Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 376 — #NoStress
Klasszikus 20-ra lapot.Amadeus91
20-ra milyen lapnak örülnél, mikor a legkisebb pontértékű, az alsó is 2 pont.
A mondás a 19-re való laphúzásról szól.
Sobri Jóska
S van ez a változata, a nyilvánvaló hülyeség elkövetésének leírására. 😀tomi-tomi
21-re meg csak Norris húz lapot, és kap egy nullást?

több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 376 — #NoStress
Szerintem Shanny elbaszta. tomi-tomi
Szerintem is.
De ettől még nem helytelenül vagy helyesen döntött.
És Soldi is csak megmutatott egy másik nézőpontot, ami ott és akkor tűnhetett logikusnak, most, és szerintünk meg nem az.

Sobri, a körülményeknek megfelelő eufémizmusnak (mentegetőzésnek) hibátlan, de ha hozok egy döntést, akkor annak igenis értelmezhetőnek kell lennie a helyes-helytelen rendszerben.tomi-tomi
Ez itt teljesen off, de azt gondolom nem kell minden döntésnek értelmezhetőnek lennie a helyes és helytelen rendszerben.
Pl. a kármentő, kényszer vagy kierőszakolt döntések eleve nem felelnek meg ezen kritériumoknak, és ha akarod holnapra kitalálok még egy rakással, melyek se nem helyesek, se nem helytelenek.

több mint 13 éve
FearTomi Indianapolis Colts 3 817 — tomi.klein86@gmail.com
“I don’t feel like me being out there hurt the team in any way. I’m the best option for this team and that’s why I’m the starter” - RGIII


"Mike (Shanahan) asked me if I was OK, I said yes. I'm the QB of this team, my job is to be out there if I can play" - RGIII postgameZolee23
Rohadtul nem a HC hibája...max egy picit. Pont emiatt. A HC nem érzi, hogy mennyire fáj az a térd! Szerintem ez most nagyban RG3 hibája volt. Lehet, hogy biceg, de ha azt mondja tud játszani nem lesz gáz, akkor miért ne játszatná azt a QB-t aki X év után újra felrakta a Redskinst az NFL térképre. Másrészt amit nem értek, nem volt egy sport orvos a vonal mellett, aki azt mondja, hogy fiam ülj le és ne játszd a hőst, vagy menj ki, de akkor lehet, hogy búcsút mondhatsz a karrierednek? Ahogy kifordult a térde a meccs közben...szerintem nem szakadt el ott semmi, de tuti, hogy megnyúltak a szalagok és ha komolyabban, akkor az a térd többé nem fog a helyén maradni, max. jó sok műtéttel lehet megoldani...hülyeség volt az egész...

Persze ez csak az én véleményem😊

Valaki írta, hogy a Redskins veszítette el a meccset. Szerintem igen jól játszott a Seahawks, Willson is zseniális volt, szóval nem kell ezt a baromságot nyomni.

több mint 13 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Klasszikus 20-ra lapot.Amadeus91
20-ra milyen lapnak örülnél, mikor a legkisebb pontértékű, az alsó is 2 pont.
A mondás a 19-re való laphúzásról szól.
Sobri Jóska
S van ez a változata, a nyilvánvaló hülyeség elkövetésének leírására. 😀

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 376 — #NoStress
Klasszikus 20-ra lapot.Amadeus91
20-ra milyen lapnak örülnél, mikor a legkisebb pontértékű, az alsó is 2 pont.
A mondás a 19-re való laphúzásról szól.

több mint 13 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Szokás szerint olyan dolgot adsz a számba, amit nem mondtam... Nem döntöttem el, hogy helyes volt, amit tett. Csak azt mondtam, hogy én is így döntöttem volna és azt, hogy korántsem egyedi az eset, mert számtalan példa van erre amerikaifociban és minden más sportban is. Soldados
Most már csak azt szeretném tudni, hogy szerinted milyen döntés az, amelyet Te is meghoztál volna ugyanebben az esetben?tomi-tomi
Ez nem egy egzakt dolog, hogy a 2+2=4. Lehet így is dönteni meg úgy is. Nem biztos, hogy egyik jobb a másiknál. Ez sokkal inkább ízlés, stílus, vérmérséklet dolga.

A tény az, hogy sok edző döntött már így hasonló helyzetben. Volt, hogy bejött, volt, hogy nem.

Ez nem feltétlen jó vagy rossz döntés kérdése. Én csak egy másik vetületre hívtam fel a figyelmet azok számára, akik most keresztre feszítenék Shannyt, hogy bizony korántsem példanélküli döntést hozott, sőt, inkább ez a gyakoribb. Soldados
Nem, Te elsődlegesen azt mondtad, hogy Te is így döntöttél volna. A többi már csak a döntésed alátátmasztására hoztad fel.

Sobri, a körülményeknek megfelelő eufémizmusnak (mentegetőzésnek) hibátlan, de ha hozok egy döntést, akkor annak igenis értelmezhetőnek kell lennie a helyes-helytelen rendszerben.

Btw elég sok mindent leírtunk már, hogy ez a döntés konkrétan miért nem volt még csak a körülményeknek sem megfelelő. S ennek nem lehet cáfolata, hogy a múltban mások másképp döntöttek. Szerintem a példák csak elterelik a figyelmünket a konkrét esetről. (Tudod, általában a szexre gondolok, de most konkrétan kalapot szeretnék vásárolni.)

Szerintem Shanny elbaszta. RG III persze, hogy ezt mondja. De az edző felelőssége, hogy ezt eldöntse: "my job is to be out there if I can play". Nem volt képes játszani, csak fenn volt a pályán.
(Az meg külön adalék, amit Robilluma írt. Kétségeim vannak, hogy Shannahan mit gondol: kinek-minek tartozik felelősséggel. RG III irányába nem sokat érzékelek.)

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 13 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 837
Na ezen a meccsen Griffin sérülése után, szerintem pontosan ugyanazt a hibát követte el Shanny, mint anno JDR. Az viszont lényeges különbség, hogy szvsz, ha legkésőbb a félidőben cserélt volna Cousins-ra, akkor meglehetett volna a meccs a Redskins-nek. Ráadásul most végig attól fostam meccsnézés közben, hogy pontosan az fog történni Griffin térdével, amit aztán sajnos megvalósulva annyiszor voltak szívesek lassítva visszajátszani... szívfacsaró vereség a vége.N-Drew
Ja, még annyit, talán nem mindenki tudja, (Shanny?) hogy bő 3 éve műtötték Griffin szakadt ACL-jét a most is tropára ment jobb térdében...Robilluma
btw egy ilyen előéletű játékosért mentek fel a 2. helyre évekre "eladósodva"?
Klasszikus 20-ra lapot.

“I don’t feel like me being out there hurt the team in any way. I’m the best option for this team and that’s why I’m the starter” - RGIII


"Mike (Shanahan) asked me if I was OK, I said yes. I'm the QB of this team, my job is to be out there if I can play" - RGIII postgameZolee23
lehet, ha őszintén megmondja, akkor most nem estetek volna ki.

(no offense, bírom RG3-t és a mostani Washington kifejezetten szimpatikus)
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
“I don’t feel like me being out there hurt the team in any way. I’m the best option for this team and that’s why I’m the starter” - RGIII


"Mike (Shanahan) asked me if I was OK, I said yes. I'm the QB of this team, my job is to be out there if I can play" - RGIII postgameZolee23
Ennyi. Ez a történet lényege. RG3 ezért az a QB, aki titeket PO-ba vezetett. Ezért bízott benne Shanny is, ezért adta oda a fél franchise-t. És Shanny ezért az az edző, aki ki tudja hány év után ismét divgyőzelemre vezette a Skins-t.

