Washington Commanders
28 feliratkozó
több mint 13 éve
Mondjuk az a Seahawks mentalitásáról is sokat elárul hogy a sérülés utáni TD playnél olyan szinten ràmentek RG-re hogy meg a 15 yardot is leszarták egy elég undorító late hit-ért. Nem idén kedveltetik meg magukat. Shannynek ezt is látnia kellett volna, h az ellenfél van annyira dirty h egyből rámegy.Blevifőleg mikor 3.negyedben egy rg3 9yardos futásnál wright meg wagner nem is támadta őt hanem hagyta h kimenjen oldalt. undorító volt.
több mint 13 éve
Hát barátom nagyon tévúton jársz. Ez volt az első hsz, ez neked miota allandó? Kicsit megnőtt az arc... Honnan tudod hány meccset láttam, te valami bíró vagy h ítélkezel? Van a hit ami része ennek a sportnak, és van sportszerűtlenség nem összekeverni. Nekem hadd ne tetszen már hogy dobás után 4-5 másodpercel odabasznak a sérült irányítonak. Amúgy ha ekkora spiler vagy nézd meg az alapszakasz 16x16 meccset és mutass nekem még egy olyan Tate-Lee fele esetet, csak még egyet amikor a WR igy blokkol. Egyértelműen sérülés okozás volt a cél. De ez itt off.Blevi tudjuk,hogy nagyon fáj az a Tate hit Lee-n, de ettől még nem kellene állandóan spammelni a Hawks aktuális ellenfelének topicjait 😊Ja csak idén nem ez volt az első eset.BleviMondjuk az a Seahawks mentalitásáról is sokat elárul hogy a sérülés utáni TD playnél olyan szinten ràmentek RG-re hogy meg a 15 yardot is leszarták egy elég undorító late hit-ért. Nem idén kedveltetik meg magukat. Shannynek ezt is látnia kellett volna, h az ellenfél van annyira dirty h egyből rámegy.BleviOda vissza ment a hirig. Ha valaki felmegy a pályára akkor tudja már mivel jár. De persze nem volt sportszerű, csak szerintem bármelyik csapat megcsinálta volna ugyanezt.Geeri
Aki felmegy a pályára, tudja,hogy mivel jár. Ezek szerint nem láttál még elég NFL meccset! Ha jön az injury report, vagy a médiából kiszivárog,hogy kinek hol fáj, ott lesz megütve. Nem kisasszonyoknak való sport, ezt mindenki tudja. Gondolom jobban tetszett volna, ha Kam és a többiek nem szerelik RG-t, hanem megsimizzák a "bibis" lábát 😊
Elég izgalmasra sikerült a meccs srácok! Néztem a postgame nyilatkozatokat, és Shanny mondta,hogy Griffinnel közösen döntöttek, mondta neki,hogy megérdemli,hogy visszamehessen, és szeretne is visszamenni! A dolog pikantériája az,hogy Shanny szemében egy vergődő RG3 > Cousins!
Érdekes postseasonotok lesz az biztos.
Szerintem minden Hawks fan nevében kívánok jobbulást a sérültjeiteknek!undisputedly
Shanny szerintetek nem bízott Morrisban? Miért adhatta fel a futójátékot?
több mint 13 éve
Valamiért Cutler ugrott be tegnap Griffin kapcsán. Hogy ő mivel nem válallta, RG meg ilyen látszólag is súlyos és veszélyes sérülésel igen. Pedig nem SB, de mostmár tudjuk hogy ha Superbowlon Robert tolószékben is felmenne.. Nem értem, hogy mért kellet egy félsérült játékost veretni. De RGIII-nek recpect, kemény srác!D11Van ebben a Cutler sztoriban egy alapvető tévedés, valószínűleg azért, mert Cutler kb. leszarja, hogy mit mondanak róla. Nem tudom, honnan veszitek, hogy ő mit döntött, de Cutler vállalta a játékot. És az edzők azt akarták, hogy visszamenjen!!! A 2. negyedet már szakadt szalagokkal játszotta le, utána félidőben valami injekciót kapott, még utána ráültették egy biciklire is valami oknál fogva. Mikor látták, hogy gyakorlatilag lötyög a térdkalácsa, akkor vették el a sisakját. Semmi egyéni döntés, meg tudsz játszani kérdések nem hangzottak el. Egy évvel később Fortét ugyanilyen sérüléssel hordágyon vitték le a pályáról, csak mondom. Szóval nem egyedi ez az eset, csak most sokkal nagyobb porondon történt. Egy elkapó, vagy egy safety nem játszana ilyen sérüléssel.
