Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
gondolkoztam kicsit, vajon mi lett volna, ha nem Griffin hanem Tannehillt húzzuk be?
klasszikus rendszerbe játszott, elég gyenge dolphin fal mögött, és ahhoz képes, illetve a körülményekhez képest, nagyon szép évet zárt +olcsóbb lett volna, és most lenne egy normális safetynk pl.😛😛
mondjuk buta mint a tök, de alkalmas lett volna Griffin szerepére

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
undisputedly Seattle Seahawks 12 937 — SuperBowl Champions 2013/2014 II 2025/2026
Lynchet szerintem nem kell bemutatni. Robinsonnal maga előtt szerintem fekszik nekünk az általad elmondott D# sémátok.
undisputedly
ezt te csak reméled😀
az utóbbi évektől eltérően most először játszunk igazán domináns játékot a trenchekben, ti meg nem😛😛sapka
Találtam egy linket, az SBnation Washingtoni felületét, ahol képek is vannak a Dallas elleni blitzekről. A teljes front7 rush elég jól nézett ki!

 www.hogshaven.com/2013/1/1/3824160/kamikaze-blitzing-pays-off-for-haslett-redskins

A mi ZoneBlock rendszerünk ülni fog remélem. Ilyen agresszív playhívásokkal,ha Lynch átjut a LOS-on, senki nem állítja meg! Nagy a nyomás amit generáltok, de pont emiatt elég egyetlen kis apró hely ahol átférünk!

Eléggé "várós" már a mérkőzés!
több mint 13 éve
nexion218 4 019 — Washington Gyapotkombájnz fan
Asszem egy időre most visszavonulok a fórumozástól. Kicsit elegem lett. Ez független ettől a topictól.apeszos
??farkaspeti
abszolút megértemsapka
visszaolvasgattam a legutóbbi beírásom óta: most már én isfarkaspeti
Csak az a szar, hogy már megint én indítottam a lavinát... Pedig most aztán tényleg nem akartam! 😊

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
Lynchet szerintem nem kell bemutatni. Robinsonnal maga előtt szerintem fekszik nekünk az általad elmondott D# sémátok.
undisputedly
ezt te csak reméled😀
az utóbbi évektől eltérően most először játszunk igazán domináns játékot a trenchekben, ti meg nem😛😛

