Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
még semmi sincs veszve!
ha W-vel számolunk tovább csak a két csapatra bontva:

Redskins 6-6
papíron 3 győzelmet lehetne várni a köv. 4 meccsből

Giants 7-5
köv 4 meccsük, NO, @ATL, @BAL, PHI, ebből csak 2-őt szabad megnyerniük

de ugye megint ott tartunk hogy must W, különben vége a szezonnak kb. 7-8 győzelemmel, ha nyerünk 8-9 győzelemmel riogathatunk akár csoporton belül, akár WC helyért

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
nexion218 3 983 — Washington Gyapotkombájnz fan
Na, kék törpék legyőzték a Green Bayt, amiből, ha mindenképpen következtetést kell levonni, én arra következtetnék, hogy a jóisten tudja, melyik arcukat mutatják ellenünk. Meg hogy Skins melyik arcát mutatja. Nekünk több időnk van rájuk készülni, de ez valszeg nem jelent semmit.
Ha átmennek sikeresen egy olyan sorozaton, hogy mi, a szentek, a sólymok meg a Ravens, akkor megérdemlik.
Nekünk meg esetleg még jót is tenne, ha nem alakulna úgy a szezon, hogy a front office kényelmesen hátradőlhessen a végén, hanem kelljen igenis befoltozni a lyukakat, leginkább a secondaryben. agent T
szerintem tudják ők, hogy itt-ott "kovászos" a roster... De azért egy 8-8 vagy 9-7 lehetne, még ha nincs is PO, hogy ne legyen rezsimváltás és a kövi szezon ne újrakezdés, hanem folytatás legyen. Változtlanul úgy gondolom ugyanis, hogy hosszútávon és minden hibája ellenére a FO és edzői stáb stabilitása a hasznunkra válik.

Egyébként azt nézem épp, hogy a Browns, Eagles és talán még a Cowboys is kötelező gyakorlat kéne legyen. A Giants - Ravens duóból meg az egyiket el kellene csípni. Ebből a Giants ígérkezik könnyebbnek, meg talán a hasznosabb is az lenne.

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Na, kék törpék legyőzték a Green Bayt, amiből, ha mindenképpen következtetést kell levonni, én arra következtetnék, hogy a jóisten tudja, melyik arcukat mutatják ellenünk. Meg hogy Skins melyik arcát mutatja. Nekünk több időnk van rájuk készülni, de ez valszeg nem jelent semmit.
Ha átmennek sikeresen egy olyan sorozaton, hogy mi, a szentek, a sólymok meg a Ravens, akkor megérdemlik.
Nekünk meg esetleg még jót is tenne, ha nem alakulna úgy a szezon, hogy a front office kényelmesen hátradőlhessen a végén, hanem kelljen igenis befoltozni a lyukakat, leginkább a secondaryben. agent T
Hát innentől minden számolgatás felesleges. A Giants jobb csapat jelenleg, mint az általad felsorolt kvartett. A csoport elsőség ezzel ugrott, ha megverjük őket (is) akkor lehet szorítani a WC helyért....

Hát ezért a packers meccsért érdemes volt felkelni... Persze, hogy mikor nekünk lenne rájuk szükségünk, akkor játszanak életük legrosszabb formájában.
De jó lenne elverni a törpéket..farkaspeti
Te ezért felkeltél?? (Y)
több mint 11 éve
farkaspeti Washington Commanders 763
Hát ezért a packers meccsért érdemes volt felkelni... Persze, hogy mikor nekünk lenne rájuk szükségünk, akkor játszanak életük legrosszabb formájában.
De jó lenne elverni a törpéket..


több mint 11 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
Na, kék törpék legyőzték a Green Bayt, amiből, ha mindenképpen következtetést kell levonni, én arra következtetnék, hogy a jóisten tudja, melyik arcukat mutatják ellenünk. Meg hogy Skins melyik arcát mutatja. Nekünk több időnk van rájuk készülni, de ez valszeg nem jelent semmit.
Ha átmennek sikeresen egy olyan sorozaton, hogy mi, a szentek, a sólymok meg a Ravens, akkor megérdemlik.
Nekünk meg esetleg még jót is tenne, ha nem alakulna úgy a szezon, hogy a front office kényelmesen hátradőlhessen a végén, hanem kelljen igenis befoltozni a lyukakat, leginkább a secondaryben.

