Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 13 éve
nexion218 4 019 — Washington Gyapotkombájnz fan
szerk, nexion honnan ismerted ezt a szleng kifejezést???😛😛😛 (rákerestem, sajnos)sapka
South Park... 😀 Van egy rész, ahol a gyerekeket látogatásra viszik a karamellagyárba, ahol Tom Cruise bácsi is dolgozik és asszem Cartman állapítja meg, hogy "Tom Cruise is a fudge packer!". Ami persze igaz, mert a szalag mellett karamellát csomagolt, de szegény Mr. Cruise azt hitte, hogy a szleng verzióban érti a kisgyerek és berágott rá egy pöttyet... 😀

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Nézegettem a Walter mockot, létezik az, illetve lenne annak realitása, hogy 3/85-re Baccari Rambo hozzánk kerüljön?apeszos
egész pontosan a 3/21. (overall 85😛)
petikievak szakértelmét leszámítva,
Nehéz kérdés, mert Rambo FS, nem tudom szükségünk van e rá, másrészt mentális problémák is vannak, illetve a játéktudása sem feltétlen elit. Lehetségesnek tartom, hogy többen beelőznék őt, mint top prospect safetyt, szerintem szóba jöhetne 3/21-nél, inkább az a kérdés, nekünk kellhet e egy ilyen FS... (szerintem nem)
de inkább bedobom a közösbe T.J. McDonald-ot, USC-s senior SS, szintén mentális gondok miatt csúszhat 2/20 környékére, egyik kedvenc prospectem, szorítok, hogy hozzánk kerüljön. Szükség van egy erős box safetyre.

beltazor: ha ez így alakulna, biztosan elmúlna a 'görcsösség', és mindenki top formában nyomná😛; másrészt nyugati parti csapatot fogadni/elutazni oda, hááát
de nem számítok ilyen kedvező feltételekre, mivel 3 hete folyamat leírom a minnesotát, szerintem győzni fognak

szerk, nexion honnan ismerted ezt a szleng kifejezést???😛😛😛 (rákerestem, sajnos)sapka
Kötekedel more? Nem ízlett a hallé? 😛
Mert Tanard Jacksonnál nincsenek mentális problémák? Ha jövőre is ennyit játszanak a safetyk mint Vödör meg Jackson akkor tényleg jól járunk. 😛 Gomes meg üveg, és a játéka is csalódás.

Apropó: Cedric a PO-ban már játszhatna? Úgy tudom négy meccsre kapott eltiltást, az meg vasárnap lejár.
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
Nézegettem a Walter mockot, létezik az, illetve lenne annak realitása, hogy 3/85-re Baccari Rambo hozzánk kerüljön?apeszos
egész pontosan a 3/21. (overall 85😛)
petikievak szakértelmét leszámítva,
Nehéz kérdés, mert Rambo FS, nem tudom szükségünk van e rá, másrészt mentális problémák is vannak, illetve a játéktudása sem feltétlen elit. Lehetségesnek tartom, hogy többen beelőznék őt, mint top prospect safetyt, szerintem szóba jöhetne 3/21-nél, inkább az a kérdés, nekünk kellhet e egy ilyen FS... (szerintem nem)
de inkább bedobom a közösbe T.J. McDonald-ot, USC-s senior SS, szintén mentális gondok miatt csúszhat 2/20 környékére, egyik kedvenc prospectem, szorítok, hogy hozzánk kerüljön. Szükség van egy erős box safetyre.

beltazor: ha ez így alakulna, biztosan elmúlna a 'görcsösség', és mindenki top formában nyomná😛; másrészt nyugati parti csapatot fogadni/elutazni oda, hááát
de nem számítok ilyen kedvező feltételekre, mivel 3 hete folyamat leírom a minnesotát, szerintem győzni fognak

szerk, nexion honnan ismerted ezt a szleng kifejezést???😛😛😛 (rákerestem, sajnos)

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
nexion218 4 019 — Washington Gyapotkombájnz fan
Szerintetek, ha meccsünk előtt már bent lennétek a PO-ba, akkor hogy állna a csapatotok a meccshez? (kezdők? mentálisan?) beltazor
Ne haragudj, ez a szituáció számunkra ismeretlen... 😀

Nézegettem a Walter mockot, létezik az, illetve lenne annak realitása, hogy 3/85-re Baccari Rambo hozzánk kerüljön?apeszos
Bézmeg az a név...😀 Eredeti családneve Fudge, az se jobb (a "fudge packer" szleng kifejezésre kéretik rákeresni, gondolom lehetett köze a névváltoztatáshoz 😊 )...

