Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 564
Mondjuk az a Seahawks mentalitásáról is sokat elárul hogy a sérülés utáni TD playnél olyan szinten ràmentek RG-re hogy meg a 15 yardot is leszarták egy elég undorító late hit-ért. Nem idén kedveltetik meg magukat. Shannynek ezt is látnia kellett volna, h az ellenfél van annyira dirty h egyből rámegy.Blevi
főleg mikor 3.negyedben egy rg3 9yardos futásnál wright meg wagner nem is támadta őt hanem hagyta h kimenjen oldalt. undorító volt.
több mint 13 éve
Blevi 9 061 — Lions & Cowboys fan
Mondjuk az a Seahawks mentalitásáról is sokat elárul hogy a sérülés utáni TD playnél olyan szinten ràmentek RG-re hogy meg a 15 yardot is leszarták egy elég undorító late hit-ért. Nem idén kedveltetik meg magukat. Shannynek ezt is látnia kellett volna, h az ellenfél van annyira dirty h egyből rámegy.Blevi
Oda vissza ment a hirig. Ha valaki felmegy a pályára akkor tudja már mivel jár. De persze nem volt sportszerű, csak szerintem bármelyik csapat megcsinálta volna ugyanezt.Geeri
Ja csak idén nem ez volt az első eset.Blevi
Blevi tudjuk,hogy nagyon fáj az a Tate hit Lee-n, de ettől még nem kellene állandóan spammelni a Hawks aktuális ellenfelének topicjait 😊
Aki felmegy a pályára, tudja,hogy mivel jár. Ezek szerint nem láttál még elég NFL meccset! Ha jön az injury report, vagy a médiából kiszivárog,hogy kinek hol fáj, ott lesz megütve. Nem kisasszonyoknak való sport, ezt mindenki tudja. Gondolom jobban tetszett volna, ha Kam és a többiek nem szerelik RG-t, hanem megsimizzák a "bibis" lábát 😊

Elég izgalmasra sikerült a meccs srácok! Néztem a postgame nyilatkozatokat, és Shanny mondta,hogy Griffinnel közösen döntöttek, mondta neki,hogy megérdemli,hogy visszamehessen, és szeretne is visszamenni! A dolog pikantériája az,hogy Shanny szemében egy vergődő RG3 > Cousins!
Érdekes postseasonotok lesz az biztos.

Szerintem minden Hawks fan nevében kívánok jobbulást a sérültjeiteknek!undisputedly
Hát barátom nagyon tévúton jársz. Ez volt az első hsz, ez neked miota allandó? Kicsit megnőtt az arc... Honnan tudod hány meccset láttam, te valami bíró vagy h ítélkezel? Van a hit ami része ennek a sportnak, és van sportszerűtlenség nem összekeverni. Nekem hadd ne tetszen már hogy dobás után 4-5 másodpercel odabasznak a sérült irányítonak. Amúgy ha ekkora spiler vagy nézd meg az alapszakasz 16x16 meccset és mutass nekem még egy olyan Tate-Lee fele esetet, csak még egyet amikor a WR igy blokkol. Egyértelműen sérülés okozás volt a cél. De ez itt off.

Shanny szerintetek nem bízott Morrisban? Miért adhatta fel a futójátékot?
több mint 13 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Valamiért Cutler ugrott be tegnap Griffin kapcsán. Hogy ő mivel nem válallta, RG meg ilyen látszólag is súlyos és veszélyes sérülésel igen. Pedig nem SB, de mostmár tudjuk hogy ha Superbowlon Robert tolószékben is felmenne.. Nem értem, hogy mért kellet egy félsérült játékost veretni. De RGIII-nek recpect, kemény srác!D11
Van ebben a Cutler sztoriban egy alapvető tévedés, valószínűleg azért, mert Cutler kb. leszarja, hogy mit mondanak róla. Nem tudom, honnan veszitek, hogy ő mit döntött, de Cutler vállalta a játékot. És az edzők azt akarták, hogy visszamenjen!!! A 2. negyedet már szakadt szalagokkal játszotta le, utána félidőben valami injekciót kapott, még utána ráültették egy biciklire is valami oknál fogva. Mikor látták, hogy gyakorlatilag lötyög a térdkalácsa, akkor vették el a sisakját. Semmi egyéni döntés, meg tudsz játszani kérdések nem hangzottak el. Egy évvel később Fortét ugyanilyen sérüléssel hordágyon vitték le a pályáról, csak mondom. Szóval nem egyedi ez az eset, csak most sokkal nagyobb porondon történt. Egy elkapó, vagy egy safety nem játszana ilyen sérüléssel.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 13 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 320 — NFL bracket champion '26
Dan Wetzel komoly dolgokat feszegetempty taxi
Ez az újságírás legalja.ulpianus
Lehet idézőjelbe kellett volna tenni a komolyt. Mindenesetre egy elismert újságíró ilyet kiad a kezéből és az ráadásul a yahoo sportoldalának vezetőcikke...


