NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 11 éve
nexion218 3 983 — Washington Gyapotkombájnz fan
Muszáj nyerni vasárnap! A Cowboys a Pittsburgh-gel játszik, akiknek szintén a PO múlhat a vasárnapi fordulón, szóval nagyon remélem, hogy kellőképpen motiváltak lesznek ahhoz, hogy nyerjenek és minket - a győzelmünk esetén - lélegzetnyi előnyhöz jutassanak.

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Nehéz kérdés ez a Dallas elleni meccs, ha láttad az előzőt, akkor idegenben az egy nagyon sima meccs volt. Azóta kidőlt tőlük Dez, és egyedül ő volt az eredményre veszélyes.
Másrészt személy szerint azt várom, hogy addig leolvadnak a PO-t illetően, és kevésbé lesznek motiváltak. Persze mindenképp szükség lenne RG-re is.
De az is meggyőződésem, hogy a Cleveland elleni meccs a szokásosnál jóval nehezebb lesz, vele is.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Nagyon drukkolok RGIII-nek, üde szinfoltja a mezőnynek. A Barnák ellen nélküle is behúzhatjátok a meccset, és a Sasok se túl acélosak. Viszont a Dallas ellen élet halál meccsetek lesz szerintem, jobb lenne arra pihentetni a srácot. Szurkolok Nektek.


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Griffin, who has a Grade 1 lateral collateral ligament sprain, also threw passes to receivers off drop-back passes (against no defense) and even planted harder on a couple throws than he could Wednesday. Then, he threw most of his passes off his front foot. He still was favoring his knee.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Szerintem is fog, bár nem kéne.. Szvsz a hollókkal túl vagyunk a nehezén, nehogy most fürödjünk be.
több mint 11 éve
nexion218 3 983 — Washington Gyapotkombájnz fan
Szerintem RGIII játszani fog:

https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/rhyuzvfusz4r523depo2
RG3 makes strides at Washington Redskins practice
Robert Griffin III practiced Thursday, and multiple reports suggest the Washington Redskins' rookie quarterback is improving from his knee injury. Could he play against the Cleveland Browns?


Ééééés ugye hogy igazam lett Shanny ködösítéséről???

"I was advised not to comment on the rep distribution, so I'm sorry but I'm not going to say anything along those lines," Cousins said. "Just to protect my team and give us the best chance to win on Sunday."

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
nyilatkozategyveleg
Shanahan said griffin was limited. Said will wait til end of week to see if full speed

Griffin said he can plant and throw with no problem

Kirk cousins said he told his brother after the game that "I was 2 for 2. Let's not get carried away"
Cousins said he received approximately 140 text messages after the game

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
@john_keim
Robert griffin was on the field for portion of practice open to media. Saw him jogging. sapka
Ez nem biztos hogy jó hír... Mindenáron játszani akar. Remélem Shannynek lesz esze...
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
@john_keim
Robert griffin was on the field for portion of practice open to media. Saw him jogging.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
nem tudom ki vette észre, de 12/12/12 van és kié a 12-es számú mez? | Cousinsé | sapka
Tom Brady? | bocs 😊 | steroid stewie
Azkiaz?? A sampon modell? 😛apeszos
az a Fülemüle,
ez a Brady ez a táncos, ilyen övet húz a derekára ha TD-t csinálsapka
Bocs nem sampon, zselé.. 😀

apeszos
ez a kép 😂 😂
mire képes a pénz😀

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
nem tudom ki vette észre, de 12/12/12 van és kié a 12-es számú mez? | Cousinsé | sapka
Tom Brady? | bocs 😊 | steroid stewie
Azkiaz?? A sampon modell? 😛apeszos
az a Fülemüle,
ez a Brady ez a táncos, ilyen övet húz a derekára ha TD-t csinálsapka
Bocs nem sampon, zselé.. 😀

több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
nem tudom ki vette észre, de 12/12/12 van és kié a 12-es számú mez? | Cousinsé | sapka
Tom Brady? | bocs 😊 | steroid stewie
Azkiaz?? A sampon modell? 😛apeszos
az a Fülemüle,
ez a Brady ez a táncos, ilyen övet húz a derekára ha TD-t csinál