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 13 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 970 — Pfizer & Moderna fan
Szerintetek, ha meccsünk előtt már bent lennétek a PO-ba, akkor hogy állna a csapatotok a meccshez? (kezdők? mentálisan?)

több mint 13 éve
Petikievak01 Philadelphia Eagles 1 667 — Its OK to be gay.
Nézegettem a Walter mockot, létezik az, illetve lenne annak realitása, hogy 3/85-re Baccari Rambo hozzánk kerüljön?apeszos
nem reális.

több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Nézegettem a Walter mockot, létezik az, illetve lenne annak realitása, hogy 3/85-re Baccari Rambo hozzánk kerüljön?
több mint 13 éve
nexion218 4 019 — Washington Gyapotkombájnz fan
Meg Shanahan is mondta - bár nem volt nehéz észrevenni - hogy butított, illetve Cousins-osított gameplannel indultak neki a Philly meccsnek. Ez gondolom egyrészt a gyógyuló térdnek szólt másrészt meg - ahogy azt már írtam is - kinézem belőlük, hogy ködösítés: ha már azt tutira tudni fogja a Dallas, hogy ki kezd ellenük, legalább abban ne legyenek már biztosak, hogy RG3 RG3 gamplan-nel vagy RG3 Cousins gameplan-nel. Ezt jól megaszontam! 😀

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Nagyon drukkolok RGIII-nek, üde szinfoltja a mezőnynek. A Barnák ellen nélküle is behúzhatjátok a meccset, és a Sasok se túl acélosak. Viszont a Dallas ellen élet halál meccsetek lesz szerintem, jobb lenne arra pihentetni a srácot. Szurkolok Nektek.diverdoc
Látod sapka, azért bejött ez a 2 fordulóval ezelötti jóslatom, ráadásul úgy tudom Dez is játszik.
Szóval gyerünk srácokdiverdoc
tényleg bejött!
de nem tudom ki számított rá, hogy mindenki kuzinja így fog tudni játszani beugróként (az meg személyes butaság, hogy azt gondoltam mindenhogy jobbak vagyunk a Dallasnál tiebreakerben, de sajnos nem😕)
előző meccs* nagyon sima volt, mi nem változtunk, itthon játszunk, ők tovább sérültek (védelem), nem okozhat gondotsapka
Nem tudom. Megnéztem megint a Philly meccset, volt idő rá a hosszú ünnepi bohóckodás alatt.. nekem gyengébbnek tűntünk, mint a Ravens ellen, pedig a Ravens most jobb, mint a Philly, remélem ez nem leszállóág. A 'boys meg nem volt romokban a Saints ellen, az overtime ugye lutri.. közel sem vagyok 100ra biztos. Szoros lesz ez, bár szerintem meglesz 😊agent T
*előző Dallas meccs
de szerintem a Philly ellen csak szoktatta a lábát erdzsífrísapka
Nem is vele volt baj. Merevítőben elég nehéz futni. Hanem a defense hozta megint az év eleji formáját. Ha Foles így tudott haladni, az Romonak sem lesz megerőltető. Mintha úgy jöttek volna ki, hogy elég a sisakot kiküldeni. De leginkább az a sok misstackle idegesített McCoy-on. Remélem csak fejben nem voltak ott, és vasárnapra felrázzák őket.

