem az egyiket (a legközelebbit) miért gondoltam így:
Márpedig ha Cousins feljön a második negyedre, a Hox a fasorba sem lett volna. Még csak TD sem kellett volna már. Elég lett volna ha végig futtatják Morrist, és az órát egy-két passzal kiegészítve. Így meg szinte csak a defense volt a pályán, ha csak field goalokig jutunk, megvan a meccs. Arra pedig Cousins is alkalmas lett volna. Shannyék ostoba döntést hoztak, ajándék a szíhóksznak. Ők pedig köszönték szépen. Már csak a hülye döntés miatti elképedés dühe munkál bennem, még az idény elején sem gondolt szép idényt adtak nekünk a fiúk. Köszönjük.
apeszos
Azt is írtam, bár ezt már nem volt kedvem visszakeresni, tehát nem szó szerinti, hogy a Hox rögtön reagált a szitura, feltöltött box-al várták Morrist, mert látták hogy RG3 se futni, se hosszabbat passzolni nem tud. Megölték a futást, pillanatok alatt 3.&out és megint jöhetett fel a def. Ez ment a meccs további részében. És így is mi vezettünk támadók nélkül majdnem a végéig. Ha a második negyedre Cousins jön fel, az offense nem lett volna impotens, pontokat tesznek fel. Más lett volna a leányzó fekvése. De ez a mi gondunk, mert ez Shanny sara. És ugye nincs "volna" nevű játékos, utólag meg végképp. Csak a szurkoló eljátszik a gondolattal...
több mint 13 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 4 050
Csak azt tudnám, hogy miért olyan biztos benne itt sok ember, hogy ha jön Cousins, akkor nyer a skins. Mit tett le a srác? Megnyert 2 alapszakasz meccset, na bumm.Sebii
Mert a D amíg bírta erővel, addig fogta a nagyszerűeket. És amikor elfogyott az erő, az már igen a meccs végefelé volt. Minden negyedben egy FG-re Cousins is képes lett volna. Nem kellett volna több.apeszos
A 2. negyedben akkor már nem bírták? Mert akkor tettünk a táblára 13 pontot. Ja és azt is sokan elfelejtik, hogy Hauschka sérülése miatt mekkroa nyomáás volt az offensen, ugyanis nem volt elég a 30-ig elvinni a labdát, hogy pontot szerezzünk, hanem el kellett vinni a 10-esig. Sebii
A harmadikban meg pont annyit amennyit mi irányító nélkül. Semmit. Nehéz úgy amikor a meccs háromnegyedén nincs offense a pályán, csak defense. Elég volt a szájtépésből, nem is akarod érteni. Nem baj. Lépjünk túl ezen már. apeszos
Ha szájtépésnek gondolod, akkor részemről is lezárva. Csak arra voltam kíváncsi, hogy miért veszi sok ember biztosra, hogy Cousins=win.
Egy gondolat és tényleg befejeztem. "Minden negyedben egy FG-re Cousins is képes lett volna" Ha 2. negyedben hozzátok be, az akkor is 9 pont mi meg 10-el nyertünk. 😊
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Minnifield kimaradt!!!!
nagyon jó
Doughty utolsó két meccsen egészen jó volt!, volt két nagy hibája is, az egyik a robinsonon lévő block, amiből a td lett, DE az egy hibás D play volt, mert balra nagy terület volt önmagában is Wilsonnak.
Briscoet beírtam
Rob Jacksont szerintem elveszítjük, de leírtam😛sapka
Brisco nekem nem kéne, ezért emeltem ki. Inkább YY. Tanard Jackson nem tétel? Hátha megjavul a kis hamis.

Bocs közben láttam, eltévesztettem. Akkor viszont Williams maradhatna...
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Csak azt tudnám, hogy miért olyan biztos benne itt sok ember, hogy ha jön Cousins, akkor nyer a skins. Mit tett le a srác? Megnyert 2 alapszakasz meccset, na bumm.Sebii
Mert a D amíg bírta erővel, addig fogta a nagyszerűeket. És amikor elfogyott az erő, az már igen a meccs végefelé volt. Minden negyedben egy FG-re Cousins is képes lett volna. Nem kellett volna több.apeszos
A 2. negyedben akkor már nem bírták? Mert akkor tettünk a táblára 13 pontot. Ja és azt is sokan elfelejtik, hogy Hauschka sérülése miatt mekkroa nyomáás volt az offensen, ugyanis nem volt elég a 30-ig elvinni a labdát, hogy pontot szerezzünk, hanem el kellett vinni a 10-esig. Sebii
A harmadikban meg pont annyit amennyit mi irányító nélkül. Semmit. Nehéz úgy amikor a meccs háromnegyedén nincs offense a pályán, csak defense. Elég volt a szájtépésből, nem is akarod érteni. Nem baj. Lépjünk túl ezen már.
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
Minnifield kimaradt!!!!
nagyon jó
Doughty utolsó két meccsen egészen jó volt!, volt két nagy hibája is, az egyik a robinsonon lévő block, amiből a td lett, DE az egy hibás D play volt, mert balra nagy terület volt önmagában is Wilsonnak.
Briscoet beírtam
Rob Jacksont szerintem elveszítjük, de leírtam😛

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
(akit visszahoznék aláhúztam, XX az új ember FA-ről, YY új ember draftról)

