NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 11 éve
gyurczi New York Giants 2 477 — Giants fan
fantom szabályok alapjánsapka
Amelyeket 30 ismer, betart, 2 nem. Peace.

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Very nice srácok. Ti aztán korrektek voltatok a cap ügyben. Mindenki más rohadjon meg, mert a szegény Redskinst ártatlanul bántották. gyurczi
Igen, így van.
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
...mert a szegény Redskinst ártatlanul bántották. gyurczi
igen, very nice fantom szabályok alapján😊
ezen kívül nincs semmi gond

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
gyurczi New York Giants 2 477 — Giants fan
Very nice srácok. Ti aztán korrektek voltatok a cap ügyben. Mindenki más rohadjon meg, mert a szegény Redskinst ártatlanul bántották.

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
nem most kéne lesérülni, ha már eltiltották az aktuális legjobb cornert, és épp elkapta a fonalat:
 twitter.com/chaddukes/status/276067084897775616/photo/1

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
Hála az istennek a tévé a kékeket adja vasárnap, szóval a Skins meccs után nem kell streamet keresgetni, hogy az ember kellemesen szurkolhasson Breeséknek 😊 😊
Mindig is szerettem a New Orleans Saintst 😊agent T
Nekem is szimpatikusak, ha nyernek esküszöm Saints siget hordok két hétig. Persze azért nyerjünk ...apeszos
Legalább má mi tartsunk össze, eltiltottak meg megbüntetettek 😀

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Hála az istennek a tévé a kékeket adja vasárnap, szóval a Skins meccs után nem kell streamet keresgetni, hogy az ember kellemesen szurkolhasson Breeséknek 😊 😊
Mindig is szerettem a New Orleans Saintst 😊agent T
Nekem is szimpatikusak, ha nyernek esküszöm Saints siget hordok két hétig. Persze azért nyerjünk ...
több mint 11 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
Hála az istennek a tévé a kékeket adja vasárnap, szóval a Skins meccs után nem kell streamet keresgetni, hogy az ember kellemesen szurkolhasson Breeséknek 😊 😊
Mindig is szerettem a New Orleans Saintst 😊

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 11 éve
steroid stewie Washington Commanders 268
Ne maradjanak le a rézbőrűek, hozzuk fel őket 😀

 www.facebook.com/questions/207588176044005/
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Kíváncsi leszek a bíráskodásra a hétvégén. Mindkét meccsen. Mert ha jól tévedek, a Giants veresége és a mi győzelmünk esetén már a hétvégén csoportelsők lehetünk?apeszos
jól tévedsz!
de ha mi nyerünk és kikap a seahawks, akkor is 6.aksapka
Akkor Mara kapja be a f.szomat, és vegyen azon át levegőt. Így legyen. Nem sok keresni valónk lenne a PO-ban ezzel a defense-el, de már csak azért is, hogy Mara pukkadjon meg Goodellel karöltve.
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Kíváncsi leszek a bíráskodásra a hétvégén. Mindkét meccsen. Mert ha jól tévedek, a Giants veresége és a mi győzelmünk esetén már a hétvégén csoportelsők lehetünk?apeszos
jól tévedsz!
de ha mi nyerünk és kikap a seahawks, akkor is 6.ak

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Kíváncsi leszek a bíráskodásra a hétvégén. Mindkét meccsen. Mert ha jól tévedek, a Giants veresége és a mi győzelmünk esetén már a hétvégén csoportelsők lehetünk?
több mint 11 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
a belét is kikínlódhatja a buzi Mara, akkor is megetetjük őket 😊

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Remélem még nem volt:
Redskins DB Cedric Griffin suspended for 4 games for violating NFL policy on PEDs. (small world: was TX HS sr my 1st yr as TX sportswriter)Shawn84
remélem úgy tiltják el mint Brownert meg Shermant...
tehát sehogysapka
"Most of these suspensions have been for Adderall, though that's not confirmed in Griffin's case. The suspension kicks in immediately, which means Griffin will miss the final four games of the regular season. He had been playing in nickel packages as the third cornerback. Rookie Richie Crawford is the top candidate to take his place."