És nekünk van nagy arcunk azzal, hogy Po-ba készülünk. A szíhóksz már a Super Bowlt játsza.. 😀 😀 😀
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
Nagyon drukkolok RGIII-nek, üde szinfoltja a mezőnynek. A Barnák ellen nélküle is behúzhatjátok a meccset, és a Sasok se túl acélosak. Viszont a Dallas ellen élet halál meccsetek lesz szerintem, jobb lenne arra pihentetni a srácot. Szurkolok Nektek.diverdoc
Látod sapka, azért bejött ez a 2 fordulóval ezelötti jóslatom, ráadásul úgy tudom Dez is játszik.
Szóval gyerünk srácokdiverdoc
tényleg bejött!
de nem tudom ki számított rá, hogy mindenki kuzinja így fog tudni játszani beugróként (az meg személyes butaság, hogy azt gondoltam mindenhogy jobbak vagyunk a Dallasnál tiebreakerben, de sajnos nem😕)
előző meccs* nagyon sima volt, mi nem változtunk, itthon játszunk, ők tovább sérültek (védelem), nem okozhat gondotsapka
Nem tudom. Megnéztem megint a Philly meccset, volt idő rá a hosszú ünnepi bohóckodás alatt.. nekem gyengébbnek tűntünk, mint a Ravens ellen, pedig a Ravens most jobb, mint a Philly, remélem ez nem leszállóág. A 'boys meg nem volt romokban a Saints ellen, az overtime ugye lutri.. közel sem vagyok 100ra biztos. Szoros lesz ez, bár szerintem meglesz 😊agent T
*előző Dallas meccs
de szerintem a Philly ellen csak szoktatta a lábát erdzsífrí

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
Nagyon drukkolok RGIII-nek, üde szinfoltja a mezőnynek. A Barnák ellen nélküle is behúzhatjátok a meccset, és a Sasok se túl acélosak. Viszont a Dallas ellen élet halál meccsetek lesz szerintem, jobb lenne arra pihentetni a srácot. Szurkolok Nektek.diverdoc
Látod sapka, azért bejött ez a 2 fordulóval ezelötti jóslatom, ráadásul úgy tudom Dez is játszik.
Szóval gyerünk srácokdiverdoc
tényleg bejött!
de nem tudom ki számított rá, hogy mindenki kuzinja így fog tudni játszani beugróként (az meg személyes butaság, hogy azt gondoltam mindenhogy jobbak vagyunk a Dallasnál tiebreakerben, de sajnos nem😕)
előző meccs nagyon sima volt, mi nem változtunk, itthon játszunk, ők tovább sérültek (védelem), nem okozhat gondotsapka
Nem tudom. Megnéztem megint a Philly meccset, volt idő rá a hosszú ünnepi bohóckodás alatt.. nekem gyengébbnek tűntünk, mint a Ravens ellen, pedig a Ravens most jobb, mint a Philly, remélem ez nem leszállóág. A 'boys meg nem volt romokban a Saints ellen, az overtime ugye lutri.. közel sem vagyok 100ra biztos. Szoros lesz ez, bár szerintem meglesz 😊

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 13 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
Mondjuk szerintem az idei PO-ba jutás esélyeinek nem az mércéje, hogy az elmúlt években hányszor lestük alulról az East valagát. Tudomásom szerint az PO-ba az aktuális év teljesítményével lehet bejutni. Kérek engedélyt meghunyászkodni, amiért egy, az elmúlt években gyengén muzsikáló csapat fanjaként nem a szőnyeg alatt kúszok, amikor végre több kategóriában egyéni és csapat szinten is liga top5 a csapat, van egy (ill. 2 irányítónk) és a "családi vállalkozás", amin tavaly még röhögött mindenki, rácáfolni látszik az okosokra, sőt a seggüket nyalják sok helyen, hogy micsoda munkát végeztek. Szerintem joggal vagyunk büszkék a teljes csapatra! Ha meg nem nyerünk vasárnap, lófasz a seggünkbe, megérdemeljük, mert egyrészt kiszopunk egy riválistól "win and in" helyzetben, másrészt meg amiért a bye week előtt annyi meccset elbohóckodtunk. Rajtam mindenesetre nem fog múlni, már készítem a vérivó korsót! 😀nexion218
nyugi, csak az van, hogy a tehenészek többször kerültek olyan helyzetbe az elmúlt pár évben, hogy a playoffért játszhassanak, és emiatt éltünk már meg csalódásokat, tehát mondhatnám azt, hogy mi már tudjuk, milyen, ha az utolsó pillanatban van bukó.
Nektek most jó, van lendület, van egy franchise QB, most itt a nagy lehetőség, és utolsó fordulós lemaradásra is utoljára még az előző évezredben volt példa.
majd ha lesz ilyen irányú tapasztalat, akkor az beépül a várakozásaitokba, ennyi.slowmotion
Szerintem a divízió éveken át tartó alulról nézegetése, továbbá az olyan QB-k, mint Rexy, Beck vagy az épp másutt brillírozó Campbell tündöklése megalapozza azt az érzést, hogy már az eddigieknek is nagyon örülünk, és szeintem bár nagyon várjuk a PO-t, de ha nem jön össze, akkor se fogja senki itt anyjába küldeni a vezetést, se a csapatot, és belekalkulátuk a bukás lehetőségét. jók vagyunk belőle, csak nem szeretünk gondolni rá 😊

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 13 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 155 — Cowboys fan
Mondjuk szerintem az idei PO-ba jutás esélyeinek nem az mércéje, hogy az elmúlt években hányszor lestük alulról az East valagát. Tudomásom szerint az PO-ba az aktuális év teljesítményével lehet bejutni. Kérek engedélyt meghunyászkodni, amiért egy, az elmúlt években gyengén muzsikáló csapat fanjaként nem a szőnyeg alatt kúszok, amikor végre több kategóriában egyéni és csapat szinten is liga top5 a csapat, van egy (ill. 2 irányítónk) és a "családi vállalkozás", amin tavaly még röhögött mindenki, rácáfolni látszik az okosokra, sőt a seggüket nyalják sok helyen, hogy micsoda munkát végeztek. Szerintem joggal vagyunk büszkék a teljes csapatra! Ha meg nem nyerünk vasárnap, lófasz a seggünkbe, megérdemeljük, mert egyrészt kiszopunk egy riválistól "win and in" helyzetben, másrészt meg amiért a bye week előtt annyi meccset elbohóckodtunk. Rajtam mindenesetre nem fog múlni, már készítem a vérivó korsót! 😀nexion218
nyugi, csak az van, hogy a tehenészek többször kerültek olyan helyzetbe az elmúlt pár évben, hogy a playoffért játszhassanak, és emiatt éltünk már meg csalódásokat, tehát mondhatnám azt, hogy mi már tudjuk, milyen, ha az utolsó pillanatban van bukó.
Nektek most jó, van lendület, van egy franchise QB, most itt a nagy lehetőség, és utolsó fordulós lemaradásra is utoljára még az előző évezredben volt példa.
majd ha lesz ilyen irányú tapasztalat, akkor az beépül a várakozásaitokba, ennyi.
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
pro-bowl Fletcher témához:
úgy emlékszem 128 szerelése 10 passdeflection 5 intje van (+1 sack+1FF)
(Rileynak 120-3.5 sack-7PD-1FF)
szóval, azért ilyen számai vannak, mert főként visszalép zónázni-mancoverbe 1/1-re a TE-kel, és ehhez képest neki vannak a legjobb passzvédekezős számai, olyannyira jók, hogy bizonyos elitebb safetyk is megirigyelhetnék, ja de ha safetykhez hasonlítjuk akkor a 128 szerelés egyedülálló!
Persze LB-k között nem olyan kiemelkedő a szerelések száma/mennyisége, de a többiek közelében sincsenek passcoverben.
nagyon-nagyon underrated

szerk. szerintem Cofield is megérdemelte volna
szerk.2 Montgomery is
na meg Chester főleg

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
Nagyon drukkolok RGIII-nek, üde szinfoltja a mezőnynek. A Barnák ellen nélküle is behúzhatjátok a meccset, és a Sasok se túl acélosak. Viszont a Dallas ellen élet halál meccsetek lesz szerintem, jobb lenne arra pihentetni a srácot. Szurkolok Nektek.diverdoc
Látod sapka, azért bejött ez a 2 fordulóval ezelötti jóslatom, ráadásul úgy tudom Dez is játszik.
Szóval gyerünk srácokdiverdoc
tényleg bejött!
de nem tudom ki számított rá, hogy mindenki kuzinja így fog tudni játszani beugróként (az meg személyes butaság, hogy azt gondoltam mindenhogy jobbak vagyunk a Dallasnál tiebreakerben, de sajnos nem😕)
előző meccs nagyon sima volt, mi nem változtunk, itthon játszunk, ők tovább sérültek (védelem), nem okozhat gondot

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Nagyon drukkolok RGIII-nek, üde szinfoltja a mezőnynek. A Barnák ellen nélküle is behúzhatjátok a meccset, és a Sasok se túl acélosak. Viszont a Dallas ellen élet halál meccsetek lesz szerintem, jobb lenne arra pihentetni a srácot. Szurkolok Nektek.diverdoc
Látod sapka, azért bejött ez a 2 fordulóval ezelötti jóslatom, ráadásul úgy tudom Dez is játszik.
Szóval gyerünk srácok