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
steroid stewie Washington Commanders 268
farkaspeti, apeszos, ne forduljatok már be 😊 Amelyik komment nem tetszik, vagy nem érted (ez nálam van 😀) görgesd át.
több mint 13 éve
undisputedly Seattle Seahawks 12 937 — SuperBowl Champions 2013/2014 II 2025/2026
A ti sémáitokat annyira nem ismerem, írhatnátok róluk, amikor WAS meccset néztem, akkor Cousins és RG3 miatt tettem, szóval ha összefoglaljátok, megbeszélhetjük.undisputedly
látod undi itt lesz az a madár elásva...
korábban megszakértetted a meccseinket, most pedig azzal jössz, hogy amikor azt nézted, akkor sem figyelted eléggé😊
na, ez elég nagy vágás volt nekem veled szemben😊
--
korábban írtam már a matchupokról bővebben, azt is érdemes felkutatni, mert az egy másik megvilágítás
persze most is csak azt tudom összefoglalni, ami eddig volt, várható gameplan change
a back4-t könnyű szemrevételezni, 6-8 yardra állunk fel a LOS-tól, és sokszor játszunk cover 0-át, egyébként a cornerek mindig emberfogáson vannak, safety segítéssel, ha kell
és sok a cornerblitz is (késleltetve), és nem cserélnek oldalt
safetyk, ha blitz van belevágnak ebbe a 6-8 yardról történő fogásba, 1v1-ben, egyébként általában 2 free safetyvel játszunk inkább
nem igazán töltjük a boxot, mert nem kell!
de alapesetben teljesen magára van hagyva az egység, ezért kapnak ennyi yardot, de a turnoveren van a hangsúly, amiben éllovas
és 49%-ban fizikális 4-2-5-öt játszunk
a front sevent nehéz összefoglalni! és elég pongyola lesz
az LB-k közül Fletcher képes 1/1ben TE-t simán levenni, ha kell..., egyedül Gonzoval volt probléma, egyébként idén biztosan a legjobb passz elleni LB, topsafety számai vannak passzvédekezésben
másrészt Riley egy igazi tacklegép, coverben nem az igazi; de ez így pont jó páros
sok az 5-6os blitz, akkor is, ha top TE fenyegeti a pálya közepét, nem szokott bejönni
Haslett igyekszik olyan defenset játszatni, amihez az ellenfélnek kell alkalmazkodnia, és nem fordítva!, sajnos ez sokszor visszaüt
A fal játéka nagyon domináns, mert a 3-4LDE-nk az igazi nose!, és nagyon durván lefogja a B gapet, a Cofield-Bowen páros az igazi end, Cofield 0-techen van szinte mindig, csak itt van rotációnk..., tulajdonképpen az Lb sornak nyitnak főként gapeket, illetve néha egymásnak, nem sokszor vannak igazi 1v1-es feladatkörben, és nem is játszanak elsőszándékból a gapre. Az Olb-knél Kerrigan a passrusher, aki nem a vak oldalon van!, néha visszahúzodik, de csakis a horizontális passzsávra, a vakoldalon Jackson eléggé playmaker az utóbbi időben, nem kimondottan domináns, de alapból van már 4 emberes rush, és csak csapdákra van visszavonva, ebből van már 4 intje...; de sokszor vissza van húzva egy kis delay után.
valami biztosan kimaradt, sőt biztosan több dolog is
Mint már írtam mi elsőszándékból mindig a futás ellen játszunk, még egy Atlanta ellen is! és ha nem olyan impresszív az a passzjáték, akkor nagyon keményen büntetünk, igazából volt egy ilyen stat, hogy a 3. negyedben valami top2-es a védelem yardban és mindenben is; ott mindig eldöntjük a meccset.
ennyi hirtelensapka
Köszi,hogy összefoglaltad.
Sosem mondtam,hogy megnéztem minden WAS meccset. Griffint és a számait elemeztem az ellenfél védelmének tükrében. A védelmek terén pedig eléggé képben vagyok/voltam, ami a helyüket illeti, rendszeresen nézem a statisztikákat. Cousins meccseit( azt a 1,5-et ) néztem, és RG3-nak még kb 2 meccsét, azon kívül NFL RedZone adását, amiben szerepelnek a scoreok és a nagy játékok, szóval ez alapján fel tudom mérni,hogy hol áll egy egység nagy valószínűséggel.

Mi a védelemre alapozunk, nem lesz nagy ugrálás szerintem a támadóknál. Kőkemény pozíciós játékot tolunk, 4&1-re akkor sem megyünk neki, ha addig 6y/kísérlettel futottunk. Inkább punt, és a D# visszaadja a labdát.
Lynchet szerintem nem kell bemutatni. Robinsonnal maga előtt szerintem fekszik nekünk az általad elmondott D# sémátok.

