Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 13 éve
gorbel Dallas Cowboys 1 006 — Cowboys nerd
Gratula, jobbak voltatok, megérdemeltétek.
több mint 13 éve
Hendrix Utah State Aggies 3 117
Elképesztően örülök, lesz ami lesz a Seahawks ellen, PO-ban a csapat 5 év után. Fantasztikus ez a RGIII - Morris duó.

I know that when you shine they wish some days will be dark

Sunny days wouldn't be special if it wasn't for rain, Joy wouldn't feel so good if it wasn't for pain
több mint 13 éve
CooleySkins Washington Commanders Florida State Seminoles 12
Sikerült!
Voltak izgalmas és szép pillanatok.Morris előtt le a kalappal de RGIII se játszott rosszul..Na gyerünk aludni,hosszú volt az éjszaka😊

több mint 13 éve
gyeek LSU Tigers 8 719 — Grady Judd fan
Gratulálok a Redskinsnek, szépen hozták vissza a szezont. Jövőre rezervátum lesz a bünti Little Bighornért! 😊

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 13 éve
steroid stewie Washington Commanders 268
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Hat, ahogy a Sziuk mondanak, Hoka hey !
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Csak megtaláljuk az egyetértés hangját mi is! 😉nexion218
"Te mondd hogy rablotamadas, a te hangod melyebb 😊"
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
nézem a seattle-lajost, és nagyon kívánom, hogy a FedExen a kovbojok után is fogadhassunk valakit😀

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Ez van. Nem is várhattuk, hogy majd más juttat be minket. Ha a magunk erejéből nem megy, ne is menjen. Idén ez is szép teljesítmény.
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
nyert a chicago😕
mindenképp győzni kell este

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
A Lions rácuppant a hosszúkukira.. Az offense-ük mindent megtesz a macik győzelméért. Stafford... áhh..apeszos
aludtam picit közben, de hogy mondod?😛sapka
Én hivatásos pesszimista vagyok. Mi lenne veletek nélkülem? Amióta ilyen vagyok jók vagyunk... 😛

És különben sincs még vége.. 😀 😛

Csak a Tehenészek a saját topicunkban énekelik ki a sajtot a szánkból.. 😀 😀 😀
több mint 13 éve
CooleySkins Washington Commanders Florida State Seminoles 12
Csak emlegetni kellett Stafford-ot,és máris elkezdett dobálni 😊

több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
A Lions rácuppant a hosszúkukira.. Az offense-ük mindent megtesz a macik győzelméért. Stafford... áhh..apeszos
aludtam picit közben, de hogy mondod?😛

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
Mate90 34 — Megfigyelő
Visszajött a Detroit! 20:17.
több mint 13 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
Basszus, mi ez a tobzódás itt? 😀 JJ mint NFL csapat szurker??? Mivé lesz a világ.... 😛apeszos
Most nem fogom visszakeresni, de ha jól emlékszem már az első forduló előtt/után írtam, hogy idén a Skins-nek szurkolok,és szerintem ez jövőre sem lesz másképp 😊jjncaa
Mondom én... Kifordult sarkaiból a világ... 😀apeszos
Csak az a sarka maradjon a helyén, hogy a Dallas nem jut PO-ba....😛nexion218
Na de fel vitte az isten a dolgotokat.. 😊 úgy beszéltek kb. mint egy Pats szurkoló a playoffról 😀

Ami szerintem meg is lesz sajnos simán, mi már 110%on megyünk és ma lesz a kipukkanás. Sok pont lesz.

