Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
A csere safety állománnyal kapcsolatban annyit, hogy figyeltétek, Douhty kétszer is meg lett a közvetítésben dícsérve? 😀 Egyszer csak úgy simán, egyszer meg az end zoneban szerelt, és akkor olyanokat mondott Sanyi, hogy tökéletes védőmunka, meg ha lenne csapata ilyen kellene bele. Hm? 😀agent T
Mikor viszi????
több mint 13 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
A csere safety állománnyal kapcsolatban annyit, hogy figyeltétek, Douhty kétszer is meg lett a közvetítésben dícsérve? 😀 Egyszer csak úgy simán, egyszer meg az end zoneban szerelt, és akkor olyanokat mondott Sanyi, hogy tökéletes védőmunka, meg ha lenne csapata ilyen kellene bele. Hm? 😀

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Hogy utálom ezt az összehasonlítgatást. Oké. A szíhóksz a legtutibb csapat, és Wilson a legbestebb QB az NFL-ben. Csak könyörgöm, fejezzük már be... Ja, és Luck is az. És BUÉK.
több mint 13 éve
steroid stewie Washington Commanders 268
több mint 13 éve
nexion218 4 019 — Washington Gyapotkombájnz fan
Nyugi, tegnap mi is rosszak voltunk, O fal meg kritikán aluli! Mondjuk Wilson pont zseniális volt! A D az mindig OKHelmut Zimmer
nem tudom Helmut, de úgy láttam Wilson csakis üres emberre passzol!
ez így nagyon kevés lesz!sapka
Téves!
A támadó filozófiája PC-nek a labdaeladások elkerülésére épül. Amennyiben szükség van rá oda passzolja ahová akarod 😊 Lehet,hogy nem egy Brees, de őszintén, ki az? 😉undisputedly
Ja ja.. Az jó. Wilson 10 int. Griffin 5. 😛apeszos
És hattal több TD Wilson neve mellett, ami nem mellékesen beállítása a rookie Qb rekordnak 😛undisputedly
nem értek hozzá, de ha TD szerzést vizsgálunk, vegyük már bele a futott TD-ket is😊, 7 és 4, jaaa várj Griffin eggyel kevesebb meccset játszott, ahol kuzin, igen kuzin 3 Td-t dobott

szerk. kis komolyságot! Griffin nem olyan meccseken dobta meg a statjait ahol ligautolsó csapatokkal szemben játszottsapka
Drága barátaim, ha már ligautolsó csapatokról beszélnük... Griffin kezdett 2 TD-vel a liga legszarabb védelme, a Saints ellen. Szerencsétlen Szentek az első fordulóban azt sem tudták,hol vannak, azóta se sokat javultak. Elnézést a fanoktól,de a számok nem hazudnak. Liga utolsó védelem, ergo már itt bukott a kijelentésed 😊

vs Saints 2TD 0INT ; 0 futott TD 1 Fumbli

Aztán jött a St.Louis akik, az elején koránt sem voltak az a nagyon bivaly csapat, ennek ellenére RG a 2 futott, és az egy passzolt TD mellé, el is adott egy labdát!

vs Rams 1TD 1INT ; 2 futott TD 0 Fumbli

Harmadik meccs a Cincy ellen, és a számok már-már jónak tűnnek. A meccset iga buktátok, de az 1 passzolt TD mellé nem dobott INT-et, és futott is 1 6pontost. Csakhogy... lehet,hogy passzát nem szedték le, de 3! fumblit csinált 😊
vs Cincy 1TD 0INT; 1 futott TD 3 Fumbli


Ezután két meccs a 24. illetve a 29. védelem ellen!
vs Tampa & Falcons 0TD 0 INT; 1 futott TD 1 Fumbli!