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 18 009 — Circus Maximus
Dan Wetzel komoly dolgokat feszegetempty taxi
Ez az újságírás legalja.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 320 — NFL bracket champion '26
Dan Wetzel komoly dolgokat feszeget:  sports.yahoo.com/news/nfl--robert-griffin-iii-s-lies--mike-shanahan-s-poor-management-doom-redskins-in-playoffs-040938793.html;_ylt=Ag9tbnU6vfZONsd.Aqx2S485nYcB;_ylu=X3oDMTQ0dWp1OHJuBG1pdANGRUFUVVJFRCBNZWdhdHJvbiBTUE9SVFMgRlAEcGtnAzRhYmJkZTZmLTU0NjAtMzk3ZS1iYTg1LWRlM2U1YjRhOWJkMARwb3MDMQRzZWMDbWVnYXRyb24EdmVyAzJlMjc5ZDYzLTU4YjEtMTFlMi04NGU3LWQ4ZTBhYWYyZTU0Yg--;_ylg=X3oDMTFpNzk0NjhtBGludGwDdXMEbGFuZwNlbi11cwRwc3RhaWQDBHBzdGNhdANob21lBHB0A3NlY3Rpb25z;_ylv=3


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
undisputedly Seattle Seahawks 12 937 — SuperBowl Champions 2013/2014 II 2025/2026
Mondjuk az a Seahawks mentalitásáról is sokat elárul hogy a sérülés utáni TD playnél olyan szinten ràmentek RG-re hogy meg a 15 yardot is leszarták egy elég undorító late hit-ért. Nem idén kedveltetik meg magukat. Shannynek ezt is látnia kellett volna, h az ellenfél van annyira dirty h egyből rámegy.Blevi
Oda vissza ment a hirig. Ha valaki felmegy a pályára akkor tudja már mivel jár. De persze nem volt sportszerű, csak szerintem bármelyik csapat megcsinálta volna ugyanezt.Geeri
Ja csak idén nem ez volt az első eset.Blevi
Blevi tudjuk,hogy nagyon fáj az a Tate hit Lee-n, de ettől még nem kellene állandóan spammelni a Hawks aktuális ellenfelének topicjait 😊
Aki felmegy a pályára, tudja,hogy mivel jár. Ezek szerint nem láttál még elég NFL meccset! Ha jön az injury report, vagy a médiából kiszivárog,hogy kinek hol fáj, ott lesz megütve. Nem kisasszonyoknak való sport, ezt mindenki tudja. Gondolom jobban tetszett volna, ha Kam és a többiek nem szerelik RG-t, hanem megsimizzák a "bibis" lábát 😊

Elég izgalmasra sikerült a meccs srácok! Néztem a postgame nyilatkozatokat, és Shanny mondta,hogy Griffinnel közösen döntöttek, mondta neki,hogy megérdemli,hogy visszamehessen, és szeretne is visszamenni! A dolog pikantériája az,hogy Shanny szemében egy vergődő RG3 > Cousins!
Érdekes postseasonotok lesz az biztos.

Szerintem minden Hawks fan nevében kívánok jobbulást a sérültjeiteknek!
több mint 13 éve
Fredo 205
Mondjuk az a Seahawks mentalitásáról is sokat elárul hogy a sérülés utáni TD playnél olyan szinten ràmentek RG-re hogy meg a 15 yardot is leszarták egy elég undorító late hit-ért. Nem idén kedveltetik meg magukat. Shannynek ezt is látnia kellett volna, h az ellenfél van annyira dirty h egyből rámegy.Blevi
A late hit szerintem nem itt kezdődik. Az 1-2 másodperces késéssel érkezik és a "játékból adódik". Ez az eset meg kb. 3-4 másodperccel a játék után a visszafelé kocogó RG-t lökték fel ő meg rájátszott (jogosan) és kész. Nem volt az olyan dirty.
több mint 13 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Valamiért Cutler ugrott be tegnap Griffin kapcsán. Hogy ő mivel nem válallta, RG meg ilyen látszólag is súlyos és veszélyes sérülésel igen. Pedig nem SB, de mostmár tudjuk hogy ha Superbowlon Robert tolószékben is felmenne.. Nem értem, hogy mért kellet egy félsérült játékost veretni. De RGIII-nek recpect, kemény srác!
több mint 13 éve
Blevi 9 061 — Lions & Cowboys fan
Mondjuk az a Seahawks mentalitásáról is sokat elárul hogy a sérülés utáni TD playnél olyan szinten ràmentek RG-re hogy meg a 15 yardot is leszarták egy elég undorító late hit-ért. Nem idén kedveltetik meg magukat. Shannynek ezt is látnia kellett volna, h az ellenfél van annyira dirty h egyből rámegy.Blevi
Oda vissza ment a hirig. Ha valaki felmegy a pályára akkor tudja már mivel jár. De persze nem volt sportszerű, csak szerintem bármelyik csapat megcsinálta volna ugyanezt.Geeri
Ja csak idén nem ez volt az első eset.
több mint 13 éve
Geeri Miami Dolphins 2 962 — geeri93@citromail.hu
Mondjuk az a Seahawks mentalitásáról is sokat elárul hogy a sérülés utáni TD playnél olyan szinten ràmentek RG-re hogy meg a 15 yardot is leszarták egy elég undorító late hit-ért. Nem idén kedveltetik meg magukat. Shannynek ezt is látnia kellett volna, h az ellenfél van annyira dirty h egyből rámegy.Blevi
Oda vissza ment a hirig. Ha valaki felmegy a pályára akkor tudja már mivel jár. De persze nem volt sportszerű, csak szerintem bármelyik csapat megcsinálta volna ugyanezt.

Mindig jövőre!
több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 21 710 — Csodabogár

több mint 13 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 27 397 — Keep pounding
Sztem nem az volt a gáz, hogy fennmaradt a pályán sérülten, hanem hogy utána milyen playeket hívtak. Volt két TD előny, hívok 5 futást zsínorban, majd max utána egy-két playaction passzt. Ehelyett dobatták vele a hosszú passzokat....

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 13 éve
Blevi 9 061 — Lions & Cowboys fan
Mondjuk az a Seahawks mentalitásáról is sokat elárul hogy a sérülés utáni TD playnél olyan szinten ràmentek RG-re hogy meg a 15 yardot is leszarták egy elég undorító late hit-ért. Nem idén kedveltetik meg magukat. Shannynek ezt is látnia kellett volna, h az ellenfél van annyira dirty h egyből rámegy.
több mint 13 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 6 484 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Ehelyütt is kívánok jobbulást Griffinnek, a Redskins fanoknak pedig annyit, hogy remélem nem hiába áldoztak annyit ezért az emberért és a holtszezonban összedrótozzák rendesen. A ligának szüksége van az ilyen játékosokra. Kár hogy így végződött számára az este, és csak egy dolog vigasztal, hogy a sérüléshez a Seahawks defense-nek nem sok köze volt. Egy rossz mozdulat, amit a meccs végén betetézett egy elrontott snap. Kár érte. Már csak azért is, mert most a fél sportvilág érdemtelennek tartja a győzelmünket. Vagy legalábbis a "ki tudja mi lett volna ha" kategóriába sorolja.
garrett27
Nem volt érdemtelen a győzelmetek. A Skins-nek már a RZ fumble-nél is szerencséje volt csupán.

Az meg egy - részleteiben nem ismert, de szvsz. hibás - döntés volt, hogy nem küldte fel Cousins-t már a második negyedben Shanahan játszani. Látszott, hogy RGIII nem tud beleállni a dobásokba sem. Egy szolid QB játékkal megnyílt volna a futás lehetősége is, így nem kellett mást tenni, mint túltölteni a boxot.

Egyébként pedig csak az eredmény fog megmaradni a feljegyzésekben.
több mint 13 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Először is gratulálok a Redskinsnek, és RGIII-nek az idei szezonhoz.
A tegnapi meccshez:
Számomra borzasztó volt nézni az első negyed 13-14.-perce után a meccset. Embertelen, baromság volt az egész Redskins vezetése részéről amit tettek. RGIII egy fiatal srác, aki elött csak egy dolog lebegett, hogy játszon és nyerjen. Nincsenek hős eposzok, hősök itt. Ez sport (legalább is tegnapig még így gondoltam). Ezt a srácot a vágóhídra küldték (második TD passza után amikor visszafelé bandukolt és utána ütötték el (bár persze rá is játszott) vált sztem ez egyértelművé). Az egészségét, az egész további karrierjét kockáztatták. Maga a játékos ezt megteheti, de a stáb nem. RGIII be volt szűkülve, nem tud objektív lenni, egy HC-nek annak kell lenni. Érzelmi alapon nem hozhat döntést. Már az alapszakaszban leírtam itt, hogy mekkora hibának tartom, hogy siettetik a visszatérést a sérülése jellege miatt. A tegnapi napot még inkább annak tartom (Soldi videoját meg nem hogy követendő példaként, büntetendőnek tartanám). Van egy csapat aki több évben gondolkozik. Mindent megpróbál feláldozni egy QB-ért, majd egy PO meccs miatt feláldozza a QB-ját. Rettegve néztem a meccset, mikor következik be a nagyobb sérülés. És bekövetkezett. Akkor kapcsoltam le a tv-t, a meccs már nem érdekelt.
Nagyon remélem nem egy 15-16 meccses, egy szezonos hősies QB csinált Shanahan, és RG vissza tud térni ereje teljében Kívánom, hogy legyen így.


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 13 éve
Geeri Miami Dolphins 2 962 — geeri93@citromail.hu
Az orvos nem tehetett mást, mint hogy ismertette a diagnózist. A kezelést szíve joga egy átlag embernek is visszautasítani. Akkor ne várjuk hogy pont egy sportoló nem teszi. Aki sportol az tudja milyen ez. Az orvos mondja hogy pihentesd, te meg otthon kitalálod, hogy ha a törött ujjamat így össze szigszalagozom, meg a fájó térdemet jól bekenem flector ban gay kombóval, meg még rakok rá valami szorítót, akkor tudok játszani, és nem hagyom cserben a csapatot. Nyilvánvalóan kockázat, de emberek vállalják be egy NFL playoff meccshez képest Úttörő 12/c meccsen is. Szóval RG-t nem tudom hibáztatni és az orvosát sem. A felelősség a HC-t terheli. Láthatta mire (nem) képes az irányító, az orvos neki is elmondta mi a helyzet, feltételezem. Nem állítom, hogy a továbbjutó személyén változtatott volna, de ott abban helyzetben cserélni kellett volna. Shanahan emocionális? Ez szerintem nem egy olyan érv, amit a jövő elégségesnek fog tartani, ha RGIII-ben nem lesz több 4-5 szezonnál. És akkor mire adtuk ki a lelkünket is a drafton?

Mindig jövőre!
több mint 13 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 688 — Seahawks fan
Ehelyütt is kívánok jobbulást Griffinnek, a Redskins fanoknak pedig annyit, hogy remélem nem hiába áldoztak annyit ezért az emberért és a holtszezonban összedrótozzák rendesen. A ligának szüksége van az ilyen játékosokra. Kár hogy így végződött számára az este, és csak egy dolog vigasztal, hogy a sérüléshez a Seahawks defense-nek nem sok köze volt. Egy rossz mozdulat, amit a meccs végén betetézett egy elrontott snap. Kár érte. Már csak azért is, mert most a fél sportvilág érdemtelennek tartja a győzelmünket. Vagy legalábbis a "ki tudja mi lett volna ha" kategóriába sorolja.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 13 éve
N-Drew Jacksonville Jaguars 516 — Jaguars fan
I don’t feel like me being out there hurt the team in any way. I’m the best option for this team and that’s why I’m the starter” - RGIII


"Mike (Shanahan) asked me if I was OK, I said yes. I'm the QB of this team, my job is to be out there if I can play" - RGIII postgame
Zolee23
Ennyi. Ez a történet lényege. RG3 ezért az a QB, aki titeket PO-ba vezetett. Ezért bízott benne Shanny is, ezért adta oda a fél franchise-t. És Shanny ezért az az edző, aki ki tudja hány év után ismét divgyőzelemre vezette a Skins-t.

