Washington Commanders
28 feliratkozó
több mint 13 éve
Hadd tudjam már én jobban, hogy mit mondtam...SoldadosMi értettük is mit akartál mondani, de ez is megítélés kérdése. A kemény sportember ezt tette mint Griffin. Nekem (nekünk) Shanny hozzáállása ami nem tetszett. Joó Abigél egyéni sportban kockáztatott, de itt mások is játszottak Griffinnel együtt..
több mint 13 éve
lehet elsiklottam valahol de lehet tudni RG sérülése milyen súlyos?? mert kb. mindenki úgy beszél mintha "amputálni" kellene...A térd nagyon érdekes ízület, alapfunkcióit képes ellátni súlyos sérülés esetén is. Brady a kettős szalagszakadása után békésen besétált az öltözőbe, Mankins a tavalyi évet állítólag ACL-tel tolta végig.
meccs után meg miért sétálgatott jobbra balra ha olyan súlyos? hordágy,öltöző stb.Kroos
Szerintem odáig hagyták fajulni, hogy jobban járna, ha szakadása lenne. Ha "csak" nyúltak a szalagok, akkor minimális tartása lenne a térdének a későbbiekben.
"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 13 éve
nincs sok kedvem visszaolvasni az agymenést, de én ugyanígy döntöttem volna, mint Shanahan. ugyanakkor szívszorító volt látni, hogy mit vergődik Griffin, de sztem csak vele nyerhették meg ezt a meccset.
nincs kétségem felőle, hogy fog még ő hasonló meccseket nyerni, és kicsit Skins drukker is lettem.
le a kalappal.
ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Hadd tudjam már én jobban, hogy mit mondtam...Nem, Te elsődlegesen azt mondtad, hogy Te is így döntöttél volna. A többi már csak a döntésed alátátmasztására hoztad fel.Ez nem egy egzakt dolog, hogy a 2+2=4. Lehet így is dönteni meg úgy is. Nem biztos, hogy egyik jobb a másiknál. Ez sokkal inkább ízlés, stílus, vérmérséklet dolga.Szokás szerint olyan dolgot adsz a számba, amit nem mondtam... Nem döntöttem el, hogy helyes volt, amit tett. Csak azt mondtam, hogy én is így döntöttem volna és azt, hogy korántsem egyedi az eset, mert számtalan példa van erre amerikaifociban és minden más sportban is. SoldadosMost már csak azt szeretném tudni, hogy szerinted milyen döntés az, amelyet Te is meghoztál volna ugyanebben az esetben?tomi-tomi
A tény az, hogy sok edző döntött már így hasonló helyzetben. Volt, hogy bejött, volt, hogy nem.
Ez nem feltétlen jó vagy rossz döntés kérdése. Én csak egy másik vetületre hívtam fel a figyelmet azok számára, akik most keresztre feszítenék Shannyt, hogy bizony korántsem példanélküli döntést hozott, sőt, inkább ez a gyakoribb. Soldados
Sobri, a körülményeknek megfelelő eufémizmusnak (mentegetőzésnek) hibátlan, de ha hozok egy döntést, akkor annak igenis értelmezhetőnek kell lennie a helyes-helytelen rendszerben.
Btw elég sok mindent leírtunk már, hogy ez a döntés konkrétan miért nem volt még csak a körülményeknek sem megfelelő. S ennek nem lehet cáfolata, hogy a múltban mások másképp döntöttek. Szerintem a példák csak elterelik a figyelmünket a konkrét esetről. (Tudod, általában a szexre gondolok, de most konkrétan kalapot szeretnék vásárolni.)
Szerintem Shanny elbaszta. RG III persze, hogy ezt mondja. De az edző felelőssége, hogy ezt eldöntse: "my job is to be out there if I can play". Nem volt képes játszani, csak fenn volt a pályán.
(Az meg külön adalék, amit Robilluma írt. Kétségeim vannak, hogy Shannahan mit gondol: kinek-minek tartozik felelősséggel. RG III irányába nem sokat érzékelek.)tomi-tomi

The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
lehet elsiklottam valahol de lehet tudni RG sérülése milyen súlyos?? mert kb. mindenki úgy beszél mintha "amputálni" kellene...Robert Griffin III will undergo an MRI on Monday to determine the severity of his knee injury.
meccs után meg miért sétálgatott jobbra balra ha olyan súlyos? hordágy,öltöző stb.Kroos
One teammate who spoke with RGIII tells NFL Network's Jeff Darlington that he does not believe the quarterback suffered any type of serious tear in the knee. ESPN 101 St. Louis' insider, Tony Softli, has been told by a source "close to the Redskins situation" that Griffin will be "OK," but the MRI will determine treatment versus surgery. In the post-game press conference, Mike Shanahan revealed that Griffin insisted he was "hurting but not injured" while convincing the coach that he had earned the right to keep playing. Shanahan said he would not have kept Griffin in the game if he felt it wasn't in his "best interest" to continue playing.
több mint 13 éve
lehet elsiklottam valahol de lehet tudni RG sérülése milyen súlyos?? mert kb. mindenki úgy beszél mintha "amputálni" kellene...meccs után meg miért sétálgatott jobbra balra ha olyan súlyos? hordágy,öltöző stb.
több mint 13 éve
De nem ám! Pont az ilyen helyzetek miatt draftolták 2. körben Cousins-t. Aki ráadásul be is bizonyította, hogy tökéletesen alkalmas erre a szerepre. 14 pontos előnyt ilyen jó védelemmel gond nélkül lemenedzselhetett volna. Ha meg nem, akkor mi baj lehetett volna? Viszonylag ép bőrrel megússza RGIII, Cousins-ról meg kiderül, hogy PO-ban kevés.Egy mentsége lehet Shaninaninak, ha előző este megnézték a Minnesutát...sutianapAzért Cousins és Webb nem egy kávéház...apeszos
Így meg az egész offseason megy a levesbe, minimum nem fejlődik semmit RGIII, nem lehet fejleszteni a playbook-ot. Bizonytalanság szeptemberig, hogy ki lesz a kezdő. Shanahan taktikusként és stratégaként is rossz döntést hozott. (S ez legkésőbb a 2. negyed végére nyilvánvaló volt.) Az meg egyenesen szánalmas, hogy az egész felelősséget az újonc játékosára tolja.
"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 13 éve
Egy szempontből igen: pót-pót. Tehát dráma kétfelvonásban, első este a feltartott kézzel álldogálunk a gödörben, erre rácifrázva másnap William Wallace, aki már tudja, hogy nem győzhet.Egy mentsége lehet Shaninaninak, ha előző este megnézték a Minnesutát...sutianapAzért Cousins és Webb nem egy kávéház...apeszos

Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
Egy mentsége lehet Shaninaninak, ha előző este megnézték a Minnesutát...sutianapAzért Cousins és Webb nem egy kávéház...
több mint 13 éve
gratula, fiúk. pedig még szurkoltam is Nektek (valamiért nem csípem Carroll-t), lehet, hogy ez volt a baj...remélem, Bob felépül, és még sok izgalmas meccsen fog ellenünk vereséget szenvedni.
Shanny-t nem sajnálom, amikor először elment a térde Bobnak egy kitámasztásnál, én ott gondolkoztam volna el minimum egy kis pihentetésen, aztán ha kell, és az orvos is azt mondja, akkor esetleg visszahoztam volna a meccs végére.
de mint tudjuk, 'hindsight is always 20/20'.
több mint 13 éve
Egy mentsége lehet Shaninaninak, ha előző este megnézték a Minnesutát...

Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
Azért nem kell úgy csinálni mintha a meccs nem is lett volna, csak az eredményjelzőt látnánk. Az überbrutál szíhóksz három és fél negyeden át szenvedett a nagykirály Wilsonnal együtt, akit párszor a föld is megütött. Amikor volt irányítónk a kés és a vaj esete forgott fenn a nagyon tuti szíhóksz védelemmel szemben. Aztán eltűnt az irányító, az offense alig-alig a pályán, maradt a D, ami törvényszerűen elfáradt a végére. Nem így látod? nem baj. Annyit mondtam (vagy próbáltam mondani), hogy ezen a meccsen nem volt jobb a Hox, a körülmények szerencsétlen összejátszása miatt nyertek. Teljesen megérdemelten. Mert ha így sem nyernek... ajjaj...Márpedig ha Cousins feljön a második negyedre, a Hox a fasorba sem lett volna. Még csak TD sem kellett volna már. Elég lett volna ha végig futtatják Morrist, és az órát egy-két passzal kiegészítve. Így meg szinte csak a defense volt a pályán, ha csak field goalokig jutunk, megvan a meccs. Arra pedig Cousins is alkalmas lett volna. Shannyék ostoba döntést hoztak, ajándék a szíhóksznak. Ők pedig köszönték szépen. Már csak a hülye döntés miatti elképedés dühe munkál bennem, még az idény elején sem gondolt szép idényt adtak nekünk a fiúk. Köszönjük.apeszosVolna volna volna, nem így történt, ez a foci...Amúgy ha annyira über brutál módon jobb volt a Skins, miért volt majdnem mindig 10-15 mp-e Wilsonnak elkapót keresni?😊 Nagyon szép teljesítmény volt a Skinstől is az idei! Gratulálok nekik!FearTomi
több mint 13 éve
Márpedig ha Cousins feljön a második negyedre, a Hox a fasorba sem lett volna. Még csak TD sem kellett volna már. Elég lett volna ha végig futtatják Morrist, és az órát egy-két passzal kiegészítve. Így meg szinte csak a defense volt a pályán, ha csak field goalokig jutunk, megvan a meccs. Arra pedig Cousins is alkalmas lett volna. Shannyék ostoba döntést hoztak, ajándék a szíhóksznak. Ők pedig köszönték szépen. Már csak a hülye döntés miatti elképedés dühe munkál bennem, még az idény elején sem gondolt szép idényt adtak nekünk a fiúk. Köszönjük.apeszosVolna volna volna, nem így történt, ez a foci...Amúgy ha annyira über brutál módon jobb volt a Skins, miért volt majdnem mindig 10-15 mp-e Wilsonnak elkapót keresni?😊 Nagyon szép teljesítmény volt a Skinstől is az idei! Gratulálok nekik!
több mint 13 éve
Márpedig ha Cousins feljön a második negyedre, a Hox a fasorba sem lett volna. Még csak TD sem kellett volna már. Elég lett volna ha végig futtatják Morrist, és az órát egy-két passzal kiegészítve. Így meg szinte csak a defense volt a pályán, ha csak field goalokig jutunk, megvan a meccs. Arra pedig Cousins is alkalmas lett volna. Shannyék ostoba döntést hoztak, ajándék a szíhóksznak. Ők pedig köszönték szépen. Már csak a hülye döntés miatti elképedés dühe munkál bennem, még az idény elején sem gondolt szép idényt adtak nekünk a fiúk. Köszönjük.
több mint 13 éve
hatalmas meglepetés volt egyébként a védelem, félelemtesen jól játszott csapatként az egység.így van, ezért nekem nagyon nehéz bevennem azt, ha Griffin egészséges képes lett volna a seahawks megfordítani a meccset, mert egész meccsen támadhattak és elértek 24 pontot, amiből nem egy volt nagyon-nagyon kedvező shortfield, így is alig tudtak 14 pont fölé menni
a.kacsa
kellett az a lynch mák a fumblival (mármint amikor felvette ütemben a földről a hand offot), másrészt nincs miről beszélni mert nem volt offense, de benne volt az esélye a nagy játéknak ezt mindenkinek látnia kell! (belátnia), és meggyőződésem 21 ponttal nyertünk volna
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
😀"If he's slowed down at all, he'll still outrun my big butt."
Seahawks CB Richard Sherman on RG3: "I'm sure if he were 100 % it would have been a different game."sapka
Ezt Branch nyilatkozta még a meccs előtt.
több mint 13 éve
Hülyeség arra apellálni, hogy Griffin meg akarta mutatni, hogy mire képes sérülten, tudja vezetni ezt a nagyszerű offense-t akkor is, ha a karrierjébe kerül is. Baszki, ne az első évében hősködjön, majd akkor, ha a Skinsnek évekig nem jön össze mostantól a Playoff. Igen, kijárt már a PO szereplés a csapatnak, nagyon megérdemelték, de legyen már képes a vezetőedző kezelni egy 23 éves srácot. Ez volt RGIII első igazi rookie hibája a szezonban és rámehet a karrierje erre a mentalitásra. A futás nem működött, dobni nem tudott. Ha Cousins előbb bejön legalább a futás megindult volna újra
A Jégember győz, nem beszél.
több mint 13 éve
😀na shermi milyen kedveset nyilatkozott.
Seahawks CB Richard Sherman on RG3: "I'm sure if he were 100 % it would have been a different game."sapka
meccsről. tudjátok milyen rossz volt nekem ezt nézni, és a legrosszabb meg is történt, mégpedig h valaki bármelyik scapatból komolyan megsérüljön. konkrétan a félidőben le kellett volna padoztatni, és nem azért mert cousinsal is megnyerte volna vagy sem, hanem mert ha robert meghal akkor nem lesz ilyen leehtősége a skinsnek a közeljövőben. konkrétan az embernek nem tartott a térde. hahó. ez nem az h meghúzta a támaszkodó lábát, hanem egy lába volt. shannynak ezt figyelembe kellett volna vennie, és bármennyire is vissza akart menni, megmondani neki h nem mész. nem tudom h mi lesz vele a jövőben, de kcsodálkoznék ha ugyanilyenre vissza lehetne varázsolni a lábát, bár isten adja h úgy legyen.
hatalmas meglepetés volt egyébként a védelem, félelemtesen jól játszott csapatként az egység. hall remélem cut lesz, elegem van a faszságaiból már.
ha robert helyrejön akkor lesz itt még nagy boldogság, ha nem akkor meg meglátjuk.
mindenki imádkozzon h gyógyuljon meg
több mint 13 éve
😀Seahawks CB Richard Sherman on RG3: "I'm sure if he were 100 % it would have been a different game."
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
Ez így azért barokkos túlzás, mindamellett persze a helyi média gyakran pontosabb infókkal szolgál egy csapatról mint az országos.A yahoo sport (hasonlóan az espnhez és a foxsporthoz) egy olcsó szenzációhajhász oldal, akiket csak a látogatottság érdekel (ala magyar Blikk). Nem kell komolyan venni.Lehet idézőjelbe kellett volna tenni a komolyt. Mindenesetre egy elismert újságíró ilyet kiad a kezéből és az ráadásul a yahoo sportoldalának vezetőcikke...empty taxiDan Wetzel komoly dolgokat feszegetempty taxiEz az újságírás legalja.ulpianus
DC

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
A yahoo sport (hasonlóan az espnhez és a foxsporthoz) egy olcsó szenzációhajhász oldal, akiket csak a látogatottság érdekel (ala magyar Blikk). Nem kell komolyan venni.Lehet idézőjelbe kellett volna tenni a komolyt. Mindenesetre egy elismert újságíró ilyet kiad a kezéből és az ráadásul a yahoo sportoldalának vezetőcikke...empty taxiDan Wetzel komoly dolgokat feszegetempty taxiEz az újságírás legalja.ulpianus
több mint 13 éve
Kérlek linkek egy azaz egy hasonló esetet . Részemről lezárva.Hát barátom nagyon tévúton jársz. Ez volt az első hsz, ez neked miota allandó? Kicsit megnőtt az arc... Honnan tudod hány meccset láttam, te valami bíró vagy h ítélkezel? Van a hit ami része ennek a sportnak, és van sportszerűtlenség nem összekeverni. Nekem hadd ne tetszen már hogy dobás után 4-5 másodpercel odabasznak a sérült irányítonak. Amúgy ha ekkora spiler vagy nézd meg az alapszakasz 16x16 meccset és mutass nekem még egy olyan Tate-Lee fele esetet, csak még egyet amikor a WR igy blokkol. Egyértelműen sérülés okozás volt a cél. De ez itt off.Ez már a sokadik eset volt, azért meg ne haragudj meg ha nem pörgetem át az összes hozzászólásodat 😊
Shanny szerintetek nem bízott Morrisban? Miért adhatta fel a futójátékot?Blevi
Lassan jöhetnétek valami új mantrával is, mert ez a "megnőtt az arc" elég unalmas már 😊
Igeb, egyértelműen sérülést akart okozni Tate! Egy Wr blokkol egy labdás után igyekvő LB-t! Mekkora szemét egy csapat ez a Hóksz! 😊
Azért nem futtatta mert teletömtük a boxot! Meg kellett volna újulni,de nem sikerült.
Mondjuk itt Shanny felelőssége,hogy tudta,hogy a rendszere alapköve sérült, de nem készült B tervvel! Cousins annyira nem volt szar szerintem, sőt! Láttam minden snapet amit pályán töltött, és én bőven pályára engedtem volna. Az elhibázott dolog szerintem ott kezdődik,hogy nem próbált alkalmazkodni az új Hawks felállásra. Egy próbát megért volna. Sőt, akár az is megállja a helyét amit már kifejtettetek,miszerint az edző az objektív felelős, neki kell leültetni a játékost,ha úgy látja,hogy a teljesítménye kárt okoz a csapatnak.
Ennek ellenére elég jó szezont futottatok. A lesajnált csoport negyedik helyről divízió győzelem, ráadásul a jövőképetek is jól alakul. A Cousins ügyre kíváncsi leszek, szerintem nem marad!undisputedly
több mint 13 éve
Hát barátom nagyon tévúton jársz. Ez volt az első hsz, ez neked miota allandó? Kicsit megnőtt az arc... Honnan tudod hány meccset láttam, te valami bíró vagy h ítélkezel? Van a hit ami része ennek a sportnak, és van sportszerűtlenség nem összekeverni. Nekem hadd ne tetszen már hogy dobás után 4-5 másodpercel odabasznak a sérült irányítonak. Amúgy ha ekkora spiler vagy nézd meg az alapszakasz 16x16 meccset és mutass nekem még egy olyan Tate-Lee fele esetet, csak még egyet amikor a WR igy blokkol. Egyértelműen sérülés okozás volt a cél. De ez itt off.Ez már a sokadik eset volt, azért meg ne haragudj meg ha nem pörgetem át az összes hozzászólásodat 😊
Shanny szerintetek nem bízott Morrisban? Miért adhatta fel a futójátékot?Blevi
Lassan jöhetnétek valami új mantrával is, mert ez a "megnőtt az arc" elég unalmas már 😊
Igeb, egyértelműen sérülést akart okozni Tate! Egy Wr blokkol egy labdás után igyekvő LB-t! Mekkora szemét egy csapat ez a Hóksz! 😊
Azért nem futtatta mert teletömtük a boxot! Meg kellett volna újulni,de nem sikerült.
Mondjuk itt Shanny felelőssége,hogy tudta,hogy a rendszere alapköve sérült, de nem készült B tervvel! Cousins annyira nem volt szar szerintem, sőt! Láttam minden snapet amit pályán töltött, és én bőven pályára engedtem volna. Az elhibázott dolog szerintem ott kezdődik,hogy nem próbált alkalmazkodni az új Hawks felállásra. Egy próbát megért volna. Sőt, akár az is megállja a helyét amit már kifejtettetek,miszerint az edző az objektív felelős, neki kell leültetni a játékost,ha úgy látja,hogy a teljesítménye kárt okoz a csapatnak.
Ennek ellenére elég jó szezont futottatok. A lesajnált csoport negyedik helyről divízió győzelem, ráadásul a jövőképetek is jól alakul. A Cousins ügyre kíváncsi leszek, szerintem nem marad!
több mint 13 éve
ha meg lejön RG3 is kikaptok az lett volna a baj, mint nemrég Cutler..
több mint 13 éve
mintha kicserélték volna a topikot, mi ez a rengeteg hozzászólás, na még majd el is olvasom nem?😀az a lényeg, hogy Griffin butaság lett volna lehozni; egy franchise QB-t nem lehet lecserélni!!, főleg ha képes járni, és előtte csak rosszul lépett
másrészt aki szerint Cousins megnyerhette volna a meccset, kicsit nézzen magába!, + a Browns védelem közepesnek tekinthető, itt nem hitték volna el Cousins deep threat jellegét
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!