Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
nexion218 3 983 — Washington Gyapotkombájnz fan
Na ez szép volt, kár azért a pickért, nem is nagyon értem. Szemre így is 70% pontosság felett van RGDelonso_
Tényleg kár érte, bár a "jó" oldala az, hogy nem egy hülye döntés eredménye volt, hanem egy pontatlan passzé. Ha már INT akkor inkább pontatlanság legyen, mint rossz döntés...

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 11 éve
steroid stewie Washington Commanders 268
Remek meccs volt, igaz, hogy a végét elszórakozták, de mikor kellett tudtak újítani.

Éreztem, hogy nyernek és bejött szerencsére.
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Szokás szerint elszórakoztuk a végét. Az Ezo Tv segített..
több mint 11 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Na ez szép volt, kár azért a pickért, nem is nagyon értem. Szemre így is 70% pontosság felett van RG
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
blowoutnak indult, de nyögés volt a vége...
megvan az 5-6, várjuk a Packers W-t, és utána a csoportelsőségért játszunk!!!!

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Pierre Garcon (foot) and MLB London Fletcher (ankle) are active for Thanksgiving against the Cowboys.

Inactive for the Redskins are QB Rex Grossman, WR Dezmon Briscoe, CB Richard Crawford, CB Jerome Murphy, G Adam Gettis, OL Maurice Hurt and DE Doug Worthington.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
Petikievak01 Philadelphia Eagles 1 667 — Its OK to be gay.
érdekes ez a cowboys fal:
 twitter.com/JJT_ESPNDallas/status/271289167890239489/photo/1

egyébként T-Will. 40 jegyet vett a meccsre😊sapka
Becsokiztatok az elit O-linetól mi 😊Blevi
attól nem, de ez érdekesebb:
Tony Romo is MrNovember. He's 14-0 at home in the month. He's also 5-0 all-time on Thanksgiving Day.sapka
Elfog csúszni a kis romo 😀

több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
érdekes ez a cowboys fal:
 twitter.com/JJT_ESPNDallas/status/271289167890239489/photo/1

egyébként T-Will. 40 jegyet vett a meccsre😊sapka
Becsokiztatok az elit O-linetól mi 😊Blevi
attól nem, de ez érdekesebb:
Tony Romo is MrNovember. He's 14-0 at home in the month. He's also 5-0 all-time on Thanksgiving Day.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
Blevi 8 329 — Lions & Cowboys fan
érdekes ez a cowboys fal:
 twitter.com/JJT_ESPNDallas/status/271289167890239489/photo/1

egyébként T-Will. 40 jegyet vett a meccsre😊sapka
Becsokiztatok az elit O-linetól mi 😊
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
ma meeeccccs!!!!
Redskins S DeJon Gomes is expected to take over as the team's starting strong safety with Brandon Meriweather (knee) out for the season.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
érdekes ez a cowboys fal:
 twitter.com/JJT_ESPNDallas/status/271289167890239489/photo/1

egyébként T-Will. 40 jegyet vett a meccsre😊

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
The Washington Redskins announced today that they have signed free agent cornerback Jerome Murphy

A Panthers elvitte Gano-t. 😀 😀

Doughty szent tehén. Érinthetetlen.
több mint 11 éve
nexion218 3 983 — Washington Gyapotkombájnz fan
Had ne írjam le, hogy mit csináljon az istenével meg a terveivel... Miért nem Doughty sérül meg egy évben háromszor???

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Wyatt beírta a Vödör sztorit

Fletcher is wearing a boot on left foot to protect his ankle. Shanahan said he's unsure of London for thursday

Brandon Meriweather ‏@BMeriweather31
I promise that I'll be back next yr better then ever.Hard work pays off. God had something different for me this year. So see y'all next yr
Brandon Meriweather ‏@BMeriweather31
I want to start off by saying I'm sorry to all the redskins fan. Y'all are the best. But this was a bad season for me

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 848 — Apu ökölbeszorított keze
majd valaki elviszi jövőre is

több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Vödörnek hosszú volt a szezonja Wyatt
játszik jővőhéten is.Petikievak01
Valószínűleg így lesz
Redskins placing S Brandon Meriweather on IR after he suffered season-ending knee injury. Kellemes kis ACL, laza fél év alapbólWyatt
ezt hol olvastad? Se a weboldalon se nfl.comon nem találtam ilyet.Petikievak01
Twitter sokkal gyorsabb, célszerű követni a kinti szakikat, Scheftert és társait

több mint 11 éve
Petikievak01 Philadelphia Eagles 1 667 — Its OK to be gay.
Vödörnek hosszú volt a szezonja Wyatt
játszik jővőhéten is.Petikievak01
Valószínűleg így lesz
Redskins placing S Brandon Meriweather on IR after he suffered season-ending knee injury. Kellemes kis ACL, laza fél év alapbólWyatt
ezt hol olvastad? Se a weboldalon se nfl.comon nem találtam ilyet.