Hogy ez most jó, vagy rossz döntés volt, mindegy. Az tény, hogy nem jött be. De a párosuk ezzel a mentalitással érte el azt, ami évekig nem sikerült a Skins-nek.Soldados
Nem elegáns az embernek önmagát ismételni, de ez után a Griffin nyilatkozat után nem bírom ki:

"Gondolom sokaknak megvan a (ha már Leftwich...) We are Marshall! (Több, mint sport) című filmnek az a jelenete, amikor a Marshall kulcsjátékosa Nate Ruffin (Anthony Mackie játszotta a filmben) szarráment vállal mindenáron vissza akar menni játszani, mert úgy érzi tökmindegy hogyan, de ott a helye a csapatával bármilyen körülmények között. Az edző Jack Lengyel meg csak annyit mond neki: "Fiam, már eleget tettél!" és leülteti a padra, nehogy rámenjen..."

Tehát:

1. RGIII-nak is hatalmas az egója (kell is az bizonyos mértékig), dübörgött az adrenalin, és azt is leszarta a pillanat hevében, ha rámehet az egészsége.

2. Már azt is tudjuk, hogy Shanahan nem Jack Lengyel típusú HC. MS szerintem emocionális döntést hozott, nem logikusat a mutatott játék képe alapján. Győzelemre játsszák a meccseket, az adott helyzetben a legjobb opciót kellett volna választani. Ráadásul a franchise player/csapat/önmaga mint főedző jövőjére nézve is ez lett volna a logikus. Shanny volt döntési helyzetben. Szerintem elbaszta. Ez az én magánvéleményem.

Abban egyetértek Soldi-val, hogy valóban az ő döntésük, nekik kell együtt élniük vele. Keresztre feszíteni nem kell senkit, de azt hiszem a többség ez ügyben hozzám hasonlóan értetlen.

több mint 13 éve
FearTomi Indianapolis Colts 3 817 — tomi.klein86@gmail.com
Valaki írta, hogy a Redskins veszítette el a meccset. Szerintem igen jól játszott a Seahawks, Willson is zseniális volt, szóval nem kell ezt a baromságot nyomni.FearTomi
Ha 14:3-nál újabb pontokat tesz a skins a táblára, akkor könnyen KO lehetett volna, de ehelyett visszahozta a meccsbe őket, hogy nem volt irányítója az ellenfélnek.

Robi szavai pedig inkább arról tanúskodnak, hogy nem a csapat érdekeit tette előtérbe, sajnos.

Ha nem ő kezd a második félidőben és úgy kapunk ki, senkinek nem volna egy szava sem, mert szerencsére nem vagyunk vakok és láttuk, hogy a teljesítménye szinte nullára esett vissza.steroid stewie
Igazad van! Amúgy elismerem, hogy Griffin nagyon jó játékos, de amiért sosem volt szimpatikus, lehet, hogy csak én látom így, de nagyon hajt a sztárságra, hírnévre és sokszor egyedül próbál megnyerni olyan helyzeteket amik esélytelenek. Ma ez visszaütött sajnos, de remélem nem kerül a karrierjébe.

több mint 13 éve
steroid stewie Washington Commanders 268
Valaki írta, hogy a Redskins veszítette el a meccset. Szerintem igen jól játszott a Seahawks, Willson is zseniális volt, szóval nem kell ezt a baromságot nyomni.FearTomi
Ha 14:3-nál újabb pontokat tesz a skins a táblára, akkor könnyen KO lehetett volna, de ehelyett visszahozta a meccsbe őket, hogy nem volt irányítója az ellenfélnek.

Robi szavai pedig inkább arról tanúskodnak, hogy nem a csapat érdekeit tette előtérbe, sajnos.

Ha nem ő kezd a második félidőben és úgy kapunk ki, senkinek nem volna egy szava sem, mert szerencsére nem vagyunk vakok és láttuk, hogy a teljesítménye szinte nullára esett vissza.
több mint 13 éve
FearTomi Indianapolis Colts 3 817 — tomi.klein86@gmail.com
Rohadtul nem a HC hibája...max egy picit. Pont emiatt. A HC nem érzi, hogy mennyire fáj az a térd! Szerintem ez most nagyban RG3 hibája volt. Lehet, hogy biceg, de ha azt mondja tud játszani nem lesz gáz, akkor miért ne játszatná azt a QB-t aki X év után újra felrakta a Redskinst az NFL térképre. Másrészt amit nem értek, nem volt egy sport orvos a vonal mellett, aki azt mondja, hogy fiam ülj le és ne játszd a hőst, vagy menj ki, de akkor lehet, hogy búcsút mondhatsz a karrierednek? Ahogy kifordult a térde a meccs közben...szerintem nem szakadt el ott semmi, de tuti, hogy megnyúltak a szalagok és ha komolyabban, akkor az a térd többé nem fog a helyén maradni, max. jó sok műtéttel lehet megoldani...hülyeség volt az egész...
FearTomi
Mert ezzel a " Te érzed fiam, csinálj, amit akarsz" döntésével le is veheti (levette?) a térképről a csapatot. Az edző azért edző, hogy döntsön. S a döntésében ne befolyásolja a sportoló mondókája, mert ők mindig játékra készek.
A sportvilág legjobb térdspecialistája volt ott. Aki mellesleg meccs előtt világgá kürtölte, hogy szerinte RGIII térde nem 100 %-os. Szerinted mennyit számít(ott) az orvos szava?tomi-tomi
De azt nem mondta, hogy ne játszon! Luck is játszott térdmerevítővel, de nem volt olyan tök, hogy fusson is vele, mint egy marha... Amúgy ha ott volt egy térd specialista, tudnia kellett volna, hogy rohadtul nem kéne vissza mennie a pályára, az első bicegés után. Maradjunk abban, hogy mind ketten (hárman) elcseszték. "Sokat akar a szarka..." tipikus esete.

több mint 13 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Klasszikus 20-ra lapot.Amadeus91
20-ra milyen lapnak örülnél, mikor a legkisebb pontértékű, az alsó is 2 pont.
A mondás a 19-re való laphúzásról szól.
Sobri Jóska
S van ez a változata, a nyilvánvaló hülyeség elkövetésének leírására. 😀tomi-tomi
21-re meg csak Norris húz lapot, és kap egy nullást?Sobri Jóska
Úgy tudom, neki mindig 21-e volt-van-lesz a lapok számától függetlenül!

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 13 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Rohadtul nem a HC hibája...max egy picit. Pont emiatt. A HC nem érzi, hogy mennyire fáj az a térd! Szerintem ez most nagyban RG3 hibája volt. Lehet, hogy biceg, de ha azt mondja tud játszani nem lesz gáz, akkor miért ne játszatná azt a QB-t aki X év után újra felrakta a Redskinst az NFL térképre. Másrészt amit nem értek, nem volt egy sport orvos a vonal mellett, aki azt mondja, hogy fiam ülj le és ne játszd a hőst, vagy menj ki, de akkor lehet, hogy búcsút mondhatsz a karrierednek? Ahogy kifordult a térde a meccs közben...szerintem nem szakadt el ott semmi, de tuti, hogy megnyúltak a szalagok és ha komolyabban, akkor az a térd többé nem fog a helyén maradni, max. jó sok műtéttel lehet megoldani...hülyeség volt az egész...
FearTomi
Mert ezzel a " Te érzed fiam, csinálj, amit akarsz" döntésével le is veheti (levette?) a térképről a csapatot. Az edző azért edző, hogy döntsön. S a döntésében ne befolyásolja a sportoló mondókája, mert ők mindig játékra készek.
A sportvilág legjobb térdspecialistája volt ott. Aki mellesleg meccs előtt világgá kürtölte, hogy szerinte RGIII térde nem 100 %-os. Szerinted mennyit számít(ott) az orvos szava?

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 13 éve
farkaspeti Washington Commanders 763
Valaki írta, hogy a Redskins veszítette el a meccset. Szerintem igen jól játszott a Seahawks, Willson is zseniális volt, szóval nem kell ezt a baromságot nyomni.FearTomi
Erre gondolsz?
"...Bárki bármit mond, továbbra is tartom a Joó Abigéles vonalat. ha nincs a sérülés, vagy Shanahan faszkodása, akkor ma feltöröljük a padlót a Seahawks-szal."