Davante Adams a Raiderstől a Jetshez megy!

Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
most vészkáoszterveket szerkesztek fejben;

mondjuk olcsó megoldás:
év végén Mike lemond, Kyle lesz a HC (valahol olvastam és eléggé tetszik), az offense így maradhat a pro option szinten (jövőre jobban összeszoknak😊, nem is kell új kezdőt hozni)
Haslett feláll a padról, és igazolnak egy igazi 'erős' defense mastermindot (Riverát elvileg kirakják, lehet Ryant is, esetleg megbeszélik Singletaryvel, másnak nem is nagyon adnám oda), és egy offseason alatt egyenesbe állítja a védelmet, igazolások stb.
ez már túl jól hangzik😀

b, Redskins megoldás
felállítják az egész brancsot, és odaadják Russ Grimmnek a HC posztot.
újrakezdhet mindent...

c, nincs c

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
Bjoca Washington Commanders 292 — ami meghalt nem halhat meg többé
az a carolina úgy fos ahogy van. nem kell aggódni papíron.
ma után pedig látszik, h jó úton vagyunk, de hosszú az út méga.kacsa
pedig most látszott, hogy nem... és hosszú még az út...

az éj sötét és tele iszonyattal
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
annyira tudtam, hogy kár Griffinért ennyit adni; nincs meg a csapat,
vagy hová tűnt el tavalyról??

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
az a carolina úgy fos ahogy van. nem kell aggódni papíron.
ma után pedig látszik, h jó úton vagyunk, de hosszú az út még
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Abszolute nem a kárörvendés mondatja velem, de ugye emlékeztek a vitánkra az elkapókról és a falról?

Igen, ez egy Steelers D.
Nem, ez már nem az a Steelers D. Delonso_
Hát ez még erősen az. Megvan az első vereség, ahol nem csak egy kis momentum döntött.
Viszont ha reálisan nézzük a hátralévő meccseket, akkor a Giants és a Ravens ellen kikapunk, és 9-7-tel zárjuk az alapszakaszt. De szép is lenne.farkaspeti
Na na. Következik a Carolina, akik egyetlen pontocskával kaptak ki az utolsó pillanatban a Bearstől. Pedig a maciknak kicsit erősebb defenseük van mint nekünk. Túloztam volna? Aztán 3-6al by week. És utána jön a szezon nehezebb fele. Még a Browns lenne a legkönnyebb, de ők meg éppen most vannak feljövőben. Szóval megint nézhetjük a csoport seggét, és megállapíthatjuk, hogy a Shanahan & Co. sem lett jobb mint Zorn volt.
több mint 11 éve
farkaspeti Washington Commanders 763
Abszolute nem a kárörvendés mondatja velem, de ugye emlékeztek a vitánkra az elkapókról és a falról?

Igen, ez egy Steelers D.
Nem, ez már nem az a Steelers D. Delonso_
Hát ez még erősen az. Megvan az első vereség, ahol nem csak egy kis momentum döntött.
Viszont ha reálisan nézzük a hátralévő meccseket, akkor a Giants és a Ravens ellen kikapunk, és 9-7-tel zárjuk az alapszakaszt. De szép is lenne.


több mint 11 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Abszolute nem a kárörvendés mondatja velem, de ugye emlékeztek a vitánkra az elkapókról és a falról?

Igen, ez egy Steelers D.
Nem, ez már nem az a Steelers D.
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Redskins inactives

  • Richard Crawford CB
  • Pierre Garcon WR
  • Adam Gettis G
  • Josh LeRibeus G
  • Brandon Meriweather DB
  • Doug Worthington DT

    Pittsburgh inactives

  • Charlie Batch QB
  • Marcus Gilbert T
  • Brandon Johnson LB
  • Rashard Mendenhall RB
  • Troy Polamalu SS
  • Isaac Redman RB
  • DeMarcus Van Dyke DB
  • több mint 11 éve
    apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
    több mint 11 éve
    apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
    Most már nekem is kezd sok lenni a Griffin hype.. apeszos
    Mer mi van?agent T
    Lassan nem merek felmenni az NFL.com-ra.. Nincs nap Griffin nélkül. Főoldalon kétnaponta.. 😀
    több mint 11 éve
    agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
    Most már nekem is kezd sok lenni a Griffin hype.. apeszos
    Mer mi van?

    Braves on the warpath!!!

    Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
    több mint 11 éve
    apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
    Most már nekem is kezd sok lenni a Griffin hype..
    több mint 11 éve
    agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
    Holnap lesz a napja annak, hogy a sapka által kreált "csak Garconnal győzünk" átok megtörik. 😊agent T
    mintha a Bucs ellen megtört volna, vagy a vikingek ellen, már nem tudom😀sapka
    akkor meg nagy baj már nem lehet, nyugodtan megyek aludni 😊

    Braves on the warpath!!!

    Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
    több mint 11 éve
    sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
    Holnap lesz a napja annak, hogy a sapka által kreált "csak Garconnal győzünk" átok megtörik. 😊agent T
    mintha a Bucs ellen megtört volna, vagy a vikingek ellen, már nem tudom😀

    Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
    több mint 11 éve
    polamalu Pittsburgh Steelers 4 600 — 毎日何かを学ぶ
    Nem akartok lejönni a Chilibe egy közös meccsnézésre? A Steelers csapat minden héten itt nézi a meccseket. Szívesen látunk bárkit.
    Chili bár, Bp. VII. ker Damjanich útpolamalu
    Elég kevesen vagyunk pestiek... Talán csak Bjoca.apeszos
    Én sem vagyok az én pl. Esztergomból járok fel. Mindegy aki szeretne eljönni azt szívesen látjuk. Élvezetesebb félig stadion hangulatban nézni a meccset 😀polamalu
    Azért Esztergom kicsit közelebb van mint Pécs, pláne Debrecen.. 😊 De egyszer biztos szerét ejtem, mégha nem is 'skins meccs lesz..apeszos
    OK te nyertél 😀
    több mint 11 éve
    apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
    Meglepődtem. Garcon meg ennyi pénzért jól elvan. Valami gubanc lehet itt a dokikkal, Garcon sem akarja a műtétet, mint Landry. apeszos
    Garcon szerintem azért nem akarja, mert azzal lőnének a szezonjának. Megpróbálja így kihúzni, hátha pár meccset még játszthat idén, aztán legfeljebb offseasonban helyrerakatja azt a lábujjat.peterk2005
    Ja ja. Mint Landry. Ő is így volt vele, aztán ráment egy offseason meg a következő idény. Nem mindegy hogy játszik-e pár meccset? Sérülten? Akkor is rásérülhet, mert ha hetek óta sérült, akkor magától nem fog meggyógyulni. Ráolvasással sem.
    több mint 11 éve
    apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
    Nem akartok lejönni a Chilibe egy közös meccsnézésre? A Steelers csapat minden héten itt nézi a meccseket. Szívesen látunk bárkit.
    Chili bár, Bp. VII. ker Damjanich útpolamalu
    Elég kevesen vagyunk pestiek... Talán csak Bjoca.apeszos
    Én sem vagyok az én pl. Esztergomból járok fel. Mindegy aki szeretne eljönni azt szívesen látjuk. Élvezetesebb félig stadion hangulatban nézni a meccset 😀polamalu
    Azért Esztergom kicsit közelebb van mint Pécs, pláne Debrecen.. 😊 De egyszer biztos szerét ejtem, mégha nem is 'skins meccs lesz..
    több mint 11 éve
    polamalu Pittsburgh Steelers 4 600 — 毎日何かを学ぶ
    Nem akartok lejönni a Chilibe egy közös meccsnézésre? A Steelers csapat minden héten itt nézi a meccseket. Szívesen látunk bárkit.
    Chili bár, Bp. VII. ker Damjanich útpolamalu
    Elég kevesen vagyunk pestiek... Talán csak Bjoca.apeszos
    Én sem vagyok az én pl. Esztergomból járok fel. Mindegy aki szeretne eljönni azt szívesen látjuk. Élvezetesebb félig stadion hangulatban nézni a meccset 😀
    több mint 11 éve
    peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 690 — The only discipline that lasts, is self discipline
    Meglepődtem. Garcon meg ennyi pénzért jól elvan. Valami gubanc lehet itt a dokikkal, Garcon sem akarja a műtétet, mint Landry. apeszos
    Garcon szerintem azért nem akarja, mert azzal lőnének a szezonjának. Megpróbálja így kihúzni, hátha pár meccset még játszthat idén, aztán legfeljebb offseasonban helyrerakatja azt a lábujjat.


    “Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
    több mint 11 éve
    apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
    Nem akartok lejönni a Chilibe egy közös meccsnézésre? A Steelers csapat minden héten itt nézi a meccseket. Szívesen látunk bárkit.
    Chili bár, Bp. VII. ker Damjanich útpolamalu
    Elég kevesen vagyunk pestiek... Talán csak Bjoca.
    több mint 11 éve
    polamalu Pittsburgh Steelers 4 600 — 毎日何かを学ぶ
    Nem akartok lejönni a Chilibe egy közös meccsnézésre? A Steelers csapat minden héten itt nézi a meccseket. Szívesen látunk bárkit.
    Chili bár, Bp. VII. ker Damjanich út
    több mint 11 éve
    agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
    Holnap lesz a napja annak, hogy a sapka által kreált "csak Garconnal győzünk" átok megtörik. 😊

    Braves on the warpath!!!

    Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
    több mint 11 éve
    apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
    "Testing on Redskins ILB London Fletcher has confirmed that he did not suffer a Week 7 concussion.
    Fletcher has been dealing with "balance issues" recently, and also suffered a hamstring injury in last week's loss to the Giants. Perhaps it's a higher being giving 37-year-old Fletcher a heads up that he is not gonna play forever. Fletcher did practice fully on Friday. He'll be a game-time decision in Week 8."


    Meglepődtem. Garcon meg ennyi pénzért jól elvan. Valami gubanc lehet itt a dokikkal, Garcon sem akarja a műtétet, mint Landry.
    több mint 11 éve
    Petikievak01 Philadelphia Eagles 1 667 — Its OK to be gay.
    Redskins HC Mike Shanahan rules Garçon and Meriweather out. LB London Fletcher gets good news on his test, is questionable for Sunday. vassadi
    No para Fletcher játszik úgyis majd. Ha ő Q akkor szinte tuti játszik , nem hagyna cserbe fantasyban 😀😀 Amugy Meriweather attól a nyomorék ütközéstől van offon ami bemelegítésnél történt?

    több mint 11 éve
    vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
    Redskins HC Mike Shanahan rules Garçon and Meriweather out. LB London Fletcher gets good news on his test, is questionable for Sunday.