Washington Commanders
28 feliratkozó
több mint 13 éve
ez odáig rendben is van, hogy nem a spenóttol ilyen szép izmosak a fiúk. az is rendben van, hogy ha volt kiskapu, akkor ki is használta, más is ezt tette volna.előbb utóbb van egyo lyan érzésem h fogunk erre sok zászlót kapni, de remélem h csak sokára. egyébként igazad van ebben teljesen, de hálaégnek még tolerálják a sporik
a gond az, hogy a doktor úr ezek után úgy csinál, mintha ő lenne a ma született bárány, és ennek a twitterén hangot is ad.
na ettől is "szeretik" sokan 😊 nagyon jó CB, de azért megnézném úgy is játszani hogy nem rángatja az ellenfelét 5 yardon túl is..petey
több mint 13 éve
ez odáig rendben is van, hogy nem a spenóttol ilyen szép izmosak a fiúk. az is rendben van, hogy ha volt kiskapu, akkor ki is használta, más is ezt tette volna.a gond az, hogy a doktor úr ezek után úgy csinál, mintha ő lenne a ma született bárány, és ennek a twitterén hangot is ad.
na ettől is "szeretik" sokan 😊 nagyon jó CB, de azért megnézném úgy is játszani hogy nem rángatja az ellenfelét 5 yardon túl is..
több mint 13 éve
megértem, hogy Griffint kiszedik ezzel, Shermant pedig nem, az nem tetszik sokaknakazért azt tedd hozzá, hogy shermannel elszúrták magát a vizsgálatot és azért ejtették a vádat ellene. onnantól kezdve h egyik pisis cuccból a másikba öntötték át, már érvénytelen a vizsgálat. ha nem lett volna ez, akkor eltiltották volna őt is. disznaja volt
nekem sem...sapka
több mint 13 éve
az biztos h mindenki azzal a faszival fogja védetni magát mostantól 😊mert mindenki a mami finom főztjétől lett ilyen nagy és erős, hagyjuk már 😀 ők is szednek minden szart, shermit elkapták, kihasználta a kiskapukat és megúszta. mindenki tudja h az nfl baszta el azzal h elrepedt a pohár, minden egyes játékos ezt csinálta volnaa.kacsaÉn is ezt írtam.. 😀 De ettől nem lesz egyik sem intelligensebb. Csak ügyvéd kérdése.. 😀 😛apeszos
több mint 13 éve
megértem, hogy Griffint kiszedik ezzel, Shermant pedig nem, az nem tetszik sokaknaknekem sem...
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
mert mindenki a mami finom főztjétől lett ilyen nagy és erős, hagyjuk már 😀 ők is szednek minden szart, shermit elkapták, kihasználta a kiskapukat és megúszta. mindenki tudja h az nfl baszta el azzal h elrepedt a pohár, minden egyes játékos ezt csinálta volnaa.kacsaÉn is ezt írtam.. 😀 De ettől nem lesz egyik sem intelligensebb. Csak ügyvéd kérdése.. 😀 😛
több mint 13 éve
mert mindenki a mami finom főztjétől lett ilyen nagy és erős, hagyjuk már 😀 ők is szednek minden szart, shermit elkapták, kihasználta a kiskapukat és megúszta. mindenki tudja h az nfl baszta el azzal h elrepedt a pohár, minden egyes játékos ezt csinálta volnaCsak a tisztánlátás kedvéért: Golston mondta a csalót. A többit Alexander nyilatkozta. Lehet hogy Golston többet tud? És nem is ostoba? 😀 😛 Viszont kicsit álszent. Mind tudjuk, hogy Sherman kokszolt, csak eljárási hiba miatt mentették fel. Mint ahogy szinte mindenki kokszol az NFL-ben szvsz. Kár, hogy Cedric Griffinnél nem volt eljárási hiba.apeszosNa de most őszintén 😀 Mondhatja,hogy csaló, állítsa csak a médiában, maximum kap egy polgári pert -amekkora arc Sherman, én ki is nézném belőle 😀 - 😊Sherman meg egyetemi docens. Ja nem. Vagy jól titkolja? 😀apeszos"He's a cheater," Golston told USA Today before walking away.Az intelligencia süt belőle 😀undisputedly
"It is what it is," Alexander said. "I don't know what his total case and background of it is, or about the paperwork he did. He was doing Adderall, Ritalin, the same thing that (Redskins cornerback) Cedric (Griffin) was doing, I believe. I know there's a (testing) procedure you have to do and even then, they can still hit you for it. It is what it is."sapka