Még kiegészítésként:
Idén kétszer találkoztunk olyan csapattal, amely az option rendszerre hajazó játékokat hív. Panthers és 49ers. Mindkét mérkőzést megnyertük. PC az egyetemen nyilván többször találkozott optionnel az elmúlt években, ráadásul a védelem az asztala. Gus személyében pedig jó szakemberünk van. Minden hawks fan reméli,hogy Rg3-nak passzal kell majd megvernie minket. Ha pedig az sikerül, akkor aztán tényleg megérdemelt a győzelem.
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
A ti sémáitokat annyira nem ismerem, írhatnátok róluk, amikor WAS meccset néztem, akkor Cousins és RG3 miatt tettem, szóval ha összefoglaljátok, megbeszélhetjük.undisputedly
látod undi itt lesz az a madár elásva...
korábban megszakértetted a meccseinket, most pedig azzal jössz, hogy amikor azt nézted, akkor sem figyelted eléggé😊
na, ez elég nagy vágás volt nekem veled szemben😊
--
korábban írtam már a matchupokról bővebben, azt is érdemes felkutatni, mert az egy másik megvilágítás
persze most is csak azt tudom összefoglalni, ami eddig volt, várható gameplan change
a back4-t könnyű szemrevételezni, 6-8 yardra állunk fel a LOS-tól, és sokszor játszunk cover 0-át, egyébként a cornerek mindig emberfogáson vannak, safety segítéssel, ha kell
és sok a cornerblitz is (késleltetve), és nem cserélnek oldalt
safetyk, ha blitz van belevágnak ebbe a 6-8 yardról történő fogásba, 1v1-ben, egyébként általában 2 free safetyvel játszunk inkább
nem igazán töltjük a boxot, mert nem kell!
de alapesetben teljesen magára van hagyva az egység, ezért kapnak ennyi yardot, de a turnoveren van a hangsúly, amiben éllovas
és 49%-ban fizikális 4-2-5-öt játszunk
a front sevent nehéz összefoglalni! és elég pongyola lesz
az LB-k közül Fletcher képes 1/1ben TE-t simán levenni, ha kell..., egyedül Gonzoval volt probléma, egyébként idén biztosan a legjobb passz elleni LB, topsafety számai vannak passzvédekezésben
másrészt Riley egy igazi tacklegép, coverben nem az igazi; de ez így pont jó páros
sok az 5-6os blitz, akkor is, ha top TE fenyegeti a pálya közepét, nem szokott bejönni
Haslett igyekszik olyan defenset játszatni, amihez az ellenfélnek kell alkalmazkodnia, és nem fordítva!, sajnos ez sokszor visszaüt
A fal játéka nagyon domináns, mert a 3-4LDE-nk az igazi nose!, és nagyon durván lefogja a B gapet, a Cofield-Bowen páros az igazi end, Cofield 0-techen van szinte mindig, csak itt van rotációnk..., tulajdonképpen az Lb sornak nyitnak főként gapeket, illetve néha egymásnak, nem sokszor vannak igazi 1v1-es feladatkörben, és nem is játszanak elsőszándékból a gapre. Az Olb-knél Kerrigan a passrusher, aki nem a vak oldalon van!, néha visszahúzodik, de csakis a horizontális passzsávra, a vakoldalon Jackson eléggé playmaker az utóbbi időben, nem kimondottan domináns, de alapból van már 4 emberes rush, és csak csapdákra van visszavonva, ebből van már 4 intje...; de sokszor vissza van húzva egy kis delay után.
valami biztosan kimaradt, sőt biztosan több dolog is
Mint már írtam mi elsőszándékból mindig a futás ellen játszunk, még egy Atlanta ellen is! és ha nem olyan impresszív az a passzjáték, akkor nagyon keményen büntetünk, igazából volt egy ilyen stat, hogy a 3. negyedben valami top2-es a védelem yardban és mindenben is; ott mindig eldöntjük a meccset.
ennyi hirtelen

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
farkaspeti Washington Commanders 763
Asszem egy időre most visszavonulok a fórumozástól. Kicsit elegem lett. Ez független ettől a topictól.apeszos
??farkaspeti
abszolút megértemsapka
visszaolvasgattam a legutóbbi beírásom óta: most már én is


több mint 13 éve
Helmut Zimmer Oregon Ducks 7 032 — Terry bohóc szülinapokat játszóházban is vállal.
Helmut
pont a magassága okán számíthattok bőven erre, mint az Arizona is csinálta a szezon elején ellenetek, csak ott nem volt mellé olyan O, hogy megtehessék, hogy ne csakis a 3rd and outra koncentráljanak
Ellenkező esetben érdekes meccsnek nézünk elébe!Helmut
sok csomag lesz, sok csapdával
főleg, visszatér a 3. cornerünk, és nagyon sok corner blitz lesz, screenelni sem lesz egyszerű, Kerrigannek több ilyen intje is volt, egyszerűen beleállt a screen sávba hirtelen
illetve Jacksonnak is van 4 intje, Fletchernek pedig 5sapka
Szerintem döntsük el egy klasszikus kő-papír olló-gyík-Spock menettel!

Most, hogy már fejben -szigorúan a fantasy football taiwani szabályai szerint- lejátszottuk egy multilineáris-regressziós modell keretében...tényleg megnézném a meccset. Aztán győzzön a jobb!
Engem nem kell győzködnöd, mert nem gondolom, hogy esélytelenek lennétek!
több mint 13 éve
undisputedly Seattle Seahawks 12 937 — SuperBowl Champions 2013/2014 II 2025/2026
Helmut
pont a magassága okán számíthattok bőven erre, mint az Arizona is csinálta a szezon elején ellenetek, csak ott nem volt mellé olyan O, hogy megtehessék, hogy ne csakis a 3rd and outra koncentráljanak
Ellenkező esetben érdekes meccsnek nézünk elébe!Helmut
sok csomag lesz, sok csapdával
főleg, visszatér a 3. cornerünk, és nagyon sok corner blitz lesz, screenelni sem lesz egyszerű, Kerrigannek több ilyen intje is volt, egyszerűen beleállt a screen sávba hirtelen
illetve Jacksonnak is van 4 intje, Fletchernek pedig 5sapka
Mondjuk azért szerencsére szól 1-2 érv amellett,hogy jobban kezeljük a blitzeket,mint a a Cardinals elleni katasztrófa idején. Ugye amit nem biztos,hogy tudtok, nálunk guardban Sweezy újonc. Ami mellé még jön az is,hogy - na most kapaszkodjatok - egyetemen a D# falban játszott!
Cable "találmány" a srác. Élete első éles meccsét játszotta az O# falban akkor, és nagyon-nagyon szarul! Azóta javult nem csak ő, de például Okung is a pályán lesz, aki szerintem -és elég sok hozzáértő véleményét nyögöm most vissza- az év végére all-pro formába került!

Másodrészt ugye Willson első éles meccse volt, és azért ez látszott rajta. Például voltak olyan ordasan szarul sikerült menekülései a nyomás elől, amikkel 5-15 yradokkal a LOS mögött zsákolták.
A meccs végére azonban már eléggé ráérzett! A győztes labdát is odatette 2x az elkapók kezébe a GW driveban, de nem tudtuk megfogni.

Harmadrészt szerencsére sikerült installálni Turbint a rendszerbe, aki egy rookie futó, és 3rd downoknál biztosan látjuk majd, de nem csak őt, hanem az egész WR egységünk egyik legmegbízhatóbb tagját, Baldwint aki a slotban játszik,de sérülésekkel bajlódott az év elején, illetve hiányzott az összhang is!

Összességében tehát jobb lett a fal, jobb lett a Qb, és kapott egy kis supportot is. Ettől függetlenül még lehet,hogy késleltetett blitzek működni fognak, de év elejéhez képest azért fejlődtünk. A ti sémáitokat annyira nem ismerem, írhatnátok róluk, amikor WAS meccset néztem, akkor Cousins és RG3 miatt tettem, szóval ha összefoglaljátok, megbeszélhetjük.
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
Helmut
pont a magassága okán számíthattok bőven erre, mint az Arizona is csinálta a szezon elején ellenetek, csak ott nem volt mellé olyan O, hogy megtehessék, hogy ne csakis a 3rd and outra koncentráljanak
Ellenkező esetben érdekes meccsnek nézünk elébe!Helmut
sok csomag lesz, sok csapdával
főleg, visszatér a 3. cornerünk, és nagyon sok corner blitz lesz, screenelni sem lesz egyszerű, Kerrigannek több ilyen intje is volt, egyszerűen beleállt a screen sávba hirtelen
illetve Jacksonnak is van 4 intje, Fletchernek pedig 5

