Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 11 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Vannak bajok :
ESPN suspended Rob Parker for 30 days this week, after Parker questioned whether Redskins quarterback Robert Griffin III is authentically black because he has a white fiancée.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
azért furcsa, ahogy tavaly Kyle még viccek céltáblája volt, ma meg már arról írnak az nfl.com-on, hogy micsoda zseniális munkát végzett Griffin-nel, de főleg Cousins-szal ( RG3-ról mindenki tudta, hogy jó lesz, de Shanny Jr. a Szöszivel is odabaszott) és csapatoknak el kéne gondolkodni, hogy "csomagban" vásárolják ki őket HC-QB posztra... Azért főleg most, hogy vmi megindulni látszik, remélem eszükben sem lesz menni!nexion218
😀 😀 😀
több mint 11 éve
nexion218 3 983 — Washington Gyapotkombájnz fan
azért furcsa, ahogy tavaly Kyle még viccek céltáblája volt, ma meg már arról írnak az nfl.com-on, hogy micsoda zseniális munkát végzett Griffin-nel, de főleg Cousins-szal ( RG3-ról mindenki tudta, hogy jó lesz, de Shanny Jr. a Szöszivel is odabaszott) és csapatoknak el kéne gondolkodni, hogy "csomagban" vásárolják ki őket HC-QB posztra... Azért főleg most, hogy vmi megindulni látszik, remélem eszükben sem lesz menni!

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 11 éve
Petikievak01 Philadelphia Eagles 1 667 — Its OK to be gay.
Az én szememben ez nem ér semmit. De persze ez csak egy vélemény.Petikievak01
az egész futball-ligában ez a két legfontosabb a szempont...
sapka
Az én szememben ez nem ér semmit. De persze ez csak egy vélemény.Petikievak01
az egész futball-ligában ez a két legfontosabb a szempont...
sapka
Csak ahhoz be kell juttatni a csapatot a playoffba. Már pedig nem éppen Eli Manning csúcs formájának köszönhetően jut be általában a giants a playoffba.

több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Az én szememben ez nem ér semmit. De persze ez csak egy vélemény.Petikievak01
az egész futball-ligában ez a két legfontosabb a szempont...

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Szamomra ez fura. Miert, mi van ennel fontosabb?
Az igazi szezon a playoff, teljesen mas jatek, nincs esely a javitasra.

En sem tartom Elit Rodgersnek, de azert mert iden sokat benazik meg nem is irom le.
több mint 11 éve
Petikievak01 Philadelphia Eagles 1 667 — Its OK to be gay.
Nana, meg Dallas szurkerkent is azt mondom h ezzel óvatosan, RG jelenleg messze van egy Eli szintű irányítótól.Blevi
Annyira azért nincs messze, meg hát más kávéház, más stílus, más rendszer. Ettől függetlenül én is túlzónak tartom Peti véleményét.. 😊
apeszos
Akkor úgy fogalmazok h jelenleg 😊 de meg lehetBlevi
Nézd el neki, Eagles fan.. 😀apeszos
Mire van úgy fel mindenki Eli manningre? azért mert volt 2 évében 93-as passer ratingje már isten ? Egy középszerű irányító , egyáltalán nem tartom elitnek. Vannak jó , kevésbé jó , Nagyon szar meccsei. Példaként mondom: Josh Freemannek 80-as passer ratingje van , jelenlegi karrierje során , úgy hogy sokkal rosszabb elkapói voltak. Eli Manningnak 82. Ettől lenne Eli Manning olyan nagy irányító ? Értem én hogy határozott , de a játékában nagyon sokszor hibázik.Petikievak01
A playoffban mutatott jateka es a ket gyuruje miatt.Delonso_
Az én szememben ez nem ér semmit. De persze ez csak egy vélemény.

több mint 11 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Nana, meg Dallas szurkerkent is azt mondom h ezzel óvatosan, RG jelenleg messze van egy Eli szintű irányítótól.Blevi
Annyira azért nincs messze, meg hát más kávéház, más stílus, más rendszer. Ettől függetlenül én is túlzónak tartom Peti véleményét.. 😊
apeszos
Akkor úgy fogalmazok h jelenleg 😊 de meg lehetBlevi
Nézd el neki, Eagles fan.. 😀apeszos
Mire van úgy fel mindenki Eli manningre? azért mert volt 2 évében 93-as passer ratingje már isten ? Egy középszerű irányító , egyáltalán nem tartom elitnek. Vannak jó , kevésbé jó , Nagyon szar meccsei. Példaként mondom: Josh Freemannek 80-as passer ratingje van , jelenlegi karrierje során , úgy hogy sokkal rosszabb elkapói voltak. Eli Manningnak 82. Ettől lenne Eli Manning olyan nagy irányító ? Értem én hogy határozott , de a játékában nagyon sokszor hibázik.Petikievak01
A playoffban mutatott jateka es a ket gyuruje miatt.
több mint 11 éve
Petikievak01 Philadelphia Eagles 1 667 — Its OK to be gay.
Nana, meg Dallas szurkerkent is azt mondom h ezzel óvatosan, RG jelenleg messze van egy Eli szintű irányítótól.Blevi
Annyira azért nincs messze, meg hát más kávéház, más stílus, más rendszer. Ettől függetlenül én is túlzónak tartom Peti véleményét.. 😊
apeszos
Akkor úgy fogalmazok h jelenleg 😊 de meg lehetBlevi
Nézd el neki, Eagles fan.. 😀apeszos
Mire van úgy fel mindenki Eli manningre? azért mert volt 2 évében 93-as passer ratingje már isten ? Egy középszerű irányító , egyáltalán nem tartom elitnek. Vannak jó , kevésbé jó , Nagyon szar meccsei. Példaként mondom: Josh Freemannek 80-as passer ratingje van , jelenlegi karrierje során , úgy hogy sokkal rosszabb elkapói voltak. Eli Manningnak 82. Ettől lenne Eli Manning olyan nagy irányító ? Értem én hogy határozott , de a játékában nagyon sokszor hibázik.

több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Nana, meg Dallas szurkerkent is azt mondom h ezzel óvatosan, RG jelenleg messze van egy Eli szintű irányítótól.Blevi
Annyira azért nincs messze, meg hát más kávéház, más stílus, más rendszer. Ettől függetlenül én is túlzónak tartom Peti véleményét.. 😊
apeszos
Akkor úgy fogalmazok h jelenleg 😊 de meg lehetBlevi
Nézd el neki, Eagles fan.. 😀
több mint 11 éve
Blevi 8 329 — Lions & Cowboys fan
Nana, meg Dallas szurkerkent is azt mondom h ezzel óvatosan, RG jelenleg messze van egy Eli szintű irányítótól.Blevi
Annyira azért nincs messze, meg hát más kávéház, más stílus, más rendszer. Ettől függetlenül én is túlzónak tartom Peti véleményét.. 😊
apeszos
Akkor úgy fogalmazok h jelenleg 😊 de meg lehet
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Nana, meg Dallas szurkerkent is azt mondom h ezzel óvatosan, RG jelenleg messze van egy Eli szintű irányítótól.Blevi
Annyira azért nincs messze, meg hát más kávéház, más stílus, más rendszer. Ettől függetlenül én is túlzónak tartom Peti véleményét.. 😊
több mint 11 éve
Blevi 8 329 — Lions & Cowboys fan
Mi az utolsó állapot: Gritya játszik hétvégén?farkaspeti
Még nem 100%. Az csak vasárnap lesz megmondva.. Na de:
Robert Griffin III 'ready to go' for Washington Redskinsapeszos
Na, ez bíztató. Mondjuk az Eagles ellen talán még az unokatesója is győzelemre vezetné a csapatotfarkaspeti
No no. Én nem szeretek meglepődni... 😊

Robert Griffin III finishes second among NFC QBs in Pro Bowl fan votes
"Green Bay quarterback Aaron Rodgers led all NFC quarterbacks in votes. Griffin, New Orleans’ Drew Brees, Atlanta’s Matt Ryan and the New York Giants’ Eli Manning rounded out the top five."apeszos
Eli manning mire ? A hatalmas homályaira?Petikievak01
Nana, meg Dallas szurkerkent is azt mondom h ezzel óvatosan, RG jelenleg messze van egy Eli szintű irányítótól.
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Mondjuk én azért magunkon kívül a Saints-ben és a Texans-ban is bízok...😊 Az Arizona-ban nem, a Ravens-ben meg csak titokban... 😀nexion218
A saját kezünkben van a sorsunk, csak rajtunk múlik. Ezt csak elrontani tudjuk már... 😀
több mint 11 éve
Petikievak01 Philadelphia Eagles 1 667 — Its OK to be gay.
Mi az utolsó állapot: Gritya játszik hétvégén?farkaspeti
Még nem 100%. Az csak vasárnap lesz megmondva.. Na de:
Robert Griffin III 'ready to go' for Washington Redskinsapeszos
Na, ez bíztató. Mondjuk az Eagles ellen talán még az unokatesója is győzelemre vezetné a csapatotfarkaspeti
No no. Én nem szeretek meglepődni... 😊

Robert Griffin III finishes second among NFC QBs in Pro Bowl fan votes
"Green Bay quarterback Aaron Rodgers led all NFC quarterbacks in votes. Griffin, New Orleans’ Drew Brees, Atlanta’s Matt Ryan and the New York Giants’ Eli Manning rounded out the top five."apeszos
Eli manning mire ? A hatalmas homályaira?

több mint 11 éve
nexion218 3 983 — Washington Gyapotkombájnz fan
Mondjuk én azért magunkon kívül a Saints-ben és a Texans-ban is bízok...😊 Az Arizona-ban nem, a Ravens-ben meg csak titokban... 😀

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Mi az utolsó állapot: Gritya játszik hétvégén?farkaspeti
Még nem 100%. Az csak vasárnap lesz megmondva.. Na de:
Robert Griffin III 'ready to go' for Washington Redskinsapeszos
Na, ez bíztató. Mondjuk az Eagles ellen talán még az unokatesója is győzelemre vezetné a csapatotfarkaspeti
No no. Én nem szeretek meglepődni... 😊

Robert Griffin III finishes second among NFC QBs in Pro Bowl fan votes
"Green Bay quarterback Aaron Rodgers led all NFC quarterbacks in votes. Griffin, New Orleans’ Drew Brees, Atlanta’s Matt Ryan and the New York Giants’ Eli Manning rounded out the top five."
több mint 11 éve
farkaspeti Washington Commanders 763
Mi az utolsó állapot: Gritya játszik hétvégén?farkaspeti
Még nem 100%. Az csak vasárnap lesz megmondva.. Na de:
Robert Griffin III 'ready to go' for Washington Redskinsapeszos
Na, ez bíztató. Mondjuk az Eagles ellen talán még az unokatesója is győzelemre vezetné a csapatot


több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Mi az utolsó állapot: Gritya játszik hétvégén?farkaspeti
Még nem 100%. Az csak vasárnap lesz megmondva.. Na de:
Robert Griffin III 'ready to go' for Washington Redskins
több mint 11 éve
farkaspeti Washington Commanders 763
Mi az utolsó állapot: Gritya játszik hétvégén?


több mint 11 éve
nexion218 3 983 — Washington Gyapotkombájnz fan
Amúgy sem vagyok az az ideges típus. 😀 Az meg hogy 50%-nál rosszabbak már nem lehetünk, elégedetté is tesz. Az utóbbi pár évet figyelembe véve mindenképp. Már csak azt mondja meg valaki hozzáértő, hogy a tavalyi Grossman-Beck gyökérkezelést minek köszönhetjük? Büntiben voltunk? apeszos
El tudom képzelni, hogy Shanny már akkor tudta, hogy ki lesz az ő embere (RGIII) és addig ki kellett húzni vhogy, lehetőleg olcsón. Ráadásul a két bérmunkás garantált egy izmos elsőkörös draftcetlit, ami sokat jelentett a St. Louis cserénél.nexion218
Ekkora spíler az öreg? 😀 És ilyet kockáztatott? 2010-ben Griffin javarészt sérült volt, nem is játszott nagyon. Erre alapozta volna a 2011-es kukát?apeszos
Mivel most jól megy a csapatnak, legyünk pökhendi, nagyszájú köcsögök: IGEN! Nekünk még a HC-nk is ekkora spíler! 😀

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Amúgy sem vagyok az az ideges típus. 😀 Az meg hogy 50%-nál rosszabbak már nem lehetünk, elégedetté is tesz. Az utóbbi pár évet figyelembe véve mindenképp. Már csak azt mondja meg valaki hozzáértő, hogy a tavalyi Grossman-Beck gyökérkezelést minek köszönhetjük? Büntiben voltunk? apeszos
El tudom képzelni, hogy Shanny már akkor tudta, hogy ki lesz az ő embere (RGIII) és addig ki kellett húzni vhogy, lehetőleg olcsón. Ráadásul a két bérmunkás garantált egy izmos elsőkörös draftcetlit, ami sokat jelentett a St. Louis cserénél.nexion218
Ekkora spíler az öreg? 😀 És ilyet kockáztatott? 2010-ben Griffin javarészt sérült volt, nem is játszott nagyon. Erre alapozta volna a 2011-es kukát?
több mint 11 éve
nexion218 3 983 — Washington Gyapotkombájnz fan
Amúgy sem vagyok az az ideges típus. 😀 Az meg hogy 50%-nál rosszabbak már nem lehetünk, elégedetté is tesz. Az utóbbi pár évet figyelembe véve mindenképp. Már csak azt mondja meg valaki hozzáértő, hogy a tavalyi Grossman-Beck gyökérkezelést minek köszönhetjük? Büntiben voltunk? apeszos
El tudom képzelni, hogy Shanny már akkor tudta, hogy ki lesz az ő embere (RGIII) és addig ki kellett húzni vhogy, lehetőleg olcsón. Ráadásul a két bérmunkás garantált egy izmos elsőkörös draftcetlit, ami sokat jelentett a St. Louis cserénél.

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Amúgy sem vagyok az az ideges típus. 😀 Az meg hogy 50%-nál rosszabbak már nem lehetünk, elégedetté is tesz. Az utóbbi pár évet figyelembe véve mindenképp. Már csak azt mondja meg valaki hozzáértő, hogy a tavalyi Grossman-Beck gyökérkezelést minek köszönhetjük? Büntiben voltunk?
több mint 11 éve
Bjoca Washington Commanders 292 — ami meghalt nem halhat meg többé
Ezt gondoltam elmentem ide.. 😀
- Hiába a jó előjelek, a franchise közelmúltját ismerve nem nyugodhatnak meg a szurkolók a rájátszást illetően. 😊

Varga Kristóf (kristof)

(Heti körkép - 15. hét)apeszos
Aki 3-4 éve ismeri a csapatokat, az persze hogy azt gondolhatja, hogy csak az összes többi más csapatnál folyhat érdemleges munka. 😛

az éj sötét és tele iszonyattal