Washington Commanders
28 feliratkozó
több mint 13 éve
Szerencsére amíg a kezdeti sokk miatt idegállapotban voltam, elkerültem a fórumot, ez pedig a legjobb döntéseim egyike volt. A véleményem az esetről továbbra sem fejteném ki, mert bannolnak, úgyhogy annyit mondok, hogy jobbulást kívánok Robertnek, és nagyon remélem, hogy nem fogják siettetni a visszatérését.Feltennék egy kérdést is.
Van arra esély, hogy MS-t az eset miatt kirúgják, és Kyle-t fiatal kora ellenére kinevezik HC-nak? (szerintem nem, de nem véletlenül kérdezem a véleményeteket)

több mint 13 éve
És kéne kezdeni valamit a centerrel is, legalább 3 snap rajta ment el.Ebből az egyik kórházba küldte Griffint, egy másikból meg sackelték Kirk kapitányt.aztecez nettó hülyeség
Következő szezon kilőveender1112ez is
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
És kéne kezdeni valamit a centerrel is, legalább 3 snap rajta ment el.Ebből az egyik kórházba küldte Griffint, egy másikból meg sackelték Kirk kapitányt.
A Jégember győz, nem beszél.
több mint 13 éve
Ebből lesz szerintem 8-10 hónap max. Következő szezonban már játszani fog. Petersont is összefaragták, pedig a futók térde sokkal nagyobb megterhelést kap. RG is fut, de nem meccsenként 30-szor.Torn ACL, PCL, 14-18 hónap. 😕 :mad:Következő szezon kilőve. Asszem utólag egyértelmű, mi lett volna a helyes döntés.ender1112
twitter.com/ESPNRadio980/status/288388675434332160Black_Adder
Ő ráadásul fiatalabb, és ha Peterson mentális küzdésére mutatott rá mindenki... hát szerintem azért Griffinnél sem kell attól tartani, hogy nem küzd eléggé a visszatéréséért.
több mint 13 éve
Torn ACL, PCL, 14-18 hónap. 😕 :mad:Következő szezon kilőve. Asszem utólag egyértelmű, mi lett volna a helyes döntés.
twitter.com/ESPNRadio980/status/288388675434332160Black_Adder
több mint 13 éve
Kis kiegészítés; Számomra egyértelmű, hogy a szóban forgó lábgépből hiányzott a merevítés. Mint ahogy nexion218 is említette, abba az irányba nem hajolhatott volna be.Az én itthoni térdvédőmben olyan vasalás van kétoldat, hogyha az behajolna ilyen irányba, az úgy is maradna 😛Bjocamondjuk a külső szalagos véleményt osztom! Illeteve: ha az LCL tényleg sérült, akkor Dr. Andrews legyen már szíves tényleg bekapni, mert eddig elsőfokú ficamról hadovált, a diverdoc féle képről meg elég egyértelmű, hogy abba az irányba az a szalag nem fog szakadni, tehát az még a Ravens ellen szakadt be! Mondjuk számümra az is rejtély, hogy azzal a szarral a lábán hogy állhatott így a térde, mikor a "brace" pont ezt hívatott megakadályozni....nexion218úgy, hogy volt előzménye, valószínűleg ekkorra a szalagok már csak dísznek voltak ott, sokat nem tartottak.Medvepapa
több mint 13 éve
FA-ról lehet esetleg számítani valami komolyabb erősítésre így előreláthatólag?
I know that when you shine they wish some days will be dark
Sunny days wouldn't be special if it wasn't for rain, Joy wouldn't feel so good if it wasn't for pain
több mint 13 éve
Dr. Andrews m.r megint változtatott a sztoriján... A Ravens meccsen mondta Shannynek, hogy RG3 OK, de a doktor úr nem úgy értette... Azt mondja, se ő se Shanny nem hazudik, csak kommunikációs probléma volt.... Pffffnexion218Lehet valamelyikük bevándorló és nem beszélni/érteni jól english. 😂
több mint 13 éve
Dr. Andrews m.r megint változtatott a sztoriján... A Ravens meccsen mondta Shannynek, hogy RG3 OK, de a doktor úr nem úgy értette... Azt mondja, se ő se Shanny nem hazudik, csak kommunikációs probléma volt.... Pffff
"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 13 éve
Fel kell épülni és megint bejutni a rájátszásba... kb ennyit mondanék😀! Bár szerintem nehéz lesz mert tuti nem lesz még egy ilyen szezona a Giants-nak ( max wild-card lehet jövőre a cél a Redskins -nek ) SixFeetUnderÉppen idén szvsz a WC se volt elvárás, plána 3-6-nál, aztán láss csodát... 😊
Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 13 éve
Azért nem csak nyerni kell tudni,hanem veszíteni. mind2 csúnya. főleg ha nyerni nem tud valaki.KroosJa ja tényleg.. Érdekes, hogy ellenetek ilyenek nem voltak. Pedig az rivalizálás a javából. És még a Morris taposásról nincs is kép.
