Washington Commanders
28 feliratkozó
több mint 13 éve
Hogy vegyem ki a sziveteket husikáim, há mi folyik itt, hogy rágjon meg a kutyám, há a holló vájja ki a szemem, ha tudom miben lesztek, vagy mossam mega hátatokat, mikőne há? Nemelég a Hármas Gr khöm gggrúber izé gróberrt dzsirrobi, hàt még nyelvet is nyaljak alátok?

Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
Sapka, drága rízbőrű tezsvérem, te konyítol valamicskét a számokhoz. Bazseváld el nékem tudatlan analfabéta teknyővájónak, mostannék hogyan is állunk a rólad elnevezett sapka alatt? Jól-é avagy kurvára nem?www.spotrac.com/cap-tracker/nfl/2013/
több mint 13 éve
Há ez most mé kelletett drága doktor doktorovics doktorov tezsvírem??Jájj, hogy hajjak meg, ti nem birdzsátok az újmadzsart??apeszosnem az újmadzsar nincs meg nekik, hanem az arab (zsidó közvetítéssel).tomi-tomi
Egyik nem zárja ki a másikat.. 😀Én a fehérnépet azért szeretem 😂steroid stewiemindig is tudtam, hogy a skins fanok cigányok 😀fetomyRasszista cigányok. Utálom a fehéreket. 😛apeszos
látod apeszos, kellett itt cigánykodni, most idevonzod őket😀Pedig elég csendben vagyok mostanában a kérdésben. Vannak akik mindent jobban tudnak, bár fingjuk sincs róla. Legyen meg az örömük.
(sorry)sapka
több mint 13 éve
ilyenek ezek a hardcore fanokmindig is tudtam, hogy a skins fanok cigányok 😀fetomyBtw jól érzékelem, hogy otthagytad a Bears-t és felszálltál a Seahawks bandwagon-ra?tomi-tomi
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
mindig is tudtam, hogy a skins fanok cigányok 😀fetomyBtw jól érzékelem, hogy otthagytad a Bears-t és felszálltál a Seahawks bandwagon-ra?
"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 13 éve
mindig is tudtam, hogy a skins fanok cigányok 😀fetomyNe cigányozááááá, téééééééééééééééé! Hogy a rák rágja meg a husodat tik büdös madzsarok! Még eltartani se tudtok minket! 😀
"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 13 éve
látod apeszos, kellett itt cigánykodni, most idevonzod őket😀(sorry)
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
Én a fehérnépet azért szeretem 😂mindig is tudtam, hogy a skins fanok cigányok 😀fetomyRasszista cigányok. Utálom a fehéreket. 😛apeszos
több mint 13 éve
Jájj, hogy hajjak meg, ti nem birdzsátok az újmadzsart??apeszosnem az újmadzsar nincs meg nekik, hanem az arab (zsidó közvetítéssel).
"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 13 éve
mindig is tudtam, hogy a skins fanok cigányok 😀fetomyRasszista cigányok. Utálom a fehéreket. 😛
több mint 13 éve
mindig is tudtam, hogy a skins fanok cigányok 😀
több mint 13 éve
Mondjuk Shannyt ismerve nem csodálkoznék a ködösítésen, de a f@sz tudja... az a baj, hogy én is elhiszem, nem tudni mikor mondanak igazat. 😀
több mint 13 éve
Na bazd meg... ez nem jó...Sztem csak annyi, hogy fosik, hogy több baja ne legyen. Rajta lesz az a szar, úgy csak nem tekerik ki neki. Egyébként múlt héten az volt, hogy az orvosok szerint 100%os a térde, akkor most ki hazudik?
Robert Griffin III's knee worries Dr. James Andrewsapeszos
"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 13 éve
Na bazd meg... ez nem jó...legyen bármi a meccsen, de meg ne sérüljön robert mert akkor tökön lövöm magamat az biztos
Robert Griffin III's knee worries Dr. James Andrewsapeszos
több mint 13 éve
Nyilván én is csak hülyültem a nagy zakóval, szerintem is szoros meccs lesz, de én már nem izgulok, a cowboys meccs volt kötelező, innen már ajándék 😊Baszki, egy napig nincs netem és mire jövök vissza? Összegusztustalankodják a topicot, fújj!!! 😀Nem lesz itt nagy zakó senkinek. 50-50 % esély mindkét csapatnak. Hidd el csak apró, pici momentumok fognak dönteni, MODERÁLVA 😉BigBaltazar
A hawksnál most biztos azon agyalnak mi a cikibb, ha nem állnak ki fejfájásra hivatkozva, vagy nagy zakóval hazamenni 😂steroid stewie
több mint 13 éve
De hogy on is legyek..Hello valaki tudna nekem segíteni, hogy hol tudnék mezt venni! Neten próbáltam rendelni, de nekem egy kicsit bonyolult ezért megköszönném ha valaki segítene!AtiBabyItt érdeklődj inkább:
több mint 13 éve
Jájj, hogy hajjak meg, ti nem birdzsátok az újmadzsart??