Hogy ez most jó, vagy rossz döntés volt, mindegy. Az tény, hogy nem jött be. De a párosuk ezzel a mentalitással érte el azt, ami évekig nem sikerült a Skins-nek.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Hendrix Utah State Aggies 3 117
“I don’t feel like me being out there hurt the team in any way. I’m the best option for this team and that’s why I’m the starter” - RGIII


"Mike (Shanahan) asked me if I was OK, I said yes. I'm the QB of this team, my job is to be out there if I can play" - RGIII postgame

I know that when you shine they wish some days will be dark

Sunny days wouldn't be special if it wasn't for rain, Joy wouldn't feel so good if it wasn't for pain
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Szokás szerint olyan dolgot adsz a számba, amit nem mondtam... Nem döntöttem el, hogy helyes volt, amit tett. Csak azt mondtam, hogy én is így döntöttem volna és azt, hogy korántsem egyedi az eset, mert számtalan példa van erre amerikaifociban és minden más sportban is. Soldados
Most már csak azt szeretném tudni, hogy szerinted milyen döntés az, amelyet Te is meghoztál volna ugyanebben az esetben?tomi-tomi
Ez nem egy egzakt dolog, hogy a 2+2=4. Lehet így is dönteni meg úgy is. Nem biztos, hogy egyik jobb a másiknál. Ez sokkal inkább ízlés, stílus, vérmérséklet dolga.

A tény az, hogy sok edző döntött már így hasonló helyzetben. Volt, hogy bejött, volt, hogy nem.

Ez nem feltétlen jó vagy rossz döntés kérdése. Én csak egy másik vetületre hívtam fel a figyelmet azok számára, akik most keresztre feszítenék Shannyt, hogy bizony korántsem példanélküli döntést hozott, sőt, inkább ez a gyakoribb. Továbbá leírtam azt, hogy miért ez a gyakoribb döntés.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 376 — #NoStress
Szokás szerint olyan dolgot adsz a számba, amit nem mondtam... Nem döntöttem el, hogy helyes volt, amit tett. Csak azt mondtam, hogy én is így döntöttem volna és azt, hogy korántsem egyedi az eset, mert számtalan példa van erre amerikaifociban és minden más sportban is. Soldados
Most már csak azt szeretném tudni, hogy szerinted milyen döntés az, amelyet Te is meghoztál volna ugyanebben az esetben?tomi-tomi
A körülményeknek megfelelő.
A helyes-helytelen koordinátarendszerben értelmezhetetlen.

Én pl. simán levittem volna RGIII-t, és simán megértem, hogy Shanny meg nem tette.
Így el se tudom dönteni melyik a helyes döntés.
Talán a körülményeknek ott és akkor RGIII fenthagyása felelt meg jobban.
Talán le kellett volna hozni.
Két egyenrangú nézőpont innen nézve.

több mint 13 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
Na ezen a meccsen Griffin sérülése után, szerintem pontosan ugyanazt a hibát követte el Shanny, mint anno JDR. Az viszont lényeges különbség, hogy szvsz, ha legkésőbb a félidőben cserélt volna Cousins-ra, akkor meglehetett volna a meccs a Redskins-nek. Ráadásul most végig attól fostam meccsnézés közben, hogy pontosan az fog történni Griffin térdével, amit aztán sajnos megvalósulva annyiszor voltak szívesek lassítva visszajátszani... szívfacsaró vereség a vége.N-Drew
+1
A lényeg, amit apeszos írt, hogy egy valamirevaló DC ízekre szed egy mozgásképtelen QB-val felálló O-t. A Seahawks-nál valami ilyesmi pali dolgozik... Az eredményt láttuk.
Lehet itt próbálkozni koppintani a tavalyi Steelers-Browns-t BB szétment bokájával, csak nincs értelme, ha a csereQB pont 3 hete már megoldott egy Dick Jauron irányította kőkemény Browns D-t 104-es ratinggel és 329 passzolt yarddal!
Egy-két vakmerő passz persze sikerülhet, de ugyanígy lehet int is, mint itt történt.

Ja, még annyit, talán nem mindenki tudja, (Shanny?) hogy bő 3 éve műtötték Griffin szakadt ACL-jét a most is tropára ment jobb térdében...