Minnesota ellen ment azért a szekér. Liga 16. D#:
vs Vikings 1 TD 1 INT ; 2 futott TD


Aztán a liga egyik legergyább védelme, azaz a 31. Giants ellen 3 labda eladva:
vs Giants 2TD 1INT ; 0 futott TD 2 Fmbli


Steelers ellen tűrhető meccs, a második legszarabb ratingjével.
vs Steelers (TOP D#) 1 TD 0 INT; 0 futott TD 0 Fumbli



Carolina ellen aztán szintúgy nem sok mindent tett le az asztalra!
vsCarolina (Top 10 D#) 0 TD 0 INT ; 0 futott TD 0 Fumbli


Aztán jön egy nagy meccs, 4 passzolt TD-vel, az elitnek nem nevezhető, csoportutolsó Phily ellen!
vs Phily 4 TD 0INT ; 0 futott TD 1 Fumbli


Aztán az első meccs a sérülésekkel tizedelt, top15-ből kiesett Dallas ellen újabb nagy számok 😊
vs Dallas 4 TD 1 INT ; 0 futott TD 0 fumbli


Újabb meccs a csoport rivális, majdnem ligautolsó védelem ellen:
vs Giants 1 TD 0 INT ; 0 futott TD 1 Fumbli



Itt jött a korántsem impozáns 17. védelem ellen:
vs Ravens 1 TD 0 INT; 0 futott TD 1 Fumbli


Újabb meccs a Phily ellen! Itt már semmi reményük nem volt, mindenki az azóta elküldött Reid ellen skandált.
vs Phily 2TD 1 INT ; 0 futott TD 1 Fumbli!


Majd az e heti produkció a Dallas ellen:
vs Dallas 0 TD 0 INT; 1 futott TD 0 fumbli!


Ergo 1 vagy 2 kiemelkedő meccstől eltekintve RG3 sem villogott 😊 Elit védelmekkel pedig nem igazán kellett szembe néznie 😊

Griffin 20 TD 5 INT ; 7 futott TD 12 Fumbli!
Willson 26 TD 10INT ; 4 futott TD 6 fumbli!

Ergo ha már a futott TD számbavétele mellett kardoskodtok, legyen itt a Fumbli is oké? 😊
Lehet,hogy hárommal többet futott, de hattal többször el is vesztette a labdát. Ugye ez így már egészen más? 😊

Rajtatok a sor, gyűjtsétek csak ki ezeket az adatokat Willsonra is, aztán vitatkozhatunk,hogy ki játszott erősebb védelmek ellen.
Ennek ellenére nagyon jó játékosnak tartom RG3-at!
Azt viszont érvként felhozni,hogy egyel kevesebbet játszott, több mint vicces. Miért ilyen puhány,hogy lesérül? 😛
undisputedly
És ha egy hét múlva térnénk vissza a dologra? Vagy mondjuk az eredménykövetőben vasárnap? 😉

De egyébként a nem feltétlen fényes ligyűjtött statjaid mellé vedd oda nyugodtan a ligaelső rush O-t is, mert lényegében RG3 jelenlétének és kvalitásainak köszönhető, hogy egész évben akkora tere volt Morris-nak futni. De nyilván neked úgyis Wilson lesz a jobb, de ez így van rendjén, ő játszik abban a csapatban, amelyiknek szurkolsz! 😉

Sapka, légyszi ne bántsd már Haslett-et! 😊 Látod, hogy igyekszik a kedvedben járni! 😊 Nyomást akartál, csinált. Szerzett az alakulata 3 INT-et. A run D kimondottan jó és egész évben csere safety-kkel dolgozott... Kegyelmet az öreg orrnehéznek! 😀

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 13 éve
undisputedly Seattle Seahawks 12 937 — SuperBowl Champions 2013/2014 II 2025/2026
Nyugi, tegnap mi is rosszak voltunk, O fal meg kritikán aluli! Mondjuk Wilson pont zseniális volt! A D az mindig OKHelmut Zimmer
nem tudom Helmut, de úgy láttam Wilson csakis üres emberre passzol!
ez így nagyon kevés lesz!sapka
Téves!
A támadó filozófiája PC-nek a labdaeladások elkerülésére épül. Amennyiben szükség van rá oda passzolja ahová akarod 😊 Lehet,hogy nem egy Brees, de őszintén, ki az? 😉undisputedly
Ja ja.. Az jó. Wilson 10 int. Griffin 5. 😛apeszos
És hattal több TD Wilson neve mellett, ami nem mellékesen beállítása a rookie Qb rekordnak 😛undisputedly
nem értek hozzá, de ha TD szerzést vizsgálunk, vegyük már bele a futott TD-ket is😊, 7 és 4, jaaa várj Griffin eggyel kevesebb meccset játszott, ahol kuzin, igen kuzin 3 Td-t dobott

