Washington Commanders
28 feliratkozó
több mint 13 éve

Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
nem tudom mi bajod van Petikievak, de ennek amit csinálsz nem tudom mi értelme van. Szerintem te sem tudod. Nem gondolom, hogy valaha is ok nélkül szóltak rád ebben a topikban. Nézz kicsit magadba és gondold ezt át legalább egyszer, különben várhatóan nem túl könnyes búcsút veszünk tőled.
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
No, mi a baj kicsi fiú? Befenyítettek az iskolában a nyolcadikosok? Vagy véletlenül szoknyát húztál nadrág helyett? Ejnye.😀 Szánalmas vagy 😀Petikievak01Pár évvel vagy idősebb a legkisebb gyerekemnél. Ne te magyarázd meg nekem milyen életem legyen. Más emberek fikázása sosem tartozott az életcéljaim közé, ha neked igen akkor nem az én életemmel van a baj. Nőj fel kisember...apeszosVan az a szegénységi bizonyítvány amire nem kell lesüllyedni.apeszosIstenem , legyen már életed.Petikievak01
több mint 13 éve
😀 Szánalmas vagy 😀Pár évvel vagy idősebb a legkisebb gyerekemnél. Ne te magyarázd meg nekem milyen életem legyen. Más emberek fikázása sosem tartozott az életcéljaim közé, ha neked igen akkor nem az én életemmel van a baj. Nőj fel kisember...apeszosVan az a szegénységi bizonyítvány amire nem kell lesüllyedni.apeszosIstenem , legyen már életed.Petikievak01
több mint 13 éve
Még az is előfordulhat. Semmit sem bíz a véletlenre. 😀Csak ne Giants... 😀AsbeeBagoly mondja... ja nem sas. Ja nem... most milyen drukker leszel kicsi fiú? Kansas?apeszosgyenge ez a seattle, faszba abba a kurva térdbe...sapkaNe sírj 😥Petikievak01
több mint 13 éve
Csak ne Giants... 😀Bagoly mondja... ja nem sas. Ja nem... most milyen drukker leszel kicsi fiú? Kansas?apeszosgyenge ez a seattle, faszba abba a kurva térdbe...sapkaNe sírj 😥Petikievak01
több mint 13 éve
Pár évvel vagy idősebb a legkisebb gyerekemnél. Ne te magyarázd meg nekem milyen életem legyen. Más emberek fikázása sosem tartozott az életcéljaim közé, ha neked igen akkor nem az én életemmel van a baj. Nőj fel kisember...Van az a szegénységi bizonyítvány amire nem kell lesüllyedni.apeszosIstenem , legyen már életed.Petikievak01
több mint 13 éve
Van az a szegénységi bizonyítvány amire nem kell lesüllyedni.apeszosIstenem , legyen már életed.
több mint 13 éve
Van az a szegénységi bizonyítvány amire nem kell lesüllyedni.
több mint 13 éve
gyenge ez a seattle, faszba abba a kurva térdbe...sapkapicit "trollkodtam" a követőben , kb ugyanezt írtam... Mivel csak az utsó 2 meccsüket láttam, nem értem, mitől lettek kikiáltva félelmetesnek... Főleg a D... Semmiképp sem rosszak, de a híradások egy olyan bandáról szóltak, hogy teljesen tele volt a gatyám... Aztán meg magunkat vertük meg, meg majdnem az ATL is.
"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 13 éve
Na, végre elkészült a hawks zakója, mi kezdtük el szabni Washingtonban, de megsérült a szabó és most lett befejezve 😊 Kicsit szűk lett végül, de zakó 😀steroid stewieilyen jó hasonlatot rég nem olvastam 😀