I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.
- Abe Simpson
több mint 13 éve
Lehet idézőjelbe kellett volna tenni a komolyt. Mindenesetre egy elismert újságíró ilyet kiad a kezéből és az ráadásul a yahoo sportoldalának vezetőcikke...Dan Wetzel komoly dolgokat feszegetempty taxiEz az újságírás legalja.ulpianus

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
Dan Wetzel komoly dolgokat feszegetempty taxiEz az újságírás legalja.

Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
Dan Wetzel komoly dolgokat feszeget: sports.yahoo.com/news/nfl--robert-griffin-iii-s-lies--mike-shanahan-s-poor-management-doom-redskins-in-playoffs-040938793.html;_ylt=Ag9tbnU6vfZONsd.Aqx2S485nYcB;_ylu=X3oDMTQ0dWp1OHJuBG1pdANGRUFUVVJFRCBNZWdhdHJvbiBTUE9SVFMgRlAEcGtnAzRhYmJkZTZmLTU0NjAtMzk3ZS1iYTg1LWRlM2U1YjRhOWJkMARwb3MDMQRzZWMDbWVnYXRyb24EdmVyAzJlMjc5ZDYzLTU4YjEtMTFlMi04NGU3LWQ4ZTBhYWYyZTU0Yg--;_ylg=X3oDMTFpNzk0NjhtBGludGwDdXMEbGFuZwNlbi11cwRwc3RhaWQDBHBzdGNhdANob21lBHB0A3NlY3Rpb25z;_ylv=3

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
Blevi tudjuk,hogy nagyon fáj az a Tate hit Lee-n, de ettől még nem kellene állandóan spammelni a Hawks aktuális ellenfelének topicjait 😊Ja csak idén nem ez volt az első eset.BleviMondjuk az a Seahawks mentalitásáról is sokat elárul hogy a sérülés utáni TD playnél olyan szinten ràmentek RG-re hogy meg a 15 yardot is leszarták egy elég undorító late hit-ért. Nem idén kedveltetik meg magukat. Shannynek ezt is látnia kellett volna, h az ellenfél van annyira dirty h egyből rámegy.BleviOda vissza ment a hirig. Ha valaki felmegy a pályára akkor tudja már mivel jár. De persze nem volt sportszerű, csak szerintem bármelyik csapat megcsinálta volna ugyanezt.Geeri
Aki felmegy a pályára, tudja,hogy mivel jár. Ezek szerint nem láttál még elég NFL meccset! Ha jön az injury report, vagy a médiából kiszivárog,hogy kinek hol fáj, ott lesz megütve. Nem kisasszonyoknak való sport, ezt mindenki tudja. Gondolom jobban tetszett volna, ha Kam és a többiek nem szerelik RG-t, hanem megsimizzák a "bibis" lábát 😊
Elég izgalmasra sikerült a meccs srácok! Néztem a postgame nyilatkozatokat, és Shanny mondta,hogy Griffinnel közösen döntöttek, mondta neki,hogy megérdemli,hogy visszamehessen, és szeretne is visszamenni! A dolog pikantériája az,hogy Shanny szemében egy vergődő RG3 > Cousins!
Érdekes postseasonotok lesz az biztos.
