Davante Adams a Raiderstől a Jetshez megy!

Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Szerintem nem csúnyajjncaa
Marha jól néz ki, nekem is tetszik.
peterk2005
Elvileg a régi bőrsapikra hajaz, azért nincs rajta csapatlogo sem. Mondjuk az pont nem jön át, de nem lenne ellenemre ha nem csak egy meccset játszanának ebben a szerelésben.
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 690 — The only discipline that lasts, is self discipline
Szerintem nem csúnyajjncaa
Marha jól néz ki, nekem is tetszik.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
....mert a játékot nem yardra játszák.sapka
Ezt azért gondold újra.. 😀
több mint 11 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 62 013 — no es importante
Szerintem nem csúnya



Vasárnapi retro sisak


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
eléggé utálom a pff-t, de olyan jó érzés, amikor a csapatot nyalogatja😀
 www.profootballfocus.com/blog/2012/10/31/pffs-mid-season-all-nfc-east-team/
7 redskin
6 giant
5 cowboy
2 philly

mekkora vicc😀

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
izé, nem lett volna rossz, ha a mi gmünk qrja oda a 4. kört a tálibért, végülis itt van Morris, akinek a kis kedvence; legalább lett volna egy igazánjó cornerünk is.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
Vasárnap győzünk.

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
nem azt mondom jó a passdef, mert nem az, de messze nem utolsósapka
Sapka, nézd meg ezt a linket. Ajánlom figyelembe az utolsó helyet.apeszos
,de azt írtam, hogy nem a yard a legfontosabb stat.
igen az is fontos, de pl. az a 4-5 dolog amit felsoroltam hasonlóan fontos

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Maximum a new orleans ellen lehetne bármi esélyünk defense oldalon , ha engedett yardokról van szó.Petikievak01
Ellenük se. Azóta felébredtek. Gondolod Brees ellen hirtelen feljavulna a sec? 😀apeszos
A két Def. összehasonlításában mutatna jobb képet a Redskins a Saints-nél. Brees ebből a szempontból nem játszik.tomi-tomi
Jó hogy erre jártál. A secondaryről beszéltem. Passz ellen tök utolsó a 'skins. Brees és a passz összeegyeztethetetlen.... Hú de jó szó volt ez. És hosszú...apeszos
Ne haragudj, Te belinkelted az nfl.com szokásos meccs előtti csapatrészeket összehasonlító grafikáját. Erre írták, hogy ezek a grafikonok csak a Saints ellen mutatnának jól a Redskins szempontjából. Tehát a Saints pass Def. összehasonlítva a Tietekkel. Ezek után milyen alapon hozod elő a Saints Off. (Brees) vs. Redskins Def. szempontot?
(Írjátok ki az ajtóra, hogy belépés csak Redskins szurkolóknak.)tomi-tomi
Nem magyarázkodok, hogy mire gondoltam, valószínű érted te azt. Kötekedni biztos jó érzés. Nem írunk ki az ajtóra semmit, a többieket milyen alapon számítod ide? Örültem a szerencsének.

nem azt mondom jó a passdef, mert nem az, de messze nem utolsósapka
Sapka, nézd meg ezt a linket. Ajánlom figyelembe az utolsó helyet.

Aztán én ezzel be is fejeztem. Jó volt itt.
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
A secondaryről beszéltem. Passz ellen tök utolsó a 'skins. apeszos
csak szólok, hogy ez nem így van!
és nem neked mondom, de kényelmes ebbe a szerepbe beleülni, de sajnos nem igaz😕
mert a játékot nem yardra játszák.
pl. QB ratingban nem utolsó, hanem 24. a passdef
pl. interceptionokben 3.
de engedett TD-ben 32.
pl. ellenpass%-ban 22.
pl. 1. down%-ban 28.

nem azt mondom jó a passdef, mert nem az, de messze nem utolsó

szerk. az el is felejtettem, hogy elütött passzok tekintetében ligaelső a csapat...

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Maximum a new orleans ellen lehetne bármi esélyünk defense oldalon , ha engedett yardokról van szó.Petikievak01
Ellenük se. Azóta felébredtek. Gondolod Brees ellen hirtelen feljavulna a sec? 😀apeszos
A két Def. összehasonlításában mutatna jobb képet a Redskins a Saints-nél. Brees ebből a szempontból nem játszik.tomi-tomi
Jó hogy erre jártál. A secondaryről beszéltem. Passz ellen tök utolsó a 'skins. Brees és a passz összeegyeztethetetlen.... Hú de jó szó volt ez. És hosszú...apeszos
Ne haragudj, Te belinkelted az nfl.com szokásos meccs előtti csapatrészeket összehasonlító grafikáját. Erre írták, hogy ezek a grafikonok csak a Saints ellen mutatnának jól a Redskins szempontjából. Tehát a Saints pass Def. összehasonlítva a Tietekkel. Ezek után milyen alapon hozod elő a Saints Off. (Brees) vs. Redskins Def. szempontot?
(Írjátok ki az ajtóra, hogy belépés csak Redskins szurkolóknak.)

