Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 13 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 4 050
Bocs az offért, de szívmelengető érzés olvasni, hogy mennyire tartanak tőlünk a riválisok, sok ilyen gyenge szezon után. 😊
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
OFF: Nálunk is csak akkor szerepel RG3 mikor sapka átnéz hozzánk 😀 😀Double B
jaj ez a sapka 😀agent T
igen,, igen fogjatok mindent a kisebbre 😛😛, könnyű így bűnbakot találni

süti..., ha megveritek a covbojokat nem kéne játszanunk még 1 tétmeccset😕

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 904 — capitaine du château de Vienne 1487
ERbetűs POm lesz, Révensz s Redszkinsssz


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
továbbra is tartom, hogy az nfcW-s ellenféllel szemben matchup előnyünk van az elit futás elleni defenseszel, és ezt a csapatot nem verik meg 200 passzolt yarddal
más kérdés mi a helyzet az O-val, Griffin tényleg tartalékos volt, örülök, hogy játszott, szoktatta a lábát, ennél több fog kelleni a jövő héten
de egyáltalán nem tartok a Cowboystól, előző meccs a második negyedben eldőlt simán, ha 100%-os lesz Griffin akkor most sem lehet ez probléma, főleg otthonsapka
Remek, hogy előnyünk van az nfcw csapatokkal szemben, de én láttam a SNF első félidejét éjjel, és a Seahawks nyomasztó volt. Én nem fogok itt elemezgetni, annyi a lényeg szerintem, hogy az elég jól jegyzett ninerst elverték, mint b..i a f...át, és azon se csodálkoznék, hogy ha tart náluk ez a lendület, meg se állnának a Lombardiig.
A lendület nálunk meg csillapodott, valahogy behúztuk az Eagles meccset, de nem szartam be a gyönyörtől.. és szerintem is ez a Seahawks most megnyúvasztana minket. Egy szóval nem mondom, hogy a niners kellemes kis ellenfél lenne, de szerintem még mindig inkább, mint a Seattle.
Szóval én mint még soha, úgy fogok szurkolni héttől a Lionsnak (nem lesz nehéz, sose szurkoltam nekik semennyire se😊 ) és reménykedem, hogy AR-ék komolyan veszik a meccset a Vikes ellen.

apeszos: Nagyon elégedett vagyok a szezonnal én is, innentől minden W hab a tortán, de azért csak be kéne jutni a playoffba, mert különben egy offseasonon át hallgathatjuk, hogy bezzek az endrúlák, az bevitte a csupacsikó csapaptát 😀😀😀DDDDD
Néhányan amúgy is állandóan azzal vannak elfoglalva, hogy az (na jó, írjuk le rendesen) Andrew Luck mennyivel jobb, biztos bennünk van a hiba, hogy leszarjuk mit csinál, nem szerepel a neve a Skins topicban öt oldalanként ha egyszer 😊) - nem azért mert nem jó, hanem mert nem ránk tartozik 😀😀😀D
agent T
OFF: Nálunk is csak akkor szerepel RG3 mikor sapka átnéz hozzánk 😀 😀Double B
jaj ez a sapka 😀

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 13 éve
Double B Indianapolis Colts 800 — In Irsay We Trust!
továbbra is tartom, hogy az nfcW-s ellenféllel szemben matchup előnyünk van az elit futás elleni defenseszel, és ezt a csapatot nem verik meg 200 passzolt yarddal
más kérdés mi a helyzet az O-val, Griffin tényleg tartalékos volt, örülök, hogy játszott, szoktatta a lábát, ennél több fog kelleni a jövő héten
de egyáltalán nem tartok a Cowboystól, előző meccs a második negyedben eldőlt simán, ha 100%-os lesz Griffin akkor most sem lehet ez probléma, főleg otthonsapka
Remek, hogy előnyünk van az nfcw csapatokkal szemben, de én láttam a SNF első félidejét éjjel, és a Seahawks nyomasztó volt. Én nem fogok itt elemezgetni, annyi a lényeg szerintem, hogy az elég jól jegyzett ninerst elverték, mint b..i a f...át, és azon se csodálkoznék, hogy ha tart náluk ez a lendület, meg se állnának a Lombardiig.
A lendület nálunk meg csillapodott, valahogy behúztuk az Eagles meccset, de nem szartam be a gyönyörtől.. és szerintem is ez a Seahawks most megnyúvasztana minket. Egy szóval nem mondom, hogy a niners kellemes kis ellenfél lenne, de szerintem még mindig inkább, mint a Seattle.
Szóval én mint még soha, úgy fogok szurkolni héttől a Lionsnak (nem lesz nehéz, sose szurkoltam nekik semennyire se😊 ) és reménykedem, hogy AR-ék komolyan veszik a meccset a Vikes ellen.