Szerintem minden Hawks fan nevében kívánok jobbulást a sérültjeiteknek!
több mint 13 éve
Fredo
205
Mondjuk az a Seahawks mentalitásáról is sokat elárul hogy a sérülés utáni TD playnél olyan szinten ràmentek RG-re hogy meg a 15 yardot is leszarták egy elég undorító late hit-ért. Nem idén kedveltetik meg magukat. Shannynek ezt is látnia kellett volna, h az ellenfél van annyira dirty h egyből rámegy.BleviA late hit szerintem nem itt kezdődik. Az 1-2 másodperces késéssel érkezik és a "játékból adódik". Ez az eset meg kb. 3-4 másodperccel a játék után a visszafelé kocogó RG-t lökték fel ő meg rájátszott (jogosan) és kész. Nem volt az olyan dirty.
több mint 13 éve
Valamiért Cutler ugrott be tegnap Griffin kapcsán. Hogy ő mivel nem válallta, RG meg ilyen látszólag is súlyos és veszélyes sérülésel igen. Pedig nem SB, de mostmár tudjuk hogy ha Superbowlon Robert tolószékben is felmenne.. Nem értem, hogy mért kellet egy félsérült játékost veretni. De RGIII-nek recpect, kemény srác!
több mint 13 éve
Ja csak idén nem ez volt az első eset.Mondjuk az a Seahawks mentalitásáról is sokat elárul hogy a sérülés utáni TD playnél olyan szinten ràmentek RG-re hogy meg a 15 yardot is leszarták egy elég undorító late hit-ért. Nem idén kedveltetik meg magukat. Shannynek ezt is látnia kellett volna, h az ellenfél van annyira dirty h egyből rámegy.BleviOda vissza ment a hirig. Ha valaki felmegy a pályára akkor tudja már mivel jár. De persze nem volt sportszerű, csak szerintem bármelyik csapat megcsinálta volna ugyanezt.Geeri
több mint 13 éve
Mondjuk az a Seahawks mentalitásáról is sokat elárul hogy a sérülés utáni TD playnél olyan szinten ràmentek RG-re hogy meg a 15 yardot is leszarták egy elég undorító late hit-ért. Nem idén kedveltetik meg magukat. Shannynek ezt is látnia kellett volna, h az ellenfél van annyira dirty h egyből rámegy.BleviOda vissza ment a hirig. Ha valaki felmegy a pályára akkor tudja már mivel jár. De persze nem volt sportszerű, csak szerintem bármelyik csapat megcsinálta volna ugyanezt.
Mindig jövőre!
több mint 13 éve
Sztem nem az volt a gáz, hogy fennmaradt a pályán sérülten, hanem hogy utána milyen playeket hívtak. Volt két TD előny, hívok 5 futást zsínorban, majd max utána egy-két playaction passzt. Ehelyett dobatták vele a hosszú passzokat....
http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 13 éve
Mondjuk az a Seahawks mentalitásáról is sokat elárul hogy a sérülés utáni TD playnél olyan szinten ràmentek RG-re hogy meg a 15 yardot is leszarták egy elég undorító late hit-ért. Nem idén kedveltetik meg magukat. Shannynek ezt is látnia kellett volna, h az ellenfél van annyira dirty h egyből rámegy.
több mint 13 éve
Ehelyütt is kívánok jobbulást Griffinnek, a Redskins fanoknak pedig annyit, hogy remélem nem hiába áldoztak annyit ezért az emberért és a holtszezonban összedrótozzák rendesen. A ligának szüksége van az ilyen játékosokra. Kár hogy így végződött számára az este, és csak egy dolog vigasztal, hogy a sérüléshez a Seahawks defense-nek nem sok köze volt. Egy rossz mozdulat, amit a meccs végén betetézett egy elrontott snap. Kár érte. Már csak azért is, mert most a fél sportvilág érdemtelennek tartja a győzelmünket. Vagy legalábbis a "ki tudja mi lett volna ha" kategóriába sorolja.Nem volt érdemtelen a győzelmetek. A Skins-nek már a RZ fumble-nél is szerencséje volt csupán.
garrett27
Az meg egy - részleteiben nem ismert, de szvsz. hibás - döntés volt, hogy nem küldte fel Cousins-t már a második negyedben Shanahan játszani. Látszott, hogy RGIII nem tud beleállni a dobásokba sem. Egy szolid QB játékkal megnyílt volna a futás lehetősége is, így nem kellett mást tenni, mint túltölteni a boxot.