szerk. kis komolyságot! Griffin nem olyan meccseken dobta meg a statjait ahol ligautolsó csapatokkal szemben játszottsapka
Drága barátaim, ha már ligautolsó csapatokról beszélnük... Griffin kezdett 2 TD-vel a liga legszarabb védelme, a Saints ellen. Szerencsétlen Szentek az első fordulóban azt sem tudták,hol vannak, azóta se sokat javultak. Elnézést a fanoktól,de a számok nem hazudnak. Liga utolsó védelem, ergo már itt bukott a kijelentésed 😊

vs Saints 2TD 0INT ; 0 futott TD 1 Fumbli

Aztán jött a St.Louis akik, az elején koránt sem voltak az a nagyon bivaly csapat, ennek ellenére RG a 2 futott, és az egy passzolt TD mellé, el is adott egy labdát!

vs Rams 1TD 1INT ; 2 futott TD 0 Fumbli

Harmadik meccs a Cincy ellen, és a számok már-már jónak tűnnek. A meccset iga buktátok, de az 1 passzolt TD mellé nem dobott INT-et, és futott is 1 6pontost. Csakhogy... lehet,hogy passzát nem szedték le, de 3! fumblit csinált 😊
vs Cincy 1TD 0INT; 1 futott TD 3 Fumbli


Ezután két meccs a 24. illetve a 29. védelem ellen!
vs Tampa & Falcons 0TD 0 INT; 1 futott TD 1 Fumbli!


Minnesota ellen ment azért a szekér. Liga 16. D#:
vs Vikings 1 TD 1 INT ; 2 futott TD


Aztán a liga egyik legergyább védelme, azaz a 31. Giants ellen 3 labda eladva:
vs Giants 2TD 1INT ; 0 futott TD 2 Fmbli


Steelers ellen tűrhető meccs, a második legszarabb ratingjével.
vs Steelers (TOP D#) 1 TD 0 INT; 0 futott TD 0 Fumbli



Carolina ellen aztán szintúgy nem sok mindent tett le az asztalra!
vsCarolina (Top 10 D#) 0 TD 0 INT ; 0 futott TD 0 Fumbli


Aztán jön egy nagy meccs, 4 passzolt TD-vel, az elitnek nem nevezhető, csoportutolsó Phily ellen!
vs Phily 4 TD 0INT ; 0 futott TD 1 Fumbli


Aztán az első meccs a sérülésekkel tizedelt, top15-ből kiesett Dallas ellen újabb nagy számok 😊
vs Dallas 4 TD 1 INT ; 0 futott TD 0 fumbli


Újabb meccs a csoport rivális, majdnem ligautolsó védelem ellen:
vs Giants 1 TD 0 INT ; 0 futott TD 1 Fumbli



Itt jött a korántsem impozáns 17. védelem ellen:
vs Ravens 1 TD 0 INT; 0 futott TD 1 Fumbli


Újabb meccs a Phily ellen! Itt már semmi reményük nem volt, mindenki az azóta elküldött Reid ellen skandált.
vs Phily 2TD 1 INT ; 0 futott TD 1 Fumbli!


Majd az e heti produkció a Dallas ellen:
vs Dallas 0 TD 0 INT; 1 futott TD 0 fumbli!


Ergo 1 vagy 2 kiemelkedő meccstől eltekintve RG3 sem villogott 😊 Elit védelmekkel pedig nem igazán kellett szembe néznie 😊

Griffin 20 TD 5 INT ; 7 futott TD 12 Fumbli!
Willson 26 TD 10INT ; 4 futott TD 6 fumbli!

Ergo ha már a futott TD számbavétele mellett kardoskodtok, legyen itt a Fumbli is oké? 😊
Lehet,hogy hárommal többet futott, de hattal többször el is vesztette a labdát. Ugye ez így már egészen más? 😊