apeszos: Nagyon elégedett vagyok a szezonnal én is, innentől minden W hab a tortán, de azért csak be kéne jutni a playoffba, mert különben egy offseasonon át hallgathatjuk, hogy bezzek az endrúlák, az bevitte a csupacsikó csapaptát 😀😀😀DDDDD
Néhányan amúgy is állandóan azzal vannak elfoglalva, hogy az (na jó, írjuk le rendesen) Andrew Luck mennyivel jobb, biztos bennünk van a hiba, hogy leszarjuk mit csinál, nem szerepel a neve a Skins topicban öt oldalanként ha egyszer 😊) - nem azért mert nem jó, hanem mert nem ránk tartozik 😀😀😀D
agent T
OFF: Nálunk is csak akkor szerepel RG3 mikor sapka átnéz hozzánk 😀 😀
több mint 13 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
továbbra is tartom, hogy az nfcW-s ellenféllel szemben matchup előnyünk van az elit futás elleni defenseszel, és ezt a csapatot nem verik meg 200 passzolt yarddal
más kérdés mi a helyzet az O-val, Griffin tényleg tartalékos volt, örülök, hogy játszott, szoktatta a lábát, ennél több fog kelleni a jövő héten
de egyáltalán nem tartok a Cowboystól, előző meccs a második negyedben eldőlt simán, ha 100%-os lesz Griffin akkor most sem lehet ez probléma, főleg otthonsapka
Remek, hogy előnyünk van az nfcw csapatokkal szemben, de én láttam a SNF első félidejét éjjel, és a Seahawks nyomasztó volt. Én nem fogok itt elemezgetni, annyi a lényeg szerintem, hogy az elég jól jegyzett ninerst elverték, mint b..i a f...át, és azon se csodálkoznék, hogy ha tart náluk ez a lendület, meg se állnának a Lombardiig.
A lendület nálunk meg csillapodott, valahogy behúztuk az Eagles meccset, de nem szartam be a gyönyörtől.. és szerintem is ez a Seahawks most megnyúvasztana minket. Egy szóval nem mondom, hogy a niners kellemes kis ellenfél lenne, de szerintem még mindig inkább, mint a Seattle.
Szóval én mint még soha, úgy fogok szurkolni héttől a Lionsnak (nem lesz nehéz, sose szurkoltam nekik semennyire se😊 ) és reménykedem, hogy AR-ék komolyan veszik a meccset a Vikes ellen.

apeszos: Nagyon elégedett vagyok a szezonnal én is, innentől minden W hab a tortán, de azért csak be kéne jutni a playoffba, mert különben egy offseasonon át hallgathatjuk, hogy bezzek az endrúlák, az bevitte a csupacsikó csapaptát 😀😀😀DDDDD
Néhányan amúgy is állandóan azzal vannak elfoglalva, hogy az (na jó, írjuk le rendesen) Andrew Luck mennyivel jobb, biztos bennünk van a hiba, hogy leszarjuk mit csinál, nem szerepel a neve a Skins topicban öt oldalanként ha egyszer 😊) - nem azért mert nem jó, hanem mert nem ránk tartozik 😀😀😀D

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 13 éve
farkaspeti Washington Commanders 763
Bocs az offért, de úgy döntöttem, hogy karácsony alkalmából feltöltöm ezt az általam kreált ardzsífríkarikatúra-szerű képződményt 😀
Boldog Karácsonyt, Skins-topik 😊


több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
bár elhangzott a jó megoldás,
mostanra nagyon egyszerűvé vált a képlet, ha kikapunk a Cowboystól 9-7-tel végzünk és csak másodikak lehetünk a csoportban.
Szerencsére jobb a kickerünk a Minnesotánál és a Chicagonál is, szóval ha ők is kikapnak vs. GB vs. DET; akkor bejutunk.
De ha bejutunk vagy a Seattle fogadjuk itthon, mint 4. helyes
vagy a SF-et idegenben, ha 6.ok