Na de hogyan lehet valaki annyira ostoba,hogy kikiált valakit cslónak,majd a következő mondatában elárulja,hogy nem ismeri az ügyet? 😀undisputedly
több mint 13 éve
Csak a tisztánlátás kedvéért: Golston mondta a csalót. A többit Alexander nyilatkozta. Lehet hogy Golston többet tud? És nem is ostoba? 😀 😛 Viszont kicsit álszent. Mind tudjuk, hogy Sherman kokszolt, csak eljárási hiba miatt mentették fel. Mint ahogy szinte mindenki kokszol az NFL-ben szvsz. Kár, hogy Cedric Griffinnél nem volt eljárási hiba.Na de most őszintén 😀 Mondhatja,hogy csaló, állítsa csak a médiában, maximum kap egy polgári pert -amekkora arc Sherman, én ki is nézném belőle 😀 - 😊Sherman meg egyetemi docens. Ja nem. Vagy jól titkolja? 😀apeszos"He's a cheater," Golston told USA Today before walking away.Az intelligencia süt belőle 😀undisputedly
"It is what it is," Alexander said. "I don't know what his total case and background of it is, or about the paperwork he did. He was doing Adderall, Ritalin, the same thing that (Redskins cornerback) Cedric (Griffin) was doing, I believe. I know there's a (testing) procedure you have to do and even then, they can still hit you for it. It is what it is."sapka
Na de hogyan lehet valaki annyira ostoba,hogy kikiált valakit cslónak,majd a következő mondatában elárulja,hogy nem ismeri az ügyet? 😀undisputedly
több mint 13 éve
Már csak 6 lájk facebookon és 100-an leszünk.Nemsokára majd a divatszurkerek hada lesz a baj, nyugi 😊
Nem tudom elhinni,hogy Seattle Seahawsk többen szeretik Magyarországon mint egy sokkal régebbi és híresebb Redskinst.
www.facebook.com/apeszos2carragher
Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 13 éve
carragher
48
Már csak 6 lájk facebookon és 100-an leszünk. Nem tudom elhinni,hogy Seattle Seahawsk többen szeretik Magyarországon mint egy sokkal régebbi és híresebb Redskinst.
www.facebook.com/apeszos2
több mint 13 éve
Na de most őszintén 😀 Mondhatja,hogy csaló, állítsa csak a médiában, maximum kap egy polgári pert -amekkora arc Sherman, én ki is nézném belőle 😀 - 😊Sherman meg egyetemi docens. Ja nem. Vagy jól titkolja? 😀apeszos"He's a cheater," Golston told USA Today before walking away.Az intelligencia süt belőle 😀undisputedly
"It is what it is," Alexander said. "I don't know what his total case and background of it is, or about the paperwork he did. He was doing Adderall, Ritalin, the same thing that (Redskins cornerback) Cedric (Griffin) was doing, I believe. I know there's a (testing) procedure you have to do and even then, they can still hit you for it. It is what it is."sapka
Na de hogyan lehet valaki annyira ostoba,hogy kikiált valakit cslónak,majd a következő mondatában elárulja,hogy nem ismeri az ügyet? 😀
több mint 13 éve
It's Playoffs Time! Győzzön a jobb! 😊
Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 13 éve
Sherman meg egyetemi docens. Ja nem. Vagy jól titkolja? 😀"He's a cheater," Golston told USA Today before walking away.Az intelligencia süt belőle 😀undisputedly
"It is what it is," Alexander said. "I don't know what his total case and background of it is, or about the paperwork he did. He was doing Adderall, Ritalin, the same thing that (Redskins cornerback) Cedric (Griffin) was doing, I believe. I know there's a (testing) procedure you have to do and even then, they can still hit you for it. It is what it is."sapka
több mint 13 éve
"He's a cheater," Golston told USA Today before walking away.Az intelligencia süt belőle 😀
"It is what it is," Alexander said. "I don't know what his total case and background of it is, or about the paperwork he did. He was doing Adderall, Ritalin, the same thing that (Redskins cornerback) Cedric (Griffin) was doing, I believe. I know there's a (testing) procedure you have to do and even then, they can still hit you for it. It is what it is."sapka
több mint 13 éve
Ja ja, bár Fletcherrel van versenyben..
