Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Hadd tudjam már én jobban, hogy mit mondtam...Soldados
Mi értettük is mit akartál mondani, de ez is megítélés kérdése. A kemény sportember ezt tette mint Griffin. Nekem (nekünk) Shanny hozzáállása ami nem tetszett. Joó Abigél egyéni sportban kockáztatott, de itt mások is játszottak Griffinnel együtt..
több mint 13 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
lehet elsiklottam valahol de lehet tudni RG sérülése milyen súlyos?? mert kb. mindenki úgy beszél mintha "amputálni" kellene...
meccs után meg miért sétálgatott jobbra balra ha olyan súlyos? hordágy,öltöző stb.Kroos
A térd nagyon érdekes ízület, alapfunkcióit képes ellátni súlyos sérülés esetén is. Brady a kettős szalagszakadása után békésen besétált az öltözőbe, Mankins a tavalyi évet állítólag ACL-tel tolta végig.
Szerintem odáig hagyták fajulni, hogy jobban járna, ha szakadása lenne. Ha "csak" nyúltak a szalagok, akkor minimális tartása lenne a térdének a későbbiekben.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
nincs sok kedvem visszaolvasni az agymenést, de én ugyanígy döntöttem volna, mint Shanahan.
ugyanakkor szívszorító volt látni, hogy mit vergődik Griffin, de sztem csak vele nyerhették meg ezt a meccset.
nincs kétségem felőle, hogy fog még ő hasonló meccseket nyerni, és kicsit Skins drukker is lettem.

le a kalappal.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Szokás szerint olyan dolgot adsz a számba, amit nem mondtam... Nem döntöttem el, hogy helyes volt, amit tett. Csak azt mondtam, hogy én is így döntöttem volna és azt, hogy korántsem egyedi az eset, mert számtalan példa van erre amerikaifociban és minden más sportban is. Soldados
Most már csak azt szeretném tudni, hogy szerinted milyen döntés az, amelyet Te is meghoztál volna ugyanebben az esetben?tomi-tomi
Ez nem egy egzakt dolog, hogy a 2+2=4. Lehet így is dönteni meg úgy is. Nem biztos, hogy egyik jobb a másiknál. Ez sokkal inkább ízlés, stílus, vérmérséklet dolga.

A tény az, hogy sok edző döntött már így hasonló helyzetben. Volt, hogy bejött, volt, hogy nem.

Ez nem feltétlen jó vagy rossz döntés kérdése. Én csak egy másik vetületre hívtam fel a figyelmet azok számára, akik most keresztre feszítenék Shannyt, hogy bizony korántsem példanélküli döntést hozott, sőt, inkább ez a gyakoribb. Soldados
Nem, Te elsődlegesen azt mondtad, hogy Te is így döntöttél volna. A többi már csak a döntésed alátátmasztására hoztad fel.

Sobri, a körülményeknek megfelelő eufémizmusnak (mentegetőzésnek) hibátlan, de ha hozok egy döntést, akkor annak igenis értelmezhetőnek kell lennie a helyes-helytelen rendszerben.

Btw elég sok mindent leírtunk már, hogy ez a döntés konkrétan miért nem volt még csak a körülményeknek sem megfelelő. S ennek nem lehet cáfolata, hogy a múltban mások másképp döntöttek. Szerintem a példák csak elterelik a figyelmünket a konkrét esetről. (Tudod, általában a szexre gondolok, de most konkrétan kalapot szeretnék vásárolni.)

Szerintem Shanny elbaszta. RG III persze, hogy ezt mondja. De az edző felelőssége, hogy ezt eldöntse: "my job is to be out there if I can play". Nem volt képes játszani, csak fenn volt a pályán.
(Az meg külön adalék, amit Robilluma írt. Kétségeim vannak, hogy Shannahan mit gondol: kinek-minek tartozik felelősséggel. RG III irányába nem sokat érzékelek.)tomi-tomi
Hadd tudjam már én jobban, hogy mit mondtam...