Egyébként pedig csak az eredmény fog megmaradni a feljegyzésekben.
több mint 13 éve
Először is gratulálok a Redskinsnek, és RGIII-nek az idei szezonhoz.A tegnapi meccshez:
Számomra borzasztó volt nézni az első negyed 13-14.-perce után a meccset. Embertelen, baromság volt az egész Redskins vezetése részéről amit tettek. RGIII egy fiatal srác, aki elött csak egy dolog lebegett, hogy játszon és nyerjen. Nincsenek hős eposzok, hősök itt. Ez sport (legalább is tegnapig még így gondoltam). Ezt a srácot a vágóhídra küldték (második TD passza után amikor visszafelé bandukolt és utána ütötték el (bár persze rá is játszott) vált sztem ez egyértelművé). Az egészségét, az egész további karrierjét kockáztatták. Maga a játékos ezt megteheti, de a stáb nem. RGIII be volt szűkülve, nem tud objektív lenni, egy HC-nek annak kell lenni. Érzelmi alapon nem hozhat döntést. Már az alapszakaszban leírtam itt, hogy mekkora hibának tartom, hogy siettetik a visszatérést a sérülése jellege miatt. A tegnapi napot még inkább annak tartom (Soldi videoját meg nem hogy követendő példaként, büntetendőnek tartanám). Van egy csapat aki több évben gondolkozik. Mindent megpróbál feláldozni egy QB-ért, majd egy PO meccs miatt feláldozza a QB-ját. Rettegve néztem a meccset, mikor következik be a nagyobb sérülés. És bekövetkezett. Akkor kapcsoltam le a tv-t, a meccs már nem érdekelt.
Nagyon remélem nem egy 15-16 meccses, egy szezonos hősies QB csinált Shanahan, és RG vissza tud térni ereje teljében Kívánom, hogy legyen így.

"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 13 éve
Az orvos nem tehetett mást, mint hogy ismertette a diagnózist. A kezelést szíve joga egy átlag embernek is visszautasítani. Akkor ne várjuk hogy pont egy sportoló nem teszi. Aki sportol az tudja milyen ez. Az orvos mondja hogy pihentesd, te meg otthon kitalálod, hogy ha a törött ujjamat így össze szigszalagozom, meg a fájó térdemet jól bekenem flector ban gay kombóval, meg még rakok rá valami szorítót, akkor tudok játszani, és nem hagyom cserben a csapatot. Nyilvánvalóan kockázat, de emberek vállalják be egy NFL playoff meccshez képest Úttörő 12/c meccsen is. Szóval RG-t nem tudom hibáztatni és az orvosát sem. A felelősség a HC-t terheli. Láthatta mire (nem) képes az irányító, az orvos neki is elmondta mi a helyzet, feltételezem. Nem állítom, hogy a továbbjutó személyén változtatott volna, de ott abban helyzetben cserélni kellett volna. Shanahan emocionális? Ez szerintem nem egy olyan érv, amit a jövő elégségesnek fog tartani, ha RGIII-ben nem lesz több 4-5 szezonnál. És akkor mire adtuk ki a lelkünket is a drafton?
Mindig jövőre!
több mint 13 éve
Ehelyütt is kívánok jobbulást Griffinnek, a Redskins fanoknak pedig annyit, hogy remélem nem hiába áldoztak annyit ezért az emberért és a holtszezonban összedrótozzák rendesen. A ligának szüksége van az ilyen játékosokra. Kár hogy így végződött számára az este, és csak egy dolog vigasztal, hogy a sérüléshez a Seahawks defense-nek nem sok köze volt. Egy rossz mozdulat, amit a meccs végén betetézett egy elrontott snap. Kár érte. Már csak azért is, mert most a fél sportvilág érdemtelennek tartja a győzelmünket. Vagy legalábbis a "ki tudja mi lett volna ha" kategóriába sorolja.
I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 13 éve
Nem elegáns az embernek önmagát ismételni, de ez után a Griffin nyilatkozat után nem bírom ki:“I don’t feel like me being out there hurt the team in any way. I’m the best option for this team and that’s why I’m the starter” - RGIIIEnnyi. Ez a történet lényege. RG3 ezért az a QB, aki titeket PO-ba vezetett. Ezért bízott benne Shanny is, ezért adta oda a fél franchise-t. És Shanny ezért az az edző, aki ki tudja hány év után ismét divgyőzelemre vezette a Skins-t.
"Mike (Shanahan) asked me if I was OK, I said yes. I'm the QB of this team, my job is to be out there if I can play" - RGIII postgameZolee23
Hogy ez most jó, vagy rossz döntés volt, mindegy. Az tény, hogy nem jött be. De a párosuk ezzel a mentalitással érte el azt, ami évekig nem sikerült a Skins-nek.Soldados
"Gondolom sokaknak megvan a (ha már Leftwich...) We are Marshall! (Több, mint sport) című filmnek az a jelenete, amikor a Marshall kulcsjátékosa Nate Ruffin (Anthony Mackie játszotta a filmben) szarráment vállal mindenáron vissza akar menni játszani, mert úgy érzi tökmindegy hogyan, de ott a helye a csapatával bármilyen körülmények között. Az edző Jack Lengyel meg csak annyit mond neki: "Fiam, már eleget tettél!" és leülteti a padra, nehogy rámenjen..."
Tehát:
1. RGIII-nak is hatalmas az egója (kell is az bizonyos mértékig), dübörgött az adrenalin, és azt is leszarta a pillanat hevében, ha rámehet az egészsége.
2. Már azt is tudjuk, hogy Shanahan nem Jack Lengyel típusú HC. MS szerintem emocionális döntést hozott, nem logikusat a mutatott játék képe alapján. Győzelemre játsszák a meccseket, az adott helyzetben a legjobb opciót kellett volna választani. Ráadásul a franchise player/csapat/önmaga mint főedző jövőjére nézve is ez lett volna a logikus. Shanny volt döntési helyzetben. Szerintem elbaszta. Ez az én magánvéleményem.
Abban egyetértek Soldi-val, hogy valóban az ő döntésük, nekik kell együtt élniük vele. Keresztre feszíteni nem kell senkit, de azt hiszem a többség ez ügyben hozzám hasonlóan értetlen.
több mint 13 éve
Igazad van! Amúgy elismerem, hogy Griffin nagyon jó játékos, de amiért sosem volt szimpatikus, lehet, hogy csak én látom így, de nagyon hajt a sztárságra, hírnévre és sokszor egyedül próbál megnyerni olyan helyzeteket amik esélytelenek. Ma ez visszaütött sajnos, de remélem nem kerül a karrierjébe.Valaki írta, hogy a Redskins veszítette el a meccset. Szerintem igen jól játszott a Seahawks, Willson is zseniális volt, szóval nem kell ezt a baromságot nyomni.FearTomiHa 14:3-nál újabb pontokat tesz a skins a táblára, akkor könnyen KO lehetett volna, de ehelyett visszahozta a meccsbe őket, hogy nem volt irányítója az ellenfélnek.
Robi szavai pedig inkább arról tanúskodnak, hogy nem a csapat érdekeit tette előtérbe, sajnos.
Ha nem ő kezd a második félidőben és úgy kapunk ki, senkinek nem volna egy szava sem, mert szerencsére nem vagyunk vakok és láttuk, hogy a teljesítménye szinte nullára esett vissza.steroid stewie
több mint 13 éve
Valaki írta, hogy a Redskins veszítette el a meccset. Szerintem igen jól játszott a Seahawks, Willson is zseniális volt, szóval nem kell ezt a baromságot nyomni.FearTomiHa 14:3-nál újabb pontokat tesz a skins a táblára, akkor könnyen KO lehetett volna, de ehelyett visszahozta a meccsbe őket, hogy nem volt irányítója az ellenfélnek.
Robi szavai pedig inkább arról tanúskodnak, hogy nem a csapat érdekeit tette előtérbe, sajnos.
