Washington Commanders
28 feliratkozó
több mint 13 éve
A csere safety állománnyal kapcsolatban annyit, hogy figyeltétek, Douhty kétszer is meg lett a közvetítésben dícsérve? 😀 Egyszer csak úgy simán, egyszer meg az end zoneban szerelt, és akkor olyanokat mondott Sanyi, hogy tökéletes védőmunka, meg ha lenne csapata ilyen kellene bele. Hm? 😀agent TMikor viszi????
több mint 13 éve
A csere safety állománnyal kapcsolatban annyit, hogy figyeltétek, Douhty kétszer is meg lett a közvetítésben dícsérve? 😀 Egyszer csak úgy simán, egyszer meg az end zoneban szerelt, és akkor olyanokat mondott Sanyi, hogy tökéletes védőmunka, meg ha lenne csapata ilyen kellene bele. Hm? 😀
Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 13 éve
Hogy utálom ezt az összehasonlítgatást. Oké. A szíhóksz a legtutibb csapat, és Wilson a legbestebb QB az NFL-ben. Csak könyörgöm, fejezzük már be... Ja, és Luck is az. És BUÉK.
több mint 13 éve
És ha egy hét múlva térnénk vissza a dologra? Vagy mondjuk az eredménykövetőben vasárnap? 😉Drága barátaim, ha már ligautolsó csapatokról beszélnük... Griffin kezdett 2 TD-vel a liga legszarabb védelme, a Saints ellen. Szerencsétlen Szentek az első fordulóban azt sem tudták,hol vannak, azóta se sokat javultak. Elnézést a fanoktól,de a számok nem hazudnak. Liga utolsó védelem, ergo már itt bukott a kijelentésed 😊nem értek hozzá, de ha TD szerzést vizsgálunk, vegyük már bele a futott TD-ket is😊, 7 és 4, jaaa várj Griffin eggyel kevesebb meccset játszott, ahol kuzin, igen kuzin 3 Td-t dobottÉs hattal több TD Wilson neve mellett, ami nem mellékesen beállítása a rookie Qb rekordnak 😛undisputedlyJa ja.. Az jó. Wilson 10 int. Griffin 5. 😛apeszosTéves!Nyugi, tegnap mi is rosszak voltunk, O fal meg kritikán aluli! Mondjuk Wilson pont zseniális volt! A D az mindig OKHelmut Zimmernem tudom Helmut, de úgy láttam Wilson csakis üres emberre passzol!
ez így nagyon kevés lesz!sapka
A támadó filozófiája PC-nek a labdaeladások elkerülésére épül. Amennyiben szükség van rá oda passzolja ahová akarod 😊 Lehet,hogy nem egy Brees, de őszintén, ki az? 😉undisputedly
szerk. kis komolyságot! Griffin nem olyan meccseken dobta meg a statjait ahol ligautolsó csapatokkal szemben játszottsapka
vs Saints 2TD 0INT ; 0 futott TD 1 Fumbli
Aztán jött a St.Louis akik, az elején koránt sem voltak az a nagyon bivaly csapat, ennek ellenére RG a 2 futott, és az egy passzolt TD mellé, el is adott egy labdát!
vs Rams 1TD 1INT ; 2 futott TD 0 Fumbli
Harmadik meccs a Cincy ellen, és a számok már-már jónak tűnnek. A meccset iga buktátok, de az 1 passzolt TD mellé nem dobott INT-et, és futott is 1 6pontost. Csakhogy... lehet,hogy passzát nem szedték le, de 3! fumblit csinált 😊
vs Cincy 1TD 0INT; 1 futott TD 3 Fumbli
Ezután két meccs a 24. illetve a 29. védelem ellen!
vs Tampa & Falcons 0TD 0 INT; 1 futott TD 1 Fumbli!