PunBB bbcode test
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
A Lions rácuppant a hosszúkukira.. Az offense-ük mindent megtesz a macik győzelméért. Stafford... áhh..
több mint 13 éve
gyeek LSU Tigers 8 719 — Grady Judd fan
Rég érdekelt ennyire NFL meccs 😊
Hajrá RG3, azt adom, hogy ilyen szezon után csalódás lenne elbukni, pláne ez ellen a Dallas ellenjjncaa
Ezt hogy érted? mert volt egy érdekes lekicsinylő kommented Garrett-Dallas-szurkolók kombóról!
Kroos
Egy fanatikus tartson ki mindig a kedvencei mellett, de ez a Garrett-féle Dallas botrányosan randán játszik, szerintemjjncaa
Hát nem tudom mit látsz akkor? Jó O fal nincs,és futás se,a D ezeregy sebből vérzik. De azért amit Romo-Bryant-Witten csinál hetek óta az minden csak nem randa, Harrisnak is minden meccsen van gyönyörű visszahordása, mondom úgy h én se szívlelem Garrettet sőt... Minden meccsünk izgalmas, szerintem nálunk simán van 15-20 csapat aki randábban játszik most akkor én is megsértek pár csapatot Kansas,Jags,Raiders,Jets,Bills,és még sorolhatnám.Kroos
Ne erőltesd compadre, itt egy igazi cseppet sem elfogulatlan gourmet-vel van dolgod, óvásnak helye nincs! 😛

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 13 éve
nexion218 4 019 — Washington Gyapotkombájnz fan
Basszus, mi ez a tobzódás itt? 😀 JJ mint NFL csapat szurker??? Mivé lesz a világ.... 😛apeszos
Most nem fogom visszakeresni, de ha jól emlékszem már az első forduló előtt/után írtam, hogy idén a Skins-nek szurkolok,és szerintem ez jövőre sem lesz másképp 😊jjncaa
Mondom én... Kifordult sarkaiból a világ... 😀apeszos
Csak az a sarka maradjon a helyén, hogy a Dallas nem jut PO-ba....😛

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Basszus, mi ez a tobzódás itt? 😀 JJ mint NFL csapat szurker??? Mivé lesz a világ.... 😛apeszos
Most nem fogom visszakeresni, de ha jól emlékszem már az első forduló előtt/után írtam, hogy idén a Skins-nek szurkolok,és szerintem ez jövőre sem lesz másképp 😊jjncaa
Mondom én... Kifordult sarkaiból a világ... 😀
több mint 13 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 121 — no es importante
Basszus, mi ez a tobzódás itt? 😀 JJ mint NFL csapat szurker??? Mivé lesz a világ.... 😛apeszos
Most nem fogom visszakeresni, de ha jól emlékszem már az első forduló előtt/után írtam, hogy idén a Skins-nek szurkolok,és szerintem ez jövőre sem lesz másképp 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Basszus, mi ez a tobzódás itt? 😀 JJ mint NFL csapat szurker??? Mivé lesz a világ.... 😛
több mint 13 éve
nexion218 4 019 — Washington Gyapotkombájnz fan
Phil Simms szerint mi nyerünk, úgyhogy akár ki se kell jönnetek a pályára 😛Wirtschaftsteil
Az lenne az egyetlen esélyetek a győzelemre, ha megfogadnánk a tanácsot és tényleg pályára se lépnénk... Bár akkor még mindig ott lenne nektek Romo....😀

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
Phil Simms szerint mi nyerünk...Wirtschaftsteil
ha már zenei utalások:
ebben az esetben szerintem Phil Simms is on the tweek again...

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
Phil Simms szerint mi nyerünk, úgyhogy akár ki se kell jönnetek a pályára 😛
több mint 13 éve
nexion218 4 019 — Washington Gyapotkombájnz fan
Ha már a hó nem fog hullni, hulljon a Dallas vére:



Délelőtt gondoltam meglátogatom az ellen honlapját és mivel nem tudtam pontosan a címet, a nyilvánvaló kombinációt próbáltam. Kéretik felfedezni a link mögötti meglepetést, ami engem is fogadot:

 www.cowboys.com/

"Find yourself a Cowboy!" 😉nexion218
Nagy plusz, imadom a Slayert.Delonso_
Csak megtaláljuk az egyetértés hangját mi is! 😉

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson