Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Nem egyenlők az esélyek.. 😀 tomy hamarabb eltelik a káposztával mint te a pálinkával.. 😀 😀 😛apeszos
csak jelzem, hogy úgy 150+ kiló vagyok jelen pillanatban, aminek 80%-a gyomor... 😀fetomy
De ha minden Hawks TD-nél fingasz csak, akkor elszálsz mint Shrek béka lufija.. 😀 😛apeszos
szerintem van akkora aranyere már... 😀Medvepapa
Ereszt a szelep? 😀
több mint 13 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 429
Nem egyenlők az esélyek.. 😀 tomy hamarabb eltelik a káposztával mint te a pálinkával.. 😀 😀 😛apeszos
csak jelzem, hogy úgy 150+ kiló vagyok jelen pillanatban, aminek 80%-a gyomor... 😀fetomy
De ha minden Hawks TD-nél fingasz csak, akkor elszálsz mint Shrek béka lufija.. 😀 😛apeszos
szerintem van akkora aranyere már... 😀

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Nem egyenlők az esélyek.. 😀 tomy hamarabb eltelik a káposztával mint te a pálinkával.. 😀 😀 😛apeszos
csak jelzem, hogy úgy 150+ kiló vagyok jelen pillanatban, aminek 80%-a gyomor... 😀fetomy
De ha minden Hawks TD-nél fingasz csak, akkor elszálsz mint Shrek béka lufija.. 😀 😛
több mint 13 éve
nexion218 4 019 — Washington Gyapotkombájnz fan
Nem egyenlők az esélyek.. 😀 tomy hamarabb eltelik a káposztával mint te a pálinkával.. 😀 😀 😛apeszos
csak jelzem, hogy úgy 150+ kiló vagyok jelen pillanatban, aminek 80%-a gyomor... 😀fetomy
96 kg - 100 máj 😀

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Nem egyenlők az esélyek.. 😀 tomy hamarabb eltelik a káposztával mint te a pálinkával.. 😀 😀 😛apeszos
csak jelzem, hogy úgy 150+ kiló vagyok jelen pillanatban, aminek 80%-a gyomor... 😀
több mint 13 éve
nexion218 4 019 — Washington Gyapotkombájnz fan
itt ülök, egy vödör jeges vízben a lábam, kell jégkockát akasztani a tökömre? 😊agent T
Felnőtt pelenka jégakkuval bélelve! 😀

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 13 éve
nexion218 4 019 — Washington Gyapotkombájnz fan
Gondolom sikere lenne az új FedEx-es óriáskijelzőn Tomi mutatványának....😀

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 13 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
itt ülök, egy vödör jeges vízben a lábam, kell jégkockát akasztani a tökömre? 😊

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
lassan eljutunk oda, hogy mennek majd a magyar emailek a redskins.comra, hogy ki mennyi mindent tesz meg a csapat győzelméért (képek, videók)

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
én ahányszor véreset pisálok, győz a Redskins!!!!
(Az utóbbi pár hétben kurvára fel voltam fázva...)agent T
Még van időd a jeges vízbe ülni... 😀 Reggelre tüsszögsz, estére meglesz a kis színes...
több mint 13 éve
nexion218 4 019 — Washington Gyapotkombájnz fan
Az nem baj, mert akkor nyerünk és van esélyem látni a meccs végét is...😀nexion218
csak a győzelem számít, ilyen szociális problémákra nem adunk😛sapka
Értettem, mindent megteszek a teljes leépülés és a következményes győzelem érdekében! HTTR! 😉

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
Az nem baj, mert akkor nyerünk és van esélyem látni a meccs végét is...😀nexion218
csak a győzelem számít, ilyen szociális problémákra nem adunk😛

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
én ahányszor véreset pisálok, győz a Redskins!!!!
(Az utóbbi pár hétben kurvára fel voltam fázva...)

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 13 éve
nexion218 4 019 — Washington Gyapotkombájnz fan
Fölösleges szócséplés. Amikor iszok egy felest, TD-t szerzünk. SOK pálinka van itthon, tehát nyerünk. 😀nexion218
amikor fingok, a Hawks TD-t szerez, holnap babot eszek káposztával úgyhogy legalább jó meccs lesz 😀😀fetomy
Pfuj bazzeg... 😀 Egy fingos meg egy ittas... A májam és a beleid akkor holnap összecsapnak! 😀 Szarni, hányni vki nem jelentkezne?

