Washington Commanders
28 feliratkozó
több mint 13 éve
2012 Option Rushes by Weekhát mind2 csapat offense az optionnel indult be igazán.
Team SEA WAS
Weeks 1-6 3 43
Weeks 7-12 2 45
Weeks 13-17 50 40
London Fletcher has been named NFC Defensive Player of the Month for December.sapka
Fletcherre meg nincsenek szavak, remélem még jópár évig eljátszik.
több mint 13 éve
2012 Option Rushes by WeekTeam SEA WAS
Weeks 1-6 3 43
Weeks 7-12 2 45
Weeks 13-17 50 40
London Fletcher has been named NFC Defensive Player of the Month for December.
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
Azon gondolkoztam, Robinsont vajon szándékosan jegeli Shanny? Csak mert nem nagyon játszottunk hosszú játékot a hálaadás óta, és Aldrickot nincs az a CB aki utolérné...apeszosNem csak őt. Több játékvariációt sumákolunk, mintha nem is lenne. Ameddig nincs rá szükség nem használjuk 😀
több mint 13 éve
Azon gondolkoztam, Robinsont vajon szándékosan jegeli Shanny? Csak mert nem nagyon játszottunk hosszú játékot a hálaadás óta, és Aldrickot nincs az a CB aki utolérné...
több mint 13 éve
LOL! Épp most akartam írni ugyanezt! 😀 De végülis hasznos lehet, hogy gyors, mert hamar odaér a center körüli kupachoz, ahol rájön, hogy nincs ott a laszti, így még lesz ideje megfordulni, hogy messziről ugyan, de megnézze, hogy végül Griffin vagy Morris fut vele tova... 😀Ha tudja majd, hogy kinél van a labda 😛BjocaHát ebben egyetértünk! A védelmünk leggyengébb pontja a passrush. Mert nem igazán akad. Irvin szinte mindenkinek csalódás. Mutattak valahol egy statisztikát,hogy ha Clemmonsszal együtt megy nekik, akkor általában nyerjük a meccseket. A probléma az,hogy Irvin nem egy Ware! Gyenge, ahogyan ti is írtátok. A technikáján kell javítani szerintem, de igazából lehet,hogy úgy is kuka!kösz, mondjuk Bruce Irvin lesz Polumbusszal szemben, aki rettentő gyors snap után, de aztán ennyi. eléggé eltűnt a szezonban.(undi in 3..2..1 😛)a 2 OT-től mit vártok? mondjuk a Hawks pass rush nem annyira veretes, de Williams és Polumbus nem rakott össze valami remek évet.peteyfrászt nem😊, Trent simán all-pro
Polumbust csak sebességből lehet megverni, az a tippem, hogy Bryantnek ez nehezen fog sikerülni
másrészt inkább futunk/playaction, szóval mint mauler igen hasznossapka
Williams meg Clemons ellen. nem mondom hgy rossz volt inkább átlagos(?) 😊 szerintem menni fog a passz pro.
petey
Annyi szerencsénk van,hogy legalább gyors, és option futás ellen lehet majd alkalmazni 😊undisputedly
"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 13 éve
ami még faktor lehet, hogy a FedExen ritka szar a gyep, ezért alig lehet rajta hirtelen irányt váltanipláne ha felfagy a felsőréteg, a nagyon apró finommozgásokat nélkülöző játékot láthatunk, ezért durva a zbs blokkolásunk és Morris fantasztikus cutjai
mégha tudná is a DE hol lesz elsőszándékból a labda, nem tud olyan gyorsan reagálni rá😊
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
Ha tudja majd, hogy kinél van a labda 😛Hát ebben egyetértünk! A védelmünk leggyengébb pontja a passrush. Mert nem igazán akad. Irvin szinte mindenkinek csalódás. Mutattak valahol egy statisztikát,hogy ha Clemmonsszal együtt megy nekik, akkor általában nyerjük a meccseket. A probléma az,hogy Irvin nem egy Ware! Gyenge, ahogyan ti is írtátok. A technikáján kell javítani szerintem, de igazából lehet,hogy úgy is kuka!kösz, mondjuk Bruce Irvin lesz Polumbusszal szemben, aki rettentő gyors snap után, de aztán ennyi. eléggé eltűnt a szezonban.(undi in 3..2..1 😛)a 2 OT-től mit vártok? mondjuk a Hawks pass rush nem annyira veretes, de Williams és Polumbus nem rakott össze valami remek évet.peteyfrászt nem😊, Trent simán all-pro
Polumbust csak sebességből lehet megverni, az a tippem, hogy Bryantnek ez nehezen fog sikerülni
másrészt inkább futunk/playaction, szóval mint mauler igen hasznossapka
Williams meg Clemons ellen. nem mondom hgy rossz volt inkább átlagos(?) 😊 szerintem menni fog a passz pro.