(A giants csak akkor juthat be, ha mi nyerünk, és a többiek kikapnak)sapka
Szerintem a mostan Seahawks átmenne rajtunk , vagyis én eléggé félek tőlük.Petikievak01
Ez igaz, de mivel a Philly már régen kiesett, a mostani Seahawks-szal PO meccset idén tutira nem játszotok, szóval nincs mitől félned. nexion218
Téged már 3 hete le muteoltalak , mi a rákért látlak ?Petikievak01
Mert helybe jössz a pofonért..
több mint 13 éve
Petikievak01 Philadelphia Eagles 1 667 — Its OK to be gay.
bár elhangzott a jó megoldás,
mostanra nagyon egyszerűvé vált a képlet, ha kikapunk a Cowboystól 9-7-tel végzünk és csak másodikak lehetünk a csoportban.
Szerencsére jobb a kickerünk a Minnesotánál és a Chicagonál is, szóval ha ők is kikapnak vs. GB vs. DET; akkor bejutunk.
De ha bejutunk vagy a Seattle fogadjuk itthon, mint 4. helyes
vagy a SF-et idegenben, ha 6.ok

(A giants csak akkor juthat be, ha mi nyerünk, és a többiek kikapnak)sapka
Szerintem a mostan Seahawks átmenne rajtunk , vagyis én eléggé félek tőlük.Petikievak01
Ez igaz, de mivel a Philly már régen kiesett, a mostani Seahawks-szal PO meccset idén tutira nem játszotok, szóval nincs mitől félned. nexion218
Téged már 3 hete le muteoltalak , mi a rákért látlak ?

több mint 13 éve
nexion218 4 019 — Washington Gyapotkombájnz fan
bár elhangzott a jó megoldás,
mostanra nagyon egyszerűvé vált a képlet, ha kikapunk a Cowboystól 9-7-tel végzünk és csak másodikak lehetünk a csoportban.
Szerencsére jobb a kickerünk a Minnesotánál és a Chicagonál is, szóval ha ők is kikapnak vs. GB vs. DET; akkor bejutunk.
De ha bejutunk vagy a Seattle fogadjuk itthon, mint 4. helyes
vagy a SF-et idegenben, ha 6.ok

(A giants csak akkor juthat be, ha mi nyerünk, és a többiek kikapnak)sapka
Szerintem a mostan Seahawks átmenne rajtunk , vagyis én eléggé félek tőlük.Petikievak01
Ez igaz, de mivel a Philly már régen kiesett, a mostani Seahawks-szal PO meccset idén tutira nem játszotok, szóval nincs mitől félned.

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
továbbra is tartom, hogy az nfcW-s ellenféllel szemben matchup előnyünk van az elit futás elleni defenseszel, és ezt a csapatot nem verik meg 200 passzolt yarddal
más kérdés mi a helyzet az O-val, Griffin tényleg tartalékos volt, örülök, hogy játszott, szoktatta a lábát, ennél több fog kelleni a jövő héten
de egyáltalán nem tartok a Cowboystól, előző meccs a második negyedben eldőlt simán, ha 100%-os lesz Griffin akkor most sem lehet ez probléma, főleg otthon

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Csak egyszerűen: ki ne essetek wazzeg. 😛 😀Vrijbloed
Na bumm. Mi már jól jártunk mindenképpen. 😊
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
bár elhangzott a jó megoldás,
mostanra nagyon egyszerűvé vált a képlet, ha kikapunk a Cowboystól 9-7-tel végzünk és csak másodikak lehetünk a csoportban.
Szerencsére jobb a kickerünk a Minnesotánál és a Chicagonál is, szóval ha ők is kikapnak vs. GB vs. DET; akkor bejutunk.
De ha bejutunk vagy a Seattle fogadjuk itthon, mint 4. helyes
vagy a SF-et idegenben, ha 6.ok