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 13 éve
N-Drew Jacksonville Jaguars 516 — Jaguars fan
Bár off, de Joó Abigél még nagyon fiatal, akár 2 olimpia is benne lehet, lesz még alkalma. Ráadásul ez már csak vigaszágon volt, azaz max bronzot nyerhetett volna. Ennek ellenére vállalta, az edzője se tiltotta meg neki, pedig hidd el, ő is rásérülhetett volna. És abban egészen biztos vagyok, nem a pénzért bicegett fel a tatamira.Soldados
Ebben én is biztos vagyok és kívánom, hogy legyen igazad a még két olimpiájával kapcsolatban! Mindannyiunk örömére! Bocs az OFF-ért mindenkitől!

több mint 13 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Szokás szerint olyan dolgot adsz a számba, amit nem mondtam... Nem döntöttem el, hogy helyes volt, amit tett. Csak azt mondtam, hogy én is így döntöttem volna és azt, hogy korántsem egyedi az eset, mert számtalan példa van erre amerikaifociban és minden más sportban is. Soldados
Most már csak azt szeretném tudni, hogy szerinted milyen döntés az, amelyet Te is meghoztál volna ugyanebben az esetben?

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Robi kurva jó QB, és vezér is, tele elszántsággal, mint ahogy Soldi is írta. De. A Hox rögvest levágta, hogy Rob nem fog futni, passzolni sem fog tudni (hosszút biztos nem) ergo feltöltötték a boxot, ezzel megfogták Morrist. Így kínlódott végig két és fél negyedet, amíg a D bírta. Remek QB, de felelőtlen, hiszen rookie még, ezt Shannynek tudnia kellett volna, felküldve Cousinst, áthívva a playeket, lemenedzselhette volna a meccset. Ehelyett tönkrevágta Robi lábát, és elbukta a meccset. HC hiba. És nem kicsi.apeszos
Pontosan. Gondolom sokaknak megvan a (ha már Leftwich...) We are Marshall! (Több, mint sport) című filmnek az a jelenete, amikor a Marshall kulcsjátékosa Nate Ruffin (Anthony Mackie játszotta a filmben) szarráment vállal mindenáron vissza akar menni játszani, mert úgy érzi tökmindegy hogyan, de ott a helye a csapatával bármilyen körülmények között. Az edző Jack Lengyel meg csak annyit mond neki: "Fiam, már eleget tettél!" és leülteti a padra, nehogy rámenjen. Szerintem Shanny-nek is ezt kellett volna tennie ennyi év edzői tapasztalattal. Azt aláírom, hogy baromi nehéz döntés lett volna, de akkor is.

A Joó Abigél példa meg azért sántít szerintem Soldi, mert neki hány alkalma lehet még olimpián szerepelni? Tán soha vissza nem térő alkalom volt. Arról nem is beszélve, hogy bár ott talán még csak az agyán sem villant át sem neki, sem az edzőjének, de "agyonfizetett" magyar sportolóként az a kevés apanázs sem jött rosszul.
Ellenben Griffin-ért a 'Skins kb. ingét-gatyáját odaadta, és nem valószínű, hogy teljesen egészségesen nem fog még párszor szerepelni a rájátszásban. Ráadásul oda nem 4 évente lehet eljutni...
Őt hosszútávú befektetésként szerződtette a csapat és éhen halni/csóróskodni sem fog RGIII. Cousins meg nem egy nyeretlen ötéves, az alapszakaszban nem tűnt rossznak. PO tapasztalatuk is ugyanannyi.
Tehát miután látszott, hogy már csak szenved Griffin, nem lett volna érdemes előbb megpróbálni a győzelemre jobb esélyt kínáló opciót választani? Szerintem igen.
N-Drew
Bár off, de Joó Abigél még nagyon fiatal, akár 2 olimpia is benne lehet, lesz még alkalma. Ráadásul ez már csak vigaszágon volt, azaz max bronzot nyerhetett volna. Ennek ellenére vállalta, az edzője se tiltotta meg neki, pedig hidd el, ő is rásérülhetett volna. És abban egészen biztos vagyok, nem a pénzért bicegett fel a tatamira.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
N-Drew Jacksonville Jaguars 516 — Jaguars fan
Robi kurva jó QB, és vezér is, tele elszántsággal, mint ahogy Soldi is írta. De. A Hox rögvest levágta, hogy Rob nem fog futni, passzolni sem fog tudni (hosszút biztos nem) ergo feltöltötték a boxot, ezzel megfogták Morrist. Így kínlódott végig két és fél negyedet, amíg a D bírta. Remek QB, de felelőtlen, hiszen rookie még, ezt Shannynek tudnia kellett volna, felküldve Cousinst, áthívva a playeket, lemenedzselhette volna a meccset. Ehelyett tönkrevágta Robi lábát, és elbukta a meccset. HC hiba. És nem kicsi.apeszos
Pontosan. Gondolom sokaknak megvan a (ha már Leftwich...) We are Marshall! (Több, mint sport) című filmnek az a jelenete, amikor a Marshall kulcsjátékosa Nate Ruffin (Anthony Mackie játszotta a filmben) szarráment vállal mindenáron vissza akar menni játszani, mert úgy érzi tökmindegy hogyan, de ott a helye a csapatával bármilyen körülmények között. Az edző Jack Lengyel meg csak annyit mond neki: "Fiam, már eleget tettél!" és leülteti a padra, nehogy rámenjen. Szerintem Shanny-nek is ezt kellett volna tennie ennyi év edzői tapasztalattal. Azt aláírom, hogy baromi nehéz döntés lett volna, de akkor is.

