Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 13 éve
farkaspeti Washington Commanders 763
Van valami hír arról, hogy Robi 100%-os-e?


több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 564
2012 Option Rushes by Week
Team SEA WAS
Weeks 1-6 3 43
Weeks 7-12 2 45
Weeks 13-17 50 40

London Fletcher has been named NFC Defensive Player of the Month for December.sapka
hát mind2 csapat offense az optionnel indult be igazán.

Fletcherre meg nincsenek szavak, remélem még jópár évig eljátszik.
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
2012 Option Rushes by Week
Team SEA WAS
Weeks 1-6 3 43
Weeks 7-12 2 45
Weeks 13-17 50 40

London Fletcher has been named NFC Defensive Player of the Month for December.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
Bjoca 305 — Redskins fan
Azon gondolkoztam, Robinsont vajon szándékosan jegeli Shanny? Csak mert nem nagyon játszottunk hosszú játékot a hálaadás óta, és Aldrickot nincs az a CB aki utolérné...apeszos
Nem csak őt. Több játékvariációt sumákolunk, mintha nem is lenne. Ameddig nincs rá szükség nem használjuk 😀
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Azon gondolkoztam, Robinsont vajon szándékosan jegeli Shanny? Csak mert nem nagyon játszottunk hosszú játékot a hálaadás óta, és Aldrickot nincs az a CB aki utolérné...
több mint 13 éve
nexion218 4 019 — Washington Gyapotkombájnz fan
a 2 OT-től mit vártok? mondjuk a Hawks pass rush nem annyira veretes, de Williams és Polumbus nem rakott össze valami remek évet.petey
frászt nem😊, Trent simán all-pro
Polumbust csak sebességből lehet megverni, az a tippem, hogy Bryantnek ez nehezen fog sikerülni
másrészt inkább futunk/playaction, szóval mint mauler igen hasznossapka
kösz, mondjuk Bruce Irvin lesz Polumbusszal szemben, aki rettentő gyors snap után, de aztán ennyi. eléggé eltűnt a szezonban.(undi in 3..2..1 😛)
Williams meg Clemons ellen. nem mondom hgy rossz volt inkább átlagos(?) 😊 szerintem menni fog a passz pro.

petey
Hát ebben egyetértünk! A védelmünk leggyengébb pontja a passrush. Mert nem igazán akad. Irvin szinte mindenkinek csalódás. Mutattak valahol egy statisztikát,hogy ha Clemmonsszal együtt megy nekik, akkor általában nyerjük a meccseket. A probléma az,hogy Irvin nem egy Ware! Gyenge, ahogyan ti is írtátok. A technikáján kell javítani szerintem, de igazából lehet,hogy úgy is kuka!
Annyi szerencsénk van,hogy legalább gyors, és option futás ellen lehet majd alkalmazni 😊undisputedly
Ha tudja majd, hogy kinél van a labda 😛Bjoca
LOL! Épp most akartam írni ugyanezt! 😀 De végülis hasznos lehet, hogy gyors, mert hamar odaér a center körüli kupachoz, ahol rájön, hogy nincs ott a laszti, így még lesz ideje megfordulni, hogy messziről ugyan, de megnézze, hogy végül Griffin vagy Morris fut vele tova... 😀

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
ami még faktor lehet, hogy a FedExen ritka szar a gyep, ezért alig lehet rajta hirtelen irányt váltani
pláne ha felfagy a felsőréteg, a nagyon apró finommozgásokat nélkülöző játékot láthatunk, ezért durva a zbs blokkolásunk és Morris fantasztikus cutjai
mégha tudná is a DE hol lesz elsőszándékból a labda, nem tud olyan gyorsan reagálni rá😊

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
Bjoca 305 — Redskins fan
a 2 OT-től mit vártok? mondjuk a Hawks pass rush nem annyira veretes, de Williams és Polumbus nem rakott össze valami remek évet.petey
frászt nem😊, Trent simán all-pro
Polumbust csak sebességből lehet megverni, az a tippem, hogy Bryantnek ez nehezen fog sikerülni
másrészt inkább futunk/playaction, szóval mint mauler igen hasznossapka
kösz, mondjuk Bruce Irvin lesz Polumbusszal szemben, aki rettentő gyors snap után, de aztán ennyi. eléggé eltűnt a szezonban.(undi in 3..2..1 😛)
Williams meg Clemons ellen. nem mondom hgy rossz volt inkább átlagos(?) 😊 szerintem menni fog a passz pro.

petey
Hát ebben egyetértünk! A védelmünk leggyengébb pontja a passrush. Mert nem igazán akad. Irvin szinte mindenkinek csalódás. Mutattak valahol egy statisztikát,hogy ha Clemmonsszal együtt megy nekik, akkor általában nyerjük a meccseket. A probléma az,hogy Irvin nem egy Ware! Gyenge, ahogyan ti is írtátok. A technikáján kell javítani szerintem, de igazából lehet,hogy úgy is kuka!
Annyi szerencsénk van,hogy legalább gyors, és option futás ellen lehet majd alkalmazni 😊undisputedly
Ha tudja majd, hogy kinél van a labda 😛
több mint 13 éve
undisputedly Seattle Seahawks 12 937 — SuperBowl Champions 2013/2014 II 2025/2026
a 2 OT-től mit vártok? mondjuk a Hawks pass rush nem annyira veretes, de Williams és Polumbus nem rakott össze valami remek évet.petey
frászt nem😊, Trent simán all-pro
Polumbust csak sebességből lehet megverni, az a tippem, hogy Bryantnek ez nehezen fog sikerülni
másrészt inkább futunk/playaction, szóval mint mauler igen hasznossapka
kösz, mondjuk Bruce Irvin lesz Polumbusszal szemben, aki rettentő gyors snap után, de aztán ennyi. eléggé eltűnt a szezonban.(undi in 3..2..1 😛)
Williams meg Clemons ellen. nem mondom hgy rossz volt inkább átlagos(?) 😊 szerintem menni fog a passz pro.

petey
Hát ebben egyetértünk! A védelmünk leggyengébb pontja a passrush. Mert nem igazán akad. Irvin szinte mindenkinek csalódás. Mutattak valahol egy statisztikát,hogy ha Clemmonsszal együtt megy nekik, akkor általában nyerjük a meccseket. A probléma az,hogy Irvin nem egy Ware! Gyenge, ahogyan ti is írtátok. A technikáján kell javítani szerintem, de igazából lehet,hogy úgy is kuka!
Annyi szerencsénk van,hogy legalább gyors, és option futás ellen lehet majd alkalmazni 😊
több mint 13 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 429
de jut eszembe, azért Polumbus tényleg egy mauler, Irvint simán eltolná, az nem feltétlen lenne nekik hasznos
másrészt remélem nem fogjuk hagyni, hogy cserélgessék Bryantet és Irvintsapka
igen, csak ahogy petey is mondta, snap után kurva gyors, könnyen előfordulhat néhányszor, h Polumbus már csak a lapockáját tapogatja majd hátulról. 😊 hát legalább is remélem, hogy nem bullrush-al akarja abszolválni a behemótot! 😊

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
de jut eszembe, azért Polumbus tényleg egy mauler, Irvint simán eltolná, az nem feltétlen lenne nekik hasznos
másrészt remélem nem fogjuk hagyni, hogy cserélgessék Bryantet és Irvint

szerk., kicsit szétszórt vagyok, de most erős az O falunk
főleg Trent nagyon jó
A center fut, és futott elithez közeli szezont (de azért még nincs ott, de közelít)
illetve az RG Chester, amilyen rossz, most olyan durván jó, sacket nem is engedett még + runblockban nagyon jó, kb. all-pro éve van
így kb. bárki lehetne az LG, Lichsteiger nem egy nagy valami, játéktudásilag, de fantasztikusan húz!
az RT kérdéses, legalábbis mint már írtam ő szimplán mauler

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 429
a 2 OT-től mit vártok? mondjuk a Hawks pass rush nem annyira veretes, de Williams és Polumbus nem rakott össze valami remek évet.petey
frászt nem😊, Trent simán all-pro
Polumbust csak sebességből lehet megverni, az a tippem, hogy Bryantnek ez nehezen fog sikerülni
másrészt inkább futunk/playaction, szóval mint mauler igen hasznossapka
kösz, mondjuk Bruce Irvin lesz Polumbusszal szemben, aki rettentő gyors snap után, de aztán ennyi. eléggé eltűnt a szezonban.(undi in 3..2..1 😛)
Williams meg Clemons ellen. nem mondom hgy rossz volt inkább átlagos(?) 😊 szerintem menni fog a passz pro.

petey
kulcskérdés, hogy Irvin tud-e nyomást gyakorolni, ha igen, akkor a többieknek is könnyebb lesz később, ha nem Clemons kevés lesz. De Gus és PC biztos kitalálnak valami szeretetcsomagot III-nak. Williams tényleg jó évet fut.

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
Az Irvin-Polumbus párharc mindenképp problémás lenne, egyébként a Bengalsos, talán Atkins, nem tudom ki az LDE, nagyon megverte, de azóta nem igazán (legalábbis annyira nem)
másik oldal pedig nem lehet senkivel sem probléma!

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 21 710 — Csodabogár
a 2 OT-től mit vártok? mondjuk a Hawks pass rush nem annyira veretes, de Williams és Polumbus nem rakott össze valami remek évet.petey
frászt nem😊, Trent simán all-pro
Polumbust csak sebességből lehet megverni, az a tippem, hogy Bryantnek ez nehezen fog sikerülni
másrészt inkább futunk/playaction, szóval mint mauler igen hasznossapka
kösz, mondjuk Bruce Irvin lesz Polumbusszal szemben, aki rettentő gyors snap után, de aztán ennyi. eléggé eltűnt a szezonban.(undi in 3..2..1 😛)
Williams meg Clemons ellen. nem mondom hgy rossz volt inkább átlagos(?) 😊 szerintem menni fog a passz pro.

több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
a 2 OT-től mit vártok? mondjuk a Hawks pass rush nem annyira veretes, de Williams és Polumbus nem rakott össze valami remek évet.petey
frászt nem😊, Trent simán all-pro
Polumbust csak sebességből lehet megverni, az a tippem, hogy Bryantnek ez nehezen fog sikerülni
másrészt inkább futunk/playaction, szóval mint mauler igen hasznos

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 21 710 — Csodabogár
a 2 OT-től mit vártok? mondjuk a Hawks pass rush nem annyira veretes, de Williams és Polumbus nem rakott össze valami remek évet.

több mint 13 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 235 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
Madden NFL 13
Seahawks lose to the Redskins
Playing with the Seahawks, pakozdi83 lost to the Redskins 14-21 on All-Pro in Play Now. The leading passer was Robert Griffin III with 270 yards, and the leading rusher was Russell Wilson with 36 yards.
Ps3-on jobbak vagyunk😊Remélem vasárnap is hasonló eredmény születik!
HTTR!CooleySkins
Nálam a Szpari is veri a Barcát FIFA 13-ban...😀Medvepapa
Miért amúgy nem? 😉

jogos a +1

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 13 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 429
Madden NFL 13
Seahawks lose to the Redskins
Playing with the Seahawks, pakozdi83 lost to the Redskins 14-21 on All-Pro in Play Now. The leading passer was Robert Griffin III with 270 yards, and the leading rusher was Russell Wilson with 36 yards.
Ps3-on jobbak vagyunk😊Remélem vasárnap is hasonló eredmény születik!
HTTR!CooleySkins
Nálam a Szpari is veri a Barcát FIFA 13-ban...😀

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
két érdekes infó:
Russell Wilson lines up about 5.5 to 6 yards behind center. Robert is 4.5 yards back...

some differences in Sea zone read and skins: Skins use backside TE blocks; sometimes pull Gs. Sea not that advanced. also, use out of pistol

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
CooleySkins Washington Commanders Florida State Seminoles 12
Madden NFL 13
Seahawks lose to the Redskins
Playing with the Seahawks, pakozdi83 lost to the Redskins 14-21 on All-Pro in Play Now. The leading passer was Robert Griffin III with 270 yards, and the leading rusher was Russell Wilson with 36 yards.
Ps3-on jobbak vagyunk😊Remélem vasárnap is hasonló eredmény születik!
HTTR!

több mint 13 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
gondolkoztam kicsit, vajon mi lett volna, ha nem Griffin hanem Tannehillt húzzuk be?
klasszikus rendszerbe játszott, elég gyenge dolphin fal mögött, és ahhoz képes, illetve a körülményekhez képest, nagyon szép évet zárt +olcsóbb lett volna, és most lenne egy normális safetynk pl.😛😛
mondjuk buta mint a tök, de alkalmas lett volna Griffin szerepéresapka
Ezt te sem gondolod komolyan? Nem rossz a gyerek, de egyenlőre (és lehet soha) nem ér RGIII közelébe. Örüljél, hogy ilyen QB-tek van.danyly
Azt hiszen kezdek ráérezni, hogy sapkának egyszerűen ilyen a humora 😊

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 13 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 618 — Dolphins fan
gondolkoztam kicsit, vajon mi lett volna, ha nem Griffin hanem Tannehillt húzzuk be?
klasszikus rendszerbe játszott, elég gyenge dolphin fal mögött, és ahhoz képes, illetve a körülményekhez képest, nagyon szép évet zárt +olcsóbb lett volna, és most lenne egy normális safetynk pl.😛😛
mondjuk buta mint a tök, de alkalmas lett volna Griffin szerepéresapka
Ezt te sem gondolod komolyan? Nem rossz a gyerek, de egyenlőre (és lehet soha) nem ér RGIII közelébe. Örüljél, hogy ilyen QB-tek van.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 13 éve
nexion218 4 019 — Washington Gyapotkombájnz fan
 www.nfl.com/videos/auto/0ap2000000120995/RG3-consoles-Romo-after-losssteroid stewie
"This game doesn't mean anything" Kegyes hazugság.... 😀

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 13 éve
steroid stewie Washington Commanders 268
https://static.www.nfl.com/image/upload/v1554321393/league/nvfr7ogywskqrfaiu38m.png
NFL.com | Official Site of the National Football League
The official source for NFL news, video highlights, fantasy football, game-day coverage, schedules, stats, scores and more.
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
#Seahawks have best pass defense when blitzing (QB rating 59.5). #Redskins have best pass offense when being blitzed (141.5)

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!