Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 905 — capitaine du château de Vienne 1487


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
nem tudom mi bajod van Petikievak, de ennek amit csinálsz nem tudom mi értelme van. Szerintem te sem tudod. Nem gondolom, hogy valaha is ok nélkül szóltak rád ebben a topikban.
Nézz kicsit magadba és gondold ezt át legalább egyszer, különben várhatóan nem túl könnyes búcsút veszünk tőled.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Van az a szegénységi bizonyítvány amire nem kell lesüllyedni.apeszos
Istenem , legyen már életed.Petikievak01
Pár évvel vagy idősebb a legkisebb gyerekemnél. Ne te magyarázd meg nekem milyen életem legyen. Más emberek fikázása sosem tartozott az életcéljaim közé, ha neked igen akkor nem az én életemmel van a baj. Nőj fel kisember...apeszos
😀 Szánalmas vagy 😀Petikievak01
No, mi a baj kicsi fiú? Befenyítettek az iskolában a nyolcadikosok? Vagy véletlenül szoknyát húztál nadrág helyett? Ejnye.
több mint 13 éve
Petikievak01 Philadelphia Eagles 1 667 — Its OK to be gay.
Van az a szegénységi bizonyítvány amire nem kell lesüllyedni.apeszos
Istenem , legyen már életed.Petikievak01
Pár évvel vagy idősebb a legkisebb gyerekemnél. Ne te magyarázd meg nekem milyen életem legyen. Más emberek fikázása sosem tartozott az életcéljaim közé, ha neked igen akkor nem az én életemmel van a baj. Nőj fel kisember...apeszos
😀 Szánalmas vagy 😀

több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
gyenge ez a seattle, faszba abba a kurva térdbe...sapka
Ne sírj 😥Petikievak01
Bagoly mondja... ja nem sas. Ja nem... most milyen drukker leszel kicsi fiú? Kansas?apeszos
Csak ne Giants... 😀Asbee
Még az is előfordulhat. Semmit sem bíz a véletlenre. 😀
több mint 13 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
gyenge ez a seattle, faszba abba a kurva térdbe...sapka
Ne sírj 😥Petikievak01
Bagoly mondja... ja nem sas. Ja nem... most milyen drukker leszel kicsi fiú? Kansas?apeszos
Csak ne Giants... 😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Van az a szegénységi bizonyítvány amire nem kell lesüllyedni.apeszos
Istenem , legyen már életed.Petikievak01
Pár évvel vagy idősebb a legkisebb gyerekemnél. Ne te magyarázd meg nekem milyen életem legyen. Más emberek fikázása sosem tartozott az életcéljaim közé, ha neked igen akkor nem az én életemmel van a baj. Nőj fel kisember...
több mint 13 éve
Petikievak01 Philadelphia Eagles 1 667 — Its OK to be gay.
Van az a szegénységi bizonyítvány amire nem kell lesüllyedni.apeszos
Istenem , legyen már életed.

több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Van az a szegénységi bizonyítvány amire nem kell lesüllyedni.
több mint 13 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 4 050
gyenge ez a seattle, faszba abba a kurva térdbe...sapka
lol
több mint 13 éve
nexion218 4 019 — Washington Gyapotkombájnz fan
gyenge ez a seattle, faszba abba a kurva térdbe...sapka
picit "trollkodtam" a követőben , kb ugyanezt írtam... Mivel csak az utsó 2 meccsüket láttam, nem értem, mitől lettek kikiáltva félelmetesnek... Főleg a D... Semmiképp sem rosszak, de a híradások egy olyan bandáról szóltak, hogy teljesen tele volt a gatyám... Aztán meg magunkat vertük meg, meg majdnem az ATL is.

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 13 éve
farkaspeti Washington Commanders 763
Na, végre elkészült a hawks zakója, mi kezdtük el szabni Washingtonban, de megsérült a szabó és most lett befejezve 😊 Kicsit szűk lett végül, de zakó 😀steroid stewie
ilyen jó hasonlatot rég nem olvastam 😀


több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
gyenge ez a seattle, faszba abba a kurva térdbe...sapka
Ne sírj 😥Petikievak01
Bagoly mondja... ja nem sas. Ja nem... most milyen drukker leszel kicsi fiú? Kansas?
több mint 13 éve
steroid stewie Washington Commanders 268
Na, végre elkészült a hawks zakója, mi kezdtük el szabni Washingtonban, de megsérült a szabó és most lett befejezve 😊 Kicsit szűk lett végül, de zakó 😀
több mint 13 éve
Petikievak01 Philadelphia Eagles 1 667 — Its OK to be gay.
gyenge ez a seattle, faszba abba a kurva térdbe...sapka
Ne sírj 😥

több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
gyenge ez a seattle, faszba abba a kurva térdbe...

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 318 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ez egy remek, már-már tudományos igényű magyarázat a dologról:

 www.csnwashington.com/football-washington-redskins/talk/caps-doctor-rg3-could-return-8-9-months

A lényeg, hogy az "ACL reconstruction" annyit tesz, hogy ha az ACL szakad, akkor minden esetben kuka, vhonnan szövetet vesznek és "újragyártják" a szalagot. Ebből 6 hónap alatt vissza lehet állni az aktivitás korábbi szintjére, esetleg kicsit több, ha nem az első eset (neki ugyebár második ). Ami plusz néhány hónapot tehet a dologhoz, az az LCL javítása, mivel ennél a szalagnál nem kezdhető meg az azonnali rehab, mint az ACL esetében, hanem a kezdeti időszakban immobilizálni kell a térdet.nexion218
Ami azt illeti (teszem hozzá gyorsan nyilván sajnálatos esetből) ha valaki szakdolgozatot akar írni a témából vagy érintettség miatt érdekli a dolog maga a Redskins topic elmúlt három négy oldala is ajánlható dande
Nem véletlen hasonlítottam a topik elmúlt lassan egy hetét a Bors Online-hoz... Viszont magáról a műtétről és a realitásokról sajnos elég kevés releváns információt sikerült összegyűjteni, ezen űrt próbáltam kitölteni a szemléltető videó linkelésével.nexion218
Én meg ezért merészeltem javasolni az NFL csevegőt de hát kicsi itt az én szavam hozzá, meg hát így kényelmesebb 😉 😛
Kívánom hogy nálatok is most már inkább a csapat építéséről alakulásáról legyen szó meg RGIII felépüléséről.
több mint 13 éve
nexion218 4 019 — Washington Gyapotkombájnz fan
Ez egy remek, már-már tudományos igényű magyarázat a dologról:

 www.csnwashington.com/football-washington-redskins/talk/caps-doctor-rg3-could-return-8-9-months

A lényeg, hogy az "ACL reconstruction" annyit tesz, hogy ha az ACL szakad, akkor minden esetben kuka, vhonnan szövetet vesznek és "újragyártják" a szalagot. Ebből 6 hónap alatt vissza lehet állni az aktivitás korábbi szintjére, esetleg kicsit több, ha nem az első eset (neki ugyebár második ). Ami plusz néhány hónapot tehet a dologhoz, az az LCL javítása, mivel ennél a szalagnál nem kezdhető meg az azonnali rehab, mint az ACL esetében, hanem a kezdeti időszakban immobilizálni kell a térdet.nexion218
Ami azt illeti (teszem hozzá gyorsan nyilván sajnálatos esetből) ha valaki szakdolgozatot akar írni a témából vagy érintettség miatt érdekli a dolog maga a Redskins topic elmúlt három négy oldala is ajánlható dande
Nem véletlen hasonlítottam a topik elmúlt lassan egy hetét a Bors Online-hoz... Viszont magáról a műtétről és a realitásokról sajnos elég kevés releváns információt sikerült összegyűjteni, ezen űrt próbáltam kitölteni a szemléltető videó linkelésével.

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 318 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ez egy remek, már-már tudományos igényű magyarázat a dologról:

 www.csnwashington.com/football-washington-redskins/talk/caps-doctor-rg3-could-return-8-9-months

A lényeg, hogy az "ACL reconstruction" annyit tesz, hogy ha az ACL szakad, akkor minden esetben kuka, vhonnan szövetet vesznek és "újragyártják" a szalagot. Ebből 6 hónap alatt vissza lehet állni az aktivitás korábbi szintjére, esetleg kicsit több, ha nem az első eset (neki ugyebár második ). Ami plusz néhány hónapot tehet a dologhoz, az az LCL javítása, mivel ennél a szalagnál nem kezdhető meg az azonnali rehab, mint az ACL esetében, hanem a kezdeti időszakban immobilizálni kell a térdet.nexion218
Ami azt illeti (teszem hozzá gyorsan nyilván sajnálatos esetből) ha valaki szakdolgozatot akar írni a témából vagy érintettség miatt érdekli a dolog maga a Redskins topic elmúlt három négy oldala is ajánlható
több mint 13 éve
nexion218 4 019 — Washington Gyapotkombájnz fan
Ez egy remek, már-már tudományos igényű magyarázat a dologról:

 www.csnwashington.com/football-washington-redskins/talk/caps-doctor-rg3-could-return-8-9-months

A lényeg, hogy az "ACL reconstruction" annyit tesz, hogy ha az ACL szakad, akkor minden esetben kuka, vhonnan szövetet vesznek és "újragyártják" a szalagot. Ebből 6 hónap alatt vissza lehet állni az aktivitás korábbi szintjére, esetleg kicsit több, ha nem az első eset (neki ugyebár második ). Ami plusz néhány hónapot tehet a dologhoz, az az LCL javítása, mivel ennél a szalagnál nem kezdhető meg az azonnali rehab, mint az ACL esetében, hanem a kezdeti időszakban immobilizálni kell a térdet.

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Nexion?? 😀 😀

apeszos
Ez nagyon odabasz... 😀 Mondjuk az orrom talán kisebb...😛nexion218
De nem kevésbé vörös... 😛 😀
több mint 13 éve
nexion218 4 019 — Washington Gyapotkombájnz fan
Nexion?? 😀 😀

apeszos
Ez nagyon odabasz... 😀 Mondjuk az orrom talán kisebb...😛

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Nexion?? 😀 😀

több mint 13 éve
farkaspeti Washington Commanders 763
Redskins QB Robert Griffin III and RB Alfred Morris have been named to Pro Football Weekly's 2012 All-Rookie Team.


több mint 13 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
visszakeresgéltem még egy kicsit, azt írták, hogy az ACL reconstruction, és az LCL repair -volt (mondjuk nem tudom ez rendelkezik e bármiféle 'terminologisztikus' tartalommal), de ennél konkrétabbat nem lehet találni, mert a redskins megkérte (/megmondta) dr. Andrewsnak, hogy nem beszélhet senkinek.
(de azzal érvelnek, ha kapott volna graftokat, akkor több mint 10 hónap lenne a regen, és ez így nem valószínű)sapka
Ja ez a baj, hogy sehol nincs pontos info, pedig rohadtul érdekelt és felfötörtem mindent. A műtét elött mondta még Andrews ezt a graftolásos verziót.ACL reconstruction ez sztem egy általános megfogalmazás, bármi beleférhet. Mindegy, akármi volt, legyen jó a térde mihamarább. Nagyon szeretném látni játszani.


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P