több mint 13 éve
az(amúgy mi a bánat az a halef??? 😊 )nexion218azt hiszem kés, de fogalmam sincssapka

Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
egyszer néztem a híradót, és ott mondta néne, hogy az ő fia biztos nem volt, mert fél a tűztől meg a tűtől is (volt kis akcentusa is😊)szóval ezek ilyen alaptalan rasszista kommentek😀😛, teljesen elhatárolódok
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
Jájj, hogy bökő? Szúrjam meg magam he...Dik má' he, há' bicsak! Nem tudol madzsarul tezsvírem? 😀apeszosDikk, de válogatós vagy, he... (amúgy mi a bánat az a halef??? 😊 )nexion218Csak a halef more, csak a halef... há' rízbőrű vágyok vagy mi..apeszos"Há kell egy gássprí ötsázsé?" 😀nexion218Kő a pííz tezsvírem... 😛apeszosMint vmi rossz sutyi dealer... 😀 😛nexion218Hello valaki tudna nekem segíteni, hogy hol tudnék mezt venni! Neten próbáltam rendelni, de nekem egy kicsit bonyolult ezért megköszönném ha valaki segítene!AtiBabyMilyet szeretnél?
apeszos
Sztem Stewie arra gondolt, hogy nehogy tomy felsülsön a babos projekttel és kevesebb adag metánt ürítsen, mint ahány felest én bírok inni.... 😀Baszki, egy napig nincs netem és mire jövök vissza? Összegusztustalankodják a topicot, fújj!!! 😀Nem lesz itt nagy zakó senkinek. 50-50 % esély mindkét csapatnak. Hidd el csak apró, pici momentumok fognak dönteni, de a mi javunkra 😉BigBaltazar
A hawksnál most biztos azon agyalnak mi a cikibb, ha nem állnak ki fejfájásra hivatkozva, vagy nagy zakóval hazamenni 😂steroid stewie
"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 13 éve
(amúgy mi a bánat az a halef??? 😊 )nexion218azt hiszem kés, de fogalmam sincs
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
Dik má' he, há' bicsak! Nem tudol madzsarul tezsvírem? 😀Dikk, de válogatós vagy, he... (amúgy mi a bánat az a halef??? 😊 )nexion218Csak a halef more, csak a halef... há' rízbőrű vágyok vagy mi..apeszos"Há kell egy gássprí ötsázsé?" 😀nexion218Kő a pííz tezsvírem... 😛apeszosMint vmi rossz sutyi dealer... 😀 😛nexion218Hello valaki tudna nekem segíteni, hogy hol tudnék mezt venni! Neten próbáltam rendelni, de nekem egy kicsit bonyolult ezért megköszönném ha valaki segítene!AtiBabyMilyet szeretnél?
apeszos
több mint 13 éve
Baszki, egy napig nincs netem és mire jövök vissza? Összegusztustalankodják a topicot, fújj!!! 😀Nem lesz itt nagy zakó senkinek. 50-50 % esély mindkét csapatnak. Hidd el csak apró, pici momentumok fognak dönteni, de a mi javunkra 😉
A hawksnál most biztos azon agyalnak mi a cikibb, ha nem állnak ki fejfájásra hivatkozva, vagy nagy zakóval hazamenni 😂steroid stewie
Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 13 éve
Dikk, de válogatós vagy, he... (amúgy mi a bánat az a halef??? 😊 )Csak a halef more, csak a halef... há' rízbőrű vágyok vagy mi..apeszos"Há kell egy gássprí ötsázsé?" 😀nexion218Kő a pííz tezsvírem... 😛apeszosMint vmi rossz sutyi dealer... 😀 😛nexion218Hello valaki tudna nekem segíteni, hogy hol tudnék mezt venni! Neten próbáltam rendelni, de nekem egy kicsit bonyolult ezért megköszönném ha valaki segítene!AtiBabyMilyet szeretnél?
apeszos
"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