A Joó Abigél példa meg azért sántít szerintem Soldi, mert neki hány alkalma lehet még olimpián szerepelni? Tán soha vissza nem térő alkalom volt. Arról nem is beszélve, hogy bár ott talán még csak az agyán sem villant át sem neki, sem az edzőjének, de "agyonfizetett" magyar sportolóként az a kevés apanázs sem jött rosszul.
Ellenben Griffin-ért a 'Skins kb. ingét-gatyáját odaadta, és nem valószínű, hogy teljesen egészségesen nem fog még párszor szerepelni a rájátszásban. Ráadásul oda nem 4 évente lehet eljutni...
Őt hosszútávú befektetésként szerződtette a csapat és éhen halni/csóróskodni sem fog RGIII. Cousins meg nem egy nyeretlen ötéves, az alapszakaszban nem tűnt rossznak. PO tapasztalatuk is ugyanannyi.
Tehát miután látszott, hogy már csak szenved Griffin, nem lett volna érdemes előbb megpróbálni a győzelemre jobb esélyt kínáló opciót választani? Szerintem igen.

több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Tudom, hogy itt mindenki elküldi Shannyt a rákba, hogy fent hagyta RG III-t. De... Ilyenre ezer példa van. Ő a vezér, majd mindenki fent hagyta volna, ha vállalja a játékot. íme erre egy durvább példa: Lefty sípcsonttöréssel is vállalta, az edzője engedte, a playek között az OL-játékosok vitték Leftyt a köv. snaphez:

 www.youtube.com/watch?v=U-jzYMSiNHQSoldados
Ez ok. Igy döntött elfogadható, de akkor miért dobattak vele hosszút? Miért nem futottak? Vagy option nélkül úgy ítéltek nincs értelme? En le hoztam volna. Mások vagyunk persze, de akkor legalább ne olyan gameplannel jöjjenek ki ami megöli RG-t.Blevi
Ahogy eredménykövetőben is írtam, ez már érdekesebb téma, és ezzel egyet is értek. Olyan playeket kellett volna hívni, ami megvalósítható, ami kevésbé terheli a lábát, mert nem kell annyit futnia, mint mondjuk egy option playnél. Ebben valóban hibázott Shanny az én meglátásom szerint is.Soldados
Soldi, Te most eldöntötted, hogy ez volt a helyes döntés és hozol olyan példát, amelynek nem sok köze van a maihoz, illetve ugyan milyen terhelést kap option play-nél RGIII lába, ha nem ő fut?
Ezért a srácért a Redskins kb. négy-öt éves jövőjét adta oda. Megsérült és kiderült, hogy a tartaléka képes meccset nyerni éles, kritikus helyzetben hirtelen beszállva. Ma rásérült (már az is nagy fájdalommal járt és szinte mozgásképtelenné tette), még két play-ből összehozta a TD-t. Utána viszont egyértelműen elvesztette minden hatékonyságát: képtelen volt futni - nincs option játék, képtelen volt jól beleállni a dobásaiba - egy INT a "váratlan" hosszú bomba után, nem tudott ellépni a nyomás elől, nem tudott mozogni a zsebben - meghalt a rövid passzos játék is és halálba sack-elték.
A félidőt kihúzták előnnyel, a szünetben pont átállhattak volna a backup-ra, egy félidőnyi play kellett legyen Cousins-ra kidolgozva.