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
lehet elsiklottam valahol de lehet tudni RG sérülése milyen súlyos?? mert kb. mindenki úgy beszél mintha "amputálni" kellene...
meccs után meg miért sétálgatott jobbra balra ha olyan súlyos? hordágy,öltöző stb.Kroos
Robert Griffin III will undergo an MRI on Monday to determine the severity of his knee injury.
One teammate who spoke with RGIII tells NFL Network's Jeff Darlington that he does not believe the quarterback suffered any type of serious tear in the knee. ESPN 101 St. Louis' insider, Tony Softli, has been told by a source "close to the Redskins situation" that Griffin will be "OK," but the MRI will determine treatment versus surgery. In the post-game press conference, Mike Shanahan revealed that Griffin insisted he was "hurting but not injured" while convincing the coach that he had earned the right to keep playing. Shanahan said he would not have kept Griffin in the game if he felt it wasn't in his "best interest" to continue playing.
több mint 13 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
lehet elsiklottam valahol de lehet tudni RG sérülése milyen súlyos?? mert kb. mindenki úgy beszél mintha "amputálni" kellene...
meccs után meg miért sétálgatott jobbra balra ha olyan súlyos? hordágy,öltöző stb.

PunBB bbcode test
több mint 13 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Egy mentsége lehet Shaninaninak, ha előző este megnézték a Minnesutát...sutianap
Azért Cousins és Webb nem egy kávéház...apeszos
De nem ám! Pont az ilyen helyzetek miatt draftolták 2. körben Cousins-t. Aki ráadásul be is bizonyította, hogy tökéletesen alkalmas erre a szerepre. 14 pontos előnyt ilyen jó védelemmel gond nélkül lemenedzselhetett volna. Ha meg nem, akkor mi baj lehetett volna? Viszonylag ép bőrrel megússza RGIII, Cousins-ról meg kiderül, hogy PO-ban kevés.
Így meg az egész offseason megy a levesbe, minimum nem fejlődik semmit RGIII, nem lehet fejleszteni a playbook-ot. Bizonytalanság szeptemberig, hogy ki lesz a kezdő. Shanahan taktikusként és stratégaként is rossz döntést hozott. (S ez legkésőbb a 2. negyed végére nyilvánvaló volt.) Az meg egyenesen szánalmas, hogy az egész felelősséget az újonc játékosára tolja.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 905 — capitaine du château de Vienne 1487
Egy mentsége lehet Shaninaninak, ha előző este megnézték a Minnesutát...sutianap
Azért Cousins és Webb nem egy kávéház...apeszos
Egy szempontből igen: pót-pót. Tehát dráma kétfelvonásban, első este a feltartott kézzel álldogálunk a gödörben, erre rácifrázva másnap William Wallace, aki már tudja, hogy nem győzhet.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Egy mentsége lehet Shaninaninak, ha előző este megnézték a Minnesutát...sutianap
Azért Cousins és Webb nem egy kávéház...
több mint 13 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 155 — Cowboys fan
gratula, fiúk. pedig még szurkoltam is Nektek (valamiért nem csípem Carroll-t), lehet, hogy ez volt a baj...
remélem, Bob felépül, és még sok izgalmas meccsen fog ellenünk vereséget szenvedni.
Shanny-t nem sajnálom, amikor először elment a térde Bobnak egy kitámasztásnál, én ott gondolkoztam volna el minimum egy kis pihentetésen, aztán ha kell, és az orvos is azt mondja, akkor esetleg visszahoztam volna a meccs végére.

de mint tudjuk, 'hindsight is always 20/20'.
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 905 — capitaine du château de Vienne 1487
Egy mentsége lehet Shaninaninak, ha előző este megnézték a Minnesutát...


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Márpedig ha Cousins feljön a második negyedre, a Hox a fasorba sem lett volna. Még csak TD sem kellett volna már. Elég lett volna ha végig futtatják Morrist, és az órát egy-két passzal kiegészítve. Így meg szinte csak a defense volt a pályán, ha csak field goalokig jutunk, megvan a meccs. Arra pedig Cousins is alkalmas lett volna. Shannyék ostoba döntést hoztak, ajándék a szíhóksznak. Ők pedig köszönték szépen. Már csak a hülye döntés miatti elképedés dühe munkál bennem, még az idény elején sem gondolt szép idényt adtak nekünk a fiúk. Köszönjük.apeszos
Volna volna volna, nem így történt, ez a foci...Amúgy ha annyira über brutál módon jobb volt a Skins, miért volt majdnem mindig 10-15 mp-e Wilsonnak elkapót keresni?😊 Nagyon szép teljesítmény volt a Skinstől is az idei! Gratulálok nekik!FearTomi
Azért nem kell úgy csinálni mintha a meccs nem is lett volna, csak az eredményjelzőt látnánk. Az überbrutál szíhóksz három és fél negyeden át szenvedett a nagykirály Wilsonnal együtt, akit párszor a föld is megütött. Amikor volt irányítónk a kés és a vaj esete forgott fenn a nagyon tuti szíhóksz védelemmel szemben. Aztán eltűnt az irányító, az offense alig-alig a pályán, maradt a D, ami törvényszerűen elfáradt a végére. Nem így látod? nem baj. Annyit mondtam (vagy próbáltam mondani), hogy ezen a meccsen nem volt jobb a Hox, a körülmények szerencsétlen összejátszása miatt nyertek. Teljesen megérdemelten. Mert ha így sem nyernek... ajjaj...
több mint 13 éve
FearTomi Indianapolis Colts 3 817 — tomi.klein86@gmail.com
Márpedig ha Cousins feljön a második negyedre, a Hox a fasorba sem lett volna. Még csak TD sem kellett volna már. Elég lett volna ha végig futtatják Morrist, és az órát egy-két passzal kiegészítve. Így meg szinte csak a defense volt a pályán, ha csak field goalokig jutunk, megvan a meccs. Arra pedig Cousins is alkalmas lett volna. Shannyék ostoba döntést hoztak, ajándék a szíhóksznak. Ők pedig köszönték szépen. Már csak a hülye döntés miatti elképedés dühe munkál bennem, még az idény elején sem gondolt szép idényt adtak nekünk a fiúk. Köszönjük.apeszos
Volna volna volna, nem így történt, ez a foci...Amúgy ha annyira über brutál módon jobb volt a Skins, miért volt majdnem mindig 10-15 mp-e Wilsonnak elkapót keresni?😊 Nagyon szép teljesítmény volt a Skinstől is az idei! Gratulálok nekik!

több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Márpedig ha Cousins feljön a második negyedre, a Hox a fasorba sem lett volna. Még csak TD sem kellett volna már. Elég lett volna ha végig futtatják Morrist, és az órát egy-két passzal kiegészítve. Így meg szinte csak a defense volt a pályán, ha csak field goalokig jutunk, megvan a meccs. Arra pedig Cousins is alkalmas lett volna. Shannyék ostoba döntést hoztak, ajándék a szíhóksznak. Ők pedig köszönték szépen. Már csak a hülye döntés miatti elképedés dühe munkál bennem, még az idény elején sem gondolt szép idényt adtak nekünk a fiúk. Köszönjük.
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
hatalmas meglepetés volt egyébként a védelem, félelemtesen jól játszott csapatként az egység.
a.kacsa
így van, ezért nekem nagyon nehéz bevennem azt, ha Griffin egészséges képes lett volna a seahawks megfordítani a meccset, mert egész meccsen támadhattak és elértek 24 pontot, amiből nem egy volt nagyon-nagyon kedvező shortfield, így is alig tudtak 14 pont fölé menni
kellett az a lynch mák a fumblival (mármint amikor felvette ütemben a földről a hand offot), másrészt nincs miről beszélni mert nem volt offense, de benne volt az esélye a nagy játéknak ezt mindenkinek látnia kell! (belátnia), és meggyőződésem 21 ponttal nyertünk volna

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
undisputedly Seattle Seahawks 12 937 — SuperBowl Champions 2013/2014 II 2025/2026
😀
Seahawks CB Richard Sherman on RG3: "I'm sure if he were 100 % it would have been a different game."sapka
"If he's slowed down at all, he'll still outrun my big butt."
Ezt Branch nyilatkozta még a meccs előtt.
több mint 13 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Hülyeség arra apellálni, hogy Griffin meg akarta mutatni, hogy mire képes sérülten, tudja vezetni ezt a nagyszerű offense-t akkor is, ha a karrierjébe kerül is. Baszki, ne az első évében hősködjön, majd akkor, ha a Skinsnek évekig nem jön össze mostantól a Playoff. Igen, kijárt már a PO szereplés a csapatnak, nagyon megérdemelték, de legyen már képes a vezetőedző kezelni egy 23 éves srácot. Ez volt RGIII első igazi rookie hibája a szezonban és rámehet a karrierje erre a mentalitásra. A futás nem működött, dobni nem tudott. Ha Cousins előbb bejön legalább a futás megindult volna újra

