Washington Commanders
28 feliratkozó
több mint 13 éve
Bocs az offért, de szívmelengető érzés olvasni, hogy mennyire tartanak tőlünk a riválisok, sok ilyen gyenge szezon után. 😊
több mint 13 éve
igen,, igen fogjatok mindent a kisebbre 😛😛, könnyű így bűnbakot találniOFF: Nálunk is csak akkor szerepel RG3 mikor sapka átnéz hozzánk 😀 😀Double Bjaj ez a sapka 😀agent T
süti..., ha megveritek a covbojokat nem kéne játszanunk még 1 tétmeccset😕
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
ERbetűs POm lesz, Révensz s Redszkinsssz

Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
jaj ez a sapka 😀OFF: Nálunk is csak akkor szerepel RG3 mikor sapka átnéz hozzánk 😀 😀Double Btovábbra is tartom, hogy az nfcW-s ellenféllel szemben matchup előnyünk van az elit futás elleni defenseszel, és ezt a csapatot nem verik meg 200 passzolt yarddalRemek, hogy előnyünk van az nfcw csapatokkal szemben, de én láttam a SNF első félidejét éjjel, és a Seahawks nyomasztó volt. Én nem fogok itt elemezgetni, annyi a lényeg szerintem, hogy az elég jól jegyzett ninerst elverték, mint b..i a f...át, és azon se csodálkoznék, hogy ha tart náluk ez a lendület, meg se állnának a Lombardiig.
más kérdés mi a helyzet az O-val, Griffin tényleg tartalékos volt, örülök, hogy játszott, szoktatta a lábát, ennél több fog kelleni a jövő héten
de egyáltalán nem tartok a Cowboystól, előző meccs a második negyedben eldőlt simán, ha 100%-os lesz Griffin akkor most sem lehet ez probléma, főleg otthonsapka
A lendület nálunk meg csillapodott, valahogy behúztuk az Eagles meccset, de nem szartam be a gyönyörtől.. és szerintem is ez a Seahawks most megnyúvasztana minket. Egy szóval nem mondom, hogy a niners kellemes kis ellenfél lenne, de szerintem még mindig inkább, mint a Seattle.
Szóval én mint még soha, úgy fogok szurkolni héttől a Lionsnak (nem lesz nehéz, sose szurkoltam nekik semennyire se😊 ) és reménykedem, hogy AR-ék komolyan veszik a meccset a Vikes ellen.
apeszos: Nagyon elégedett vagyok a szezonnal én is, innentől minden W hab a tortán, de azért csak be kéne jutni a playoffba, mert különben egy offseasonon át hallgathatjuk, hogy bezzek az endrúlák, az bevitte a csupacsikó csapaptát 😀😀😀DDDDD
Néhányan amúgy is állandóan azzal vannak elfoglalva, hogy az (na jó, írjuk le rendesen) Andrew Luck mennyivel jobb, biztos bennünk van a hiba, hogy leszarjuk mit csinál, nem szerepel a neve a Skins topicban öt oldalanként ha egyszer 😊) - nem azért mert nem jó, hanem mert nem ránk tartozik 😀😀😀D
agent T
Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 13 éve
OFF: Nálunk is csak akkor szerepel RG3 mikor sapka átnéz hozzánk 😀 😀továbbra is tartom, hogy az nfcW-s ellenféllel szemben matchup előnyünk van az elit futás elleni defenseszel, és ezt a csapatot nem verik meg 200 passzolt yarddalRemek, hogy előnyünk van az nfcw csapatokkal szemben, de én láttam a SNF első félidejét éjjel, és a Seahawks nyomasztó volt. Én nem fogok itt elemezgetni, annyi a lényeg szerintem, hogy az elég jól jegyzett ninerst elverték, mint b..i a f...át, és azon se csodálkoznék, hogy ha tart náluk ez a lendület, meg se állnának a Lombardiig.
más kérdés mi a helyzet az O-val, Griffin tényleg tartalékos volt, örülök, hogy játszott, szoktatta a lábát, ennél több fog kelleni a jövő héten
de egyáltalán nem tartok a Cowboystól, előző meccs a második negyedben eldőlt simán, ha 100%-os lesz Griffin akkor most sem lehet ez probléma, főleg otthonsapka
A lendület nálunk meg csillapodott, valahogy behúztuk az Eagles meccset, de nem szartam be a gyönyörtől.. és szerintem is ez a Seahawks most megnyúvasztana minket. Egy szóval nem mondom, hogy a niners kellemes kis ellenfél lenne, de szerintem még mindig inkább, mint a Seattle.