Egyébként meg leszarom, tudtuk hogy ilyenek, tudhatták ezt a játékosok is.
több mint 13 éve
utána Trent egy sajtóközleményben kért elnézést Shermantólbelenéztem az sbnationbe hátha fennvan az eredeti sérülése is RG-nekAzok. Tényleg bátor (vagy ennyire agyatlan) gyerek ez a Sherman, Trent megette volna reggelire. És utána kér még.... 😀apeszos
+ egy dolog, előző meccsen is így játszott ugyanezen a pályán!!, és nem volt semmi gond!
de ezt találtam: (nem rakom ki képnek, a szimpatikus győztesek!)
assets.sbnation.com/assets/1965603/trent.gifsapka
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
Azért nem csak nyerni kell tudni,hanem veszíteni. mind2 csúnya. főleg ha nyerni nem tud valaki.
több mint 13 éve
belenéztem az sbnationbe hátha fennvan az eredeti sérülése is RG-nekAzok. Tényleg bátor (vagy ennyire agyatlan) gyerek ez a Sherman, Trent megette volna reggelire. És utána kér még.... 😀
+ egy dolog, előző meccsen is így játszott ugyanezen a pályán!!, és nem volt semmi gond!
de ezt találtam: (nem rakom ki képnek, a szimpatikus győztesek!)
assets.sbnation.com/assets/1965603/trent.gifsapka
több mint 13 éve
Fel kell épülni és megint bejutni a rájátszásba... kb ennyit mondanék😀! Bár szerintem nehéz lesz mert tuti nem lesz még egy ilyen szezona a Giants-nak ( max wild-card lehet jövőre a cél a Redskins -nek )
több mint 13 éve
Az én itthoni térdvédőmben olyan vasalás van kétoldat, hogyha az behajolna ilyen irányba, az úgy is maradna 😛mondjuk a külső szalagos véleményt osztom! Illeteve: ha az LCL tényleg sérült, akkor Dr. Andrews legyen már szíves tényleg bekapni, mert eddig elsőfokú ficamról hadovált, a diverdoc féle képről meg elég egyértelmű, hogy abba az irányba az a szalag nem fog szakadni, tehát az még a Ravens ellen szakadt be! Mondjuk számümra az is rejtély, hogy azzal a szarral a lábán hogy állhatott így a térde, mikor a "brace" pont ezt hívatott megakadályozni....nexion218úgy, hogy volt előzménye, valószínűleg ekkorra a szalagok már csak dísznek voltak ott, sokat nem tartottak.Medvepapa
több mint 13 éve
belenéztem az sbnationbe hátha fennvan az eredeti sérülése is RG-nek+ egy dolog, előző meccsen is így játszott ugyanezen a pályán!!, és nem volt semmi gond!
de ezt találtam: (nem rakom ki képnek, a szimpatikus győztesek!)
assets.sbnation.com/assets/1965603/trent.gif
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
Tehát a LCL(külső) nem tartott, s a használattal megszaggatta ACLt (belsőt) azért lógott a lába a végén. A kérdés, hogy valójában az előző sérülések miatt térdgéppel kellett-e volna felmennie, s csak jegelve volt a program a miatt, hogy a mozgásszabadság látszatát megőrizzék, tehát ha az így igaz eszetlenség volt az első bicsaklásál még csak egy percet is fennhagyni. No mára ez a végleges kospirációs elméletem.

Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
mondjuk a külső szalagos véleményt osztom! Illeteve: ha az LCL tényleg sérült, akkor Dr. Andrews legyen már szíves tényleg bekapni, mert eddig elsőfokú ficamról hadovált, a diverdoc féle képről meg elég egyértelmű, hogy abba az irányba az a szalag nem fog szakadni, tehát az még a Ravens ellen szakadt be! Mondjuk számümra az is rejtély, hogy azzal a szarral a lábán hogy állhatott így a térde, mikor a "brace" pont ezt hívatott megakadályozni....nexion218úgy, hogy volt előzménye, valószínűleg ekkorra a szalagok már csak dísznek voltak ott, sokat nem tartottak.
Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 13 éve
Off:
jó így ránézni dolgokra, nem mintha tudnám mi-micsoda, de a külső szalag (fibular collateral ligament=LCL és a középső itt ant. crucialligament=ACL-ről van szó)
sapka
A kép alapján nehezen tudom elképzelni, hogy a medialis szalag, meg a tok ne sérült volna. Ebben a mechanizmusban a laterális szalag sérülése szinte kizárt sztem, az lehetett a régi sérülése. De a keresztszalag mellett ami a nagyobb gáz, hogy ekkora szögelmozdulásnál nhezen tudom elképzelni a meniscus épségét.
De nem trollkodom itt tovább, elnézést hogy eddig is részese voltam a skins topik széttrolkodásának.