(A giants csak akkor juthat be, ha mi nyerünk, és a többiek kikapnak)sapka
egyik sem tűnik sétagaloppnak 😀 plusz még Kacsát sem szeretnénk elszomorítani.. 😛 úgyhogy nagyjából az az egy meccs lenne a PO. Ezzel a védelemmel és egy sánta Griffinnel pláne. Ám az én elvárásaimat túl is teljesítették már. A Boys ellen sem lesz túl sok esélyünk, ha RG3 ilyen takarékos lesz. Azért ezt az idényt mindenképpen köszönöm nekik. Tudom, sokat szidtam a Shanahan & Co.-t, most akkor mea culpa. És lesz ami lesz.
több mint 13 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Csak egyszerűen: ki ne essetek wazzeg. 😛 😀
több mint 13 éve
Petikievak01 Philadelphia Eagles 1 667 — Its OK to be gay.
bár elhangzott a jó megoldás,
mostanra nagyon egyszerűvé vált a képlet, ha kikapunk a Cowboystól 9-7-tel végzünk és csak másodikak lehetünk a csoportban.
Szerencsére jobb a kickerünk a Minnesotánál és a Chicagonál is, szóval ha ők is kikapnak vs. GB vs. DET; akkor bejutunk.
De ha bejutunk vagy a Seattle fogadjuk itthon, mint 4. helyes
vagy a SF-et idegenben, ha 6.ok

(A giants csak akkor juthat be, ha mi nyerünk, és a többiek kikapnak)sapka
Szerintem a mostan Seahawks átmenne rajtunk , vagyis én eléggé félek tőlük.

több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
bár elhangzott a jó megoldás,
mostanra nagyon egyszerűvé vált a képlet, ha kikapunk a Cowboystól 9-7-tel végzünk és csak másodikak lehetünk a csoportban.
Szerencsére jobb a kickerünk a Minnesotánál és a Chicagonál is, szóval ha ők is kikapnak vs. GB vs. DET; akkor bejutunk.
De ha bejutunk vagy a Seattle fogadjuk itthon, mint 4. helyes
vagy a SF-et idegenben, ha 6.ok

(A giants csak akkor juthat be, ha mi nyerünk, és a többiek kikapnak)

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
A Minnesota Chicago kombó veresége, és a mi győzelmünk esetén mindenképp két csapat jut be tőlünk. Akkor a Giants jön velünk Feltéve, hogy nyernek a Philly ellen. Ha nem, akkor a Vikings jön a zakójuk ellenére.

Mi van, nem tudtok aludni?? 😀 😀
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
nem láttam a meccsüket, de a Seattle nagyon izmosnak tűnik... Ha bejutunk, el tudjuk őket kerülni az első körben?nexion218
El, de csak akkor ha az előbb felvázolt eset jön elő. Akkor a Friscóval játszunk idegenben.
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Ez szép karácsonyi ajándék volt. Függetlenül attól, hogy kurva szarul játszottunk. Kikapott a Boys is, meg a Törpök is 😀 A Seattle meg agyon nyerte magát. 😮

Végig zongoráztam a lehetőségeinket, arra jutottam, hogy nyerni kell és kész. Vereség esetén csak akkor jutunk tovább, ha a macik is meg a Vikingek is kikapnak. Erre kevés esély van. Még a Vikingeknek van a legnagyobb esélyük a zakóra a Packers ellen, de látva a tegnapi Texans verést, ebben sem bízok. A Lions meg már szarik az egészbe szvsz. De ha mégis, akkor az a csúfság fog előfordulni, hogy az NFC East-ből két csapat is PO-ba jut. 😀
több mint 13 éve
nexion218 4 019 — Washington Gyapotkombájnz fan
nem láttam a meccsüket, de a Seattle nagyon izmosnak tűnik... Ha bejutunk, el tudjuk őket kerülni az első körben?

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 13 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
Redskins - Cowboys Week17 SNF.
Legalább tudni fogjuk a kickoffra, hogy mi van, ha nem győzünk.

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 13 éve
kristof New York Giants USC Trojans 9 169 — Browns GM
van ilyen PO machine, használjátok mert jó dolog:  espn.go.com/nfl/playoffs/machine 😊
röviden összefoglalva: nem muszáj nyernetek, de erősen ajánlott a többiek sorsolása miatt

Oh, what a tangled web we weave
When first we practise to deceive!
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Phúú, túl bonyolult. Nyerni kell és kész.apeszos
holnap ígérem kiírom rendesen érthetően😀sapka
Na azé' 😀
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
Phúú, túl bonyolult. Nyerni kell és kész.apeszos
holnap ígérem kiírom rendesen érthetően😀

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Phúú, túl bonyolult. Nyerni kell és kész.