Ha nem ő kezd a második félidőben és úgy kapunk ki, senkinek nem volna egy szava sem, mert szerencsére nem vagyunk vakok és láttuk, hogy a teljesítménye szinte nullára esett vissza.
több mint 13 éve
De azt nem mondta, hogy ne játszon! Luck is játszott térdmerevítővel, de nem volt olyan tök, hogy fusson is vele, mint egy marha... Amúgy ha ott volt egy térd specialista, tudnia kellett volna, hogy rohadtul nem kéne vissza mennie a pályára, az első bicegés után. Maradjunk abban, hogy mind ketten (hárman) elcseszték. "Sokat akar a szarka..." tipikus esete.Rohadtul nem a HC hibája...max egy picit. Pont emiatt. A HC nem érzi, hogy mennyire fáj az a térd! Szerintem ez most nagyban RG3 hibája volt. Lehet, hogy biceg, de ha azt mondja tud játszani nem lesz gáz, akkor miért ne játszatná azt a QB-t aki X év után újra felrakta a Redskinst az NFL térképre. Másrészt amit nem értek, nem volt egy sport orvos a vonal mellett, aki azt mondja, hogy fiam ülj le és ne játszd a hőst, vagy menj ki, de akkor lehet, hogy búcsút mondhatsz a karrierednek? Ahogy kifordult a térde a meccs közben...szerintem nem szakadt el ott semmi, de tuti, hogy megnyúltak a szalagok és ha komolyabban, akkor az a térd többé nem fog a helyén maradni, max. jó sok műtéttel lehet megoldani...hülyeség volt az egész...Mert ezzel a " Te érzed fiam, csinálj, amit akarsz" döntésével le is veheti (levette?) a térképről a csapatot. Az edző azért edző, hogy döntsön. S a döntésében ne befolyásolja a sportoló mondókája, mert ők mindig játékra készek.
FearTomi
A sportvilág legjobb térdspecialistája volt ott. Aki mellesleg meccs előtt világgá kürtölte, hogy szerinte RGIII térde nem 100 %-os. Szerinted mennyit számít(ott) az orvos szava?tomi-tomi
több mint 13 éve
Úgy tudom, neki mindig 21-e volt-van-lesz a lapok számától függetlenül!21-re meg csak Norris húz lapot, és kap egy nullást?Sobri JóskaS van ez a változata, a nyilvánvaló hülyeség elkövetésének leírására. 😀tomi-tomiKlasszikus 20-ra lapot.Amadeus9120-ra milyen lapnak örülnél, mikor a legkisebb pontértékű, az alsó is 2 pont.
A mondás a 19-re való laphúzásról szól.
Sobri Jóska
"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 13 éve
Rohadtul nem a HC hibája...max egy picit. Pont emiatt. A HC nem érzi, hogy mennyire fáj az a térd! Szerintem ez most nagyban RG3 hibája volt. Lehet, hogy biceg, de ha azt mondja tud játszani nem lesz gáz, akkor miért ne játszatná azt a QB-t aki X év után újra felrakta a Redskinst az NFL térképre. Másrészt amit nem értek, nem volt egy sport orvos a vonal mellett, aki azt mondja, hogy fiam ülj le és ne játszd a hőst, vagy menj ki, de akkor lehet, hogy búcsút mondhatsz a karrierednek? Ahogy kifordult a térde a meccs közben...szerintem nem szakadt el ott semmi, de tuti, hogy megnyúltak a szalagok és ha komolyabban, akkor az a térd többé nem fog a helyén maradni, max. jó sok műtéttel lehet megoldani...hülyeség volt az egész...Mert ezzel a " Te érzed fiam, csinálj, amit akarsz" döntésével le is veheti (levette?) a térképről a csapatot. Az edző azért edző, hogy döntsön. S a döntésében ne befolyásolja a sportoló mondókája, mert ők mindig játékra készek.
FearTomi
A sportvilág legjobb térdspecialistája volt ott. Aki mellesleg meccs előtt világgá kürtölte, hogy szerinte RGIII térde nem 100 %-os. Szerinted mennyit számít(ott) az orvos szava?
"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 13 éve
Valaki írta, hogy a Redskins veszítette el a meccset. Szerintem igen jól játszott a Seahawks, Willson is zseniális volt, szóval nem kell ezt a baromságot nyomni.FearTomiErre gondolsz?
"...Bárki bármit mond, továbbra is tartom a Joó Abigéles vonalat. ha nincs a sérülés, vagy Shanahan faszkodása, akkor ma feltöröljük a padlót a Seahawks-szal."
