Washington Commanders
28 feliratkozó
több mint 13 éve
Ereszt a szelep? 😀szerintem van akkora aranyere már... 😀MedvepapaDe ha minden Hawks TD-nél fingasz csak, akkor elszálsz mint Shrek béka lufija.. 😀 😛apeszosNem egyenlők az esélyek.. 😀 tomy hamarabb eltelik a káposztával mint te a pálinkával.. 😀 😀 😛apeszoscsak jelzem, hogy úgy 150+ kiló vagyok jelen pillanatban, aminek 80%-a gyomor... 😀fetomy
több mint 13 éve
szerintem van akkora aranyere már... 😀De ha minden Hawks TD-nél fingasz csak, akkor elszálsz mint Shrek béka lufija.. 😀 😛apeszosNem egyenlők az esélyek.. 😀 tomy hamarabb eltelik a káposztával mint te a pálinkával.. 😀 😀 😛apeszoscsak jelzem, hogy úgy 150+ kiló vagyok jelen pillanatban, aminek 80%-a gyomor... 😀fetomy
Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 13 éve
De ha minden Hawks TD-nél fingasz csak, akkor elszálsz mint Shrek béka lufija.. 😀 😛Nem egyenlők az esélyek.. 😀 tomy hamarabb eltelik a káposztával mint te a pálinkával.. 😀 😀 😛apeszoscsak jelzem, hogy úgy 150+ kiló vagyok jelen pillanatban, aminek 80%-a gyomor... 😀fetomy
több mint 13 éve
96 kg - 100 máj 😀Nem egyenlők az esélyek.. 😀 tomy hamarabb eltelik a káposztával mint te a pálinkával.. 😀 😀 😛apeszoscsak jelzem, hogy úgy 150+ kiló vagyok jelen pillanatban, aminek 80%-a gyomor... 😀fetomy
"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 13 éve
Nem egyenlők az esélyek.. 😀 tomy hamarabb eltelik a káposztával mint te a pálinkával.. 😀 😀 😛apeszoscsak jelzem, hogy úgy 150+ kiló vagyok jelen pillanatban, aminek 80%-a gyomor... 😀
több mint 13 éve
itt ülök, egy vödör jeges vízben a lábam, kell jégkockát akasztani a tökömre? 😊agent TFelnőtt pelenka jégakkuval bélelve! 😀
"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 13 éve
Gondolom sikere lenne az új FedEx-es óriáskijelzőn Tomi mutatványának....😀
"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 13 éve
itt ülök, egy vödör jeges vízben a lábam, kell jégkockát akasztani a tökömre? 😊
Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 13 éve
lassan eljutunk oda, hogy mennek majd a magyar emailek a redskins.comra, hogy ki mennyi mindent tesz meg a csapat győzelméért (képek, videók)
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
én ahányszor véreset pisálok, győz a Redskins!!!!Még van időd a jeges vízbe ülni... 😀 Reggelre tüsszögsz, estére meglesz a kis színes...
(Az utóbbi pár hétben kurvára fel voltam fázva...)agent T
több mint 13 éve
Értettem, mindent megteszek a teljes leépülés és a következményes győzelem érdekében! HTTR! 😉Az nem baj, mert akkor nyerünk és van esélyem látni a meccs végét is...😀nexion218csak a győzelem számít, ilyen szociális problémákra nem adunk😛sapka
"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 13 éve
Az nem baj, mert akkor nyerünk és van esélyem látni a meccs végét is...😀nexion218csak a győzelem számít, ilyen szociális problémákra nem adunk😛
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
én ahányszor véreset pisálok, győz a Redskins!!!! (Az utóbbi pár hétben kurvára fel voltam fázva...)
Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 13 éve
Az nem baj, mert akkor nyerünk és van esélyem látni a meccs végét is...😀Nem egyenlők az esélyek.. 😀 tomy hamarabb eltelik a káposztával mint te a pálinkával.. 😀 😀 😛apeszosPfuj bazzeg... 😀 Egy fingos meg egy ittas... A májam és a beleid akkor holnap összecsapnak! 😀 Szarni, hányni vki nem jelentkezne?Fölösleges szócséplés. Amikor iszok egy felest, TD-t szerzünk. SOK pálinka van itthon, tehát nyerünk. 😀nexion218amikor fingok, a Hawks TD-t szerez, holnap babot eszek káposztával úgyhogy legalább jó meccs lesz 😀😀fetomy
Szerk.: Az én módszerem már kipróbált amúgy! 😉nexion218
"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 13 éve
Nem egyenlők az esélyek.. 😀 tomy hamarabb eltelik a káposztával mint te a pálinkával.. 😀 😀 😛Pfuj bazzeg... 😀 Egy fingos meg egy ittas... A májam és a beleid akkor holnap összecsapnak! 😀 Szarni, hányni vki nem jelentkezne?Fölösleges szócséplés. Amikor iszok egy felest, TD-t szerzünk. SOK pálinka van itthon, tehát nyerünk. 😀nexion218amikor fingok, a Hawks TD-t szerez, holnap babot eszek káposztával úgyhogy legalább jó meccs lesz 😀😀fetomy
Szerk.: Az én módszerem már kipróbált amúgy! 😉nexion218
több mint 13 éve
Pfuj bazzeg... 😀 Egy fingos meg egy ittas... A májam és a beleid akkor holnap összecsapnak! 😀 Szarni, hányni vki nem jelentkezne?Fölösleges szócséplés. Amikor iszok egy felest, TD-t szerzünk. SOK pálinka van itthon, tehát nyerünk. 😀nexion218amikor fingok, a Hawks TD-t szerez, holnap babot eszek káposztával úgyhogy legalább jó meccs lesz 😀😀fetomy
Szerk.: Az én módszerem már kipróbált amúgy! 😉
"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 13 éve
De jó, hogy nem lesz közös meccsnézés.. 😀 😛 Nem látnám a röhögéstől..Fölösleges szócséplés. Amikor iszok egy felest, TD-t szerzünk. SOK pálinka van itthon, tehát nyerünk. 😀nexion218amikor fingok, a Hawks TD-t szerez, holnap babot eszek káposztával úgyhogy legalább jó meccs lesz 😀😀fetomy
több mint 13 éve
LOL 😀Fölösleges szócséplés. Amikor iszok egy felest, TD-t szerzünk. SOK pálinka van itthon, tehát nyerünk. 😀nexion218amikor fingok, a Hawks TD-t szerez, holnap babot eszek káposztával úgyhogy legalább jó meccs lesz 😀😀fetomy
Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 13 éve
Abban tényleg van valami... Az offseasonben még olyan hírek jöttek Morrisról, hogy a labda csak zavarja a játékban, Shanny mégis ragaszkodott hozzá. Már látjuk miért.Ez nem sertés vsz, vagy nem az akart lenni Shanny munkáját próbáltam előtérbe helyezni. 😊BleviSrácok én nem Morrist akartam ám fikázni 😊Mert tényleg jóBleviAzért sikerült lejómunkásemberezni egy futásban liga első csapat liga második futóját.. 😊apeszos
több mint 13 éve
Fölösleges szócséplés. Amikor iszok egy felest, TD-t szerzünk. SOK pálinka van itthon, tehát nyerünk. 😀nexion218amikor fingok, a Hawks TD-t szerez, holnap babot eszek káposztával úgyhogy legalább jó meccs lesz 😀😀
több mint 13 éve
Ez nem sertés vsz, vagy nem az akart lenni Shanny munkáját próbáltam előtérbe helyezni. 😊Srácok én nem Morrist akartam ám fikázni 😊Mert tényleg jóBleviAzért sikerült lejómunkásemberezni egy futásban liga első csapat liga második futóját.. 😊apeszos
több mint 13 éve
Srácok én nem Morrist akartam ám fikázni 😊Mert tényleg jóBleviAzért sikerült lejómunkásemberezni egy futásban liga első csapat liga második futóját.. 😊
több mint 13 éve
Srácok én nem Morrist akartam ám fikázni 😊Mert tényleg jóBlevide a Clevelandes példád azért nem volt helytálló, mert egyszerűen annyira tartottak egész meccsen Morristól, hogy folyamatos 8 emberes boxot kreáltak, még akkor is amikor látszott, hogy Cousins végre magára talált a passzokban is; de még akkor is jobban tartottak tőle, és maradt a 8 emberes box
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
Fölösleges szócséplés. Amikor iszok egy felest, TD-t szerzünk. SOK pálinka van itthon, tehát nyerünk. 😀
"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 13 éve
Srácok én nem Morrist akartam ám fikázni 😊Mert tényleg jó