És Griffin elég jól játszott. Erre most már készülhetünk minden évben? Tavaly Williams és Davis, idén Jackson és most C.Griffin. Jövőre jön RG3?
több mint 11 éve
nexion218 3 983 — Washington Gyapotkombájnz fan
mivan most hirtelen mindenki nagy doppingoló lett? faszért nem a szezon elején játssza ezt a liga, nem most a rájátszás kapujában...a.kacsa
Azért, mert esélyünk van a PO-ra. 😀 De amúgy minden viccnek a fele igaz... Ma olvastam, hogy kinti rossznyelvek szerint anno a cap bünti ügyben azért volt a Skins ellen annyira nagyszájú Mara, mert draftcetlit akart elvetetni tőlünk, vagyis a Griffin III esélyét... Ez nem megy, akkor pisiltessünk mindenkit. 😀 De tényleg csak poénnak szánom, de azért elgondolkodtató....

 profootballtalk.nbcsports.com/2012/12/04/skins-used-cap-penalties-as-motivation/

“I thought the penalties imposed were proper,” John Mara said at the time. “What they did was in violation of the spirit of the salary cap. They attempted to take advantage of a one-year loophole, and quite frankly, I think they’re lucky they didn’t lose draft picks.” (Mara)

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 11 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
mivan most hirtelen mindenki nagy doppingoló lett? faszért nem a szezon elején játssza ezt a liga, nem most a rájátszás kapujában...
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Remélem még nem volt:
Redskins DB Cedric Griffin suspended for 4 games for violating NFL policy on PEDs. (small world: was TX HS sr my 1st yr as TX sportswriter)Shawn84
remélem úgy tiltják el mint Brownert meg Shermant...
tehát sehogy

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 526
Remélem még nem volt:
Redskins DB Cedric Griffin suspended for 4 games for violating NFL policy on PEDs. (small world: was TX HS sr my 1st yr as TX sportswriter)
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
agent!, folytatom a Garcon ságát: Washington is 5-1 when Garcon plays...

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
bassza meg, szimpatikus a Redskins, de most már veszélyes is! 😀

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
több mint 11 éve
Petikievak01 Philadelphia Eagles 1 667 — Its OK to be gay.
görgetem tovább:
Atlanta (11-1), San Francisco (8-3-1),

Green Bay (8-4), New York (7-5), Chicago (8-4)

Atlanta megnyerte a divízióját, megvan a helyük.
SF másfél meccsel vezet mindenki előtt, szerintem ők is bentvannak.
Lehet, hogy az NFC Northos egyik hely veszélybe került, ileltve most a Giants a WC és NFC East trónusa

6th Seattle 7-5
Remaining games: Arizona, at Buffalo, San Francisco, St. Louis.
meglepetésgyőzelmet szereztek, azt gondoltam végleg ki tudják magukat írni a WC helyről, de nem.😕
Nagyon rossz az Arizona, és otthon fogadják őket, elmennek Buffaloba, legyen ez konzekvensen L (talán cornerek nélkül...), fogadják a Friscot élet halál meccsen, és a Lajost
nem nézem most meg a kickereket, de nem biztos, hogy elég lesz e a 9-7-ük.

7th Washington 6-6
Remaining games: Baltimore, at Cleveland, at Philadelphia, Dallas.
még mindig nagyon erős a kicker, bárki ellen elég az azonos mérleg..., de el kell odáig jutni, legalább a 8-8 mindenképp meglesz😊😊
Cleveland ellen nehéz lehet, mert a Ravens ellen szerintem mindegy, de nyerő szériában a Browns

8th Dallas 6-6
Remaining games: at Cincinnati, Pittsburgh, New Orleans, at Washington.
Még mindig nagyon erős a hátralévő sorsolás, a Bengals nyerő szériába került, és a Pittsburgh az életéért fog küzdeni..., 6-8-cal game over, de lehet meglepik őket