Szerk.: Az én módszerem már kipróbált amúgy! 😉nexion218
Nem egyenlők az esélyek.. 😀 tomy hamarabb eltelik a káposztával mint te a pálinkával.. 😀 😀 😛apeszos
Az nem baj, mert akkor nyerünk és van esélyem látni a meccs végét is...😀

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Fölösleges szócséplés. Amikor iszok egy felest, TD-t szerzünk. SOK pálinka van itthon, tehát nyerünk. 😀nexion218
amikor fingok, a Hawks TD-t szerez, holnap babot eszek káposztával úgyhogy legalább jó meccs lesz 😀😀fetomy
Pfuj bazzeg... 😀 Egy fingos meg egy ittas... A májam és a beleid akkor holnap összecsapnak! 😀 Szarni, hányni vki nem jelentkezne?

Szerk.: Az én módszerem már kipróbált amúgy! 😉nexion218
Nem egyenlők az esélyek.. 😀 tomy hamarabb eltelik a káposztával mint te a pálinkával.. 😀 😀 😛
több mint 13 éve
nexion218 4 019 — Washington Gyapotkombájnz fan
Fölösleges szócséplés. Amikor iszok egy felest, TD-t szerzünk. SOK pálinka van itthon, tehát nyerünk. 😀nexion218
amikor fingok, a Hawks TD-t szerez, holnap babot eszek káposztával úgyhogy legalább jó meccs lesz 😀😀fetomy
Pfuj bazzeg... 😀 Egy fingos meg egy ittas... A májam és a beleid akkor holnap összecsapnak! 😀 Szarni, hányni vki nem jelentkezne?

Szerk.: Az én módszerem már kipróbált amúgy! 😉

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Fölösleges szócséplés. Amikor iszok egy felest, TD-t szerzünk. SOK pálinka van itthon, tehát nyerünk. 😀nexion218
amikor fingok, a Hawks TD-t szerez, holnap babot eszek káposztával úgyhogy legalább jó meccs lesz 😀😀fetomy
De jó, hogy nem lesz közös meccsnézés.. 😀 😛 Nem látnám a röhögéstől..
több mint 13 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 429
Fölösleges szócséplés. Amikor iszok egy felest, TD-t szerzünk. SOK pálinka van itthon, tehát nyerünk. 😀nexion218
amikor fingok, a Hawks TD-t szerez, holnap babot eszek káposztával úgyhogy legalább jó meccs lesz 😀😀fetomy
LOL 😀

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Srácok én nem Morrist akartam ám fikázni 😊Mert tényleg jóBlevi
Azért sikerült lejómunkásemberezni egy futásban liga első csapat liga második futóját.. 😊apeszos
Ez nem sertés vsz, vagy nem az akart lenni Shanny munkáját próbáltam előtérbe helyezni. 😊Blevi
Abban tényleg van valami... Az offseasonben még olyan hírek jöttek Morrisról, hogy a labda csak zavarja a játékban, Shanny mégis ragaszkodott hozzá. Már látjuk miért.
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Fölösleges szócséplés. Amikor iszok egy felest, TD-t szerzünk. SOK pálinka van itthon, tehát nyerünk. 😀nexion218
amikor fingok, a Hawks TD-t szerez, holnap babot eszek káposztával úgyhogy legalább jó meccs lesz 😀😀
több mint 13 éve
Blevi 9 061 — Lions & Cowboys fan
Srácok én nem Morrist akartam ám fikázni 😊Mert tényleg jóBlevi
Azért sikerült lejómunkásemberezni egy futásban liga első csapat liga második futóját.. 😊apeszos
Ez nem sertés vsz, vagy nem az akart lenni Shanny munkáját próbáltam előtérbe helyezni. 😊
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Srácok én nem Morrist akartam ám fikázni 😊Mert tényleg jóBlevi
Azért sikerült lejómunkásemberezni egy futásban liga első csapat liga második futóját.. 😊
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
Srácok én nem Morrist akartam ám fikázni 😊Mert tényleg jóBlevi
de a Clevelandes példád azért nem volt helytálló, mert egyszerűen annyira tartottak egész meccsen Morristól, hogy folyamatos 8 emberes boxot kreáltak, még akkor is amikor látszott, hogy Cousins végre magára talált a passzokban is; de még akkor is jobban tartottak tőle, és maradt a 8 emberes box

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
nexion218 4 019 — Washington Gyapotkombájnz fan
Fölösleges szócséplés. Amikor iszok egy felest, TD-t szerzünk. SOK pálinka van itthon, tehát nyerünk. 😀

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 13 éve
Blevi 9 061 — Lions & Cowboys fan
Srácok én nem Morrist akartam ám fikázni 😊Mert tényleg jó