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 13 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
😀
Seahawks CB Richard Sherman on RG3: "I'm sure if he were 100 % it would have been a different game."sapka
na shermi milyen kedveset nyilatkozott.
meccsről. tudjátok milyen rossz volt nekem ezt nézni, és a legrosszabb meg is történt, mégpedig h valaki bármelyik scapatból komolyan megsérüljön. konkrétan a félidőben le kellett volna padoztatni, és nem azért mert cousinsal is megnyerte volna vagy sem, hanem mert ha robert meghal akkor nem lesz ilyen leehtősége a skinsnek a közeljövőben. konkrétan az embernek nem tartott a térde. hahó. ez nem az h meghúzta a támaszkodó lábát, hanem egy lába volt. shannynak ezt figyelembe kellett volna vennie, és bármennyire is vissza akart menni, megmondani neki h nem mész. nem tudom h mi lesz vele a jövőben, de kcsodálkoznék ha ugyanilyenre vissza lehetne varázsolni a lábát, bár isten adja h úgy legyen.
hatalmas meglepetés volt egyébként a védelem, félelemtesen jól játszott csapatként az egység. hall remélem cut lesz, elegem van a faszságaiból már.
ha robert helyrejön akkor lesz itt még nagy boldogság, ha nem akkor meg meglátjuk.
mindenki imádkozzon h gyógyuljon meg
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
😀
Seahawks CB Richard Sherman on RG3: "I'm sure if he were 100 % it would have been a different game."

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 320 — NFL bracket champion '26
Dan Wetzel komoly dolgokat feszegetempty taxi
Ez az újságírás legalja.ulpianus
Lehet idézőjelbe kellett volna tenni a komolyt. Mindenesetre egy elismert újságíró ilyet kiad a kezéből és az ráadásul a yahoo sportoldalának vezetőcikke...empty taxi
A yahoo sport (hasonlóan az espnhez és a foxsporthoz) egy olcsó szenzációhajhász oldal, akiket csak a látogatottság érdekel (ala magyar Blikk). Nem kell komolyan venni.
DC
Ez így azért barokkos túlzás, mindamellett persze a helyi média gyakran pontosabb infókkal szolgál egy csapatról mint az országos.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
DC Houston Texans 1 308 — Texans fan
Dan Wetzel komoly dolgokat feszegetempty taxi
Ez az újságírás legalja.ulpianus
Lehet idézőjelbe kellett volna tenni a komolyt. Mindenesetre egy elismert újságíró ilyet kiad a kezéből és az ráadásul a yahoo sportoldalának vezetőcikke...empty taxi
A yahoo sport (hasonlóan az espnhez és a foxsporthoz) egy olcsó szenzációhajhász oldal, akiket csak a látogatottság érdekel (ala magyar Blikk). Nem kell komolyan venni.
több mint 13 éve
Blevi 9 061 — Lions & Cowboys fan
Hát barátom nagyon tévúton jársz. Ez volt az első hsz, ez neked miota allandó? Kicsit megnőtt az arc... Honnan tudod hány meccset láttam, te valami bíró vagy h ítélkezel? Van a hit ami része ennek a sportnak, és van sportszerűtlenség nem összekeverni. Nekem hadd ne tetszen már hogy dobás után 4-5 másodpercel odabasznak a sérült irányítonak. Amúgy ha ekkora spiler vagy nézd meg az alapszakasz 16x16 meccset és mutass nekem még egy olyan Tate-Lee fele esetet, csak még egyet amikor a WR igy blokkol. Egyértelműen sérülés okozás volt a cél. De ez itt off.

Shanny szerintetek nem bízott Morrisban? Miért adhatta fel a futójátékot?Blevi
Ez már a sokadik eset volt, azért meg ne haragudj meg ha nem pörgetem át az összes hozzászólásodat 😊
Lassan jöhetnétek valami új mantrával is, mert ez a "megnőtt az arc" elég unalmas már 😊
Igeb, egyértelműen sérülést akart okozni Tate! Egy Wr blokkol egy labdás után igyekvő LB-t! Mekkora szemét egy csapat ez a Hóksz! 😊

Azért nem futtatta mert teletömtük a boxot! Meg kellett volna újulni,de nem sikerült.
Mondjuk itt Shanny felelőssége,hogy tudta,hogy a rendszere alapköve sérült, de nem készült B tervvel! Cousins annyira nem volt szar szerintem, sőt! Láttam minden snapet amit pályán töltött, és én bőven pályára engedtem volna. Az elhibázott dolog szerintem ott kezdődik,hogy nem próbált alkalmazkodni az új Hawks felállásra. Egy próbát megért volna. Sőt, akár az is megállja a helyét amit már kifejtettetek,miszerint az edző az objektív felelős, neki kell leültetni a játékost,ha úgy látja,hogy a teljesítménye kárt okoz a csapatnak.
Ennek ellenére elég jó szezont futottatok. A lesajnált csoport negyedik helyről divízió győzelem, ráadásul a jövőképetek is jól alakul. A Cousins ügyre kíváncsi leszek, szerintem nem marad!undisputedly
Kérlek linkek egy azaz egy hasonló esetet . Részemről lezárva.
több mint 13 éve
undisputedly Seattle Seahawks 12 937 — SuperBowl Champions 2013/2014 II 2025/2026
Hát barátom nagyon tévúton jársz. Ez volt az első hsz, ez neked miota allandó? Kicsit megnőtt az arc... Honnan tudod hány meccset láttam, te valami bíró vagy h ítélkezel? Van a hit ami része ennek a sportnak, és van sportszerűtlenség nem összekeverni. Nekem hadd ne tetszen már hogy dobás után 4-5 másodpercel odabasznak a sérült irányítonak. Amúgy ha ekkora spiler vagy nézd meg az alapszakasz 16x16 meccset és mutass nekem még egy olyan Tate-Lee fele esetet, csak még egyet amikor a WR igy blokkol. Egyértelműen sérülés okozás volt a cél. De ez itt off.

Shanny szerintetek nem bízott Morrisban? Miért adhatta fel a futójátékot?Blevi
Ez már a sokadik eset volt, azért meg ne haragudj meg ha nem pörgetem át az összes hozzászólásodat 😊
Lassan jöhetnétek valami új mantrával is, mert ez a "megnőtt az arc" elég unalmas már 😊
Igeb, egyértelműen sérülést akart okozni Tate! Egy Wr blokkol egy labdás után igyekvő LB-t! Mekkora szemét egy csapat ez a Hóksz! 😊

Azért nem futtatta mert teletömtük a boxot! Meg kellett volna újulni,de nem sikerült.
Mondjuk itt Shanny felelőssége,hogy tudta,hogy a rendszere alapköve sérült, de nem készült B tervvel! Cousins annyira nem volt szar szerintem, sőt! Láttam minden snapet amit pályán töltött, és én bőven pályára engedtem volna. Az elhibázott dolog szerintem ott kezdődik,hogy nem próbált alkalmazkodni az új Hawks felállásra. Egy próbát megért volna. Sőt, akár az is megállja a helyét amit már kifejtettetek,miszerint az edző az objektív felelős, neki kell leültetni a játékost,ha úgy látja,hogy a teljesítménye kárt okoz a csapatnak.
Ennek ellenére elég jó szezont futottatok. A lesajnált csoport negyedik helyről divízió győzelem, ráadásul a jövőképetek is jól alakul. A Cousins ügyre kíváncsi leszek, szerintem nem marad!
több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 564
ha meg lejön RG3 is kikaptok az lett volna a baj, mint nemrég Cutler..
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
mintha kicserélték volna a topikot, mi ez a rengeteg hozzászólás, na még majd el is olvasom nem?😀

az a lényeg, hogy Griffin butaság lett volna lehozni; egy franchise QB-t nem lehet lecserélni!!, főleg ha képes járni, és előtte csak rosszul lépett

másrészt aki szerint Cousins megnyerhette volna a meccset, kicsit nézzen magába!, + a Browns védelem közepesnek tekinthető, itt nem hitték volna el Cousins deep threat jellegét

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!