9th Tampa Bay 6-6
Remaining games: Philadelphia, at New Orleans, St. Louis, at Atlanta.
még továbbra is van lehetőségük bejutni!, most győzni fognak, az Atlantának mindegy lesz, lehet pihentetnek addigra...
NO??
7-6-ra fognak javulni, lehet ez már az instant 6. hely lesz, és nem vagyok benne biztos, hogy onnan kikerülnek e még

10th Minnesota6-6
Remaining games:Chicago, at St. Louis, at Houston, Green Bay.
Továbbra is nagyon kemény a sorsolás, mégha meglepik is a medvéket, sem tennék sokat a PO helyükre, báár azzal sok csapatnak tennének jót

nem tudom néztétek e, de Morris kiegyenlítette Martin számláját 1106 yard mindkettőnél..., remélem beelőzi
sapka
A tavalyi playoffba való kerülésért menő verseny ehez képest piskóta volt.

több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
görgetem tovább:
Atlanta (11-1), San Francisco (8-3-1),

Green Bay (8-4), New York (7-5), Chicago (8-4)

Atlanta megnyerte a divízióját, megvan a helyük.
SF másfél meccsel vezet mindenki előtt, szerintem ők is bentvannak.
Lehet, hogy az NFC Northos egyik hely veszélybe került, ileltve most a Giants a WC és NFC East trónusa

6th Seattle 7-5
Remaining games: Arizona, at Buffalo, San Francisco, St. Louis.
meglepetésgyőzelmet szereztek, azt gondoltam végleg ki tudják magukat írni a WC helyről, de nem.😕
Nagyon rossz az Arizona, és otthon fogadják őket, elmennek Buffaloba, legyen ez konzekvensen L (talán cornerek nélkül...), fogadják a Friscot élet halál meccsen, és a Lajost
nem nézem most meg a kickereket, de nem biztos, hogy elég lesz e a 9-7-ük.

7th Washington 6-6
Remaining games: Baltimore, at Cleveland, at Philadelphia, Dallas.
még mindig nagyon erős a kicker, bárki ellen elég az azonos mérleg..., de el kell odáig jutni, legalább a 8-8 mindenképp meglesz😊😊
Cleveland ellen nehéz lehet, mert a Ravens ellen szerintem mindegy, de nyerő szériában a Browns

8th Dallas 6-6
Remaining games: at Cincinnati, Pittsburgh, New Orleans, at Washington.
Még mindig nagyon erős a hátralévő sorsolás, a Bengals nyerő szériába került, és a Pittsburgh az életéért fog küzdeni..., 6-8-cal game over, de lehet meglepik őket

9th Tampa Bay 6-6
Remaining games: Philadelphia, at New Orleans, St. Louis, at Atlanta.
még továbbra is van lehetőségük bejutni!, most győzni fognak, az Atlantának mindegy lesz, lehet pihentetnek addigra...
NO??
7-6-ra fognak javulni, lehet ez már az instant 6. hely lesz, és nem vagyok benne biztos, hogy onnan kikerülnek e még

10th Minnesota6-6
Remaining games:Chicago, at St. Louis, at Houston, Green Bay.
Továbbra is nagyon kemény a sorsolás, mégha meglepik is a medvéket, sem tennék sokat a PO helyükre, báár azzal sok csapatnak tennének jót

nem tudom néztétek e, de Morris kiegyenlítette Martin számláját 1106 yard mindkettőnél..., remélem beelőzi

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
Saintsel játszunk nem a Chiefsel.
Kroos
Igazad van, de a lényegen nem változtat, mert szerintem azt is behúzzátok.
Mate90
erősen indokolt lenne, hogy a végén ki-kimeccset játszunk Romeóékkal
több mint 11 éve
Mate90 34 — Megfigyelő
Saintsel játszunk nem a Chiefsel.
Kroos
Igazad van, de a lényegen nem változtat, mert szerintem azt is behúzzátok.