Nagyon sajnálom, nekem az egyik legszimpatikusabb figura. Félek, hogy nem AP kivételes csodaszámba menő esete lesz a menetrend, hanem a minimum egy idényt alacsonyabb szinten végigszenvedő példák sora.tomi-tomi
Szokás szerint olyan dolgot adsz a számba, amit nem mondtam... Nem döntöttem el, hogy helyes volt, amit tett. Csak azt mondtam, hogy én is így döntöttem volna és azt, hogy korántsem egyedi az eset, mert számtalan példa van erre amerikaifociban és minden más sportban is. (Továbbá azt írtam le, hogy az ilyen döntések mögött milyen okok áll(hat)nak.

Pontosan én mondtam azt, hogy elfogadom, ha vki máshogy döntött volna, s arra hívtam fel a figyelmet, nem volt ez annyira szokatlan és példanélküli döntés, mintsem azt sokan gondolják, vagy amennyire most ekézik Shannyt.

Az, hogy a tartaléka mire képes, nem derült ki, vagy legalábbis nem egy Seahawks-szintű Defense ellen, PO helyzetben. Én mindössze annyit mondtam, hogy Shannyék és nagy valószínűséggel a csapattársak is RG3-mal láttak a nagyobb esélyt a győzelemre.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
farkaspeti Washington Commanders 763
...Soldados
teljes mértékben egyetértek.
Arról nem is beszélve hogy ha leültette volna és úgy ment volna el a meccs meg az lett volna a baj.eaglesmcnabb
És akkor nem kell izgulnunk, hogy lesz-e irányítónk jövőre. Úgy a playoff ment volna el, így meg egy hatalmas tehetség, egy fiatal srác karrierje törhet(ett volna(?)) derékba. Ami azért jóval fontosabb veszteség, mint egy plusz kör playoff.


több mint 13 éve
N-Drew Jacksonville Jaguars 516 — Jaguars fan
Tudom, hogy itt mindenki elküldi Shannyt a rákba, hogy fent hagyta RG III-t. De... Ilyenre ezer példa van. Ő a vezér, majd mindenki fent hagyta volna, ha vállalja a játékot. íme erre egy durvább példa: Lefty sípcsonttöréssel is vállalta, az edzője engedte, a playek között az OL-játékosok vitték Leftyt a köv. snaphez:

 www.youtube.com/watch?v=U-jzYMSiNHQSoldados
Én ezt értem, de a második negyedtől lehetett látni, hogy nem megy semmire. Akkor sem értem meg, miért kellett erőltetni még két és fél negyeden át. Miért kellett addig erőltetni amíg teljesen (pontokban is) elvesztette a meccset.apeszos
Azért mert Shanny, és a csapattársak is tutira jobban hittek benne, hogy mégis megcsinálja egyszercsak, mint Cousinsban.Soldados
Vicces, hogy pont ugyanaz a játékos jutott példának eszünkbe, csak Soldi oldaláról még az NCAA, az enyémről már az NFL pályafutása...
2006-os PO: A Jax a Pats ellen meccselt a Wild Card körben. A vége 3-28 lett. Annyi volt a különbség, hogy Del Rio meccs előtt megkérdezte Lefty-t, tudja e vállalni a játékot, mivel ő is sérült volt, de valahogy összedrótozták a rájátszásra. Lefty váltig állította, hogy igen, csak ő már az elejétől látványosan nem tudott rendesen mozogni, igaz ő RGIII-mal ellentétben leginkább zsebirányító, úgyhogy ez elsőre kevésbé tűnt volna gondnak. JDR csak akkor hozta le, mikor már kb. mozogni sem tudott és a beküldött Garrard-nak először és utoljára garbage time-ban sikerült bevinnie FG távolságba a Jags-t, ennyi pontot tudtunk össz-vissz feltenni a táblára. Az is a 4. negyedben volt, baromi későn, a különbség annyi volt, hogy amúgy is minimális esély lett volna a győzelemre. De ugyanilyen rossz volt nézni.
Na ezen a meccsen Griffin sérülése után, szerintem pontosan ugyanazt a hibát követte el Shanny, mint anno JDR. Az viszont lényeges különbség, hogy szvsz, ha legkésőbb a félidőben cserélt volna Cousins-ra, akkor meglehetett volna a meccs a Redskins-nek. Ráadásul most végig attól fostam meccsnézés közben, hogy pontosan az fog történni Griffin térdével, amit aztán sajnos megvalósulva annyiszor voltak szívesek lassítva visszajátszani... szívfacsaró vereség a vége.

több mint 13 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Tudom, hogy itt mindenki elküldi Shannyt a rákba, hogy fent hagyta RG III-t. De... Ilyenre ezer példa van. Ő a vezér, majd mindenki fent hagyta volna, ha vállalja a játékot. íme erre egy durvább példa: Lefty sípcsonttöréssel is vállalta, az edzője engedte, a playek között az OL-játékosok vitték Leftyt a köv. snaphez:

 www.youtube.com/watch?v=U-jzYMSiNHQSoldados
Ez ok. Igy döntött elfogadható, de akkor miért dobattak vele hosszút? Miért nem futottak? Vagy option nélkül úgy ítéltek nincs értelme? En le hoztam volna. Mások vagyunk persze, de akkor legalább ne olyan gameplannel jöjjenek ki ami megöli RG-t.Blevi
Ahogy eredménykövetőben is írtam, ez már érdekesebb téma, és ezzel egyet is értek. Olyan playeket kellett volna hívni, ami megvalósítható, ami kevésbé terheli a lábát, mert nem kell annyit futnia, mint mondjuk egy option playnél. Ebben valóban hibázott Shanny az én meglátásom szerint is.Soldados
Soldi, Te most eldöntötted, hogy ez volt a helyes döntés és hozol olyan példát, amelynek nem sok köze van a maihoz, illetve ugyan milyen terhelést kap option play-nél RGIII lába, ha nem ő fut?
Ezért a srácért a Redskins kb. négy-öt éves jövőjét adta oda. Megsérült és kiderült, hogy a tartaléka képes meccset nyerni éles, kritikus helyzetben hirtelen beszállva. Ma rásérült (már az is nagy fájdalommal járt és szinte mozgásképtelenné tette), még két play-ből összehozta a TD-t. Utána viszont egyértelműen elvesztette minden hatékonyságát: képtelen volt futni - nincs option játék, képtelen volt jól beleállni a dobásaiba - egy INT a "váratlan" hosszú bomba után, nem tudott ellépni a nyomás elől, nem tudott mozogni a zsebben - meghalt a rövid passzos játék is és halálba sack-elték.
A félidőt kihúzták előnnyel, a szünetben pont átállhattak volna a backup-ra, egy félidőnyi play kellett legyen Cousins-ra kidolgozva.


Nagyon sajnálom, nekem az egyik legszimpatikusabb figura. Félek, hogy nem AP kivételes csodaszámba menő esete lesz a menetrend, hanem a minimum egy idényt alacsonyabb szinten végigszenvedő példák sora.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
A futás is visszaesett sztem a meccs végére. Vagy csak nekem tűnt így. mindenesetre összesítve 4.5ös átlag jött ki. Ami átlagos, nem fantasztikus. ÉS mondom sztem ez a meccs eleji jó átlag maradéka is lehet.
De RG3 ahogy a passzhoz, a futáshoz is kellett volna. Én ezért hoztam volna le. Mert ha nem mernek futni, nehogy szétüssék a tömegben. ÉS passzolni meg nem tud, mert egy lábon nem lehet. Akkor hozzák le. Nemcsak a sérülés miatt, hanem a győzelem miatt is. Akkor fussanak, az ment. És kész, adjon kuzin hand offot 100x, ha kell.ulpianus
Tuti visszaesett a futás, nekem is így tűnt. Igazából tök mindegy, hogy RG3 vagy Cousin, de a game plant át kellett volna alakítani, ez tuti. Ezért sokkal inkább felelős Shanny.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 18 009 — Circus Maximus
A futás is visszaesett sztem a meccs végére. Vagy csak nekem tűnt így. mindenesetre összesítve 4.5ös átlag jött ki. Ami átlagos, nem fantasztikus. ÉS mondom sztem ez a meccs eleji jó átlag maradéka is lehet.
De RG3 ahogy a passzhoz, a futáshoz is kellett volna. Én ezért hoztam volna le. Mert ha nem mernek futni, nehogy szétüssék a tömegben. ÉS passzolni meg nem tud, mert egy lábon nem lehet. Akkor hozzák le. Nemcsak a sérülés miatt, hanem a győzelem miatt is. Akkor fussanak, az ment. És kész, adjon kuzin hand offot 100x, ha kell.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Cleveland Browns Virginia Tech Hokies 23 452 — je suis poloska
...Soldados
teljes mértékben egyetértek.
Arról nem is beszélve hogy ha leültette volna és úgy ment volna el a meccs meg az lett volna a baj.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Tudom, hogy itt mindenki elküldi Shannyt a rákba, hogy fent hagyta RG III-t. De... Ilyenre ezer példa van. Ő a vezér, majd mindenki fent hagyta volna, ha vállalja a játékot. íme erre egy durvább példa: Lefty sípcsonttöréssel is vállalta, az edzője engedte, a playek között az OL-játékosok vitték Leftyt a köv. snaphez:

 www.youtube.com/watch?v=U-jzYMSiNHQSoldados
Én ezt értem, de a második negyedtől lehetett látni, hogy nem megy semmire. Akkor sem értem meg, miért kellett erőltetni még két és fél negyeden át. Miért kellett addig erőltetni amíg teljesen (pontokban is) elvesztette a meccset.apeszos
Azért mert Shanny, és a csapattársak is tutira jobban hittek benne, hogy mégis megcsinálja egyszercsak, mint Cousinsban.Soldados
Értem. Szóval vártak a csodára. Mert az tisztán látszott, hogy dobni nem tud. Mitől lett volna a "hátha"? Erre azért kíváncsi lennék...apeszos
Ezt Shannytől kell megkérdezni. Blevi
Robi kurva jó QB, és vezér is, tele elszántsággal, mint ahogy Soldi is írta. De. A Hox rögvest levágta, hogy Rob nem fog futni, passzolni sem fog tudni (hosszút biztos nem) ergo feltöltötték a boxot, ezzel megfogták Morrist. Így kínlódott végig két és fél negyedet, amíg a D bírta. Remek QB, de felelőtlen, hiszen rookie még, ezt Shannynek tudnia kellett volna, felküldve Cousinst, áthívva a playeket, lemenedzselhette volna a meccset. Ehelyett tönkrevágta Robi lábát, és elbukta a meccset. HC hiba. És nem kicsi.
több mint 13 éve
Hendrix Utah State Aggies 3 117
Egy álomkezdés után, drámai befejezés, még drámaibb sérüléssel. Nagyon sajnálom hogy így alakult a szezon utolsó meccse, de hála az istennek azért RGIII a saját lábán ment le a pályáról.

Nem akarok rosszindulatú lenni és gratulálok a Seahawksnak, de ezt inkább mi vesztettük el, komoly összegben fogadtam volna arra hogy egy egészséges Griffinel ezt hozzuk.

Mindenesetre nagyon jó szezon volt ez azért, sok év után megnyertük a divíziót és bejutottunk a PO-ba. Szezon előtt kis túlzással ennek a felét aláírtam volna. Van két fantasztikus játékosunk RGIII és Morris személyében, akik ha így folytatják, elképesztő karrier állhat előttük és még nagyon sok örömet, illetve győzelmet fognak nekünk okozni/szerezni.

Fiatal, szimpatikus és jó csapat ez a Redskins, nincs értelme szégyenkezni.

I know that when you shine they wish some days will be dark

Sunny days wouldn't be special if it wasn't for rain, Joy wouldn't feel so good if it wasn't for pain