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
Asszem egy időre most visszavonulok a fórumozástól. Kicsit elegem lett. Ez független ettől a topictól.apeszos
??farkaspeti
abszolút megértem

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
farkaspeti Washington Commanders 763
Asszem egy időre most visszavonulok a fórumozástól. Kicsit elegem lett. Ez független ettől a topictól.apeszos
??


több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 21 710 — Csodabogár
Mindegy, aki SB-t akar nyerni annak mindenkit le kell győznie.he7edik
ennyi a lényeg

én szívesen elnézem majd RG3-at a szúrós Hawks D ellen, illetve WIlsont amint küldik rá a blitzeket a lá Shanny egész nap..
petey
Az a baj, hogy rajtad kívül mindenki tudja, hogy ahol jön a blitz, ott egy terület üresen marad! Végülis a "nagyon rossz" St Lajos védelem is addig blitzelt, amíg kapott 2 TD-t. Szóval én biztos vagyok benne, hogy egy kétszeres bajnok vezetőedzőnek ennél azért lényegesen több esze van, és valószínűleg tiszteli ő annyira Carrollt, hogy felkészüljön ellene rendesen. Biztos vagyok abban, hogy Carroll is tiszteli annyira "Shanny-t" (az edzőt, aki általában megverte BB-t), hogy összerak egy tisztességes gameplant, és kezd valamit az OL-el!
Ellenkező esetben érdekes meccsnek nézünk elébe!Helmut Zimmer
úgy látszik én ilyen hülye vagyok, nem mindenki dolgozhat az NFL-ben mint te.
gondolom Garrett sem tudta ezt a remek dolgot vasárnap, és Romo sem.

sok sikert srácok, PO Time! 😊

több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Asszem egy időre most visszavonulok a fórumozástól. Kicsit elegem lett. Ez független ettől a topictól.
több mint 13 éve
Helmut Zimmer Oregon Ducks 7 032 — Terry bohóc szülinapokat játszóházban is vállal.
Mindegy, aki SB-t akar nyerni annak mindenkit le kell győznie.he7edik
ennyi a lényeg

én szívesen elnézem majd RG3-at a szúrós Hawks D ellen, illetve WIlsont amint küldik rá a blitzeket a lá Shanny egész nap..
petey
Az a baj, hogy rajtad kívül mindenki tudja, hogy ahol jön a blitz, ott egy terület üresen marad! Végülis a "nagyon rossz" St Lajos védelem is addig blitzelt, amíg kapott 2 TD-t. Szóval én biztos vagyok benne, hogy egy kétszeres bajnok vezetőedzőnek ennél azért lényegesen több esze van, és valószínűleg tiszteli ő annyira Carrollt, hogy felkészüljön ellene rendesen. Biztos vagyok abban, hogy Carroll is tiszteli annyira "Shanny-t" (az edzőt, aki általában megverte BB-t), hogy összerak egy tisztességes gameplant, és kezd valamit az OL-el!
Ellenkező esetben érdekes meccsnek nézünk elébe!
több mint 13 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
igazából egy dolog miatt lehet esélye a skinsnek, méghozza az hogy seattle és washington nem két szomszédváros finoman mondva. egyébként meg sajnos nem tudom elképzelni azt h nyerne a washington. és mindkét csapat mindegyik meccsét láttam, és robert ellen pont a seahawks védelem a tökéletes kriptonit. wagner lefutotta idén már cam-et, van két fürge defensive end, a hátsó részről meg ne is beszéljünk, főleg h browner mostmár visszajött.
remélem szoros meccs lesz és robertnek egy jó meccse lesz az önbizama miatt, azt jövőre nagyobb falatba lehet harapni majda.kacsa
hát aztán majd ne csodálkozzatok ha Morris átfut a csodás Seattle védelmen, mint úgy általában sokmindenki a szezon felétől 😀

meg aztán meglátjuk mit fog kezdeni Wilson a drágaszágos otthoni stadion nélkül. petey
Hát,ha a mi védelmünkön átfut, akkor a tiétek már fel se menjen 😂
J.Smith nélkül sehol nem vagytok. CapyIceról ne is beszéljünk. Habár elhiszem,hogy szeretnél Washington védelmet, még egy 40+ pontos vereség gondolom nem kellene a zsákba 😛 😛undisputedly
te undi, vágod, hogy ez a SKins topik és a TI meccsetekről írtam? hogy jön ide a 9ers?
itt a divíziógyőztesek beszélgetnek 😛 de cáfold meg a csodás idegenbeli mérlegeteket 😂

sapka, ezen ne csodálkozz 😊 ha nem Wilson nyeri a rookie of the yeart akkor megy majd a cirkusz 😀



petey
Na,hát megelőztelek. Amúgy he7edik hozzászólására reagáltam. Ha rajtunk túljutnak,mennek hozzátok 😀
És abban nem sok köszönet lesz 😛 Mármint a Hárbó brigádnak 😀 Morrison simán leöli a falatok jobb oldalát.undisputedly
de már megint mi vagyunk a téma 😊 jövő vasárnap visszatérünk erre.
én amúgy kacsa postjára írtam, mert azért elég karcos szerintem hogy nem tudja elképzelni hogy NE a Hawks nyerjen, mert mindenkire van valami válasza nektek. szerintem el se utazzatok. 3-0-al megkapjátok a 3 pontot 😛petey
én ezt állítom ugyanúgy, h nagyon meglepődnék ha nyerne a redskins. és nem a redskinsre degradálóan mondom, de én így látom.
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
a dallas ellen 58-szor blitzeltünk a 61 playből😀

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 21 710 — Csodabogár
Mindegy, aki SB-t akar nyerni annak mindenkit le kell győznie.he7edik
ennyi a lényeg

én szívesen elnézem majd RG3-at a szúrós Hawks D ellen, illetve WIlsont amint küldik rá a blitzeket a lá Shanny egész nap..

több mint 13 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239
Amúgy ha jól értelmezem a dolgokat, nem feltétlenül kell nekünk az Atlantán is túljutni, ahhoz, hogy találkozzunk: a lowest NFC seed-del játszotok, azok pedig mi lennénk, ha WC körből a Packers és a Skins jut tovább...😉
nexion218
Csak akkor utaztok Kaliforniába, ha a Vikings győz. A lowest seed battyog az első kiemelthez.tomi-tomi
Hmmm...cseles ez az nfl.com:

Lowest Winning Seed From NFC Wild-Card Round

49ers 2nd Seed (11-4-1)

 www.nfl.com/playoffs/playoff-picture

Az AFC ágon pedig tényleg a 1st seed-hez írják a lowest WC seed-et...

nexion218
Hát ezt csúnyán elírták.


Szerintem senki sem tenné rá a havi fizetését hogy a Skins és a Vikings is továbbjut.he7edik
Másképp megfogalmazva, ha a Packers győz, akkor ő stipi-stopi, megy a 49-ers-hez és a Redskins-Seahawks győztese mindenképpen utazik Atlantába.
A Vikings győzelme azért nem annyira elképzelhetetlen, akkor meg minek örülnétek jobban? Redskins vagy egy végletekig felspannolt Seahawks?tomi-tomi
Mindegy, aki SB-t akar nyerni annak mindenkit le kell győznie.


több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
Akinek kicst is számít a véleménye az nem írt le Titeket! 😊 😊 😊Helmut Zimmer
ilyeneket azért én nem szoktam leírni😊