több mint 13 éve
Nem tudom ti hogy vagytok vele, én már az előttünk lévő mérkőzésen is szurkolni fogok, hogy az ötvenkettesnek ne az legyen az utolsó meccse. agent TSzerintem ezzel mi rézbőrűek,szinte mind így vagyunk 😀
több mint 13 éve
Nem tudom ti hogy vagytok vele, én már az előttünk lévő mérkőzésen is szurkolni fogok, hogy az ötvenkettesnek ne az legyen az utolsó meccse.
Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 13 éve
kis színes, most olvastam😛When Redskins linebacker Lorenzo Alexander was asked if Sherman should be on the field Sunday, teammate Kedric Golston leaned over from his locker and interjected himself into the conversation.
"He's a cheater," Golston told USA Today before walking away.
"It is what it is," Alexander said. "I don't know what his total case and background of it is, or about the paperwork he did. He was doing Adderall, Ritalin, the same thing that (Redskins cornerback) Cedric (Griffin) was doing, I believe. I know there's a (testing) procedure you have to do and even then, they can still hit you for it. It is what it is."
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
én egyszer sportoltam brace-ben, és tapasztalataim alapján nagyon akadályoz a mozgásban, akármilyen okból is van fent. mondjuk az nem ilyen hiperszuper űrtechnológiával készült dolog volt, mint amiket az NFL-ben használnakakkor mégsem fog olyan TD-ket futni mint a Vikes ellenfarkaspetiezt nem lehet tudni, szerintem előző héten egészségügyi szempontokból használta, most pedig elővigyázatosságsapka

több mint 13 éve
akkor mégsem fog olyan TD-ket futni mint a Vikes ellenfarkaspetiezt nem lehet tudni, szerintem előző héten egészségügyi szempontokból használta, most pedig elővigyázatosság
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
akkor mégsem fog olyan TD-ket futni mint a Vikes ellenmost nyilatkozta Shanahan, hogy Griffin ettől függetlenül egy 'brace'-t fog viselniVan valami hír arról, hogy Robi 100%-os-e?farkaspetipersze!
már a hét elején lekerült róla a térd védő, és teljes értékű munkát végez, és ez fogta vissza a futás sebességétsapka
(és Lichsteiger game-time decision lesz, szóval nem várható)sapka

több mint 13 éve
most nyilatkozta Shanahan, hogy Griffin ettől függetlenül egy 'brace'-t fog viselniVan valami hír arról, hogy Robi 100%-os-e?farkaspetipersze!
már a hét elején lekerült róla a térd védő, és teljes értékű munkát végez, és ez fogta vissza a futás sebességétsapka
(és Lichsteiger game-time decision lesz, szóval nem várható)
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
köszi, ez most feldobta a napom 😀Van valami hír arról, hogy Robi 100%-os-e?farkaspetipersze!
már a hét elején lekerült róla a térd védő, és teljes értékű munkát végez, és ez fogta vissza a futás sebességétsapka

több mint 13 éve
Van valami hír arról, hogy Robi 100%-os-e?farkaspetipersze!
már a hét elején lekerült róla a térd védő, és teljes értékű munkát végez, és ez fogta vissza a futás sebességét
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!