Minnesota ellen ment azért a szekér. Liga 16. D#:
vs Vikings 1 TD 1 INT ; 2 futott TD
Aztán a liga egyik legergyább védelme, azaz a 31. Giants ellen 3 labda eladva:
vs Giants 2TD 1INT ; 0 futott TD 2 Fmbli
Steelers ellen tűrhető meccs, a második legszarabb ratingjével.
vs Steelers (TOP D#) 1 TD 0 INT; 0 futott TD 0 Fumbli
Carolina ellen aztán szintúgy nem sok mindent tett le az asztalra!
vsCarolina (Top 10 D#) 0 TD 0 INT ; 0 futott TD 0 Fumbli
Aztán jön egy nagy meccs, 4 passzolt TD-vel, az elitnek nem nevezhető, csoportutolsó Phily ellen!
vs Phily 4 TD 0INT ; 0 futott TD 1 Fumbli
Aztán az első meccs a sérülésekkel tizedelt, top15-ből kiesett Dallas ellen újabb nagy számok 😊
vs Dallas 4 TD 1 INT ; 0 futott TD 0 fumbli
Újabb meccs a csoport rivális, majdnem ligautolsó védelem ellen:
vs Giants 1 TD 0 INT ; 0 futott TD 1 Fumbli
Itt jött a korántsem impozáns 17. védelem ellen:
vs Ravens 1 TD 0 INT; 0 futott TD 1 Fumbli
Újabb meccs a Phily ellen! Itt már semmi reményük nem volt, mindenki az azóta elküldött Reid ellen skandált.
vs Phily 2TD 1 INT ; 0 futott TD 1 Fumbli!
Majd az e heti produkció a Dallas ellen:
vs Dallas 0 TD 0 INT; 1 futott TD 0 fumbli!
Ergo 1 vagy 2 kiemelkedő meccstől eltekintve RG3 sem villogott 😊 Elit védelmekkel pedig nem igazán kellett szembe néznie 😊
Griffin 20 TD 5 INT ; 7 futott TD 12 Fumbli!
Willson 26 TD 10INT ; 4 futott TD 6 fumbli!
Ergo ha már a futott TD számbavétele mellett kardoskodtok, legyen itt a Fumbli is oké? 😊
Lehet,hogy hárommal többet futott, de hattal többször el is vesztette a labdát. Ugye ez így már egészen más? 😊
Rajtatok a sor, gyűjtsétek csak ki ezeket az adatokat Willsonra is, aztán vitatkozhatunk,hogy ki játszott erősebb védelmek ellen.
Ennek ellenére nagyon jó játékosnak tartom RG3-at!
Azt viszont érvként felhozni,hogy egyel kevesebbet játszott, több mint vicces. Miért ilyen puhány,hogy lesérül? 😛
undisputedly
De egyébként a nem feltétlen fényes ligyűjtött statjaid mellé vedd oda nyugodtan a ligaelső rush O-t is, mert lényegében RG3 jelenlétének és kvalitásainak köszönhető, hogy egész évben akkora tere volt Morris-nak futni. De nyilván neked úgyis Wilson lesz a jobb, de ez így van rendjén, ő játszik abban a csapatban, amelyiknek szurkolsz! 😉
Sapka, légyszi ne bántsd már Haslett-et! 😊 Látod, hogy igyekszik a kedvedben járni! 😊 Nyomást akartál, csinált. Szerzett az alakulata 3 INT-et. A run D kimondottan jó és egész évben csere safety-kkel dolgozott... Kegyelmet az öreg orrnehéznek! 😀
"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 13 éve
Drága barátaim, ha már ligautolsó csapatokról beszélnük... Griffin kezdett 2 TD-vel a liga legszarabb védelme, a Saints ellen. Szerencsétlen Szentek az első fordulóban azt sem tudták,hol vannak, azóta se sokat javultak. Elnézést a fanoktól,de a számok nem hazudnak. Liga utolsó védelem, ergo már itt bukott a kijelentésed 😊nem értek hozzá, de ha TD szerzést vizsgálunk, vegyük már bele a futott TD-ket is😊, 7 és 4, jaaa várj Griffin eggyel kevesebb meccset játszott, ahol kuzin, igen kuzin 3 Td-t dobottÉs hattal több TD Wilson neve mellett, ami nem mellékesen beállítása a rookie Qb rekordnak 😛undisputedlyJa ja.. Az jó. Wilson 10 int. Griffin 5. 😛apeszosTéves!Nyugi, tegnap mi is rosszak voltunk, O fal meg kritikán aluli! Mondjuk Wilson pont zseniális volt! A D az mindig OKHelmut Zimmernem tudom Helmut, de úgy láttam Wilson csakis üres emberre passzol!