petey
Annyi szerencsénk van,hogy legalább gyors, és option futás ellen lehet majd alkalmazni 😊undisputedly
több mint 13 éve
Hát ebben egyetértünk! A védelmünk leggyengébb pontja a passrush. Mert nem igazán akad. Irvin szinte mindenkinek csalódás. Mutattak valahol egy statisztikát,hogy ha Clemmonsszal együtt megy nekik, akkor általában nyerjük a meccseket. A probléma az,hogy Irvin nem egy Ware! Gyenge, ahogyan ti is írtátok. A technikáján kell javítani szerintem, de igazából lehet,hogy úgy is kuka!kösz, mondjuk Bruce Irvin lesz Polumbusszal szemben, aki rettentő gyors snap után, de aztán ennyi. eléggé eltűnt a szezonban.(undi in 3..2..1 😛)a 2 OT-től mit vártok? mondjuk a Hawks pass rush nem annyira veretes, de Williams és Polumbus nem rakott össze valami remek évet.peteyfrászt nem😊, Trent simán all-pro
Polumbust csak sebességből lehet megverni, az a tippem, hogy Bryantnek ez nehezen fog sikerülni
másrészt inkább futunk/playaction, szóval mint mauler igen hasznossapka
Williams meg Clemons ellen. nem mondom hgy rossz volt inkább átlagos(?) 😊 szerintem menni fog a passz pro.
petey
Annyi szerencsénk van,hogy legalább gyors, és option futás ellen lehet majd alkalmazni 😊
több mint 13 éve
de jut eszembe, azért Polumbus tényleg egy mauler, Irvint simán eltolná, az nem feltétlen lenne nekik hasznosigen, csak ahogy petey is mondta, snap után kurva gyors, könnyen előfordulhat néhányszor, h Polumbus már csak a lapockáját tapogatja majd hátulról. 😊 hát legalább is remélem, hogy nem bullrush-al akarja abszolválni a behemótot! 😊
másrészt remélem nem fogjuk hagyni, hogy cserélgessék Bryantet és Irvintsapka
Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 13 éve
de jut eszembe, azért Polumbus tényleg egy mauler, Irvint simán eltolná, az nem feltétlen lenne nekik hasznosmásrészt remélem nem fogjuk hagyni, hogy cserélgessék Bryantet és Irvint
szerk., kicsit szétszórt vagyok, de most erős az O falunk
főleg Trent nagyon jó
A center fut, és futott elithez közeli szezont (de azért még nincs ott, de közelít)
illetve az RG Chester, amilyen rossz, most olyan durván jó, sacket nem is engedett még + runblockban nagyon jó, kb. all-pro éve van
így kb. bárki lehetne az LG, Lichsteiger nem egy nagy valami, játéktudásilag, de fantasztikusan húz!
az RT kérdéses, legalábbis mint már írtam ő szimplán mauler
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
kulcskérdés, hogy Irvin tud-e nyomást gyakorolni, ha igen, akkor a többieknek is könnyebb lesz később, ha nem Clemons kevés lesz. De Gus és PC biztos kitalálnak valami szeretetcsomagot III-nak. Williams tényleg jó évet fut.kösz, mondjuk Bruce Irvin lesz Polumbusszal szemben, aki rettentő gyors snap után, de aztán ennyi. eléggé eltűnt a szezonban.(undi in 3..2..1 😛)a 2 OT-től mit vártok? mondjuk a Hawks pass rush nem annyira veretes, de Williams és Polumbus nem rakott össze valami remek évet.peteyfrászt nem😊, Trent simán all-pro
Polumbust csak sebességből lehet megverni, az a tippem, hogy Bryantnek ez nehezen fog sikerülni
másrészt inkább futunk/playaction, szóval mint mauler igen hasznossapka
Williams meg Clemons ellen. nem mondom hgy rossz volt inkább átlagos(?) 😊 szerintem menni fog a passz pro.
petey
Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 13 éve
Az Irvin-Polumbus párharc mindenképp problémás lenne, egyébként a Bengalsos, talán Atkins, nem tudom ki az LDE, nagyon megverte, de azóta nem igazán (legalábbis annyira nem)másik oldal pedig nem lehet senkivel sem probléma!
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
kösz, mondjuk Bruce Irvin lesz Polumbusszal szemben, aki rettentő gyors snap után, de aztán ennyi. eléggé eltűnt a szezonban.(undi in 3..2..1 😛)a 2 OT-től mit vártok? mondjuk a Hawks pass rush nem annyira veretes, de Williams és Polumbus nem rakott össze valami remek évet.peteyfrászt nem😊, Trent simán all-pro
Polumbust csak sebességből lehet megverni, az a tippem, hogy Bryantnek ez nehezen fog sikerülni
másrészt inkább futunk/playaction, szóval mint mauler igen hasznossapka
Williams meg Clemons ellen. nem mondom hgy rossz volt inkább átlagos(?) 😊 szerintem menni fog a passz pro.
több mint 13 éve
a 2 OT-től mit vártok? mondjuk a Hawks pass rush nem annyira veretes, de Williams és Polumbus nem rakott össze valami remek évet.peteyfrászt nem😊, Trent simán all-pro
Polumbust csak sebességből lehet megverni, az a tippem, hogy Bryantnek ez nehezen fog sikerülni
másrészt inkább futunk/playaction, szóval mint mauler igen hasznos
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
a 2 OT-től mit vártok? mondjuk a Hawks pass rush nem annyira veretes, de Williams és Polumbus nem rakott össze valami remek évet.
több mint 13 éve
Miért amúgy nem? 😉Madden NFL 13Nálam a Szpari is veri a Barcát FIFA 13-ban...😀Medvepapa
Seahawks lose to the Redskins
Playing with the Seahawks, pakozdi83 lost to the Redskins 14-21 on All-Pro in Play Now. The leading passer was Robert Griffin III with 270 yards, and the leading rusher was Russell Wilson with 36 yards.
Ps3-on jobbak vagyunk😊Remélem vasárnap is hasonló eredmény születik!
HTTR!CooleySkins
jogos a +1
Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 13 éve
Madden NFL 13Nálam a Szpari is veri a Barcát FIFA 13-ban...😀
Seahawks lose to the Redskins
Playing with the Seahawks, pakozdi83 lost to the Redskins 14-21 on All-Pro in Play Now. The leading passer was Robert Griffin III with 270 yards, and the leading rusher was Russell Wilson with 36 yards.
Ps3-on jobbak vagyunk😊Remélem vasárnap is hasonló eredmény születik!
HTTR!CooleySkins
Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 13 éve
két érdekes infó:Russell Wilson lines up about 5.5 to 6 yards behind center. Robert is 4.5 yards back...
some differences in Sea zone read and skins: Skins use backside TE blocks; sometimes pull Gs. Sea not that advanced. also, use out of pistol
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
Madden NFL 13Seahawks lose to the Redskins
Playing with the Seahawks, pakozdi83 lost to the Redskins 14-21 on All-Pro in Play Now. The leading passer was Robert Griffin III with 270 yards, and the leading rusher was Russell Wilson with 36 yards.
Ps3-on jobbak vagyunk😊Remélem vasárnap is hasonló eredmény születik!
HTTR!
több mint 13 éve
Azt hiszen kezdek ráérezni, hogy sapkának egyszerűen ilyen a humora 😊gondolkoztam kicsit, vajon mi lett volna, ha nem Griffin hanem Tannehillt húzzuk be?Ezt te sem gondolod komolyan? Nem rossz a gyerek, de egyenlőre (és lehet soha) nem ér RGIII közelébe. Örüljél, hogy ilyen QB-tek van.danyly
klasszikus rendszerbe játszott, elég gyenge dolphin fal mögött, és ahhoz képes, illetve a körülményekhez képest, nagyon szép évet zárt +olcsóbb lett volna, és most lenne egy normális safetynk pl.😛😛
mondjuk buta mint a tök, de alkalmas lett volna Griffin szerepéresapka
Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 13 éve
gondolkoztam kicsit, vajon mi lett volna, ha nem Griffin hanem Tannehillt húzzuk be?Ezt te sem gondolod komolyan? Nem rossz a gyerek, de egyenlőre (és lehet soha) nem ér RGIII közelébe. Örüljél, hogy ilyen QB-tek van.
klasszikus rendszerbe játszott, elég gyenge dolphin fal mögött, és ahhoz képes, illetve a körülményekhez képest, nagyon szép évet zárt +olcsóbb lett volna, és most lenne egy normális safetynk pl.😛😛
mondjuk buta mint a tök, de alkalmas lett volna Griffin szerepéresapka
Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 13 éve
www.nfl.com/videos/auto/0ap2000000120995/RG3-consoles-Romo-after-losssteroid stewie"This game doesn't mean anything" Kegyes hazugság.... 😀
"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 13 éve
több mint 13 éve
#Seahawks have best pass defense when blitzing (QB rating 59.5). #Redskins have best pass offense when being blitzed (141.5)
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