több mint 13 éve
Bagoly mondja... ja nem sas. Ja nem... most milyen drukker leszel kicsi fiú? Kansas?gyenge ez a seattle, faszba abba a kurva térdbe...sapkaNe sírj 😥Petikievak01
több mint 13 éve
Na, végre elkészült a hawks zakója, mi kezdtük el szabni Washingtonban, de megsérült a szabó és most lett befejezve 😊 Kicsit szűk lett végül, de zakó 😀
több mint 13 éve
gyenge ez a seattle, faszba abba a kurva térdbe...sapkaNe sírj 😥
több mint 13 éve
gyenge ez a seattle, faszba abba a kurva térdbe...
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
Én meg ezért merészeltem javasolni az NFL csevegőt de hát kicsi itt az én szavam hozzá, meg hát így kényelmesebb 😉 😛Nem véletlen hasonlítottam a topik elmúlt lassan egy hetét a Bors Online-hoz... Viszont magáról a műtétről és a realitásokról sajnos elég kevés releváns információt sikerült összegyűjteni, ezen űrt próbáltam kitölteni a szemléltető videó linkelésével.nexion218Ez egy remek, már-már tudományos igényű magyarázat a dologról:Ami azt illeti (teszem hozzá gyorsan nyilván sajnálatos esetből) ha valaki szakdolgozatot akar írni a témából vagy érintettség miatt érdekli a dolog maga a Redskins topic elmúlt három négy oldala is ajánlható dande
www.csnwashington.com/football-washington-redskins/talk/caps-doctor-rg3-could-return-8-9-months
A lényeg, hogy az "ACL reconstruction" annyit tesz, hogy ha az ACL szakad, akkor minden esetben kuka, vhonnan szövetet vesznek és "újragyártják" a szalagot. Ebből 6 hónap alatt vissza lehet állni az aktivitás korábbi szintjére, esetleg kicsit több, ha nem az első eset (neki ugyebár második ). Ami plusz néhány hónapot tehet a dologhoz, az az LCL javítása, mivel ennél a szalagnál nem kezdhető meg az azonnali rehab, mint az ACL esetében, hanem a kezdeti időszakban immobilizálni kell a térdet.nexion218
Kívánom hogy nálatok is most már inkább a csapat építéséről alakulásáról legyen szó meg RGIII felépüléséről.
több mint 13 éve
Nem véletlen hasonlítottam a topik elmúlt lassan egy hetét a Bors Online-hoz... Viszont magáról a műtétről és a realitásokról sajnos elég kevés releváns információt sikerült összegyűjteni, ezen űrt próbáltam kitölteni a szemléltető videó linkelésével.Ez egy remek, már-már tudományos igényű magyarázat a dologról:Ami azt illeti (teszem hozzá gyorsan nyilván sajnálatos esetből) ha valaki szakdolgozatot akar írni a témából vagy érintettség miatt érdekli a dolog maga a Redskins topic elmúlt három négy oldala is ajánlható dande
www.csnwashington.com/football-washington-redskins/talk/caps-doctor-rg3-could-return-8-9-months
A lényeg, hogy az "ACL reconstruction" annyit tesz, hogy ha az ACL szakad, akkor minden esetben kuka, vhonnan szövetet vesznek és "újragyártják" a szalagot. Ebből 6 hónap alatt vissza lehet állni az aktivitás korábbi szintjére, esetleg kicsit több, ha nem az első eset (neki ugyebár második ). Ami plusz néhány hónapot tehet a dologhoz, az az LCL javítása, mivel ennél a szalagnál nem kezdhető meg az azonnali rehab, mint az ACL esetében, hanem a kezdeti időszakban immobilizálni kell a térdet.nexion218
"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 13 éve
Ez egy remek, már-már tudományos igényű magyarázat a dologról:Ami azt illeti (teszem hozzá gyorsan nyilván sajnálatos esetből) ha valaki szakdolgozatot akar írni a témából vagy érintettség miatt érdekli a dolog maga a Redskins topic elmúlt három négy oldala is ajánlható
www.csnwashington.com/football-washington-redskins/talk/caps-doctor-rg3-could-return-8-9-months
A lényeg, hogy az "ACL reconstruction" annyit tesz, hogy ha az ACL szakad, akkor minden esetben kuka, vhonnan szövetet vesznek és "újragyártják" a szalagot. Ebből 6 hónap alatt vissza lehet állni az aktivitás korábbi szintjére, esetleg kicsit több, ha nem az első eset (neki ugyebár második ). Ami plusz néhány hónapot tehet a dologhoz, az az LCL javítása, mivel ennél a szalagnál nem kezdhető meg az azonnali rehab, mint az ACL esetében, hanem a kezdeti időszakban immobilizálni kell a térdet.nexion218
több mint 13 éve
Ez egy remek, már-már tudományos igényű magyarázat a dologról:www.csnwashington.com/football-washington-redskins/talk/caps-doctor-rg3-could-return-8-9-months
A lényeg, hogy az "ACL reconstruction" annyit tesz, hogy ha az ACL szakad, akkor minden esetben kuka, vhonnan szövetet vesznek és "újragyártják" a szalagot. Ebből 6 hónap alatt vissza lehet állni az aktivitás korábbi szintjére, esetleg kicsit több, ha nem az első eset (neki ugyebár második ). Ami plusz néhány hónapot tehet a dologhoz, az az LCL javítása, mivel ennél a szalagnál nem kezdhető meg az azonnali rehab, mint az ACL esetében, hanem a kezdeti időszakban immobilizálni kell a térdet.
"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 13 éve
De nem kevésbé vörös... 😛 😀Nexion?? 😀 😀Ez nagyon odabasz... 😀 Mondjuk az orrom talán kisebb...😛nexion218
apeszos
több mint 13 éve
Nexion?? 😀 😀Ez nagyon odabasz... 😀 Mondjuk az orrom talán kisebb...😛
apeszos
"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 13 éve
Redskins QB Robert Griffin III and RB Alfred Morris have been named to Pro Football Weekly's 2012 All-Rookie Team.

több mint 13 éve
visszakeresgéltem még egy kicsit, azt írták, hogy az ACL reconstruction, és az LCL repair -volt (mondjuk nem tudom ez rendelkezik e bármiféle 'terminologisztikus' tartalommal), de ennél konkrétabbat nem lehet találni, mert a redskins megkérte (/megmondta) dr. Andrewsnak, hogy nem beszélhet senkinek.Ja ez a baj, hogy sehol nincs pontos info, pedig rohadtul érdekelt és felfötörtem mindent. A műtét elött mondta még Andrews ezt a graftolásos verziót.ACL reconstruction ez sztem egy általános megfogalmazás, bármi beleférhet. Mindegy, akármi volt, legyen jó a térde mihamarább. Nagyon szeretném látni játszani.
(de azzal érvelnek, ha kapott volna graftokat, akkor több mint 10 hónap lenne a regen, és ez így nem valószínű)sapka

"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P

apeszos