Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 904 — capitaine du château de Vienne 1487
Hogy vegyem ki a sziveteket husikáim, há mi folyik itt, hogy rágjon meg a kutyám, há a holló vájja ki a szemem, ha tudom miben lesztek, vagy mossam mega hátatokat, mikőne há? Nemelég a Hármas Gr khöm gggrúber izé gróberrt dzsirrobi, hàt még nyelvet is nyaljak alátok?


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Sapka, drága rízbőrű tezsvérem, te konyítol valamicskét a számokhoz. Bazseváld el nékem tudatlan analfabéta teknyővájónak, mostannék hogyan is állunk a rólad elnevezett sapka alatt? Jól-é avagy kurvára nem?
 www.spotrac.com/cap-tracker/nfl/2013/
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Jájj, hogy hajjak meg, ti nem birdzsátok az újmadzsart??apeszos
nem az újmadzsar nincs meg nekik, hanem az arab (zsidó közvetítéssel).tomi-tomi
Há ez most mé kelletett drága doktor doktorovics doktorov tezsvírem??
mindig is tudtam, hogy a skins fanok cigányok 😀fetomy
Rasszista cigányok. Utálom a fehéreket. 😛apeszos
Én a fehérnépet azért szeretem 😂steroid stewie
Egyik nem zárja ki a másikat.. 😀
látod apeszos, kellett itt cigánykodni, most idevonzod őket😀
(sorry)sapka
Pedig elég csendben vagyok mostanában a kérdésben. Vannak akik mindent jobban tudnak, bár fingjuk sincs róla. Legyen meg az örömük.
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
mindig is tudtam, hogy a skins fanok cigányok 😀fetomy
Btw jól érzékelem, hogy otthagytad a Bears-t és felszálltál a Seahawks bandwagon-ra?tomi-tomi
ilyenek ezek a hardcore fanok

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
mindig is tudtam, hogy a skins fanok cigányok 😀fetomy
Btw jól érzékelem, hogy otthagytad a Bears-t és felszálltál a Seahawks bandwagon-ra?

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 13 éve
nexion218 4 019 — Washington Gyapotkombájnz fan
mindig is tudtam, hogy a skins fanok cigányok 😀fetomy
Ne cigányozááááá, téééééééééééééééé! Hogy a rák rágja meg a husodat tik büdös madzsarok! Még eltartani se tudtok minket! 😀

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
látod apeszos, kellett itt cigánykodni, most idevonzod őket😀
(sorry)

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
steroid stewie Washington Commanders 268
mindig is tudtam, hogy a skins fanok cigányok 😀fetomy
Rasszista cigányok. Utálom a fehéreket. 😛apeszos
Én a fehérnépet azért szeretem 😂
több mint 13 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Jájj, hogy hajjak meg, ti nem birdzsátok az újmadzsart??apeszos
nem az újmadzsar nincs meg nekik, hanem az arab (zsidó közvetítéssel).

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
mindig is tudtam, hogy a skins fanok cigányok 😀fetomy
Rasszista cigányok. Utálom a fehéreket. 😛
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
mindig is tudtam, hogy a skins fanok cigányok 😀
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Mondjuk Shannyt ismerve nem csodálkoznék a ködösítésen, de a f@sz tudja... az a baj, hogy én is elhiszem, nem tudni mikor mondanak igazat. 😀
több mint 13 éve
nexion218 4 019 — Washington Gyapotkombájnz fan
Na bazd meg... ez nem jó...
Robert Griffin III's knee worries Dr. James Andrewsapeszos
Sztem csak annyi, hogy fosik, hogy több baja ne legyen. Rajta lesz az a szar, úgy csak nem tekerik ki neki. Egyébként múlt héten az volt, hogy az orvosok szerint 100%os a térde, akkor most ki hazudik?

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 13 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
Na bazd meg... ez nem jó...
Robert Griffin III's knee worries Dr. James Andrewsapeszos
legyen bármi a meccsen, de meg ne sérüljön robert mert akkor tökön lövöm magamat az biztos
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Na bazd meg... ez nem jó...
Robert Griffin III's knee worries Dr. James Andrews
több mint 13 éve
steroid stewie Washington Commanders 268
Baszki, egy napig nincs netem és mire jövök vissza? Összegusztustalankodják a topicot, fújj!!! 😀
A hawksnál most biztos azon agyalnak mi a cikibb, ha nem állnak ki fejfájásra hivatkozva, vagy nagy zakóval hazamenni 😂steroid stewie
Nem lesz itt nagy zakó senkinek. 50-50 % esély mindkét csapatnak. Hidd el csak apró, pici momentumok fognak dönteni, MODERÁLVA 😉BigBaltazar
Nyilván én is csak hülyültem a nagy zakóval, szerintem is szoros meccs lesz, de én már nem izgulok, a cowboys meccs volt kötelező, innen már ajándék 😊
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
De hogy on is legyek..