több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Vödörnek hosszú volt a szezonja Wyatt
játszik jővőhéten is.Petikievak01
Valószínűleg így lesz
Redskins placing S Brandon Meriweather on IR after he suffered season-ending knee injury. Kellemes kis ACL, laza fél év alapból

több mint 11 éve
Petikievak01 Philadelphia Eagles 1 667 — Its OK to be gay.
Vödörnek hosszú volt a szezonja Wyatt
játszik jővőhéten is.

több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Vödörnek hosszú volt a szezonja

több mint 11 éve
Petikievak01 Philadelphia Eagles 1 667 — Its OK to be gay.
Nagyon nagyon szeretném, ha ez a tegnapi meccs okot adna az optimizmusra. De csak azt erősítette meg, hogy a Philly milyen mélyen süllyedt el a szarban, mi ettől nem lettünk sokkal jobbak. Már lejjebb adom, nem kell PO, ha 50%-os lesz a csapat akkor is fizetem a sört.apeszos
Azért a mi sorsolásunk se könnyü... Bár a dallasnak törleszteni kell a tavalyi kettő vereségért , amit igencsak betudtunk volna húzni. De bármennyire is szeretném szeritem nem lesz ebből 8-8 se. A Philly meccsről annyit. Pozitívum volt Vödör , kiváncsi voltam rá , hogy mit fog leművelni , és jól játszott bár azt lehetne vitatni hogy folestól látszott e jónak. Az offense falunk viszont szörnyen (Redskins fal) alulteljesített , ennél jobban szokott ez működni. Griffinnek nagyon sokszor menekülni kelett. A zseb összeomlott mindig. És egy liga 29. passrush csinálta. Morris pedig eléggé szürke volt. De ezeken kivül az egész egy nagy mészárlás volt .

több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Nagyon nagyon szeretném, ha ez a tegnapi meccs okot adna az optimizmusra. De csak azt erősítette meg, hogy a Philly milyen mélyen süllyedt el a szarban, mi ettől nem lettünk sokkal jobbak. Már lejjebb adom, nem kell PO, ha 50%-os lesz a csapat akkor is fizetem a sört.
több mint 11 éve
gorbel Dallas Cowboys 1 006 — Cowboys nerd
A Giants sajnos van olyan clutch csapat, hogy a nehéz sorsolása ellenére megnyerje a csoportot. Véleményem szerint a mi csapataink csak akkor előzhetnék meg őket, ha valamelyik oda-vissza győzne.
Azok pedig szívesen leszünk mi, nektek még talán egy kicsit korai lenne 😛
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
ki tart velem egy kis számolgatásra?😊
most, hogy a philly 'kiszállt a csoportból', eggyel kevesebb lehetséges opció, azt hiszem a tegnapi meccsel kibérelték az utolsó helyet, no offense a philly fanoknak, ha teljesen véletlen olvassák
giants 6-4 most, utolsó két meccs vereséggel, vissza van nekik
GB otthon
skins idegen
magárataláló NO otthon
Falcons idegenben
Ravens idegenben
Philly otthon (->W)
[ha nem számítom a csoportmeccseket 4 kemény kétes meccsük van, valószínű a philly ellen nyernek az 7-4, de van rá esély, hogy ebből csak 8-8 vagy 9-7 lesz, ciki lenne a GB ellen kikapni, mert az 3L zsinórban, és lejtő szagú, ami nekünk jó lehet!, és akkor 6-6 és kemény meccsek, simán lehetséges kiszálltak a csoportból, a mostani jó pozíció ellenére]

Cowboys most 5-5, és utolsó kettőt megnyerték, de ahogy láttam nem meggyőző a játékuk
'skins otthon
philly otthon (->W)
bengals idegen
steelers otthon
NO otthon
'skins idegenben
[1 meccs hátrány, könnyebb a schedule, de a bengals kétarcú, steelers nehéz meccs lesz, NO is (szerintem), úgy tűnik jobb pozícióban, de ha az a csúfság előfordulna, hogy elveszti a skins ellen mindkettő meccset, akkor nem vagyok arról meggyőződve, hogy ez nem a vég...]

Redskins, most 4-6, kis bizakodás, de összességében még nem a szezon eleji forma, csak akkor van értelme számolgatni, ha köv, fordulótól összejön az 5-6 és felugrik a második helyre....]
dallas idegen
NYG otthon
Ravens otthon (->L)
Browns idegen
Philly idegen (->W)
Dallas otthon
[tehát 5-6, és olyan meccsek ahol dönthet a csapat a sorsáról..., a ravens is területi rivális, ez jelenthet valamit, de továbbgörgetve 6-7, egy kétarcú Browns és 2 otthoni csoportrivális meccsel, ebből akár lehetne még 8 győzelem is így!, lehet elég lenne??]

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!