Rajtatok a sor, gyűjtsétek csak ki ezeket az adatokat Willsonra is, aztán vitatkozhatunk,hogy ki játszott erősebb védelmek ellen.
Ennek ellenére nagyon jó játékosnak tartom RG3-at!
Azt viszont érvként felhozni,hogy egyel kevesebbet játszott, több mint vicces. Miért ilyen puhány,hogy lesérül? 😛
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Ez reális lehet?
Mármint h bejut a csapat a playoffba, és erre kivágják az egyik coordinatort, mert feledhető a védelem?
Vagy inkább ő harap rá egy ajánlatra szerinted?agent T
egyáltalán nem hiszem, hogy kiraknák, ezért írtam hogy vigye el valaki HC-nek, mintha collegebe hívták volna ?tavaly?sapka
ja igen erről már volt szó, és akkor merült fel Singletary neve.agent T
igen csak most van Black Monday, és nincs HC-ja az Eaglesnek, Bearsnek, Chargersnek, Billsnek, Cardinalsnak, Chiefsnek, Brownsnak és inog a Panthers!
valaaakiiii

| apeszos: azért Kyle eléggé bejött, Haslett-tel szemben | sapka
Eddig Kyle volt szar és Haslett jó. Most fordítva. Jövőre talán egyszerre? 😀
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
Ez reális lehet?
Mármint h bejut a csapat a playoffba, és erre kivágják az egyik coordinatort, mert feledhető a védelem?
Vagy inkább ő harap rá egy ajánlatra szerinted?agent T
egyáltalán nem hiszem, hogy kiraknák, ezért írtam hogy vigye el valaki HC-nek, mintha collegebe hívták volna ?tavaly?sapka
ja igen erről már volt szó, és akkor merült fel Singletary neve.agent T
igen csak most van Black Monday, és nincs HC-ja az Eaglesnek, Bearsnek, Chargersnek, Billsnek, Cardinalsnak, Chiefsnek, Brownsnak és inog a Panthers!
valaaakiiii

| apeszos: azért Kyle eléggé bejött, Haslett-tel szemben |

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 320 — NFL bracket champion '26
Ez reális lehet?
Mármint h bejut a csapat a playoffba, és erre kivágják az egyik coordinatort, mert feledhető a védelem?
Vagy inkább ő harap rá egy ajánlatra szerinted?agent T
egyáltalán nem hiszem, hogy kiraknák, ezért írtam hogy vigye el valaki HC-nek, mintha collegebe hívták volna ?tavaly?sapka
én úgy emlékszem Tampába hívták, de nem tenném rá a fejem


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Ez reális lehet?
Mármint h bejut a csapat a playoffba, és erre kivágják az egyik coordinatort, mert feledhető a védelem?
Vagy inkább ő harap rá egy ajánlatra szerinted?agent T
egyáltalán nem hiszem, hogy kiraknák, ezért írtam hogy vigye el valaki HC-nek, mintha collegebe hívták volna ?tavaly?sapka
Most te kezdesz olyan lenni, mint én Kyle-al. 😛
több mint 13 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
Ez reális lehet?
Mármint h bejut a csapat a playoffba, és erre kivágják az egyik coordinatort, mert feledhető a védelem?
Vagy inkább ő harap rá egy ajánlatra szerinted?agent T
egyáltalán nem hiszem, hogy kiraknák, ezért írtam hogy vigye el valaki HC-nek, mintha collegebe hívták volna ?tavaly?sapka
ja igen erről már volt szó, és akkor merült fel Singletary neve.

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
Ez reális lehet?
Mármint h bejut a csapat a playoffba, és erre kivágják az egyik coordinatort, mert feledhető a védelem?
Vagy inkább ő harap rá egy ajánlatra szerinted?agent T
egyáltalán nem hiszem, hogy kiraknák, ezért írtam hogy vigye el valaki HC-nek, mintha collegebe hívták volna ?tavaly?

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
olyan sok HC needes csapat van, remélem valakinek megtetszik Haslett!!sapka
bukott NFL HC, az idei védelme fogalmazzunk úgy h feledhető, why???empty taxi
aláhúztam😛sapka
Ez reális lehet?
Mármint h bejut a csapat a playoffba, és erre kivágják az egyik coordinatort, mert feledhető a védelem?
Vagy inkább ő harap rá egy ajánlatra szerinted?

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
olyan sok HC needes csapat van, remélem valakinek megtetszik Haslett!!sapka
bukott NFL HC, az idei védelme fogalmazzunk úgy h feledhető, why???empty taxi
aláhúztam😛

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 320 — NFL bracket champion '26
olyan sok HC needes csapat van, remélem valakinek megtetszik Haslett!!sapka
bukott NFL HC, az idei védelme fogalmazzunk úgy h feledhető, why???


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
olyan sok HC needes csapat van, remélem valakinek megtetszik Haslett!!

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
Azon gondolkodtam, hogy ha felépül Orakpo, mit csinálunk Jackson-nal?nexion218
kemények vagyunk kivágjuk Orakpot, mit szimulál itt😀
rotációba elég hasznos lesz, főleg, hogy az eddig nem is voltsapka
Kovács Sanyitól megtanultuk, hogy ez nem kisasszonysport, ilyen sérüléssel ő végigjátszott két bajnokságotfarkaspeti
igen, meg Meskó TD-re rúgta volna a puntot

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
farkaspeti Washington Commanders 763
Azon gondolkodtam, hogy ha felépül Orakpo, mit csinálunk Jackson-nal?nexion218
kemények vagyunk kivágjuk Orakpot, mit szimulál itt😀
rotációba elég hasznos lesz, főleg, hogy az eddig nem is voltsapka
Kovács Sanyitól megtanultuk, hogy ez nem kisasszonysport, ilyen sérüléssel ő végigjátszott két bajnokságot


több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Morris:
"I'm never a star. I'll never be a star. Other people might think I'm a star, but I'm just Alfred."😊CooleySkins
Az nem Batmannek dolgozik ? 😊
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
Azon gondolkodtam, hogy ha felépül Orakpo, mit csinálunk Jackson-nal?nexion218
kemények vagyunk kivágjuk Orakpot, mit szimulál itt😀
rotációba elég hasznos lesz, főleg, hogy az eddig nem is volt

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
nexion218 4 019 — Washington Gyapotkombájnz fan
Azon gondolkodtam, hogy ha felépül Orakpo, mit csinálunk Jackson-nal?

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 13 éve
CooleySkins Washington Commanders Florida State Seminoles 12
Morris:
"I'm never a star. I'll never be a star. Other people might think I'm a star, but I'm just Alfred."😊

több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Tudtak hogy a futast nehezen fogjak, passzra keszultek, ezzel a vedelemmel betomni a lukakat es hatul is rendben lenni nem tudtak.

Meg is kaptak a run playeket szepen.
Runblockban amugy brutal a fal, bar most nem volt tul nehez dolguk.
több mint 13 éve
nexion218 4 019 — Washington Gyapotkombájnz fan
Nagyjából 1et értünk akkor. Csak abban nem, hogy nekem tetszett, mert működött. 😀 Passzt is alig hívtunk (asszem 18at), mert nem volt rá szükség, nyelték a yardot a földön. Ezen a meccsen nem szépen játszani kellett, hanem nyerni és mi pontosan ezt tettük!

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
Sapka, ne már! Mi volt a baj a D hívásokkal? Persze, szinte minden play blitz volt, de működött, nem tudtak vele mit kezdeni, akkor miért kellett volna mást hívni? Ha szoptunk volna egy 60+ yardos TD-t meg két-három 30-40 yardos passzt, akkor OK, vegyünk vissza, de így kár lett volna változtatni azon, ami müxik. Sőt, talán a 3. INT is ennek köszönhető, mert Romo elhitte, hogy megyünk megint a nyakára, pedig pont akkor nem és szépen bele is sétált Jackson csapdájába. nexion218
A Jackson intnél ment is mindenki!
ezért passzolta el checkdownra, csak Jackson vagy alapból ki volt osztva zónára, vagy qb readen volt (mondjuk ez nem standard egy 3-4-es olbtől, de láttam már ilyet tőle), ezért bezárta Murrayt
--
az nem tetszett, hogy nem rossz ez a 6-os blitz, de amikor csak 4-en 5-en mentek nem volt semmi nyomás! és ha 5-en mennek már verve van a cover...
másrészt, ha a dallas normális playhívásokkal ment volna, simán büntette volna ezeket 8-10 yardos keresztrouteokkal, esetleg bubblescreen/bármilyen másik screen
az, hogy nem váltottak/nem mertek váltani nem a D érdeme, hanem az ő butaságuk
ettől függetlenül, üde színfolt volt ez nekem, na meg DeAngelo shutdown cornerkedett😀
Nem hibázhatunk nagyot ha a Seattle ellen is 5-ös 6-os blitzek fognak menni!

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!