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Maximum a new orleans ellen lehetne bármi esélyünk defense oldalon , ha engedett yardokról van szó.Petikievak01
Ellenük se. Azóta felébredtek. Gondolod Brees ellen hirtelen feljavulna a sec? 😀apeszos
A két Def. összehasonlításában mutatna jobb képet a Redskins a Saints-nél. Brees ebből a szempontból nem játszik.tomi-tomi
Jó hogy erre jártál. A secondaryről beszéltem. Passz ellen tök utolsó a 'skins. Brees és a passz összeegyeztethetetlen.... Hú de jó szó volt ez. És hosszú...
több mint 11 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Maximum a new orleans ellen lehetne bármi esélyünk defense oldalon , ha engedett yardokról van szó.Petikievak01
Ellenük se. Azóta felébredtek. Gondolod Brees ellen hirtelen feljavulna a sec? 😀apeszos
A két Def. összehasonlításában mutatna jobb képet a Redskins a Saints-nél. Brees ebből a szempontból nem játszik.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Maximum a new orleans ellen lehetne bármi esélyünk defense oldalon , ha engedett yardokról van szó.Petikievak01
Ellenük se. Azóta felébredtek. Gondolod Brees ellen hirtelen feljavulna a sec? 😀
több mint 11 éve
Petikievak01 Philadelphia Eagles 1 667 — Its OK to be gay.
apeszos
Ez nagyon nem tetszik D oldalon.agent T
Bárki ellen ez jönne ki
Bjoca
Maximum a new orleans ellen lehetne bármi esélyünk defense oldalon , ha engedett yardokról van szó.

több mint 11 éve
Bjoca Washington Commanders 292 — ami meghalt nem halhat meg többé
apeszos
Ez nagyon nem tetszik D oldalon.agent T
Bárki ellen ez jönne ki

az éj sötét és tele iszonyattal
több mint 11 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
apeszos
Ez nagyon nem tetszik D oldalon.

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Álmodik a nyomor. 😀

Vasárnap mi játszunk "csúnyában".

több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
(az öreg ezt tényleg megcsinálta Friscoban)Delonso_
tudom, ezért is írtam, hogy nézném ahogy építik

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Jah, vagy hogy megrántotta az ellenfele.
Meg is kérdezné az öreg. És leszakadt a vállad tőle? Nem, akkor?

De mivel lehet azért van mert túl gyenge az erőlénted, az elkövetkező három napban edzőtábor és hegyen futás persze felfelé.
Imádná a csapat Hallt egy ilyen kis szuvenírért. (az öreg ezt tényleg megcsinálta Friscoban)
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
lepergett a szemeim előtt, ahogy Hall+Wilson próbálja meccs után magyarázni az öregnek vigyázállásban, hogy de a névtelen safetyk nem értek oda, jaj nem értek oda😀😀

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Ezenkívül nagyon tud tüzelni is az az ember, HC-nek nem való, de DC-nek én is nagyon el tudnám képzelni. Játékosként is brutális volt.
több mint 11 éve
Jan Pittsburgh Steelers 5 072 — Steelers fan


Én is bírom az öreg harcost, lehet hogy O terén nem egy nagy guru, de a mostani SF D alapjait ő rakta le, az pedig elég szigorú alakulat lett.
Jan
Tévedsz. Azt a D-t egy bizonyos Mike Nolan kezdte el építeni.empty taxi
Rendben.

Akkor úgy mondom, mikor odakerült Friscoba a liga egyik legrosszabb védelme volt ott (engedett pontokat tekintve), és az ő HC ideje alatt lett top 10-es a D. Úgy gondolom, hogy -bár nem ő kezdte, és nem ő volt a DC- valamiféle szerepe volt ebben.
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat


Én is bírom az öreg harcost, lehet hogy O terén nem egy nagy guru, de a mostani SF D alapjait ő rakta le, az pedig elég szigorú alakulat lett.
Jan
Tévedsz. Azt a D-t egy bizonyos Mike Nolan kezdte el építeni.empty taxi
De ő volt az asszisztense. És LB edző. Mikor Nolant kirúgták 2008-ban még az elején tartottak. Ezt a D-t ő fejezte be. Szerintem. És a Vikings hirtelen feltámadásában is lehet szerepe. Szintén csak szerintem.