Csak még annyit, hogy én 4 hete leírtam itt a véleményemet RG térdét illetően, nem csámcsogni jöttem ide.diverdoc
Nem tudom, ki írta hogy trollkodsz, de mindegy is... Magadra ne vedd már, a legkorrektebb csávók egyike vagy!
több mint 13 éve
mondjuk a külső szalagos véleményt osztom! Illeteve: ha az LCL tényleg sérült, akkor Dr. Andrews legyen már szíves tényleg bekapni, mert eddig elsőfokú ficamról hadovált, a diverdoc féle képről meg elég egyértelmű, hogy abba az irányba az a szalag nem fog szakadni, tehát az még a Ravens ellen szakadt be! Mondjuk számümra az is rejtély, hogy azzal a szarral a lábán hogy állhatott így a térde, mikor a "brace" pont ezt hívatott megakadályozni....
"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 13 éve
A kép alapján nehezen tudom elképzelni, hogy a medialis szalag, meg a tok ne sérült volna. Ebben a mechanizmusban a laterális szalag sérülése szinte kizárt sztem, az lehetett a régi sérülése. De a keresztszalag mellett ami a nagyobb gáz, hogy ekkora szögelmozdulásnál nehezen tudom elképzelni a meniscus épségét.nem kell azt a félmondatot félreérteni!, nyivánvaló mire gondoltam (legalábbis nekem az😛)
De nem trollkodom itt tovább, elnézést hogy eddig is részese voltam a skins topik széttrolkodásának.
Csak még annyit, hogy én 4 hete leírtam itt a véleményemet RG térdét illetően, nem csámcsogni jöttem ide.diverdoc
mint írtam semennyire nem értek hozzá, de volt rajta egy térdvédő, amitől elég fix lehetett a térde, legalábbis a futásoknál az elején is látszott, hogy nem tudta ettől a természetes magasságokba emelni a lábát; lehet ez eléggé védett, hogy ne tekerje teljesen szét a belső részeket pl. itt
de ami gyanús, hogy jobban betett neki, azaz első esés volt, amikor tulajdonképpen rátámasztott a lábára és úgy dobta el a lasztit!, utána kezdett sántikálni, és ez még rátett arra, hogy itt is kifordult a lába, szóval ez a kép inkább csak okozat lehet,
persze mint írtam semennyire nem értek a témához, csak ötletek
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
Igaztalanul kevés szó esik a pályáról, pedig 3 embert vágott gallyra egy meccs alatt. RG3 nálatok, Hauschka, Clemons nálunk. A gondnokot ezek után illene minimum seggbe rúgni! Ez a harmadosztályú libalegelő nem méltó egy ilyen stadionhoz.garrett27Hogy őszinte legyek, nekem nem rémlik, hogy Griffin a pálya miatt taknyolt el először egy rossz kitámasztás volt miközben hátrafelé esett, aztán meg magától kúszott a földre a laszti után, csak a térde már nem bírta és megbicsaklott. A Hox játékosokra nem emlékszem, de cca 70-80 játékos fordult meg a pályán, a szezon során pedig több száz, senki nem rinyált még...
"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 13 éve
jó így ránézni dolgokra, nem mintha tudnám mi-micsoda, de a külső szalag (fibular collateral ligament=LCL és a középső itt ant. crucialligament=ACL-ről van szó)
sapka

A kép alapján nehezen tudom elképzelni, hogy a medialis szalag, meg a tok ne sérült volna. Ebben a mechanizmusban a laterális szalag sérülése szinte kizárt sztem, az lehetett a régi sérülése. De a keresztszalag mellett ami a nagyobb gáz, hogy ekkora szögelmozdulásnál nhezen tudom elképzelni a meniscus épségét.
De nem trollkodom itt tovább, elnézést hogy eddig is részese voltam a skins topik széttrolkodásának.
Csak még annyit, hogy én 4 hete leírtam itt a véleményemet RG térdét illetően, nem csámcsogni jöttem ide.

"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 13 éve
Köszi Sapka, tudtam, hogy rád számíthatok! Én is reggel írtam vmi hasonlót, mert besokalltam ettől a szappanoperától. 2009-ben komplett szakadása volt, amit műtöttek is és kihagyta a szezon HÁTRALÉVŐ részét. Nem másfél évet meg nem mankó meg mittomén. Utána meg 4,3-as 40 yardot futott a combine-on. Egyébként meg két olyan szinten nyomi mozdulat okozta a bajt, hogy kb. otthon is megtörténhetett volna, amikor siet fosni a Subway-es szendvicsektől... Fred Davis nem volt sérült és mégis elszakadt az Achilles-e. Akkor egészségesen se játszanak? Vagy arról is Shanny tehet? Megsérült, majd meggyógyul (remélem). Ismét kiemelném, hogy egy 22 éves gyerekről van szó, nem egy 45 éves nyugdíjasról...
"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