QB: Griffin/Cousins/Grossman
RB: Morris/Helu/Royster
FB: Young
TE: Davis/Paulsen/YY
WR: Garcon/Morgan/Moss/Hankerson/Robinson/Briscoe
LT: T.Williams
LG: LeRibeus/Hurt
C: Montgomery
RG: Chester/Gettis
RT: Polumbus/Compton
-- Paul nálam cut -> Nálam is
DE: Jenkins/XX
NT: Cofield/Neild
DE: Bowen/Worthington
OLB: Kerrigan/Alexander
ILB: Fletcher/ Robinson
ILB: Riley
OLB: Orakpo/Wilson < Rob Jackson
CB: Hall/Wilson/Crawford/XX/valaki depth->Minnifield
FS: YY/Jackson
SS: XX/Meriweather/Dougthy na neee...
több mint 13 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 4 050
Csak azt tudnám, hogy miért olyan biztos benne itt sok ember, hogy ha jön Cousins, akkor nyer a skins. Mit tett le a srác? Megnyert 2 alapszakasz meccset, na bumm.Sebii
Mert a D amíg bírta erővel, addig fogta a nagyszerűeket. És amikor elfogyott az erő, az már igen a meccs végefelé volt. Minden negyedben egy FG-re Cousins is képes lett volna. Nem kellett volna több.apeszos
A 2. negyedben akkor már nem bírták? Mert akkor tettünk a táblára 13 pontot. Ja és azt is sokan elfelejtik, hogy Hauschka sérülése miatt mekkroa nyomáás volt az offensen, ugyanis nem volt elég a 30-ig elvinni a labdát, hogy pontot szerezzünk, hanem el kellett vinni a 10-esig.
több mint 13 éve
Cardinals11 6
Csak azt tudnám, hogy miért olyan biztos benne itt sok ember, hogy ha jön Cousins, akkor nyer a skins. Mit tett le a srác? Megnyert 2 alapszakasz meccset, na bumm.Sebii
Biztos senki sem lehet benne, de sajnos fél lábú QB -el nem lehet megőrizni egy 14 pontos előnyt (ezt láthattuk) De egy kétlábú QB-el azért megadhatták volna az esélyt maguknak. Nagyon sajnálom, hogy nem sikerült... Megnéztem volna egészségesen mire képes ez a fiatalember...

több mint 13 éve
carragher 48
apeszos, ha tudsz dobhatnál ki egy s(z)avazást facere, hogy fasz volt-e Shanny? 😀steroid stewie
A face nem az én asztalom.. carragher-nek szólj. 😀apeszos
bocsesz, azt hittem minden te vagy 😊 holnap + face is.steroid stewie
kirakva 😊
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Csak azt tudnám, hogy miért olyan biztos benne itt sok ember, hogy ha jön Cousins, akkor nyer a skins. Mit tett le a srác? Megnyert 2 alapszakasz meccset, na bumm.Sebii
Mert a D amíg bírta erővel, addig fogta a nagyszerűeket. És amikor elfogyott az erő, az már igen a meccs végefelé volt. Minden negyedben egy FG-re Cousins is képes lett volna. Nem kellett volna több.
több mint 13 éve
CooleySkins Washington Commanders Florida State Seminoles 12
Megnéztem megint a meccset higgadtabb fejjel!Nem akarok okoskodni elemezgetni,mindenki látta mi történt.Egy egészséges RGIII-al megnyertük volna a meccset,úgy érzem ezt a semleges szurkolók is megerősíthetik.Sérüléséről annyit hogy én a hibát a Ravens elleni meccsen találom,mikor az ütközés előtt nem a hátán csúszva ért földet.Ezek már csak a következmények.
Első negyed után cserélni kellett volna!(14-0)Kár kockáztatni ekkorát,de ez is már a múlt!Csodálatos szezonunk volt így is,rengeteg élménnyel lettünk gazdagabbak.Jövőre RGIII felépül,jót Draftolunk
,Orakpoék felépülnek és reméljük a legjobbakat!!
HTTR!

több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
apeszos, ha tudsz dobhatnál ki egy s(z)avazást facere, hogy fasz volt-e Shanny? 😀steroid stewie
A face nem az én asztalom.. carragher-nek szólj. 😀apeszos
bocsesz, azt hittem minden te vagy 😊 holnap + face is.steroid stewie
😊 Tudod, mint a redskins. A tulaj én vagyok, a HC carragher 😛
több mint 13 éve
steroid stewie Washington Commanders 268
apeszos, ha tudsz dobhatnál ki egy s(z)avazást facere, hogy fasz volt-e Shanny? 😀steroid stewie
A face nem az én asztalom.. carragher-nek szólj. 😀apeszos
bocsesz, azt hittem minden te vagy 😊 holnap + face is.
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
apeszos, ha tudsz dobhatnál ki egy s(z)avazást facere, hogy fasz volt-e Shanny? 😀steroid stewie
A face nem az én asztalom.. carragher-nek szólj. 😀
több mint 13 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Csak azt tudnám, hogy miért olyan biztos benne itt sok ember, hogy ha jön Cousins, akkor nyer a skins. Mit tett le a srác? Megnyert 2 alapszakasz meccset, na bumm.Sebii
"négy láb, jó két láb rossz" George Orwell
"két láb jó, egy láb rossz" Diverdoc


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P