ez így nagyon kevés lesz!sapka
A támadó filozófiája PC-nek a labdaeladások elkerülésére épül. Amennyiben szükség van rá oda passzolja ahová akarod 😊 Lehet,hogy nem egy Brees, de őszintén, ki az? 😉undisputedly
szerk. kis komolyságot! Griffin nem olyan meccseken dobta meg a statjait ahol ligautolsó csapatokkal szemben játszottsapka
vs Saints 2TD 0INT ; 0 futott TD 1 Fumbli
Aztán jött a St.Louis akik, az elején koránt sem voltak az a nagyon bivaly csapat, ennek ellenére RG a 2 futott, és az egy passzolt TD mellé, el is adott egy labdát!
vs Rams 1TD 1INT ; 2 futott TD 0 Fumbli
Harmadik meccs a Cincy ellen, és a számok már-már jónak tűnnek. A meccset iga buktátok, de az 1 passzolt TD mellé nem dobott INT-et, és futott is 1 6pontost. Csakhogy... lehet,hogy passzát nem szedték le, de 3! fumblit csinált 😊
vs Cincy 1TD 0INT; 1 futott TD 3 Fumbli
Ezután két meccs a 24. illetve a 29. védelem ellen!
vs Tampa & Falcons 0TD 0 INT; 1 futott TD 1 Fumbli!
Minnesota ellen ment azért a szekér. Liga 16. D#:
vs Vikings 1 TD 1 INT ; 2 futott TD
Aztán a liga egyik legergyább védelme, azaz a 31. Giants ellen 3 labda eladva:
vs Giants 2TD 1INT ; 0 futott TD 2 Fmbli
Steelers ellen tűrhető meccs, a második legszarabb ratingjével.
vs Steelers (TOP D#) 1 TD 0 INT; 0 futott TD 0 Fumbli
Carolina ellen aztán szintúgy nem sok mindent tett le az asztalra!
vsCarolina (Top 10 D#) 0 TD 0 INT ; 0 futott TD 0 Fumbli
Aztán jön egy nagy meccs, 4 passzolt TD-vel, az elitnek nem nevezhető, csoportutolsó Phily ellen!
vs Phily 4 TD 0INT ; 0 futott TD 1 Fumbli
Aztán az első meccs a sérülésekkel tizedelt, top15-ből kiesett Dallas ellen újabb nagy számok 😊
vs Dallas 4 TD 1 INT ; 0 futott TD 0 fumbli
Újabb meccs a csoport rivális, majdnem ligautolsó védelem ellen:
vs Giants 1 TD 0 INT ; 0 futott TD 1 Fumbli
Itt jött a korántsem impozáns 17. védelem ellen:
vs Ravens 1 TD 0 INT; 0 futott TD 1 Fumbli
Újabb meccs a Phily ellen! Itt már semmi reményük nem volt, mindenki az azóta elküldött Reid ellen skandált.
vs Phily 2TD 1 INT ; 0 futott TD 1 Fumbli!
Majd az e heti produkció a Dallas ellen:
vs Dallas 0 TD 0 INT; 1 futott TD 0 fumbli!
Ergo 1 vagy 2 kiemelkedő meccstől eltekintve RG3 sem villogott 😊 Elit védelmekkel pedig nem igazán kellett szembe néznie 😊
Griffin 20 TD 5 INT ; 7 futott TD 12 Fumbli!
Willson 26 TD 10INT ; 4 futott TD 6 fumbli!
Ergo ha már a futott TD számbavétele mellett kardoskodtok, legyen itt a Fumbli is oké? 😊
Lehet,hogy hárommal többet futott, de hattal többször el is vesztette a labdát. Ugye ez így már egészen más? 😊
Rajtatok a sor, gyűjtsétek csak ki ezeket az adatokat Willsonra is, aztán vitatkozhatunk,hogy ki játszott erősebb védelmek ellen.
Ennek ellenére nagyon jó játékosnak tartom RG3-at!