Szóval én mint még soha, úgy fogok szurkolni héttől a Lionsnak (nem lesz nehéz, sose szurkoltam nekik semennyire se😊 ) és reménykedem, hogy AR-ék komolyan veszik a meccset a Vikes ellen.
apeszos: Nagyon elégedett vagyok a szezonnal én is, innentől minden W hab a tortán, de azért csak be kéne jutni a playoffba, mert különben egy offseasonon át hallgathatjuk, hogy bezzek az endrúlák, az bevitte a csupacsikó csapaptát 😀😀😀DDDDD
Néhányan amúgy is állandóan azzal vannak elfoglalva, hogy az (na jó, írjuk le rendesen) Andrew Luck mennyivel jobb, biztos bennünk van a hiba, hogy leszarjuk mit csinál, nem szerepel a neve a Skins topicban öt oldalanként ha egyszer 😊) - nem azért mert nem jó, hanem mert nem ránk tartozik 😀😀😀D
agent T
több mint 13 éve
továbbra is tartom, hogy az nfcW-s ellenféllel szemben matchup előnyünk van az elit futás elleni defenseszel, és ezt a csapatot nem verik meg 200 passzolt yarddalRemek, hogy előnyünk van az nfcw csapatokkal szemben, de én láttam a SNF első félidejét éjjel, és a Seahawks nyomasztó volt. Én nem fogok itt elemezgetni, annyi a lényeg szerintem, hogy az elég jól jegyzett ninerst elverték, mint b..i a f...át, és azon se csodálkoznék, hogy ha tart náluk ez a lendület, meg se állnának a Lombardiig.
más kérdés mi a helyzet az O-val, Griffin tényleg tartalékos volt, örülök, hogy játszott, szoktatta a lábát, ennél több fog kelleni a jövő héten
de egyáltalán nem tartok a Cowboystól, előző meccs a második negyedben eldőlt simán, ha 100%-os lesz Griffin akkor most sem lehet ez probléma, főleg otthonsapka
A lendület nálunk meg csillapodott, valahogy behúztuk az Eagles meccset, de nem szartam be a gyönyörtől.. és szerintem is ez a Seahawks most megnyúvasztana minket. Egy szóval nem mondom, hogy a niners kellemes kis ellenfél lenne, de szerintem még mindig inkább, mint a Seattle.
Szóval én mint még soha, úgy fogok szurkolni héttől a Lionsnak (nem lesz nehéz, sose szurkoltam nekik semennyire se😊 ) és reménykedem, hogy AR-ék komolyan veszik a meccset a Vikes ellen.
apeszos: Nagyon elégedett vagyok a szezonnal én is, innentől minden W hab a tortán, de azért csak be kéne jutni a playoffba, mert különben egy offseasonon át hallgathatjuk, hogy bezzek az endrúlák, az bevitte a csupacsikó csapaptát 😀😀😀DDDDD
Néhányan amúgy is állandóan azzal vannak elfoglalva, hogy az (na jó, írjuk le rendesen) Andrew Luck mennyivel jobb, biztos bennünk van a hiba, hogy leszarjuk mit csinál, nem szerepel a neve a Skins topicban öt oldalanként ha egyszer 😊) - nem azért mert nem jó, hanem mert nem ránk tartozik 😀😀😀D
Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 13 éve
Bocs az offért, de úgy döntöttem, hogy karácsony alkalmából feltöltöm ezt az általam kreált ardzsífríkarikatúra-szerű képződményt 😀Boldog Karácsonyt, Skins-topik 😊

több mint 13 éve
Mert helybe jössz a pofonért..Téged már 3 hete le muteoltalak , mi a rákért látlak ?Petikievak01Ez igaz, de mivel a Philly már régen kiesett, a mostani Seahawks-szal PO meccset idén tutira nem játszotok, szóval nincs mitől félned. nexion218bár elhangzott a jó megoldás,Szerintem a mostan Seahawks átmenne rajtunk , vagyis én eléggé félek tőlük.Petikievak01
mostanra nagyon egyszerűvé vált a képlet, ha kikapunk a Cowboystól 9-7-tel végzünk és csak másodikak lehetünk a csoportban.
Szerencsére jobb a kickerünk a Minnesotánál és a Chicagonál is, szóval ha ők is kikapnak vs. GB vs. DET; akkor bejutunk.
De ha bejutunk vagy a Seattle fogadjuk itthon, mint 4. helyes
vagy a SF-et idegenben, ha 6.ok
(A giants csak akkor juthat be, ha mi nyerünk, és a többiek kikapnak)sapka
több mint 13 éve
Téged már 3 hete le muteoltalak , mi a rákért látlak ?Ez igaz, de mivel a Philly már régen kiesett, a mostani Seahawks-szal PO meccset idén tutira nem játszotok, szóval nincs mitől félned. nexion218bár elhangzott a jó megoldás,Szerintem a mostan Seahawks átmenne rajtunk , vagyis én eléggé félek tőlük.Petikievak01
mostanra nagyon egyszerűvé vált a képlet, ha kikapunk a Cowboystól 9-7-tel végzünk és csak másodikak lehetünk a csoportban.
Szerencsére jobb a kickerünk a Minnesotánál és a Chicagonál is, szóval ha ők is kikapnak vs. GB vs. DET; akkor bejutunk.
De ha bejutunk vagy a Seattle fogadjuk itthon, mint 4. helyes
vagy a SF-et idegenben, ha 6.ok
(A giants csak akkor juthat be, ha mi nyerünk, és a többiek kikapnak)sapka
több mint 13 éve
Ez igaz, de mivel a Philly már régen kiesett, a mostani Seahawks-szal PO meccset idén tutira nem játszotok, szóval nincs mitől félned.bár elhangzott a jó megoldás,Szerintem a mostan Seahawks átmenne rajtunk , vagyis én eléggé félek tőlük.Petikievak01
mostanra nagyon egyszerűvé vált a képlet, ha kikapunk a Cowboystól 9-7-tel végzünk és csak másodikak lehetünk a csoportban.
Szerencsére jobb a kickerünk a Minnesotánál és a Chicagonál is, szóval ha ők is kikapnak vs. GB vs. DET; akkor bejutunk.
De ha bejutunk vagy a Seattle fogadjuk itthon, mint 4. helyes
vagy a SF-et idegenben, ha 6.ok
(A giants csak akkor juthat be, ha mi nyerünk, és a többiek kikapnak)sapka
"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 13 éve
továbbra is tartom, hogy az nfcW-s ellenféllel szemben matchup előnyünk van az elit futás elleni defenseszel, és ezt a csapatot nem verik meg 200 passzolt yarddalmás kérdés mi a helyzet az O-val, Griffin tényleg tartalékos volt, örülök, hogy játszott, szoktatta a lábát, ennél több fog kelleni a jövő héten
de egyáltalán nem tartok a Cowboystól, előző meccs a második negyedben eldőlt simán, ha 100%-os lesz Griffin akkor most sem lehet ez probléma, főleg otthon
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
Csak egyszerűen: ki ne essetek wazzeg. 😛 😀VrijbloedNa bumm. Mi már jól jártunk mindenképpen. 😊
több mint 13 éve
bár elhangzott a jó megoldás,egyik sem tűnik sétagaloppnak 😀 plusz még Kacsát sem szeretnénk elszomorítani.. 😛 úgyhogy nagyjából az az egy meccs lenne a PO. Ezzel a védelemmel és egy sánta Griffinnel pláne. Ám az én elvárásaimat túl is teljesítették már. A Boys ellen sem lesz túl sok esélyünk, ha RG3 ilyen takarékos lesz. Azért ezt az idényt mindenképpen köszönöm nekik. Tudom, sokat szidtam a Shanahan & Co.-t, most akkor mea culpa. És lesz ami lesz.
mostanra nagyon egyszerűvé vált a képlet, ha kikapunk a Cowboystól 9-7-tel végzünk és csak másodikak lehetünk a csoportban.