Hello valaki tudna nekem segíteni, hogy hol tudnék mezt venni! Neten próbáltam rendelni, de nekem egy kicsit bonyolult ezért megköszönném ha valaki segítene!AtiBaby
Itt érdeklődj inkább:
https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
Boltok, Üzletek - Egyéb témák | Bowl.hu
Magyarország első számú amerikai futball oldala
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Jájj, hogy hajjak meg, ti nem birdzsátok az újmadzsart??
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 18 009 — Circus Maximus
(amúgy mi a bánat az a halef??? 😊 )nexion218
azt hiszem kés, de fogalmam sincssapka
az


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
egyszer néztem a híradót, és ott mondta néne, hogy az ő fia biztos nem volt, mert fél a tűztől meg a tűtől is (volt kis akcentusa is😊)
szóval ezek ilyen alaptalan rasszista kommentek😀😛, teljesen elhatárolódok

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
nexion218 4 019 — Washington Gyapotkombájnz fan
Hello valaki tudna nekem segíteni, hogy hol tudnék mezt venni! Neten próbáltam rendelni, de nekem egy kicsit bonyolult ezért megköszönném ha valaki segítene!AtiBaby
Milyet szeretnél?
apeszos
Mint vmi rossz sutyi dealer... 😀 😛nexion218
Kő a pííz tezsvírem... 😛apeszos
"Há kell egy gássprí ötsázsé?" 😀nexion218
Csak a halef more, csak a halef... há' rízbőrű vágyok vagy mi..apeszos
Dikk, de válogatós vagy, he... (amúgy mi a bánat az a halef??? 😊 )nexion218
Dik má' he, há' bicsak! Nem tudol madzsarul tezsvírem? 😀apeszos
Jájj, hogy bökő? Szúrjam meg magam he...
Baszki, egy napig nincs netem és mire jövök vissza? Összegusztustalankodják a topicot, fújj!!! 😀
A hawksnál most biztos azon agyalnak mi a cikibb, ha nem állnak ki fejfájásra hivatkozva, vagy nagy zakóval hazamenni 😂steroid stewie
Nem lesz itt nagy zakó senkinek. 50-50 % esély mindkét csapatnak. Hidd el csak apró, pici momentumok fognak dönteni, de a mi javunkra 😉BigBaltazar
Sztem Stewie arra gondolt, hogy nehogy tomy felsülsön a babos projekttel és kevesebb adag metánt ürítsen, mint ahány felest én bírok inni.... 😀

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
(amúgy mi a bánat az a halef??? 😊 )nexion218
azt hiszem kés, de fogalmam sincs

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Hello valaki tudna nekem segíteni, hogy hol tudnék mezt venni! Neten próbáltam rendelni, de nekem egy kicsit bonyolult ezért megköszönném ha valaki segítene!AtiBaby
Milyet szeretnél?
apeszos
Mint vmi rossz sutyi dealer... 😀 😛nexion218
Kő a pííz tezsvírem... 😛apeszos
"Há kell egy gássprí ötsázsé?" 😀nexion218
Csak a halef more, csak a halef... há' rízbőrű vágyok vagy mi..apeszos
Dikk, de válogatós vagy, he... (amúgy mi a bánat az a halef??? 😊 )nexion218
Dik má' he, há' bicsak! Nem tudol madzsarul tezsvírem? 😀
több mint 13 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 235 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
Baszki, egy napig nincs netem és mire jövök vissza? Összegusztustalankodják a topicot, fújj!!! 😀
A hawksnál most biztos azon agyalnak mi a cikibb, ha nem állnak ki fejfájásra hivatkozva, vagy nagy zakóval hazamenni 😂steroid stewie
Nem lesz itt nagy zakó senkinek. 50-50 % esély mindkét csapatnak. Hidd el csak apró, pici momentumok fognak dönteni, de a mi javunkra 😉

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 13 éve
nexion218 4 019 — Washington Gyapotkombájnz fan
Hello valaki tudna nekem segíteni, hogy hol tudnék mezt venni! Neten próbáltam rendelni, de nekem egy kicsit bonyolult ezért megköszönném ha valaki segítene!AtiBaby
Milyet szeretnél?
apeszos
Mint vmi rossz sutyi dealer... 😀 😛nexion218
Kő a pííz tezsvírem... 😛apeszos
"Há kell egy gássprí ötsázsé?" 😀nexion218
Csak a halef more, csak a halef... há' rízbőrű vágyok vagy mi..apeszos
Dikk, de válogatós vagy, he... (amúgy mi a bánat az a halef??? 😊 )

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson