Washington Commanders
28 feliratkozó
több mint 13 éve
Gratula, jobbak voltatok, megérdemeltétek.
több mint 13 éve
Elképesztően örülök, lesz ami lesz a Seahawks ellen, PO-ban a csapat 5 év után. Fantasztikus ez a RGIII - Morris duó.
I know that when you shine they wish some days will be dark
Sunny days wouldn't be special if it wasn't for rain, Joy wouldn't feel so good if it wasn't for pain
több mint 13 éve
Sikerült!Voltak izgalmas és szép pillanatok.Morris előtt le a kalappal de RGIII se játszott rosszul..Na gyerünk aludni,hosszú volt az éjszaka😊
több mint 13 éve
Gratulálok a Redskinsnek, szépen hozták vissza a szezont. Jövőre rezervátum lesz a bünti Little Bighornért! 😊
blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 13 éve
Hat, ahogy a Sziuk mondanak, Hoka hey !
több mint 13 éve
Csak megtaláljuk az egyetértés hangját mi is! 😉nexion218"Te mondd hogy rablotamadas, a te hangod melyebb 😊"
több mint 13 éve
nézem a seattle-lajost, és nagyon kívánom, hogy a FedExen a kovbojok után is fogadhassunk valakit😀
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
Ez van. Nem is várhattuk, hogy majd más juttat be minket. Ha a magunk erejéből nem megy, ne is menjen. Idén ez is szép teljesítmény.
több mint 13 éve
nyert a chicago😕mindenképp győzni kell este
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
Én hivatásos pesszimista vagyok. Mi lenne veletek nélkülem? Amióta ilyen vagyok jók vagyunk... 😛A Lions rácuppant a hosszúkukira.. Az offense-ük mindent megtesz a macik győzelméért. Stafford... áhh..apeszosaludtam picit közben, de hogy mondod?😛sapka
És különben sincs még vége.. 😀 😛
Csak a Tehenészek a saját topicunkban énekelik ki a sajtot a szánkból.. 😀 😀 😀
több mint 13 éve
A Lions rácuppant a hosszúkukira.. Az offense-ük mindent megtesz a macik győzelméért. Stafford... áhh..apeszosaludtam picit közben, de hogy mondod?😛
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
Visszajött a Detroit! 20:17.
több mint 13 éve
Na de fel vitte az isten a dolgotokat.. 😊 úgy beszéltek kb. mint egy Pats szurkoló a playoffról 😀Csak az a sarka maradjon a helyén, hogy a Dallas nem jut PO-ba....😛nexion218Mondom én... Kifordult sarkaiból a világ... 😀apeszosBasszus, mi ez a tobzódás itt? 😀 JJ mint NFL csapat szurker??? Mivé lesz a világ.... 😛apeszosMost nem fogom visszakeresni, de ha jól emlékszem már az első forduló előtt/után írtam, hogy idén a Skins-nek szurkolok,és szerintem ez jövőre sem lesz másképp 😊jjncaa
Ami szerintem meg is lesz sajnos simán, mi már 110%on megyünk és ma lesz a kipukkanás. Sok pont lesz.
több mint 13 éve
A Lions rácuppant a hosszúkukira.. Az offense-ük mindent megtesz a macik győzelméért. Stafford... áhh..
több mint 13 éve
Ne erőltesd compadre, itt egy igazi cseppet sem elfogulatlan gourmet-vel van dolgod, óvásnak helye nincs! 😛Hát nem tudom mit látsz akkor? Jó O fal nincs,és futás se,a D ezeregy sebből vérzik. De azért amit Romo-Bryant-Witten csinál hetek óta az minden csak nem randa, Harrisnak is minden meccsen van gyönyörű visszahordása, mondom úgy h én se szívlelem Garrettet sőt... Minden meccsünk izgalmas, szerintem nálunk simán van 15-20 csapat aki randábban játszik most akkor én is megsértek pár csapatot Kansas,Jags,Raiders,Jets,Bills,és még sorolhatnám.KroosEgy fanatikus tartson ki mindig a kedvencei mellett, de ez a Garrett-féle Dallas botrányosan randán játszik, szerintemjjncaaRég érdekelt ennyire NFL meccs 😊Ezt hogy érted? mert volt egy érdekes lekicsinylő kommented Garrett-Dallas-szurkolók kombóról!
Hajrá RG3, azt adom, hogy ilyen szezon után csalódás lenne elbukni, pláne ez ellen a Dallas ellenjjncaa
Kroos
blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 13 éve
Csak az a sarka maradjon a helyén, hogy a Dallas nem jut PO-ba....😛Mondom én... Kifordult sarkaiból a világ... 😀apeszosBasszus, mi ez a tobzódás itt? 😀 JJ mint NFL csapat szurker??? Mivé lesz a világ.... 😛apeszosMost nem fogom visszakeresni, de ha jól emlékszem már az első forduló előtt/után írtam, hogy idén a Skins-nek szurkolok,és szerintem ez jövőre sem lesz másképp 😊jjncaa
"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 13 éve
Mondom én... Kifordult sarkaiból a világ... 😀Basszus, mi ez a tobzódás itt? 😀 JJ mint NFL csapat szurker??? Mivé lesz a világ.... 😛apeszosMost nem fogom visszakeresni, de ha jól emlékszem már az első forduló előtt/után írtam, hogy idén a Skins-nek szurkolok,és szerintem ez jövőre sem lesz másképp 😊jjncaa
több mint 13 éve
Basszus, mi ez a tobzódás itt? 😀 JJ mint NFL csapat szurker??? Mivé lesz a világ.... 😛apeszosMost nem fogom visszakeresni, de ha jól emlékszem már az első forduló előtt/után írtam, hogy idén a Skins-nek szurkolok,és szerintem ez jövőre sem lesz másképp 😊

---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Basszus, mi ez a tobzódás itt? 😀 JJ mint NFL csapat szurker??? Mivé lesz a világ.... 😛
több mint 13 éve
Phil Simms szerint mi nyerünk, úgyhogy akár ki se kell jönnetek a pályára 😛WirtschaftsteilAz lenne az egyetlen esélyetek a győzelemre, ha megfogadnánk a tanácsot és tényleg pályára se lépnénk... Bár akkor még mindig ott lenne nektek Romo....😀
"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 13 éve
Phil Simms szerint mi nyerünk...Wirtschaftsteilha már zenei utalások:
ebben az esetben szerintem Phil Simms is on the tweek again...
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
Phil Simms szerint mi nyerünk, úgyhogy akár ki se kell jönnetek a pályára 😛
több mint 13 éve
Csak megtaláljuk az egyetértés hangját mi is! 😉Ha már a hó nem fog hullni, hulljon a Dallas vére:Nagy plusz, imadom a Slayert.Delonso_
Délelőtt gondoltam meglátogatom az ellen honlapját és mivel nem tudtam pontosan a címet, a nyilvánvaló kombinációt próbáltam. Kéretik felfedezni a link mögötti meglepetést, ami engem is fogadot:
www.cowboys.com/
"Find yourself a Cowboy!" 😉nexion218
"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson