NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 11 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
Nekem Cousins játéka bejött akkor is, amikor a draft után nézegettük, hogy mégis ki ez 😊
A Hollók elleni meccsbefejezés se volt gyenge, hogy hozta volna le ugyanetzt a szituációt Rex, hm? 😊 Nem azt mondom, hogy direktben pihentessük RGIII kollégát a Browns ellen, de ha KC kezdene, inkább a kíváncsiság lenne rajtam úrrá, mintsem a pőre rémület 😊

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Cousins most nagy király.. Az a bajom a szöszivel, hogy nem látom benne azt a pluszt, ami Griffinben meg van. A vezért. RG3-nak mindent elhisznek a társai, bíznak benne, Trent egyenesen úgy viselkedik, mintha a testvére lenne. Cousins nem tudom hogyan játszana, de kételkedem abban, hogy vezetni tudná az offense-t egy egész meccsen keresztül. Persze ettől még lehet hogy képes rá...
több mint 11 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
III Robert apja azt nyilatkozta, hogy a fia naprol napra jobban van es kifejezetten jatszani akar a kovetkezo meccsen is. Delonso_
😀 Pierre Garcon: It's a tougher task if Kirk Cousins startsapeszos
Csata 😊

Robert Griffin III - QB - Redskins

Robert Griffin III's father told USA Today Tuesday that the quarterback "definitely" plans to start at Cleveland in Week 15.
"He's doing great," Robert Griffin II said. "He definitely said he plans to start. I haven't seen him (the last two days). But he told me (today) everything has gone well. ... Monday he said he felt really good. Today he felt better. Every day he's getting better. Monday he had no problems and throughout the workout, he had no problems." Multiple reports suggest Redskins players have not been briefed on RGIII's outlook, so don't put much stock in Pierre Garcon's prediction that Kirk Cousins will play.
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
azon kívül, hogy a sajtó teljesen kiforgatta a nyilatkozatokat, ez egy korrekt nyilatkozat; annyit mondott, ha Kirk kezd sokkal jobban kell játszaniuk, hogy segítsék

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
Petikievak01 Philadelphia Eagles 1 667 — Its OK to be gay.
III Robert apja azt nyilatkozta, hogy a fia naprol napra jobban van es kifejezetten jatszani akar a kovetkezo meccsen is. Delonso_
😀 Pierre Garcon: It's a tougher task if Kirk Cousins startsapeszos
CSak egy picit geci Garcon 😀😀

több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
III Robert apja azt nyilatkozta, hogy a fia naprol napra jobban van es kifejezetten jatszani akar a kovetkezo meccsen is. Delonso_
😀 Pierre Garcon: It's a tougher task if Kirk Cousins starts
több mint 11 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
III Robert apja azt nyilatkozta, hogy a fia naprol napra jobban van es kifejezetten jatszani akar a kovetkezo meccsen is.
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
apeszos
megbízható tudományos forrás vettem igénybe😛
 answers.yahoo.com/question/index?qid=20100131090409AAkP3og

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
sapka, nem vagyok abban biztos, hogy "ha a hétvégén nem leszünk playoff helyen, utána már biztos nem" (valahogy így mondtad), mert ugye a köv. héten Giantséknak jut a Ravens, a Seattlenek meg a 'niners, és az azért egyik se lesz sima W a riválisainknak.
ezért mondom, húzzuk be a Brownst, valahogyan, és csak meglesz.agent T
úgy értettem, hogy most van rá a legnagyobb sansz
Atlanta-Giants; Seattle-Buffalo, GB-Chicago
mindegyik meccs többesélyes, utána jó indulattal 2-re mondhatnánk, hogy kétes, de inkább csak a Ravens meccs, mert Kaepernick továbbra sem jó.+úgy gondoltam, hogy ott már nem a Ravens lesz a kulcs.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
Redskins hopeful Robert Griffin III will be able to play Sunday in Cleveland

Robert Griffin III injury: Medical experts say there may be risk involved if he plays Sunday

szeretem mikor ilyen egyértelműek.. 😀

apeszos
Szóval játszhat, de lehet vele gond 😊
Értem 😊

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 11 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
mit jelent ez a mild strain to knee?agent T
"Enyhe térdrándulás"nexion218
Az volt már nekem is, két hétig lépni is nehéz volt 😊

sapka, nem vagyok abban biztos, hogy "ha a hétvégén nem leszünk playoff helyen, utána már biztos nem" (valahogy így mondtad), mert ugye a köv. héten Giantséknak jut a Ravens, a Seattlenek meg a 'niners, és az azért egyik se lesz sima W a riválisainknak.
ezért mondom, húzzuk be a Brownst, valahogyan, és csak meglesz.