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
nem tudom ki vette észre, de 12/12/12 van és kié a 12-es számú mez? | Cousinsé | sapka
Tom Brady? | bocs 😊 | steroid stewie
Azkiaz?? A sampon modell? 😛
több mint 11 éve
steroid stewie Washington Commanders 268
nem tudom ki vette észre, de 12/12/12 van és kié a 12-es számú mez? | Cousinsé | sapka
Tom Brady? | bocs 😊 |
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
nem tudom ki vette észre, de 12/12/12 van és kié a 12-es számú mez? | Cousinsé | sapka
De nem is ma játszunk... 😛
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
nem tudom ki vette észre, de 12/12/12 van és kié a 12-es számú mez? | Cousinsé |

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
úgy lenne a jó, hogy akármilyen állapotban van Griffin, padozna.
Cousins kezd, és ha nem megy akkor beugorna, Captain Kirk csak azért lenne veszélyes, mert ő nem (sőt úgy emlékszem, hogy a Michigan Staten is pro-style volt) tud futtatni olyan szintű spreadet, mint RG3.
És akkor mi lesz Morrisszal? van rá egy tippem, hogy nem lenne anélkül kimondottan hatékony, másrészt Polumbus nem az a tipikus pocketprotector, báár a Browns passrusha nem olyan erős, de a rundefense elég töménynek tűnik, és a cornerek között is vannak skillplayerek.
Ettől függetlenül akárki is játszana, a védelemnek meg kell nyernie a meccset legalább 3 turnoverrel!!!!sapka
ez tűnne tényleg a legokosabb dolognak részetekről, de nagy a tét nagyon!
a Cleveland deff. eléggé rendben van, de az off annyira gyenge hogy nehezen tudom elképzelni hogy kevesebb pontot csináljatok mint ők! akár RG-nel akár nélküle...
yooker
igen igazad van!
korábban úgy számoltam, amikor még 4 meccs volt vissza, hogy egyetlen vereség beleférne nekünk, mert csak utol kell érni a többieket (köztük titeket is), éss nem lesz elég, nem lehet már veszíteni, ezért fogják mindenáron Griffint játszatni, majd kis terheléseket fog kapni, kérdés mennyire hiszik el az optiont😛

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
steroid stewie Washington Commanders 268
Azért a Falcons ellen megmutatta a csúnyát is... Akkor nem csak pár snapre ment fel...apeszos
Opsz, akkor én még nem voltam 😊 De lehet ez a mostani belépő szárnyakat ad neki 😊 Erdei sétára biztos alkalmas lesz RG3 térde, de hogy ilyen terhelésre is, az kérdéses. De majd meglátjuk.
több mint 11 éve
yooker New York Giants 7 359 — Expect the Best !
úgy lenne a jó, hogy akármilyen állapotban van Griffin, padozna.
Cousins kezd, és ha nem megy akkor beugorna, Captain Kirk csak azért lenne veszélyes, mert ő nem (sőt úgy emlékszem, hogy a Michigan Staten is pro-style volt) tud futtatni olyan szintű spreadet, mint RG3.
És akkor mi lesz Morrisszal? van rá egy tippem, hogy nem lenne anélkül kimondottan hatékony, másrészt Polumbus nem az a tipikus pocketprotector, báár a Browns passrusha nem olyan erős, de a rundefense elég töménynek tűnik, és a cornerek között is vannak skillplayerek.
Ettől függetlenül akárki is játszana, a védelemnek meg kell nyernie a meccset legalább 3 turnoverrel!!!!sapka
ez tűnne tényleg a legokosabb dolognak részetekről, de nagy a tét nagyon!
a Cleveland deff. eléggé rendben van, de az off annyira gyenge hogy nehezen tudom elképzelni hogy kevesebb pontot csináljatok mint ők! akár RG-nel akár nélküle...
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
úgy lenne a jó, hogy akármilyen állapotban van Griffin, padozna.
Cousins kezd, és ha nem megy akkor beugorna, Captain Kirk csak azért lenne veszélyes, mert ő nem (sőt úgy emlékszem, hogy a Michigan Staten is pro-style volt) tud futtatni olyan szintű spreadet, mint RG3.
És akkor mi lesz Morrisszal? van rá egy tippem, hogy nem lenne anélkül kimondottan hatékony, másrészt Polumbus nem az a tipikus pocketprotector, báár a Browns passrusha nem olyan erős, de a rundefense elég töménynek tűnik, és a cornerek között is vannak skillplayerek.
Ettől függetlenül akárki is játszana, a védelemnek meg kell nyernie a meccset legalább 3 turnoverrel!!!!sapka
Ez ugye csak vicc? Gondold át mégegyszer... 😀 😛

Cousins-t szeretik az égiek, az tuti, ilyen beugrás csak hollywoodi filmekben van, mint a ravens elleni hosszabbítás kiharcolása 😊 Amúgy én őt kezdetném, RG3 csak vész esetére, mert teljesen úgyse jön helyre a térde ennyi idő alatt, ha nem muszáj ne erőltesse.steroid stewie
Azért a Falcons ellen megmutatta a csúnyát is... Akkor nem csak pár snapre ment fel...
több mint 11 éve
steroid stewie Washington Commanders 268
Cousins-t szeretik az égiek, az tuti, ilyen beugrás csak hollywoodi filmekben van, mint a ravens elleni hosszabbítás kiharcolása 😊 Amúgy én őt kezdetném, RG3 csak vész esetére, mert teljesen úgyse jön helyre a térde ennyi idő alatt, ha nem muszáj ne erőltesse.
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
úgy lenne a jó, hogy akármilyen állapotban van Griffin, padozna.
Cousins kezd, és ha nem megy akkor beugorna, Captain Kirk csak azért lenne veszélyes, mert ő nem (sőt úgy emlékszem, hogy a Michigan Staten is pro-style volt) tud futtatni olyan szintű spreadet, mint RG3.
És akkor mi lesz Morrisszal? van rá egy tippem, hogy nem lenne anélkül kimondottan hatékony, másrészt Polumbus nem az a tipikus pocketprotector, báár a Browns passrusha nem olyan erős, de a rundefense elég töménynek tűnik, és a cornerek között is vannak skillplayerek.
Ettől függetlenül akárki is játszana, a védelemnek meg kell nyernie a meccset legalább 3 turnoverrel!!!!

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Az a baj, hogy ha valamit akarunk mindhárom meccset be kell húzni. És úgy is necces lesz, ha a törpök nem botlanak. Valami miatt a Browns ellenit érzem a legveszélyesebbnek. A másik kettő könnyebb lesz szvsz. Ha a szöszi kezd, és lehozza a meccset, akkor semmi gond. De erre nincs garancia. Ha Griffin kezd és rásérül, akkor bukás. Melyik ujjamat harapjam meg? apeszos
Mindenképpen azt, amelyiken az van, hogy lehet azért bukunk, mert Cousins kezd. Mert ha azért szopunk, mert Griffin térdét lekukázzuk egy WC hely miatt, akkor elég kétesélyes, hogy jövőre is lesz-e franchise irányítónk. Mivel a megrándult oldalsó szalag annyit se tart, mint eddig, azt gondolnám, hogy ha rásérül, nem csak az szakad, de könnyen mehet vele a többi "madzag" is... Szóval én a PO sérült RGIII-mal vagy egészséges QB és nuku PO közül az utóbbira szavazok. De legyen inkább PO is meg egészséges Griffin is. 😀nexion218
Itt az igazság. Persze nem fakadok sírva, ha a szöszke nyer nekünk. Ez a sérülés úgy hiányzott éppen most, mint Borsodba a szolárium.
több mint 11 éve
nexion218 3 983 — Washington Gyapotkombájnz fan
Az a baj, hogy ha valamit akarunk mindhárom meccset be kell húzni. És úgy is necces lesz, ha a törpök nem botlanak. Valami miatt a Browns ellenit érzem a legveszélyesebbnek. A másik kettő könnyebb lesz szvsz. Ha a szöszi kezd, és lehozza a meccset, akkor semmi gond. De erre nincs garancia. Ha Griffin kezd és rásérül, akkor bukás. Melyik ujjamat harapjam meg? apeszos
Mindenképpen azt, amelyiken az van, hogy lehet azért bukunk, mert Cousins kezd. Mert ha azért szopunk, mert Griffin térdét lekukázzuk egy WC hely miatt, akkor elég kétesélyes, hogy jövőre is lesz-e franchise irányítónk. Mivel a megrándult oldalsó szalag annyit se tart, mint eddig, azt gondolnám, hogy ha rásérül, nem csak az szakad, de könnyen mehet vele a többi "madzag" is... Szóval én a PO sérült RGIII-mal vagy egészséges QB és nuku PO közül az utóbbira szavazok. De legyen inkább PO is meg egészséges Griffin is. 😀

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Az a baj, hogy ha valamit akarunk mindhárom meccset be kell húzni. És úgy is necces lesz, ha a törpök nem botlanak. Valami miatt a Browns ellenit érzem a legveszélyesebbnek. A másik kettő könnyebb lesz szvsz. Ha a szöszi kezd, és lehozza a meccset, akkor semmi gond. De erre nincs garancia. Ha Griffin kezd és rásérül, akkor bukás. Melyik ujjamat harapjam meg?