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
A same place finisherekből úgy látom, hogy nálad már megnyertük a csoportot 😀

Szerk: mivel a divízión belüli meccsek sose nevezhetők könnyűnek, az away esetében a KC... otthon meg Raiders lehet talán picivel könnyebb? Ki tudja milyen évük lesz Megatronéknak meg Riverséknek. De hát ha divízióelsőséggel számolsz (számolunk), mitől lenne könnyű a schedule? 😀agent T
Még jó, hiszen nagyarcúak vagyunk nem? 😛 Korán volt még Tomi? 😀 😀 Írtam, hogy az idei eredmények alapján. Igaz, azt stewie-nek.
több mint 13 éve
farkaspeti Washington Commanders 763
Túlságosan éjszaka volt, fel sem tűnt, hogy, Williams és Alexander is ott van. 😊 3 kedvenc Skins-játékosomból 2 ott van, király 😊
A jövő évi schedule-ról meg csak annyit, hogy szerintem nehezebb lesz, mint idén, de örülök, hogy a JAX-KC duó egyik tagjával fogunk játszani


több mint 13 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
Trent Williams is. Lorenzo Alexander pedig a spec team captain.

2013 Regular Season

Home
  • Dallas,
  • N.Y. Giants,
  • Philadelphia,
  • Chicago,
  • Detroit,
  • Oakland,
  • San Diego,
  • NFC West Same Place Finisher (49ers/Seattle)

    Away
  • Dallas,
  • N.Y. Giants,
  • Philadelphia,
  • Green Bay,
  • Minnesota,
  • Denver,
  • Kansas City,
  • NFC South Same Place Finisher (Atlanta)
  • apeszos
    A same place finisherekből úgy látom, hogy nálad már megnyertük a csoportot 😀

    Szerk: mivel a divízión belüli meccsek sose nevezhetők könnyűnek, az away esetében a KC... otthon meg Raiders lehet talán picivel könnyebb? Ki tudja milyen évük lesz Megatronéknak meg Riverséknek. De hát ha divízióelsőséggel számolsz (számolunk), mitől lenne könnyű a schedule? 😀

    Braves on the warpath!!!

    Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
    több mint 13 éve
    agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
    Egyébként azt nem tudom értelmezni, hogy Fletcher megint csak alternate a Pro Bowl-on.... Bár a magam részéről teszek rá, de azért úgy mégis...nexion218
    Én tudom értelmezni, annyit jelent, hogy a nép szemében még mindig aximálisan underrated.
    Lewis-i magasságokban kéne járnia. A karrierje megvan hozzá.
    Valaki mindjárt búvárkodik egyet (én lusta vagyok) és hozzáteszi, hogy a statjai alapján is. 😊
    Amúgy meg mekkora lenne már, ha nem tudnánk delegálni senkit Pro Bowlra? 😀

    Braves on the warpath!!!

    Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
    több mint 13 éve
    nexion218 4 019 — Washington Gyapotkombájnz fan
    Egyébként azt nem tudom értelmezni, hogy Fletcher megint csak alternate a Pro Bowl-on.... Bár a magam részéről teszek rá, de azért úgy mégis...

    "I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
    több mint 13 éve
    apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
    Nehezebbnek néz ki, mint az idei szezon, nem?steroid stewie
    Az idei eredmények alapján szvsz könnyű inkább. Sokat fog számítani az offseason.
    több mint 13 éve
    steroid stewie Washington Commanders 268
    Nehezebbnek néz ki, mint az idei szezon, nem?
    több mint 13 éve
    apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
    Trent Williams is. Lorenzo Alexander pedig a spec team captain.

    2013 Regular Season

    Home
  • Dallas,
  • N.Y. Giants,
  • Philadelphia,
  • Chicago,
  • Detroit,
  • Oakland,
  • San Diego,
  • NFC West Same Place Finisher (49ers/Seattle)

    Away
  • Dallas,
  • N.Y. Giants,
  • Philadelphia,
  • Green Bay,
  • Minnesota,
  • Denver,
  • Kansas City,
  • NFC South Same Place Finisher (Atlanta)
  • több mint 13 éve
    farkaspeti Washington Commanders 763
    RG3 Pro Bowler!! 😊