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 11 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
reméljük
wild card
Bucs? Seahawks? Minnesota?

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
ha ügyesen fejszámolok, akkor most lett szabad az egyik WC hely, a Bears/Packers mögött
mégha nem is lenne meg a div1. hely egy 9-7tel, akkor meglesz vele a wildcat abban biztos vagyok

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Szerintetek a mostanában látottak után, ha jönne egy-két komolyabb zakó megint, pl a törpöktől meg a hollóktól, elzavarnák Shannyékat?agent T
nem ünneprontás ez a kérdés egy kicsit??? 😀 De egyébként idén olyan szörnyű, klasszikus zakó még nem volt, szóval nem számítok rá. Reményeim szerint a GB bedarálja ma a Törpöket és attól picit megrogynak, ami nekünk kedvezhet. Ha a Ravens-től meg kikapunk, az se meglepő se szégyen nem lenne. De pl az Atlanta meccsnek se volt sok híja és finoman szólva nem mi voltunk az esélyesek... A lényeg az lenne, hogy az East meccseket hozzuk, az meg nem lehetetlen!nexion218
A Giants eddig is meg volt rogyva, épp időben jött nekik a by. Az utolsó két meccsüket bukták, a Bengals ellen elég kiábrándítóan. Ha a GB elveri őket, amire elég nagy esély van, nagyon frusztráltak lesznek a jövő héten... 😀
több mint 11 éve
nexion218 3 983 — Washington Gyapotkombájnz fan
Szerintetek a mostanában látottak után, ha jönne egy-két komolyabb zakó megint, pl a törpöktől meg a hollóktól, elzavarnák Shannyékat?agent T
nem ünneprontás ez a kérdés egy kicsit??? 😀 De egyébként idén olyan szörnyű, klasszikus zakó még nem volt, szóval nem számítok rá. Reményeim szerint a GB bedarálja holnap a Törpöket és attól picit megrogynak, ami nekünk kedvezhet. Ha a Ravens-től meg kikapunk, az se meglepő se szégyen nem lenne. De pl az Atlanta meccsnek se volt sok híja és finoman szólva nem mi voltunk az esélyesek... A lényeg az lenne, hogy az East meccseket hozzuk, az meg nem lehetetlen!

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Szerintetek a mostanában látottak után, ha jönne egy-két komolyabb zakó megint, pl a törpöktől meg a hollóktól, elzavarnák Shannyékat?agent T
PO nélkül 8-8 alatt szerintem igen!

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
Szerintetek a mostanában látottak után, ha jönne egy-két komolyabb zakó megint, pl a törpöktől meg a hollóktól, elzavarnák Shannyékat?

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Keenan Robinson kiszállt a szezonra😕

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
Bjoca Washington Commanders 292 — ami meghalt nem halhat meg többé
RG nagy találmány és remélem továbbfejlődik a csapat is hozzá.Delonso_
hát igen, ha nem ez a gyalázatos elkapó gárda lenne itt, talán még a 120%-os pontosság is összejöhetne 😛

az éj sötét és tele iszonyattal
több mint 11 éve
Petikievak01 Philadelphia Eagles 1 667 — Its OK to be gay.
Igen, tényleg klasz srác.

Sokat szídtam az edzőket, de el kell ismernem a dropokat kissé helyretették, vagy a fejeket. A fal is stabilabb volt az utóbbi két meccsen, bár még most is sokat menekül Robert. Különbség még a védelem hozzáállása is, most valahogy sokkal komolyabb hőfokon izzanak. Ez a Cows O nem gyenge, Dez, Witten, Austin elég jó nevek és meglepően könnyedén megoldották. (oké utóbbi megsérült) Hiába Dez 150+ yardja, én nem éreztem hogy reális esélyük lett volna elérni bármit is.

RG nagy találmány és remélem továbbfejlődik a csapat is hozzá.Delonso_
Kevés meccset láttál tőlünk ez az offense gyenge. Nincs futójáték és nincs O- line sem. Vannak playmakerek de támadó fal és futás nélkül ezt s játékot nem lehet játszani. Ehhez jön meg a borzalmas red zone offense.

Egy különbség volt s múlt heti és az idei meccsünkben. Weeden vs Griffin.
Gratulálok nektek megérdemelt győzelmet arattatok. Remélem Ti nyeritek a csoportot (ha mi nem persze- bár ennek esélye konvergál a nullához).
Nem láttam idén ezen kívül RG3-at játszani de úgy tűnik valami tán elindult Nálatok.
Blevi
Hát én azért félek a jővő meg az azutáni évtől. Az a kettő első pick hiányozni fog. Bár Griffinért megérte. Fletcher kiöregszik , ami nagy gáz lesz , Jó irányítónál csak egy valamit lehet nehezebben találni , jó safety-t már pedig az kéne. Úgyhogy vannak / lesznek azért problémák.

több mint 11 éve
Blevi 8 329 — Lions & Cowboys fan
Igen, tényleg klasz srác.

Sokat szídtam az edzőket, de el kell ismernem a dropokat kissé helyretették, vagy a fejeket. A fal is stabilabb volt az utóbbi két meccsen, bár még most is sokat menekül Robert. Különbség még a védelem hozzáállása is, most valahogy sokkal komolyabb hőfokon izzanak. Ez a Cows O nem gyenge, Dez, Witten, Austin elég jó nevek és meglepően könnyedén megoldották. (oké utóbbi megsérült) Hiába Dez 150+ yardja, én nem éreztem hogy reális esélyük lett volna elérni bármit is.

RG nagy találmány és remélem továbbfejlődik a csapat is hozzá.Delonso_
Kevés meccset láttál tőlünk ez az offense gyenge. Nincs futójáték és nincs O- line sem. Vannak playmakerek de támadó fal és futás nélkül ezt s játékot nem lehet játszani. Ehhez jön meg a borzalmas red zone offense.

Egy különbség volt s múlt heti és az idei meccsünkben. Weeden vs Griffin.
Gratulálok nektek megérdemelt győzelmet arattatok. Remélem Ti nyeritek a csoportot (ha mi nem persze- bár ennek esélye konvergál a nullához).
Nem láttam idén ezen kívül RG3-at játszani de úgy tűnik valami tán elindult Nálatok.
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
elfelejtettem odaírni, de szerintem ebben a pillanatban Morris sem tudta, hogy ő fogja e vinni a labdát, vagy csak fake!sapka
De ezt amúgy sztem Morris soha nem is tudja! Legalábbis tudomásom szerint az a read option lényege az outside backer mozgása alapján dönt a QB, megtartja vagy handoff. De ha rosszul tudom, az akkor is áll, hogy itt gőze se volt róla. 😀
nexion218
úgy tudom, amikor a snapnél eltolja a QB a szokásos KILL!KILL!KILL!-t akkor ez tartalmazza pontosan kinél is lesz a labda elsőszándékból, majd hogy megváltoztatja az csak rajta áll, de azért ez brutális váltás volt😀😀, betette a kezei közé aztán vissza is vette

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
nexion218 3 983 — Washington Gyapotkombájnz fan
elfelejtettem odaírni, de szerintem ebben a pillanatban Morris sem tudta, hogy ő fogja e vinni a labdát, vagy csak fake!sapka
De ezt amúgy sztem Morris soha nem is tudja! Legalábbis tudomásom szerint az a read option lényege az outside backer mozgása alapján dönt a QB, megtartja vagy handoff. De ha rosszul tudom, az akkor is áll, hogy itt gőze se volt róla. 😀

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
...és hogy ez a QB pont a Skins játékosa- álomszerű! 😊farkaspeti
akkor lesz álomszerű, ha bejutunk a PO-ba;
go Packers!!

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Igen, tényleg klasz srác.

Sokat szídtam az edzőket, de el kell ismernem a dropokat kissé helyretették, vagy a fejeket. A fal is stabilabb volt az utóbbi két meccsen, bár még most is sokat menekül Robert. Különbség még a védelem hozzáállása is, most valahogy sokkal komolyabb hőfokon izzanak. Ez a Cows O nem gyenge, Dez, Witten, Austin elég jó nevek és meglepően könnyedén megoldották. (oké utóbbi megsérült) Hiába Dez 150+ yardja, én nem éreztem hogy reális esélyük lett volna elérni bármit is.

RG nagy találmány és remélem továbbfejlődik a csapat is hozzá.
több mint 11 éve
farkaspeti Washington Commanders 763
Na ez szép volt, kár azért a pickért, nem is nagyon értem. Szemre így is 70% pontosság felett van RGDelonso_
Tényleg kár érte, bár a "jó" oldala az, hogy nem egy hülye döntés eredménye volt, hanem egy pontatlan passzé. Ha már INT akkor inkább pontatlanság legyen, mint rossz döntés... nexion218
Igen, ha jól tévedek kicsit fölédobta a Wr-t.
Szerencsére nem oszt nem szoroz, amikor kellett más sebességbe kapcsolt RG és ismét megnyugtató vezetés volt. Ez a nagy dolog.Delonso_
Én azt hiszem eléggé RG fan vagyok/lettem. Semmi komolyat nem vártam tőle idén, de baromira meglepett azzal, hogy elenyésző rookie hibát vét, GONDOLKODIK a pályán, nem vágja hozzá az első célponthoz a labdát, érett irányítóként viselkedik. Nem szaladgáló feka QB, hanem irányító. Én (!személyes!) meg tudnám fojtani egy kanál vízben Kyle-t, de LaFleur mellett neki is nagy szerepe lehetett ebben. Kalapot le. apeszos
És ami még meglepett, hogy nagyon labdabiztos. 11 meccs, 4INT, és azt hiszem 1 fumble. Brett papa óta vártam, hogy bekerüljön az NFL-be egy olyan QB, akit tényleg az abszolút kedvencemnek nevezhetek. és hogy ez a QB pont a Skins játékosa- álomszerű! 😊


több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Na ez szép volt, kár azért a pickért, nem is nagyon értem. Szemre így is 70% pontosság felett van RGDelonso_
Tényleg kár érte, bár a "jó" oldala az, hogy nem egy hülye döntés eredménye volt, hanem egy pontatlan passzé. Ha már INT akkor inkább pontatlanság legyen, mint rossz döntés... nexion218
Igen, ha jól tévedek kicsit fölédobta a Wr-t.
Szerencsére nem oszt nem szoroz, amikor kellett más sebességbe kapcsolt RG és ismét megnyugtató vezetés volt. Ez a nagy dolog.Delonso_
Én azt hiszem eléggé RG fan vagyok/lettem. Semmi komolyat nem vártam tőle idén, de baromira meglepett azzal, hogy elenyésző rookie hibát vét, GONDOLKODIK a pályán, nem vágja hozzá az első célponthoz a labdát, érett irányítóként viselkedik. Nem szaladgáló feka QB, hanem irányító. Én (!személyes!) meg tudnám fojtani egy kanál vízben Kyle-t, de LaFleur mellett neki is nagy szerepe lehetett ebben. Kalapot le.
több mint 11 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Na ez szép volt, kár azért a pickért, nem is nagyon értem. Szemre így is 70% pontosság felett van RGDelonso_
Tényleg kár érte, bár a "jó" oldala az, hogy nem egy hülye döntés eredménye volt, hanem egy pontatlan passzé. Ha már INT akkor inkább pontatlanság legyen, mint rossz döntés... nexion218
Igen, ha jól tévedek kicsit fölédobta a Wr-t.
Szerencsére nem oszt nem szoroz, amikor kellett más sebességbe kapcsolt RG és ismét megnyugtató vezetés volt. Ez a nagy dolog.
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
elfelejtettem odaírni, de szerintem ebben a pillanatban Morris sem tudta, hogy ő fogja e vinni a labdát, vagy csak fake!

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
Petikievak01 Philadelphia Eagles 1 667 — Its OK to be gay.
sapka
eléggé gyenge. 😊😊