Szerencsére jobb a kickerünk a Minnesotánál és a Chicagonál is, szóval ha ők is kikapnak vs. GB vs. DET; akkor bejutunk.
De ha bejutunk vagy a Seattle fogadjuk itthon, mint 4. helyes
vagy a SF-et idegenben, ha 6.ok
(A giants csak akkor juthat be, ha mi nyerünk, és a többiek kikapnak)sapka
több mint 13 éve
Csak egyszerűen: ki ne essetek wazzeg. 😛 😀
több mint 13 éve
bár elhangzott a jó megoldás,Szerintem a mostan Seahawks átmenne rajtunk , vagyis én eléggé félek tőlük.
mostanra nagyon egyszerűvé vált a képlet, ha kikapunk a Cowboystól 9-7-tel végzünk és csak másodikak lehetünk a csoportban.
Szerencsére jobb a kickerünk a Minnesotánál és a Chicagonál is, szóval ha ők is kikapnak vs. GB vs. DET; akkor bejutunk.
De ha bejutunk vagy a Seattle fogadjuk itthon, mint 4. helyes
vagy a SF-et idegenben, ha 6.ok
(A giants csak akkor juthat be, ha mi nyerünk, és a többiek kikapnak)sapka
több mint 13 éve
bár elhangzott a jó megoldás, mostanra nagyon egyszerűvé vált a képlet, ha kikapunk a Cowboystól 9-7-tel végzünk és csak másodikak lehetünk a csoportban.
Szerencsére jobb a kickerünk a Minnesotánál és a Chicagonál is, szóval ha ők is kikapnak vs. GB vs. DET; akkor bejutunk.
De ha bejutunk vagy a Seattle fogadjuk itthon, mint 4. helyes
vagy a SF-et idegenben, ha 6.ok
(A giants csak akkor juthat be, ha mi nyerünk, és a többiek kikapnak)
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
A Minnesota Chicago kombó veresége, és a mi győzelmünk esetén mindenképp két csapat jut be tőlünk. Akkor a Giants jön velünk Feltéve, hogy nyernek a Philly ellen. Ha nem, akkor a Vikings jön a zakójuk ellenére.Mi van, nem tudtok aludni?? 😀 😀
több mint 13 éve
nem láttam a meccsüket, de a Seattle nagyon izmosnak tűnik... Ha bejutunk, el tudjuk őket kerülni az első körben?nexion218El, de csak akkor ha az előbb felvázolt eset jön elő. Akkor a Friscóval játszunk idegenben.
több mint 13 éve
Ez szép karácsonyi ajándék volt. Függetlenül attól, hogy kurva szarul játszottunk. Kikapott a Boys is, meg a Törpök is 😀 A Seattle meg agyon nyerte magát. 😮 Végig zongoráztam a lehetőségeinket, arra jutottam, hogy nyerni kell és kész. Vereség esetén csak akkor jutunk tovább, ha a macik is meg a Vikingek is kikapnak. Erre kevés esély van. Még a Vikingeknek van a legnagyobb esélyük a zakóra a Packers ellen, de látva a tegnapi Texans verést, ebben sem bízok. A Lions meg már szarik az egészbe szvsz. De ha mégis, akkor az a csúfság fog előfordulni, hogy az NFC East-ből két csapat is PO-ba jut. 😀
több mint 13 éve
nem láttam a meccsüket, de a Seattle nagyon izmosnak tűnik... Ha bejutunk, el tudjuk őket kerülni az első körben?
"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 13 éve
Redskins - Cowboys Week17 SNF.Legalább tudni fogjuk a kickoffra, hogy mi van, ha nem győzünk.
Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 13 éve
van ilyen PO machine, használjátok mert jó dolog: espn.go.com/nfl/playoffs/machine 😊röviden összefoglalva: nem muszáj nyernetek, de erősen ajánlott a többiek sorsolása miatt
Oh, what a tangled web we weave
When first we practise to deceive!
több mint 13 éve
Na azé' 😀Phúú, túl bonyolult. Nyerni kell és kész.apeszosholnap ígérem kiírom rendesen érthetően😀sapka
több mint 13 éve
Phúú, túl bonyolult. Nyerni kell és kész.apeszosholnap ígérem kiírom rendesen érthetően😀
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
Phúú, túl bonyolult. Nyerni kell és kész.