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Redskins hopeful Robert Griffin III will be able to play Sunday in Cleveland

Robert Griffin III injury: Medical experts say there may be risk involved if he plays Sunday

szeretem mikor ilyen egyértelműek.. 😀

több mint 11 éve
nexion218 3 983 — Washington Gyapotkombájnz fan
mit jelent ez a mild strain to knee?agent T
"Enyhe térdrándulás"

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 11 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
mit jelent ez a mild strain to knee?

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 11 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Azert lasd be jobb szo mint a torn ligament.
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Shanahan: RG3 has 'mild' strain to kneenexion218
megint ez a szó...

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
nexion218 3 983 — Washington Gyapotkombájnz fan
Shanahan: RG3 has 'mild' strain to knee

 www.csnwashington.com/football-washington-redskins/talk/shanahan-rg3-has-mild-strain-knee

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Na Winnetouk, kéretik a Browns ellen kikapni! 😛

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Cousins
visszaolvastam draftelemzős bowl.hus liveblogot 😀
Az még nem is volt olyan rendkívüli, hogy összejött a TD passz, lett volna rá még 2 lehetősége. DE az a 2 pontos nagyon szép volt, remek meglátás, és az volt az igazi clutch momentum, amit nem tudnak olyan sokan az nfl-ben sem.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Robert Griffin III vows to "fight through" his knee sprain and play in Week 15 at Cleveland.sapka
Hát nem tudom... Lehet oda elég lenne a Szőke Ciklon is.

Kaptam egy ingyen meccset az NFL-től.. 😀 😀 Csak az a baj, hogy a Bills-Rams meccset adták.. 😕
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Robert Griffin III vows to "fight through" his knee sprain and play in Week 15 at Cleveland.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
nexion218 3 983 — Washington Gyapotkombájnz fan
Paul kb. egy fos. És Banks is mehet, eddig idén kb. a legjobb volt a returnjátékunk (Paul-t leszámítva). Ráadásul Crawford nem csak ST-ben bevethető. Mondjuk most sem értem, hogy miért nem vitte be TD-re....nexion218
talán besavasodott, és érezte nem bírja lefutni a kickert, és befeküdt elég kb.😊sapka
Tukker nagy tekkölös, annyi elég volt neki hogy átvillanjon a retörneren a gondolat, hogy balról-e vagy jobbról.sutianap
Gondolkodnia sem kellett volna, csak simán elfutni mellette. Volt elég hely a vonal mellett...apeszos
No ez az... Meg talán a sebességkülönbség is megvan egy futó corner meg egy álló punter között....

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Paul kb. egy fos. És Banks is mehet, eddig idén kb. a legjobb volt a returnjátékunk (Paul-t leszámítva). Ráadásul Crawford nem csak ST-ben bevethető. Mondjuk most sem értem, hogy miért nem vitte be TD-re....nexion218
talán besavasodott, és érezte nem bírja lefutni a kickert, és befeküdt elég kb.😊sapka
Tukker nagy tekkölös, annyi elég volt neki hogy átvillanjon a retörneren a gondolat, hogy balról-e vagy jobbról.sutianap
Gondolkodnia sem kellett volna, csak simán elfutni mellette. Volt elég hely a vonal mellett...
több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 298 — capitaine du château de Vienne 1487
Paul kb. egy fos. És Banks is mehet, eddig idén kb. a legjobb volt a returnjátékunk (Paul-t leszámítva). Ráadásul Crawford nem csak ST-ben bevethető. Mondjuk most sem értem, hogy miért nem vitte be TD-re....nexion218
talán besavasodott, és érezte nem bírja lefutni a kickert, és befeküdt elég kb.😊sapka
Tukker nagy tekkölös, annyi elég volt neki hogy átvillanjon a retörneren a gondolat, hogy balról-e vagy jobbról.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Paul kb. egy fos. És Banks is mehet, eddig idén kb. a legjobb volt a returnjátékunk (Paul-t leszámítva). Ráadásul Crawford nem csak ST-ben bevethető. Mondjuk most sem értem, hogy miért nem vitte be TD-re....nexion218
talán besavasodott, és érezte nem bírja lefutni a kickert, és befeküdt elég kb.😊

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!