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Amúgy ha jól értelmezem a dolgokat, nem feltétlenül kell nekünk az Atlantán is túljutni, ahhoz, hogy találkozzunk: a lowest NFC seed-del játszotok, azok pedig mi lennénk, ha WC körből a Packers és a Skins jut tovább...😉
nexion218
Csak akkor utaztok Kaliforniába, ha a Vikings győz. A lowest seed battyog az első kiemelthez.tomi-tomi
Hmmm...cseles ez az nfl.com:

Lowest Winning Seed From NFC Wild-Card Round

49ers 2nd Seed (11-4-1)

 www.nfl.com/playoffs/playoff-picture

Az AFC ágon pedig tényleg a 1st seed-hez írják a lowest WC seed-et...

nexion218
Hát ezt csúnyán elírták.


Szerintem senki sem tenné rá a havi fizetését hogy a Skins és a Vikings is továbbjut.he7edik
Másképp megfogalmazva, ha a Packers győz, akkor ő stipi-stopi, megy a 49-ers-hez és a Redskins-Seahawks győztese mindenképpen utazik Atlantába.
A Vikings győzelme azért nem annyira elképzelhetetlen, akkor meg minek örülnétek jobban? Redskins vagy egy végletekig felspannolt Seahawks?

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 13 éve
Helmut Zimmer Oregon Ducks 7 032 — Terry bohóc szülinapokat játszóházban is vállal.
Mondjuk szerintem egyikünk se bánná, ha úgy alakulna a "jutalomjáték",nexion218
Látom nem szenvedsz az önbizalom hiányban 😉he7edik
Látod már kívánni sem szabad, mert rögtön túl nagy az arcod 😛Bjoca
Kívánni lehet, mindenki megakarja nyerni az aranygyűrűt ez természetes de egyelőre még szerintem (is) túl nagy falat lesz nektek a Seahawks, pláne az Atlanta idegenbe (minden esetre mi örülnénk a legjobban ha Ti jönnétek a Candlestickbe)he7edik
kicsit nagy a hölgy arca...
másrészt 7 győzelmes streakben vagyunk😊, jó hogy mindenki leírja a csapatot, de már várom, hogy mindenki megdöbbenjen mikor megcsapjuk a seattletsapka
de ő nem is Hox fan, hanem diverzáns 9 ers fan! 😊
Akinek kicst is számít a véleménye az nem írt le Titeket! 😊 😊 😊
több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 21 710 — Csodabogár
Ez egy PO meccs. Szerintem nem lehet titeket underdogként kezelni ezen a meccsen, sőt. Mindkét csapat fiatal, sikerre éhesek, nagyon harapnak. Simán 50-50% az esély a kezdésig. Az RGIII-RWill meccs külön öröm számomra, RG játékát is nagyon kedvelem. De a legjobban Morristól és a LB sorotoktól félek! Győzzön a jobb, már nagyon várom!Medvepapa
+1

...a legjobb, hogy Patay akármelyik topikban rendkívül frusztrált és szórakoztató tud lenni! 😀 😀 😀
Helmut Zimmer
jólvan Helmut pihenjél.

ja, ez nekem is feltűnt hogy az AFC/Peytont más mércével mérik 😛

több mint 13 éve
Helmut Zimmer Oregon Ducks 7 032 — Terry bohóc szülinapokat játszóházban is vállal.
Ez egy PO meccs. Szerintem nem lehet titeket underdogként kezelni ezen a meccsen, sőt. Mindkét csapat fiatal, sikerre éhesek, nagyon harapnak. Simán 50-50% az esély a kezdésig. Az RGIII-RWill meccs külön öröm számomra, RG játékát is nagyon kedvelem. De a legjobban Morristól és a LB sorotoktól félek! Győzzön a jobb, már nagyon várom!Medvepapa
+1

...a legjobb, hogy Patay akármelyik topikban rendkívül frusztrált és szórakoztató tud lenni! 😀 😀 😀