Azt viszont érvként felhozni,hogy egyel kevesebbet játszott, több mint vicces. Miért ilyen puhány,hogy lesérül? 😛
több mint 13 éve
Eddig Kyle volt szar és Haslett jó. Most fordítva. Jövőre talán egyszerre? 😀igen csak most van Black Monday, és nincs HC-ja az Eaglesnek, Bearsnek, Chargersnek, Billsnek, Cardinalsnak, Chiefsnek, Brownsnak és inog a Panthers!ja igen erről már volt szó, és akkor merült fel Singletary neve.agent TEz reális lehet?egyáltalán nem hiszem, hogy kiraknák, ezért írtam hogy vigye el valaki HC-nek, mintha collegebe hívták volna ?tavaly?sapka
Mármint h bejut a csapat a playoffba, és erre kivágják az egyik coordinatort, mert feledhető a védelem?
Vagy inkább ő harap rá egy ajánlatra szerinted?agent T
valaaakiiii
| apeszos: azért Kyle eléggé bejött, Haslett-tel szemben | sapka
több mint 13 éve
igen csak most van Black Monday, és nincs HC-ja az Eaglesnek, Bearsnek, Chargersnek, Billsnek, Cardinalsnak, Chiefsnek, Brownsnak és inog a Panthers!ja igen erről már volt szó, és akkor merült fel Singletary neve.agent TEz reális lehet?egyáltalán nem hiszem, hogy kiraknák, ezért írtam hogy vigye el valaki HC-nek, mintha collegebe hívták volna ?tavaly?sapka
Mármint h bejut a csapat a playoffba, és erre kivágják az egyik coordinatort, mert feledhető a védelem?
Vagy inkább ő harap rá egy ajánlatra szerinted?agent T
valaaakiiii
| apeszos: azért Kyle eléggé bejött, Haslett-tel szemben |
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
én úgy emlékszem Tampába hívták, de nem tenném rá a fejemEz reális lehet?egyáltalán nem hiszem, hogy kiraknák, ezért írtam hogy vigye el valaki HC-nek, mintha collegebe hívták volna ?tavaly?sapka
Mármint h bejut a csapat a playoffba, és erre kivágják az egyik coordinatort, mert feledhető a védelem?
Vagy inkább ő harap rá egy ajánlatra szerinted?agent T

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
Most te kezdesz olyan lenni, mint én Kyle-al. 😛Ez reális lehet?egyáltalán nem hiszem, hogy kiraknák, ezért írtam hogy vigye el valaki HC-nek, mintha collegebe hívták volna ?tavaly?sapka
Mármint h bejut a csapat a playoffba, és erre kivágják az egyik coordinatort, mert feledhető a védelem?
Vagy inkább ő harap rá egy ajánlatra szerinted?agent T
több mint 13 éve
ja igen erről már volt szó, és akkor merült fel Singletary neve.Ez reális lehet?egyáltalán nem hiszem, hogy kiraknák, ezért írtam hogy vigye el valaki HC-nek, mintha collegebe hívták volna ?tavaly?sapka
Mármint h bejut a csapat a playoffba, és erre kivágják az egyik coordinatort, mert feledhető a védelem?
Vagy inkább ő harap rá egy ajánlatra szerinted?agent T
Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 13 éve
Ez reális lehet?egyáltalán nem hiszem, hogy kiraknák, ezért írtam hogy vigye el valaki HC-nek, mintha collegebe hívták volna ?tavaly?
Mármint h bejut a csapat a playoffba, és erre kivágják az egyik coordinatort, mert feledhető a védelem?
Vagy inkább ő harap rá egy ajánlatra szerinted?agent T
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
Ez reális lehet?aláhúztam😛sapkaolyan sok HC needes csapat van, remélem valakinek megtetszik Haslett!!sapkabukott NFL HC, az idei védelme fogalmazzunk úgy h feledhető, why???empty taxi
Mármint h bejut a csapat a playoffba, és erre kivágják az egyik coordinatort, mert feledhető a védelem?
Vagy inkább ő harap rá egy ajánlatra szerinted?
Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 13 éve
aláhúztam😛olyan sok HC needes csapat van, remélem valakinek megtetszik Haslett!!sapkabukott NFL HC, az idei védelme fogalmazzunk úgy h feledhető, why???empty taxi
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
olyan sok HC needes csapat van, remélem valakinek megtetszik Haslett!!sapkabukott NFL HC, az idei védelme fogalmazzunk úgy h feledhető, why???

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
olyan sok HC needes csapat van, remélem valakinek megtetszik Haslett!!
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
igen, meg Meskó TD-re rúgta volna a puntotKovács Sanyitól megtanultuk, hogy ez nem kisasszonysport, ilyen sérüléssel ő végigjátszott két bajnokságotfarkaspetiAzon gondolkodtam, hogy ha felépül Orakpo, mit csinálunk Jackson-nal?nexion218kemények vagyunk kivágjuk Orakpot, mit szimulál itt😀
rotációba elég hasznos lesz, főleg, hogy az eddig nem is voltsapka
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
Kovács Sanyitól megtanultuk, hogy ez nem kisasszonysport, ilyen sérüléssel ő végigjátszott két bajnokságotAzon gondolkodtam, hogy ha felépül Orakpo, mit csinálunk Jackson-nal?nexion218kemények vagyunk kivágjuk Orakpot, mit szimulál itt😀
rotációba elég hasznos lesz, főleg, hogy az eddig nem is voltsapka

több mint 13 éve
Morris:Az nem Batmannek dolgozik ? 😊
"I'm never a star. I'll never be a star. Other people might think I'm a star, but I'm just Alfred."😊CooleySkins
több mint 13 éve
Azon gondolkodtam, hogy ha felépül Orakpo, mit csinálunk Jackson-nal?nexion218kemények vagyunk kivágjuk Orakpot, mit szimulál itt😀
rotációba elég hasznos lesz, főleg, hogy az eddig nem is volt
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
Azon gondolkodtam, hogy ha felépül Orakpo, mit csinálunk Jackson-nal?
"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 13 éve
Morris:"I'm never a star. I'll never be a star. Other people might think I'm a star, but I'm just Alfred."😊
több mint 13 éve
Tudtak hogy a futast nehezen fogjak, passzra keszultek, ezzel a vedelemmel betomni a lukakat es hatul is rendben lenni nem tudtak. Meg is kaptak a run playeket szepen.
Runblockban amugy brutal a fal, bar most nem volt tul nehez dolguk.
több mint 13 éve
Nagyjából 1et értünk akkor. Csak abban nem, hogy nekem tetszett, mert működött. 😀 Passzt is alig hívtunk (asszem 18at), mert nem volt rá szükség, nyelték a yardot a földön. Ezen a meccsen nem szépen játszani kellett, hanem nyerni és mi pontosan ezt tettük!
"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 13 éve
Sapka, ne már! Mi volt a baj a D hívásokkal? Persze, szinte minden play blitz volt, de működött, nem tudtak vele mit kezdeni, akkor miért kellett volna mást hívni? Ha szoptunk volna egy 60+ yardos TD-t meg két-három 30-40 yardos passzt, akkor OK, vegyünk vissza, de így kár lett volna változtatni azon, ami müxik. Sőt, talán a 3. INT is ennek köszönhető, mert Romo elhitte, hogy megyünk megint a nyakára, pedig pont akkor nem és szépen bele is sétált Jackson csapdájába. nexion218A Jackson intnél ment is mindenki!
ezért passzolta el checkdownra, csak Jackson vagy alapból ki volt osztva zónára, vagy qb readen volt (mondjuk ez nem standard egy 3-4-es olbtől, de láttam már ilyet tőle), ezért bezárta Murrayt
--
az nem tetszett, hogy nem rossz ez a 6-os blitz, de amikor csak 4-en 5-en mentek nem volt semmi nyomás! és ha 5-en mennek már verve van a cover...
másrészt, ha a dallas normális playhívásokkal ment volna, simán büntette volna ezeket 8-10 yardos keresztrouteokkal, esetleg bubblescreen/bármilyen másik screen
az, hogy nem váltottak/nem mertek váltani nem a D érdeme, hanem az ő butaságuk
ettől függetlenül, üde színfolt volt ez nekem, na meg DeAngelo shutdown cornerkedett😀
Nem hibázhatunk nagyot ha a Seattle ellen is 5-ös 6-os blitzek fognak menni!
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!